Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟ-Μεταγραφές volume 2
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 170, 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 222, 223, 224, 225, 226, 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233, 234, 235, 236, 237, 238, 239, 240, 241, 242, 243, 244, 245, 246, 247, 248, 249, 250, 251, 252, 253, 254, 255, 256, 257, 258, 259, 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266, 267, 268, 269, 270, 271, 272, 273, 274, 275, 276, 277, 278, 279, 280, 281, 282, 283, 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290, 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297, 298, 299, 300
Las Plagas
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 12:25 ) *
Εχω βαρεθει παντως να βλεπω παιχτες να ερχονται ασημοι και μεσα απο την ομαδα να γινονται διασημοι και παμπλουτοι και στο τελος να την κοπανανε.
Ποιος ηταν ο μπατιστ πριν ερθει ? ο σπανουλης?ο βουγιουκας?ο καιμακογλου?ο καλαθης?τον λασμε τον ηξερε η μανα του?Οταν χρειαστηκε ο καλαθης ο βουγιουκας ο καιμακογλου να βαλουν πλατη ηταν επαγγελματιες και την εκαναν.Θεωρω οτι και η ομαδα πρεπει να πραττει αναλογα.Τοσα δινω τα θελεις?
Ειναι λιγα? οκ αδειασε μου την γωνια και να περασει ο επομενος.
Ειναι πολυ μεγαλο club o παναθηναικος για να περιμενει παιχτες. Ο καλαθης δεν ειναι ουτε σαρας ουτε διαμαντιδης ουτε ρουντι ουτε γιουλ .Ειναι απλα...........Καλαθης.Δεν γινεται ο παναθηναικος να ασχολειται με τον καλαθη τοσες μερες.Τοσα σου δινω.Δεν τα θελεις ?Οκ να περασει ο επομενος.

αν δενηταν να σταματησει του χρονου ο διαμαντιδης ουτε τοσα θα του εδιναν ουτε θα περιμεναν τοσες μερες
αλλα ο καλαθης προοριζεται για την μετα διαμαντιδη εποχη
Las Plagas
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 12:25 ) *
Εχω βαρεθει παντως να βλεπω παιχτες να ερχονται ασημοι και μεσα απο την ομαδα να γινονται διασημοι και παμπλουτοι και στο τελος να την κοπανανε.
Ποιος ηταν ο μπατιστ πριν ερθει ? ο σπανουλης?ο βουγιουκας?ο καιμακογλου?ο καλαθης?τον λασμε τον ηξερε η μανα του?Οταν χρειαστηκε ο καλαθης ο βουγιουκας ο καιμακογλου να βαλουν πλατη ηταν επαγγελματιες και την εκαναν.Θεωρω οτι και η ομαδα πρεπει να πραττει αναλογα.Τοσα δινω τα θελεις?
Ειναι λιγα? οκ αδειασε μου την γωνια και να περασει ο επομενος.
Ειναι πολυ μεγαλο club o παναθηναικος για να περιμενει παιχτες. Ο καλαθης δεν ειναι ουτε σαρας ουτε διαμαντιδης ουτε ρουντι ουτε γιουλ .Ειναι απλα...........Καλαθης.Δεν γινεται ο παναθηναικος να ασχολειται με τον καλαθη τοσες μερες.Τοσα σου δινω.Δεν τα θελεις ?Οκ να περασει ο επομενος.

αν δενηταν να σταματησει του χρονου ο διαμαντιδης ουτε τοσα θα του εδιναν ουτε θα περιμεναν τοσες μερες
αλλα ο καλαθης προοριζεται για την μετα διαμαντιδη εποχη
D-Wade
QUOTE(green_sky @ Jun 19 2014, 12:25 ) *
Εχω βαρεθει παντως να βλεπω παιχτες να ερχονται ασημοι και μεσα απο την ομαδα να γινονται διασημοι και παμπλουτοι και στο τελος να την κοπανανε.
Ποιος ηταν ο μπατιστ πριν ερθει ? ο σπανουλης?ο βουγιουκας?ο καιμακογλου?ο καλαθης?τον λασμε τον ηξερε η μανα του?Οταν χρειαστηκε ο καλαθης ο βουγιουκας ο καιμακογλου να βαλουν πλατη ηταν επαγγελματιες και την εκαναν.Θεωρω οτι και η ομαδα πρεπει να πραττει αναλογα.Τοσα δινω τα θελεις?
Ειναι λιγα? οκ αδειασε μου την γωνια και να περασει ο επομενος.
Ειναι πολυ μεγαλο club o παναθηναικος για να περιμενει παιχτες. Ο καλαθης δεν ειναι ουτε σαρας ουτε διαμαντιδης ουτε ρουντι ουτε γιουλ .Ειναι απλα...........Καλαθης.Δεν γινεται ο παναθηναικος να ασχολειται με τον καλαθη τοσες μερες.Τοσα σου δινω.Δεν τα θελεις ?Οκ να περασει ο επομενος.

Δεν είναι ότι δεν τα θέλει. Η μπάλα είναι στα χέρια του Μέμφις. . . Αν τον ανανεώσουν δε θα μπορεί να βγει στην αγορά για να επιλέξει το επόμενο συμβόλαιο του
green_sky
Μητσος θα ξαναβγει σε εκατο χρονια.Δεν υπαρχει παιχτης να αντικαταστασει ολα αυτα που προσφερε ο διαμαντιδης στην ομαδα και μεσα και εξω απο το γηπεδο.Το κενο του θα πρεπει να μπαλωθει με συλογικη δουλεια και οχι απο ενα παιχτη γιατι αυτο ειναι αδυνατον να γινει.

