Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
^koukouroukou8^
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 01:44 ) *
FILOS_BASKET. Φυσικα δεν ασπαζομαι την σκεψη "εχει τους καλυτερους παικτες κλπ.." γιατι το λες αυτο δεν ειναι το 12, το 7, και το 5 δεν ειναι ενα επιπεδο πανω απο τους υπολοιπους παικτες στην Δ ΕΣΚΑ παντα. έτσι ειναι τα πράγματα...

Ξέχασες το playmaker τον μικρό το #6. icon_wave.gif
^koukouroukou8^
QUOTE(prof lego @ Apr 17 2008, 19:39 ) *
φίλε αλήθεια είναι έχετε πολύ καλό νέο αίμα..τώρα άμα έχετε και τόσο καλή σαν ποιότητα και σαν οργάνωση ομάδα θα το δείξετε στο γήπεδο με τα αποτελέσματα σας..Πώς λέγεται ο coach σας;

Εσύ φιλαράκι τι πιστεύεις οτι ο Νικηφόρος δεν το έδειξε φέτος? Κέρδισε με 17 τους αήττητους Αγίους και έριξε 29 (εύκολα) στους 3ους του ομίλου. Ανοίξτε τα μάτια σας.... Ποία ομάδα έχει γήπεδο σαν το δικό μας? Ποία ομάδα έχει προπονητή σαν τον δικό μας? Ποία ομάδα έχει γυμναστή?
ΠΑΙΔΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ!
nik12
ειναι μικρος ακομα οταν μεγαλωση θα ειναι το κατι αλλο. 41.gif
xoxli44
QUOTE(nik12 @ Apr 17 2008, 22:44 ) *
FILOS_BASKET. Φυσικα δεν ασπαζομαι την σκεψη "εχει τους καλυτερους παικτες κλπ.." γιατι το λες αυτο δεν ειναι το 12, το 7, και το 5 δεν ειναι ενα επιπεδο πανω απο τους υπολοιπους παικτες στην Δ ΕΣΚΑ παντα. έτσι ειναι τα πράγματα...

Eχεις δει ονειρο μεγαλε...
nik12
καλα εσυ πλακα μας κανεις τωρα με 17 χασατε. evilmonkey.gif
xoxli44
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Apr 17 2008, 23:00 ) *
Εσύ φιλαράκι τι πιστεύεις οτι ο Νικηφόρος δεν το έδειξε φέτος? Κέρδισε με 17 τους αήττητους Αγίους και έριξε 29 (εύκολα) στους 3ους του ομίλου. Ανοίξτε τα μάτια σας.... Ποία ομάδα έχει γήπεδο σαν το δικό μας? Ποία ομάδα έχει προπονητή σαν τον δικό μας? Ποία ομάδα έχει γυμναστή?
ΠΑΙΔΕΣ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ!

Ενα θα σου πω μια παρεα χωρις προπονητη χωρις διοικηση εκανε πλακα στον πρωτο γυρο σε ολους.
Τις στιγμες που χρειζεσαι διοικηση κ προπονητη στο αγωνιστικο θεμα εννοω δεν τους ειχαμε.3 παιχνιδια τους χρειαστηκαμε.Αλλα δεν πειραζει ακομα κ ετσι μονη της αυτη η παρεα ανεβασε την ομαδα κ με εναν καλυτερο προπονητη κ αν ενδιαφερθει καποιος για να μεινουν οι παικτες θα παιξουν πολυ καλυτερα του χρονου.Μια ομαδα αν ειχε τα προβληματα που αντιμετωπιζουν οι Αγιοι καθημερινα θα χε διαληθει.
^koukouroukou8^
QUOTE(xoxli44 @ Apr 18 2008, 02:36 ) *
Ενα θα σου πω μια παρεα χωρις προπονητη χωρις διοικηση εκανε πλακα στον πρωτο γυρο σε ολους.
Τις στιγμες που χρειζεσαι διοικηση κ προπονητη στο αγωνιστικο θεμα εννοω δεν τους ειχαμε.3 παιχνιδια τους χρειαστηκαμε.Αλλα δεν πειραζει ακομα κ ετσι μονη της αυτη η παρεα ανεβασε την ομαδα κ με εναν καλυτερο προπονητη κ αν ενδιαφερθει καποιος για να μεινουν οι παικτες θα παιξουν πολυ καλυτερα του χρονου.Μια ομαδα αν ειχε τα προβληματα που αντιμετωπιζουν οι Αγιοι καθημερινα θα χε διαληθει.

Φίλε μου xoxli44 νομίζω οτι το έχουμε εξαντλήσει αυτό το θέμα. Καλό Πάσχα να έχουμε και το αρνι-κατσικάκι και άλλα εδέσματα με μέτρο γιατί έχει ακόμα 2 αγωνιατηκές το πρωτάθλημα και κάποιοι ακόμα να βάλουν μυαλό.. Και δεν μιλάω για τους Αγίους όσο για μας.
svarnias
Εμαθα για μεγαλο παιχνιδι στους Αγιους Αναργυρους!!!
Συμφωνω οτι οι Αγιοι θα εκαναν τα ευκολα δυσκολα αλλα αυτο θα οφειλετε μαλλον στην φυσικη τους κατασταση,αφου απ'οτι εχω δει,στο 2ο γυρο κανενας απο τους παιχτες δε μπορει να βγαλει ολοκληρο το παιχνιδι,ολοι μετα το πρωτο 5λεπτο του 3ου δεκαλεπτου σκανε...Τουλαχιστον ηταν οτελευταιος τους "δυσκολος αγωνας και θελω να δωσω τα συγχαρτηρια μου και στους Αγιους και στο Νικηφορο για την ανοδο.
Για τους αλλους θα δουμε...
nik12
δεν ειναι προβλημα μου αν εισαι χωρις προπονητη χωρις διοικηση χωρις καλους παικτες. το οτι εισαι δευτερος εισαι γιατι εμεις ημαστε μια κλαση καλυτερη σαν ομαδα και σαν παικτες. διαφονεις?
xoxli44
QUOTE(nik12 @ Apr 17 2008, 23:52 ) *
δεν ειναι προβλημα μου αν εισαι χωρις προπονητη χωρις διοικηση χωρις καλους παικτες. το οτι εισαι δευτερος εισαι γιατι εμεις ημαστε μια κλαση καλυτερη σαν ομαδα και σαν παικτες. διαφονεις?

