Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΦΗΒΩΝ ΕΣΚΑ 2013-14
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Υποδομές
Pages: 1, 2
sporting b.c.
3ος όμιλος

ΑΕ ΨΥΧΙΚΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
ΑΟ ΣΠΟΡΤΙΓΚ
ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ
ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒ/ΝΩΝ
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΤΥΦΩΝ ΑΣ
gavronick
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 20 - 0 (ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ)
gavronick
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΡΕΠΟ
doctor_dru
Νίκη για την Αεκ Περιστερίου στο τοπικό ντέρμπι με τον Αστέρα με 5-6 πόντους!Δυνατό ματς,με πολύ πάθος κ ένταση.Καθόλη την διάρκεια του ματς μπροστά η Αεκ με 10-12 πόντους.Το πάλεψε στο τέλος ο Αστέρας αλλά δεν κατάφερε κάτι παραπάνω
gavronick
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 50 - 38
gavronick
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ - ΦΙΛΟΘΕΗ 68 - 66
gavronick
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ 47 - 52
gavronick
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΡΕΠΟ
gavronick
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΦΙΛΟΘΕΗ 50 - 40
gavronick
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 52 - 46
gavronick
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ)
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΤΡΙΤΩΝΑΣ 42 - 52
gavronick
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 0 - 20 (ΑΝΕΥ ΑΓΩΝΟΣ)
gavronick
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΡΕΠΟ
gavronick
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΦΙΛΟΘΕΗ 46 - 59
gavronick
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΪΤΗ 55 - 37
ilion_player
1ος όμιλος 16η αγωνιστική

Α.Ο. ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - Α.Ε.Κ. 57 - 53
gavronick
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΓΚΥΖΗ ΠΟΛΥΓΩΝΟΥ - ΦΙΛΟΘΕΗ 54 - 46
gavronick
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΡΕΠΟ
gavronick
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ 42 - 54
gavronick
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΤΡΙΤΩΝΑΣ - ΦΙΛΟΘΕΗ 60 - 39
coach_k
Ξεκινάει λοιπόν και η Β' ΦΑΣΗ της Β΄Κατηγορίας Εφήβων με το πρόγραμμα που αναρτήθηκε σήμερα όχι τελείως ολοκληρωμένο λόγω κάποιων εκκρεμοτήτων. Θα κάνω τις προβλέψεις μου όχι μόνο γι αυτά τα ματς αλλά και για την άνοδο στην Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.

24/02/14 Α.Ε.Κ. - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 1
Ξεκάθαρο φαβορί η ΑΕΚ που ειναι η πρώτη ομάδα που θα ανέβει σίγουρα κατηγορία. Εξαιρετική ομάδα και συμπαγές σύνολο που δεν έχει αντίπαλο στη Β' Κατηγορία. Η ομάδα του Καρέα το μόνο που μπορεί να πάρει απ αυτό το ματς είναι εμπειρίες με αντίπλαο μια ομάδα Α΄Κατηγορίας.

25/02/14 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - . Περιμένουμε τον αντίπλαο του Πανελληνίου

23/02/14 ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 1
Δεν τις ξέρω τις ομάδες αλλά ποντάρω στην έδρα των Σπάτων

22/02/14 ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 1
Πολύ δυνατός φέτος ο Μελάς που βγήκε πρώτος στον δύσκολο 5ο όμιλο. Δεν νομίζω να έχει θέμα με τον Πρωτέα.

22/02/14 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 1
Δεν έχω άποψη για τις ομάδες και ποντάρω έδρα.

22/02/14 OΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 1
Πολύ σκληρή ομάδα ο ΟΦΗ και δυνατός εντός έδρας, καλή ομάδα η ΦΕΑ αλλά χωρίς πολλές λύσεις. Οπότε ποντάρω έδρα.

27/02/14 ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 1
Πολύ αμφίρροπο ματς και δίνω άσσο, αν και οι Άγιοι Ανάργυροι που εξασφάλησαν τελευταία στιγμή την 2η θέση του 5ου ομίλου έχουν πολύ καλή ομάδα με πολλά παιδιά από την περσυνή εξαιρετική ομάδα των 97 που ανέβηκαν κατηγορία, αλλά οι Αμπελόκηποι είναι δουλεμένη ομάδα και έχει το πλεονέκτημα της έδρας που έιναι και ανοιχτό γήπεδο.

23/02/14 ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 1
Πολύ δυνατή η Ροδόπολη στο κάστρο της και φαβορί στο συγκεκριμένο ματς.

22/02/14 ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 2
Από τα φαβορι για άνοδο οι Κουκουβάουνες λογικά δεν θα έχουν πρόβλημα με τον Αετό. Δεν θα περάσουν εύκολα αλλά θα περάσουν.

/ / - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Περιμένουμε τον αντίπλαο του Γαλατσίου

22/02/14 ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
Χωρίς συζήτηση μεγάλη διαφορά δυναμικότητας των δυο ομάδων. Απ' τα φαβορί για άνοδο η ΑΕΝΚ.


25/02/14 ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 1
Ασυζητητή και αυτός ο άσσος, μεγάλη διαφορά δυναμικότητας των δυο ομάδων. Θεωρώ τον Παπάγου τη δεύτερη ομάδα που είναι από τα φαβορί για άνοδο.


Μετά την οριστικοποίση των αντιπάλων του Πανελλήνιου και του Γαλατσίου τα επομενα προγνωστικά μου!
gavronick
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΦΙΛΟΘΕΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ 65 - 50
Gkos
Αδερφέ,εφηβικά φέτος έχω δει ελάχιστο,αλλα γιατι τετοια σιγουριά για Παπαγου;;;

Εχει καλο υλικο,αφου η βαση του ειναι το περσινό παιδικό που εκανε εξαιρετικη πορεια στην α κατηγορια παιδων.

Εχει και λαο,που ακολουθει

Αλλα δεν εχει τραβηξει φετος.
Βγηκε πρώτος γιατι κέρδισε στα ματς με Κουκουβαουνες

Στα υπόλοιπα (που οι Κουκουβαουνες τα πηραν ψιλοανετα) εκανε δυο ηττες και τα πιο πολλα τα κερδισε με 1000 ζόρια. . .
Gkos
ΑΝ ΚΑΝΑ ΑΞΙΟΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ,ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.


Απο εφηβικα ξέρω

Παπαγος-ΑΕΚ Περιστεριου την
Τριτη στις 9:30 στο Σαλούν
Αετός-Κουκουβαουνες ,το Σαββατο στις 2:15,
Και Διαγόρα Δρυοπιδέων-ΑΕΝΚ ,Σαββατο βραδυ στις 8(ειμαι 90%  σιγουρος για την ωρα,καπου εκει ηταν).
doctor_dru
QUOTE (Gkos @ Feb 20 2014, 23:55 ) *
ΑΝ ΚΑΝΑ ΑΞΙΟΤΙΜΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ,ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΠΟΤΕ ΠΑΙΖΕΙ,ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ.


Απο εφηβικα ξέρω

Παπαγος-ΑΕΚ Περιστεριου την
Τριτη στις 9:30 στο Σαλούν
Αετός-Κουκουβαουνες ,το Σαββατο στις 2:15,
Και Διαγόρα Δρυοπιδέων-ΑΕΝΚ ,Σαββατο βραδυ στις 8(ειμαι 90%  σιγουρος για την ωρα,καπου εκει ηταν).

Για το Αμπελόκηποι - Αγ.Ανάργυροι το πρόγραμμα της ΕΣΚΑ λέει Πέμπτη 27\2 στις 21.00
doctor_dru
ΑΕΤΟΣ - ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΕΣ 1 +6 νομίζω.Οι Κουκουβάουνες προηγούνταν στο ημίχρονο αλλά ο Αετός ήταν εμφανώς καλύτερος στο δεύτερο.Ντέρμπι το ματς μέχρι τέλος,κορυφαίος κατά την γνώμη ο 11 του Αετού.Μέτριο ποιοτικά το ματς,αμφιβάλλω αν ο Αετός που πέρασε μπορεί να χτυπήσει την 3αδα.Καλή συνέχεια στις ομάδες smiley.gif
geogian13
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 65-44
daniel10
Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

24/02/14 20:45 Ν.ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ ΚΛ. Α.Ε.Κ. - ΑΟ ΚΑΡΕΑ 81- 40
25/02/14 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ 48- 40
25/02/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ-ΔΥΤ.ΠΡΟΑΣΤ. 67- 60
23/02/14 11:30 ΣΠΑΤΩΝ ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ 70- 62
22/02/14 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ 72- 54
22/02/14 21:00 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΠΑΛΛΗΝΗΣ 65- 44
22/02/14 18:00 ΨΑΛΙΔΙ ΟΦΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 51- 53
27/02/14 21:00 7ο Κ.ΝΕΟΤ. ΑΟ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0- 0
23/02/14 18:45 ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ ΑΣ ΡΟΔΟΠΟΛΗΣ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 46- 58
22/02/14 14:15 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΤΗΣ. ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΓΑΟ ΚΟΥΚΟΥΒΑΟΥΝΩΝ 67- 61
24/02/14 20:30 ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΤ. ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΤΗΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 45- 48
22/02/14 21:30 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 37- 63

*ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑΣ ΤΟΥ ΕΦΗΒΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ.
jhantzop
1. ΑΕΚ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
2. ΑΕΤΟΣ - ΦΕΑ
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΠΑΤΑ
4. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ
5. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
6. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ / ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

7. ΝΙΚΗΤΗΣ 1 - ΝΙΚΗΤΗΣ 2
8. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΝΙΚΗΤΗΣ 4
9. ΝΙΚΗΤΗΣ 4 - ΝΙΚΗΤΗΣ 6

