Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Νεο μελος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
Crosstalk
Καλημερα παιδες,

Καλη χρονια σε ολους!
Ονομαζομαι Βασιλης και απο σημερα αποφασισα να συμμετεχω και εγω στο overplay και να μοιραζομαι αποψεις και εντυπωσεις γυρω απο το αθλημα που εκανε γνωστη την Ελλαδα παγκοσμιως!

Αγαπημενη Ομαδα: ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Βασιλης cool.gif
IraTmac
καλώς τον δεύτερο "πάνθηρα" του overplay (ή τρίτο? icon_workout.gif )

καλά posts! wink.gif
MZ13
Καλως ήρθες και καλά posts.... thumbsup.gif

Αν και το nick σου νομίζω ότι το έχω ξαναδεί και σε άλλο forum..... 39.gif
dizzy_fingers
Ναι..πως τολμάς και έχεις το ίδιο nick σε δύο ή παραπάνω φόρουμ??? blech.gif

Καλώς ήρθες φίλε Crosstalk στο φόρουμ! icon_wave.gif biggrin.gif
Καλά ποστ στο φόρουμ της ομάδας σου και όχι μόνο.

Είσαι ο τρίτος Πάνθηρας στο φόρουμ wink.gif.
MZ13
Το ήξερα ότι είσαι στούρνος άλλα όχι και τόσο....... ugly_tocktock.gif blech.gif

Ρητορική ερώτηση έκανα για να μου απαντήσει και καλά "ναι, εγώ ήμουν και έγραφα εκεί" για να δω αν πράγματι ισχύει... 69.gif

Αν θυμάσαι το ίδιο έγινε και με τον "CrazyWaters" στο παλιό forum και αποδείχτηκε σύμπτωση το nick του με του παιδιού που γνώριζα στο άλλο forum.... huh.gif

icon_drunk.gif
MAVROGATA
Καλώς ήρθες Βασίλη icon_wave.gif καλά posts και να σε βλέπουμε συχνά biggrin.gif

Κι εγώ ένα απο τα καινούργια μέλη είμαι thumbsup.gif
dizzy_fingers
...πρέπει να δουλέψουμε την επικοινωνία μας ΜΖ μου φαίνεται... icon_blahblah.gif
stormy
Kαλή ..διαμονή Βασίλη cool.gif
IraTmac
σε ξανοδοχείο ήρθε?...

tongue.gif
stormy
Κατ'αρχάς είναι ξΕνοδοχείο w00t.gif και κατα δεύτερον, δε φιλοξενείτε κόσμο εδώ;; tongue.gif
dizzy_fingers
Ε είναι λίγο άπλυτα τα σεντόνια...αλλά μπορείς να πεις ότι φιλοξενούμε κόσμο tongue.gif.
zoros
Welcome Bro και από εμένα!
emperor
Καλωσήρθες και από μένα
Warrior
icon_wave.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.