Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ερωτησεις σχετικα με ομαδες ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
melo_11
Καλησπερα σας,

Θα θελα να ρωτησω αν καποιος μπορει να μου πει τις ομαδεςτης ΕΣΚΑ (Δ Εσκα, Γ Εσκα, Β Εσκα) κοντα στη δαφνη, ηλιουπολη,ανω ηλιουπολη, παγκρατι ωστε να παω να δοκιμαστω . . .

Επισης θα θελα να μου πει καποιος αν τα πρωταθληματα της Εσκα ειναι πιο δυσκολα και πιο ποιοτικα απ τα αντιστοιχα της Εσκανα.Ειναι λιγο πολυπλοκο το ερωτημα αλλα πιστευω αν καποιος εχει εμπειρια και εχει αγωνιστει για ενα σεβαστο χρονικο διαστημα και στις 2 κατηγοριες η εχει παρακολουθησει αγωνες θα εχει σχηματισει μια αποψη σ αυτο το θεμα.

Ευχαριστω
tarx_12
Καλησπέρα. Γνωρίζει καποιος να με βοηθήσει πως μπορώ να βρώ σύλλογο να αγωνιστώ την νέα περιοδο?? εχω απο το 2007 να αγωνιστώ.
Λογικά αν υπάρχει ακόμα το δελτίο μου, μπορώ να πάρω ελευθερη μεταγραφή σε οποια ομαδα θελω, ετσι?
Βασικα το προβλημα ειναι πως θα βρω ομαδα, γνωρίζει κάποιος?? ευχαριστω πολυ!
GR-HAMMER
QUOTE(melo_11 @ May 28 2010, 12:05 ) *
Καλησπερα σας,

Θα θελα να ρωτησω αν καποιος μπορει να μου πει τις ομαδεςτης ΕΣΚΑ (Δ Εσκα, Γ Εσκα, Β Εσκα) κοντα στη δαφνη, ηλιουπολη,ανω ηλιουπολη, παγκρατι ωστε να παω να δοκιμαστω . . .

Επισης θα θελα να μου πει καποιος αν τα πρωταθληματα της Εσκα ειναι πιο δυσκολα και πιο ποιοτικα απ τα αντιστοιχα της Εσκανα.Ειναι λιγο πολυπλοκο το ερωτημα αλλα πιστευω αν καποιος εχει εμπειρια και εχει αγωνιστει για ενα σεβαστο χρονικο διαστημα και στις 2 κατηγοριες η εχει παρακολουθησει αγωνες θα εχει σχηματισει μια αποψη σ αυτο το θεμα.

Ευχαριστω


θα σου γραψω συμφωνα με το site της εσκα...οσες βλεπω συμφωνα με τη περσινη σεζον χωρις να αναφερθω στο αν επεσαν-ανεβηκαν κτλ.. μπορει να μπερδεψω και καμια... αν και πιστευω εχω μια εικονα...

Δ εσκα
εστια φιλιας(παιζει στο ρουφ)
παο δαφνη
αον βυρωνος
υμηττος (αν κατεβασει ομαδα)

Γ εσκα
αο καρεα
εθνικος γσ(στηλες ολυμπιου διος)
πρωτεας-θριαμβος
χαραυγιακος
ενωση βυρωνα
αο κωφων(εδρα το ρουφ)
ρουφ 80

Β εσκα
παο κουκακι
γσ αριων
κεραμεικος
ολυμπιαδα παπαγου
γς ηλιουπολης
αναγεννηση πετραλωνων
αο μαιανδρος
αθηναικος

εχε και το νου σουυ για δημιουργια νεων ομαδων η συγχωνευσεις...
επικοινωνησε με τα γραφεια της εσκα

QUOTE(tarx_12 @ May 28 2010, 18:22 ) *
Καλησπέρα. Γνωρίζει καποιος να με βοηθήσει πως μπορώ να βρώ σύλλογο να αγωνιστώ την νέα περιοδο?? εχω απο το 2007 να αγωνιστώ.
Λογικά αν υπάρχει ακόμα το δελτίο μου, μπορώ να πάρω ελευθερη μεταγραφή σε οποια ομαδα θελω, ετσι?
Βασικα το προβλημα ειναι πως θα βρω ομαδα, γνωρίζει κάποιος?? ευχαριστω πολυ!