Οι νικητές των παιχνιδιών 7, 8 και 9 ανεβαίνουν στην Α' Κατηγορία.
Shorty
QUOTE (jhantzop @ Feb 27 2014, 17:48 ) *
1. ΑΕΚ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
2. ΑΕΤΟΣ - ΦΕΑ
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΠΑΤΑ
4. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ
5. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
6. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ / ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

7. ΝΙΚΗΤΗΣ 1 - ΝΙΚΗΤΗΣ 2
8. ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΝΙΚΗΤΗΣ 4
9. ΝΙΚΗΤΗΣ 4 - ΝΙΚΗΤΗΣ 6

Οι νικητές των παιχνιδιών 7, 8 και 9 ανεβαίνουν στην Α' Κατηγορία.


θα μπορουσε καποιος να ανεβασει την ωρα, μερα και την τοποθεσια του γηπεδου σε αυτους τους αγωνες ?
geogian13
QUOTE(stifler @ Feb 27 2014, 23:52 ) *
θα μπορουσε καποιος να ανεβασει την ωρα, μερα και την τοποθεσια του γηπεδου σε αυτους τους αγωνες ?

11/03/14 21:30 ΔΗΜ.ΒΙΚΕΛΑΣ ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
08/03/14 19:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_ ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ
11/03/14 21:30 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ
11/03/14 21:30 ΠΑΠΑΓΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ - ΑΟΚ ΣΠΑΤΩΝ
08/02/14 20:00 6ο ΕΝ.ΛΥΚ.ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ.
11/03/14 21:30 ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - Α.Ε.Κ.
Gkos
Προγνωστικά εδώ δεν θα κάνω ,καθότι μόνο για Παπάγο έχω ιδέα,απλά να πω ότι παρευρέθηκα σε 2 ματς της προηγούμενης φάσης.....

ΜΕΛΙΣΣΙΑ-ΠΑΛΛΗΝΗ......
Με εντυπωσίασαν ΠΑΡΑ πολύ τα Μελίσσια.
Όχι για το ταλέντο τους (τολμώ να πω ότι σαν μονάδες η Παλλήνη είχε καλύτερες) αλλά για το πόσο δουλεμένο ήταν και πως έβγαζε τις συνεργασίες....
Και όλα αυτά ,με τον βασικό πλέι μέικερ (Μαυροειδάκος νομίζω λέγεται-παίζει και αντρικό) ,στον πάγκο με πατερίτσες.....
Εντυπωσιακό.
Τα συγχαρητήρια μου στον προπονητη τους.
Ωραία ατμόσφαιρα επίσης ,με αρκετό κοινό να ενισχύει τα παιδιά.


ΠΑΠΑΓΟΥ-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δυστυχώς είδα μόνο το τελευταίο δεκάλεπτο (αφού το παιδικό της Φιλοθέης ,δεν έκανε ακριβως τον περίπατο που ανέμενα και άργησα ) αλλά ήταν αρκετό.
Ματς που κρίθηκε στο τέλος , (62-60 ήταν 15 δευτερα πριν την κόρνα) με πολλή ένταση ,παράπονα για διαιτησία(δεν έχω εικόνα όλου του ματς ,αλλά σε 2 φάσεις που παραπονιέται η ΑΕΚ ναι,γίνανε βήματα) εκατέρωθεν ντισκαλιφιέ και τον προπονητη της ΑΕΚ που ειναι Θ Ε Ο Σ (ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ ΤΥΠΟΣ) να δίνει ρεσιτάλ......
Τελικός νικητης ο Παπάγου και συνεχίζει......




Πάντως το ματς που θα γίνει στο Γαλάτσι μεταξύ ΑΕΝΚ και ΑΕΚ θα είναι αίμα και άμμος.....
Όποιος μπορεί και γουστάρει ,καλό θα ήταν να παρευρεθεί...
jhantzop
ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 63-58
Gkos
Ησουνα παρών αδερφέ??
Πολύ ωραίο ματς,το χαρηκα...
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 9 2014, 13:35 ) *
Ησουνα παρών αδερφέ??
Πολύ ωραίο ματς,το χαρηκα...


Ήμουνα στο πρώτο ημίχρονο... μετά έπρεπε τα παιδιά να πάνε για ύπνο! :-)

Αν περάσουμε τον ΜΕΛΑΣ αύριο, τότε οι Άγιοι Ανάργυροι θα είναι ο επόμενος αντίπαλός μας!
Gkos
Ας παει κανεις Γαλατσι αυριο,να εχουμε ρεπορταζsmile.gif
jhantzop
ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΦΕΑ Ν.Φ.- Ν.Χ. 48- 35
jhantzop
1. ΑΕΚ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
2. ΑΕΤΟΣ - ΦΕΑ 48-35
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΠΑΤΑ
4. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 29-53
5. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-54
6. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 58-63

ΝΙΚΗΤΗΣ 1 - ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΓΑΛΑΤΣΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
Gkos
Διασυρμος για Παπαγου(κολακευτικο σκορ)....
Τοσα ματς σημερα,στην κεντα κατσαμε.....

