Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
thrylos7
Άνοιξα αυτό το topic για να λέω(και να λέμε ασφαλώς) διάφορες σκέψεις που περνάνε κατά καιρούς από το μυαλό μου-μας(ποιος γέλασε; ) και δεν κολλάνε πουθενά αλλού(ούτε μεταξύ τους)...

Πού είναι ο Bonzo;

Καλή επιτυχία στον Kolosso και σε όποιον άλλο δίνει πανελλήνιες εξετάσεις σε λίγες μέρες!

Μπράβο σε όσους μένουν στο εξωτερικό που παρακολουθούν τις εξελίξεις στην Α1(και γενικά) και ποστάρουν στο forum!
dizzy_fingers
Το τόπικ του tsops δεν ήταν για αυτό το λόγο? huh.gif

24.gif
21.gif laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif

QUOTE
Πού είναι ο Bonzo;


Λογικά θα είναι απασχολημένος με τη σχολή.
Την επόμενη φορά που θα πάμε για μπάσκετ, θα τον πάρω τηλέφωνο..

Πλάκα πλάκα, οι περισσότεροι είμαστε απασχολημένοι με τη σχολή τελευταία 39.gif...
Εξετάσεις, διπλωματικές, πτυχίο...εγώ ο ανώμαλος πήρα διπλωματική με θέμα τη χαρτογράφηση ολόκληρης της παράκτιας ζώνης της Ρόδου hammer.gif.
Πως θα τη βγάλω.....?


QUOTE
Μπράβο σε όσους μένουν στο εξωτερικό που παρακολουθούν τις εξελίξεις στην Α1(και γενικά) και ποστάρουν στο forum!


Και ακόμη περισσότερα μπράβο σε όσους χαμογελάνε στη ζωή και πίνουν coca cola!!!! 41.gif

Ή καλύτερα, σε όσους από αυτούς που δε γράφουν με greeklish και μας γράφουν από εξωτερικό wink.gif.

Καλη επιτυχία στον Κολοσσό και σε όποιον άλλον δίνει Πανελλήνιες.
morfi
Απο τις 7 Ιανουαριου 2004 ημερα τεταρτη δεν εχω τιποτα αλλο στο μυαλο μου εκτος απο την Ζωη... Και εκεινη εχει πολλα στο μυαλο της εκτος απο εμενα...
Μπραβο σου thrylos7!Τωρα που ειχα αρχιζει να την ξεχναω μου την ξαναθυμησες!Να σαι καλα! angry_red.gif
NBAholic
Υπάρχουν άλλοι εξωγήινοι;
dizzy_fingers
..εκτός από τον Σαμ Κασέλ?
Πρέπει... 39.gif
sihainas
Πότε θα πάρουμε βιβλία...? (29 του μήνα αρχίζουν οι εξετάσεις και ακόμα έχουμε πάρει μόνο 2 βιβλία..)
thrylos7
Μη δείτε σοβαρό άτομο(πάλι γελάτε; ) να κάνει κάτι σοβαρό στο forum(ακούγεστε!), αμέσως να το χαλάσετε! laugh.gif

Αγνοώ τα ειρωνικά σας σχόλια... δε θα με κάνετε εσείς να ξεφύγω από το "κλίμα" του topic...

QUOTE
εγώ ο ανώμαλος πήρα διπλωματική με θέμα τη χαρτογράφηση ολόκληρης της παράκτιας ζώνης της Ρόδου

Γιατί δεν πας κι ένα ταξιδάκι για επαγγελματικούς λόγους; Εννοείται θα κάθεσaι να δουλεύεις και δε θα σαλιαρίζεις με τις τουρίστριες...
Πλάκα πλάκα αν πεις σ' αυτές όλη αυτή τη φράση θα "πέσουν"... τυχερέ! Το καλύτερο θέμα πήρες!

QUOTE
Πως θα τη βγάλω.....?

Ρώτα τον alexmei! Κάτι θα ξέρει...

(όχι! δε θα ανοίξω τo pm που θα μου στείλεις, ξέρω τι θα' χει μέσα ) fast.gif

QUOTE
Απο τις 7 Ιανουαριου 2004 ημερα τεταρτη δεν εχω τιποτα αλλο στο μυαλο μου εκτος απο την Ζωη... Και εκεινη εχει πολλα στο μυαλο της εκτος απο εμενα...
Μπραβο σου thrylos7!Τωρα που ειχα αρχιζει να την ξεχναω μου την ξαναθυμησες!Να σαι καλα!

Πάντα στη διάθεσή σου! Ότι μπορώ κάνω... tongue.gif Παρεπιπτόντως δε στη θύμισα εγώ..
QUOTE
Και ακόμη περισσότερα μπράβο σε όσους χαμογελάνε στη ζωή και πίνουν coca cola!!!!
(είμασταν συνεννοημένοι με τον dizzy...)
Και δεν είναι και λίγοι αυτοί που καταναλώνουν coca cola...! tongue.gif Ευτυχώς δηλαδή για σένα που προτιμούν την κόκα...

QUOTE
Υπάρχουν άλλοι εξωγήινοι;

Κι άλλοι; Ποιους ξέρεις ήδη; Πέρα από τον Σαμ δηλαδή!

QUOTE
Σαμ Κασέλ

offtopic.gif

Πάλι καλά που είμαι εγώ και διατηρείται σε ένα επίπεδο το topic...
tongue.gif tongue.gif tongue.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Edit(++):
QUOTE
Πότε θα πάρουμε βιβλία...? (29 του μήνα αρχίζουν οι εξετάσεις και ακόμα έχουμε πάρει μόνο 2 βιβλία..)

