Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Άρης-Ολυμπιακός
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Άρης
Warrior
Η Α1 επιστρεφει μετα απο την διακοπη των Χριστουγεννων με ενα μεγαλο
ντερμπι,αυτο αναμεσα στον Αρη και τον Ολυμπιακο.Ο αγωνας διεξαγεται
την Κυριακη στις 18.45 με τηλεοπτικη μεταδοση απο την ΝΕΤ.

Θα παραμεινει ο Ολυμπιακος στην κορυφη ή θα επανερθει ο Αρης στις νικες??
Την απαντηση θα την παρουμε την Κυριακη το βραδυ...

Για μενα ειναι ενα ντερμπι με ολη την σημασια της λεξης και δεν χωρουν
προγνωστικα.Αν μια ομαδα αισθανεται μεγαλυτερη πιεση,αυτη ειναι σιγουρα
ο Αρης,μιας και μια νεα ηττα στο Αλεξανδρειο θα εχει πολλαπλες συνεπειες..
Ο Ολυμπιακος δειχνει να εχει βρει τον δρομο του,εχει βελτιωσει τον τελευταιο
καιρο πολλα στοιχεια στο παιχνιδι,στην Ελλαδα εχει ελαχιστες απωλειες και
σιγουρα και αυτος δεν θελει να αποχωριστει τοσο συντομα την κορυφη
μετα την μεγαλη του νικη απεναντι στον Παναθηναικο.

Παρτε θεσεις λοιπον... 38.gif
dizzy_fingers
Ο Ολυμπιακός θα παραταχθεί πλήρης (με την έννοια που έχει αποκτήσει η λέξη τους τελευταίους μήνες χωρίς Ράντσικ-Ζουκάουσκας) τελικά, καθώς ο Βασιλόπουλος θα ανέβει με την ομάδα στη Θεσαλονίκη.

Δίνω προβάδισμα στον Ολυμπιακό, ασφαλώς λόγω υλικού, αλλά και λόγω ανεβασμένης αυτοπεποίθησης.
Αν έχουν από αυτό και οι κιτρινόμαυροι, τότε ίσως έχουν τύχη, αλλά ακόμα και χωρίς αυτό, θα δαγκώσουν σίδερα...δεν υπάρχει περίπτωση να το αφήσουν το ματς.
Αλλά νομίζω πως στην τελική, ο Ολυμπιακός θα φύγει με το ροζ φύλλο αγώνος.

Απορία: Ο Σχορτσιανίτης θα επι/αποδοκιμαστεί από τον κόσμο?
Warrior
QUOTE(dizzy_fingers @ Jan 6 2006, 10:41 PM)
Αλλά νομίζω πως στην τελική, ο Ολυμπιακός θα φύγει με το ροζ φύλλο αγώνος.
*


Kακως το νομιζεις!!! hammer.gif 19.gif

tongue.gif

Τωρα οσον αφορα τον Σχορτσιανιτη,πιστευω πως οι οργανωμενοι πιαθανοτα
θα τον αποδοκιμασουν,ενω οι υπολοιποι μπορει και να τον χειροκροτησουν...!!

Ο Σχορτσιανιτης πιστευω θα κανει πολυ καλο παιχνιδι και θα "γελαμε" για
αλλη μια φορα με τις μλκ των διοικουντων μας...
Air Kef
Με εισητήρια το γίνεται;Αν πάω στις 6 αύριο θα βρω ή να πάω τώρα;;Και είσαι σίγουρος για την ώρα;Είδα στην εφημερίδα του Super3 ότι είναι στις 6..
Warrior
Η ωρα και το καναλι(απο ΕΤ1 σε ΝΕΤ)αλλαξαν για εμπορικους λογους
κατοπιν αιτηματος της κρατικης τηλεορασης...

