Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΠΑΟΚ-Παναθηναικος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > ΠΑΟΚ
McRae
Καλιο αργα παρα ποτε

Σαββατο στο Ιβανωφειο στις 17.00..μεταδωση απο Supersport sth..Γενικη εισοδος 20 ευρω

Δεν εχω ιδεα πως θα εξελιχθει το παιχνιδι..Πιο πιθανο σεναριο,ενας υγιεινος περιπατος του Παο,στοχος του ΠΑΟΚ μια αξιοπρεπης ηττα rolleyes.gif .

Θα ημουν πιο αισιοδοξος αμα επαιζε ο Ντιαρα,τωρα χωρις τον πιο ποιοτικο μας παικτη δεν βλεπω πως θα ξεπερασουμε τους 60-65 ποντους και με τετοια συγκομιδη δεν γινεται να φανουμε απειλητικοι..
D_WILL_8
Αξιοπρεπή εμφάνιση κάναμε τουλάχιστον...
Νομίζω τουλάχιστον.. Περιμένω εντυπώσεις από κάποιον που ήταν μέσα..
Gravedigger
Εγώ δεν ήμουν μέσα αλλά είμαι απογοητευμένος από την ομάδα μου.Δεν γίνεται ρε γαμώτο να μας κάνει 15-0 σερί αυτός ο ΠΑΟΚ.Αρκετά με την δικαιολογία 'δεν έχουμε δέσει ακόμα' γιατί την επόμενη αγωνιστική έχουμε τον Ολυμπιακό και δεν μας βλέπω καλά αν παίξουμε πάλι έτσι.Μέχρι τώρα και στα 3 παιχνίδια είμαστε μέτριοι προς κακοί....Άντε να αρχίσουμε να ξυπνάμε σιγά σιγά....
McRae
Συνηθως δεν γραφω τα ιδια σε δυο φορουμ αλλα επειδη βαριεμαι κανω ενα κοπυ πειστ στον εαυτο μου tongue.gif ..

Αμα επαιζε απο την αρχη ο Δεμερτζης κατι θα γινοταν...Ο οποιος Δεμερτζης ενας πλει μεικερ επιπεδου Α2 μοιαζει με τον Τζεισον Κιντ μπροστα στους αλλους δυο.Απλα γιατι ειναι πλει μεικερ,οι αλλοι δυο μην πω τι ειναι..Και μην ακουσω για το ταλεντο τον Βεργινη,για κανα icbs καλος ειναι..Οσο επαιζε αυτος η ο Χανσελ το συστημα στην επιθεση ηταν γυρω γυρω η μπαλα μεχρι να τελειωσει ο χρονος και να φωναξει ο κσομος ΣΟΥΤ και να γινει ενα σουτ της απελπισιας απο τα 8 μετρα..Ενταξει αμυντικα δεν μπορουσαμε να κανουμε κατι,εξαρτωμασαταν απο τις ορεξεις των αλλων..Καλες οι παγιδες και οι ζωνες αλλα απεναντι σε τοσο ταλαντουχους γκαρντ οσο συτοι του ΠΑΟ που κυκλοφορουν την μπαλα για πλακα δεν μπορουν να φανουν αποτελεσματικες..Επιθετικα οσο οργανωναν οι Βεργινης-Χανσελ ημασταν τραγικοι..Το σερι το καναμε με το που μπηκε κε οΔεμερτζης,τωρα τι εμπνευση ειχε ο Μπαλντουιν να τον βγαλει 5 λεπτα πριν το τελος και να ξαναβαλει τον Βεργινη δεν ξερω..Για εμενα η κατανομη του χρονου στον ασσο πρεπει να ειναι..Δεμερτζης 30 λεπτα,Βεργινης 10 Χανσελ..σπιτι του στο Λονδινο να πινει τσαι...

Τελικα δεν βγαινει τιποτα θετικο απο αυτο το ματς,ο Πανελουδης τα τσεπωσε τα φραγκα απο τους ΠΑΟΚτσηδες και τους κρυφοβαζελους που σχεδον γεμισαν το γηπεδο ενω η αξιοπρεπης ηττα θα χρησιμοποιηθει σαν αλοθι για να μην γινουν οι απαραιτητες διορθωτικες κινησεις(βλεπε στειλτε τον τρισαθλιο Χανσελ σσπιτι του)...
McRae
Μην "σπρωχνετε" παιδια ολοι θα γραψετε...