Το οτι εισαι πρωτος πιτσιρικο το οφειλεις στην διοικηση σου...
svarnias
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 02:52 ) *
δεν ειναι προβλημα μου αν εισαι χωρις προπονητη χωρις διοικηση χωρις καλους παικτες. το οτι εισαι δευτερος εισαι γιατι εμεις ημαστε μια κλαση καλυτερη σαν ομαδα και σαν παικτες. διαφονεις?

Εγω που δεν ειμαι των Αγιων θα συμφωνησω μονο ως προς την ομαδα,σαν μοναδες οι Αγιοι εχουν καλυτερες και μαλιστα κατα πολυ,απλα δεν εχουν μαθει να παιζουν σαν ομαδα,παιζει ο καθενας για την παρτη του.Πραγματικα με εντυπωσιαζει η πορεια τους περοσσοτερο απ'αυτη του Νικηφορου γιατι τα παιδια αυτα παιζανε ολη τη χρονια (και ας φανει σκληρο για καποιους) χωρις προπονητη
^koukouroukou8^
QUOTE(xoxli44 @ Apr 18 2008, 02:59 ) *
Το οτι εισαι πρωτος πιτσιρικο το οφειλεις στην διοικηση σου...

Φιλαράκι δεν παίζει η διοίκηση!!!! Εμείς παίζουμε.. Εκτός αν άλλο ηθελες να πεις και άλλο κατάλαβα οπότε sorry!
nik12
φιλε μου σαν μοναδες εμεις εχουμε τους καλυτερους και ξανα λεω 12. 7. 5. οσο για προπονητη το λετε και μονη σας.
svarnias
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 03:07 ) *
φιλε μου σαν μοναδες εμεις εχουμε τους καλυτερους και ξανα λεω 12. 7. 5. οσο για προπονητη το λετε και μονη σας.

Για προπονητη συμφωνησα και 'γω.Αλλα στις μοναδες διαφωνω καθετα,αλλα αν συνεχισουμε εγω θα λεω αυτο εσυ το αλλο,δε βγαζουμε ακρη
nik12
ξεχασα το 8. sorry icon_wave.gif
nik12
μαλλον δεν καταλαβες καλα εγω λαω και για κοουτς και για παικτες. δεν ειναι κακο να εισαι δευτερος.
xoxli44
Ειναι μικροι θα μαθουν coach!
xoxli44
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 00:14 ) *
μαλλον δεν καταλαβες καλα εγω λαω και για κοουτς και για παικτες. δεν ειναι κακο να εισαι δευτερος.

Eιναι κακο να εισαι ειρωνας wink.gif
nik12
ρε παιδες δεν ειναι κακο που εχουμε τους καλυτερους παικτες. και εσεις ειστε καλυτερη απο παικτες ΔΑΦΝΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 77.gif 77.gif 77.gif
xoxli44
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 00:25 ) *
ρε παιδες δεν ειναι κακο που εχουμε τους καλυτερους παικτες. και εσεις ειστε καλυτερη απο παικτες ΔΑΦΝΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 77.gif 77.gif 77.gif

ΔΑΦΝΗ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ειναι ομαδες οχι παικτες!Καλα μυαλα!Πες στον qoos θα σου βαλει λιγο μυαλο,γιατι ειναι πανω απο το κεφαλι σου.Εισαι καλος παιχτης αλλα με το μυαλο αυτο μεχρι τη γ κ του χρονου εισητηριο για την δ παλι οπως κ περισυ!Ντροπη να κορο'ι'δευεις το Κρυονερι κ τους υπολοιπους.
nik12
οπως γραφης και εσυ Νικηφόρος - Αγιοι Ανάργυροι 81-68 bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif 81 χαχαχαχαχαχαχαχα tongue.gif
xoxli44
Kαλη επιτυχια στη συνεχεια δειξτε οτι ο ομιλος μας ηταν ο καλυτερος!
nik12
θελετε να σας δανεισουμε τον κοουτς και κανεναν παικτη. τοτε θα εχετε να λετε οτι εχετε και καλο κοουτς και καλους παικτες. Α μηπως θελετε και διοικηση. 19.gif 19.gif 19.gif πμαλες, καλαθια, οτι θελετε.
Gravity
Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..
master_d'_eska
καλημέρα σε όλους τι κάνετε?

παίδες μην τσακώνεστε έρχετε κ πάσχα.δικιά μου γνώμη είναι ότι ο νικηφόρος έχει την πιο προπονημένη ομάδα,οι άγιοι σαν μονάδες-παίχτες με τα καλύτερα αθλητικά προσόντα αλλά όχι ομάδα κ πιο ομάδα την δάφνη που της λείπουν πολλές προπονήσεις και 2,3 παίχτες ακόμα λόγω των ελλείψεων που παρουσιάστηκαν.

αυτά!ξέρω θα διαφώνήσετε αρκετοί αλλά αυτή είναι η αλήθεια.αν με το καλό ανεβούν αυτοί οι τρεις θα δούμε του χρόνου στην΄γ εσκα ποιος θα τα πάει καλά!