Μ' εμάς συμβαίνει ακριβώς το αντίθετο...
NBAholic
QUOTE
εκτός από τον Σαμ Κασέλ?


Εκτός απ'το μορφή.
tsops
QUOTE(dizzy_fingers @ May 18 2006, 06:01 PM)
Το τόπικ του tsops δεν ήταν για αυτό το λόγο? huh.gif
24.gif
21.gif laugh.gif
biggrin.gif
tongue.gif
*


Χμμμμ, μη ξεχνάς ότι κοντοζυγώνει η μέρα που το κολοσσιαίο ταλέντο σου θα βρεθεί αντιμέτωπο με το τιτάνιο μπασκετικό μου κορμί...και τα 75 μου κιλά...τότε θα με κανονίσεις! εεεε....θα σε κανονίσω! blink.gif

Thryle, άνοιξες το ιδανικότερο topic για να πω επιτέλους ότι αγαπάω το μπάσκετ που ζωντάνεψε το καλαθοσφαίριο μου μικρόβιο, βρίσκοντας πορτοκαλί θεραπεία στην αγωνιστική σεζόν που έφερε τον παραγόντιο ιό, για τον οποίο μόνον το προπονητικό εμβόλιο μπορεί να θεραπεύσει...με κάνα δυό βολές blink.gif Αι, γιάϊ, γιάϊ

Παλιά, μου έλεγαν οι συμπαίκτες μου "ρε θηρίο, δε κολλάς πουθενά, το TEFAL είσαι?" Σιγά σιγά με τα χρόνια, κατάλαβα ότι και τώρα πια το ίδιο ισχύει, απλώς το τηγάνι το κρατάει η γυναίκα μου! 24.gif
Dromeas7
Ρε απο τα τελευταία νέα που ακούω η Ζωή τα έχει με άλλον...

Και εγώ την γούσταρα αλλά τώρα τελευταία έχω ξενερώσει με την πάρτη της.

Εγώ έχω πάρει διπλωματική εδώ και 2 μηνες και το μόνο που έχω κάνει είναι να πω στους δικούς μου οτι πήρα διπλωματική...

Βαριέμαι να κάνω quote...

Θέλω οι 76ers να πάρουν τα επόμενα 4 πρωταθλήματα

Θέλω να κλέψω την Λονγκόρια από τον Πάρκερ

Θέλω λεφτά γιατί έχει πέσει φτώχια

Τι ώρα είναι?Πότε βγαίνουν οι βρυκόλακες?

Αλήθεια ο Nbaholic υπάρχει στα αλήθεια ή πρόκειται για μια συνομοσία του Στερν με τη ΣΙΑ (Λιαροπούλου) που έχει σαν σκοπό να μας κάνει ΝΒΑ-holics?

Ντίζζυ πότε θα πάμε για μπάσκετ?

Γιατί οι γυναίκες είναι τοσο όμορφες?

Που το πάνε οι Καβαλίερς ή όπως κάποιος είπε οι Λεμπρόνς??

Πεινάω...Να φάω γεμιστά ή Χάρμπουργκερ?

Γιατί ο Παναθηναικός παίζει τόσο ωραίο Μπάσκετ?

Ζήτω η Κατερίνα

Λέτε να πάρει ο Ολυμπιακός του χρόνου την Ευρωλίγκα και το τσάμπιονς λίγκ??

Η Μενούνος λέτε να είναι ελεύθερη?Έχω ελπίδες?

Με την Κατερίνα τι θα γίνει θα τη ρίξω?

ΖΗΤΩ ΤΟ BASKETFORUM 41.gif 41.gif 41.gif


w00t.gif
Live strong
Και τα μυαλά στα κάγκελα w00t.gif ugly8.gif ugly1.gif ugly_tocktock.gif 24.gif 24.gif
tsops
Ναι! έβαλε avatar! icon_headbang.gif Μέτα από τόσο icon_blahblah.gif και ugly1.gif επιτέλους έβαλε! wav.gif

Φεύγω, πάω να τη κεράσω καφέ... icon_wave.gif
Papaloukas 4 ever
QUOTE(Dromeas7 @ May 19 2006, 06:23 AM)
Θέλω να κλέψω την Λονγκόρια από τον Πάρκερ
*


ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΓΩ. ΜΑΖΙ ΣΟΥ 77.gif 77.gif

QUOTE(Dromeas7 @ May 19 2006, 06:23 AM)
Η Μενούνος λέτε να είναι ελεύθερη?Έχω ελπίδες?
*


Είναι ελεύθερη και διάβασα ότι είπε ότι ψάχνει και Έλληνα για να παντρευτεί. Οπότε: ΒΟΥΡ laugh.gif (εγώ δυστυχώς αδυνατώ λόγω υπάρχουσας ήδη βέρας στο δεξί sad.gif ) (Άντε Ακρίτα, ξανά διαφήμιση σου κάνω wink.gif ).
thrylos7
QUOTE
Βαριέμαι να κάνω quote...

thumbsup.gif tongue.gif

QUOTE
Θέλω οι 76ers να πάρουν τα επόμενα 4 πρωταθλήματα

Θέλω να κλέψω την Λονγκόρια από τον Πάρκερ

To 2o πιο πιθανό είναι...