Ρε σεις κανενας δεν το ειδε το ματς?Γραψτε κατι,τζαμπα το ανοιξα το τοπικ? tongue.gif
Ginobili
QUOTE(Gravedigger @ Oct 27 2007, 16:23 ) *
Εγώ δεν ήμουν μέσα αλλά είμαι απογοητευμένος από την ομάδα μου.Δεν γίνεται ρε γαμώτο να μας κάνει 15-0 σερί αυτός ο ΠΑΟΚ.Αρκετά με την δικαιολογία 'δεν έχουμε δέσει ακόμα' γιατί την επόμενη αγωνιστική έχουμε τον Ολυμπιακό και δεν μας βλέπω καλά αν παίξουμε πάλι έτσι.Μέχρι τώρα και στα 3 παιχνίδια είμαστε μέτριοι προς κακοί....Άντε να αρχίσουμε να ξυπνάμε σιγά σιγά....

+1
+1
+1
wink.gif Συμφωνώ απόλυτα
thrylos7
Το είδα το ματς και ήταν άλλη μια ωραία εμπειρία στο Ιβανώφειο...

Ο κόσμος αρκετός, δεν περίμενα τόσο πολύ για τα οικονομικά δεδομένα του ματς... Βέβαια ο ΠΑΟΚτσης ξέρει ότι πάντα υπάρχει κάποιος τρόπος να μπει τζάμπα, άσχετα αν τα καταφέρνει ή όχι... Υπήρχαν όντως αρκετοί φίλοι του ΠΑΟ, ή των παικτών του ειδικότερα, ωστόσο και χωρίς αυτούς το γήπεδο δε θα φαινόταν άδειο, κάθε άλλο.

Για το ματς, η εικόνα του ΠΑΟΚ ήταν αρκετά θετική, σ' αντίθεση μ' αυτή του Παναθηναϊκού, που με την εξαίρεση του δεύτερου (αλλά και του πιο χαλαρού τρίτου) δεκαλέπτου, στο οποίο θύμησε λίγο ποια ομάδα είναι, δεν έπαιξε καλά. Ειδικά το σερί στο τέταρτο δεκάλεπτο, χωρίς να πετύχει καλάθι για 5 (νομίζω και παραπάνω) λεπτά ήταν το αποκορύφωμα μιας κακής βραδιάς. Φυσιολογικό αυτό όμως, καθώς φαίνεται πως σ' αντίθεση με άλλες χρονιές που τέτοια εποχή "πετούσε", ο φετινός Παναθηναϊκός θα χρειαστεί αρκετά περισσότερο χρόνο για να φτάσει σε παρόμοια επίπεδα απόδοσης.

Όλη τη δουλειά για τον ΠΑΟΚ βέβαια την έκανε ο Δεμερτζής... πραγματικά φαινόταν σαν Jason Kidd μέσα στο γήπεδο, έδωσε απίστευτη ώθηση στην ομάδα, έφτιαξε το παιχνίδι της, οι υπόλοιποι μπολιάστηκαν με πάθος κι έπιασαν στον ύπνο τον ΠΑΟ, με αποτέλεσμα να μειώσουν στο -4... Αν έπαιρνε και κανένα φάουλ ο Χαριτόπουλος κάτω από την αντίπαλη ρακέτα, η διαφορά θα ήταν και μικρότερη.

Βέβαια κάπου εκεί ο Μπάλτουιν έκανε αμφισβητούμενες κινήσεις, βγάζοντας τον Δεμερτζή έξω(!!), όπως και τον Χαριτόπουλο, για να περάσει μέσα ο Τσιάκος. Η ένστασή μου δεν έχει να κάνει με τον Τσιάκο, ο οποίος έκανε αρκετά καλή εμφάνιση (ιδιαίτερα στο πρώτο δεκάλεπτο θα μπορούσε να πει κανείς ότι ήταν ο ηγέτης της ομάδας), αλλά με τον ...Σόντερς, ο οποίος έμεινε μέσα, αντί του Χαριτόπουλου. Ο τελευταίος ήταν αυτός που πάλευε (και κέρδιζε) τα επιθετικά ρημπάουντ, στο σερί του ΠΑΟΚ.

