Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Α2 ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
ef-deli
ΑΝΑΦΟΡΑ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ. ΠΟΙΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΠΙΟ ΙΣΧΥΡΕΣ ΚΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ?
womanplayer
blove.gif blove.gif blove.gif δυσκολα μας βαζεις, βασικα αλλο ειναι το ερωτημα θελει καμια ομαδα να ανεβει?<μπορει να αντεξει???????????>
ef-deli
QUOTE(womanplayer @ Sep 29 2006, 02:27 AM) *
blove.gif blove.gif blove.gif δυσκολα μας βαζεις, βασικα αλλο ειναι το ερωτημα θελει καμια ομαδα να ανεβει?<μπορει να αντεξει???????????>



Υπαρχουν ομαδες που θελουν να ανεβουν αλλα κατα ποσο θα αντεξουν δεν γνωριζω. Μια απο αυτες ειναι ο Βολος, μια ομαδα που αποτελειται απο εμπειρες παιχτριες και αναζητα την ανοδο.κατι καλο προσπαθει να κανει και ο Αιας Ευοσμου που εχει το πιο ισχυρο υλικο.Και η καλαμαρια ελπιζει στην ανοδο.Το κακο ειναι οτι το επιπεδο ειναι πεσμενο σε σχεση με τον νοτο.Φαντασου οτι το πρωταθλημα της Α2 του βορρα σε επιπεδο ειναι κατι σαν το τοπικο της Αθηνας.
womanplayer
Οχι ο Βολος δεν θελει να ανεβει και το ξερω απο πολυ μεγαλη εγκυρη πηγη , απλα θελουν να κανουν καλη πορεια φετος και του χρονου αν βρουν και αλλους χορηγους τοτε θα θελησει να ανεβει, ναι δυστυχως το ξερω οτι το επιπεδο ειναι χαμηλο αλλα γιαυτο ειναι υπεθυνοι οι ομαδες <παραγοντες> 68.gif 68.gif δεν ασχολουντε οσο πρεπει 68.gif 68.gif τελοςπαντων
ef-deli
Ο Βολος εχει χρηματα.Η προεδρος της ομαδας εν ονοματι κ.Φραγκουλη φροντιζει να εξασφαλισει χρηματα για την ομαδα με πολλους τροπους και το εχει καταφερει. Φαντασου οτι τα μονα εξοδα του Βολου ειναι τα εξοδα αποστολων για τα παιχνιδια.Δεν πληρωνετε καμια παιχτρια παρα μονο ο προπονητης. Χρηματα οι παιχτριες θα παρουν σε περιπτωση ανοδου.μηπως θελεις να σου πω και το ποσο? και εμενα οι πηγες μου ειναι εγκυρες!!!!
womanplayer
για πες και το ποσο
womanplayer
παντως απο το αποτελεσμα του Αιαντα Ευοσμου με τον Αο Σερρων , παει να πει οτι εχει καλη ομαδα για την Α2 βορρα αν κρινω οτι περσι οι Σερρες ηταν στο κολπο για ανοδο , παντως απο οτι βλεπω μονο εγω και εσυ μιλαμε για τον Βορρα , παιδια ξυπνηστε παιζουν και αυτοι μπασκετ peace.gif peace.gif peace.gif peace.gif smile.gif smile.gif

QUOTE(ef-deli @ Oct 2 2006, 01:05 PM) *
Ο Βολος εχει χρηματα.Η προεδρος της ομαδας εν ονοματι κ.Φραγκουλη φροντιζει να εξασφαλισει χρηματα για την ομαδα με πολλους τροπους και το εχει καταφερει. Φαντασου οτι τα μονα εξοδα του Βολου ειναι τα εξοδα αποστολων για τα παιχνιδια.Δεν πληρωνετε καμια παιχτρια παρα μονο ο προπονητης. Χρηματα οι παιχτριες θα παρουν σε περιπτωση ανοδου.μηπως θελεις να σου πω και το ποσο? και εμενα οι πηγες μου ειναι εγκυρες!!!!