QUOTE
Τι ώρα είναι?Πότε βγαίνουν οι βρυκόλακες?
Δε θα βγουν σήμερα... ετοιμάζονται για τον τελικό της Eurovision.. Πάνω τους Lordi!

QUOTE
Αλήθεια ο Nbaholic υπάρχει στα αλήθεια ή πρόκειται για μια συνομοσία του Στερν με τη ΣΙΑ (Λιαροπούλου) που έχει σαν σκοπό να μας κάνει ΝΒΑ-holics?

+ την παρέμετρο που βάζει ο μορφής-Λιακόπουλος

QUOTE
Γιατί οι γυναίκες είναι τοσο όμορφες?

Εσένα αυτό σε πείραξε; Τ' ότι είναι χαζές δε σ' ενοχλεί;

QUOTE
Η Μενούνος λέτε να είναι ελεύθερη?Έχω ελπίδες?
Τελικά σε πειράζουν οι όμορφες και πας στις μέτριες ε; Ο Σάκης πιο ωραία έεε ωραίος είναι! Επ!
QUOTE
Είναι ελεύθερη και διάβασα ότι είπε ότι ψάχνει και Έλληνα για να παντρευτεί
Θα τη δεις με τον Αμπτούλ σε λίγες μέρες...

QUOTE
Γιατί ο Παναθηναικός παίζει τόσο ωραίο Μπάσκετ?
Λέτε να πάρει ο Ολυμπιακός του χρόνου την Ευρωλίγκα και το τσάμπιονς λίγκ??

Αυτά είναι off topic... Για το τσάμπιονς λιγκ που ταιριάζει... όσο εσύ θα παντρευτείς τη Μενούνος τόσο ο Ολυμπιακός θα το πάρει! tongue.gif
(Η τυχερή σου χρονια η επόμενη!)

QUOTE
Φεύγω, πάω να τη κεράσω καφέ...

Θα κεράσεις και μένα αν... βγάλω το avatar μου;

QUOTE
(εγώ δυστυχώς αδυνατώ λόγω υπάρχουσας ήδη βέρας στο δεξί  ) (Άντε Ακρίτα, ξανά διαφήμιση σου κάνω

Μήπως αυτή είναι η γυναίκα σου;
Πόσοι είστε παντρεμένοι εδώ; Τι εξωτερικό και greeklish... Εσείς αξίζετε τα συγχαρητήρια!

icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif

Στον όμορφο κόσμο ανάμεσα σ' αυτά τα πολύ σοβαρά παιχνίδια που κάνουν κατά καιρούς τώρα ετοιμάζοναι να κάνουν σουτάκια σε μπασκετίτσα...
Dromeas7
QUOTE(tsops @ May 19 2006, 11:54 AM)
Ναι! έβαλε avatar! icon_headbang.gif Μέτα από τόσο icon_blahblah.gif και ugly1.gif επιτέλους έβαλε! wav.gif

Φεύγω, πάω να τη κεράσω καφέ... icon_wave.gif
*



Και μάλιστα πολύ ωραίο Avatar!!!
Live strong
QUOTE(Dromeas7 @ May 19 2006, 12:50 PM)
Και μάλιστα πολύ ωραίο Avatar!!!
*



Σας ευχαριστώ πάρα πολύ και τους δυο σας rolleyes.gif rolleyes.gif
Live strong
QUOTE(thrylos7 @ May 19 2006, 11:33 AM)
Θα κεράσεις και μένα αν... βγάλω το avatar μου;
*



Μμμμμ!!!! Ζηλιάρη… 33.gif 65.gif
NBAholic
QUOTE
Πεινάω...Να φάω γεμιστά ή Χάρμπουργκερ?


Tα Χάρμπουργκερ δικά μου. Φάε γεμιστά.

QUOTE
Ντίζζυ πότε θα πάμε για μπάσκετ?


Αυτό τον καιρό, Δρομέα, πνίγομαι, καθώς έχω αναλάβει μια διπλωματική όπου θα μετρήσω το μέσο κατακόρυφο διαμελισμό στα Ιμαλάια. Σε καμιά δεκαετία που θα 'χω τελειώσει τα ξαναλέμε. wink.gif

Προς το παρόν, σε παραπέμπω στην ακόλουθη διεύθυνση:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...=play&gameid=15

QUOTE
Γιατί ο Παναθηναικός παίζει τόσο ωραίο Μπάσκετ?


Όμορφο σαν την Κατερίνα;


QUOTE
Αλήθεια ο Nbaholic υπάρχει στα αλήθεια ή πρόκειται για μια συνομοσία του Στερν με τη ΣΙΑ (Λιαροπούλου) που έχει σαν σκοπό να μας κάνει ΝΒΑ-holics?





Ι'm sorry, Dave. Η ερώτησή σου αφορά σε άκρως απόρρητα στοιχεία που για λόγους ασφαλείας δεν μπορούν να επισημοποιηθούν. Call me back μόλις τελειώσει η διπλωματική του Dizzy στα Ιμαλάια.

QUOTE
Λέτε να πάρει ο Ολυμπιακός του χρόνου την Ευρωλίγκα και το τσάμπιονς λίγκ??


Πώς γίνεται να πάρει μέρος σε διοργάνωση και της FIBA και της ULEB; Πρόβλεψη: Την Ευρωλίγγα, στάνταρ. Το Τσάμπιονς Λιγκ, θα το πάρει η Μακάμπι.

QUOTE
Ζήτω η Κατερίνα


Και κάτω η Κατρίνα.