αναλογα με τη περιοχη που μενεις... το που επαιζες πριν... ποσο καλος εισαι γενικα, για τι επιπεδο εσκα δηλαδη θα μπορουσα να σου προτεινω...
οσο για το δελτιο σου...αμα 1 χρονο δεν εχεις παιξει κανεναν αγωνα και δε σε εχουνε δηλωσει σε κανενα φυλλο αγωνας(να εχει παιξει κανας αλλος με το δελτιο σου δηλαδη) τοτε μπορεις να παρεις ελευθερη μεταγγραφη..
θα βγαλει η εσκα τισ ημερομηνιες..
εσυ που εισαι παραπανω και απο 2... νομιζω εισαι τελειως ελευθερος...σα να μην ειχες ποτε δελτιο
MITSO_BC
QUOTE(GR-HAMMER @ Jun 2 2010, 03:41 ) *
παο δαφνη


ο ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ εδρευει στο Μεταξουργειο
folinho
Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει να αγωνιστώ σε ομάδα Κηφισιάς, Πολιτείας ή Ερυθραίας?
Εχω να αγωνιστώ από το 2008. Παίζω θέσεις 1-2 και ενδιαφέρομαι για Γ η Δ ΕΣΚΑ.
topten
QUOTE(folinho @ Jun 2 2010, 13:58 ) *
Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει να αγωνιστώ σε ομάδα Κηφισιάς, Πολιτείας ή Ερυθραίας?
Εχω να αγωνιστώ από το 2008. Παίζω θέσεις 1-2 και ενδιαφέρομαι για Γ η Δ ΕΣΚΑ.

Η Κηφισια εχει ομαδα στη Δ,την Κηφισια 2003 και η Πολιτεια ομαδα στη Γ.Για περισσοτερες πληροφοριες καλυτερα να κανεις μια βολτα απο τα γηπεδα Κηφισιας,Πλατωνα και Πολιτειας.
MANOLIS24
QUOTE(topten @ Jun 2 2010, 15:03 ) *
Η Κηφισια εχει ομαδα στη Δ,την Κηφισια 2003 και η Πολιτεια ομαδα στη Γ.Για περισσοτερες πληροφοριες καλυτερα να κανεις μια βολτα απο τα γηπεδα Κηφισιας,Πλατωνα και Πολιτειας.


Η Κηφισια 2003 δεν εχει καμια σχεση με την περιοχη της Κηφισιας ! τα τμηματα υποδομης οπως και το αντρικο παιζουν στο Κλειστο του Πλατωνα στα Γλυκα Νερα.. το ονομα ειναι συμβολικο..
GR-HAMMER
QUOTE(MITSO_BC @ Jun 2 2010, 10:06 ) *
ο ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ εδρευει στο Μεταξουργειο


ουπσ...τα εμπλεξα μαλλον
http://www.basketforum.gr/forum/style_emot...ault/smiley.gif
geoko13
Καλησπέρα σε όλους!!Θα ήθελα να μου πεί κάποιος,αν γνωρίζει,πού κάνει προπονήσεις ο ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ γιατί θα ήθελα να πάω να δοκιμαστώ...Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!
ka1972
QUOTE(geoko13 @ Jun 14 2010, 04:26 ) *
Καλησπέρα σε όλους!!Θα ήθελα να μου πεί κάποιος,αν γνωρίζει,πού κάνει προπονήσεις ο ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ γιατί θα ήθελα να πάω να δοκιμαστώ...Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!!

Φετος επαιζε στο κλειστο του Κοκκινου Μυλου τα παιχνιδια του αλλα δε ξερω εαν κανει ακομα προπονησεις και εαν εχει ακομα ωρες στο κλειστο
geoko13
QUOTE(ka1972 @ Jun 14 2010, 23:51 ) *
Φετος επαιζε στο κλειστο του Κοκκινου Μυλου τα παιχνιδια του αλλα δε ξερω εαν κανει ακομα προπονησεις και εαν εχει ακομα ωρες στο κλειστο

Ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.Μήπως ξέρει κάποιος κανενα τηλ επικοινωνίας με την ομάδα;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.