Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Καλή η μικρούλα?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Western Conference
IraTmac
www.contra.gr

Πολύ κοντά στην υπογραφή της μέσης λύσης βρίσκεται ο Κόμπι Μπράιαντ με την Κατλίν Φέιμπερ, τη γυναίκα με την οποία βρίσκεται στα δικαστήρια για τη γνωστή υπόθεση βιασμού.

Σύμφωνα με το τηλεοπτικό δίκτυο ABC, οι νομική υπηρεσία των δύο αντιμαχόμενων πλευρών τα έχουν βρει και μέσα στην εβδομάδα πρόκειται να υπογραφούν τα απαραίτητα έγγραφα. Μάλιστα, η προγραμματισμένη για την Παρασκευή εξέταση του Μπράιαντ από τους δικηγόρους της 20χρονης αναβλήθηκε, κάτι που είχε δώσει το έναυσμα για τις πρώτες φήμες.

Φυσικά, ο συμβιβασμός θα έρθει ύστερα από την καταβολή ενός διόλου ευκαταφρόνητου ποσού από την πλευρά του αστέρα του ΝΒΑ, όπως συνηθίζεται σε όλα τα σκάνδαλα που ξεσπούν με ανάλογους κατηγορούμενους. Ο Μπράιαντ δεν αντιμετωπίζει κανένα οικονομικό πρόβλημα, έχοντας ένα από τα μεγαλύτερα συμβόλαια στο ΝΒΑ, ενώ η νεαρή Φέιμπερ, που αυτή τη στιγμή έχει παντρευτεί και είναι έγκυος, κατά καιρούς έχει απουσιάσει από τις ακροαματικές διαδικασίες, λόγω αδυναμίας μετακίνησης από το Ντένβερ, όπου διαμένει, οπότε μία λύση χαμηλών τόνων ήταν ότι το καλύτερο.


έπρεπε να φάει φυλακή ο αντιπαθητικός 68.gif
NBAholic
Ο Κόμπι ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος είναι που μπλέκεται σε σκάνδαλα.

Ο Τζόρνταν είχε παρόμοιες περιπέτειες (είχε βουήξει η Αμερική) και η γυναίκα του (νομικός) ήθελε σε κάποια στιγμή να τον χωρίσει και να διεκδικήσει τη μισή του περιουσία (!), ο Μάτζικ έχει πάει με 1002 συγκρίσιμες της μικρής αυτής, για το δε Γουιλτ θα πρέπει να γεμίσω τηλεφωνικό κατάλογο.

Επίσης, ο Μπερντ έχει εξώγαμο, ο Ντόκτορ Τζέι έχει εξώγαμο, ο Σον Κεμπ έχει περίπου τόσα εξώγαμα όσα το πρωτοπαλίκαρο των Ιθαγενών της Ν.Γουινέας, αλλά όλοι αυτοί τη γλύτωσαν...

(Όπως βλέπετε, οι 5 εκ των 6 είναι θρύλοι του μπάσκετ).

Από τη στιγμή που δεν προχώρησε η περίπτωση του βιασμού, θέμα φυλακής δεν πρέπει να υπάρχει.
dizzy_fingers
Ο Κεμπ 14 εξώγαμα έχω διαβάσει ότι έχει!! ohmy.gif

Αναμενόμενη ήταν όμως αυτή η απόφαση... wink.gif
IraTmac
ο Kobe βιάζει γυναίκες κι ο Tmac μπασκέτες.
NBAholic
QUOTE
κι ο Tmac μπασκέτες.


Αυτό έχει τουλάχιστον 3 οπτικές γωνίες wink.gif
NBAholic
Τώρα που το ξανασκέφτηκα, αν δεν του κάθεται η γυναίκα του...

Να και μια 4η οπτική γωνία, λοιπόν.
Τετράγωνη λογική tongue.gif
MZ13
QUOTE (IraTmac @ Mar 5 2005, 12:15 AM)
ο Kobe βιάζει γυναίκες κι ο Tmac μπασκέτες.

