Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΕΣΚΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
st_89
πηρα το θαρος και εκλεψα την ιδεα του mambo1979!!! σορυ αδελφε.γιατι δεν κανουμε κατι αναλογο και εδω με τους καλυτερους προπονητες για την ΕΣΚΑ?
Peritri
Και πολύ καλά έκανες, να μπουν τα πράγματα στη θέση τους tongue.gif

Σγουρίτσας!

41.gif 77.gif
parkeroni9
Sakkas petros ... apo tous ligous me diploma a1!!! omada : neoi byrona d 'eska o kaluteros ths kathgorias me anesh....!!!!
triponter
δεν εχω δουλεψει μαζι τους, αλλα απο αυτα που εχω ακουσει απο φιλους ή που εχω δει ως αντιπαλος ή παρακολουθωντας καποιο παιχνιδι της ομαδας τους λεω :

Σκαρλατος - Κοντομηνας

και καποιος που εχει αποσυρθει καιρο : ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ( παλια στο Κορωπι ).....και πιο παλια ομαδες Α1 & Α2...
galis75
φιλε parkeroni prepei na sai gnwstis tis katigorias giati k egw parakolouthw polla xronia tis 2 teleftaies katigories tis eska k thewrw ton sakka ton kalytero k to ixera k gw oti exei diplwma a1 alla na xereis ayta den paizoune rolo toso poly.as poume o giatzoglou den eixe diplwma a1 asxeto an ton thewroume kalo kooutsare xronia omades a1.o sakkas episis einai poly kalo paidi k iremi dynami alla den eynoei tetoioys antrwpous o xwros.den exei paixtes tosa xronia k aytos.episis thewrw poly kalous ton proponiti tis pera cloump ,ton ziva toy filathlitikoy poy anevike g ethniki vevaia kai apo teleftaies katigories ton soufla proponiti tou karea, tin proponitria gkioga tou galatsiou, k ton stefanea to nearo proponiti tou oidipoda.
president
Απο τους καλυτερους Προπονητες της Α ΕΣΚΑ Κτιστακης Γιαννης . Τρομερος προπονητης αριςτος κοουτς και το βασικοτερο συμπεριφορα Κυριου.Απο τους βασικοτερους λογους που ο ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ παρα τα τοσα προβληματα ειναι μια γροθια.απο τους προπονητες με το πλουσιοτερο βιογραφικο με προυπηρεσια σε Α1 Εθνικες Ομαδες καθως και σε Ομαδες Β και Γ Εθνικης.
parkeroni9
file qalis75 nai mporo a po oti gnorizo kapos thn kathgoria!! tha symfonhso mazi sou giaton proponhth tou pera!! alla exo kapoies antiriseis gia thn proponhtria tou galatsiou... basika diafono me tis methodous pou efarmose se ena paixnidi efhbikou.. me thn omada mou... prin 2 xronia!! blove.gif
soouza
Ο καλύτερος ακούει στο όνομα Τάκης.Διαφορά από τους άλλους!
mimos8
αλεξης καρατζας-ατταλος β εσκα!απο φετος ξεκινησε η ξεφρενη προπονητικη του αλλα και μανατζερικη του καριερα,διοτι ο συγχρονος προπονητης πρεπει να ειναι και μανατζερ...
drazen petrovic
κατα τη γνωμη μου,ενας απο τους καλυτερους προπονητες της εσκα ειναι ο γεωργηκοπουλος του χολαργου!!ολοι θα τον θυμαστε απο την επιτυχημενη πορεια του στην α1 σαν παιχτης...και τωρα δειχνει και το μεγαλο του ταλεντο στην προπονητικη!

ενας ακομα πολυ καλος προπονητης ειναι ο γιαννης ο θεολογιτης!φετος ειναι στον περισσο!

επισης θελω να αναφερω και τον αριδα(αν και δεν ειναι φετος στην εσκα)του παπαγου!
αυτος ο ανθρωπος εχει αφησει ιστορια στο ελληνικο μπασκετ και συνεχιζει!
xalasmenos
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 14 2007, 01:22 ) *
κατα τη γνωμη μου,ενας απο τους καλυτερους προπονητες της εσκα ειναι ο γεωργηκοπουλος του χολαργου!!ολοι θα τον θυμαστε απο την επιτυχημενη πορεια του στην α1 σαν παιχτης...και τωρα δειχνει και το μεγαλο του ταλεντο στην προπονητικη!

ενας ακομα πολυ καλος προπονητης ειναι ο γιαννης ο θεολογιτης!φετος ειναι στον περισσο!

επισης θελω να αναφερω και τον αριδα(αν και δεν ειναι φετος στην εσκα)του παπαγου!
αυτος ο ανθρωπος εχει αφησει ιστορια στο ελληνικο μπασκετ και συνεχιζει!


