Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός - Αρμάνι Μιλάνο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
vastravoud
vs

Φώτσης και Ντρου - η επιστροφή smile.gif
damian
Φώτσης και Ντρού και Γιάνναρος - η επιστροφή.....


fixed biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
plokamias
http://www.gazzetta.gr/europe/article/item...po-armani-tzins

Μόνο Φώτσης εν τέλει wink.gif
vastravoud
Δεν παίζει να μας ξανάρθει;
lakersdynasty
QUOTE(vastravoud @ Feb 21 2012, 20:23 ) *
Δεν παίζει να μας ξανάρθει;


Αντ-ερωτηση. Αν δεν τον θελει η Αρμανι τον θελουμε εμεις? Εμεις αυτη τη στιγμη τον Μαριτς χρειαζομαστε και βοηθεια απο τον Σμιθ στο 4. Δεν πιστευω οτι χρειαζομαστε σουτερ σε κακη αμυντικα περιοδο για αρκετους μηνες τωρα.
Χορευτης
QUOTE(lakersdynasty @ Feb 21 2012, 12:37 ) *
Αντ-ερωτηση. Αν δεν τον θελει η Αρμανι τον θελουμε εμεις? Εμεις αυτη τη στιγμη τον Μαριτς χρειαζομαστε και βοηθεια απο τον Σμιθ στο 4. Δεν πιστευω οτι χρειαζομαστε σουτερ σε κακη αμυντικα περιοδο για αρκετους μηνες τωρα.


κ ρωτω. Που θα βρει ο παναθηναικος τα λεφτα για να τον φερει παλι πισω?
A.CAB
QUOTE(Χορευτης @ Feb 21 2012, 21:00 ) *
κ ρωτω. Που θα βρει ο παναθηναικος τα λεφτα για να τον φερει παλι πισω?


Σιγά τα λεφτά που θα θέλει ο Ντρου για να γυρίσει να παίξει στον Παναθηναικό (διεκδικώντας σε υψηλό επίπεδο 3 τίτλους) για 4 μήνες.
Αλλά το θέμα δεν είναι εκεί. Το θέμα είναι ότι .. δεν υπάρχει θέμα. Ούτε σενάριο επιστροφής υπάρχει, ούτε λογική. Ο περσινός Ντρου δεν είναι αυτό που χρειάζεται ο Παναθηναικος. Και που στην τελική κάπου σε αυτά τα επίπεδα δείχνει να βρίσκεται και ο Λόγκαν τελευταία έτσι κι αλλιώς.
baskethood
Γιατί υπάρχει θέση ξένου;
M02975
QUOTE(A.CAB @ Feb 21 2012, 23:17 ) *
Σιγά τα λεφτά που θα θέλει ο Ντρου για να γυρίσει να παίξει στον Παναθηναικό (διεκδικώντας σε υψηλό επίπεδο 3 τίτλους) για 4 μήνες.
Αλλά το θέμα δεν είναι εκεί. Το θέμα είναι ότι .. δεν υπάρχει θέμα. Ούτε σενάριο επιστροφής υπάρχει, ούτε λογική. Ο περσινός Ντρου δεν είναι αυτό που χρειάζεται ο Παναθηναικος. Και που στην τελική κάπου σε αυτά τα επίπεδα δείχνει να βρίσκεται και ο Λόγκαν τελευταία έτσι κι αλλιώς.

Δεν νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί ο περσινός Ντρου με το φετινό Λογκαν. Ο Ντρου έπαιζε άμυνα και είχε καλύτερη κυκλοφορία στην μπάλα. Το μόνο ελαφρυντικό που βρίσκω στον Λόγκαν είναι ότι βρίσκεται ακόμη στην πρώτη του χρονιά στον Παναθηναϊκο.
θα δούμε στο τέλος
A.CAB
QUOTE(M02975 @ Feb 21 2012, 21:41 ) *
Δεν νομίζω ότι μπορεί να συγκριθεί ο περσινός Ντρου με το φετινό Λογκαν. Ο Ντρου έπαιζε άμυνα και είχε καλύτερη κυκλοφορία στην μπάλα. Το μόνο ελαφρυντικό που βρίσκω στον Λόγκαν είναι ότι βρίσκεται ακόμη στην πρώτη του χρονιά στον Παναθηναϊκο.
θα δούμε στο τέλος