Απο οτι ξερω το μπατζετ φετοσ του Βολου ειναι 50 000 ευρω
ef-deli
Θεσ να μαθεισ και το ποσο ε? σε περιπτωση ανοδου καποιεσ παιχτριεσ θα παρουν απο 1500,00 ευρω. μηπωσ θελεισ να σου πω και ονοματα??? ξερω πολυ καλα την ομαδα του βολου.... απλα ο κοσμοσ το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι.... να υποθεσω οτι οι εγκυρεσ πηγεσ σου ειναι παιχτρια?
Tafos toy indoy
apokleiete budjet 50.000 euro o volos kai na min plironontai k oi paiktries...an odos dinoyn tosa tin analamvano ka tin anevazo asyzititi a1 aneta!!!
ef-deli
QUOTE(Tafos toy indoy @ Oct 2 2006, 11:15 PM) *
an odos dinoyn tosa tin analamvano ka tin anevazo asyzititi a1 aneta!!!




biggrin.gif xaxa wav.gif wav.gif wav.gif wav.gif
ef-deli
[quote name='womanplayer' date='Oct 2 2006, 09:55 PM' post='3697
Απο οτι ξερω το μπατζετ φετοσ του Βολου ειναι 50 000 ευρω
[/quote]



einai adunaton na exei tetoio budjet o volos xoris na plironei. an kati tous stoixise fetos arketa, einai i apoktisi tis koutsounouri apo ta liosia me uposxetiki.
Tafos toy indoy
min to gelas katholou...sovara to leo...
womanplayer
QUOTE(ef-deli @ Oct 2 2006, 10:46 PM) *
Θεσ να μαθεισ και το ποσο ε? σε περιπτωση ανοδου καποιεσ παιχτριεσ θα παρουν απο 1500,00 ευρω. μηπωσ θελεισ να σου πω και ονοματα??? ξερω πολυ καλα την ομαδα του βολου.... απλα ο κοσμοσ το εχει τουμπανο και αυτοι κρυφο καμαρι.... να υποθεσω οτι οι εγκυρεσ πηγεσ σου ειναι παιχτρια?



οχι δεν ειναι παικτρια ειναι παραγοντας αλλα εγω επιμενω στο σημειο οτι μου ειπε οτι δεν θελουν να ανεβουν φετος!παντως δεν νομιζω να κοστισε πολυ η μετεγραφη της Κουτσουνουρη, το Λιοσια δεν τη ηθελαν,
για πες ονοματα bball.gif biggrin.gif tongue.gif blove.gif icon_drunk.gif 19.gif 69.gif laugh.gif rolleyes.gif peace.gif wink.gif cool.gif
ef-deli
[quote name='womanplayer' date='Oct 4 2006, 12:06 AM' post='37127']
οχι δεν ειναι παικτρια ειναι παραγοντας αλλα εγω επιμενω στο σημειο οτι μου ειπε οτι δεν θελουν να ανεβουν φετος!παντως δεν νομιζω να κοστισε πολυ η μετεγραφη της Κουτσουνουρη, το Λιοσια δεν τη ηθελαν,
για πες ονοματα bball.gif biggrin.gif tongue.gif blove.gif icon_drunk.gif 19.gif 69.gif laugh.gif rolleyes.gif peace.gif ;