αντε τα λέμε icon_wave.gif !
master_d'_eska
φιλε χοχλι44 οντως ο ΄γ ομιλος ηταν πιο δυσκολος απ οτι ακουω απο τους αλλους δυο ελάχιστες ομάδες αξίζουν!
ns9
Καλησπερα..
Ρε nik12 γιατι ξαφνικα μας πρηζεις με την ομαδα σου? καλη ομαδα εχετε,το ειπαμε ολοι,τωρα τι θες και κανεις επιδειξη??? Οκ παιξατε καλα σε ολη τη σεζον,ανεβηκατε,δεν ειχατε σκαμπανεβασματα οπως εμεις ολα ωραια και καλα!
Ξεχνας κατι ομως...Η Λυκοβρυση σας κερδισε μεσα στο γηπεδο σας! Και θα σας ξανακερδισουμε και στο δικο μας,μονο και μονο γιατι μας εχετε πρηξει! Και μετα οταν θα περιφανευεσαι για την ομαδα σου,να θυμασαι πως μια μονο ομαδα σας ταπεινωσε και τις 2 φορες! καταλαβες? αντε γιατι μας ζαλισες!
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Apr 18 2008, 12:21 ) *
Καλησπερα..
Ρε nik12 γιατι ξαφνικα μας πρηζεις με την ομαδα σου? καλη ομαδα εχετε,το ειπαμε ολοι,τωρα τι θες και κανεις επιδειξη??? Οκ παιξατε καλα σε ολη τη σεζον,ανεβηκατε,δεν ειχατε σκαμπανεβασματα οπως εμεις ολα ωραια και καλα!
Ξεχνας κατι ομως...Η Λυκοβρυση σας κερδισε μεσα στο γηπεδο σας! Και θα σας ξανακερδισουμε και στο δικο μας,μονο και μονο γιατι μας εχετε πρηξει! Και μετα οταν θα περιφανευεσαι για την ομαδα σου,να θυμασαι πως μια μονο ομαδα σας ταπεινωσε και τις 2 φορες! καταλαβες? αντε γιατι μας ζαλισες!

"Ταπείνωσε" κι όλας? Όχι θα μας κερδίσετε αλλά θα μας ταπεινώσετε... Ουάου!!! Ε σε κανά μήνα θα δούμε... Εκεί στο κλουβί!! Πρόσεχε όμως γιατί τα ίδια λέγαν και οι Αγίοι! Και εσείς θέλετε και τα δύο παιχνίδια για να έχετε ελπίδες.
ns9
QUOTE(^koukouroukou8^ @ Apr 18 2008, 12:28 ) *
"Ταπείνωσε" κι όλας? Όχι θα μας κερδίσετε αλλά θα μας ταπεινώσετε... Ουάου!!! Ε σε κανά μήνα θα δούμε... Εκεί στο κλουβί!! Πρόσεχε όμως γιατί τα ίδια λέγαν και οι Αγίοι! Και εσείς θέλετε και τα δύο παιχνίδια για να έχετε ελπίδες.



Αν ειχες προσεξει τα προηγουμενα post,δεν προκαλεσα καθολου! Αλλα ερχεται ενα παιδακι απο εσας και μας τα πρηζει! Ναι θελουμε 2 νικες και θα κανουμε,δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα?
^koukouroukou8^
QUOTE(ns9 @ Apr 18 2008, 12:31 ) *
Αν ειχες προσεξει τα προηγουμενα post,δεν προκαλεσα καθολου! Αλλα ερχεται ενα παιδακι απο εσας και μας τα πρηζει! Ναι θελουμε 2 νικες και θα κανουμε,δεν καταλαβαινω που ειναι το προβλημα?

Πουθενά.. Στο τέλος θα κάνουμε ταμείο και θα δούμε. Το λήγω εδώ από μεριά μου!
ilias77
παιδια μην το ψαχνετε και πολυ εχουμε αλλες δυο αγωνιστικες και θα σας πω εγω ολα τα αποτελέσματα αναλυτικα.

17η αγωνιστική

ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ-- -----1
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ---------------------1
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ----------------2
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ-------------- 2
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ-- 2 [ γιατι με νικη θα βγει τριτη ]


18η αγωνιστική

ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ ----------------2
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ---------1 [ +8 σιγουρα ]
ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ -------2
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. ------------1
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ---------- ---1-2 [ επειδη παιζουν σε ανοιχτο αλλιος θα ελεγα 2 σιγουα]



τελικη βαθμολογία:



ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ --------------1-2
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ --------------2-1
ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ ----3
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ ---------------------4
ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ----------------5
nikefalin
QUOTE(xoxli44 @ Apr 18 2008, 03:58 ) *
Kαλη επιτυχια στη συνεχεια δειξτε οτι ο ομιλος μας ηταν ο καλυτερος!


το θέμα σε αυτήν την κατηγορία είναι το τι προοπτικές έχουν οι ομάδες που ανεβαίνουν.
Εαν μείνουν ως έχουν δεν έχουν πολλές πιθανότητες να αντέξουν στο σκληρό και ανταγωνιστικό επίπεδο της Γ.
Δεν είναι καμμιά τεράστια διαφορά στην ποιότητα , αλλά στην ένταση και στο αγωνιστικό "ξύλο" είναι η μέρα με τη νύχτα.
Ο Νικηφόρος που είναι καλύτερα προπονημένος έχει κάποιες πιθανότητες καθώς δουλεύονται αρκετά πράγματα και έχει ανθρώπους που μοχθούν, έχει καλό γήπεδο , έχει υποστήριξη σε κάθε επίπεδο.
Οι Άγιοι πρέπει να δουλέψουν πολύ περισσότερο (ειδικά αν δεν μείνει ο δανεικός "κοινοτικός" ψηλός) ειδικά στην αμυντική συμπεριφορά
goos
Καλησπερα.Το δυσκολο δεν ειναι να ανεβεις στην γ'εσκα,σιγα το επιπεδο που υπαρχει στην δ' ,5 ομαδες το πολυ για 3 θεσεις,το δυσκολο ειναι να μεινεις στην γ' και αν μπορεσεις να κανεις το κατι παραπανω.Αν τωρα οι ομαδες που ανεβουν μεινουν ετσι χωρις ουσιαστικη ενυσχησει τοτε το πιο πιθανο ειναι να πεσουν και οι 3 .Βεβαια ο Νικηφορος επειδη εχει εναν πολυ καλο προπονητη,πολυ καλη διοικηση που αγαπαει την ομαδα και προσφερει στους αθλητες σχεδων τα παντα,οτι εχει πολλους καλους και εξελισημους παιχτες ,υπαρχει πολυ καλο κλιμα μεταξυ των παιχτων τοτε ειναι ευκολο να καταλαβει κανεις οτι ειναι πιο ετοιμος για να παει καλα στην γ' και να σταθει καλα.Επισης το οτι ο Νικηφορος ειναι πρωτος ,εχει χασει 2 παιχνιδια στον ποντο,εχει την καλυτερη αμυνα στον ομιλο ,την καλυτερη επιθεση,νικησε ευκολα σχετικα τους 2 ανταγωνιστες του δεν μπορει να ειναι τυχαιο και λογικο ειναι να ειναι πρωτος και να ισχυριζεται οτι εχει τους καλυτερους παιχτες συνολικα.Ειναι βεβαια και παιδια απο αλλες ομαδες που ευκολα μπορουν να παιξουν και αλλου.Τωρα το αν η μια ομαδα κανει μια προπονηση,η αλλη 2 ,η αλλη καμια τοτε ρε παιδια καλυτερο ειναι να παρετε τις ομαδες σας να πατε να παιξετε σε ενα ανεξαρτητο πρωταθλημα η να υπαρξουν συγχωνευσεις .Καλυτερα να υπαρχει 1 ομιλος στην δ' ανταγωνιστικος παρα αυτο το χαλι .Κακο κανουν αυτες οι ομαδες να υπαρχουν στα οργανωμενα πρωταθληματα.
goos
Nikefalin με διαφορα μερικων λεπτων ειπαμε τα ιδια smile.gif αλλα αυτη ειναι ολοι η ουσια
nik12
Gravity. Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..

