Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Το καλύτερο γήπεδο που έχω παίξει!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Γενικές Συζητήσεις
kostas-promi8eas
Το καλυτερο γηπεδο που εχω παιξει μεχρι στιγμης ειναι το κλειστο του Αγιου Θωμα στο Μαρουσι
cliff_ac
Του γέρακα μακραν και της Άμιλλας στο μεγάλο Κλειστό του περιστερίου ...
soulinakos5
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΕΙ ΝΑ ΔΕΙΣ ΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΟΥ ΓΕΡΑΚΑ!!!!
cliff_ac
γιατί ρε μαν?? περισυ έπαιξα εκει... είναι πάρα πολυ καλό λίγο τα αποδυτήρια ήταν μικρά αλλά από αγωνιστικό χώρο γ****γε αγρια ...
mpalla
Παρ'ότι το topic είναι στο αντρικό... χωρίς δεύτερη σκέψη, το καλύτερο γήπεδο το ΟΑΚΑ, αλλά επειδή δεν έχω παίξει κανονικά (απλά έχω σουτάρει), ακολουθεί το Αλεξάνδρειο (σούπερ αγωνιστικός χώρος) και το κλειστό των Άνω Λιοσίων στη Ζοφριά, σε σύνολο εγκαταστάσεων (κρίμα που το έχουν παραμελήσει τόσο). bball.gif
Bob o m4stor4s
γηπεδο γερακα χωρις αμφιβολια
lebronjames
Ωραιο τοπικ Κωστακη.

Προσωπικα μου αρεσε πολυ το γηπεδο του Χολαργου(μου αρεσαν πολυ τα στεφανια,ωραιο παρκε,αποδυτηρια,σαουνα κ.α.).

Ρε παιδια ελεος ολοι με το Γερακα.Οπτικα πολυ καλο αλλα αποδυτηρια πολυ μετρια,κρεμαστες μπασκετες.πολυ σκληρα καλαθια..Τι αλλο??
B for Basketball
Το καλυτερο γηπεδο που εχω παιξει εγω ειναι το νεοχτιστο γηπεδο του αθηναικου (μια προπονηση δηλαδη) και το ΟΑΚΑ στο οποιο εχω ριξει ενα σουτ(και το εχασα angry_red.gif) μεσα σε 10.000 κοσμο...Gravedigger knows!!
loufer
Με διαφορά του Γέρακα, ο φίλος από τον Προμηθέα που θέλει μεγάλα αποδυτήρια πως την παλεύει στο δικό του κλειστό, που για να αλλάξεις πρέπει να μπαίνουν τρεις τρεις μέσα;

Υ.Γ. : Στους Ολυμπιακούς Αγώνες το χρησιμοποιούσαν αντρικές ομάδες Βόλλει για προπονητήριο... Αυτοί μάλλον χώρεσαν.
Thunder
Τα καλυτερα γηπεδα που χρησιμοποιουνται σε τοπικα πρωταθληματα,ειναι του Περιστεριου(αν και ψιλο-εγκαταλελειμενο),του Γερακα,του Χολαργου και του Αθηναικου.
parkeroni9
Του δουκα, του περιστεριου , και του αμαρουσιου,οσο για την εργανη ( που δεν ειναι του αθηναικου) ειναι καλο αλλα πολυ μικρο..!!


τα γηπεδα του βυρωνα ανηκουν στουσ βυρωνιοτες ..και οχι σε μια ομαδα συγκεκριμενα... sad.gif sad.gif sad.gif shot.gif shot.gif
parkeroni9
να ρωτησω κατι??το τοπικ αναφερεται σε αυτα που εχουμε παιξει η αυτα που ξερουμε οτι ειναι καλα?? blove.gif blove.gif ας αναφερουμε καλυτερα αυτα που εχουμε παιξει.. αντε πειτε γηπεδακια να ξερουμε..
tzepeto_pas
Εχοντας παιξει τα περισσοτερα παιχνιδια στα γηπεδα της ΕΣΚΑΒΔΕ, τα καλυτερα γηπεδα που επαιξα ηταν της Βονιτσας και το νεο σχετικα κλειστο γηπεδο της Πρεβεζας (καμια σχεση με το παλιο που ηταν γηπεδο σχολιου,αν και εχω σηκωσει κουπα εκει μεσα)!
Ωραια παρκε και καλα στεφανια,επισης ωραια τα αποδυτηρια.
Να πω και το χειροτερο?!Θα το πω...Το γηπεδο Καναλακιου Πρεβεζας ειναι μακραν το χειροτερο που εχω παιξει...
Αποσταση πλαγιας γραμμης με τον τοιχο μολις 10cm!
lethes
το καλυτερο γηπεδο που εχω παιξει ειναι το Αλεξανδρειο. Μονο και απο την ιστορια που εχει μου ειχε σηκωθει η τριχα. Ειχα την τυχη να κανω και μερικες προπονησεις καθε βδομαδα εκει. Πολυ καλο παρκε , καλα αποδυτηρια, καλες μπασκετες ολα μου φαινοντουσαν τελεια!! smile.gif
lis
Το καλύτερο γήπεδο που έχω παίξει είναι του Μοσχάτου. Έπαιξα σχετικά πρόσφατα εκεί με αντίπαλο την ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ. Μου έκαναν εντύπωση το πολύ καλό παρκέ, οι μεγάλοι πάγκοι, τα άνετα αποδυτήρια και τα πολλά μπάνια.
Επίσης, στο κλειστό γυμναστήριο υπήρχαν: ιατρείο, αίθουσα γυμναστηρίου, αίθουσα βίντεο και κυλικείο.
Αξίζει να σημειωθεί ότι (την ώρα της προθέρμανσης αλλά και στο ημίχρονο) ακουγόταν μουσική από τα ηχεία του γηπέδου.
10karo
.....saloon κ πάλι sallon.....το Παπάγος GARDEN είναι μακράν το καλύτερο γήπεδο για εμάς τους αθλητές!....ωραίο και μαλακό παρκέ, ρουφήχτρες καλάθια....θέλετε και άλλα?
X.A.D.
Το καλυτερο γηπεδο που εχω παιξει ειναι το Madisson square garden.Ειχα παιξει μονο με τον Patrick Ewing.