QUOTE (D-Wade @ Jun 19 2014, 12:33 ) *
Δεν είναι ότι δεν τα θέλει. Η μπάλα είναι στα χέρια του Μέμφις. . . Αν τον ανανεώσουν δε θα μπορεί να βγει στην αγορά για να επιλέξει το επόμενο συμβόλαιο του


Να κανει τοτε δηλωση οτι εγω θελω πολυ να ερθω.Οταν ρωτησαν τον διαμαντιδη η απαντηση του ηταν εδω ειναι το σπιτι μου και η οικογενεια μου που αλλου να παω.Ο καλαθης δηλαδη δεν μπορει να βγει και να κανει μια δηλωση εφοσον θελει να ερθει ετσι ωστε να βοηθησει και την κατασταση?
manolisbotsetos
Παιδια πως θα σας φαινοταν ο μεγας Σαρας για 3ο γκαρντ?παροτι ειναι μεγαλος ενα 10λεπτο μπορει να προσφερει ανετα.
Las Plagas
QUOTE (manolisbotsetos @ Jun 19 2014, 12:41 ) *
Παιδια πως θα σας φαινοταν ο μεγας Σαρας για 3ο γκαρντ?παροτι ειναι μεγαλος ενα 10λεπτο μπορει να προσφερει ανετα.

και ο τομασεβιτς για 3ο σεντερ καλος θαταν smiley.gif
manolisbotsetos
QUOTE (Las Plagas @ Jun 19 2014, 12:41 ) *
και ο τομασεβιτς για 3ο σεντερ καλος θαταν smiley.gif

φιλε μου δεν κανω πλακα το εννοω γιατι ρωτησαν τον σαρας αν εχει προρασεις απο ελλαδα ισπανια και ειπε ισως και εγω βεβαια το βλεπω πολυμακρινο να ερθει απλα το λεω σαν προοπτικη
D-Wade
QUOTE(green_sky @ Jun 19 2014, 12:37 ) *
Να κανει τοτε δηλωση οτι εγω θελω πολυ να ερθω.Οταν ρωτησαν τον διαμαντιδη η απαντηση του ηταν εδω ειναι το σπιτι μου και η οικογενεια μου που αλλου να παω.Ο καλαθης δηλαδη δεν μπορει να βγει και να κανει μια δηλωση εφοσον θελει να ερθει ετσι ωστε να βοηθησει και την κατασταση?

Φαντάζομαι το καταλαβαίνεις ότι δε μπορεί να κάνει τέτοια δήλωση όσο έχει συμβόλαιο σε άλλη ομάδα. . .
green_sky
QUOTE (D-Wade @ Jun 19 2014, 12:46 ) *
Φαντάζομαι το καταλαβαίνεις ότι δε μπορεί να κάνει τέτοια δήλωση όσο έχει συμβόλαιο σε άλλη ομάδα. . .


Δεν χρειαζεται να ειναι επισημη.Υπαρχουν και οι λεγομενες διαρροες απο το περιβαλλον του παιχτη.
pistol_pete#44
Prigioni σαν ενδεχόμενο αντι για Μάντζαρη οχι μονο δε θα με χαλούσε, θα ηταν και ιδανικό!
Δε νομιζω ναχει ακουστεί,ουτε ξερω συμβόλαιο κλπ.
Απλα μοιράζομαι μια σκέψη μου icon_drunk.gif
A.CAB
Πολύ καλή κίνηση και με μέλλον η μεταγραφή του Λούντζη. Από 'κει και έπειτα απ' ότι φαίνεται θα ζήσουμε και θα πεθάνουμε με το τι θα πει ο Καλάθης. Πάντως ο πρόεδρας την έκανε την εκκαθάριση στην ομάδα και στο μπάτζετ οπότε υπάρχει χώρος για αρκετούς.

Α και ο γερο-Λάσμε επειδή πολλοί δεν μπαίνουν καν στον κόπο να το κοιτάξουν μπας και πείσουν τους εαυτούς τους πιο εύκολα, είναι 31 και θα κλείσει το Δεκέμβρη που μας έρχεται τα 32. Επίσης το 1,5 που γράφεται για Εφές είναι για 2 χρόνια. Πληροφοριακά και όχι πρασινοφρουριακά.
green_sky
QUOTE (A.CAB @ Jun 19 2014, 12:58 ) *
Πολύ καλή κίνηση και με μέλλον η μεταγραφή του Λούντζη. Από 'κει και έπειτα απ' ότι φαίνεται θα ζήσουμε και θα πεθάνουμε με το τι θα πει ο Καλάθης. Πάντως ο πρόεδρας την έκανε την εκκαθάριση στην ομάδα και στο μπάτζετ οπότε υπάρχει χώρος για αρκετούς.

Α και ο γερο-Λάσμε επειδή πολλοί δεν μπαίνουν καν στον κόπο να το κοιτάξουν μπας και πείσουν τους εαυτούς τους πιο εύκολα, είναι 31 και θα κλείσει το Δεκέμβρη που μας έρχεται τα 32. Επίσης το 1,5 που γράφεται για Εφές είναι για 2 χρόνια. Πληροφοριακά και όχι πρασινοφρουριακά.


Eχεις δικιο φιλε ο λασμε ειναι γεννημενος στις 17 δεκεμβριου του 1982.Τον δεκεμβριο κλεινει τα 32 και μπαινει στα 33.Το 1.5 που δινουν οι τουρκοι ειναι καθαρο στο χερι χωρις την εφορια.Kαι επισης δεν τον προοριζουν για βασικο σεντερ.
bbplayer
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 12:25 ) *
Εχω βαρεθει παντως να βλεπω παιχτες να ερχονται ασημοι και μεσα απο την ομαδα να γινονται διασημοι και παμπλουτοι και στο τελος να την κοπανανε.
Ποιος ηταν ο μπατιστ πριν ερθει ? ο σπανουλης?ο βουγιουκας?ο καιμακογλου?ο καλαθης?τον λασμε τον ηξερε η μανα του?Οταν χρειαστηκε ο καλαθης ο βουγιουκας ο καιμακογλου να βαλουν πλατη ηταν επαγγελματιες και την εκαναν.Θεωρω οτι και η ομαδα πρεπει να πραττει αναλογα.Τοσα δινω τα θελεις?
Ειναι λιγα? οκ αδειασε μου την γωνια και να περασει ο επομενος.
Ειναι πολυ μεγαλο club o παναθηναικος για να περιμενει παιχτες. Ο καλαθης δεν ειναι ουτε σαρας ουτε διαμαντιδης ουτε ρουντι ουτε γιουλ .Ειναι απλα...........Καλαθης.Δεν γινεται ο παναθηναικος να ασχολειται με τον καλαθη τοσες μερες.Τοσα σου δινω.Δεν τα θελεις ?Οκ να περασει ο επομενος.


