Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναικός Ευρωλίγκα 2013-2014
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4
MhtSaras
Η κλήρωση αυτή τη στιγμή live!!! http://www.youtube.com/watch?v=cPh2uC2ye-o Good Luck Team!!!
MhtSaras
Και έχουμε:
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
2. Μακάμπι
3. Λαμποράλ Κούτσα ( Κάχα Λαμποράλ ή Ταου Κεράμικα )
4. Λοκομοτίβ Κούμπαν
5. Ερυθρός Αστέρας
6. Νικητής Προκριματικών

Όλοι οι όμιλοι: http://i.imgur.com/Bwfue8o.png
rchos
Εδώ για την κλήρωση του Παναθηναικού και μόνο.
TROGGS
QUOTE(MhtSaras @ Jul 4 2013, 13:58 ) *
Και έχουμε:
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
2. Μακάμπι
3. Λαμποράλ Κούτσα ( Κάχα Λαμποράλ ή Ταου Κεράμικα )
4. Λοκομοτίβ Κούμπαν
5. Ερυθρός Αστέρας
6. Νικητής Προκριματικών

Όλοι οι όμιλοι: http://i.imgur.com/Bwfue8o.png



ελεος ρε παιδια τι ομιλος ειναι αυτος παλι !!!! Προεδρε το εβαλε το χερακι του παλι ο Μπερτομπεου περιμενουμε εξωφυλλο Πρασινης με τα σχετικα.... !!! Για τους διπλα τι να πει κανεις...τα γνωστα !!!
kseplenhs
QUOTE(TROGGS @ Jul 4 2013, 14:18 ) *
ελεος ρε παιδια τι ομιλος ειναι αυτος παλι !!!! Προεδρε το εβαλε το χερακι του παλι ο Μπερτομπεου περιμενουμε εξωφυλλο Πρασινης με τα σχετικα.... !!! Για τους διπλα τι να πει κανεις...τα γνωστα !!!


Για την ακρίβεια ο μπαρτζώκας το έβαλε το χεράκι του.Χειρότερος απο μπερτομέου...
TROGGS
Ξερουμε ποιες ομαδες περιμενουμε απο προκριματικο...::βλεπω καμια Κιμκι στα σιγουρα αν και εχει κατι οικονομικα προβληματα λενε και δεν ξερουμε ποιους παικτες θα κρατησει τελικα...παντως εχουμε εναν αρκετα δυσκολο ομιλο με δυνατα παιχνιδια για τις πρωτες 4 θεσεις αυτο ειναι σιγουρο !!!
kostas b
QUOTE (MhtSaras @ Jul 4 2013, 12:58 ) *
Και έχουμε:
1. ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ
2. Μακάμπι
3. Λαμποράλ Κούτσα ( Κάχα Λαμποράλ ή Ταου Κεράμικα )
4. Λοκομοτίβ Κούμπαν
5. Ερυθρός Αστέρας
6. Νικητής Προκριματικών

Όλοι οι όμιλοι: http://i.imgur.com/Bwfue8o.png


Με Σόφο απέναντι στην Πανάθα να κάνει εξαιρετικά ματς και δηλώσεις του στυλ ''ποτέ δεν με πίστεψαν''

Με Νικ Καλάθη να σκέφτεται σε κάθε σουτ 1. το NBA 2. αν έκανε καλά που έφυγε από την Κούμπαν ή αν έκανε καλά που δεν ήρθε ξανά στην Πανάθα

Με πιθανή επιστροφή Ιτούδη στο ΟΑΚΑ με τον ΔΓ να τον κυνηγά στα αποδυτήρια και να φωνάζει ''ώξω τα διαλυτικά στοιχεία''

Και με τον μπριγιαντινο-προφέσορα του αθλήματος Σέρχιο να προσπαθεί να καταστρέψει ΑΚΟΜΑ μία ομάδα

Τουλάχιστον ο ομίλός μας θα έχει πλάκα....