σε συζητηση που ειχα με την κουτσουνουρη μου ειπε οτι τα λοσια την ξενη τουσ την πηρανε απο τα χρηματα τησ υποσχετικησ της. φυσικα και δεν πιστευω οτι ειναι ετσι.απλα γνωριζω οτι και στο παρελθον ομαδα που ζητησε παιχτρια απο τα λιοσια με υποσχετικη χρειαζοταν 6.000,00 ευρω.
θα σου πω μερικεσ απο αυτεσ που θα πληρωθουν... Κολετσου,Θανασουλη(αν θα ειναι στιν ομαδα μεχρι το τελοσ τησ χρονιασ), Κουτσουνουρη.αν γνωριζεισ την ομαδα οπωσ καταλαβεσ μιλαω για τον βασικο κορμο.
οσο για την ανοδο που λεσ, ο προπονητησ τουσ κ.Πρεκασ λιγο πριν απο ενα φιλικο μη γνωριζοντασ οτι η ομαδα που θα αντιμετωπισει δεν ειναι ασχετη δηλωσε οτι εμεισ παμε για πολυ ψηλα αφου εχω στην προπονηση 10-15 παιχτριεσ. τωρα τι να σου πω, ισωσ μετα την ηττα να συμμαζευτηκανε. wink.gif
womanplayer
ισως !τα αποτελεσματα θα δειξουν!Μηπως να φτιαξουμε topic για την Αρτεμιδα Βολου , πολυ παρασκηνιο .......... ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif wos_sport5.gif wos_sport4.gif wos_sport3.gif torture.gif kill.gif icon_workout.gif help.gif guns.gif fast.gif bball.gif banana.gif 71.gif 39.gif wacko.gif 7.gif 15.gif 18.gif 65.gif 17.gif 40.gif icon_headbang.gif smilie_schal1.gif 45.gif spurs1-sm.gif
ellot13
ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ. ΠΡΩΤΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΙΧΤΙΕΣ ΠΛΉΡΩΝΩΝΤΑΙ. ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΝΟΔΟ. ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΝΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΜΕ 2000 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΟΔΟΥ ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΠΡΙΜ ΑΝΟΔΟΥ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. Ο ΠΡΕΚΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ. ΔΗΛΩΝΕΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ. ΕΙΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ. blove.gif
tsops
QUOTE(ellot13 @ Oct 19 2006, 10:12 AM) *
ΟΛΑ ΟΣΑ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ. ΠΡΩΤΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΠΑΙΧΤΙΕΣ ΠΛΉΡΩΝΩΝΤΑΙ. ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΘΕΛΟΥΝ ΑΝΟΔΟ. ΤΗΝ ΚΟΥΤΣΟΥΝΟΥΡΗ ΤΗΝ ΠΗΡΑΝΕ ΜΕ 2000 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΑΝΟΔΟΥ ΟΙ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΕΣ ΠΡΙΜ ΑΝΟΔΟΥ. ΤΟ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ. Ο ΠΡΕΚΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΗΛΩΣΕΙ ΑΝΟΔΟ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΣΟΒΑΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΓΟΝΤΕΣ. ΔΗΛΩΝΕΙ ΕΚ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ. ΕΙΧΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΙΔΕΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟΣ ΕΚΑΝΕ ΤΙΣ ΠΑΙΧΤΡΙΕΣ. blove.gif


Δυναμική είσοδος στο forum βλέπω w00t.gif Μπράβο που και η Α2 Βορρά έχει υποστηρικτές και μαθαίνουμε νέα, αλλά χαμηλώστε λίγο τους τόνους παιδιά. Πρότασή μου είναι να αναλωθείτε περισσότερο στην ανάλυση της κατηγορίας και στα αποτελέσματα, παρά στο παρασκήνιο bball.gif

ellot13, καλώς ήλθες και καλά posts
d-diamantidis
bball.gif bball.gif ego ena exo na oti oles oi omades krinontai ek toy apotelesmtos afro.gif lac1-sm.gif nets1-sm.gif closedeyes.gif 6.gif afiste tin artemis isixi. iparxoun ki alles omades pou einai gia ta mpaza opos auti tis larissas wav.gif
tsops
QUOTE(d-diamantidis @ Oct 19 2006, 03:23 PM) *
bball.gif bball.gif ego ena exo na oti oles oi omades krinontai ek toy apotelesmtos afro.gif lac1-sm.gif nets1-sm.gif closedeyes.gif 6.gif afiste tin artemis isixi. iparxoun ki alles omades pou einai gia ta mpaza opos auti tis larissas wav.gif


Καλώς ήλθες και καλά posts. Τι έγινε ρε παιδιά? Οι μισοί "Παπαλουκάδες" και οι μισοί "Διαμαντήδιδες"? laugh.gif

Αστειεύομαι. Γράφε μόνο ελληνικά Pls.
diama13
QUOTE(tsops @ Oct 19 2006, 03:26 PM) *
Καλώς ήλθες και καλά posts. Τι έγινε ρε παιδιά? Οι μισοί "Παπαλουκάδες" και οι μισοί "Διαμαντήδιδες"? laugh.gif

Αστειεύομαι. Γράφε μόνο ελληνικά Pls.