θεολογιτης ειναι και στο παιδικο της ΑΕΚ και πηγαινει καλα οχι σαν αλλες χρονιες ,αλλα πιστευω ιτι θα περασει στον επομενο γυρο.
gamaik
Magkes o kaliteros coach einai o coach tou GSAA!!!Exei ta fonta na ginei enas apo tous megaliterous coach pagkosmiws!!!Me ton katharo kai kathoristiko tou logo kai thn foverh tou ikanothta na diavazei ta mats epivevaiwnei kathimerinws to plousio talento tou!!! 77.gif
ascendant87
QUOTE(gamaik @ Dec 21 2007, 03:56 ) *
Magkes o kaliteros coach einai o coach tou GSAA!!!Exei ta fonta na ginei enas apo tous megaliterous coach pagkosmiws!!!Me ton katharo kai kathoristiko tou logo kai thn foverh tou ikanothta na diavazei ta mats epivevaiwnei kathimerinws to plousio talento tou!!! 77.gif

Συμφωνω!!! Μεγαλος προπονητης,οδηγει την ομαδα παλι εκει που της αξιζει...Μεγαλοι παιχτες(πχ Αργυρ...) ηρθαν στην ομαδα για χαρη του και την οδηγουν...Με τα χρονια θα αναγνωριστει και απο μεγαλυτερες ομαδες απ αυτη που ειναι οπως πχ η barca,real,cska...Ειναι παγκοσμιου βεληνεκους κ του αξιζει το κατι παραπανω... 77.gif Να του ευχηθουμε λοιπον καλη (επαν)ανοδο φετος κ καλη συνεχεια στην καριερα του...
Duke78
Δαμιανίδης μακράν ο καλύτερος προπονητής.
ts0ks99!!!!!!!!:D
QUOTE(drazen petrovic @ Dec 14 2007, 01:22 ) *
κατα τη γνωμη μου,ενας απο τους καλυτερους προπονητες της εσκα ειναι ο γεωργηκοπουλος του χολαργου!!ολοι θα τον θυμαστε απο την επιτυχημενη πορεια του στην α1 σαν παιχτης...και τωρα δειχνει και το μεγαλο του ταλεντο στην προπονητικη!

ενας ακομα πολυ καλος προπονητης ειναι ο γιαννης ο θεολογιτης!φετος ειναι στον περισσο!

επισης θελω να αναφερω και τον αριδα(αν και δεν ειναι φετος στην εσκα)του παπαγου!
αυτος ο ανθρωπος εχει αφησει ιστορια στο ελληνικο μπασκετ και συνεχιζει!


γεωργικοπουλος 4 εβερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι 8εος απλα....
kostas16
εγω εχω να πω
τζιαλλας(εφηβικο περιστεριου)
παπαδοπουλος(εφηβικο παο)
τσιαντουκα(εφηβικο αιγαλεω)
τι λετε?
basket4
QUOTE(kostas16 @ Jan 2 2008, 21:56 ) *
εγω εχω να πω
τζιαλλας(εφηβικο περιστεριου)
τι λετε?



για τον τζιαλλα συμφωνω και εγω!
ειναι παρα πολυ καλος προπονητης 41.gif
Bell
Kai o Papadopoulos tou PAO einai kalos..kai einai kai pragmatika polu kalos anthrwpos pragma pou metraei perissotero..
xoxli44
QUOTE(gamaik @ Dec 21 2007, 01:56 ) *
Magkes o kaliteros coach einai o coach tou GSAA!!!Exei ta fonta na ginei enas apo tous megaliterous coach pagkosmiws!!!Me ton katharo kai kathoristiko tou logo kai thn foverh tou ikanothta na diavazei ta mats epivevaiwnei kathimerinws to plousio talento tou!!! 77.gif

Ρε σεις κ δω εισαστε ελεος evilmonkey.gif
prezakias4
και εγω λεω ζεληκο για οσους δεν ξερουν ειναι προπονητης στο Γ Σ Α Α. και μαζι με τον κοουτς της κηφισιας ειναι οι μονη που δυσκολα θα χασουν φετος 41.gif 41.gif 41.gif
tempelhs
sgouric... apla o kaluteros kbc 2003
minoas
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 2 2008, 20:49 ) *
γεωργικοπουλος 4 εβερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι 8εος απλα....

o kaliteros makran einai o thanos apo ton aiolo
o tipos den paizete makran poli apo olous tous allous
minoas
QUOTE(ts0ks99!!!!! @ Jan 2 2008, 20:49 ) *
γεωργικοπουλος 4 εβερ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ειναι 8εος απλα....

o kaliteros makran einai o thanos apo ton aiolo
o tipos den paizete makran poli apo olous tous allous
toro_loco
QUOTE(minoas @ Jul 31 2008, 22:18 ) *
o kaliteros makran einai o thanos apo ton aiolo
o tipos den paizete makran poli apo olous tous allous


Μάλλον πήρες μεταγραφή στον Αίολο... και ξέρεις οτι ο κόουτς διαβάζει το φόρουμ... smiley.gif
B.SCOTT4
sentoukas foa ever!!!!!
KOKO
ΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΣΟΒΑΡΟΤΗΤΑ
ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΛΑΜΠΡΟ ΜΕΛΛΟΝ!!
amindada
Γκανας και ξερο ψωμι
mimos8
παπαθεοδωρου-μεσα στους 10 καλυτερους απο Α2 και κατω
καρατζας-ισως ο καλυτερος ρουκι κοουτς σε ολη την εσκα
pointguard
QUOTE(mimos8 @ Dec 13 2007, 15:29 ) *
αλεξης καρατζας-ατταλος β εσκα!απο φετος ξεκινησε η ξεφρενη προπονητικη του αλλα και μανατζερικη του καριερα,διοτι ο συγχρονος προπονητης πρεπει να ειναι και μανατζερ...