Για τα εισητηρια δεν ξερω να σου πω σιγουρα,τα παιδια απο τη Θεσσαλονικη
ισως ξερουν περισσοτερα.Λογικα το γηπεδο θα ειναι καταμεστο και θα
δυσκολευτεις να βρεις την τελευταια στιγμη.Για να σαι σιγουρος,πηγαινε
σημερα.Προπωληση γινεται στην μπουτικ στο Αλεξανδρειο.Σημερα ειναι
ανοικτη μεχρι της 6 το απογευμα οπως λεει στο site της ΚΑΕ.
Air Kef
Την τύχη του να είναι on-line ο moderator μαζί με εσένα την έχουν λίγοι,. smile.gif
Ευχαριστώ!Θα πεταχτώ λοιπόν,θα φέρω και πληροφορίες..
chinaski
Σβησατε κανενα μηνυμα μου ή ονειρευτικα οτι ποσταρα?
Warrior
Ουτε σβησαμε ποστ σου...ουτε το ονειρευτηκες!!! huh.gif blink.gif

Απλα ποσταρες στο τοπικ του forum του Ολυμπιακου... 24.gif
tongue.gif

Eκει ειναι ακομα...Αληθεια μιας και το φερε η κουβεντα...αυτο το βεντουζα
ειναι copyright?? biggrin.gif
chinaski
Οχι Οχι μποπειτε να το χρεισημοποιειτε ελευθερα. biggrin.gif biggrin.gif
weirdo1977
πλησιάζει η ώρα... δεν κρατιέμαι... ARIS!!!!!!!!!!!! wos_sport5.gif wav.gif
Bonzo
Εγώ προβλέπω να κερδίζεοι οΆρης με 7...
lexx
Θα είναι τρελό ματσ. Περιμένω μια βδομαδα για να αράξω και να δω ωραίο basket!!!!
lexx
Αμαν!! Τρώμε ξύλο. Φανταστκό Μπάσκετ ο Αρης. bball.gif
dizzy_fingers
Αμάν! Βλέπουν Γεωργαντά και δε με αφήνουν να δω μπάσκετ! angry_red.gif sad-smiley-009.gif

Τί σκορ είναι?
chinaski
Ο Αρης μπροστα με 17 στο ημιχρονο.Νομιζω 45-28
chinaski
Τι μπλακ αουτ ηταν αυτο? Συγαχαρητηρια στην ομαδα. Αν εξαιρεσουμε το τραγικο τεταρτο δεκαλεπτο, ηταν μια παρα πολυ καλη εμφανιση.


(Χαθηκε μια ευκαιρεια να ανεβει η αυτοπεποιθηση κατακορυφα. Επρεπε να τον "πατησουμε" τον Ολυμπιακο, δεν αφηνεις τετοιες ευκαιρειες να πανε χαμενες).
Warrior
Ειναι απιστευτο αυτο με αυτην την ομαδα....
Ακομα και οταν νικαμε...εχουμε παγωμενο χαμογελο!!
chinaski
Kanonika warrior.

Πιο πολυ μου εχει μεινει στο μιαλο το τραγικο τεταρτο δεκαλεπτο παρα η παρα πολυ καλη αποδοση στα τρια πρωτα. Στο θετικο οτι επιτελους ειδα αληθινο παθος για τη νικη. Αυτο το τεταρτο δεκαλεπτο κατεμε ειναι καθαρα θεμα ψυχολογιας....εκκει που εχεις καρδια λιονταριου, εκ του θαυματος γινεσε γατουλα που τρεμει στην ιδεα την νικης, ανεξηγητο!!!
Warrior
Τι να λεμε τωρα...εγω εχω ξενερωσει τελειως!

Φουλ παθος σε για 30 λεπτα...και ξαφνικα,ολοκληρωτικη καταρρευση!
Πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι σκατα εγινε,δεν εχει λογικη!

Υ.Γ Ειναι πολλοστη φορα που γινεται φετος αυτο και μαλλον δεν εφταιγε
ο Ζουρος!Πρεπει να βρουν τι φταει και να δουλεψουν να το διορθωσουν.
chinaski
Εχουν χαθει 2 παιχνιδια ετσι (Πανιωνιος και Λαρισα).

Ελπιζω να μπορεσει να το διορθωσει ο Ματσον, ο οποιος καταφερε να κρατησει την ομαδα φρεσκια για μεγαλυτερο χρονικο διαστημα απο τι ο Ζουρος, με καλυτερο ροταισιον. Αυτα τα σκαμπανεβασματα του Μπρουερ ποτε θα σταματησουν? Δειχνει οτι προσπαθει το παλικαρι, αλλα η δυναμικη που βγαζει τον θολωνουν λιγο κατα τη γνωμη μου. Ισως πρεπει να δουλευτουν και συστηματα για να αξιοποιηθει περισσοτερο.Εχει αξιολογο σουτ και καλο 1ον1. Εχω την εντυπωση οτι ο Ματσον θα κανει αλχημειες για το προβλημα στον ασο. Σε κοντρολ γκειμ νομιζω ο Σιγαλας μπορει να ανταπεξελει και πριν πεσετε να με φατε, στην προιγουμενη θητεια του Σιγαλα στον Αρη, επαιξε πολλα παιχνιδια ος πλει. Δεν λεω οτι ειναι ενδεδειγμενη λυση, αλλα τουλαχιστον ειναι εμπειρος.
emperor
Καλά στο τέλος ένιωσα σαν να είχαμε χάσει .Τέτοιο ξενέρωμα μιλάμε.Πιστεύω ότι όσοι φύγαμε από το Παλε το νιώσαμε αυτό το συναίσθημα