Εχουμε καποιο προβλημα με τον διαμαντιδη??????? angry_002.gif
tsops
QUOTE(diama13 @ Oct 19 2006, 03:31 PM) *
Εχουμε καποιο προβλημα με τον διαμαντιδη??????? angry_002.gif


help.gif fast.gif
diama13
QUOTE(tsops @ Oct 19 2006, 03:34 PM) *
help.gif fast.gif

Σωστη κινηση................. 41.gif
ellot13
ΕΓΩ ΠΑΝΤΟΣ ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ. ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΕΞΕΡΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΦΑΒΟΡΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΟΔΟ. ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΟ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΟΜΑΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΘΕΩΡΙΤΙΚΑ ΑΔΥΝΑΜΕΣ ΑΛΛΑ ΘΑ ΚΟΨΟΥΝ ΠΟΛΛΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ "ΦΑΒΟΡΙ"
mikri prasini ollandeza
καλώς ήρθατε...για να προλάβω τον admin σας το λέω εγώ...Πείτε όχι στα βάρβατα greeklish(α ρε liolia) και επίσης...Καλό θα ήταν, τα κεφαλαία να γίνουν μικρά γιατί συνήθως το caps lock δηλώνει νευρα, και είναι σα να φωνάζεις(σε πολύ απλά ελληνικά!!)!Ευχαριστώ!καλά ποστ μάγκες(και μάγκισσες?)...!

Όσο για Διαμαντίδη και Παπαλουκά(σόρρυ για off topic, αλλά είναι πειρασμός..)...τι να κάνουμε λατρείες είναι αυτές!!!Και η μια λατρεία μάλιστα παίζει και στον Πάο....ΦΕΡΕ ΜΑΣ ΤΟ ΓΡΑΦΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΧΑΡΑ...ΡΕ ΜΗΤΣΑΡΑ, ΡΕ ΜΗΤΣΑΡΑ....!!!!Γεια σου ρε Διαμαντίδη!!!
ellot13
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΣΤΟ TOPIC ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ.
mikri prasini ollandeza
Kαλά...καλά...συγγνώμη!δε θα ξαναγίνει...!
ellot13
ΔΕΝ ΤΡΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΑ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟΥ ΒΟΡΡΑ?ΠΩΣ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΙΚΡΗ ΠΡΑΣΙΝΗ ΟΛΛΑΝΔΕΖΑ?Η ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΚΟΛΗ ΟΣΟ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΕΔΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ. ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΒΕΒΑΙΑ
mikri prasini ollandeza
εε....δεν είμαι τόσο σχετική με το μπάσκετ του γυναικείου(Α2,κλπ)!!!Οπότε...άστο καλύτερα!Χαίρομαι πάντως που ενδιαφέρεσαι για τη γνώμη μου και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες!!!
trefoil 13
QUOTE(ellot13 @ Oct 19 2006, 10:45 PM) *
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΓΡΑΦΕΙ ΟΠΩΣ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ.ΚΑΙ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΣΕ ΜΕ ΤΙΣ ΓΝΩΜΕΣ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ ΣΤΟ TOPIC ΠΑΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ.

Πολύ επιθετικό ύφος...
Το θέμα είναι ότι θα σε κράξουν και άλλοι εκτός από την πράσινη Ολλανδέζα για τα κεφαλαία αν συνεχίσεις. Και δεν εννοώ εμένα...
ellot13
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 20 2006, 12:07 AM) *
Πολύ επιθετικό ύφος...
Το θέμα είναι ότι θα σε κράξουν και άλλοι εκτός από την πράσινη Ολλανδέζα για τα κεφαλαία αν συνεχίσεις. Και δεν εννοώ εμένα...

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΧΡΟΝΩΝ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ????ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.
tsops
QUOTE(ellot13 @ Oct 19 2006, 11:38 PM) *
ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΧΡΟΝΩΝ!!!ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΟΧΛΟΥΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΤΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ????ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ?ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΩ.


ellot13, σε παρακαλώ να γράφεις με μικρά. Είναι κανόνας του εν λόγω forum και εν γένει κανόνας όλων των forums παγκοσμίως. Στο είπε και ο Dizzy σε άλλο topic. Οι λόγοι είναι αρκετοί, από ομοιομορφίας μέχρι τεχνικών προβλημάτων. Σε παρακαλώ, άλλαξε τον τρόπο γραφής όπως κάνουμε όλοι.