QUOTE
Με την Κατερίνα τι θα γίνει θα τη ρίξω?

ΖΗΤΩ ΤΟ BASKETFORUM


Και κάτω η Κατερίνα (μιας και θα τη ρίξει)!
tsops
QUOTE(thrylos7 @ May 19 2006, 11:33 AM)
Θα κεράσεις και μένα αν... βγάλω το avatar μου;
*


Τρελός είσαι? Αν βγάλεις το avatar σου θα κάνω strike.gif και μετά θα sad-smiley-009.gif από χαρά που θα έχω χρόνο για να πάω με τη Live για καφέ! banana.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ May 19 2006, 03:08 PM)
Τρελός είσαι? Αν βγάλεις το avatar σου θα κάνω strike.gif και μετά θα sad-smiley-009.gif από χαρά που θα έχω χρόνο για να πάω με τη Live για καφέ! banana.gif
*

icon_blahblah.gif icon_blahblah.gif icon_bored.gif 24.gif 24.gif
tsops
QUOTE(Live strong @ May 19 2006, 03:12 PM)
icon_blahblah.gif  icon_blahblah.gif  icon_bored.gif  24.gif  24.gif
*


Κατέβα κάτω βρε τώρα, τώρα είπα! angry_red.gif

Τι καφέ? να σε κεράσω μια....μπυρίτσα? icon_drunk.gif

Ναι? fast.gif εεεεεέφτασεεεεεεεεεεεεεεε biggrin.gif
Live strong
QUOTE(tsops @ May 19 2006, 03:16 PM)
Κατέβα κάτω βρε τώρα, τώρα είπα! angry_red.gif

Τι καφέ? να σε κεράσω μια....μπυρίτσα? icon_drunk.gif

Ναι? fast.gif εεεεεέφτασεεεεεεεεεεεεεεε biggrin.gif
*



huh.gif 19.gif 33.gif 24.gif 24.gif
dizzy_fingers
Τελικά, οι σχολιαστές της κρατικής τηλεόρασης είναι όλοι τους για πέταμα...λίγο έκατσα να δω eurovision και τα δύο χαζοχαρούμενα που είχαν βάλει για να σχολιάζουν, μιλούσαν όλη την ώρα και μου έσπασαν τα νεύρα...

....μου τα έφτιαξε όμως η Kate Ryan του Βελγίου....τί πόδι ήταν αυτό? blink.gif
Μετά, πήγα ήρεμος και γαλήνιος για ύπνο...μόνο και μόνο για να ξυπνήσω στις 3:00. 40.gif

Με τί όρεξη να ξυπνήσω μετά για να δω τον Κώδικα Ντα Βίντσι?

Ήθελα και "πρωινή" (14:15) προβολή στο the (re)mall ο αθεόφοβος.
Αυτές τις μέρες πάντως, μόνο για αυτήν την ώρα είχε ελεύθερα (και αρκετά μάλιστα) εισιτήρια, ενώ στο συγκεκριμένο σινεμά έχουν και 6 ευρώ (αντί 7).
Καλή φάση για εμάς τους τσίπηδες φοιτητές thumbsup.gif.... wub.gif 6.gif ------> $$$$$$$$$$$$

Άραγε, το XMEN3 να είναι τόσο ωραίο όσο δείχνει το τρέηλερ?
Άραγε, η Φάμκε Γιάνσεν να είναι τόσο όμορφη στην πραγματικότητα όσο δείχνει στην οθόνη?

Γιατί ενώ εμείς κάνουμε τόση ώρα υπομονή για να δοκιμάσουν τα παπούτσια στα NAK και τις μπλούζες στα attrativo, αυτές δε μπορούν να περιμένουν ένα 5' να μπούμε στη fnac???? 45.gif

QUOTE
Ντίζζυ πότε θα πάμε για μπάσκετ?

Εγώ πήγα στα Ιμαλάια...εσύ δεν έχεις πτυχιακή (επομένως και διάβασμα) βρε φανταστικέ φοιτητή που μου έχεις και το δίλημμα με τα γεμιστά και το χάμπουργκερ??? tongue.gif
Alexmei
θα σας πω μία σκέψη μου όταν διάβασα το πρώτο ποστ του μορφή για τους μη-αμερικάνους παίχτες του ΝΒΑ.

"καλά πόσα κιλά μ@λ@κ@ς είναι αυτός;"

επειδή ξέρω από τώρα τι θα απαντήσει ο μορφή και ότι δεν θα παρεξιγηθεί, μην μπεις στον κόπο μορφή θα γράψω εγώ για σένα.



μορφή: "Τώρα παρεξηγύθηκα! blech.gif banana.gif banana.gif 24.gif 24.gif "
NBAholic
Λοιπόν, αυτό το τόπικ μπορεί να εξελιχθεί σε νέο "Κοιμώμενο Γίγαντα". Άντε, να σας βάλω κι ένα tip με ένα quiz:

TIP: Μην κλείνετε ποτέ ράβδους δυναμίτη σε φούρνο μικροκυμάτων: Τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα εκπέμπουν σε συχνότητες που επηρεάζουν τη βαφή του δυναμίτη, με αποτέλεσμα να ξεβάφει και πολλές φορές να ανοίγει ρωγμές και λακούβες στη ράβδο.

QUIZ: Πού επεκτείνεται το σύμπαν;
thrylos7
QUOTE
Λοιπόν, αυτό το τόπικ μπορεί να εξελιχθεί σε νέο "Κοιμώμενο Γίγαντα".

