Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Εισιτήρια Final-4!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3
Dejan
bball.gif αποψη μου ειναι οτι στο F4 θα βρεθουνα αντιμετωποι Τσσκα,Ταου,Barca,ΠΑΟ

σε αυτη τη φαση, τη πρωτη που εφυγαν σε 30 ωρες και τη δευτερη σε 15 λεπτα... θα υπαρχουν πολλοι απογοητευμενοι εως εξαγριωμενοι που ουτε λιγο ουτε πολυ εμειναν με το...αηδονι στο χερι.... w00t.gif

Πολυ καλη πατεντα για οσους εχουν λεφτα ,το minimum 800 ευρο...., ειναι να κλεισουν ταξιδι προς Αθηνα (εχει και εσωτερικα δρομολογια) με γραφειο (περιλαμβανει ξενοδοχειο κτλ...) στο http://www.expressholidays.gr/euroleague_booking/index.html (ασχετα αν μενεις Αθηνα tongue.gif ... ).
-τραβηγμενο, αλλα ακρως μπασκετικο blove.gif ....... bball.gif bball.gif bball.gif



Δεν υπαρχει αλλη λυση ... και δεν νομιζω να βγουν παλι.-
οι αλλες περιοριζονται στον πατροπαραδοτο peace.gif αλλα αμφιβολου επιτυχιας τροπο, στον Παυλο, στον Ολυμπιακο, στην Μακαμπι, στις επιστροφες (αν γινουν επισημα), στο ebay, σε διαγωνισμους χορηγων, σε προσκλησεις!, στο super τριποντο στο ΟΑΚΑ......
(χεΧΕχεχε..)
Δεν νομιζω να ξεχασα κατι...
α! και σε κανα χιλιαρι και κατι που θα δοθει επισημα στους 4


Υ.Γ
Αυτο περι επιστροφων (αποκλεισμενων ομαδω) που λετε θα γινει/γινεται επισημα? και αυτα τα λαμβανει ο διοργανωτης ή βγαινουν στο net παλι?
P.Faliro13
Στην εφημερίδα "Πράσινη" , πίσω από την οποία βρίσκεται ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος , ανέφερε πριν λίγες μέρες πως άνθρωποι της ΚΑΕ έχουν έρθει σε συμφωνία με τη Μακάμπι ότι στην περίπτωση που αποκλειστούν οι Ισραηλίτες , τα εισητήρια που έχουνε εξασφαλίσει μέσω internet (είναι κάποιες χιλιάδες) , θα τα δώσουν στον Παναθηναϊκό biggrin.gif . Φήμες ή αλήθεια θα φανεί τις προσεχείς ημέρες μέχρι το F4..
barcelonista13
re paidia kserete an i fiba tha bgalei alla paketa gia tto final four, giati prin ligo kairo elege kati gia 18 aprili sto site tis kai tora tipota... exoun teleiwsei ta panta i oxi????
grigoris
Κατ'αρχάς καλώς όρισες φίλε!