Κατά τα άλλα, χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας για να μαθαίνουμε και τα νέα από τον ανταγωνιστικό και δυνατό Βορρά smile.gif
wbplayer
απο οτι γνωριζω η ομαδα της λαρισας σε φιλικο που ειχε με την ομαδα του Βολου πριν την εναρξη του κυπελλου κερδισε με 17 ποντους διαφορα και δεν απειληθηκε σε κανενα σημειο του παιχνιδιου αφου η διαφορα εφτασε μεχρι και στουσ 25 ποντουσ. εσυ που παρακολουθεις την ομαδα απο κοντα οπωσ λες για πες μου κανω λαθος??? αν λοιπον μια ομαδα που ειναι για τα μπαζα οπωσ προαναφερθηκε κερδιζει μια ομαδα που πηγαινει για ανοδο τοτε μαγκια της λοιπον wav.gif
ef-deli
QUOTE(wbplayer @ Oct 20 2006, 01:09 PM) *
απο οτι γνωριζω η ομαδα της λαρισας σε φιλικο που ειχε με την ομαδα του Βολου πριν την εναρξη του κυπελλου κερδισε με 17 ποντους διαφορα και δεν απειληθηκε σε κανενα σημειο του παιχνιδιου αφου η διαφορα εφτασε μεχρι και στουσ 25 ποντουσ. εσυ που παρακολουθεις την ομαδα απο κοντα οπωσ λες για πες μου κανω λαθος??? αν λοιπον μια ομαδα που ειναι για τα μπαζα οπωσ προαναφερθηκε κερδιζει μια ομαδα που πηγαινει για ανοδο τοτε μαγκια της λοιπον wav.gif

τι γινετε ρε παιδια πωσ αναπτυχθηκε ετσι το topic? βγηκανε τα μαχαιρια? διακρινω μια κοντρα μεταξυ Βολου-Λαρισας η ειναι ιδεα μου? το τοπικ αυτο δημιουργηθηκε για διαφορετικους λογους οχι για τετοιου ειδουσ κοντρες, χαλαρωστε λοιπον peace.gif .


ellot , diamantidis και wbplayer καλως ηρθατε στην παρεα μας και καλα posts
ellot13
QUOTE(tsops @ Oct 20 2006, 12:54 PM) *
ellot13, σε παρακαλώ να γράφεις με μικρά. Είναι κανόνας του εν λόγω forum και εν γένει κανόνας όλων των forums παγκοσμίως. Στο είπε και ο Dizzy σε άλλο topic. Οι λόγοι είναι αρκετοί, από ομοιομορφίας μέχρι τεχνικών προβλημάτων. Σε παρακαλώ, άλλαξε τον τρόπο γραφής όπως κάνουμε όλοι.

Κατά τα άλλα, χαίρομαι που είσαι στην παρέα μας για να μαθαίνουμε και τα νέα από τον ανταγωνιστικό και δυνατό Βορρά smile.gif

Σ' ευχαριστώ πολυ!!!!!!!!!! 41.gif 69.gif 77.gif
ellot13
QUOTE(wbplayer @ Oct 20 2006, 01:09 PM) *
απο οτι γνωριζω η ομαδα της λαρισας σε φιλικο που ειχε με την ομαδα του Βολου πριν την εναρξη του κυπελλου κερδισε με 17 ποντους διαφορα και δεν απειληθηκε σε κανενα σημειο του παιχνιδιου αφου η διαφορα εφτασε μεχρι και στουσ 25 ποντουσ. εσυ που παρακολουθεις την ομαδα απο κοντα οπωσ λες για πες μου κανω λαθος??? αν λοιπον μια ομαδα που ειναι για τα μπαζα οπωσ προαναφερθηκε κερδιζει μια ομαδα που πηγαινει για ανοδο τοτε μαγκια της λοιπον wav.gif