Και συ βρε αντι να πας Γαλατσι,κατεβηκες Κυψελη;;;
Εγω ειχα τοπικο ενδιαφερον και πηγαsmile.gif
Shorty
QUOTE (jhantzop @ Mar 11 2014, 23:57 ) *
1. ΑΕΚ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ
2. ΑΕΤΟΣ - ΦΕΑ 48-35
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΠΑΤΑ
4. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 29-53
5. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-54
6. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 58-63

ΝΙΚΗΤΗΣ 1 - ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΓΑΛΑΤΣΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


Κατα εμου (και οχι μονο πιστευω) την φετινη ανοδο την αξιζαν οι εξης 3 απο τις 4 : ΑΕΚ , ΑΕΝΚ , Μελισσια και Αγιο Αναργυροι
, η κληρωση τα εφερε αντιθετα απο την αποψη μου :

- AEK / ΑΕΝΚ - ΑΕΤΟΣ = 1 συγχαρητηρια στην ομαδα του αετου με εξεπληξε και μεχρι εδω που εφτασε αλλα δυσκολα θεωρω ειναι μεγαλη η διαφορα δυναμικοτητας

- Πανελληνιος/σπατα - Γαλατσι = 2 μικρη η διαφορα μεταξυ πανελληνιου και γαλατσιου αλλα θα παω ποιο πολυ προς το γαλατσι , απο τα σπατα δεν εχω εικονα

- Μελισσια - Αγιοι Αναργυροι = Ηθελα να ειναι οι ευχαριστες εκπληξεις στην Α'κατηγορια απο την επομενη χρονια οπως ειμασταν και εμεις (Αναγεννηση Πετραλωνων ) πιστευω το αξιζαν και οι δυο , στην κοψη θα παω με τους Αγιους Αναργυρους

Καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια !!!
doctor_dru
AENK - AEK 81-77 (27-31)(68-68)

Ντερμπάρα όπως αναμενόταν ανάμεσα σε 2 ομάδες που θα ήταν σίγουρες για την άνοδο στην Α κατηγορία αν δεν είχε κέφια η κληρωτίδα.Στην παράταση κρίθηκε το ματς με τις 2 ομάδες να συμβαδίζουν σε όλη την διάρκεια και καμιά να μην μπορεί να ξεφύγει με μεγάλη διαφορά.
Το ματς ήταν ισορροπημένο στο πρώτο ημίχρονο,με την Αεκ να σφίγγει την άμυνα της στο 2ο και να καταφέρνει να κλείσει προηγούμενη το ημίχρονο 27-31.Μεγάλο πλήγμα για την Αεκ σ'αυτό το διάστημα τα 3 φάουλ του 11 που έπαιρνε τις περισσότερες επιθετικές της προσπάθειες.
Σε αντίθεση με το 2ο δεκάλεπτο,η άμυνα της Αεκ πήρε κάτω απ'την βάση στο 3ο δεκάλεπτο.Τα πολλά και γρήγορα φάουλ που φορτώθηκαν οι τυπικά φιλοξενούμενοι,έστειλαν αρκετές φορές την ΑΕΝΚ στις βολές και σταδιακά της έδωσαν προβάδισμα.Σ'αυτό το σημείο είχαμε το μεγαλύτερο προβάδισμα στο ματς καθώς η ΑΕΝΚ έφτασε κάποια στιγμή στο +8,με κλειδί το 10(10 πόντους στο 3ο δεκάλεπτο με 2 μεγάλα τρίποντα).
Στο 4ο δεκάλεπτο η ΑΕΚ κατάφερε και ανέκτησε το προβάδισμα και προς το τέλος του ματς έδειχνε να το ελέγχει παίζοντας καθοριστικές άμυνες.Με το 9 να δείχνει ασταμάτητο και να πετυχαίνει όλους τους τελευταίους πόντους της το σκορ έφτασε στο 65-68.Όμως,στα 6-7 περίπου δεύτερα πριν το τέλος η ΑΕΚ δεν έκανε φάουλ και δέχτηκε 3ποντο από το 11 που έφερε το ματς στα ίσια.Παρ'όλα αυτά η ΑΕΚ θα μπορούσε να πάρει το ματς με το 9 να αστοχεί εξ επαφής κάτω απ'το καλάθι με την εκπνοή.
Στην παράταση η ΑΕΝΚ αποδείχτηκε πιο ψύχραιμη στις επιλογές της και με τον κορυφαίο του ματς(#16) να είναι ψύχραιμος στις βολές,έφτασε στην νίκη.