Ο Μπάλτουιν πάντως έχει κερδίσει πολλούς πόντους (στην εκτίμησή μου) με τις δύο αυτές εμφανίσεις στο πρωτάθλημα κι έχει δημιουργήσει ένα πολύ αξιόλογο, δεμένο σύνολο, σε σχέση με τις ικανότητές του. Ο τύπος δε σταμάτησε να κοιτάει την προθέρμανση των παικτών του Παναθηναϊκού πριν τον αγώνα και το μάτι του γυάλιζε περισσότερο κι από τη φαλάκρα του...

Ο φετινός die hard ΠΑΟΚ φαίνεται ικανός να κάνει εκπλήξεις και σίγουρα να διεκδικεί το ροζ φύλλο αγώνα σε κάθε σχεδόν ματς... Άσχετα αν οι πιθανότητες δεν είναι με το μέρος του. Αν δεν υπάρξουν αλλαγές πάντως, ή καλύτερα αποχωρήσεις παικτών (όπως πέρυσι), αυτή η ομάδα δε θα πέσει, όσο ανταγωνιστική κι αν είναι η Α1 φέτος.

Για τον Χάνσελ, συμφωνώ με τον McRae... με τον Βεργίνη δεν υπήρξε διαφορά στην οργάνωση, αυτός μάλιστα έκανε και κάποια λάθη, ενώ ο πρώτος πέρασε απαρατήρητος, ωστόσο βρέθηκε σε καλή βραδιά εκτελεστικά και προσέφερε σε σκορ. Ο Δεμερτζής ήταν απολαυστικός.

Η έκπληξη πάντως ήταν η συμμετοχή του Ντιαρά, αν και παραδόξως δεν έκανε τη διαφορά για την ομάδα του. Παραδόξως, γιατί συνήθως παίκτες που δε βρίσκονται στο scouting του Ομπράντοβιτς ξεχωρίζουν. Ίσως και να ήταν βέβαια, αφού η συμμετοχή του στον αγώνα δεν είχε αποκλειστεί (ούτε θα μπορούσε βέβαια).

Αυτός που ήταν σίγουρα πάντως ήταν ο Χάμφρεϊ, τον οποίο δεν άφησαν σε καμιά στιγμή οι παίκτες του Παναθηναϊκού. Χαρακτηριστική η κίνηση του Ιτούδη, για την ικανότητα του Χάμφρεϊ, όταν είπε στους παίκτες στο πάγκο πως μια φορά βρέθηκε ελεύθερος κι ευστόχησε (αυτό ήταν το μοναδικό του τρίποντο στον αγώνα). Ίσως βέβαια ν' αναφερόταν στην αμυντική προσήλωση των παικτών της ομάδας του... biggrin.gif

Από τον Παναθηναϊκό, ιδιαίτερη μνεία στον Χατζηβρέττα, που ενώ οι συμπαίκτες του διαγωνίζονταν στα άστοχα σουτ, αυτός καθάρισε το ματς, παίρνοντας τη σκυτάλη από το σημαντικό φόλοου του Τσαρτσαρή.
Το passing game των πρασίνων έπιασε τα γνωστά επίπεδα απόδοσης στο τρίτο δεκάλεπτο αν δεν κάνω λάθος και σε μερικές φάσεις ήταν μέχρι και υπερβολικό. Σ΄εκείνο το σημείο όμως ο ΠΑΟΚ είχε φανερή έλλειψη συγκέντρωσης.

Πολύ θετικός ήταν ο Τσαρτσαρής, αντίθετα με τον Περπέρογλου (μπήκε ελάχιστα, δεν έπραξε τα σωστά και βγήκε) και μάλλον τον Σπανούλη... Δεν το θυμάμαι τόσο πολύ χρόνο στο παρκέ...

Ένα ενδιαφέρον σκηνικό ήταν όταν ο ΠΑΟΚ έπαιζε με κλασικό δίδυμο ψηλών, Χόρβατ στο 3 και Ντιαρά στο 2 (!!), ενώ ο ΠΑΟ με 4άρι τον Διαμαντίδη...

Τη φάση του αγώνα πάντως λίγο έλειψε να την πραγματοποιήση ο Κούβελας... κλέψιμο, περνά τον αντίπαλό του, ξεχύνεται δυναμικά στον αιφνιδιασμό και στο δρόμο προς το καλάθι επιχειρεί την τρίπλα πίσω από την πλάτη... Δυστυχώς η μπάλα του έφυγε κι έτσι το Ιβανώφειο έχασε την ευκαιρία να σπάσει το δικό του ρεκόρ σε ντεσιμπέλ... biggrin.gif

Τελικά η φάση του αγώνα στο παρκέ, ίσως ήταν μια no-look πάσα του Σάρας σ' ελεύθερο συμπαίκτη του στο πρώτο ημίχρονο..