Το να κερδισει σε ενα φιλικο στην περιοδο της προετοιμασιας δεν μου λεει και τιποτα. Ας με βιαζομαστε να βγάλουμε συμπερασματα. Το πρωταθλημα ειναι διαφορετικο.
ellot13
QUOTE(ef-deli @ Oct 20 2006, 01:32 PM) *
τι γινετε ρε παιδια πωσ αναπτυχθηκε ετσι το topic? βγηκανε τα μαχαιρια? διακρινω μια κοντρα μεταξυ Βολου-Λαρισας η ειναι ιδεα μου? το τοπικ αυτο δημιουργηθηκε για διαφορετικους λογους οχι για τετοιου ειδουσ κοντρες, χαλαρωστε λοιπον peace.gif .
ellot , diamantidis και wbplayer καλως ηρθατε στην παρεα μας και καλα posts

Συμφωνω μαζι σου. Οι κοντρες δεν βγαζουν πουθενα. Στον ομιλο του βορρα δεν ειναι μονο η ομαδα της Λαρισας και του Βολου!!!
ef-deli
για πειτε την γνωμη σας ποιο παιχνιδι θεωρειται ντερμπι στη αγωνιστικη του Σαββατου?
ellot13
Θα ελεγα οτι το καλυτερο και ισως το πιο δυνατο παιχνιδι του σαββατου ειναι μεταξυ Αριδαια - Καβαλα. Είναι δυο ομαδες που μπορει να μην είναι τοσο μπασκετικες αλλα παιζουν δυνατα και βρωμικο μπασκετ θα ελεγα. Πιστευω οτι οποιος βρεθει στο γηπεδο θα δει ενα παιχνιδι με πολυ ενταση.
tsops
QUOTE(ellot13 @ Oct 20 2006, 08:59 PM) *
Θα ελεγα οτι το καλυτερο και ισως το πιο δυνατο παιχνιδι του σαββατου ειναι μεταξυ Αριδαια - Καβαλα. Είναι δυο ομαδες που μπορει να μην είναι τοσο μπασκετικες αλλα παιζουν δυνατα και βρωμικο μπασκετ θα ελεγα. Πιστευω οτι οποιος βρεθει στο γηπεδο θα δει ενα παιχνιδι με πολυ ενταση.


41.gif 41.gif 41.gif Μπήκες άψογα στο ρυθμό του forum. Εύγε για τα άψογα ελληνικά biggrin.gif
thrylos7
QUOTE
Θα ελεγα οτι το καλυτερο και ισως το πιο δυνατο παιχνιδι του σαββατου ειναι μεταξυ Αριδαια - Καβαλα. Είναι δυο ομαδες που μπορει να μην είναι τοσο μπασκετικες αλλα παιζουν δυνατα και βρωμικο μπασκετ θα ελεγα. Πιστευω οτι οποιος βρεθει στο γηπεδο θα δει ενα παιχνιδι με πολυ ενταση.


Πίστεψέ με, δε θα είναι και πολλοί...

Δεν ξέρω τί γίνεται με κάποιες που είχαν τραυματιστεί από την Αριδαία...
Αλλά θα το πάρει το ματς! biggrin.gif
ellot13
QUOTE(thrylos7 @ Oct 21 2006, 05:12 PM) *
Πίστεψέ με, δε θα είναι και πολλοί...

Δεν ξέρω τί γίνεται με κάποιες που είχαν τραυματιστεί από την Αριδαία...
Αλλά θα το πάρει το ματς! biggrin.gif

Ηθελα να το παρει το ματσακι η Αριδαια αλλα απ' οτι εμαθα εχασε 39-52 απο την Καβαλα.
thrylos7
Απ' ότι βλέπω στο betsmart.gr κέρδισε 70-48. smile.gif
mikri prasini ollandeza
Όμιλος Βορρά:
Θερμαϊκός-Λασσάνης 47-49
Άρτεμις Β.-Ήφαιστος 70-48
Αριδαία-Αστέρας Καβ. 39-52
ΑΟ Σερρών-Άρης Θεσ. 64-45
Κομοτηνή-Αίας Ευ. 64-45
Αριστοτέλης-ΑΕ Πυλαίας 60-98
Απόλλων Κ-Ολυμπιάδα Λ. 73-55
ellot13
Παιδία τα αποτελεσματα των αγωνων μεταξυ Αριδαιας-Καβαλας και Αρτεμις Β. - Ηφαιστος ειναι λαθος. Η Καβαλα κερδισε 52-39 την Αριδαια και η Αρτεμις τον Ηφαιστο 70-48. Τα αποτελεσματα τα ξερω απο εγγυρες πηγες.
mikri prasini ollandeza
Από το betsmart.gr τα βρήκα, αλλά προφανώς θα τα είχαν μπερδέψει...!
Live strong
Αναλυτικά τα αποτελέσματα του Όμιλου του Βορρά για την Α2 Γυναικών....