Συμφωνώ απόλυτα με τον Μίμο.. Μέγας προπονητής και μάνατζερ, απλά δεν ανήκει στην ΕΣΚΑ αλλά στην Α2
pointguard
QUOTE(toro_loco @ Jul 31 2008, 19:25 ) *
Μάλλον πήρες μεταγραφή στον Αίολο... και ξέρεις οτι ο κόουτς διαβάζει το φόρουμ... smiley.gif

Όχι είναι πρώην παίκτης του που τον θαυμάζει!
pitbull
QUOTE(pointguard @ Aug 5 2008, 02:30 ) *
Όχι είναι πρώην παίκτης του που τον θαυμάζει!

και εσυ τι εισαι δικηγορος του? smiley.gif
akrida15
coach GRILIONAKIS
legal
Τζιαλλας μακραν ότι καλύτερο υπάρχει στο Περιστέρι
μετά απο αυτον πολύ καλός και ο Παπαδέλος στον Αστέρα Περιστερίου
sch
QUOTE(toro_loco @ Jul 31 2008, 22:25 ) *
Μάλλον πήρες μεταγραφή στον Αίολο... και ξέρεις οτι ο κόουτς διαβάζει το φόρουμ... smiley.gif

και αφού, όπως λες, διαβάζει το φόρουμ για να δούμε μπορεί να θυμηθεί την φωτό μου? Ε, Μιχάλη θυμάσαι? wink.gif
Augmon
QUOTE(basket4 @ Jan 14 2008, 21:12 ) *
για τον τζιαλλα συμφωνω και εγω!
ειναι παρα πολυ καλος προπονητης 41.gif


Ο Δημήτρης έχει το Περιστέρι έτσι?Το λέω γιατί κάποτε κοούτσαρε και ο Θανάσης cool.gif cool.gif
Augmon
Για μένα καλύτερος στην ΕΣΚΑ από κόουτς Κακαλιά δεν υπάρχει. 77.gif 77.gif 77.gif
Augmon
Είναι ο πιο έμπειρος Από Δ μέχρι Α,ο πιο καταρτισμένος και ρίχνει και καμιά ψιλή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Jabar
QUOTE(Augmon @ Aug 28 2008, 10:06 ) *
Είναι ο πιο έμπειρος Από Δ μέχρι Α,ο πιο καταρτισμένος και ρίχνει και καμιά ψιλή biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Πολύ καλός προπονητής.Φοβερό χιούμορ αμίμητες ατάκες.Να δούμε τι θα βγάλει από τα καπέλο φέτος.Θα χρειαστεί να κάνει κάποια μαγικά.
#13.
Από τους καλύτερους σίγουρα και ο Ρόμπερτ Σγούρος. Πολλές άνοδοι αλλά ακόμα πιο σημαντικό, όπου πήγε έμεινε για χρόνια αφήνοντας πάντα πίσω του ομάδα. Δεν τα παρατάει ποτέ.
Μοναδικός στο να μαζεύει τους παίχτες στην προπόνηση, κοσμοσυρροή σε κάθε ομάδα που κοούτσαρε.
Από τους λίγους προπονητές που έχουν καταλάβει ότι η ψυχολογία της ομάδας σε αυτές τις κατηγορίες είναι το 50% της επιτυχίας.
Και σπουδαίος ρήτορας! Οι ομιλίες του (πριν την προπόνηση π.χ.) έχουν αφήσει εποχή! Αρκεί να μην έχεις χάσει το προηγούμενο ματς βέβαια γιατί τότε... kill.gif δεν τη φχαριστιέσαι και τόσο...
melissia10
poli kalos proponitis einai sotirioy dimitris einai proponitis toy ao melission!!!!!!!!!
junior #
παιδιά καλύτερος προπονητής είναι ο σκαρλατος απο καο γερακα.........θα γινει μεγαλοσ προπονητής
bigG
Δημήτρης Σεντούκας.Με λιγα λόγια είναι η όλη η ιστορία του ελληνικού μπάσκετ όντας 70φεύγα και ασχολείται με το μπάσκετ πριν τα 15 του.Απλά μοναδικός και λόγω της όρεξης που έχει να προπονήσει κυρίως τα νέα παιδιά και να τους μάθει τα μυστικά του μπάσκετ.
daniel10
ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΠΕΡΙΣΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shorty
Παναγιωτης Βαρβερης
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.