Καλά για τους απέναντι τι να πει κανείς? Εγώ πάντως για την επόμενη ευρωλίγκα θα το παίξω στοίχημα να κληρωθεί με τα εφηβικά των αντίστοιχων ομάδων tongue.gif biggrin.gif ....
xristaras
Το f4 μονο 30 ευρω απο θεσσαλονικη.Καθολου ασχημα.
doctorjekil
QUOTE(TROGGS @ Jul 4 2013, 14:28 ) *
Ξερουμε ποιες ομαδες περιμενουμε απο προκριματικο...::βλεπω καμια Κιμκι στα σιγουρα αν και εχει κατι οικονομικα προβληματα λενε και δεν ξερουμε ποιους παικτες θα κρατησει τελικα...παντως εχουμε εναν αρκετα δυσκολο ομιλο με δυνατα παιχνιδια για τις πρωτες 4 θεσεις αυτο ειναι σιγουρο !!!

Η Κιμκι δεν νομιζω,ακουγεται οτι βαραει διαλυση,η Μπανβιτ,η Βαρεζε και η Λιετουβος ειναι τα φαβορι
silversurfer
Καταλαβαίνω πως τα ρόστερ δεν έχουν κλείσει, πως οι ομάδες που θα αντιμετωπίσουμε είναι "παγίδες" καθώς δεν είναι, πλην Μακάμπι, το μεγάλο όνομα που σημαίνει ότι μπορεί να υπάρξει χαλαρότητα ΑΛΛΑ αν δεν βγούμε 1οι στον όμιλο το λες στραβό ξεκίνημα. Είναι ΠΡΕΠΕΙ δεν είναι για χάρισμα. Όπως έχουμε πει ματώνουμε τη φανέλα και σκοτώνουμε κάθε αντίπαλο ώστε να δείχνουμε ποιός είναι το αφεντικό, και αν σε αυτόν τον όμιλο είμαστε τσιγκολελέτα τότε θα έρθουν ακόμη πιο δύσκολες μέρες.

Επίσης ρώτησα και στο γενικό τόπικ ξέρει κανείς πως παίζουν οι διασταυρώσεις στο τοπ16?
doctorjekil
QUOTE(silversurfer @ Jul 4 2013, 14:39 ) *
Καταλαβαίνω πως τα ρόστερ δεν έχουν κλείσει, πως οι ομάδες που θα αντιμετωπίσουμε είναι "παγίδες" καθώς δεν είναι, πλην Μακάμπι, το μεγάλο όνομα που σημαίνει ότι μπορεί να υπάρξει χαλαρότητα ΑΛΛΑ αν δεν βγούμε 1οι στον όμιλο το λες στραβό ξεκίνημα. Είναι ΠΡΕΠΕΙ δεν είναι για χάρισμα. Όπως έχουμε πει ματώνουμε τη φανέλα και σκοτώνουμε κάθε αντίπαλο ώστε να δείχνουμε ποιός είναι το αφεντικό, και αν σε αυτόν τον όμιλο είμαστε τσιγκολελέτα τότε θα έρθουν ακόμη πιο δύσκολες μέρες.

Επίσης ρώτησα και στο γενικό τόπικ ξέρει κανείς πως παίζουν οι διασταυρώσεις στο τοπ16?

Το σημαντικο δεν ειναι να εχεις ευκολο ομιλο τωρα αλλα ευκολο ομιλο στο τοπ16,οι διασταυρωσεις ειναι ακριβως οπως περσυ,καθε ομιλος στο τοπ16 θα εχει 2 πρωτους,2 δευτερους,2 τριτους και 2 τεταρτους...δυσκολα δηλαδη θα αποφυγουμε Μπαρτσα η Τσσκα στο τοπ 16
silversurfer
Προφανώς και όταν μιλάμε για ΤΟΠ 16 το εύκολο είναι σχετικό. Εγώ το είπα για να ρολάρει η ομάδα, για να πάρουν ίσως χρόνο οι νέοι στην Ευρωλίγκα και γενικά να θέσεις κάποιες βάσεις.
Φυσικά και έτσι όπως έχει γίνει η Ευρωλίγκα η 1η φάση είναι για να είναι αλλά δεν παύει να έχει σημασία η εικόνα που θα δείξεις.
TROGGS
QUOTE(doctorjekil @ Jul 4 2013, 14:38 ) *
Η Κιμκι δεν νομιζω,ακουγεται οτι βαραει διαλυση,η Μπανβιτ,η Βαρεζε και η Λιετουβος ειναι τα φαβορι