Όσον αφορά την απορία σου,η FIBA δεν έχει καμία σχέση με το φάιναλ-φορ.Είναι διοργάνωση της Ευρωλίγκας που είναι ανεξάρτητος οργανισμός.Για τα εισητήρια τώρα απόσο ξέρω δε δα υπάρξει άλλη ημέρα διάθεσής τους ανοιχτά στο κοινό.Τώρα αν υπάρξουν επιστροφές από οπαδούς των ομάδων που αποκλείστηκαν (π.χ. αν αποκλειστεί η Μακάμπι) και διατεθούν τα εισητήρια αυτά δεν το ξέρω.Ούτε με ποιόν τρόπο (μεμονωμένα ή μέσω ομάδων) ούτε το πότε.Κι εγώ όπως κι εσύ μόνο υπομονή μπορώ να κάνω πλέον...
barcelonista13
thank you... nai eixa mpei sto site ttis euroleague kai elege gia 18 aprili to teleutaio paketo... mpika pali xhes to vradi alla den elege tipota kai to mono pou mporouses na kaneis itan na kleiseis ekdromi apo to eksoteriko gia athina mazi me eisitiria gia to final four... elege episis oti exoun teleiwsei ta eisitiria mono stis kentrikes thyres tou oaka.... tha doume... ypomoni!!!!!
Jimar
εγω παντως εχω κλεισει και ειπαν πως θα τα στειλουν τελος απριλιου. ελπιζω να ερθουν (πριν το F4) tongue.gif
Aristofanis
Ισχύει για 18 Απριλίου ή ειναι ραδιοαρβύλα?
sihainas
Τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές είμαι πολύ χαρούμενος καθώς όλα πήγαν καλά και αυτή τη στιγμή κρατάω στα χέρια μου τα εισητήρια... smiley.gif wav.gif
dizzy_fingers
Εγώ τα περιμένω ακόμα...
Gravedigger
Από που ρε παιδιά???Πως τα πήρατε???
sihainas
courier τα φερε σε μένα...
Gravedigger
Ναι αλλά πως τα πήρες???
sihainas
Από το euroleague.net rolleyes.gif
Gravedigger
Στις 18 δν θα έβγαιναν???Έχει άλλ??? sad.gif sad.gif
sihainas
ρε συ αφεντικό τα είχα πάρει από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησαν απλά τώρα μου τα στείλανε... peace.gif
aristotelis
εχω κλεισει εισητηρια αλλα δεν εχω επιλεξει να μου ερθουν σπιτι.
ξερει κανεις ποτε θα βγουν και απο που τα παιρνω?
Gravedigger
QUOTE(sihainas @ Apr 12 2007, 03:05 PM) *
ρε συ αφεντικό τα είχα πάρει από την πρώτη μέρα που κυκλοφόρησαν απλά τώρα μου τα στείλανε... peace.gif

A!Λέω κ εγώ πάλι δν το πήρα χαμπάρι...???
trefoil 13
QUOTE(sihainas @ Apr 12 2007, 01:41 PM) *
Τώρα που γράφω αυτές τις γραμμές είμαι πολύ χαρούμενος καθώς όλα πήγαν καλά και αυτή τη στιγμή κρατάω στα χέρια μου τα εισητήρια... smiley.gif wav.gif

Όλοι αυτή την στιγμή περιμένουμε! smile.gif
dizzy_fingers
QUOTE(aristotelis @ Apr 12 2007, 03:14 PM) *
εχω κλεισει εισητηρια αλλα δεν εχω επιλεξει να μου ερθουν σπιτι.
ξερει κανεις ποτε θα βγουν και απο που τα παιρνω?

Η άγνοιά σου είναι σχεδόν προκλητική σε όσους δεν κατάφεραν να προμηθευτούν το πολυπόθητο εισιτήριο biggrin.gif.

Από το ΟΑΚΑ θα τα παραλάβεις, όπου θα δώσεις τον ειδικό κωδικό που σου στείλανε με mail.
pancon
Χαιρετώ τους πάντες στο ωραίο φόρουμ που βρήκα ψάχνοντας κι εγώ (μάταια) πληροφορίες για το αν θα υπάρξουν ξανά εισιτήρια διαθέσιμα.

Διάβασα σε κάποια εφημερίδα ότι ίσως υπάρξουν κάποια από τις επιστροφές από Μακάμπι και Μπάρτσα, αλλά μάλλον είναι πολύ λίγα σε σύγκριση με τη ζήτηση που υπάρχει και θα τα προλάβουν οι πιο μέσα στα πράγματα του ΠΑΟ.

Όπως και να έχει υποκλίνομαι στο παρακάτω:

QUOTE
Αν είναι δυνατόν ρε παιδιά να μην υπάρχει ένας στοιχειώδης προγραμματισμός για κάτι τόσο σπουδαίο!Δηλαδή έπρεπε να έχουμε εσωτερική πληροφόρηση για να έχουμε έστω μια ευκαιρία για να πάρουμε κανένα εισητήριο?Δεν είπα ότι σίγουρα θα έβρισκα μιας και η ζήτηση ήταν τεράστια αλλά άλλο αυτό και άλλο να αντιμετωπίζεται η όλη φάση σαν διακίνηση ναρκωτικών ή αλκοόλ στην ποταπαγόρευση (από στόμα σε στόμα και στα μουγκά μη μας πάρει κανείς χαμπάρι).


Θα επιστρέφω στο νήμα να δω μήπως καταφέρετε να ξετρυπώσετε καμιά πληροφορία!