Η φάση του αγώνα γενικά, ήταν η διαφωνία Ομπράντοβιτς - Ιτούδη, γύρω από το σύστημα που έπρεπε να παίξει σε συγκεκριμένο χρονικό σημείο η ομάδα. Συγκεκριμένα, ο Ιτούδης δίνει το δικό του σύνθημα στους παίκτες κι ακολουθεί η αντίδραση του Ζοτς, ο οποίος διαφωνεί κάθετα... Οι δυο κύριοι κάθονται στον πάγκο και ο καθένας προσπαθεί να εξηγήσει στον άλλο τη λογική του... Ο Ζοτς σχεδιάζει το σύστημα, ο Ιτούδης εξακολουθεί να διαφωνεί, το σβήνει απευθείας (!) και σχηματίζει το δικό του... (ή μήπως δεν πρόλαβε; ) Τελικά συμφώνησαν σε κάτι, αλλά δεν κατάλαβα ποιος υπερίσχυσε...

Επέλεξα να σταθώ όρθιος, στο πέταλο, προκειμένου να είμαι δίπλα στον πάγκο των πρασίνων... Έχει άλλη χάρη να βλέπεις δίπλα σου ανθρώπους του μπάσκετ όπως ο Ομπράντοβιτς, ο Γιασικεβίτσιους, ο Διαμαντίδης...

Βέβαια, κοιτώντας γύρω μου, έβλεπα παιδιά όλη την ώρα με τα κινητά κι αυτό μ' έκανε να νιώσω κάπως άβολα...

Δεν ξέρω αν ο Γιασικεβίτσιους θα μπορέσει να προσφέρει το 100% των δυνατοτήτων του στον ΠΑΟ, πάντως πρόβλημα με τον Ομπράντοβιτς, λόγω της ηγετικής του φυσιογνωμίας δεν πρόκειται να δημιουργηθεί. Πολύ μεγάλος σεβασμός στον Ζοτς (ο τελευταίος επέλεξε να τον κρατήσει έξω στα τελευταία κρίσιμα λεπτά κι όταν σε μια φάση καθυστερημένα σκέφτηκε να τον βάλει, ο Σάρας έτρεξε απευθείας γι' αλλαγή. Για την ιστορία, τελικά δεν πρόλαβε και ρώτησε τον Ομπράντοβιτς αν ισχύει η αλλαγή για την επόμενη φάση). Πέρα από την εμψύχωση στους συμπαίκτες του.

Λίγο χύμα μου φαίνεται το παραπάνω ποστ, αλλά ας είναι... Έχουν περάσει και μέρες...
saniboy
Τα γνωστα...θα αργησει αρκετα ο Παναθηναικος να φτασει σε θεαματικα επιπεδα αποδοσης.Τουλαχιστον ελπιζω να μην του στοιχισει! Πολυ θετικος μεχρι στιγμης ο Σπανουλης. thumbsup.gif Θυμαμαι που αναρωτιομασταν πολλοι αν θα παιξει ομαδικα η' θα συνεχισει ατομιστιες σε ΝΒΑ στυλ ! Για αρχη σε 2 παιχνιδια 13 ασσιστ δεν ειναι ασχημα.Απο καποιες no look πασες μου φαινεται να θελει να μιμιθει Σαρας!
Περιμενω περισσοτερα απο Ουινστον τον οποιον ο Ζοτς εμπιστευεται!
mitsos13
Γεια σας παιδιά,
ήμουν στο ιβανώφειο k πραγματικά ήταν απίστευτη η ατμόσφαιρα.ειδικά όταν έκανε τη επαναφορά ο παοκ.
για τα αγωνιστικά τώρα ο παναθηναϊκός από μέτριος σε κάποια σημεία έως κακός σε κάποια αλλα...Συνήθως είχε καλή κυκλοφορία αλλα δν του εμπαιναν τα ελευθερα σουτ. στην αμυνα δν υπηρχαν σχεδον ποτε σωστες βοηθειες, αλληλοκαλυπσεις κ παθος...δν τρωγαμε ποντους κυριως λογο των λαθων του παοκ στα κρισιμα σημεια.
οσο για τον παοκ ακομα κ στην κακη μερα του παο δν μπορεσε να τον κερδισει. κατα την αποψη μου δν εχει ακομα τν ποιοτητα (επιθετικα) να το κανει.ελπιζω καποια στιγμη να βελτιωθει γτ ολοι θελουμε ανταγωνιστικο το πρωταθλημα.ατομικα μ αρεσε ο βεργινης(κυριως εκτελεστικα...θα τον ηθελα του χρονου στον παο με την προυποθεση να βελτιωθει τρομερα υπο τισ οδηγειεσ του ζοτσ...) και ο τσιακας (εκανε αρκετα καλο παιχνιδι κατα τιν αποψη μου), ακομα πολυ καλοι ηταν οι Δεμερτζής κ χαριτοπουλος οπωσ ειπωθικε κ παραπανω.
τουλαχιστον τραγικοσ ηταν ο χανσελ...
Στο τελος εγιναν καποια απαραδεκτα πραγματα. οι φιλαθλοι του παοκ πλησιασαν τν φισουνα κ εφτυναν τουσ παικτες του παο... επιεικώς απαράδεκτοι......