O Ματιστ , ο σπανούλης , ο Καλάθης και πολλοί άλλοι είναι αυτοί που σε πήραν από τον "Τάφο" και τη Σλοβακοφάρμα και σε πήγαν στη Μπολόνια, στην Αθήνα στο Βερολίνο κοκ.

Να βάλουν πλάτη...αυτά δεν υπάρχουν σε επαγγελματίες παίχτες. Ο άλλος έριξε την Κίντερ κατηγορία . Τι καθόμαστε και λέμε τώρα

Οπότε καλύτερα να κρατάμε χαμηλά τη μύτη


QUOTE (2d2d @ Jun 19 2014, 11:15 ) *


απ ότι φαίνεται αρχίζουν και μας τελειώνουν οι "χρήσιμοι ηλίθιοι" και άντε να δούμε τώρα τι θα κάνουμε
green_sky
Καλυτερα να αφησουμε τους ταφους στο γρασιδι και στο χωμα γιατι και πριν τον μπατιστ τον σπανουλη και τον καλαθη εγω θυμαμαι καποιον μποντιρογκα καποιον ρατζα καποιον γουιλκινς καποιον μπαιρον σκοτ καποιον γκαλη καποιον βρανκοβιτς κτλ.Τους ηξερε η μανα τους, τους καλαθηδες και τους βουγιουκες πριν ερθουν στον παναθηναικο?Ασημοι παιχτες ηταν ολοι αυτοι.Σε λιγο θα μας πεις οτι τους χρωσταμε και χαρη.Ας ειναι καλα ο ομπραντοβιτς και οι γιανακοπουλαιοι φιλε.Αυτοι σε γεμισαν κουπες.
Las Plagas
και ο λασμε και ο γιονας θα βρουμε συμβολαια σε καλες ομαδες
ο μπραμος θα ξεμεινει
bbplayer
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 13:19 ) *
Καλυτερα να αφησουμε τους ταφους στο γρασιδι και στο χωμα γιατι και πριν τον μπατιστ τον σπανουλη και τον καλαθη εγω θυμαμαι καποιον μποντιρογκα καποιον ρατζα καποιον γουιλκινς καποιον μπαιρον σκοτ καποιον γκαλη καποιον βρανκοβιτς κτλ.Τους ηξερε η μανα τους τους καλαθηδες και τους βουγιουκες πριν ερθουν στον παναθηναικο?Ασημα παιχτακια ηταν ολοι αυτοι.Σε λιγο θα μας πεις οτι τους χρωσταμε και χαρη.Ας ειναι καλα ο ομπραντοβιτς και οι γιανακοπουλαιοι φιλε.Αυτοι σε γεμισαν κουπες.


και αυτοί που γράφεις τι ήταν? αδελφές του ελέους? δεν έπαιρναν λεφτά ? Ο Μποντίρογκα δεν την έκανε όποτε έκρινε σκόπιμο? ο Γιαννακόπουλος και ο Ομπράντοβιτς δεν ίδρωναν στα παρκε. ο καθένας έχει το ρόλο του
EXASFAIROS
Ο βασικος ποιντ μαλλον θα αργισει να φανει και μαλλον απο πρωτη Ιουλιου εκτος απροοπτου θα ανοιξει ο δρομος για αυτο.

Απο εκει και περα πρεπει να κλεισουμε ολα τα υπολοιπα μετωπα και ιδιαιτερα τους νεαρους Βεζενκοφ,Μποχωριδη,πηραμε και Λουτζη....

Νολαν Σμιθ στο "¨2"

Μαντζαρης δεν το πολυβλεπω ....μολις κλεισει η υποθεση του μαλλον ανακοινωνεται Κουπερ.

Οσο για Λασμε που φευγει θα υπαρξουν πολλες εξεληξεις για 2 σεντερ...μακαρι Βαρναντο η Ανοσικε...και για τον αλλο βλεπουμε κινησεις των απεναντι...και οχι μονο.

Ντιλεινι(αρρωστια) η Καλαθης(δυσκολο)-Διαμαντιδης-Κουπερ η Μαντζαρης(δυσκολοτατο)-Μποχωριδης.
Νολαν Σμιθ-Παππας-(Λουτζης)
Γιανκοβιτς-Χαραλαμποπουλος
Γκιστ-Φωτσης-Βεζενκοφ
Βαρναντο η Ανοσικε-Βουγιουκας-Μαυροκεφαλος,(Διαμαντακος)......(Παπαγαιννης)


ΔΓ ξυπνα και τρεξε πρωτα για τους υπολοιπους και μετα για τον Καλαθη που θα φαμε ακυρο....πολλα λεφτα ρε παιδι μου!!!!!!
green_sky
QUOTE (bbplayer @ Jun 19 2014, 13:23 ) *
και αυτοί που γράφεις τι ήταν? αδελφές του ελέους? δεν έπαιρναν λεφτά ? Ο Μποντίρογκα δεν την έκανε όποτε έκρινε σκόπιμο? ο Γιαννακόπουλος και ο Ομπράντοβιτς δεν ίδρωναν στα παρκε. ο καθένας έχει το ρόλο του