Κορυφαίοι για την ΑΕΝΚ 10,11 και 16.Ειδικά το 16 έκανε τα πάντα και ώρες ώρες έμοιαζε ασταμάτητος.Για την ΑΕΚ ξεχώρισαν 6,9 και 11(όσο έπαιξε,έφυγε νωρίς με 5 φάουλ στο 32').
ΥΓ.Κατά την γνώμη μου,πολύ καλή και η διαιτησία των Σπυρόπουλου-Χρηστίδη και αξίζει να αναφερθεί
jhantzop
1. ΑΕΚ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 77-81
2. ΑΕΤΟΣ - ΦΕΑ 48-35
3. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ - ΣΠΑΤΑ
4. ΠΑΠΑΓΟΥ - ΓΑΛΑΤΣΙ 29-53
5. ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ 45-54
6. ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 58-63

ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ
ΝΙΚΗΤΗΣ 3 - ΓΑΛΑΤΣΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ

QUOTE(Gkos @ Mar 12 2014, 00:18 ) *
Διασυρμος για Παπαγου(κολακευτικο σκορ)....
Τοσα ματς σημερα,στην κεντα κατσαμε.....

Και συ βρε αντι να πας Γαλατσι,κατεβηκες Κυψελη;;;
Εγω ειχα τοπικο ενδιαφερον και πηγαsmile.gif


Δεν κατάλαβες... Κηφισιά ήμουν! με την ομάδα μου!!!

Από Κυψέλη με ενημέρωσαν! οι χαμένοι...
Gkos
Οπως ακριβως το ειπες....
Ντερμπι οπως αναμενοταν....
Τυχεροι οσοι πηγατε....
Να φανταστω και κερκιδαρα,ε;;;
Καταμεστο;;;

Οσοι αλλοι πανε σε γηπεδα,καλο ειναι να μας κανουν ενα σχολιο για το τι ειδανεsmile.gif

Ετσι να μοιραζομαστε εντυπωσεις.....smile.gif

(Εγω θα κανω μια και καλη ποστ)
Gkos
QUOTE (doctor_dru @ Mar 12 2014, 00:40 ) *
AENK - AEK 81-77 (27-31)(68-68)

Ντερμπάρα όπως αναμενόταν ανάμεσα σε 2 ομάδες που θα ήταν σίγουρες για την άνοδο στην Α κατηγορία αν δεν είχε κέφια η κληρωτίδα.Στην παράταση κρίθηκε το ματς με τις 2 ομάδες να συμβαδίζουν σε όλη την διάρκεια και καμιά να μην μπορεί να ξεφύγει με μεγάλη διαφορά.
Το ματς ήταν ισορροπημένο στο πρώτο ημίχρονο,με την Αεκ να σφίγγει την άμυνα της στο 2ο και να καταφέρνει να κλείσει προηγούμενη το ημίχρονο 27-31.Μεγάλο πλήγμα για την Αεκ σ'αυτό το διάστημα τα 3 φάουλ του 11 που έπαιρνε τις περισσότερες επιθετικές της προσπάθειες.
Σε αντίθεση με το 2ο δεκάλεπτο,η άμυνα της Αεκ πήρε κάτω απ'την βάση στο 3ο δεκάλεπτο.Τα πολλά και γρήγορα φάουλ που φορτώθηκαν οι τυπικά φιλοξενούμενοι,έστειλαν αρκετές φορές την ΑΕΝΚ στις βολές και σταδιακά της έδωσαν προβάδισμα.Σ'αυτό το σημείο είχαμε το μεγαλύτερο προβάδισμα στο ματς καθώς η ΑΕΝΚ έφτασε κάποια στιγμή στο +8,με κλειδί το 10(10 πόντους στο 3ο δεκάλεπτο με 2 μεγάλα τρίποντα).
Στο 4ο δεκάλεπτο η ΑΕΚ κατάφερε και ανέκτησε το προβάδισμα και προς το τέλος του ματς έδειχνε να το ελέγχει παίζοντας καθοριστικές άμυνες.Με το 9 να δείχνει ασταμάτητο και να πετυχαίνει όλους τους τελευταίους πόντους της το σκορ έφτασε στο 65-68.Όμως,στα 6-7 περίπου δεύτερα πριν το τέλος η ΑΕΚ δεν έκανε φάουλ και δέχτηκε 3ποντο από το 11 που έφερε το ματς στα ίσια.Παρ'όλα αυτά η ΑΕΚ θα μπορούσε να πάρει το ματς με το 9 να αστοχεί εξ επαφής κάτω απ'το καλάθι με την εκπνοή.
Στην παράταση η ΑΕΝΚ αποδείχτηκε πιο ψύχραιμη στις επιλογές της και με τον κορυφαίο του ματς(#16) να είναι ψύχραιμος στις βολές,έφτασε στην νίκη.