Υ.Γ. Α, επίσης υποκλίνομαι στο avatar του Γουίγκινς που πήρε το μάτι μου. Μίτσελ θεέ!!
Aristofanis
QUOTE(aristotelis @ Apr 12 2007, 06:14 PM) *
εχω κλεισει εισητηρια αλλα δεν εχω επιλεξει να μου ερθουν σπιτι.
ξερει κανεις ποτε θα βγουν και απο που τα παιρνω?



Από 2 Μαϊου 10:00 - 18:00 (δεν είμαι απόλυτα σίγουρος για την ώρα) σε ειδικό εκδοτήριο στο ΟΑΚΑ. Και εγώ δεν τα πήρα μέσω κούριερ. Κοροϊδία παραπάνω λεφτά.
Aristofanis
Έχουμε νεότερα με το θέμα των εισιτηρίων!!!!

Οι 4 ομάδες του final four πήραν τα 1000 εισιτήρια που δικαιούνται. Η Ταου είναι η μόνη ομάδα που θα επιστρέψει εισιτήρια αφού 700 εισιτήρια της αρκούν για να καλύψει τις ανάγκες των φιλάθλων της. Η Μάλαγα ζητάει 1000 εισιτήρια παραπάνω και η CSKA ζητάει και αυτή παραπάνω χώρις να διευκρινίζεται το ακριβές νούμερο.
Μία φήμη που άκουσα είναι ότι ο ΠΑΟ εξασφάλισε κάποια εισιτήρια από φιλάθλους της Μακάμπι ενώ άλλη φήμη λεει οτί την Πέμπτη στο site της Euroleague θα πουληθούν εισιτήρια από επιστροφές Ταού (οι ομάδες έχουν 48 ώρες για να επιστρέψουν εισιτήρια) και επιστροφές από φιλάθλων που είχαν αγοράσει εισιτήριο στους προηγούμενους μήνες.
Igor
Παρακαλω οποιος δει οτι την Πεμπτη πουλιουνται εισητηρια να το ενημερωσει αμεσα..... smile.gif
Air Kef
Σε διαβεβαιωνω οτι αν ισχυει η φημη αυτη,δν θα προλάβει κανενας να ενημερώσει κανεναν.Εννοειται παντως πως εδω θα γραφτει σε χρονο dt. smile.gif
Igor
Και κατι αλλο. Προσπαθω να κανω αυτο που ειπε καποιος δηλαδη να γορασω εισητηρια μαζι με ξενοδοχειο. Θελω ομως την κατηγορια V. Αυτη ομως δεν μου τη βγαζει στις επιλογες αλλα μονο εαν πατησουμε κατι στα 'σχολια'. Μπορει να βοηθησει κανενας ? rolleyes.gif
Air Kef
Μήπως τελειωσαν της V?

Γιατι αρχικα μου την εβγαζε την V αλλα τωρα οχι.
Pierce
QUOTE(Air Kef @ Apr 17 2007, 10:12 PM) *
Σε διαβεβαιωνω οτι αν ισχυει η φημη αυτη,δν θα προλάβει κανενας να ενημερώσει κανεναν.Εννοειται παντως πως εδω θα γραφτει σε χρονο dt. smile.gif

air kef . ο κερβερος του site της euroleague! αυπνος θα αναμενει την στιγμη που θα βγουν τα εισητηρια στο net για να τα τσιμπησει στην προνομιακη τιμη των 5000€ tongue.gif . προβλεπω ο server τους να πηγαινει για φουντο παντως γιατι η ζητηση θα ειναι τεραστια ενω τα εισητηρια θα ειναι ...300??? blink.gif
Igor
QUOTE
Μήπως τελειωσαν της V?


Δεν νομζιω. Αφου δεν τις εχει διαγραψει...
Aristofanis
Στους κατόχους των ακριβών εισιτήριων διαρκείας θα πάνε τα 1.000 εισιτήρια του ΠΑΟ μετά από απόφαση ΚΑΕ. Σωστή απόφαση αν και αδικούνται οι συνδεσμίτες
sarounas
μήπως έχει καθίσει ποτέ κανείς στο πάνω διάζωμα του ΟΑΚΑ;
είχα κλείσει ένα από τα φθηνά εισιτήρια και αναρωτιέμαι αν θα μπορώ τουλάχιστον να ξεχωρίζω τον Σκόλα, τον Γιαβτόκας ή έστω τον Ζεβροσένκο sad.gif
μπορεί να μου πει κάποιος;
trefoil 13
QUOTE(sarounas @ Apr 19 2007, 06:50 PM) *
μήπως έχει καθίσει ποτέ κανείς στο πάνω διάζωμα του ΟΑΚΑ;
είχα κλείσει ένα από τα φθηνά εισιτήρια και αναρωτιέμαι αν θα μπορώ τουλάχιστον να ξεχωρίζω τον Σκόλα, τον Γιαβτόκας ή έστω τον Ζεβροσένκο sad.gif
μπορεί να μου πει κάποιος;