Σαφως και επαιρναν λεφτα και μαλιστα με βαλιτσες.Αλλα ολοι αυτοι ηταν φτασμενοι παιχτες.Ηταν αστερια και ηταν διαφημιση για τον παναθηναικο που τους ειχε.Εδιναν κυρος στον παναθηναικο που τοτε εκανε τα πρωτα του βηματα στην καταξιωση.Επισης ολοι αυτοι οι διασημοι παιχτες βοηθησαν τον παναθηναικο πολυ και στο μαρκετιγκ.Οπως και τον βοηθησαν σε οποιαδηποτε διαπραγματευση εκανε για τηλεοπιτικα δικαιωματα.Δεν νομιζω απο την αλλη οτι αποτελουσε διαφημιση για την ομαδα η στελεχωση της με τον καλαθη και τον βουγιουκα και τον ασημο σπανουλη.Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.Ο κορμος του παναθηναικου ηταν διοικηση και προπονητης συν διαμαντιδης με τσαρτσα.Ολοι οι αλλοι ηταν αναλωσιμοι.Ο Φωτσης εφυγε 2-3 φορες δεν θυμαμαι και εγω ε και?Εγινε κατι στην ομαδα?Ο σπανουλης εφυγε ε και? και τοσοι αλλοι.Το μυστικο ηταν γιανακοπουλαιοι να σπρωχνουν χρημα και ο ζελικο να το διαχειριζεται.
bbplayer
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 13:28 ) *
Σαφως και επαιρναν λεφτα και μαλιστα με βαλιτσες.Αλλα ολοι αυτοι ηταν φτασμενοι παιχτες.Ηταν αστερια και ηταν διαφημιση για τον παναθηναικο που τους ειχε.Εδιναν κυρος στον παναθηναικο που τοτε εκανε τα πρωτα του βηματα στην καταξιωση.Επισης ολοι αυτοι οι διασημοι παιχτες βοηθησαν τον παναθηναικο πολυ και στο μαρκετιγκ.Οπως και τον βοηθησαν σε οποιαδηποτε διαπραγματευση εκανε για τηλεοπιτικα δικαιωματα.Δεν νομιζω απο την αλλη οτι αποτελουσε διαφημιση για την ομαδα η στελεχωση της με τον καλαθη και τον βουγιουκα και τον ασημο σπανουλη.Αλλο το ενα και αλλο το αλλο.Ο κορμος του παναθηναικου ηταν διοικηση και προπονητης συν διαμαντιδης με τσαρτσα.Ολοι οι αλλοι ηταν αναλωσιμοι.Ο Φωτσης εφυγε 2-3 φορες δεν θυμαμαι και εγω ε και?Εγινε κατι στην ομαδα?Ο σπανουλης εφυγε ε και? και τοσοι αλλοι.Το μυστικο ηταν γιανακοπουλαιοι να σπρωχνουν χρημα και ο ζελικο να το διαχειριζεται.


Ήταν άσημος ο Σπανούλης όταν ήρθει στον Παναθηναϊκό??? μια χαρά φτασμένος παίχτης ήρθε και στον Παναθηναϊκό συνέχισε να βελτιώνεται.
Ο Καλάθης ήρθε από ένα πολύ μπασκετικό κολέγιο και ο προπονητής του μιλούσε με τα καλύτερα γι αυτόν. Από όλους αυτούς που γράφεις μόνο ο Μπατιστ ήρθε χωρίς να τον ξέρει κανένας και χωρίς να έχει μεγάλη φήμη αλλά και αυτός είχε περάσει από ΝΒΑ. Ο Ομπράντοβιτς δούλευε με φτασμένους παίχτες και τους έκανε καλύτερους. Αλλά άσημους παίχτες δεν είχε ο Παναθηναϊκός .

εάν π.χ είχες το Σπανούλη στη θέση του Λόγκαν θα είχες και άλλο αστέρι στη φανέλα. Οπότε το "ε και" αλλού ταιριάζει και αλλού όχι. Αυτά που λες σαφώς και ισχύουν σαν σκεπτικό. Ισχύουν όμως και από την ανάποδη. Αμφίδρομα λειτουργούν αυτά.
green_sky
QUOTE (bbplayer @ Jun 19 2014, 13:53 ) *
Ήταν άσημος ο Σπανούλης όταν ήρθει στον Παναθηναϊκό??? μια χαρά φτασμένος παίχτης ήρθε και στον Παναθηναϊκό συνέχισε να βελτιώνεται.
Ο Καλάθης ήρθε από ένα πολύ μπασκετικό κολέγιο και ο προπονητής του μιλούσε με τα καλύτερα γι αυτόν. Από όλους αυτούς που γράφεις μόνο ο Μπατιστ ήρθε χωρίς να τον ξέρει κανένας και χωρίς να έχει μεγάλη φήμη αλλά και αυτός είχε περάσει από ΝΒΑ. Ο Ομπράντοβιτς δούλευε με φτασμένους παίχτες και τους έκανε καλύτερους. Αλλά άσημους παίχτες δεν είχε ο Παναθηναϊκός .

εάν π.χ είχες το Σπανούλη στη θέση του Λόγκαν θα είχες και άλλο αστέρι στη φανέλα. Οπότε το "ε και" αλλού ταιριάζει και αλλού όχι. Αυτά που λες σαφώς και ισχύουν σαν σκεπτικό. Ισχύουν όμως και από την ανάποδη. Αμφίδρομα λειτουργούν αυτά.


Ο σπανουλης φιλε για μενα ειναι προιον της μεγαλυτερης μπασκετικης διαφημισης που εχει υπαρξει ποτε στο ελληνικο μπασκετ.Καλος παιχτης μεν αλλα οχι και η παιχταρα που παρουσιαζουν.Και σου μιλαω ειλικρινα μακαρι να μεινει στους απεναντι 2-3 χρονια ακομα και να μην τον δωσουν και παρουν κανα αμερικανο που τα γραφει απο παντου.Οσο για τον καλαθη το εχω γραψει παρα πολλες φορες ειναι κατα την ταπεινη μου αποψη ενα πλειμεικερ του 6.Αν ο παναθηναικος περυσι το καλοκαιρι ειχε παρει τον μποχωριδη και την χρονια που περασε τον ειχαν ψησει δινοντας του τον χρονο του ραιτ τωρα η κουβεντα περι καλαθη θα ηταν ανευ σημασιας
Las Plagas
QUOTE (green_sky @ Jun 19 2014, 14:07 ) *
Ο σπανουλης φιλε για μενα ειναι η μεγαλυτερη μπασκετικη διαφημιση που εχει υπαρξει ποτε στο ελληνικο μπασκετ.Καλος παιχτης μεν αλλα οχι και η παιχταρα που παρουσιαζουν.Και σου μιλαω ειλικρινα μακαρι να μεινει στους απεναντι 2-3 χρονια ακομα και να μην τον δωσουν και παρουν κανα αμερικανο που τα γραφει απο παντου.Οσο για τον καλαθη το εχω γραψει παρα πολλες φορες ειναι κατα την ταπεινη μου αποψη ενα πλειμεικερ του 6.Αν ο παναθηναικος περυσι το καλοκαιρι ειχε παρει τον μποχωριδη και την χρονια που περασε τον ειχαν ψησει δινοντας του τον χρονο του ραιτ τωρα η κουβεντα περι καλαθη θα ηταν ανευ σημασιας