Θέρμη-Λασσάνης Κοζάνης: 47-49

Δεκάλεπτα: 5-9, 20-24, 34-37, 47-49

Διαιτητές: Ζάχος-Κατσογιάννη

ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ (Ατακτίδης): Μαρίνου 17(1), Κωνσταντοπούλου 2, Κανταρά, Ριτζαλέου 3, Γερούση 11, Μισόπαππα 6, Ψαρά 4, Τερεζή Χ. 4, Τερεζή, Ραπτοπούλου, Σωτηριάδου, Κοκκίνου.

ΛΑΣΣΑΝΗΣ (Καραταγλίδης): Κυριατζίδου 13(2), Καλλιμάνη 8, Μούρτου 16(4), Πατραλέξη 2, Σκεντερίδου, Κωνσταντοπούλου, Τσιάνη, Κότσικα, Δεληπάλα 3, Γρηγοριάδου, Κουτούλα 2, Κωτούλα 5(1).

Απόλλων Καλ. Ολυμπιάδα: 73-55

Δεκάλεπτα: 16-15, 34-32, 47-42, 73-55

Διαιτητές: Κατωτεκίδης-Ευφραιμίδης

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛ. (Μεντηλίδης): Αγαθαγγελίδου 15(3), Τσαλοπούλου, Σαμολοδά 15(3), Καλαντίδου 4(1), Νικολαϊδου 18, Βασιλειάδου, Τζιάτα 6, Παστουρματζή 2, Πεταχτή 8, Τζανή 2.

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ (Ξενοκώστας): Κουκουτσάκη 4, Ζήτη 3(1), Θώδη 16(2), Δεληγιάννη 17, Κυριτσάκα 11(1), Φαρμάκη, Τσουκαλίδου, Τσιακούλια 4.

ΑΟΣ-Αρης: 64-45

Δεκάλεπτα: 8-11, 26-26, 50-35, 64-45

Διαιτητές: Καλογερόπουλος-Παπαδημητρίου

ΑΟΣ (Μάρκου): Κουντουρά 13, Μαραγκού 18(1), Καρατζά, Παπαδοπούλου 2, Τσιαμπάζη 15(5), Πελτέκη 14, Κουτούση, Καλογιάννη, Τεβετζίδου 2.

ΑΡΗΣ (Ιωαννίδης): Χατζή Μ. 2, Γεράκου 8, Αμπατζίδου, Ταρπάγκου 6, Φλέγγα 7(1), Ταυροπούλου 6, Αναγνώστου, Ζλατίνη, Πολυμένη, Αναγνώστου 16.

Κομοτηνή-Αίας Ευόσμου: 64-45

Δεκάλεπτα: 14-10, 33-26, 48-34, 64-45

Διαιτητές: Καρακατσανίδης-Παπαγεωργίου

ΚΟΜΟΤΗΝΗ (Κουκοβίνος): Στάνη 2, Προσηνούδη , Καμπίτση, Σεβδινίδου 22(4), Κρεμμύδα, Λιούρτα 10, Πατέρα 1, Τσακιράκη, Λίτσου 12, Δοκούτση 8(2), Σαγρέδου 9.

ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (Γαρέφης): Σημιτοπούλου 4, Μπότη 2, Γρίβα 7, Μπαστουρματζίδου 7, Παπαπέτρου 11(1), Γραμματικοπούλου 1, Καπετάνιου 2, Ταμουτσέλη 11.