Χμμ!! Μπανβιτ -Ιτουδης την θεωρουν και φαβορι πλεον....γι αυτο ο φιλος πιο πανω εγραψε οτι εγραψε για σκηνες ροκ στο ΟΑΚΑ..!!!
A.CAB
Δυσκολούτσικος όμιλος. Όχι ώστε να μείνουμε έξω βέβαια αλλά θα υπάρξει κόντρα και ενδιαφέρον στην κατάταξη. Τα ρόστερ δεν είναι έτοιμα ακόμα οπότε δεν μπορούμε να βγάλουμε σοβαρά συμπεράσματα.
ΕΔκ πρώτης όψεως η Μακάμπι δείχνει πως θα είναι σαφώς καλύτερη φέτος πάντως. Η Λαμποράλ και αποδυναμωμένη δείχνει και πήρε και Σκαριόλο άρα μάλλον είναι στα φαβορί για αποκλεισμό απ' την πρώτη φάση. Η Κουμπάν είχε μια χαρά ομάδα πέρυσι, φέτος δεν ξέρω πως θα είναι (θα εξαρτηθούν πολλά στο που θα είναι ο Νικ) αλλά λογικά θα πέσει χρήμα και την κόβω να κάνει την έκπληξη φέτος. Ο Αστέρας νομίζω πήρε κάμποση γερουσία αλλά δεν πιστεύω πως είναι για πολλά αλλά έχει τσαμπουκαλεμένη έδρα. Και μετά βλέπουμε όποιος είναι να έρθει. Ελπίζω να βρούμε Ιτούδη. Εγώ θα χειροκροτήσω, οι πιστοί του ΔΓ θα γιουχάρουν χωρίς να ξέρουν το γιατί απλά επειδή το κατάπιαν αμάσητο και γενικά θα είμαστε μια ωραία ατμόσφαιρα.
Φέτος στόχος είναι το Φ4. Τίποτα λιγότερο.
Dreamerpanos
Δ' ΟΜΙΛΟΣ

1η αγων.: Νικήτρια Προκριματικών-Παναθηναϊκός 17-18/10
2η αγων.: Παναθηναϊκός-Λαμποράλ Κούτσα 24-25/10
3η αγων.: Ερυθρός Αστέρας-Παναθηναϊκός 31/1-1/11
4η αγων.: Παναθηναϊκός-Λοκομοτίβ Κουμπάν 7-8/11
5η αγων.: Μακάμπι Τελ Αβίβ-Παναθηναϊκός 14-15/11
6η αγων.: Παναθηναϊκός-Νικήτρια Προκριματικών 21-22/11
7η αγων.: Λαμποράλ Κούτσα-Παναθηναϊκός 28-29/11
8η αγων.: Παναθηναϊκός-Ερυθρός Αστέρας 5-6/12
9η αγων.: Λοκομοτίβ Κουμπάν-Παναθηναϊκός 12-13/12
10η αγων.: Παναθηναϊκός-Μακάμπι Τελ Αβίβ 19-20/12
Ginobili
Τελικά έχουμε 1 ή 2 αγώνες κεκλεισμένων θυρών τιμωρία???
Dreamerpanos
Είχαμε 4.....3+1(2 διαφορετικές τιμωρίες)....οι 3 έπεσαν και έγιναν 1 και η άλλη νομίζω δεν έχει εκδικαστεί η έφεση της....
silversurfer
H Μπανβιτ ανακοίνωσε Ρόουλαντ
shtarkws
Ξερουμε ακριβη ημερομηνια του F4? Γιατι νομιζω εχει γινει μι ααλλαγη
rchos
7η αγωνιστική στο ΟΑΚΑ το πρώτο παιχνίδι μεταξύ των αιωνίων στο τοπ 16.

