Help - Search - Members - Calendar
Full Version: basketball books!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Tips n' Tricks
airambado
παιδια γνωριζει κανεις κανενα σαιτ με αθλητικες εκδοσεις και συγκεκριμενα για βιβλια γυρω απο το μπασκετ στην ελλαδα ομως...(εκτος απο τα γνωστα ΑΘΛΟΤΥΠΟ,ΣΑΛΤΟ)η επισης αν γνωριζει κανεις κανενα βιβλιοπωλειο με βιβλια προπονητικησ και τετοια...)
nikoleta21
QUOTE(airambado @ Apr 20 2006, 06:20 PM)
παιδια γνωριζει κανεις κανενα σαιτ με αθλητικες εκδοσεις και συγκεκριμενα για βιβλια γυρω απο το μπασκετ στην ελλαδα ομως...(εκτος απο τα γνωστα ΑΘΛΟΤΥΠΟ,ΣΑΛΤΟ)η επισης αν γνωριζει κανεις κανενα βιβλιοπωλειο με βιβλια προπονητικησ και τετοια...)
*

εγω δεν ξερω , αν μαθεις πες μου bball.gif
airambado
πες μου αν εισαι απο θεσ/νικη ξερω ενα που εχει μονο βιβλια με αθληματα...αλλα το κακο ειναι οτι ειναι μονο ενα!
nikoleta21
QUOTE(airambado @ Apr 21 2006, 01:17 AM)
πες μου αν εισαι απο θεσ/νικη ξερω ενα που εχει μονο βιβλια με αθληματα...αλλα το κακο ειναι οτι ειναι μονο ενα!
*

Α ΚΑΛΑ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΧΛΩΜΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ...
thrylos7
Άστα βιβλία....

http://www.bbhighway.com

Δεν έχω να πω τίποτα άλλο...
thrylos7
Δε βλέπω αντιδράσεις και ανησυχώ...
OrAnGe
υπαρχουν παρα παρα πολλα βιβλια για το μπασκετ κυριος σε αθλητικα βιβλιοπολεια...ενα πολλυ καλο φτηνο κ μικρο κ ευχρηστο ειναι το ''αλφαβηταρι του μπασκετ'' του Γιαννη Ανδρεου...πολλυ περιεκτικο και με πολλα ιστορικα στοιχεια, επισεις παρα πολλα βιβλια απο τα ΤΕΦΑΑ,...και ενα που αγωρασα τελευτεα το ''ultimate basketball'''fantastiko me plhrhw anafora sthn istoria toy NBA alla k sro παγκοσμιο μπασκετ .....επισεις ξενογλοσο περιοδικο για το κολλεγιακο μπασκετ απαιχτο ειναι το'''treet-smiths COLLEGE BASKETBALL''ολα αυτα παιζουν σε κεντρικα βιβλιοπολεια η περιπτερα ξενου τοιπου σε Αθηνα,Θεσσαλονικη....
dizzy_fingers
Το συγκεκριμένο βιβλιοπωλείο ("Αλφαβητάρι του μπάσκετ") πού βρίσκεται?
NBAholic
QUOTE
Το συγκεκριμένο βιβλιοπωλείο ("Αλφαβητάρι του μπάσκετ") πού βρίσκεται?


LOL, βιβλίο είναι, όχι βιβλιοπωλείο. Ένα καφετί, μικρού μεγέθους που λογικά κυκλοφορεί σε αρκετά βιβλιοπωλεία. Πρόκειται για σειρά βιβλίων (αλφαβητάρια μπάσκετ, σόκερ, Ολυμπιακού, Παναθηναϊκού, στρατιωτών, κτλ), με το μπασκετικό να έχει κυκλοφορήσει πριν 10 χρόνια-το ευρωπαϊκό του ΠΑΟ στο Παρίσι το ανέφεραν στα επί του πιεστηρίου.
dizzy_fingers
DUH 40.gif!
OrAnGe
μπες κ στο www.internationallbasketball.com εχει τα παντα ανα κατιγοριες...
tsops
Όντως, "αθλητικά" βιβλιοπωλεία και ειδικά για καλαθοσφαίριση ελάχιστα και με εκδόσεις πεπαλαιωμένες. Μπορείς να επισκεφτείς πολλά sites (παλαιότερα είχαμε βάλει πολλά στο Ask the Coach) και συμφωνώ με τον Θρύλο ότι στο νετ θα βρεις πολύ περισσότερη και ενημερωμένη πληροφορία.

Τι ακριβώς ψάχνεις?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.