σιγα τον παιχτη ρε φιλε,το δικο μας 7 ειναι πολυ καλυτερο.αλλωστε τους ειχε κανει π.....α στα μεταξυ μας παιχνιδια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παντως η δαφνη ειναι η πιο αντιαισθητικη ομαδα.οι πεισσοτεροι ειναι πανω απο 110 κιλα.κι ως γνωστο μεαυτο το βαρος μονο μπασκετ δεν παιζεις. χωρις παρεξηγηση παιδια.
nikefalin
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 14:30 ) *
Gravity. Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..

σιγα τον παιχτη ρε φιλε,το δικο μας 7 ειναι πολυ καλυτερο.αλλωστε τους ειχε κανει π.....α στα μεταξυ μας παιχνιδια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παντως η δαφνη ειναι η πιο αντιαισθητικη ομαδα.οι πεισσοτεροι ειναι πανω απο 110 κιλα.κι ως γνωστο μεαυτο το βαρος μονο μπασκετ δεν παιζεις. χωρις παρεξηγηση παιδια.

να λείπουν οι χαρακτηρισμοί guys, τα χουμε πει αυτά, σεβαστείτε τους υπολοίπους
FILOS_BASKET
ΝΙΚ12= Κριμα γιατι με τον τροπο που μιλας ριχνεις το επιπεδο κ τοθ χωρου εδς αλλα κ της ομαδος σου. Ασε τα μεγαλα λογια , μην υποτιμας ποτε τους αντιπαλους γιατι ο καθενας κανει οτι μπορει για να να διακριθει. Δεν ειναι κτημα σου οθτε ο προπονητης ουτε οι ανθρωποι της διοικησης ουτε κ ο εξοπλισμος του Δημοτικου Γυμναστηριου... Λιγη σεμνοτητα δεν εβλαψε ποτε...
Lastixoman
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 14:30 ) *
Gravity. Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..

σιγα τον παιχτη ρε φιλε,το δικο μας 7 ειναι πολυ καλυτερο.αλλωστε τους ειχε κανει π.....α στα μεταξυ μας παιχνιδια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παντως η δαφνη ειναι η πιο αντιαισθητικη ομαδα.οι πεισσοτεροι ειναι πανω απο 110 κιλα.κι ως γνωστο μεαυτο το βαρος μονο μπασκετ δεν παιζεις. χωρις παρεξηγηση παιδια.


Φίλε "κορμί θανατηφόρο " τώρα με πλήγωσες και θα κατέβω σε απεργία πείνας !!!!!!!!
Είμαι και ευαίσθητος και δεν αντέχω να μου λένε τέτοια λόγια!!!
Επίσης επειδή είσαι και αετομάτης θα κατάλαβες ότι ηλικιακά μοιάζουμε με την Μilan........ Οπότε οι δουλείες μας δεν μας αφήνουν πολλά περιθώρια για body building.......
Βέβαια προσπάθησα να πάρω κάτι κινέζικα σκευάσματα αλλά τίποτα δεν έγινε παρα μου άνοιξαν την όρεξη......
Συγνώμη ειλικρινά!!!!!!!!!
Όσο για την αισθητική σου που σου την χαλάσαμε , τρέχα γρήγορα σε κανένα μουσείο να δείς ΚΟΡΜΙΑ ΑΓΑΛΜΑΤΕΝΙΑ και ελπίζω να μην σου "αρέσουν" !!!!!!!
^koukouroukou8^
QUOTE(Lastixoman @ Apr 18 2008, 16:12 ) *
Φίλε "κορμί θανατηφόρο " τώρα με πλήγωσες και θα κατέβω σε απεργία πείνας !!!!!!!!
Είμαι και ευαίσθητος και δεν αντέχω να μου λένε τέτοια λόγια!!!
Επίσης επειδή είσαι και αετομάτης θα κατάλαβες ότι ηλικιακά μοιάζουμε με την Μilan........ Οπότε οι δουλείες μας δεν μας αφήνουν πολλά περιθώρια για body building.......
Βέβαια προσπάθησα να πάρω κάτι κινέζικα σκευάσματα αλλά τίποτα δεν έγινε παρα μου άνοιξαν την όρεξη......
Συγνώμη ειλικρινά!!!!!!!!!
Όσο για την αισθητική σου που σου την χαλάσαμε , τρέχα γρήγορα σε κανένα μουσείο να δείς ΚΟΡΜΙΑ ΑΓΑΛΜΑΤΕΝΙΑ και ελπίζω να μην σου "αρέσουν" !!!!!!!