Το ξαπόστειλαν τελευταία μέρα
t0ny3
Τρομακτικος ομιλοςκαι ματσαρες απο πολυ νωρις φετος στην Euroleague. Χαιρομαι που θα επιστρεψει ο Ζοτς στο σπιτι του και ελπιζω να τιμηθει και να αποθεωθει οπως του αρμοζει. Ο Ολυμπιακος ειναι το κερασακι στην τουρτα για τον ομιλο! biggrin.gif


Ε' Group

1η-8η αγωνιστική (2-3/1 και 27-28/2)

Παναθηναϊκός-Μιλάνο

2η-9η αγωνιστική (9-10/1 και 6-7/3)

Λαμποράλ-Παναθηναϊκός

3η-10η αγωνιστική (16-17/2 και 13-14/3)

Παναθηναϊκός-Εφές

4η-11η αγωνιστική (23-24/1 και 20-21/3)

Φενέρ-Παναθηναϊκός

5η-12η αγωνιστική (30-31/1 και 27-8/3)

Παναθηναϊκός-Μπαρτσελόνα

6η-13η αγωνιστική (13-14/2 και 3-4/4)

Μάλαγα-Παναθηναϊκός

7η-14η αγωνιστική (20-21/2 και 10-11/4)

Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός
bbplayer
Aν ξεκινήσουμε με τρεις νίκες , παλεύεται το πράγμα
louie
ουσιαστικα πρεπει να εχουμε στο μυαλο μας να βαλουμε απο κατω μιλανο, λαμποραλ, εφες και μαλαγα. βατες ειναι απλα πρεπει επιτελους να προχωρησουμε ενα βημα προς τα μπρος γιατι η εικονα μας ειναι ακομα οπως ηταν τον οκτωβριο. δεν γινεται να εμφανιστουμε οπως ειμασταν στην πρωτη φαση και να ελπιζουμε σε πολλα. κατα τα αλλα μπαρτσελονα μου φαινεται λιγο ανισσοροπη οποτε πιστευω οτι ενας βελτιωμενος παναθηναικος μπορει να κερδισει στο οακα, τον ολυμπιακο θα τον δουμε στο κυπελλο σε 2 μερες πως ματσαρουμε και ο ζοτς θα φροντισουμε να του κανουμε μια βραβευση σαν την περσινη στον μπατιστ που τον πηραν τα ζουμια και μετα δεν θα εχει ορεξη για αγωνα smiley.gif

ωραιο πρωτοσελιδο το goal σημερα

ptstein
Σαφως κανενα προγραμμα δεν ειναι απο μονο του καλο ή κακο,αλλα οι τρεις πρωτοι αγωνες ειναι οτι πρεπει για τον λαβωμενο ΠΑΟ.Μιλαμε για εναν ομιλο με 3 ξεκαθαρα φαβορι και 5 ομαδες που θα παλαιψουν για μια θεση.Θα ειναι εκπληξη μεγατονων καποιος εκ των ΟΣΦΠ,ΜΠΑΡΤΣΑ,ΦΕΝΕΡ να μεινει απ εξω.Ο ΠΑΟ εχει το καλυτερο ροστερ απ τους υπολοιπους 5 αλλα αυτη τη στιγμη μοιαζει ανημπορος για οτιδηποτε.Το καλο επισης με τον ομιλο αυτο ειναι οτι πιθανοτατα η προκριση θα κριθει χαμηλα σε νικες.Οπως και να χει ο μαγικος αριθμος μοιαζει να ειναι το 8...8 νικες σε τετοιο ομιλο δεν πιστευω οτι εχει ουτε η Λαμποραλ,ουτε η Μαλαγα,ουτε η Εφες,ουτε και η Αρμανι βεβαιως...εαν ο ΠΑΟ καταφερει να φτασει σ αυτον τον αριθμο ή εστω στο 7 πιστευω οτι εχει αρκετες πιθανοτητες.Εννοειται οτι πας για 7/7 στο ΟΑΚΑ και οτι μπορεσεις να παρεις εκτος εδρας.Η δικη μου η εκτιμηση ειναι 4-3 στο ΟΑΚΑ και 3-4 εκτος...ενα ρεκορ 7-7 δλδ ή στη καλυτερη 8-6.
Υπαρχει βεβαια μια μικρη προυποθεση,να ξεκινησουμε να παιζουμε μπασκετ... bball.gif
PARISINOS
Ο ομιλος ειναι παρα πολυ δυσκολος αλλα το μονο σιγουρο ειναι οτι θα δουμε ματσαρες (εκτος και αν εχουμε αποκλειστει απο το πρωτο γυρο smiley.gif ).

