Help - Search - Members - Calendar
Full Version: New Year's Chat Meeting
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Η νέα χρονιά έρχεται.
Εδώ, στο basketforum, περάσαμε πολλά αυτό το έτος το οποίο ήταν κατά κάποιον τρόπο το παρθενικό μας. Είχαμε και θετικά και αρνητικά.
Από όλα αυτά όμως, το basketforum ζυμώθηκε και έγινε αυτή η μπασκετική κοινότητα την οποία απολαμβάνουμε τώρα και ευχόμαστε να γίνεται ολοένα και καλύτερη.

Έχοντας περάσει άπειρες ώρες εδώ πέρα, δε βλέπω το λόγο γιατί να μην το κάνουμε κι αύριο το βράδυ, στην αλλαγή του χρόνου (εντάξει, όχι πάνω στην αλλαγή, λίγο μετά biggrin.gif).
Όσοι, λοιπόν, δεν έχετε κανονίσει να βρεθείτε κάπου αύριο το βράδυ μπορείτε να μπείτε στο chat να γνωριστούμε καλύτερα και να συζητήσουμε για ότι θέλετε...για μπάσκετ, για το φόρουμ, για...για...για.
Όσοι μάλιστα βγείτε, μπορείτε να περάσετε να μας πείτε ένα γεια, ή αν είμαστε ακόμα εδώ, να μας βρείτε τα ξημερώματα στο chat.

Θα δείξει η βραδυά πως θα εξελιχθεί.... wink.gif
leonkalf
H συνάντηση έγινε?
Εγώ είχα μπει για λίγο μετά τις 12,πριν φύγω από το σπίτι μου,αλλά δεν είδα κανέναν.
Μετά προσήλθαν άτομα?
dizzy_fingers
Εγώ μπήκα πριν τη μία περίπου.
Meeting έγινε μόνο μεταξύ του dizzy και του fingers biggrin.gif.
leonkalf
Όλοι πήραν τους δρόμους....
Ε,φυσικό.Νέα παιδιά είμαστε,το ρίξαμε έξω.
dizzy_fingers
Μακριά όμως από κ#λομάγαζα-πήχτρες που σου δίνεται μόνο 0,8 τετραγωνικά μέτρα χώρου για να "διασκεδάσεις"...
65.gif
sihainas
Εγώ μπήκα κατά τις 4:30...Δεν είδα κανέναν κι έφυγα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.