Αυτή η καθίζιση ίσως οφείλεται στην ενέργεια που βγάλαμε στην άμυνα για 30 λεπτά.Μετά ήρθε η κούραση και θολώσε η ομάδα κυρίως στην επίθεση


Καλά ο Ολυμπιακός πολύ φοβισμένος σήμερα από την αρχή και με έκανε εντύπωση αυτό .Ο κόσμος σήμερα ήταν τέλειος

Ο Σόφο έφαγε πολύ γιούχα σήμερα από όλο το γήπεδο
weirdo1977
QUOTE(emperor @ Jan 9 2006, 01:30 AM)
Καλά στο τέλος ένιωσα σαν να είχαμε χάσει .Τέτοιο ξενέρωμα μιλάμε.Πιστεύω ότι όσοι φύγαμε από το Παλε το νιώσαμε αυτό το συναίσθημα

Αυτή η καθίζιση ίσως οφείλεται στην ενέργεια που βγάλαμε στην άμυνα για 30 λεπτά.Μετά ήρθε η κούραση και θολώσε η ομάδα κυρίως στην επίθεση
Καλά ο Ολυμπιακός πολύ φοβισμένος σήμερα από την αρχή και με έκανε εντύπωση αυτό .Ο κόσμος σήμερα ήταν τέλειος

Ο Σόφο έφαγε πολύ γιούχα σήμερα από όλο το γήπεδο
*


όχι από όλο, βασικά ευχαριστήθηκα το παιχνίδι μέχρι που μπήκε ο σοφό, μετά ξενέρωσα με τον κόσμο... ΕΊΣΑΣΤΕ ΑΠΑΡAΔΕΧΤΟΙ... ΕΤΟΙΜΑΣΤΕΊΤΕ ΝΑ ΒΡΊΣΕΤΕ ΤΟΥ ΧΡΌΝΟΥ K ΤΟΝ STACK ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΤIΟΥΣ... 68.gif angry_red.gif
Warrior
QUOTE(emperor @ Jan 8 2006, 10:30 PM)
Αυτή η καθίζιση ίσως οφείλεται στην ενέργεια που βγάλαμε στην άμυνα για 30 λεπτά.Μετά ήρθε η κούραση και θολώσε η ομάδα κυρίως στην επίθεση
*


Kαι στην χιλιοειπωμενη ελλειψη ενος ασσου στον παγκο που να μπορει να
δωσει λυσεις.Απο την στιγμη που χτυπησε ο Καστλ,βγηκε τελειως εκτος
ρυθμου(εβαλε παντως στο τελος τις βολες),ο Μπρουερ χτες ηταν εκτος τοπου και χρονου, και ισως απο κει ξεκινησε το κακο.Παντως και παλι τετοια
καταρρευση δεν δικαιολογειται.
Τελοσπαντων,κραταμε την νικη και την πραγματικα πολυ καλη εμφανιση
για τα 30 λεπτα...
hagi
Παιδιά και γω νευρίασα πολύ στο τέλος αν και υπο άλλες συνθήκες θα χαιρόμουν μόνο για τη νίκη.
Κρατάω όμως και την κακή εμφάνιση στο τέλος την οποία την περίμενα.Και μάλιστα είχα απορήσει που δεν είχε γίνει νωρίτερα και καταφέρναμε να ανεβάζουμε την διαφορά για 30 λεπτά.
Δυστυχώς δεν έχουμε την πολυτέλεια να ησυχάζουμε όταν πέρνουμε διαφορά.
Πάντως κάναμε ένα εξαιρετικό 30λεπτο και πήραμε την νίκη που τελικά μετράει.
Όμως θα πρέπει να σταθεροποιηθούμε όπως λέω πάντα.Δεν μπορώ να καταλάβω πως γίνεται αυτή η ομάδα κάθε χρόνο να έχει αυτά τα κενά διαστήματα..