Δηλαδή ο Kobe κάνει σεξ με γυναίκες ενώ ο McGrady με μπασκέτες? blink.gif

Ποιος είναι ο ανώμαλος? blink.gif wacko.gif 7.gif ugly_tocktock.gif ugly8.gif icon_drunk.gif 69.gif 65.gif

19.gif
dizzy_fingers
Που να βρεί γυναίκα ο φουκαράς το TMAC με τέτοια μούρη... 30.gif
IraTmac
ΑΓΚΡΡΡΡΡΡΡΡ angry_red.gif
morfi
Για μια ακομη φορα αποδειχτηκε ποσο @#%$ ειναι οι γυναικες.Η γυναικα τα ειχε ολα σχεδιασμενα απο την αρχη.Κανονικα πρεπει να την εκτελεσουν την παλιοπατσαβουρα.
Τα ιδια ειχε παθει και 2Pac.Η κοπελα ειπε οτι την βιασε και για ενα χρονο ολοι νομιζαν οτι ηταν βιαστης.Φυσικα και αθωωθηκε.
dizzy_fingers
Λίγο πιο προσεχτικά τις εκφράσεις σου παρακαλώ.

Πέρα, όμως, από αυτήν και τον Κόμπι, κανείς άλλος δεν είναι σίγουρος για το τί συνέβη πραγματικά...οπότε δεν ξέρω αν μπορούμε να βγάζουμε συμπεράσματα τόσο εύκολα για το ποιόν του κάθε ανθρώπου και να χαρακτηρίζουμε ανάλογα.
Alexmei
QUOTE
κι ο Tmac μπασκέτες.



όπου τρύπα και ο Tmac! laugh.gif
morfi
Ολοι ξερουμε τι εγινε.Η μικρουλα ηθελε λεφτα και φημη.

1ον δεν υπαρχει βιαιη εισχορηση (ετσι δεν γραφεται?)
2ον οταν οι φιλες της που την ειδανε λιγο πιο μετα ηταν μια χαρα.Συνηθως οι γυναικες που βιαζονται δεν ειναι μια χαρα....

Αλλα οπως ειχε πει και ο Bobby Knight "Αν δεν μπορεις να αποφυγεις τον βιασμο, απολαυσε τον".Σοφο....
dizzy_fingers
Ο ίδιος ο Κόμπι το παραδέχτηκε όμως στη συνέντευξη που είχε δώσει...

Αν τώρα το είπε στα ψέμματα για να γλυτώσει την ποινή, τότε επέτρεψέ μου τον χαρακτηρισμό, είναι πολύ μ####ας (μ####ας μεν που σκοράρει με το τσουβάλι αλλά...) που το έκανε με τόσο δραματικό τρόπο μπροστά στην γυναίκα του και στην τηλεόραση, με δάκρυα και δήθεν λόγια μεταμέλειας....
morfi
Εγω δεν ειπα οτι δεν το εκανε μαζι της.Εγω ειπα οτι δεν την βιασε!Η κοπελα το ηθελε.


QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 5 2005, 07:18 AM)
Που να βρεί γυναίκα ο φουκαράς το TMAC με τέτοια μούρη... 30.gif
*

Τι εχει το παλικαρι?ειναι επειδη δεν εχεις δει εμενα.... hammer.gif


QUOTE(MZ13 @ Mar 5 2005, 02:40 AM)
Δηλαδή ο Kobe κάνει σεξ με γυναίκες ενώ ο McGrady με μπασκέτες?  blink.gif

Ποιος είναι ο ανώμαλος?  blink.gif  wacko.gif  7.gif  ugly_tocktock.gif  ugly8.gif  icon_drunk.gif  69.gif  65.gif