Mην ανησυχείς! Μια χαρά φαίνεται και από εκεί! Όχι μόνο τον Γιαφτόκας και τον Σκόλα αλλά και τον Ερντογάν θα βλέπεις! Τώρα που το σκέφτομαι... Ο πρώτος (και τελευταίος) αγώνας που έχω παρακολουθήσει από το πάνω διάζωμα, ήταν ο δεύτερος αγώνας με τάου...
nikefalin
QUOTE(trefoil 13 @ Apr 19 2007, 07:51 PM) *
Mην ανησυχείς! Μια χαρά φαίνεται και από εκεί! Όχι μόνο τον Γιαφτόκας και τον Σκόλα αλλά και τον Ερντογάν θα βλέπεις! Τώρα που το σκέφτομαι... Ο πρώτος (και τελευταίος) αγώνας που έχω παρακολουθήσει από το πάνω διάζωμα, ήταν ο δεύτερος αγώνας με τάου...

Να ναι καλά οι Ολυμπιακοί αγώνες και οι ...καλές τιμές για ημιτελικούς-τελικούς.....,φαίνονται οι παίκτες όταν τους ξέρεις.
Warrior
QUOTE(sarounas @ Apr 19 2007, 03:50 PM) *
μήπως έχει καθίσει ποτέ κανείς στο πάνω διάζωμα του ΟΑΚΑ;
είχα κλείσει ένα από τα φθηνά εισιτήρια και αναρωτιέμαι αν θα μπορώ τουλάχιστον να ξεχωρίζω τον Σκόλα, τον Γιαβτόκας ή έστω τον Ζεβροσένκο sad.gif
μπορεί να μου πει κάποιος;


Εγω εχω πολλα χρονια να παω...αλλα δεν νομιζω οτι θα ενθουσιαστεις κιολας! biggrin.gif
Gravedigger
QUOTE(trefoil 13 @ Apr 19 2007, 04:51 PM) *
Mην ανησυχείς! Μια χαρά φαίνεται και από εκεί! Όχι μόνο τον Γιαφτόκας και τον Σκόλα αλλά και τον Ερντογάν θα βλέπεις! Τώρα που το σκέφτομαι... Ο πρώτος (και τελευταίος) αγώνας που έχω παρακολουθήσει από το πάνω διάζωμα, ήταν ο δεύτερος αγώνας με τάου...

Εγώ πέρυσι στον πρώτο με την Ταού νομίζω είχα κάτσει διάζωμα!Δν εντυπωσιάστηκα,αλλά φαίνεται μια χαρά!!!
dizzy_fingers
Ναι, μην ανησυχείς, βλέπεις μια χαρά. Άλλωστε θα είμαστε και παρέα πάνω biggrin.gif.

Το καλό είναι ότι από πάνω βλέπεις καλύτερα από παντού την κίνηση των παιχτών στο γήπεδο.
Η ορατότητα πάντως είναι πολύ καλή...σαν να βλέπεις από την κεντρική κάμερα της τηλεόρασης.
ee4649
Παιδιά τι λέτε να κανονίσουμε να βρεθούμε έξω από το γήπεδο λίγο πριν την έναρξη των αγώνων?
dizzy_fingers
Ασφαλώς θα κανονιστεί μήτινγκ.

Αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι να βγάλουμε μπλουζάκια basketforum-final4.
Δεν ξέρω αν ψήνεστε, να ανοίξω νέο τόπικ αν είναι.
ee4649
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 19 2007, 04:55 PM) *
Ασφαλώς θα κανονιστεί μήτινγκ.

Αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι να βγάλουμε μπλουζάκια basketforum-final4.
Δεν ξέρω αν ψήνεστε, να ανοίξω νέο τόπικ αν είναι.