Γενικα η ευρωλιγκα φετος ειναι πολυ ανταγωνιστικη και με το νεο συστημα που εχει περισσοτερους αγωνες , τουλαχιστον θα χαρουμε μπασκετ.

τρεχω να αγορασω το διαρκειας για το τοπ 16 icon_drunk.gif
Boom Dizzle
Ομιλος με ομαδαρες και ματσαρες οπως ειπαν κ οι παραπανω συντοπιτες..
Ολα τα λεφτα τα 3 πρωτα ματς για εμας..αν τα παρουμε καναμε ενα μεγαλο βημα για την 8αδα...αν οχι δυσκολα τα πραγματα!
Με τα μεχρι τωρα δεδομενα ωστοσο και με το μπασκετ π παιζουμε εχουμε βουνο να ανεβουμε..Γ αυτο πρεπει να μπουμε
φορμαρισμενοι στ φαση τν 16 με νικη για αρχη στ πρωτο ματς με τς Ιταλους!!
Χαχαχα φανταζεστε τελευταια αγωνιστικη στς 16 καποιος εκ τν 2 αιωνιων να καιγεται γ νικη κ ο αλλος να ειναι αδιαφορος smiley.gif Αν και δεν παιζει να γινει τπτ τετοιο...κουβεντα να γντ!
spysta
για τον ΠΑΟ ειναι κομπλε το προγραμμα .. εχει την ευκαιρια να ξεκινησει με 3 νικες σε 3 βατα παιχνιδια με Μιλανο Καχα ΕΦΕΣ ,που θα του δωσουν ωθηση και ψυχολογια !!

στην περιπτωση ομως που στραβοπατησει στην αρχη μετα θα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι θεωρητικα ειναι 3 παιχνιδια που ΠΡΕΠΕΙ να παρει για να εχει βασιμες ελπιδες να περασει στην επομενη φαση
pinkfloyd
Ονειρα κανεις όταν εχεις ομαδα...σε αυτή την περιπτωση δεν σε απασχολει το προγραμμα
bbplayer
ξέρουμε κάτι για την τηλεοπτική κάλυψη?
manj13
QUOTE(pinkfloyd @ Dec 21 2013, 17:19 ) *
Ονειρα κανεις όταν εχεις ομαδα...σε αυτή την περιπτωση δεν σε απασχολει το προγραμμα


Να δηλωσουμε Ι5 και να μην κατεβουμε ισως???Δηλ ο Ζοτς που εχει χασει απο κατι Τοφας και Καρσιγιακα και τον Ακατανομαστο στο πρωταθλημα του να απολυθει αμεσα.... tongue.gif
Ονειρα κανω μη βαρατε... tongue.gif
reignman
QUOTE(spysta @ Dec 21 2013, 17:16 ) *
για τον ΠΑΟ ειναι κομπλε το προγραμμα .. εχει την ευκαιρια να ξεκινησει με 3 νικες σε 3 βατα παιχνιδια με Μιλανο Καχα ΕΦΕΣ ,που θα του δωσουν ωθηση και ψυχολογια !!

στην περιπτωση ομως που στραβοπατησει στην αρχη μετα θα ειναι δυσκολα τα πραγματα γιατι θεωρητικα ειναι 3 παιχνιδια που ΠΡΕΠΕΙ να παρει για να εχει βασιμες ελπιδες να περασει στην επομενη φαση


καχα εφες τις λες βατες. η μιλανο μου φαινεται πολυ δυνατη με χακετ και λαβαλ, σκληροτραχηλη ομαδα που ταυτοχρονα μπορει να γινει και ακρως επιθετικη κ γρηγορη. ωραιος ομιλος θα δουμε καλα παιχνιδια.
manj13


To πρόγραμμα για τις τηλεοπτικές καλύψεις των αγώνων του Παναθηναϊκού στο Top-16....