ΥΓ1: Σορρυ για τυχον ορθογραφικα κ.α. λαθη. γραφω συνηθως με greeklish (εκανα υπερανθρωπη προσπαθεια για να γραπσω στα ελληνικα tongue.gif tongue.gif )

ΥΓ2: Στο παιχνιδι ημουν με την κοπελα μου οποτε δν μπορουσα να το παρακολουθω κ συνεχεια smiley.gif tongue.gif tongue.gif (σιγουρα εχασα αρκετες φασεις.....)
McRae
QUOTE
Ο κόσμος αρκετός, δεν περίμενα τόσο πολύ για τα οικονομικά δεδομένα του ματς


Η αναλογια ΠΑΟΚτσηδων Παναθηναικων πρεπει να ηταν καπου 65-35,πολλες αγνωστες φατσες ειδα και πολυ εντονο το γυναικειο στοιχειο κατι που δεν συνηθιζεται στα ματς στην Πυλαια..Ακομα επειδη κατεβασα το ματς παρατηρησα οτι κατα την διαρκεια της ανατροπης οι μισοι στην μικρη κερκιδα ουτε καν χειροκροτουσαν..Εδω εκει που καθομουνα δυο...κορασιδες χειροκροτουσαν καθε επιτυχημενη προσπαθεια του παο χωρις να τις πειραξει κανεις.. blink.gif

QUOTE
Η ένστασή μου δεν έχει να κάνει με τον Τσιάκο, ο οποίος έκανε αρκετά καλή εμφάνιση (ιδιαίτερα στο πρώτο δεκάλεπτο θα μπορούσε να πει κανείς ότι ήταν ο ηγέτης της ομάδας), αλλά με τον ...Σόντερς, ο οποίος έμεινε μέσα, αντί του Χαριτόπουλου


Συμφωνω,για καποιον λογο σε κανενα παιχνιδι απ'οσα εχω δει δεν εχει δοκιμασει διδυμο Τσιακου-Χαριτοπουλου,γενικα μου φαινεται οτι οι αλλαγες του Μπαλντουιν ειναι "τυποποιημενες" και συγκεκριμενες και δεν γινονται με βαση την εξελιξη του παιχνιδιου,αυτο νομιζω μας κοστισε στο 2ο δεκαλεπτο οταν ξεφυγε ο Παο με πολλα ευκολα καλαθια στον αιφνιδιασμο εκμεταλευομενος το βαρυ σχημα με Χορβατ στο 3 και Σοντερς στο 4..για την αλλαγη του Δεμερτζη οντως φανταζε γκαφα ολκης αλλα απ'οτι διαβασα την ζητησε ο ιδιος γιατι προερχοταν απο τραυματισμο και δεν αντεχε αλλο..

QUOTE
Ο τύπος δε σταμάτησε να κοιτάει την προθέρμανση των παικτών του Παναθηναϊκού πριν τον αγώνα και το μάτι του γυάλιζε περισσότερο κι από τη φαλάκρα του...


lmfao..το προσεξα και εγω,κανα 10λεπτο παρατηρουσε τους αντιπαλους να κανουν λει απ..

QUOTE
Έχει άλλη χάρη να βλέπεις δίπλα σου ανθρώπους του μπάσκετ όπως ο Ομπράντοβιτς, ο Γιασικεβίτσιους, ο Διαμαντίδης...