Ναι αμέ γιατί όχι?
Καλή ιδέα...άντε να κανονίσουμε κ κανένα μπασκετάκι στο ανάλογο ποστ
τώρα που ανοίγει ο καιρός
leonkalf
Συμφωνώ και εγώ για συνάντηση έξω από το γήπεδο και για τα μπλουζάκισ που προτείνει ο dizzy!
Προχώρησέ το.. Σκεφτείτε ιδέες, να έχουν κάτι να ξεχωρίζουν!

Εγώ θα είμαι κάτω διάζωμα.
grigoris
Η εντολή λέει "τίμα τον πατέρα σου και τη μητέρα σου"..................


Ε,από σήμερα και στην αιωνιότητα θα τιμάω τον πατέρα μου γιατί χάρη σ'αυτόν (και στο διαρκείας που έχει στον Παναθηναϊκό) ΠΑΩ ΦΑΪΝΑΛ ΦΟΡ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif


Θύρα 5-Τμήμα 110-Σειρά 32-Θέση 4 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
karmabf
Kalhspera se olous,,Exw 2 eisithria gia final four
gate 44
section 405
row 04
Mporw na dwsw gyrw sta 300 euro gia antallagh me 2 eisitiria tou katw diazwmatos.An uparxei kapoios pou na endiaferetai as epikoinwnhsei mazi mou sto irene056@otenet.gr
Euxaristw paidia,,
Aristofanis
QUOTE(karmabf @ Apr 26 2007, 02:00 PM) *
Kalhspera se olous,,Exw 2 eisithria gia final four
gate 44
section 405
row 04
Mporw na dwsw gyrw sta 300 euro gia antallagh me 2 eisitiria tou katw diazwmatos.An uparxei kapoios pou na endiaferetai as epikoinwnhsei mazi mou sto irene056@otenet.gr
Euxaristw paidia,,


300 ευρώ + τα 2 εισιτηρία του κάτω διαζώματος?
karmabf
QUOTE(Aristofanis @ Apr 26 2007, 11:44 AM) *
300 ευρώ + τα 2 εισιτηρία του κάτω διαζώματος?


Exw 2 gia panw,dinw ayta ki alla 300-350 euro gia 2 toy katw
Bonzo
Πάντως μια χαρα βλέπεις και από πανω..
Ίσως μόνο θα χάσεις λίγο από την ατμόσφαιρα αλλά δεν νομίζω.Ούτως η άλλως γεμάτο θα ναι.Εγώ πέρυσι που δεν είχα διαρκειάς πήγαινα συχνά πάνω γιατλι εχεις πανοραμική θέα και βλέπεις πολύ καλα το γήπεδο
Aristofanis
QUOTE(karmabf @ Apr 26 2007, 02:52 PM) *
Exw 2 gia panw,dinw ayta ki alla 300-350 euro gia 2 toy katw


Εγώ έχω 2 εισιτήρια στις άσπρες δίπλα στα νέα δημοσιογραφικά που έχουν βάλει, ακριβώς δίπλα στις κίτρινες. Των 150 ευρώ.
Igor
Kai ποσο τα πουλας ?"?? Αληθεια τωρα ...
Θελω να παω αλλα δεν εχω εισητηρια. Αν καποιος θελει και μπορει να μου τα πουλησει να μου στειλει pm..
Air Kef
Αριστοφάνη στειλε στην κοπέλα email αν ενδιαφέρεσαι για την πρόταση που κανει.



Εγω μενω να ελπίζω στο Goal News με τα 6 κουπονια του και....στον μπαμπα του Dizzy. biggrin.gif
Igor
Eγω παλι ελπιζω σε εσας. Οποιος θελει να πουλησει 2 εισητηρια ή δελεαζεται απο καλες προσφορες τοτε να το postarei εδω.

Αν καποιος Ολυμπιακος μετανοιωσε που αγορασε εισητηρια και να θελει να τα πουλησει ???? smiley.gif smiley.gif
dizzy_fingers
Οι όποιες συναλλαγές να γίνονται μέσω πμ παρακαλώ.
Aristofanis
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 26 2007, 08:15 PM) *
Οι όποιες συναλλαγές να γίνονται μέσω πμ παρακαλώ.


Ακόμα και συναλλαγών απόψεων tongue.gif ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.