1 Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο Nova
2 Λαμποράλ Κούτσα - Παναθηναϊκός Nova
3 Παναθηναϊκός- Εφές Αναντόλου ΔΤ
4 Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ - Παναθηναϊκός ΔΤ
5 Παναθηναϊκός - Μπαρτσελόνα ΔΤ
6 Μάλαγα - Παναθηναϊκός ΔΤ
7 Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός ΔΤ
8 Μιλάνο - Παναθηναϊκός Nova
9 Παναθηναϊκός - Λαμποράλ Κούτσα ΔΤ
10 Εφές Αναντόλου - Παναθηναϊκός Nova
11 Παναθηναϊκός - Φενέρμπαχτσε/Ούλκερ Nova
12 Μπαρτσελόνα - Παναθηναϊκός Nova
13 Παναθηναϊκός - Μάλαγα ΔΤ
14 Ολυμπιακός - Παναθηναϊκός ΔΤ
bbplayer
ωραίος!
rchos
Άρα η ΔΤ είναι η κερδισμένη από την συνύπαρξη Ολυμπιακού Παναθηναικού στον ίδιο όμιλο.
Δείχνει και τα δύο ντέρμπι και υποθέτω η Νόβα αυτά δεν θα τα δείξει εκτός αν γίνει όπως στο final 4 που έχουν μετάδοση και οι δύο.

bbplayer
το τοπικ με την Κάχα , προτείνω να το ανοίξει ο sni79per, λόγω γούρικης πρεμιέρας tongue.gif
j-kidd13
QUOTE(bbplayer @ Jan 4 2014, 11:55 ) *
το τοπικ με την Κάχα , προτείνω να το ανοίξει ο sni79per, λόγω γούρικης πρεμιέρας tongue.gif


Εχει το ελευθερο απο μενα...Οσο κερδιζουμε θα τα ανοιγει αυτος.... tongue.gif
CG.
Ελεγα να το ανοιξω εγω σαν πρωτο μου post αλλα μετα σκεφτηκα ...αστο μην το αρπαξουμε και με κραξουν απο την αρχη.biggrin.gif
Καλη χρονια με την ευκαιρια
bbplayer
καλως ήρθες smile.gif άσε τον snip79per λόγω επιτυχίας την πρώτη αγωνιστική να μας κάνει ποδαρικό για το 2014. Και αν κάτσει καμια στραβή (χτυπάω ξύλο) να ξέρουμε ποιον θα πλακώσουμε smiley.gif
CG.
Εγω παντως εκανα εγγραφη κυριως γιατι ακουσα οτι στο φορουμ κυκλοφορει ενας νεκροθαφτης που τον ψαχνω απο παλια ,πριν παει στρατο να τον δειρωbiggrin.gif αν ακουσετε τιποτα να μου το πειτε.νομιζω φερνει κ τιτλο moderator smile.gif
louie
QUOTE (CG. @ Jan 4 2014, 22:03 ) *
Εγω παντως εκανα εγγραφη κυριως γιατι ακουσα οτι στο φορουμ κυκλοφορει ενας νεκροθαφτης που τον ψαχνω απο παλια ,πριν παει στρατο να τον δειρωbiggrin.gif αν ακουσετε τιποτα να μου το πειτε.νομιζω φερνει κ τιτλο moderator smile.gif


χαχαχα τοποθεσια εξωτικο ιλιον; νομιζα οτι μονο εγω την λεω αυτη τη φραση... ελα ρε λιοσα
sni79per
Λαμποράλ Κούτσα-Μπαρτσελόνα 76-72 κ θελετε να παιξω το κεφαλι μου κορωνα γραμματα ανοιγοντας το τοπικ του αγωνα; smiley.gif
οκ κανω τα βουντου κ το ανοιγω icon_drunk.gif
CG.
QUOTE (sni79per @ Jan 5 2014, 14:40 ) *
Λαμποράλ Κούτσα-Μπαρτσελόνα 76-72 κ θελετε να παιξω το κεφαλι μου κορωνα γραμματα ανοιγοντας το τοπικ του αγωνα; smiley.gif
οκ κανω τα βουντου κ το ανοιγω icon_drunk.gif