ο καλαθης του 6
ο σπανουλης παραλιας
αλλα ο μποχωριδης παιχτουρα

77.gif
green_sky
QUOTE (Las Plagas @ Jun 19 2014, 14:11 ) *
ο καλαθης του 6
ο σπανουλης παραλιας
αλλα ο μποχωριδης παιχτουρα

77.gif


Αν το παιδι αυτο δουλευτει θα γινει μεγαλος ασσος.Τωρα δεν ειναι μεγαλη παιχτουρα ειναι ενα καλο ταλεντο.
Dreamerpanos
2υαρι δεν είναι το παλικάρι στον Άρη?Έχει παίξει ποτέ άσος?
green_sky
QUOTE (Dreamerpanos @ Jun 19 2014, 14:14 ) *
2υαρι δεν είναι το παλικάρι στον Άρη?Έχει παίξει ποτέ άσος?


ο μποχωριδης ειναι αριστεροχειρας πλειμεικερ και ξεκίνησε την επαγγελματική του καριέρα στα 16 το 2010 στην απεργία του ΠΣΑΚ όταν και αγωνίστηκε απέναντι στον ολυμπιακό για 33 λεπτά και σημείωσε 8 πόντους
2d2d
http://www.youtube.com/watch?v=XHLA-01TAf8#t=219

ποιον μου θυμιζει, ποιον μου θυμιζει..
μακαρι...
smiley.gif smiley.gif
more stars
Ιεροσυλία μεν, μου θύμισε και εμένα δε...
κίνηση... είναι και το 4άρι στη φανέλα...
δεν θέλει και πολύ...

έχει πολλά ψωμιά να φάει πάντως,,,
bbplayer
μυαλό, μυαλό , μυαλό (οικογένεια + προπονητές , έχουν ρόλο σε αυτό)

δουλειά, δουλειά , δουλειά

και να αγαπάει αυτό που κάνει περισσότερο από την πάρτη του. Μονο έτσι.


¨Οτι το' χει είναι αλήθεια πάντως
doctorjekil
QUOTE(bbplayer @ Jun 19 2014, 14:58 ) *
μυαλό, μυαλό , μυαλό (οικογένεια + προπονητές , έχουν ρόλο σε αυτό)

δουλειά, δουλειά , δουλειά

και να αγαπάει αυτό που κάνει περισσότερο από την πάρτη του. Μονο έτσι.


¨Οτι το' χει είναι αλήθεια πάντως

Καθιστε ρε παιδια να τον δουμε πρωτα,κ εγω αν σας φτιαξω ενα βιντεακι με δικα μου στιγμιοτυπα θα νομιζεται οτι ειμαι ο τζορνταν...εχετε δει ποτε κανα τετοιο βιντεακι και να μην σας αρεσει ο παιχτης που βλεπετε?
bbplayer
από τη στιγμή που τον έχουν σταμπάρει και τον παίρνουν σε τέτοιο club , ταλέντο θα έχει.

από εκεί και πέρα το σχόλιο μου είναι γενικό και αναφέρεται γενικά στα παιδιά της ηλικίας του
Manolis2510
http://www.youtube.com/watch?v=MPoyPrDR2s0 Παιχταρας!! tongue.gif
Las Plagas
QUOTE (doctorjekil @ Jun 19 2014, 15:08 ) *
Καθιστε ρε παιδια να τον δουμε πρωτα,κ εγω αν σας φτιαξω ενα βιντεακι με δικα μου στιγμιοτυπα θα νομιζεται οτι ειμαι ο τζορνταν...εχετε δει ποτε κανα τετοιο βιντεακι και να μην σας αρεσει ο παιχτης που βλεπετε?

στειλε το βιντεο στον γιαννακοπουλο και που ξερεις μπορει να σε παρει και εσενα στο προτζεκτ του smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(doctorjekil @ Jun 19 2014, 15:08 ) *
εχετε δει ποτε κανα τετοιο βιντεακι και να μην σας αρεσει ο παιχτης που βλεπετε?

Σίγουρα. Και σε έτοιμους παίκτες. Kάτι Μπράμος (ή το αγαπημένο μου, Zeca) - Welcome to Panathinaikos και κάτι NCAA/NCAA2 τυχαίων παικτών για μικρές ομάδες μπορεί και να σε κάνουν να κόψεις το σπορ. tongue.gif

Ο μικρός έχει ταλέντο, έχει και πολλή δουλειά μπροστά του. Κάθε μεταγραφή τέτοιου τύπου περιέχει ρίσκο, ελπίζεις στη καλύτερη δυνατή αξιοποίηση τελικά της επένδυσής σου σ' αυτόν.

QUOTE(Las Plagas @ Jun 19 2014, 15:14 ) *
στειλε το βιντεο στον γιαννακοπουλο και που ξερεις μπορει να σε παρει και εσενα στο προτζεκτ του smiley.gif

biggrin.gif
Maximos 13 Athens
Έτσι όπως έχουν έρθει τα πράγματα, ο Παναθηναϊκός θα χρειαστεί μια δυνατή πεντάδα ξένων για να μείνει ανταγωνιστικός. Τον Καλάθη θα τον κρατήσουν οι Grizzlies (ίσως και για να τον ανταλλάξουν τη βραδιά του draft), ο Μάντζαρης μάλλον θα πουληθεί στο εξωτερικό και ο Lasme καταλήγει στον Ντούντα με μπόλικα λεφτά.