Να την ακούτε την Υβέτ!!!
Σε παρακαλώ... εδώ λέμε σοβαρά πράγματα... blink.gif

Δεν το πιασα coach... Βασικά ακόμη δεν έχω καταλάβει αν το smilie strike έχει θετική ή αρνητική χροιά... 65.gif

Dromea κι εσύ άλλαξες ε; Σας μπερδεύω με τον Νίκο τώρα...

QUOTE
Τελικά, οι σχολιαστές της κρατικής τηλεόρασης είναι όλοι τους για πέταμα...λίγο έκατσα να δω eurovision και τα δύο χαζοχαρούμενα που είχαν βάλει για να σχολιάζουν, μιλούσαν όλη την ώρα και μου έσπασαν τα νεύρα...

Η eurovision είναι αίσχος... Για καλλιτεχνική αξία κτλ να μη μιλήσω...
Όποια γυναίκα βγει στη σκηνή ξεχνάει τα μισά της ρούχα, απίστευτο...
Το έχουν παρακάνει.. αλλά έτσι είναι η εποχή μας... Η φωνή είναι το τελευταίο κριτήριο για να γίνει κάποιος τραγουδιστής...
Πάλι καλά που υπάρχουμε κι εμείς τα λιγούρια και βλέπουμε eurovision... τύφλα να' χουν τα καλλιστεία...
Αλλά το ξαναλέω... το' χουν παρακάνει! Πρέπει να βάλουν κριτήρια... Καλά οι όμορφες αλλά όχι και κάθε κοπελιά να... ξεχνά τα ρούχα της...

QUOTE
....μου τα έφτιαξε όμως η Kate Ryan του Βελγίου....τί πόδι ήταν αυτό?

Κι εγώ χαiρόμουν που είδα τους Lordi....
Κλάσης Παπαρίζου;

QUOTE
Γιατί ενώ εμείς κάνουμε τόση ώρα υπομονή για να δοκιμάσουν τα παπούτσια στα NAK και τις μπλούζες στα attrativo, αυτές δε μπορούν να περιμένουν ένα 5' να μπούμε στη fnac????

Σε νιώθω... Γκρρ! Αφού μπαίνεις στο forum σου μην παραπονιέσαι καθόλου... Έρχεται η ώρα όμως...

QUOTE
"καλά πόσα κιλά μ@λ@κ@ς είναι αυτός;"

Κι εγώ αυτή τη σκέψη έκανα... Όχι για τον morfi... 24.gif
(είμαι πολύ κακός τελικά...)

QUOTE
QUIZ: Πού επεκτείνεται το σύμπαν;

Πού επεκτείνεται ή πού εκτείνεται; Έχει πολύ μεγάλη διαφορά η... ερώτηση.. Η απάντηση θα είναι ίδια.. "who knows.. and who cares" που βλέπουμε (στο περίπου) στην αρχή του forum, στα λόγια....
thrylos7
QUOTE
thrylos7 τι γουσταρεις περισσοτερπο χαμπουργκερ η γυναικες?

Αν έχω να διαλέξω ανάμεσα σε ένα καλό χάμπουργκερ και μια καλή(με προσωπικά κριτήρια πάντα) γυναίκα, ασυζητητί το δεύτερο.. Σιγά μη σκέφτομαι το φαγητό...
Αν ήταν να διαλέξω ανάμεσα σε ένα κακό σάντουιτς και μια κακή γυναίκα... μάλλον το πρώτο... τελειώνει και αμέσως, είναι κάτι προσωρινό...
Γενικά, υπάρχουν κι άλλα φαγώσιμα... ενώ γυναίκες σαν κατηγορία είναι μία...!
(Δες που τον πήρα σοβαρά τον morfi...)
Να φανταστώ η Ζωή μεγάλωσε στην Αμερικη και στην έφαγε... ο Βασιλακόπουλος;

Κι ένα κρύο τώρα... σαν TIP(καμία σχέση βασικά):
Υπάρχουν 10 τύποι ανθρώπων.. αυτοί που γνωρίζουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το γνωρίζουν...
(ότι πρέπει για τη ζέστη ε; )

QUOTE
TIP: Μην κλείνετε ποτέ ράβδους δυναμίτη σε φούρνο μικροκυμάτων: Τα ηλεκτρομαγνητικά κύματα εκπέμπουν σε συχνότητες που επηρεάζουν τη βαφή του δυναμίτη, με αποτέλεσμα να ξεβάφει και πολλές φορές να ανοίγει ρωγμές και λακούβες στη ράβδο.

Αν δεν κάνει μπαμ δε λέει...
NBAholic
QUOTE
Πού επεκτείνεται ή πού εκτείνεται; Έχει πολύ μεγάλη διαφορά η... ερώτηση.. Η απάντηση θα είναι ίδια.. "who knows.. and who cares" που βλέπουμε (στο περίπου) στην αρχή του forum, στα λόγια....


Σωστή η παρατήρηση. Η ερώτηση όμως είναι πού επεκτείνεται (με άλλα λόγια εντός τίνος διαστέλλεται). Προσφέρω ένα Νόμπελ σε όποιον βρει τη σωστή απάντηση.
dizzy_fingers
Σε μία μπάλα μπάσκετ? bball.gif 38.gif
Μπα,ε...?