Κορυφαίοι για την ΑΕΝΚ 10,11 και 16.Ειδικά το 16 έκανε τα πάντα και ώρες ώρες έμοιαζε ασταμάτητος.Για την ΑΕΚ ξεχώρισαν 6,9 και 11(όσο έπαιξε,έφυγε νωρίς με 5 φάουλ στο 32').
ΥΓ.Κατά την γνώμη μου,πολύ καλή και η διαιτησία των Σπυρόπουλου-Χρηστίδη και αξίζει να αναφερθεί



Παρα πολυ ωραιο και αναλυτικο ποστ.Ευχαριστουμε αδερφε.


Επειδη αναφερεσαι ονομαστικα σε διαιτητες,να ρωτησω ....
Ξερεις φατσικα τους διαιτητες που σφυριζουν(εγω ουτε της Α1 δεν ξερω φατσικα) ή απλα επειδη σου αρεσε η διαιτησια τους ρωτησες ονοματα να τους αναφερεις;;,



Για οσους εχετε εικονα των εφηβικων ΑΕΚ και ΑΕΝΚ και γενικως εχετε και αρκετη εικονα απο εφηβικα Α κατηγοριας ,σε ποια θεση θεωρειται θα κατεληγαν αν παιζανε φετος α κατηγορια;;;
5-6;;
Θα μπορουσαν να χτυπησουν 3αδα;;;
Αν υποθεσουμε οτι Παναθηναικος και Φιλαθλητικος ειναι λιγο πιο ψηλα απο τον ανταγωνισμο...


Υ.γ.Ο Πανελληνιος τελικα παιζει με Γαλατσι.Μιας και δεν αναφερθηκε το λεω.

doctor_dru
QUOTE (Gkos @ Mar 14 2014, 15:41 ) *
Παρα πολυ ωραιο και αναλυτικο ποστ.Ευχαριστουμε αδερφε.


Επειδη αναφερεσαι ονομαστικα σε διαιτητες,να ρωτησω ....
Ξερεις φατσικα τους διαιτητες που σφυριζουν(εγω ουτε της Α1 δεν ξερω φατσικα) ή απλα επειδη σου αρεσε η διαιτησια τους ρωτησες ονοματα να τους αναφερεις;;,



Για οσους εχετε εικονα των εφηβικων ΑΕΚ και ΑΕΝΚ και γενικως εχετε και αρκετη εικονα απο εφηβικα Α κατηγοριας ,σε ποια θεση θεωρειται θα κατεληγαν αν παιζανε φετος α κατηγορια;;;
5-6;;
Θα μπορουσαν να χτυπησουν 3αδα;;;
Αν υποθεσουμε οτι Παναθηναικος και Φιλαθλητικος ειναι λιγο πιο ψηλα απο τον ανταγωνισμο...


Υ.γ.Ο Πανελληνιος τελικα παιζει με Γαλατσι.Μιας και δεν αναφερθηκε το λεω.

Όχι δεν ρώτησα,τυχαίνει και γνωρίζω τα ονόματα κάποιων και το ανέφερα γιατί οι καλές διαιτησίες σπανίζουν νομίζω και πρέπει να αναφέρονται.

Περί Α κατηγορίας,θεωρώ ότι ΑΕΚ και ΑΕΝΚ αν ήταν φέτος στην Α θα ήταν στο γκρουπ των ομάδων στην μέση της βαθμολογίας.Δεν έχουν μεγάλο βάθος σαν ομάδες και η ΑΕΝΚ στηρίζεται υπερβολικά σε 2-3 παίκτες αλλά θεωρώ πως δεν θα είχαν θέμα παραμονής στην κατηγορία.Για ψηλότερα δύσκολα καθώς με την 3αδα Φιλαθλητικός,Δούκας και Παναθηναϊκός υπάρχει σαφής διαφορά ενώ και το Περιστέρι που τερμάτισε 4ο το θεωρώ ελαφρώς καλύτερο.
Gkos
Αστα....
Πιο ευκολα βρισκεις τα νουμερα του τζοκερ παρα καλη διαιτησια.....
Zourinho
QUOTE(Gkos @ Mar 14 2014, 15:41 ) *
Παρα πολυ ωραιο και αναλυτικο ποστ.Ευχαριστουμε αδερφε.


Επειδη αναφερεσαι ονομαστικα σε διαιτητες,να ρωτησω ....
Ξερεις φατσικα τους διαιτητες που σφυριζουν(εγω ουτε της Α1 δεν ξερω φατσικα) ή απλα επειδη σου αρεσε η διαιτησια τους ρωτησες ονοματα να τους αναφερεις;;,



Για οσους εχετε εικονα των εφηβικων ΑΕΚ και ΑΕΝΚ και γενικως εχετε και αρκετη εικονα απο εφηβικα Α κατηγοριας ,σε ποια θεση θεωρειται θα κατεληγαν αν παιζανε φετος α κατηγορια;;;
5-6;;
Θα μπορουσαν να χτυπησουν 3αδα;;;
Αν υποθεσουμε οτι Παναθηναικος και Φιλαθλητικος ειναι λιγο πιο ψηλα απο τον ανταγωνισμο...