ο Κουβελας... tongue.gif

Παντως διαφωνω μαζι σου οτι η ομαδα και χωρις αλλαγες θα παει καλα,η επιθετικη λειτουργια στο μεγαλυτερο μερος του αγωνα ηταν για γελια,πολλα λαθη,σουτ της απελπισιας στο τελευταιο δευτερολεπτο.λιγες ασσιστ.Με το ζορι ξεπερνμε τους 65-70 ποντους και με τετοια συγκομιδη δεν πας πουθενα.Χρειαζεται ενας πλει μεικερ γρηγορος που να προκαλει ρηγματα και να σπαει την μπαλα..Ετσι θα εκμεταλευτει καλυτερα και ο Χαμφρει και οι αλλοι καλουτσικοι σουτερ..Ενας Γκαγκαλουδης πχ θα ανεβαζε ενα επιπεδο την ομαδα αν και θα μας στοιχιζε αμυντικα..
thrylos7
QUOTE
Στο τελος εγιναν καποια απαραδεκτα πραγματα. οι φιλαθλοι του παοκ πλησιασαν τν φισουνα κ εφτυναν τουσ παικτες του παο... επιεικώς απαράδεκτοι......


Κλασικές αξίες...

QUOTE
Η αναλογια ΠΑΟΚτσηδων Παναθηναικων πρεπει να ηταν καπου 65-35,πολλες αγνωστες φατσες ειδα και πολυ εντονο το γυναικειο στοιχειο κατι που δεν συνηθιζεται στα ματς στην Πυλαια..Ακομα επειδη κατεβασα το ματς παρατηρησα οτι κατα την διαρκεια της ανατροπης οι μισοι στην μικρη κερκιδα ουτε καν χειροκροτουσαν..Εδω εκει που καθομουνα δυο...κορασιδες χειροκροτουσαν καθε επιτυχημενη προσπαθεια του παο χωρις να τις πειραξει κανεις..


Το τελευταίο πάλι, όχι! biggrin.gif Αυτά είναι τα πλεονεκτήματα της μικρής ηλικίας και του άλλου φύλου...

Έχεις δίκιο και για τον αριθμό των θηλυκών και για τη μικρή κερκίδα...

QUOTE
για την αλλαγη του Δεμερτζη οντως φανταζε γκαφα ολκης αλλα απ'οτι διαβασα την ζητησε ο ιδιος γιατι προερχοταν απο τραυματισμο και δεν αντεχε αλλο..


Άρα, η ατυχία στέρησε από τον ΠΑΟΚ τη νίκη... icon_drunk.gif biggrin.gif

QUOTE
ο Κουβελας...


laugh.gif
Μέσα στο ναό του! Ναι! thumbsup.gif

QUOTE
Παντως διαφωνω μαζι σου οτι η ομαδα και χωρις αλλαγες θα παει καλα,η επιθετικη λειτουργια στο μεγαλυτερο μερος του αγωνα ηταν για γελια,πολλα λαθη,σουτ της απελπισιας στο τελευταιο δευτερολεπτο.λιγες ασσιστ.Με το ζορι ξεπερνμε τους 65-70 ποντους και με τετοια συγκομιδη δεν πας πουθενα.Χρειαζεται ενας πλει μεικερ γρηγορος που να προκαλει ρηγματα και να σπαει την μπαλα..Ετσι θα εκμεταλευτει καλυτερα και ο Χαμφρει και οι αλλοι καλουτσικοι σουτερ..Ενας Γκαγκαλουδης πχ θα ανεβαζε ενα επιπεδο την ομαδα αν και θα μας στοιχιζε αμυντικα..


Δε διαφωνώ καθόλου σ' αυτό... Είναι γνωστό ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα του ΠΑΟΚ είναι στη θέση του πλέι μέικερ. Ωστόσο, με την εικόνα που έχει δείξει μέχρι τώρα, τόσο στα επίσημα ματς, όσο και στα φιλικά, η ομάδα δείχνει άκρως ανταγωνιστική, πολύ περισσότερο απ' ότι θα περίμενε κανείς.. Κι αν με ΠΑΟ και Ολυμπιακό κατάφερε να είναι απειλητική, άλλα ματς θα τα κερδίσει... Ο αγώνας με το Μαρούσι είναι αρκετά σημαντικός για να διαπιστώσουμε του λόγου το αληθές... Αν το διαπιστώσουμε...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.