Help - Search - Members - Calendar
Full Version: and the birthdays keep coming on...
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
dizzy_fingers
Χαμός γίνεται...τί έγινε παιδιά? Όλοι τέτοια εποχή γεννηθήκατε?

Σήμερα ακολουθεί ο Χάρης, λοιπόν.
Ας του ευχηθούμε να τα εκατοστήσει, γιατί τόσο θα του χρειαστεί μέχρι να δει τον Σπόρτινγκ Α1 tongue.gif, να τα πάει καλά στη δουλειά του, που όσοι ξέρουμε, ξέρουμε πόσο καλά την κάνει και πόσο ψηλά θα πάει (όποιος έχει πόδια... wink.gif ) και να του πάνε όλα δεξιά στη ζωή του.

Ότι επιθυμείς Χαρούλη να γίνει πραγματικότητα.

Χρόνια πολλά! wav.gif
peka
Χρονια πολλα Χαρη...
Να εισαι καλα και να συνεχισεις την καλη δουλεια που κανεις!
Τωρα οσο για τα ονειρα σου αν ειναι εφικτο θα πραγματοποιηθουν! Μη σταματησεις ομως να ονειρευεσαι!

icon_wave.gif
Live strong
Χάρη μου χρόνια πολλά κι από μένα… 6.gif χρόνια καλά, γεμάτα ζωντάνια, κι αγάπη… wub.gif wub.gif
Εύχομαι στα φετινά σου γενέθλια να πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές που θα κάνεις… rolleyes.gif Και κάτι τελευταίο… μη σταματήσεις ποτέ να χαμογελάς… smile.gif
tsops
Εγώ στα είπα και στο τόπικ μου, στα λέω και εδώ. ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ φίλε μου, να τα εκατοστήσεις και ότι ποθείς. Εγώ δυστυχώς δεν ξέρω τι δουθλειά κάνεις sad.gif, δεν έχει σημασία όμως, εύχομαι επιτυχίες και εκεί smile.gif
NBAholic
Xρόνια πολλά στον ευεργέτη του γυναικείου μπάσκετ. Άντε, κι Ευρωπαϊκό για τον Σπόρτιγκα. biggrin.gif
leonkalf
Χρόνια Πολλά κι από εμένα, να'σαι καλά.

Keep up the good work for basket!!!
nikoleta21
χρονια πολλα!
Air Kef
Χαρίλαε χρόνια πολλά,χαρές,υγεία και ότι επιθυμείς!

Τα υπόλοιπα στο μέσεντζερ..
morfi
Χρονια πολλα και μες την τρελα! banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif 24.gif 24.gif 24.gif 24.gif
Warrior
Xρονια πολλα και καλα φιλε μου,με υγεια πανω απο ολα!! 41.gif

Ολα σου τα ονειρα...να γινουν πραγματικοτητα!

(Εγω παλι γιατι ειχα την εντυπωση οτι ειχα ποσταρει ηδη στο τοπικ! 39.gif )
Alexmei
Aρε IVERSΟΝ να τα εκατοστίσεις!
harris
παίδες σας ευχαριστώ όλους για τις ευχές...

peka εγω πάντα κάνω όνειρα... π.χ. να πάρω μια συνέντευξη από τον Αιβερσον, να πάω στο Γιαντ Ελιάου και στο γήπεδο των Σίξερς, να πάρει ο Σπόρτιγκ πρωτάθλημα κλπ....

live strong θες να πεις κάτι με αυτές τις καρδούλες;;; χεχε...

tsops σε ευχαριστώ και ελπίζω να έχει επιτυχίες στην καριέρα σου και η κιτρινη ομάδα σου να μπορεί να είναι υγιής και πάντα ανταγωνιστική...

holic είσαι θεός...

leoncalf kai nikoleta21 επίσης ευχαριστώ

Air Kef να μείνεις πάντα γκρι...χοχοχο...

γενικά σας ευχαριστώ όλους και εύχομαι και σε εσάς ό,τι ποθείτε να το πάθετε σύντομα....
kolossos
sportigkiti na sai kala! xilioxronos! Sou efxomai kapoia mera na kaneis kalitero reportaz kai oxi na kathese na psaxneis plirofories apo emena ton paralia gia ta nea tou kolossou:P (den boreis na peis omws? oti sou ipa vgike:P). Mono 2 meres stis zwh sou tha ine mavres... Oi 2 meres pou tha pezei sportig-kolossos tou xronou stin a2 mouxaxxaxaxax
Νίκος
χρονια πολλά κι από εμένα smile.gif
thrylos7
Χρόνια πολλά και από μένα.. καθυστερημένα κι εδώ...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.