xaxaxaxaxaxa 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif 77.gif ΠΡΟΣΚΥΝΩ!!!!!! Τα σκευάσματα στα έδωσε η Su-Lee?? Αν όχι σε ποιάσαν κοροίδο οι κιτρινιάρηδες!! Χαλαρώστε ρεεεε..... Έρχετε και η Κυριακή του Πάσχα με το Αρνάκι της!!!! icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
^koukouroukou8^
QUOTE(FILOS_BASKET @ Apr 18 2008, 15:44 ) *
ΝΙΚ12= Κριμα γιατι με τον τροπο που μιλας ριχνεις το επιπεδο κ τοθ χωρου εδς αλλα κ της ομαδος σου. Ασε τα μεγαλα λογια , μην υποτιμας ποτε τους αντιπαλους γιατι ο καθενας κανει οτι μπορει για να να διακριθει. Δεν ειναι κτημα σου οθτε ο προπονητης ουτε οι ανθρωποι της διοικησης ουτε κ ο εξοπλισμος του Δημοτικου Γυμναστηριου... Λιγη σεμνοτητα δεν εβλαψε ποτε...

Η άποψη του nik12 είναι εντελώς προσωπική όπως και η δική μου αλλά και του goos και σε καμία περίπτωση δεν εκφράζει το σωματείο.
xoxli44
QUOTE(goos @ Apr 18 2008, 10:54 ) *
Καλησπερα.Το δυσκολο δεν ειναι να ανεβεις στην γ'εσκα,σιγα το επιπεδο που υπαρχει στην δ' ,5 ομαδες το πολυ για 3 θεσεις,το δυσκολο ειναι να μεινεις στην γ' και αν μπορεσεις να κανεις το κατι παραπανω.Αν τωρα οι ομαδες που ανεβουν μεινουν ετσι χωρις ουσιαστικη ενυσχησει τοτε το πιο πιθανο ειναι να πεσουν και οι 3 .Βεβαια ο Νικηφορος επειδη εχει εναν πολυ καλο προπονητη,πολυ καλη διοικηση που αγαπαει την ομαδα και προσφερει στους αθλητες σχεδων τα παντα,οτι εχει πολλους καλους και εξελισημους παιχτες ,υπαρχει πολυ καλο κλιμα μεταξυ των παιχτων τοτε ειναι ευκολο να καταλαβει κανεις οτι ειναι πιο ετοιμος για να παει καλα στην γ' και να σταθει καλα.Επισης το οτι ο Νικηφορος ειναι πρωτος ,εχει χασει 2 παιχνιδια στον ποντο,εχει την καλυτερη αμυνα στον ομιλο ,την καλυτερη επιθεση,νικησε ευκολα σχετικα τους 2 ανταγωνιστες του δεν μπορει να ειναι τυχαιο και λογικο ειναι να ειναι πρωτος και να ισχυριζεται οτι εχει τους καλυτερους παιχτες συνολικα.Ειναι βεβαια και παιδια απο αλλες ομαδες που ευκολα μπορουν να παιξουν και αλλου.Τωρα το αν η μια ομαδα κανει μια προπονηση,η αλλη 2 ,η αλλη καμια τοτε ρε παιδια καλυτερο ειναι να παρετε τις ομαδες σας να πατε να παιξετε σε ενα ανεξαρτητο πρωταθλημα η να υπαρξουν συγχωνευσεις .Καλυτερα να υπαρχει 1 ομιλος στην δ' ανταγωνιστικος παρα αυτο το χαλι .Κακο κανουν αυτες οι ομαδες να υπαρχουν στα οργανωμενα πρωταθληματα.

Φιλε Qoos πηρες κ δυο παιχνιδια στο ποντο,κ στο μεταξυ μας κανονισαν οι κορακες!
xoxli44
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 11:30 ) *
Gravity. Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..

σιγα τον παιχτη ρε φιλε,το δικο μας 7 ειναι πολυ καλυτερο.αλλωστε τους ειχε κανει π.....α στα μεταξυ μας παιχνιδια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παντως η δαφνη ειναι η πιο αντιαισθητικη ομαδα.οι πεισσοτεροι ειναι πανω απο 110 κιλα.κι ως γνωστο μεαυτο το βαρος μονο μπασκετ δεν παιζεις. χωρις παρεξηγηση παιδια.

Οσο με αφησαν οι κορακες να παιξω το 7 ισουτο με 0.Θυμασαι πηγε να καρφωσει κ του εδειξα πως κατεβαζουν το γενικο.Κ γενικα γιατι θες να τα ακουσεις εχετε τρομερη ασυλεια απο τα κορακια.Οσο για τους παιχτες των Αγιων μην ασχολησε,αυτοι που αξιζουν να παιξουν κ παραπανω αμα θελουν να φυγουν εχουν πολλες προτασεις κ απο μεγαλυτερες κατηγοριες.
goos
xoxli44 δεν χασατε 1 ποντο ουτε 5 για να λες οτι καθαρισαν οι διαιτητες η διαφορα ειχε παει 17 γυρισατε το παιχνιδι και μετα χασατε 14 μην λετε οτι θελετε.Το 4 ,που ειναι ο καλυτερος παιχτης στην κατηγορια για εμενα , επαιζε με 4 φαουλ και δεν τον εβγαζαν με τιποτα οπως και στο πρωτο παιχνιδι.Ναι νικησαμε 2 παιχνιδια στον ποντο αλλα καμια απο τις 2 ομαδες δεν ειχε παραπονα απο τους διαιτητες.Κανεις δεν ειπε οτι χασανε γιαυτο τον λογο.Οι μονοι που κανουν παραπονα ειναι αλλοι που εχασαν απο εμας και οπως θα ξερεις κανεις δεν εφυγε με διαφορα κατω απο 10ποντους!!Δεν μπορει να ειναι τυχαιο.
Gravity
QUOTE(nik12 @ Apr 18 2008, 14:30 ) *
Gravity. Παιχτη σαν το "4" των Αγιων δν παιζει στη κατηγορια μη τα ισοπεδωνουμε ολα! Γι αυτο το λογο δν νομιζω να μεινει και στην ομαδα του χρονου. Αν το κανει θα κανει λαθος νομιζω..