19.gif
*

Εγω ειμαι ο ανωμαλος! biggrin.gif
Dromeas7
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 2 2005, 08:46 PM)
Ο Κεμπ 14 εξώγαμα έχω διαβάσει ότι έχει!! ohmy.gif

Αναμενόμενη ήταν όμως αυτή η απόφαση... wink.gif
*




μάλλον η μαμά του του είχε πει ότι τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός και αυτός το πίστεψε....Οπότε ούτε λόγος για DUO-DUREX κλπ. κλπ.
Alexmei
QUOTE(Dromeas7 @ Mar 24 2006, 11:44 PM)
μάλλον η μαμά του του είχε πει ότι τα μωρά τα φέρνει ο πελαργός και αυτός το πίστεψε....Οπότε ούτε λόγος για DUO-DUREX κλπ. κλπ.
*



Billy-boy, Jokan(δύο ακόμα μάρκες πρ...λακτικών)

Υ.Γ. Ειναι στην Ρόδο αυτές οι μάρκες..... η Jokan έχει καταργηθεί.... sad.gif
αλλά η άλλη έχει και διαφημίσεις έξω λίγο από το αεροδρόμιο. smile.gif

Το σλογκαν του Billy-boy είναι :1)" Ιδου η Ρόδος,(και μία κ@πότα που χαμογελάει δείχνει την Ρόδο)Ιδού και το πήδημ@"
2) πάλι η κ@πότα αλλά τώρα με αλεξύπτοτο(δν έχω ιδέα πως γράφεται biggrin.gif )
και λέει: "πηδήξτε ελεύθερα" biggrin.gif


το ξέρω ότι είναι offtopic.gif αλλά ξέρω ότι σας τρώει η περιέργεια να μάθετε smile.gif biggrin.gif
asxetos
Μάλλον δεν την γνωρίζετε καλά την υπόθεση παιδιά. Ο ίδιος ο Κόμπι βγηκε και είπε ότι εκείνη τη στιγμή που έκαναν σεξ νόμιζε ότι το ήθελαν και οι δύο τώρα όμως έχει καταλάβει ότι έκανε λάθος. Με άλλα λόγια παραδέχτηκε ότι τη βίασε.
Αν θέλετε θα μπορούσα να βρω κάποιο λινκ στη συνέντευξη.
NBAholic
Φαίνεται όμως ότι για τους Αμερικανούς (κι όχι μόνο), ο βιασμός "από άγνοια" και ο κανονικός είναι διαφορετικά πράγματα και δέχονται διαφορετική αντιμετώπιση.
morfi
QUOTE(asxetos @ Aug 26 2006, 08:02 AM) *
Μάλλον δεν την γνωρίζετε καλά την υπόθεση παιδιά. Ο ίδιος ο Κόμπι βγηκε και είπε ότι εκείνη τη στιγμή που έκαναν σεξ νόμιζε ότι το ήθελαν και οι δύο τώρα όμως έχει καταλάβει ότι έκανε λάθος. Με άλλα λόγια παραδέχτηκε ότι τη βίασε.
Αν θέλετε θα μπορούσα να βρω κάποιο λινκ στη συνέντευξη.

Δεν νομιζω να μην το καταλαβε... Αν η γυναικα δεν το ηθελε πραγματικα τοτε θα χτυπιοταν και θα αντιστεκοταν αλλα τιποτα απο αυτα δεν εκανε... ισα ισα που οι φιλες της, ειπαν οτι μετα τον... "βιασμο" (εδω γελαμε) ηταν μεσα στην τρελη χαρα... οπως ειναι μαλλον και ολες μετα απο εναν βιασμο... επισης δεν διαπιστωθηκε βιαιη εισχωρηση... Αρα βιασμος ΝΟ!
Το εχω ξαναπει... για μια ακομη φορα διαπιστωθηκε ποσο π@#$%^ες ειναι οι γυναικες...

Αυτααααααααααααα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.