Υ.γ.Ο Πανελληνιος τελικα παιζει με Γαλατσι.Μιας και δεν αναφερθηκε το λεω.



Δεν εγραψα πολλα φετος αλλα σε αυτο θα σου απαντησω γιατι τις εχω δει και τις δυο και τις επαιξα επισημο και φιλικο αντιστοιχα (οχι οτι το φιλικο μετραει) και το επισημο το επαιξα με τους νεους της αεκ.

Φοβερα δυνατες αλλα στην α κατηγορια πως θα επαιζαν?
Οι 95αρηδες ειναι δυο παικτες που μπορεις να κατεβασεις.
Η αεκ εχει τα περισσοτερα παιδια απο 95αρηδες.
Η αενκ δεν το ξερω στα σιγουρα... ο καλος της που εμενα μου αρεσει ειναι του 97 παντως!!!
Εαν εξαιρεσεις αυτο το γεγονος και τα δεις σαν ομαδες χωρις θεμα ηλικιων.
Πιστεω οτι και στην εδρα τους θα ειχαν κανει καλα αποτελεσματα με τις τρεις πρωτες...ποτε δεν ξερεις τι θα εκαναν, ο παναθηναικος αλλωστε εχασε στο ρουφ απο θεωρητικα πιο αδυναμη ομαδα.
και νομιζω οτι θα ειχαν μεινει κατηγορια και οτι θα παλευαν για τετραδα.......
Αλλα ο κανονισμος των 95 αλλαξε πολλα φετος στην α κατηγορια, παρα πολλα.
Gkos
Καλησπεριζω ....
Τελικοι ανοδου σημερα στην α κατηγορια εφηβων.....


Αρχικα να πω στα πεταχτα,τι ειδα στα δυο ματς που παραβρεθηκα την προηγουμενη εβδομαδα...


ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΣΝ ΜΑΚΡΗΣ 63- 58

Ματς που εγινε το προπροηγουμενο Σαββατο...
Πολυ ωραιο ματς με διακυμανσεις στο σκορ...
Στο α ημιχρονο η Νεα Μακρη ηταν σαφως ανωτερη,ελεγξε ρυθμο,ξεφυγε με7-8 ποντους,οι Αγιοι Αναργυροι κανανε καλο φιναλε στο ημιχρονο μειωσαν 26-29(εχοντας 0/5 βολες στο τελευταιο διλεπτο) και με καλαθι στην εκπνοη της Νεας Μακρης το ημιχρονο εκλεισε με 26-31(συγχωρεστε μου αν κανω καποιο λαθος-πανε πολλες μερες απο το ματς,και δεν εχω σημειωσεις)
Στην επαναληψη ,η τυπικα γηπεδουχος μπηκε πολυ φουριοζα,οχι μονο ανετρεψε τους 5 ποντους,αλλα εφτασε και στο 43-35(εχοντας μαλιστα 1/7 βολες σε αυτο το διαστημα!!!!!) εκει η Νεα Μακρη βρηκε τα ψυχικα αποθεματα εκανε ενα δικο της σερι ,περασε μπροστα με 3 (45-48 αν θυμαμαι καλα) και απο κει και περα το ματς ηταν ντερμπι,οπου στο τελος οι Αναργυροι αποδειχτηκαν νικητες...

Αυτο που μου εμεινε απο το πολυ ωραιο ματς,ηταν η τρομερη αστοχια αμφοτερων απο την γραμμη της φιλανθρωπιας...
Οι νικητες μαξ να ειχαν 25% ευστοχια(ενα παληκαρι κερδισε δυο φορες φαουλ σε προσπαθεια τριποντου και δεν εβαλε καμια-που υποτιθεται για να κανεις τριποντο εχεις ενα καλο σουτ) ενω η Μακρη μαξ 40%...
Εξου και το χαμηλο σκορ,παρα το οτι το ματς ειχε ωραιο ρυθμο...

Για διαιτητες θα κανω ενα απλο σχολιο:
Η Νεα Μακρη στο 18' ειχε δυο ομαδικα φαουλ και στο 26' ειχε....16!!!
Εγω δεν θα πω αν αδικηθηκε,απλα να σφυρας 2 φαουλ σε 18 λεπτα και μετα 14 σε 8 λεπτα στην ιδια ομαδα,κατι δεν κανεις καλα.

ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 29- 53

Ματς που εγινε την προηγουμενη Τριτη....
Θα ειμαι πολυ συντομος....