σιγα τον παιχτη ρε φιλε,το δικο μας 7 ειναι πολυ καλυτερο.αλλωστε τους ειχε κανει π.....α στα μεταξυ μας παιχνιδια
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

παντως η δαφνη ειναι η πιο αντιαισθητικη ομαδα.οι πεισσοτεροι ειναι πανω απο 110 κιλα.κι ως γνωστο μεαυτο το βαρος μονο μπασκετ δεν παιζεις. χωρις παρεξηγηση παιδια.



Σε αυτο με βρισκεις απολυτως συμφωνο! biggrin.gif Και τωρα θα σε στενοχωρησω με αυτο που θα σου πω βεβαια.. Το "4" των Αγιων ειναι πολυυυυυυυυυυυυυ καλυτερο του δικου σας "7"
basketman
Ολοι εσεις του ΝΕΦΟ πρεπει να ευχαριστητε την καλη σας τυχη που εχετε προπονητη το κ.Μαγγουνη .
Που ειναι πολυ καλος γνωστης του αθληματος.Επειδη εισται και μικροι σε ηλικια καλυτερα να μιλησετε με ορισμενους μεγαλυτερους για να μαθετε τι συμβαινει στις ποιο πανω κατηγοριες.
Σαν παικτες δεν μπορει να ξεχωρισει καποιος απο την ομαδα σας σαν συνολο εισται καταπληκτικοι ,ομως ουτε το 9 σας θα εκανε την διαφορα σε ομαδα αλλης κατηγοριας ,ουτε το 6 (o play ?) θα ηταν βασικος σε αλλη ομαδα παντα μεγαλυτερης κατηγοριας ,ουτε οι ψηλοι σας θα παιζαν βασικοι σε αλλη ομαδα.Αυτα θα επρεπε να σας τα εχουν πει και απο την ομαδα σας(για την κατηγορια Δ εσκα εισται καλοι παικτες ,οπως ειναι ομως και 4 και 13 απο Αγιους ,το 7 απο Κυψελη ,το 9 (play της Λεοντειου) , το 9 και το 4(ειναι τιμωρημενος) της Δαφνης , και καποιοι αλλοι παικτες απο τις ομαδες)
Ευτυχως παιζετε στον ΝΕΦΟ με Μαγγουνη προπονητη που του αρεσει να δουλευει με μικρους και να φτιαχνει παικτες ,εχετε γηπεδο για να κανετε προπονησεις καθημερινα και ειστε μικροι σε ηλικια και εχετε χρονο οπως και το μελλον μπροστα σας.
Για να παιξετε ομως καπου παραπανω χρειαζεται πολυ δουλεια και μυαλο κατι που οπως φαινεται ορισμενοι δεν διαθετουν.
Ναι του χρονου στην Γ θα παιζετε αλλα το ιδιο ειχε συμβει και προπερσυ ,ομως ο ΝΕΦΟ ηταν η πρωτη ομαδα
που επεσε παλι .
Δεν σας αδικω που σας πηραν τα μυαλα σας αερα ,ομως οπως διαβασα σε καποιο ποστ ο ΔΙαγορας λεει οτι θα σας νικησει,και το ιδιο συμβαινει και με την λυκοβρυση και με δυο ηττες χανεται την πρωτη θεση απο τους Αγιους.Για να σας δουμε λοιπον σρην συνεχεια blove.gif

Ηθελα να πω και κατι ακομα ,ασχετο με την κουβεντα μας
Χθες πηγα και ειδα δυο αγωνες της Β ΕΣΚΑΝΑ οχι ολοκληρους απο ενα δεκαλεπτο
Ο ενας ηταν η Δαφνη Αγ Δημητριου(επεσε) - ΑΟΝΑ(ανεβηκε)
και τον ΑΠΟ Ν.Σμυρνης(επεσε) - ΓΑΣΕ
ηθελα να πω οτι απο οτι ειδα μπορει σαν ομαδες να φαινοντουσαν ποιο οργανωμενες ομως το επιπεδο του μπασκετ ηταν απαραδεκτο. Και τις τεσσερις ομαδες οι τρεις πρωτοποροι του ομιλου μας τις κερδιζουν ανετα.
Το παιχνιδι και των 4 ηταν αργο χωρις συστηματα τουρλουμπουκι τι να σας πω και ηταν Βεσκανα δηλαδη ποιο κατω τι γινετε.Απλως σαν σημειωση επειδη λεμε οτι εδω στην Δ εσκα ειμαστε ο τελευταιος τροχος της αμαξας. smiley.gif
xoxli44
EΣΚΑΝΑ το επιπεδο ειναι πιο χαμηλο σε σχεση με τις αντιστοιχες ΕΣΚΑ απο θεμα τεχνικης κ ποιοτητας.Εχει ομως πολυ ξυλο κ ομαδες με καλη φυσικη κατασταση!
xoxli44
QUOTE(basketman @ Apr 18 2008, 19:46 ) *
Ολοι εσεις του ΝΕΦΟ πρεπει να ευχαριστητε την καλη σας τυχη που εχετε προπονητη το κ.Μαγγουνη .
Που ειναι πολυ καλος γνωστης του αθληματος.Επειδη εισται και μικροι σε ηλικια καλυτερα να μιλησετε με ορισμενους μεγαλυτερους για να μαθετε τι συμβαινει στις ποιο πανω κατηγοριες.
Σαν παικτες δεν μπορει να ξεχωρισει καποιος απο την ομαδα σας σαν συνολο εισται καταπληκτικοι ,ομως ουτε το 9 σας θα εκανε την διαφορα σε ομαδα αλλης κατηγοριας ,ουτε το 6 (o play ?) θα ηταν βασικος σε αλλη ομαδα παντα μεγαλυτερης κατηγοριας ,ουτε οι ψηλοι σας θα παιζαν βασικοι σε αλλη ομαδα.Αυτα θα επρεπε να σας τα εχουν πει και απο την ομαδα σας(για την κατηγορια Δ εσκα εισται καλοι παικτες ,οπως ειναι ομως και 4 και 13 απο Αγιους ,το 7 απο Κυψελη ,το 9 (play της Λεοντειου) , το 9 και το 4(ειναι τιμωρημενος) της Δαφνης , και καποιοι αλλοι παικτες απο τις ομαδες)
Ευτυχως παιζετε στον ΝΕΦΟ με Μαγγουνη προπονητη που του αρεσει να δουλευει με μικρους και να φτιαχνει παικτες ,εχετε γηπεδο για να κανετε προπονησεις καθημερινα και ειστε μικροι σε ηλικια και εχετε χρονο οπως και το μελλον μπροστα σας.
Για να παιξετε ομως καπου παραπανω χρειαζεται πολυ δουλεια και μυαλο κατι που οπως φαινεται ορισμενοι δεν διαθετουν.
Ναι του χρονου στην Γ θα παιζετε αλλα το ιδιο ειχε συμβει και προπερσυ ,ομως ο ΝΕΦΟ ηταν η πρωτη ομαδα
που επεσε παλι .
Δεν σας αδικω που σας πηραν τα μυαλα σας αερα ,ομως οπως διαβασα σε καποιο ποστ ο ΔΙαγορας λεει οτι θα σας νικησει,και το ιδιο συμβαινει και με την λυκοβρυση και με δυο ηττες χανεται την πρωτη θεση απο τους Αγιους.Για να σας δουμε λοιπον σρην συνεχεια blove.gif