Επειδη εκατσα κ το ειδα το ματσακι θα ελεγα οτι ο πλαθα δεν εχει δωσει ρολους στην μπα(ρ)τσα.Περα απο τον παπ οι υπολοιποι μπαινουν βγαινουν σωρηδον.Αλλα εχουν μεγαλη ποικιλια κ καποια στιγμη θα κανουν μπαμ.Ασε που θα παρουν λογω ποιοτητας κ νικη εκτος.Οποτε για το πλασαρισμα ειναι must η νικη στην βασκονια.η λαμποραλ εχει προβλημα σοβαρο αμυντικα μεσα στο καλαθι και πρεπει να ειμαστε προσεχτικοι στην περιφερειακη μας αμυνα που απλα σκοτωνουν οταν βαρανε χαλαροι.και επειδη φετος εχουμε θεμα με την περιφερειακη αμυνα θα δουμε αν πραγματικα η ομαδα αμυντικα ανεβηκε επιπεδο σε τετοιο δυσκολο εκτος εδρας ματς.αν παιξεις παντως σωστα περιφερειακα το χεις το ματς.
T.W.Is.M.
QUOTE(CG. @ Jan 4 2014, 22:03 ) *
Εγω παντως εκανα εγγραφη κυριως γιατι ακουσα οτι στο φορουμ κυκλοφορει ενας νεκροθαφτης που τον ψαχνω απο παλια ,πριν παει στρατο να τον δειρωbiggrin.gif αν ακουσετε τιποτα να μου το πειτε.νομιζω φερνει κ τιτλο moderator smile.gif



Δε χρειαζεται να ακουσουν! Βγαινω και μονος μου απο την Death Valley για να σου μεταφερω το σκοτεινο μου μηνυμα:


smiley.gif
Την προβλεψη για το παιχνιδι στη Βιτορια θα την κανω οταν ανοιξει το τοπικ.
CG.
QUOTE (T.W.Is.M. @ Jan 6 2014, 00:22 ) *
Δε χρειαζεται να ακουσουν! Βγαινω και μονος μου απο την Death Valley για να σου μεταφερω το σκοτεινο μου μηνυμα:


smiley.gif
Την προβλεψη για το παιχνιδι στη Βιτορια θα την κανω οταν ανοιξει το τοπικ.

Εδω εισαι πουλακι μου ε...
Μαυρη πετρα εριξες παναθεμα σεbiggrin.gif
Αλλα κρατησες επιπεδο smile.gif
bbplayer
Οι Ολυμπιακοί θα πάνε να κάνουν τα ψώνια τους στο Μιλάνο, θα περάσουν και από το Mediolanum να ρίξουν μια 20άρα και όλα καλά. Δε μπορώ να καταλάβω ποιος φωστήρας και με ποια κριτήρια έκρινε ότι αυτό το ματς είναι μαγαλύτερης σπουδαιότητας από το δικό μας. Εκτός κι εάν επιλέγουν τα ματς που θα δείξουν ...έτσι για το χαβαλέ
kseplenhs
QUOTE(bbplayer @ Jan 8 2014, 10:11 ) *
Οι Ολυμπιακοί θα πάνε να κάνουν τα ψώνια τους στο Μιλάνο, θα περάσουν και από το Mediolanum να ρίξουν μια 20άρα και όλα καλά. Δε μπορώ να καταλάβω ποιος φωστήρας και με ποια κριτήρια έκρινε ότι αυτό το ματς είναι μαγαλύτερης σπουδαιότητας από το δικό μας. Εκτός κι εάν επιλέγουν τα ματς που θα δείξουν ...έτσι για το χαβαλέ


Εμείς είμαστε ομάδα του λαού,οπότε επιβάλεται να είμαστε σε ελεύθερη μετάδοση.Εσείς του κεφαλαίου βάλτε νόβα που μπορείτε...