Άντε και καλή συνέχεια..
qspock
Μπραβο στον Αρη που εδειξε οτι εχει τα φοντα οχι μονο για α μπει στην τετραδα αλλα για την θεση που οδηγει στην Ευρωλιγκα. Αν μη τι αλλο εχει κορυφαια κερκιδα! Και τι κοσμο! Φοβερος, τα συνθηματα καταπληκτικα! Και το εβλεπα απο την TV, φαντασου τι γινεται στο γηπεδο... 41.gif

Το ματς θυμιζε το παιχνιδι με τον ΠΑΟ. Διαφορα στην αρχη και στο τελος ο αντιπαλος μειωνει. Απλα ο ΠΑΟ ειχε περισσοτερες λυσεις και κερδισε. Η δυναμη αυτης της ομαδας στο Αλεξανδρειο ειναι φοβερη. Πιστευω οτι και στην Ευρωπη θα φτασει ψηλα, μακαρι να παρει και το ULEB cup. Αν και συνεχιζω να θεωρω φαβορι τον Ντουντα.

Στο πρωταθλημα νομιζω βασικοι αντιπαλοι πρεπει να θεωρουνται το Μαρουσι που προηγειται και ο Πανελληνιος. Για την εξοδο στην Ευρωλιγκα παντα...

Παντως αλλη ηττα φετος μεσα στο Αλεξανδρειο δεν προβλεπται αν γεμιζει ετσι το γηπεδο.

Για οσους απογοητευτηκαν με το τελος, εχω να πω οτι φυσιολογικα κουραστηκαν απο την υπερπροσπαθεια των 30 πρωτων λεπτων. Για μενα ηταν πραγμα φυσιολογικο, ειδικα με τον Μπρουρερ μεσα που δεν μπορει να παιξει ασσο. Και ο αντιπαλος δεν ηταν και λιγος...
sihainas
Πάντως την άλλη βδομάδα δεν έχει και πολλές ελπίδες να κερδίσει tongue.gif
emperor
Weirdo το ξες ότι όποιος φοράει άλλη φανέλα και έρχεται στο Παλε όσο και να πρόσφερε όπως και να έφυγε τρώει γιούχα.Το ξέρεις .Έτσι είμαστε σαν οπαδοί


Πάντως για να έχει αντίκρισμα η νίκη πρέπει να πάρουμε οπωσδήποτε το διπλό γιατί βλέπω ο Πανελλήνιος να παίρνει χαλαρά την Λάρισα στην Κυψέλη
chinaski
Κατι διαβασα για την ανανεωση του συμβοαλιου του Στακ. Ειναι ευχαριστημενος και θελει να μεινει, παρα τη φημολογια για μεταγραφη στον Ολυμπιακο. Μακαρι να του κανουν καλη προσφορα και να μεινει ο αρχηγος, ο οποιος ηταν συγκλονιστικος χτεσ και εδωσε πολλες μαχες.Αν καταφερουμε να βγουμε ευρολιγκα τοτε ειμαι πεπεισμενος οτι θα μεινει.

Αχ ενας ακομα πλει μαικερ αχ.
weirdo1977
QUOTE(chinaski @ Jan 9 2006, 08:20 PM)
Κατι διαβασα για την ανανεωση του συμβοαλιου του Στακ. Ειναι ευχαριστημενος και θελει να μεινει, παρα τη φημολογια για μεταγραφη στον Ολυμπιακο. Μακαρι να του κανουν καλη προσφορα και να μεινει ο αρχηγος, ο οποιος ηταν συγκλονιστικος χτεσ και εδωσε πολλες μαχες.Αν καταφερουμε να βγουμε ευρολιγκα τοτε ειμαι πεπεισμενος οτι θα μεινει.