Έχουμε: Διαμαντίδη, μισθοΦώτση, Μαυροκεφαλίδη, Γιάνκοβιτς, Παππά (μέχρι την πρώτη προπόνηση με Ivanovic), Διαμαντάκο, Χαραλαμπόπουλο, Λούντζη, Gist (?)

Χρειαζόμαστε: έναν καθαρό point, έναν combo guard, έναν executive shooter στο 2, ένα 3'n'D παίκτη για SF, ένα ΜΑΠ, ένα βαρύ 5άρι με έφεση στα rebounds

Ένας από αυτούς πρέπει να είναι Έλληνας (μπορεί και δύο, αν τελικά αποκτηθεί ο Vezenkov), γιατί να μην είναι ο Μπράμος;
Είναι παίκτης που ταιριάζει στην επιθετική φιλοσοφία του Ιvanovic, είναι σταθερός στην άμυνα, πολύ streaky βέβαια στην επίθεση αλλά μπορεί να τρέξει καλά στο transition και γενικά να βοηθήσει χωρίς να έχει μεγάλες απαιτήσεις. Ας μην ξεχνάμε ότι δυσκολεύτηκε φέτος λόγω της πολύ στατικής επίθεσης των Πεδουλάκη/Πρίφτη. Σε διαφορετικό context πιστεύω ότι μπορεί να φανεί χρήσιμος, αφήνοντας πολύ χώρο στον Βλάντο για να εξελιχθεί και ανοίγοντας μια θέση ξένου στο μεταγραφικό σχεδιασμό.
doctorjekil
QUOTE(Las Plagas @ Jun 19 2014, 15:14 ) *
στειλε το βιντεο στον γιαννακοπουλο και που ξερεις μπορει να σε παρει και εσενα στο προτζεκτ του smiley.gif

Τωρα το ετοιμαζω 69.gif
silversurfer
Να ρωτήσω κάτι;
Συνήθως ένας νέος κόουτς όταν έρχεται σε μια ομάδα και δη στον ΠΑΟ δεν είθιστε να κάνει μια συνέντευξη τύπου; Μια δήλωση; Κάτι ρε παιδί μου να μας πει και εμάς που πατάμε..
Βγήκε ο ΔΓ είπε για ελληνικό κορμό κτλ, έδιωξε όλη την ομάδα τελικά (το έκανε πράξη δλδ) και τώρα τα πρωτοσέλιδα του εχούν τον Καραγκούνη blove.gif
Ο Ιβάνοβιτς δεν πρέπει κανονικά να βγει και να μιλήσει και να μας εξηγήσει το πλάνο του; Οχι να μας πει για μεταγραφές με ονόματα αλλά να μας πει τι θέλει να κάνει στην ρημάδα την ομάδα..


Ο Ιτούδης στην ΤΣΣΚΑ!
http://www.contra.gr/Basketball/Europe/Eur...ka.2853643.html
doctorjekil
QUOTE(silversurfer @ Jun 19 2014, 16:01 ) *
Να ρωτήσω κάτι;
Συνήθως ένας νέος κόουτς όταν έρχεται σε μια ομάδα και δη στον ΠΑΟ δεν είθιστε να κάνει μια συνέντευξη τύπου; Μια δήλωση; Κάτι ρε παιδί μου να μας πει και εμάς που πατάμε..
Βγήκε ο ΔΓ είπε για ελληνικό κορμό κτλ, έδιωξε όλη την ομάδα τελικά (το έκανε πράξη δλδ) και τώρα τα πρωτοσέλιδα του εχούν τον Καραγκούνη blove.gif
Ο Ιβάνοβιτς δεν πρέπει κανονικά να βγει και να μιλήσει και να μας εξηγήσει το πλάνο του; Οχι να μας πει για μεταγραφές με ονόματα αλλά να μας πει τι θέλει να κάνει στην ρημάδα την ομάδα..


Ο Ιτούδης στην ΤΣΣΚΑ!
http://www.contra.gr/Basketball/Europe/Eur...ka.2853643.html

Ο ΔΓ ειπε στην συνεντευξη τυπου οτι μιλησε με τον ιβανοβιτς για το πλανο του(τον ελληνικο κορμο κλπ)και οτι ο ιβανοβιτς συμφωνησε...επισης σε δηλωσεις του ο ιβανοβιτς ειπε οτι ειναι ενθουσιασμενος με αυτο το πλανο
silversurfer
QUOTE(doctorjekil @ Jun 19 2014, 16:12 ) *
Ο ΔΓ ειπε στην συνεντευξη τυπου οτι μιλησε με τον ιβανοβιτς για το πλανο του(τον ελληνικο κορμο κλπ)και οτι ο ιβανοβιτς συμφωνησε...επισης σε δηλωσεις του ο ιβανοβιτς ειπε οτι ειναι ενθουσιασμενος με αυτο το πλανο


Μωρέ ναι αλλά επίσημες δηλώσεις δεν έχει κάνει. Και είναι κάτι που είπε και ο ΔΓ ότι θα σας τα πει ο νέος κόουτς σε μερικές μέρες..
Dred11
2,7 εκ. για δύο χρόνια ο Λάσμε στην Εφές. Λέει ο sdog στο twitter. Σε ευρώ.
rchos
QUOTE(Dred11 @ Jun 19 2014, 16:26 ) *
2,7 εκ. για δύο χρόνια ο Λάσμε στην Εφές. Λέει ο sdog στο twitter. Σε ευρώ.