-Εναν παικτη εχει ολο και ολο ο Παπαγος με περιφερειακο σουτ και αυτος ελειπε(δεν ξερω γιατι)
-Το Γαλατσι επαιξε 40 λεπτα ζωνη
-Ο Παπαγος ειχε 0 στα παρα πολλα τριποντα(εχασα το μετρημα) ,πολλα εκ των οποιων airball....
-Οταν ο Παπαγος εκανε ενα 10-0 σερι και μετετρεψε το 8-21 του 11' σε 18-21 στο 14' ,ενας πατερας που καθοταν διπλα μου,ειπε
"Σιγα μην χαναμε απο αυτους.Για τριανταρα ειναι"
Ο ιδιος στο 27-47 ελεγε
"Πολυ τιμητικο το σκορ,επρεπε να χανουμε 50.Γιατι παιζουμε ετσι;"
Και ενας παραδιπλα απαντησε "Παντα ετσι παιζουμε"
-Στο τελος του αγωνα παικτης Παπαγου ,κλωτσουσε μπουκαλια και ελεγε "Δυο μερες πριν το ματς συην προπονηση και γελουσανε"...
-Ο προπονητης ελεγε "Δυο βδομαδες δεν πατησε κανεις στην προπονηση"...

Χρειαζεται να πω κατι αλλο;;;

Ντροπιαστικη εμφανιση και αν η ηττα δεν ηταν εκπληξη η εικονα ηταν οτι πιο τραγικο εχω δει σε μπαραζ,πολυ καιρο τωρα....

Και επειδη ενα παληκαρι ειχε γραψει κατι προγνωστικα πριν αρχισουν τα μπαραζ και ειχε βαλει Παπαγο ως την δευτερη ομαδα που θα ανεβει,του ειχα πει οτι δεν τραβαει καθολου φετος...
Κριμα γιατι τα παιδια εχουν ταλεντο και το δειξανε περσι στους Παιδες.....

Κριμα που κερδισαν την ΑΕΚ Περιστεριου,να γλυτωσουμε την συντριβη στην Κυψελη και να πηγαιναμε Γαλατσι να δουμε ΑΕΚ-ΑΕΝΚ(γι αυτο εχω σκασει κυριως)...

Μπραβο στο Γαλατσι που εκανε περιπατο...
Ξεχωρισε το 6....





Τα σημερινα ειναι τα εξης:


21:30
ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Εδω θα σας ενημερωσει ο
Jhantzop...
Να δωσω ενα προγνωστικο γιατι τυγχανει να εχω εικονα (προσφατη κιολας) απο αμφοτερες...
Θεωρω οτι θα ανεβουν τα Μελισσια....
Ωραια ομαδα οι Αγιοι Αναργυροι,με βαση την περσινη ομαδαρα που ανεβασαν το παιδικο α κατηγορια,αλλα τα Μελισσια οσες φορες τα εχω δει(την πρωτη φορα που τα ειδα ειχα την εντυπωση οτι εβλεπα παιδικο,και λεω "διαολε ποσο καλο παιδικο εχουν αυτοι;;Μην πεσουν με Φιλοθεη") μου αφησαν πολυ καλες εντυπωσεις...


20:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

Εδω να πω οτι Γαλατσι και Πανελληνιος ηταν στον ιδιο ομιλο...
Ειχα δει 15' λεπτα του ματς τους στον ομιλο που εγινε στο Γαλατσι(απο σποντα) και ειχα πει "ποσο μετρια εφηβικα.Ουτε απο ομιλο δεν θα περασουν"

Τωρα το θυμηθηκα.Επικη προβλεψη.

21:45 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΛ.Β_


ΑΕΤΟΣ ΓΑΣ - ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Θα καθαρισει η ομαδα των ΒΠ ανετα λογικα...


Καλη επιτυχια σε ολες τις ομαδες να γινουν ωραια ματς!


Παλι πολλα εγραψα...
jhantzop
QUOTE(Gkos @ Mar 14 2014, 18:58 ) *
Αστα....
Πιο ευκολα βρισκεις τα νουμερα του τζοκερ παρα καλη διαιτησια.....


ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 35-34 ημίχρονο

Προκλητικότατη διαιτησία... Τα γράφω τώρα που κερδίζουμε για να μην πει κανείς τίποτα...

QUOTE(jhantzop @ Mar 18 2014, 22:14 ) *
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 35-34 ημίχρονο

Προκλητικότατη διαιτησία... Τα γράφω τώρα που κερδίζουμε για να μην πει κανείς τίποτα...


Ημίχρονο ΚΗΦΙΣΙΑ - ΑΕΤΟΣ 25-14


QUOTE(jhantzop @ Mar 18 2014, 22:25 ) *
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ 35-34 ημίχρονο

Προκλητικότατη διαιτησία... Τα γράφω τώρα που κερδίζουμε για να μην πει κανείς τίποτα...


Και ξαφνικά... με 50-50 και να δίνονται αυτά που δεν δινόντουσαν... το σκορ στο 30' είναι 60-42...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.