Αρτέμις-Ηφαιστος: 70-48

Δεκάλεπτα: 13-6, 32-18, 56-24, 70-48

Διαιτητές: Τσιαπλής-Παπανικολάου

ΑΡΤΕΜΙΣ (Πρέκας): Σαρακατσάνη 4, Ζαμπάκα, Βαϊτση 2, Παπασταύρου, Κουτσουνούρη 25, Κολέτσου 19, Τζούνη, Θανασούλη 12, Κακαφή, Δημητρέλια 4, Φραγκούλη, Γεωργούλα 4

ΗΦΑΙΣΤΟΣ (Τσιαντάκη): Κέντρου 11, Μηταριώτη 2, Τσαντάκη 13(1), Γερμενή 6(1), Γιοβανοπούλου 12, Καζάση, Πολιτούδη 4.

Αριδαία-Αστέρας Καβ: 39-52

Δεκάλεπτα: 10-15, 21-30, 30-40, 39-52

Διαιτητές: Τσιρτσιμάλης-Τζίμα

ΑΡΙΔΑΙΑ (Νερατζόγλου): Ορμάνη 5, Κωνσταντινίδου, Λάπη, Σαρρή 9, Παντελίδου 10, Παπαδόπουλου 5, Κωνσταντινίδου Μ., Ελευθεριάδου Κ. 2, Αβραμίδου 3, Ταραλίδου 2, Μανδαλάκη, Παυλίδου 3, Ελευθεριάδου Δ.

ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΒ. (Παπανικολάου): Ιωακειμίδου 12(1), Κωνσταντινίδου 15(5), Κατσιάφα, Παπαδοπούλου Μ. 5, Αυγουστίνου 10(1), Σκοπίδου, Χρυσοστομίδου, Παλάδα 10.

Αριστοτέλης-Πυλαία: 60-98

Δεκάλεπτα: 15-22, 25-44, 40-54, 60-98

Διαιτητές: Παγώνης-Φακίτσας

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΛ. (Κετσετζής): Νικηφόρου, Σαπουτζή 7, Πέϊκου 14, Βασιλειάδου Θ. 16, Βασιλειάδου 17, Λούκρη, Τσαμπαλίδαλη 6.

ΠΥΛΑΙΑ (Τεχλικίδου): Δαλάκα 2, Καλπακίδου 11, Δεβετζόγλου 23(7), Κυζερίδου 21(2), Χατζηαποστόλου 12(2), Καρακασίδου 11, Πολύζου 4, Κεφαλά 3, Ζαμπουρίδου 7, Μικροπούλου 4.

Τα αποτελέσματα της Α2 του νότιου ομίλου έχουν ως εξής: Π. ΦΑΛΗΡΟ-ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ 70-69, ΑΤΤΑΛΟΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 76-40, ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞ.-ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 66-70, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΑΟΝΑ 49-31, ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 65-31, ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΠ. 85-68.

sport24.gr
basket4
να κανω μια ερωτηση..μπορει η κομοτηνη να παρει το πρςταθλημα στην α2 βορρα?
εχει καλη ομαδα?
ellot13
Ναι γιατι οχι νομιζω οτι η κομοτινη εχει αξιομαχο συνολο και ισως τα καταφέρει. Πιστευω οτι το πρωταθλημα παίζει αναμεσα σε Ευοσμο, Καλαμαρια, Αρτεμις απλα δεν ξερω πως συνεχισουν Κομοτινη, Λασσανης, Πυλαια και Σερρες. Πάντως μεσα σε αυτες τις 7 ομαδες θα παιχτει κατα την γνωμη μου....... αλλα ειναι πολυ νωρις ακομη.......
Tafos toy indoy
ο αρης εντωμεταξυ ειναι πολυ πεσμενος φετος!παντως για την αρτεμις πιστευω οτι ειναι καλο να μεινει μια χρονια στην κατηγορια αλλιως θα γινει ασανσερ...
Tatubasketfan
Εγώ πάντως την Πυλαία την έχω στις 4 πρώτες θέσεις....πολύ καλή ομάδα, σε εξαιρετική φυσική κατάσταση,οι κοπέλες είναι πολύ δεμένες μεταξύ τους και το πιο σημαντικό είναι ότι έχουν καλό υλικό...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.