Morfi, μικρό και γλυκό αγοράκι που μοιάζεις με τον Κερκ Χάινριχ (τώρα το σκέφτηκα...τί φταίω που δεν κολλάει?), είσαι ερωτευμένος και συμπεριφέρεσαι έτσι παρδαλά όλο αυτόν τον καιρό? hippy.gif.jpeg wub.gif

Ότι συμβουλές θέλεις, εδώ, ρώτα. Έπεσες στο κατάλληλο άτομο (πως ήταν όταν έπεσες από τον 1ο όροφο και έσκασες πάνω στη γειτόνισσα...κάπως έτσι) cool.gif.
Τί θέλεις να σου πω? Πώς να τη ρίξεις? Πώς να την ξεπεράσεις? Πώς να τη γράψεις στο φόρουμ? Πώς να τη μάθεις να παίζει μπάσκετ? Μήπως να τη μάθεις να παίζει μπάσκετ? Μήπως παίζει καλύτερα μπάσκετ από εσένα? Μήπως αυτό σε φοβίζει πάνω της? Μήπως φοβάσαι τις δυναμικές γυναίκες? Μήπως δεν έτρωγες ολόκληρα τα δημητριακά σου μικρός? Μήπως πήγαινες συχνά τουαλέτα τα πρωινά?
[family guy joke]Μήπως σε ενοχλεί η evil monkey στο δωμάτιό σου?[/family guy joke]


QUOTE(thrylos7)
Κι εγώ αυτή τη σκέψη έκανα... Όχι για τον morfi... 24.gif
(είμαι πολύ κακός τελικά...)

19.gif Μαζί σου... rolleyes.gif

QUOTE(thrylos7)
Κι εγώ χαiρόμουν που είδα τους Lordi....
Κλάσης Παπαρίζου;

Χιλιόμετρα διαφορά... 38.gif

QUOTE
thrylos7 τι γουσταρεις περισσοτερπο χαμπουργκερ η γυναικες?

Και τα δύο, μαζί, παίζουν? unsure.gif
Όχι χάμπουργκερ από γυναίκες ρε morfi...

Α, ποιός έχει δει το Super Size Me?
Dromeas7
QUOTE(dizzy_fingers @ May 20 2006, 12:31 AM)
Α, ποιός έχει δει το Super Size Me?
*



Εγώ.....................θα έλεγα ναι αν το είχα δει... blink.gif

Έχω ακούσει όμως για αυτο .Έτσι λοιπόν και εγώ έφαγα τα γεμιστά της μαμάς και έδωσα το μπέργκερ σε έναν πακιστανό στο φανάρι...

Αύριο θα έχω στιφάδο οπότε όποιος θέλει είναι καλεσμένος!!! icon_drunk.gif
Dromeas7
Μα καλά συγκρίνεται τον Αιβερσον με τον Διαμαντίδη?!?!?!ΕΛΕΟΣ!!!!!

Ιεροσυλία-Προδοσία-Αμαρτία-Μαρία

Ρε τι θα ακούσουμε και σήμερα!!!
thrylos7
Δε μου είπατε για το strike...
Kαι άλλη μία απορία τεχνικής φύσεως... quote με όλα τα στοιχεία του poster(όχι της αφίσας, του χρήστη) πώς κάνουμε; 65.gif

QUOTE
Σωστή η παρατήρηση. Η ερώτηση όμως είναι πού επεκτείνεται (με άλλα λόγια εντός τίνος διαστέλλεται). Προσφέρω ένα Νόμπελ σε όποιον βρει τη σωστή απάντηση.

Εντός του ίδιου... Πως είναι οι τσιχλόφουσκες... Μόνο που είναι λίγο πιο... γερό. Τώρα, τι υπάρχει στο μέρος που επεκτείνεται ενώ πριν δεν υπήρχε εκεί το σύμπαν... τίποτα. Κι αν μπορείς, απέδειξε ότι είναι λάθος! tongue.gif
Αλήθεια, πώς είναι το τίποτα(ο χώρος); icon_drunk.gif

QUOTE
Χιλιόμετρα διαφορά...

ΠΡΕΠΕΙ να δω Eurovision τότε...

QUOTE
Εγώ.....................θα έλεγα ναι αν το είχα δει...

Αν δεν το είχες δει... τι θα' λεγες; Μμναι! Το ίδιο!

QUOTE
Έτσι λοιπόν και εγώ έφαγα τα γεμιστά της μαμάς και έδωσα το μπέργκερ σε έναν πακιστανό στο φανάρι...

Τι σου έφταιξε ο Πακιστανός; Αν μάθει τι είναι αυτά τα μπέργκερ δε θα ξαναφάει ούτε αυτός στη ζωή του...
Άντε πάλι η ζωή...

QUOTE
Αύριο θα έχω στιφάδο οπότε όποιος θέλει είναι καλεσμένος!!!
Αν είπες στον Πακιστανό για το basketforum θα' ρθει, να σαι σίγουρος!

QUOTE
Μα καλά συγκρίνεται τον Αιβερσον με τον Διαμαντίδη?!?!?!ΕΛΕΟΣ!!!!!

Ιεροσυλία-Προδοσία-Αμαρτία-Μαρία

Ρε τι θα ακούσουμε και σήμερα!!!

Όχι, εδώ και μέρες το λέμε! blink.gif
Πες τα, πες τα! Αν είναι δυνατόν! ο Διαμαντίδης έχει συμβάλλει σε τόσους τίτλους... ο Αίβερσον... τίποτα! tongue.gif
Ξεφύγαμε! biggrin.gif
Alexmei
QUOTE
Κι εγώ αυτή τη σκέψη έκανα... Όχι για τον morfi... 
(είμαι πολύ κακός τελικά...)