Άρα υπάρχει ακόμη ελπίδα. smiley.gif
silversurfer
Πριν έλεγαν άλλα ποσά... icon_drunk.gif

από το live chat του contra βγήκε καμιά είδηση?? συμμετείχε κανείς?
doctorjekil
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο καβαλιερατος,οπως και αλλοι δημοσιογραφοι του οσφπ,θεωρουν πιθανο να πουληθει ο μαντζαρης στο εξωτερικο αλλα απιθανο να παιξει στον παο,και ειναι και κατηγοριματικοι οτι αποκλειεται να γινει αυτο...δλδ δεν γινεται να βαλει ο παο μια ομαδα να τον αγορασει και μετα να τον παρει αυτος...η σιγουρια θα σας φαει
silversurfer
QUOTE(doctorjekil @ Jun 19 2014, 17:15 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο καβαλιερατος,οπως και αλλοι δημοσιογραφοι του οσφπ,θεωρουν πιθανο να πουληθει ο μαντζαρης στο εξωτερικο αλλα απιθανο να παιξει στον παο,και ειναι και κατηγοριματικοι οτι αποκλειεται να γινει αυτο...δλδ δεν γινεται να βαλει ο παο μια ομαδα να τον αγορασει και μετα να τον παρει αυτος...η σιγουρια θα σας φαει


Δεν απαγορεύονται οι 2 μετακινήσεις σε μια μεταγραφική περίοδο?
NKoulaf
QUOTE(green_sky @ Jun 19 2014, 12:25 ) *
Εχω βαρεθει παντως να βλεπω παιχτες να ερχονται ασημοι και μεσα απο την ομαδα να γινονται διασημοι και παμπλουτοι και στο τελος να την κοπανανε.
Ποιος ηταν ο μπατιστ πριν ερθει ? ο σπανουλης?ο βουγιουκας?ο καιμακογλου?ο καλαθης?τον λασμε τον ηξερε η μανα του?Οταν χρειαστηκε ο καλαθης ο βουγιουκας ο καιμακογλου να βαλουν πλατη ηταν επαγγελματιες και την εκαναν.Θεωρω οτι και η ομαδα πρεπει να πραττει αναλογα.Τοσα δινω τα θελεις?
Ειναι λιγα? οκ αδειασε μου την γωνια και να περασει ο επομενος.
Ειναι πολυ μεγαλο club o παναθηναικος για να περιμενει παιχτες. Ο καλαθης δεν ειναι ουτε σαρας ουτε διαμαντιδης ουτε ρουντι ουτε γιουλ .Ειναι απλα...........Καλαθης.Δεν γινεται ο παναθηναικος να ασχολειται με τον καλαθη τοσες μερες.Τοσα σου δινω.Δεν τα θελεις ?Οκ να περασει ο επομενος.




Για Μπατίστ το δέχομαι, ο Λάτσμε και τώρα δεν είναι κάτι φοβερό, τον βοήθησε πολύ το σύστημα της ομάδας. Τον Βουγιούκα τον ήξεραν και οι πέτρες από το κολλέγιο, τον Σπανούλη τον παρακολουθούσε το ΝΒΑ από το Μαρούσι, ο Καλάθης έχει σκάουτινγκ ρεπόρτ ότι θα παίξει ΝΒΑ από τα 18 λόγω ύψους και ταχύτητας για την θέση του πλεί μέικερ. Για Καιμακόγλου απλά γελάω, 20-30 πόντους κάθε βράδυ σε όμιλο ευρωλίγκας έβαζε. Με το Μαρούσι μέν, αλλά σε σχέση με αυτούς που έρχονται ως διάσημοι η σύγκριση προκαλεί γέλιο. Εκτός άν έχουν έρθει 3-4 Ναβάρο και δεν το ξέρω.

Μην μηδενίζουμε τους πάντες.

Και κάτι για Καλάθη. Ο Καλάθης είναι ακόμα σε ηλικία να κάνει μία καλή χρονιά στο NBA και να ξεφύγει τελείως από τα ευρωπαικά οικονομικά δεδομένα. 1,98 είναι, αργός δεν είναι, ρούκι δεν είναι πια, στην Αμερική έχει μεγαλώσει και δεν έχει ζόρι προσαρμογής. Tα φετινά στατιστικά του ειναι κάτω του μετρίου, αλλά ήταν ρούκι και στην ευρώπη και σε 2 χρόνια να έρθει πάλι θα του τα σκάσουν. Η μόνη περίπτωση να έρθει ευρώπη είναι να του κάνουν πολύ κακές οικονομικά προσφορές από το ΝΒΑ και να έρθει για να σιγουρέψει ότι και να τραυματιστεί δεν θα μείνει με ένα μύριο για όλη την υπόλοιπη καριέρα του.
doctorjekil
QUOTE(silversurfer @ Jun 19 2014, 17:27 ) *
Δεν απαγορεύονται οι 2 μετακινήσεις σε μια μεταγραφική περίοδο?

Ολα γινονται,τον αγοραζει και μετα τον αποδεσμευει και τον παιρνει ο παο σαν ελευθερο...αν εχει σκοπο να διαθεσει ο παο 400χιλ για μαντζαρη βαζει μια ομαδα να τον αγορασει με 300 και μετα τις δινει 400 τον αποδεσμευει και τον παιρνει ο παο
ALdaperan
QUOTE (doctorjekil @ Jun 19 2014, 17:15 ) *
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι ο καβαλιερατος,οπως και αλλοι δημοσιογραφοι του οσφπ,θεωρουν πιθανο να πουληθει ο μαντζαρης στο εξωτερικο αλλα απιθανο να παιξει στον παο,και ειναι και κατηγοριματικοι οτι αποκλειεται να γινει αυτο...δλδ δεν γινεται να βαλει ο παο μια ομαδα να τον αγορασει και μετα να τον παρει αυτος...η σιγουρια θα σας φαει

λίγο τραβηγμένο δεν είναι αυτό ; Πολύ συνομωσιολογικό μου ακούγεται , Μας ψεκάζουν και έτσι..!

Ρε παιδιά με αυτον τον Μποχωρίδη τι θα γίνει ; Είδα βιντεάκια στο Youtube και κόλησα, είναι παιχταρας το παιδί και με πάρα πολλά προσώντα. Ορίστε άξιος διάδοχος του 3D !! Αφήστε ματζαραίους και κάθε είδους μοσθοφώρο καλάθη !! ΔΓ ντύσε το μποχώ στα πράσινα πρίν τον προλάβει κανείς άλλος !!!
doctorjekil
QUOTE(ALdaperan @ Jun 19 2014, 17:47 ) *
λίγο τραβηγμένο δεν είναι αυτό ; Πολύ συνομωσιολογικό μου ακούγεται , Μας ψεκάζουν και έτσι..!