Αχ ενας ακομα πλει μαικερ αχ.
*


φανταστείτε ότι ακόμη και ο δύστροπος εκπρόσωπος των Ηλία Ζούρου και Ράιαν Στακ, Λουτσιάνο Καπικιόνι υποκλίθηκε με δηλώσεις του στο επίσημο σάιτ της ομάδας:

«Κατά τη διάρκεια της διήμερης φιλοξενίας μου στη Θεσσαλονίκη από την ΚΑΕ Άρης, είχα μία πολύ δημιουργική συζήτηση-συνεργασία με τους υπευθύνους της ομάδας, αναφορικά με τους κυρίους Ζούρο και Στακ. Είμαι πεπεισμένος ότι σύντομα θα βρούμε λύσεις και για τα δύο θέματα, που είναι θετικές και για τις δύο πλευρές. Όσον αφορά στον Ράιαν Στακ, είναι πολύ ευχαριστημένος και κάτι παραπάνω από χαρούμενος με το ενδεχόμενο της ανανέωσης της συνεργασίας του με τον Άρη.
Το μόνο που απομένει είναι να επέλθει συμφωνία και στον οικονομικό τομέα. Τέλος, οφείλω να ομολογήσω, ότι εντυπωσιάστηκα σε οργανωτικό επίπεδο από την ομάδα του Άρη, την οποία και θεωρώ μία από τις πιο οργανωμένες ομάδες σε Ευρωπαϊκό επίπεδο».

Τούτες, ο δηλώσεις μπορεί να μην έβγαλαν είδηση αλλά το παρασκήνιο λέει ότι υπάρχει σημαντική διαφορά στο οικονομικό στην υπόθεση του Ράιν Στακ ενώ το σίριαλ Άρης-Ηλίας Ζούρος θα κριθεί στα δικαστήρια. Πάντως, τούτες οι συναντήσεις συνέσφιξαν τις σχέσεις Καπικιόνι-Άρη και θεωρείται θέμα χρόνου η ανανέωση της εμπιστοσύνης στον ιταλό ατζέντη μετά τα τερτίπια του παρελθόντος.
qspock
QUOTE(emperor @ Jan 9 2006, 08:47 PM)
Weirdo το ξες ότι όποιος φοράει άλλη φανέλα και έρχεται στο Παλε όσο και να πρόσφερε όπως και να έφυγε τρώει γιούχα.Το ξέρεις .Έτσι είμαστε σαν οπαδοί
*


Αυτο δε σημαινει και οτι η αντιδραση αυτη ειναι και η σωστη ετσι?
Εγω παραδεχομαι τους οπαδους που μπορουν να χειροκροτησουν και τους αντιπαλους.
lexx
Συμφωνω. Μην περάσουμε στο άκρο να θεωρούμε το λανθασμένο δεδομένο.
hagi
Θα βγω λίγο εκτός topic...
Παρακολούθησα εχθές την εκμποπμή της ΕΡΤ3 ΑΡΕΝΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ και μιλούσαν για τον ΑΡΗ.Ήταν ο πρόεδρος εκεί και αυτά που άκουσα μπορώ να πω ότι με ικανοποίησαν.Φαίνεται σοβαρός και ΑΡΕΙΑΝΟΣ.Επίσης αναφέρθηκε και στο γήπεδο που θέλει ο ΑΡΗΣ καθώς και σε άλλα.
Πάντως σα να έχει αρχίσει να γίνεται δουλειά στην ομάδα.Μακάρι να πάμε αγωνιστικά καλά ώστε να βγούμε και στην Ευρωλίγκα.
Air Kef
Διαστημικός ο Άρης αλλά και τυχερός στο α΄ ημίχρονο καθώς του καθόντουσαν όλα και ο ΟΣΦΠ έκανε το χειρότερό του ημίχρονο.Άστοχος και άμυνα για πανυγήρια.

Όταν είδα τον Καζλάουσκας να μπαίνει στο 4ο δεκάλεπτο με Αργυρόπουλο,Πρίντεζη είπα τα παρατήσαμε και θα γράψει 30 αλλά έκανα λάθος.Όποιος έιπε ότι η διαφορά ήταν αδύνατον να καλυφθεί να του πω πως 47'' πριν το τέλος, το σκορ 66-61 και ο Παπαμακάριος σουτάρει μόνος του τρίποντο από την κορυφή.Όποιος Αρειανός δεν τα είδε όλα εκεί να μου το πει.

Πάντως ήταν υπέροχοι ( για μία ακόμη φορά δεν αποδοκήμασαν κανέναν παίκτη της ομάδας τους ποτέ,ούτε όταν ο Κουλ έχανε μόνος του κάρφωμα και έίχε στις βολές κάτι σαν 1/6 ενώ στο δ' δεκάλεπτο που κοιμόντουσαν οι παίκτες,φώναζαν συνθήματα για εμψύχωση και χειροκροτούσαν συνεχώς σε κάθε προσπάθεια χαζή ή έξυπνη.