QUOTE
Μαζί σου...



τώρα παρεξηγήθηκα. banana.gif 24.gif

μορφή είσαι για πόλεμο εναντίον μοντ? cool.gif
sihainas
QUOTE(thrylos7 @ May 19 2006, 11:16 PM)
Κι ένα κρύο τώρα... σαν TIP(καμία σχέση βασικά):
Υπάρχουν 10 τύποι ανθρώπων.. αυτοί που γνωρίζουν το δυαδικό σύστημα και αυτοί που δεν το γνωρίζουν...
(ότι πρέπει για τη ζέστη ε; )
Αν δεν κάνει μπαμ δε λέει...
*


Μπα 3 τύποι ανθρώπων υπάρχουν... αυτοί που ξέρουν να μετράνε και αυτοί που δεν ξέρουν tongue.gif
dizzy_fingers
laugh.gif Μου άρεσε το αστείο biggrin.gif...


QUOTE(thrylos7 @ May 20 2006, 01:01 PM)
Kαι άλλη μία απορία τεχνικής φύσεως... quote με όλα τα στοιχεία του poster(όχι της αφίσας, του χρήστη) πώς κάνουμε;
*


Έτσι:
CODE
[quote=thrylos7,May 20 2006, 01:01 PM]
Kαι άλλη μία απορία τεχνικής φύσεως... quote με όλα τα στοιχεία του poster(όχι της αφίσας, του χρήστη) πώς κάνουμε;
[right][snapback]23497[/snapback][/right]
[/quote]
thrylos7
Όλα αυτά τα γράφω ή γίνεται άλλη μαγκιά;

QUOTE
Μπα 3 τύποι ανθρώπων υπάρχουν... αυτοί που ξέρουν να μετράνε και αυτοί που δεν ξέρουν

Εσύ είσαι στην τελευταία να φανταστώ; tongue.gif
Καμένο πληροφορικό ήταν...
Ξέρω κι άλλο... (ΩΩΩΧ!)

Βλέπω αντιδράσεις από eurovision... Ελλάδα, όχι αστεία...
Πριν το διαγωνισμό, "τι τέλειο τραγούδι" "η Ελλάδα είναι το μεγάλο φαβορί" κτλ κτλ...
Τώρα... δεν ήταν το κατάλληλο τραγούδι κτλ κτλ...

ΧΑΧΑΧΑΧΑ! Άσχετοι όλοι.. μάθανε και οι τρέντηδες τη hard rock και τη metal και σχολιάζουν. Άφού πλέον οι Lordi έγιναν τα "αγαπητά μας τέρατα"...

Όχι ότι έχω σε μεγάλη εκτίμηση τους Lordi αλλά σίγουρα τους είχα σε προτίμηση από τους υπόλοιπους διαγωνιζομένους... Από το να το κερδίσουν τα μπούτια πάλι ας το κερδίσει κάποιος άλλος.
Μουσικά ήταν μακράν το καλύτερο τραγούδι... αμφιβάλλω όμως αν το κοινό ψήφισε με βάση τη μουσική και όχι την εμφάνιση. Όπως και να' χει κέρδισε! 41.gif
Και η Λιθουανία, το υπέρτατο αουτσάιντερ πολύ ψηλά... 41.gif
Ναι, Ελλάδα είμαστε...

Γελούσα επίσης τρελά με τον Καπουτζίδη... τέτοια αντιπάθεια για τους Lordi...
Βλέπω στο "παρά 5" να βάζει τον κακό να ακούει το "hard rock hallelujah" και την παρέα των 5 το "everything"...

...και τα Σκόπια φοβερά...! Επ!
NBAholic
A, τα τερατάκια νίκησαν; Ε, του χρόνου περιμένω από το θεσμό να πέσει σε νέα all-time lows, με τον κύριο λόγο πλέον μεταξύ των διαγωνιζομένων να δίνεται στην αμφίεσή τους. Προτείνω μάλιστα επανεμφάνιση του Ρακιντζή με κάτι ακόμη πιο προκλητικό...Τι θα λέγατε για ένα γιγάντιο σώμα-σάκο με χοντρές φουσκάλες να πετούν πύον κι απ'την κορυφή του σάκου να ξεπροβάλλουν τα κεφάλια των πρωταγωνιστών, σε στιλ Λερναία Ύδρα;

24.gif με τη Λιθουανία και το μωρουδίστικο τραγουδάκι τους που έφτασε εκεί που έφτασε (πού αλήθεια; ). Στη Γιουρο-Τζούνιορ πιο χαμηλά θα έπεφτε.

QUOTE
Πριν το διαγωνισμό, "τι τέλειο τραγούδι" "η Ελλάδα είναι το μεγάλο φαβορί" κτλ κτλ


Μόνο μια φορά τα τελαυταία χρόνια θυμάμαι να είπαν ότι δεν είμαστε από τα φαβορί (δε θυμάμαι πότε ακριβώς) και πέσαμε διάνα. Τουλάχιστον, ας φροντίζουμε να πέφτουμε διάνα...
thrylos7
laugh.gif

Της Λιθουανίας ήταν από τα καλύτερα τραγούδια... σοβαρά το λέω.

Και πλέον....αμφισβητούμε τη ψηφοφορία...
Είμαστε για γέλια...