Εμείς γιγαντοοθόνες στην πλατεία στο δημαρχείο του πειραιά,συσσίτια,φωταγώγηση της πόλης αν κερδίσουμε,πένθος αν χάσουμε...
Quincy
QUOTE(kseplenhs @ Jan 9 2014, 07:33 ) *
πένθος αν χάσουμε...



Ξέχασες τα λαικά δικαστήρια για να τιμωρηθούν οι υπεύθυνοι όπως τους αξίζει!
bbplayer
"η Λαμποράλ έχει πια πλήρες ρόστερ και καλή κυκλοφορία της μπάλας. Εκεί θα εστιάσουμε: στο να “χαλάσουμε” το παιχνίδι της, ώστε να φύγουμε νικητές. Κάναμε καλές προπονήσεις, είμαστε επιτέλους όλοι μαζί και είμαστε σε καλή κατάσταση"

μια φορά να τον ακούσω αυτόν τον χριστιανό να μη θέλει να χαλάσει κάτι...κάτι σαν τον Μπομπ το μάστορα ένα πράμα. Μια θα χαλάσουμε το μυαλό τους , μια θα χαλασουμε το παιχνίδι τους...παίξε το μπασκετ σου και άσε τους άλλους να ψάχνουν τι θα σου χαλάσουν και πώς.

Παναθηναϊκός είσαι γμτ. Όχι η Ρύτας

http://euroleague.sport24.gr/article/25874..._apodeiksh.html
manj13
QUOTE(bbplayer @ Jan 10 2014, 21:01 ) *
"η Λαμποράλ έχει πια πλήρες ρόστερ και καλή κυκλοφορία της μπάλας. Εκεί θα εστιάσουμε: στο να “χαλάσουμε” το παιχνίδι της, ώστε να φύγουμε νικητές. Κάναμε καλές προπονήσεις, είμαστε επιτέλους όλοι μαζί και είμαστε σε καλή κατάσταση"

μια φορά να τον ακούσω αυτόν τον χριστιανό να μη θέλει να χαλάσει κάτι...κάτι σαν τον Μπομπ το μάστορα ένα πράμα. Μια θα χαλάσουμε το μυαλό τους , μια θα χαλασουμε το παιχνίδι τους...παίξε το μπασκετ σου και άσε τους άλλους να ψάχνουν τι θα σου χαλάσουν και πώς.

Παναθηναϊκός είσαι γμτ. Όχι η Ρύτας

http://euroleague.sport24.gr/article/25874..._apodeiksh.html


Κι ο Ζοτς το μπασκετ του πηγε να παιξει με Ολυμπιακο....Ασ' τον Πεδουλακη να χαλαει οτι θελει...Και μετα απο χρονια να δειχνει τιτλους -ΑΝ μπορει να το πετυχει- ΕΣΤΩ ετσι, αντι να λεει οτι: "καποτε εγω επαιζα ολοκληρωτικο μπασκετ...."...''Και τι πηρατε κυριε?" "".....................Βωβος κινημ/φος''...Δηλ. αν η Ρεαλ παρει φετος οτι πηρε περσι, θα λεει οτι επαιξα το καλυτερο μπασκετ της ιστοριας...ΕΩΣ ΤΟ Φ4???Θα ξαναρωτησουν το Μαλκοβιτς και θα τους ξαναδειξει τα δαχτυλιδια του και θα ξαναπει στην διοικηση -της Ρεαλ αυτη τη φορα- να δωσει το πριμ της κατακτησης στους παικτες της που η Μπαρτσελονα δεν εδωσε 19.gif 19.gif
FIRST IS FIRST SECOND IS NOTHING...Σκληρο αλλα ρεαλιστικο...


Οφ τοπικ(αλλα το θυμηθηκα και θυμωσα tongue.gif )Α, ΡΕ ΠΟΠΟΒΙΤΣ!!!!Και να το χανες απο αλλον...οχι ΑΠ ΑΥΤΟΝ....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.