Respect στον Σιγάλα που έδειξε στους νέους πως να συνδυάζουν 100% αμέτρητο πάθος και ενθουσιασμό με σωστές επιλογές και ηρεμία.

Ο Σόφο τους έβαλε στα καλάθια αλλά έχασε ας πούμε ένα κάρφωμα και ένα άκόμη σίγουρο καλάθι..Τον αποδοκίμασαν μόλις μπήκε μόνο οι οργανωμένοι,τους κούνησε το χέρι στο ύψος του μπράτσου,στο πρώτο κάρφωμα του ακούστηκε ένα βουητό και αυτό ήταν όλο.Προσωπικά περίμενα πολλά περισσότερα,μιας και με τον Ηρακλή δεν το έιχαν αφήσει ήσυχο και άκουσε τα πάντα για κιλά,μάνα κτλ.

Φάση του αγώνα:Προς το τέλος του α' δεκάλεπτου ο Άρης σκοράρει και ο Έντνι κατεβαίνει για την τελευταία μπούκα.Ο Ματσόν αφού διατάξει άμυνα,γυρίζει στους οπαδούς και χτυπιέται χοροπηδώντας για να υποστηρίξουν την ομάδα!!


(Λίγες) φωτογραφίες προσεχώς.

Καλή συνέχεια στον Άρη και ελπίζω γεμάτο γήπεδο.
Warrior
Οσον αφορα το γιουχαρισμα στον Σχορτσιανιτη,καλο θα ηταν να το ειχαμε
αποφυγει...ομως δεν νομιζω οτι συνεβει και τιποτα το φοβερο.Και weirdo
απλα για ενα χρονο ειχε παιξει στην ομαδα μας και ποτε δεν εγινε σημαια.

Οπως ειπα καλο θα ηταν να το ειχαμε αποφυγει...ομως διαφωνω οτι αυτο
γινεται με οποιον παικτη ερχεται στο παλε.Λαππας,Νικολαιδης,Μπειλι και
αρκετοι αλλοι εχουν χειροκροτηθει στο Αλεξανδρειο και δεν νομιζω οτι
υπαρχει η παραμικρη περιπτωση να γιουχαριστει ο Στακ αν ερθει ποτε ως
αντιπαλος...εκτος και αν ερθει με την φανελα του ΠΑΟΚ! 33.gif

Και αν "καποιοι" τολμησουν να το κανουν...θα γιουχαριστουν απο ολο το
γηπεδο οι ιδιοι..

Οσον αφορα τωρα το Τζεβελεκη hagi...και εμενα με ικανοποιουν αυτα που
λεει,ομως απο λογια εχουμε μπουχτησει πια,στα εργα δεν βλεπουμε και πολλα.
Το καλοκαιρι θα τον κρινουμε,μιας και μπηκε στην ΚΑΕ τον Αυγουστο και
εχει ελαφρυντικα τωρα.
weirdo1977
φιλε μου warrior απλά δεν κατάλαβα τον λόγο... και μου την έδινε που γύρο μου όλοι [στην 8 είμουν] τον ειρωνευόντουσαν για τα κιλά του k τον αποκαλούσαν προδότη... δε ξέρω γία σας εγώ χάρηκα με την εξέλιξη του k τον χειροκρότησα αρκετές φορες
leonkalf
QUOTE(Air Kef @ Jan 11 2006, 12:36 AM)
Όποιος έιπε ότι η διαφορά ήταν αδύνατον να καλυφθεί να του πω πως 47'' πριν το τέλος, το σκορ 66-61 και ο Παπαμακάριος σουτάρει μόνος του τρίποντο από την κορυφή.Όποιος Αρειανός δεν τα είδε όλα εκεί να μου το πει.


66-62.
Αν το'βαζε πήγαινε στον πόντο το ματς και όλα μπορούσαν να γίνουν.
Αλλά δυστυχώς το έχασε.
Air Kef
66-61!Επιμένω..
dizzy_fingers
Έχει δίκιο ο leonkalf.

Από εδώ μπορείτε να δείτε τη διακύμανση του σκορ στο παιχνίδι.

Από εκεί βλέπεις πως το σκορ από 66-60 έγινε με δύο βολές του Χατζή, 66-62.
Οπότε, μάλλον είναι λίγο απίθανο ανάμεσα στις δύο βολές να έριξε τρίποντο ο Παπαμακ. smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.