QUOTE
Μόνο μια φορά τα τελαυταία χρόνια θυμάμαι να είπαν ότι δεν είμαστε από τα φαβορί

Σοβαρά; Πότε;
thrylos7
Τώρα που δεν έχω μπαταρία βρίσκουν όλοι να πάρουν τηλέφωνο...
Τελικά υπάρχει ανισότητα των φύλων... και την επιβεβαιώνω... rolleyes.gif
Μη μου κλείσει και το κινητό από μπαταρία...
harris
Σκόπια στήριξα και εγω....λολ


Οποιος θέλει ας κατεβασει το βίντεο κλίπ του τραγουδιού από τα Σκόπια για να καταλάβει.... ομορφα πράγματα...Ελενα Ριστέσκα....
Air Kef
Κι εδώ για Γιουροβίζιον;;Έλεος!!


Ρε ποιος είδε σήμερα Εκατομμυριούχο;

Ήταν ένας τύπος νέος με μουσάκι,ΠΑΟΚτζής που δήλωνε φανατικός του μπάσκετ και του πέφτει ερώτηση για τις 5.000 ευρώ:

Ποιος έχει 6 παιδιά από τους παρακάτω:
α)Τζόρνταν β)Σακίλ γ)Αμντούλ Τζαμπάρ δ)Μάτζικ

Ο τύπος γελάει και απαντάει:
"Αν δεν την ήξερα ο αδελφός μου θα με έδερνε.Είναι και αυτός τρελαμένος μπασκετικός!".

Και ρωτώ:Είναι δικός μας;;Κι αν δεν είναι,γιατί δεν είναι;;
NBAholic
Δεν έχουμε πολλούς ΠΑΟΚτσήδες εδώ.
Να ρε, τέτοιους παίχτες και τέτοιες ερωτήσεις θέλουμε να βλέπουμε.

Έχω ακούσει ότι στον Εκατομμυριούχο δηλώνεις από πριν ποια είναι τα δυνατά σου σημεία και ποια όχι. Αν ποτέ παίξω, θα δηλώσω αδύναμο στοιχείο μου το μπάσκετ, οπότε στα 5.000 ευρώ και μετά, που θα με ρίξουν στα "ζόρικα"...άντε γεια. 69.gif
thrylos7
Eγώ τώρα βλέπω "τοις μετρητοίς" και μόλις είπε κάποιος ότι παίζει χρόνια μπάσκετ κτλ...

EDIT: Έδειξε και μια σκηνή από το (φετινό; ) All Star με τις 3 τάπες του Στακ και έκανε σχετική ερώτηση(ΟΧΙ! Όχι, ποιος ήταν, αλλά πόσες ήταν). -

QUOTE
Ρε ποιος είδε σήμερα Εκατομμυριούχο;

Εγώ έβλεπα τον Γκούφυ! rolleyes.gif

QUOTE
Και ρωτώ:Είναι δικός μας;;Κι αν δεν είναι,γιατί δεν είναι;;

Και δεν είναι και λίγοι...
Πολλοί είμαστε οι τρελαμένοι!

QUOTE
Έχω ακούσει ότι στον Εκατομμυριούχο δηλώνεις από πριν ποια είναι τα δυνατά σου σημεία και ποια όχι. Αν ποτέ παίξω, θα δηλώσω αδύναμο στοιχείο μου το μπάσκετ, οπότε στα 5.000 ευρώ και μετά, που θα με ρίξουν στα "ζόρικα"...άντε γεια

Και τελικά, επειδή τους έπιασε η καλοσύνη και θέλουν να σε βοηθήσουν, δε σε ρωτάνε για το μπάσκετ αλλά για το ποδόσφαιρο...!
thrylos7
Το Mega συνεχίζει στο ανανεωμένο πνεύμα... καλά ποια φορά είναι αυτή που βάζει " το ρετιρέ " ; Αλήθεια, ξέρει κανείς πως τελειώνει; Το αγνοούν ακόμη και σε τηλεοπτικά περιοδικά...
sihainas
Ενώ και ο ΑΝΤ1 με το Κωσταντίνου & Ελένης... (βέβαια αυτό όσες φορές και να το έχεις δει δεν το βαριέσαι tongue.gif)
Alexmei
Σήμερα είδα ένα γελείο όνειρο..... είδα ότι ήμουν με τον Σάκη Ρουβά(!!!)
και τον κοροΐδευα για το "όλα καλά" και αυτός μου έκανε μύνηση............... blink.gif ugly_tocktock.gif
thrylos7
24.gif 24.gif
και τελικά; Δικαιώθηκε ή τη γλύτωσες;
Air Kef
Εγώ είδα Ολυμπιακός - ΠΑΟ 75-65 στο πρώτο ματς των τελικών!

Το παράξενο είναι πως το ματς ήταν στο ΣΕΦ και όχι στο ΟΑΚΑ..
Alexmei
QUOTE(thrylos7 @ May 30 2006, 04:48 PM)
24.gif  24.gif
και τελικά; Δικαιώθηκε ή τη γλύτωσες;
*



που να ξέρω........εκεί ξύπνησα................ λες; να με έχωσε φυλακή το κάθαρμα..... (όποιος είναι φαν να μην το πάρει σοβαρά)
dizzy_fingers
Εγώ ονειρεύτηκα το μεσημέρι ότι δε μπορούσα να ξυπνήσω ότι και να έκανα, όσο και να με βαράγανε....ή μήπως ήταν αλήθεια? blink.gif

Μπας και κοιμάμαι ακόμα? 39.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.