Ηθελα να πω και κατι ακομα ,ασχετο με την κουβεντα μας
Χθες πηγα και ειδα δυο αγωνες της Β ΕΣΚΑΝΑ οχι ολοκληρους απο ενα δεκαλεπτο
Ο ενας ηταν η Δαφνη Αγ Δημητριου(επεσε) - ΑΟΝΑ(ανεβηκε)
και τον ΑΠΟ Ν.Σμυρνης(επεσε) - ΓΑΣΕ
ηθελα να πω οτι απο οτι ειδα μπορει σαν ομαδες να φαινοντουσαν ποιο οργανωμενες ομως το επιπεδο του μπασκετ ηταν απαραδεκτο. Και τις τεσσερις ομαδες οι τρεις πρωτοποροι του ομιλου μας τις κερδιζουν ανετα.
Το παιχνιδι και των 4 ηταν αργο χωρις συστηματα τουρλουμπουκι τι να σας πω και ηταν Βεσκανα δηλαδη ποιο κατω τι γινετε.Απλως σαν σημειωση επειδη λεμε οτι εδω στην Δ εσκα ειμαστε ο τελευταιος τροχος της αμαξας. smiley.gif

Δυσκολα ο Νικηφορος θα κανει 2 ηττες εχει την ψυχολογια κ τον προπονητη να διαχειριστει το προβαδισμα που εχει εναντιον μας!Οι ελαφρομυαλοι ξαφνικοι ΝΒΑΕRS smiley.gif w00t.gif που εχει στο δυναμικο του μπροστα στον COACH τους θα ναι αρνακια κ βγηκαν εδω να κανουν εφε.
nikefalin
QUOTE(xoxli44 @ Apr 18 2008, 23:22 ) *
Δυσκολα ο Νικηφορος θα κανει 2 ηττες εχει την ψυχολογια κ τον προπονητη να διαχειριστει το προβαδισμα που εχει εναντιον μας!Οι ελαφρομυαλοι ξαφνικοι ΝΒΑΕRS smiley.gif w00t.gif που εχει στο δυναμικο του μπροστα στον COACH τους θα ναι αρνακια κ βγηκαν εδω να κανουν εφε.