Ρε παιδιά με αυτον τον Μποχωρίδη τι θα γίνει ; Είδα βιντεάκια στο Youtube και κόλησα, είναι παιχταρας το παιδί και με πάρα πολλά προσώντα. Ορίστε άξιος διάδοχος του 3D !! Αφήστε ματζαραίους και κάθε είδους μοσθοφώρο καλάθη !! ΔΓ ντύσε το μποχώ στα πράσινα πρίν τον προλάβει κανείς άλλος !!!

Δεν λεω οτι ειναι το πιο πιθανο πραγμα στον κοσμο,αλλα καλο ειναι να κρατανε μια επιφυλαξη,ειδικα οταν εχουν να κανουν με τον δγ
green_sky
QUOTE (NKoulaf @ Jun 19 2014, 17:30 ) *
Για Μπατίστ το δέχομαι, ο Λάτσμε και τώρα δεν είναι κάτι φοβερό, τον βοήθησε πολύ το σύστημα της ομάδας. Τον Βουγιούκα τον ήξεραν και οι πέτρες από το κολλέγιο, τον Σπανούλη τον παρακολουθούσε το ΝΒΑ από το Μαρούσι, ο Καλάθης έχει σκάουτινγκ ρεπόρτ ότι θα παίξει ΝΒΑ από τα 18 λόγω ύψους και ταχύτητας για την θέση του πλεί μέικερ. Για Καιμακόγλου απλά γελάω, 20-30 πόντους κάθε βράδυ σε όμιλο ευρωλίγκας έβαζε. Με το Μαρούσι μέν, αλλά σε σχέση με αυτούς που έρχονται ως διάσημοι η σύγκριση προκαλεί γέλιο. Εκτός άν έχουν έρθει 3-4 Ναβάρο και δεν το ξέρω.

Μην μηδενίζουμε τους πάντες.

Και κάτι για Καλάθη. Ο Καλάθης είναι ακόμα σε ηλικία να κάνει μία καλή χρονιά στο NBA και να ξεφύγει τελείως από τα ευρωπαικά οικονομικά δεδομένα. 1,98 είναι, αργός δεν είναι, ρούκι δεν είναι πια, στην Αμερική έχει μεγαλώσει και δεν έχει ζόρι προσαρμογής. Tα φετινά στατιστικά του ειναι κάτω του μετρίου, αλλά ήταν ρούκι και στην ευρώπη και σε 2 χρόνια να έρθει πάλι θα του τα σκάσουν. Η μόνη περίπτωση να έρθει ευρώπη είναι να του κάνουν πολύ κακές οικονομικά προσφορές από το ΝΒΑ και να έρθει για να σιγουρέψει ότι και να τραυματιστεί δεν θα μείνει με ένα μύριο για όλη την υπόλοιπη καριέρα του.


1.ο βουγιουκας μετα απο ενα καλο κολεγιακο που ειχε κανει, στον ολυμπιακο ηταν σκετη απογοητευση και η καριερα του ειχε παρει εντελως τα κατω της.Ηρθε στον παναθηναικο και εκανε ονοματακι και κονομησε
2.Ο σπανουλης και ο καιμακογλου επαιζαν στο μαρουσι δεν επαιζαν ουτε στην μπαρτσα ουτε στην τσσκα.Στο μαρουσι επαιζαν και μεσα απο τον παναθηναικο εγιναν γνωστοι και κονομησαν
3.Ο καλαθης αν δεν ηταν ελληνας δεν υπηρχε περιπτωση ουτε μια στο εκατομυριο να διαθεσει ο παναθηναικος αυτα τα ποσα για την μπασκετικη του αξια.Η υπεραξια του ανεβαινει λογω του οτι ειναι ελληνας πρωτον και λογω διαμαντιδη δευτερον.
bbplayer
QUOTE (doctorjekil @ Jun 19 2014, 16:12 ) *
Ο ΔΓ ειπε στην συνεντευξη τυπου οτι μιλησε με τον ιβανοβιτς για το πλανο του(τον ελληνικο κορμο κλπ)και οτι ο ιβανοβιτς συμφωνησε...επισης σε δηλωσεις του ο ιβανοβιτς ειπε οτι ειναι ενθουσιασμενος με αυτο το πλανο


w00t.gif 56.gif banana.gif banana.gif 24.gif
drunk guy
QUOTE(green_sky @ Jun 19 2014, 17:51 ) *
1.ο βουγιουκας μετα απο ενα καλο κολεγιακο που ειχε κανει στον ολυμπιακο ηταν σκετη απογοητευση και η καριερα του ειχε παρει εντελως τα κατω της.Ηρθε στον παναθηναικο και εκανε ονοματακι και κονομησε
2.Ο σπανουλης και ο καιμακογλου επαιζαν στο μαρουσι δεν επαιζαν ουτε στην μπαρτσα ουτε στην τσσκα.Στο μαρουσι επαιζαν και μεσα απο τον παναθηναικο εγιναν γνωστοι και κονομησαν
3.Ο καλαθης αν δεν ηταν ελληνας δεν υπηρχε περιπτωση ουτε μια στο εκατομυριο να διαθεσει ο παναθηναικος αυτα τα ποσα για την μπασκετικη του αξια.Η υπεραξια του ανεβαινει λογω του οτι ειναι ελληνας πρωτον και λογω διαμαντιδη δευτερον.

και τριτον λογω τσσκα η οποια αφου πηρε τον ιτουδη θελει σαν τρελη τον καλαθη
rchos
Αν έρθουν οι Guandong Tigers και κάνουν πρόταση στον Ολυμπιακό για Μάντζαρη τότε υποθέτω θα την ψιλιαστούν στον Ολυμπιακό και θα πουν οι κολλητοί του Γιαννακόπουλου μπορεί και να μας την κάνουν.

Αλλά Ευρωπαική ομάδα να ξεφτιλιστεί τόσο πολύ δεν υπάρχει περίπτωση.

Αυτά που λέμε τώρα τα συζητούσε όλη η Ευρώπη πέρσι για τον Φαλκάο και αποδείχτηκαν και εκεί μπαρούφες.Μην κάνουμε τα ίδια και με τον Μάτζαρη.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.