smiley.gif smiley.gif smiley.gif

Αλλα για να μιλησω σοβαρα,πολυ καλο ειναι και το Palau Blaugrana που ειχα παιξει με τον Gasol
smiley.gif smiley.gif smiley.gif
trefoil 13
Τάφος του Ινδού... Χωρίς δεύτερη σκέψη. Αν και έχω κάνει μόνο προπονήσεις εκεί. Πράσινο στο παρκέ, στις κερκίδες, στη φυσούνα, στα αποδυτήρια, παντού! Και πάνω από όλα η σημαία με το τριφύλλι... Σκέτη ανατριχίλα και ευλογία για κάθε Παναθηναικό που το έχει ζήσει...

Σε δεύτερη μοίρα θα συμφωνήσω με παραπάνω... Στο οακα επίσης μερικές προπονήσεις αλλά όταν είναι άδειο χάνεσαι! Σουτάρεις και νομίζεις πως η μπάλα έχει να διανύσει χιλιόμετρα!
Το κλειστό της εργάνης επίσης καλό! Πολύ συμπαθητικό γήπεδο.
B.I.L
To κλειστο του Περιστεριου ειναι πολυ ωραιο!Επισης μου αρεσε πολυ και της Νηαρ Ιστ...
parkeroni9
QUOTE(to 10 to kalo @ Feb 13 2008, 13:54 ) *
.....saloon κ πάλι sallon.....το Παπάγος GARDEN είναι μακράν το καλύτερο γήπεδο για εμάς τους αθλητές!....ωραίο και μαλακό παρκέ, ρουφήχτρες καλάθια....θέλετε και άλλα?

οχι και ρουφηχτρες...καλο γηπεδο αλλα δεν εμπαινε τιποτα απο τα 6,25
cliff_ac
QUOTE(trefoil 13 @ Feb 13 2008, 12:32 ) *
Τάφος του Ινδού... Χωρίς δεύτερη σκέψη. Αν και έχω κάνει μόνο προπονήσεις εκεί. Πράσινο στο παρκέ, στις κερκίδες, στη φυσούνα, στα αποδυτήρια, παντού! Και πάνω από όλα η σημαία με το τριφύλλι... Σκέτη ανατριχίλα και ευλογία για κάθε Παναθηναικό που το έχει ζήσει...

Σε δεύτερη μοίρα θα συμφωνήσω με παραπάνω... Στο οακα επίσης μερικές προπονήσεις αλλά όταν είναι άδειο χάνεσαι! Σουτάρεις και νομίζεις πως η μπάλα έχει να διανύσει χιλιόμετρα!
Το κλειστό της εργάνης επίσης καλό! Πολύ συμπαθητικό γήπεδο.

ταφος του ινδου???....... πιο παλιό μήπως??
donrel_15
Ταφος του ινδου-πραγματικα απιστευτο,και πολυ καλο του αριωνα στο μετς.
jaske
oraio ghpedo o papagos alla oxi kai roufhxtres...poli kalo parke nhar east..teleio ghpedo liosia...alla to kalytero ghpedo pou epaiksa paidia einai tou ellhnikou..makran koryfaio apo ta ypoloipa!!!
jaske
Σορρυ για τα αγγλικα..Ξεχαστηκα!!!
k_sal_15
Πολύ καλό είναι και το γήπεδο του Μαντουλίδη...
pegasus_no_12
QUOTE(tzepeto_pas @ Feb 9 2008, 18:01 ) *
Εχοντας παιξει τα περισσοτερα παιχνιδια στα γηπεδα της ΕΣΚΑΒΔΕ, τα καλυτερα γηπεδα που επαιξα ηταν της Βονιτσας και το νεο σχετικα κλειστο γηπεδο της Πρεβεζας (καμια σχεση με το παλιο που ηταν γηπεδο σχολιου,αν και εχω σηκωσει κουπα εκει μεσα)!
Ωραια παρκε και καλα στεφανια,επισης ωραια τα αποδυτηρια.
Να πω και το χειροτερο?!Θα το πω...Το γηπεδο Καναλακιου Πρεβεζας ειναι μακραν το χειροτερο που εχω παιξει...
Αποσταση πλαγιας γραμμης με τον τοιχο μολις 10cm!


Όντως της Βόνιτσας για την περιοχή είναι κορυφαίο.Απο θεμα υποδομής και παρκέ κένενα δεν συγκρίνεται με του Μετσόβου.Δεν είναι τυχαίο οτι επι σειρά ετων έκανε εκει προετοιμασια η Εθνική.
Του Καναλακίου απλά δεν είναι γήπεδο .........
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.