ρε σεις , σας αρέσουν τα πειράγματα έτσι ?
Στον Νικηφόρο ο ίδιος ο coach τους έχει προσγειωμένους, υπάρχει πειθαρχία και τα φιλαράκια τους γράφουν εδώ για τα σουπερ ταλέντα. Στους Αγίους οι ίδιοι οι παίκτες λένε για σούπερ ταλέντο.
Δεν θέλω να θίξω κανέναν σας, αλλά κρατάτε όλοι σας μικρό καλάθι. Μακάρι κάποιο ή κάποια από αυτά τα παλικάρια να κάνει καριέρα και να το καμαρώνουν όλοι σε λίγα χρόνια και να λένε "αυτόν τον είχα συμπαίκτη, ή αντίπαλο"
Εως ώτου γίνει αυτό, κρατήστε low profile και δουλέψτε..
geros_7
Ποιος είναι αυτός ο Νικ12 ρε παιδιά που έχει σύρει τα "μύρια όσα" σε όλους τους αντιπάλους και ο admin τον έχει ακόμα μέσα ???? Φίλε admin δε σου κάνω παρατήρηση αλλά νομίζω πως ήσουν λίγο χαλαρός.....
Τέλος πάντων ,από τη γραφή του φαίνεται πως είναι πιτσιρικάς γι αυτό δε πρέπει να του δίνουμε σημασία γιατί του χρόνου στη Γ' ΕΣΚΑ έχει πολλές πιθανότητες να φάει τα μούττρα του...
Φίλε χοχλι44 μην ασχολείσε μαζί του γιατί όπως καταλαβαίνεις για τους Αγίους δουλεύει το παιδί.Με την αλαζονεία του "μπριζώνει" τους αντιπάλους που θα έχουν ένα λόγο παραπάνω να τα δώσουν όλα. Και μη σου κακοφαίνεται γιατί στο α γύρο κάτι αντίστοιχο κάνανε και οι δικοί σου συμπαίκτες και πολλοί ήταν αυτοί που σκύλιασαν τότε....
Για τα αγωνιστικά οι Άγιοι συνεχίζουν να με ξαφνιάζουν με την αποδοσή τους και με το πως κατορθώνουν κάθε φορά να βάλουν οποιαδήποτε ομάδα σε παιχνίδι που μπορεί να κερδίζουν και 20 πόντους. Η μόνη δικαιολογία μπορεί να είναι η κακή φυσική κατάσταση αλλά δε νομίζω πως πρέπει να είσαι μαραθωνοδρόμος για να κερδίσεις μια "παρέα παιδιών" (με όλο το σεβασμό) που απλά ξέρουν να γυρνάνε τη μπάλα στην επίθεση. Εφόσον έχετε καταλάβει ότι δεν υπάρχει προπονητής να σας καθοδηγήσει πρέπει μόνοι σας να καταλάβετε πως δεν ψάχνουμε τον αιφνιδιασμό με κάθε τρόπο όταν στο β ημίχρονο κερδίζεις με 20. Δεν κάνεις τις 8 στις 10 επιθέσεις στα 15 δευτερόλεπτα , δεν έχουν φύγει οι τρεις στον αιφνιδιασμό όταν δεν έχεις πάρει καν το ριμπάουντ και άλλα τέτοια απλά...
Επίσης , έλεος με τις υπερβολές 68.gif για διαιτητές που έχουν βάλει στο μάτι όλη την ομάδα...... και εξηγώ : πως να μη σας βάλουν στο μάτι όταν από την αρχή της χρονιάς σε όλες τις φάσεις ούτε ένας δεν σήκωσε το χέρι του όταν του σφύριξαν έστω ένα λάθος φάουλ. Όταν η πρώτη αντίδραση για κάθε φάουλ είναι το μαλλιοτράβηγμα, η βρισιά και ο διάλογος με το διαιτητή . Και να μην είχαν πρόθεση από την αρχή ( που κάποιες φορές είχαν) οι διαιτητές θα την αποκτούσαν με αυτή τη συμπεριφορά. Και για τη λαλακία όλης της ομάδας τη πληρώνει τώρα στο τέλος ένας συγκεκριμένος παίκτης που είναι πιο νευρικός μέσα στο παιχνίδι (ξέρετε ποιον λέω).
Τέλος ως πότε θα επιτρέπεται εσείς οι παίκτες σε κάποιο συμπαίκτη σας να παίζει κορώνα-γράμματα ένα ολόκληρο παιχνίδι και να κάνει σα τρελός επειδή έκαναν λάθος σφύριγμα οι διαιτητές όπως έκανε ο play σας προχτές? Και δε του έφτανε που έφαγε μία τεχνική ποινή έκανε σαν δαιμονισμένος για να φάει κι άλλη. Σας ρωτάω αν χάνατε το παιχνίδι τελικά (που από αυτόν θα το χάνατε) τι θα λέγατε σε αυτόν ???

Αυτα........ icon_drunk.gif
FILOS_BASKET
XOXLI= Καταρχας συμφωνω μαζι σου οτι τα μυαλα καποιυ εχουν παρει αερα κ οτι απο νεανικη υπερβολη λεει διαφορα..οκ..αυτο τα επισημαναμε ολοι. Δεν ειναι σωστο ομως να κρινουμε αρνητικα κ να υποτιμαμε την προσπαθεια ολων των παιδιων του ΝΕΦΟ. Δεν θα εκπλαγω καθολου αν ο ΝΙΚ η οποιοσδηποτε αλλος ελαφρυς στους χαρακτηρισμους για τους αντιπαλους μιλαει εκ του ασφαλους απο την..εξεδρα η το παγκο κ απλα δημιουργει με τα λεγομενα του προβλημα στην ομαδα που , υποτιθεται , θελει να βοηθησει..
Θεωρω οτι ειναι ανευ λογου κ ουσιας να λεμε ο ταδε ειναι καλυτερος απο τον αλλον η το αντιστροφο. Την στιγμη μαλιστα που οι παικτες για τους οποιους γινεται η συγκριση εχουν απολυτη αγνοια για το θεμα.

Οσο για τον φιλο που δεικτηκα τονισε οτι ο Νικηφορος ηταν η πρωτη ομαδα που επεσε απο την Γ μαλλον αγνοει οτι ακομη κ στην Γ για λογους που δεν χρειαζεται να πουμε εδω ο Νικηφορος κατεβασε το παιδικο κ το εφηβικο του σε ολη την διαρκεια του πρωταθληματος. Δεν θα ξερει οτι εχασε πολλα παιχνιδια εκτος στον ποντο κ οτι ειχε εχθρικη διαιτησι με αποκορυφωμα το παιχνιδι με τον γειτονα ΜΕΛΑ , που δεν δικδικουσε τιποτα ανιθετα απο τον Νικηφορο που με νικη εσωζε την κατηγορια. Προς τιμην τους οι του ΜΕΛΑ επαιξαν οπως οφειλουν να κανουν ολες οι ομαδες κ να μην χαριζονται. Τελικα κερδισε ο Μελας στον ποντο στην παραταση.
Τι σχεση τωρα αυτο? Ειναι απαντηση στον φιλο που εγραψε " ο Διαγορας λεει θα κερδισει το μεταξυ σας παιχνιδι ..κλπ"..δεν θα ξερει οτι προπονητης εφετος του Διαγορα ειναι ο περυσινος του Μελα..οποτε ..δεν λεει να του "χαρισουν" το παιχνιδι. πες οτι κατι του χρωστανε κ μαλλον θα του το ανταποδωσουν.

Αλλωστε το ιδιο ελεγε κ η Δαφνη οτι ειχε σιγουρο το παιχνιδι , αλλα το τελικο σκοε ςδςιξε αντιθετα πεαγνατα.

Παιδια ας κοιταζει ο καθενας την ομαδα του, ας το χαιρομαστε το παιχνιδακι στην γειτονια μας ο καθενας κ ολα θα ειναι καλα! Δεν γιναμε δα καμμια ομαδα της Δ ΕΣΚΑ ουτε Α1 ουε ΝΒΑ!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.