Σε σχέση με τον περσινό Ντρου (όχι τον προηγούμενων ετών) μια χαρά συγκρίνεται κατά τη γνώμη μου. Πέρυσι ο Ντρου μία έπαιζε, δύο είχε πρόβλημα. Και ο Λόγκαν τελευταία (όχι στο μεγαλύτερο διάστημα της σεζόν που ήταν ανύπαρκτος) μια χαρά στέκεται και στην άμυνα. Ειδικά στο ντέρμπι με τον Ολυμπιακό στάθηκε καλά και όχι μακρυά από τις περσινές εμφανίσεις του Νίκολας στα συγκεκριμένα παιχνίδια. Βέβαια πάντα στο τέλος γίνεται το ταμείο.
bbplayer
Τι σχέση ακριβώς έχει ο Ντρου με την "Λογκαν ΑΒΕΕ, δομικα υλικά"? (γεμίσματα δαπέδων, έτοιμοι σοβάδες, κεραμοσκεπές, πέτρες και βότσαλα, πλάκες πεζοδρομίου, κράσπεδα κ.ά)

Και την τελευταία του χρονιά και στα μάτς με τη Μπάρτσα ήταν εξαιρετικός και στον τελικό. Συγγνώμη κιόλας αλλά μου φαίνεται ότι ξεχνάμε εύκολα.
Ο Ντρου είχε έναν επιπόλαιο τραυματισμό στη μέση του. Του ζητήθηκε να μπει νωρίτερα και να βοηθήσει την ομάδα, το έκανε με αποτέλεσμα να υποτροπιάσει και να πάει στην Αμερική για παραπέρα βοήθεια. Στο ματς με τον Ολυμπιακό που χάσαμε στο ΟΑΚΑ(τότε που είχαμε πολλούς τραυματίες) , μπήκε μέσα και έφερε το παιχνίδι στα ίσα μόνος του. Βέβαια δεν άντεξε να παίξει πάνω από 10 λεπτά.
Για να καταλάβω δηλαδή , ποιον αξιόπιστο σουτέρ έχουμε φέτος , που μας "περισσεύει" ο Ντρου? Την ικανότητα του Ντρου να σουτάρει μετά από ντρίπλα όχι απλώς δεν την έχει ο Λόγκαν αλλά ούτε θα την πλησιάσει ποτέ. Δεν έχουμε πια τέτοιον παίχτη . Ίσως ο ΔΔ αλλά με πολύ πιο αργή αντίδραση.
Βέβαια επειδή από τον Ομπράντοβιτς τα έχουμε δει όλα, ΜΑ ΟΛΑ, (μέχρι να παίρνει πρωτάθλημα με τον Παπανικολάου) δεν αποκλείω να δούμε τον Λόγκαν να βοηθάει περισσότερο αλλά το ταβάνι του είναι σαφώς χαμηλότερο από του Νίκολας.

Ούτε ο Γιάνναρος θα έρθει? Τέλειωσαν οι βιταμίνες στην Ιταλία?
Ginobili
Ο Λόγκαν έχει ανεβάσει πολύ την απόδοση του τον τελευταίο καιρό,είναι πολύ χρήσιμη η πιεστική του άμυνα στην περιφέρεια και ειδικά στο ΣΕΦ έχει κάνει εξαιρετικό παιχνίδι.Και επιθετικά ακόμα δείχνει να ρολάρει καλυτερα.Απλά το θέμα είναι ότι δεν είναι ο αξιόπιστος σουτέρ που θα ήθελε ο ΠΑΟ υστερεί πολύ στο σουτ σε σχέση με τον Νίκολας.Βέβαια και να θέλαμε τον Νίκολας...δεν υπάρχει θέση ξένου.
Θα συμφωνήσω με lakersdynasty ο ΠΑΟ χρειάζεται βοήθεια περισσότερο από Μάριτς και Σμιθ στην ρακέτα για να ανέβουμε επίπεδο,και να προσθέσω ότι χρειαζόμαστε περισσότερα πράγματα και από τον Νικ Καλάθη,δεν βγάζει την ίδια ενέργεια στο παρκέ με πέρσι,κάπου μια έλλειψη αυτοπεποίθησης διακρίνω και δεν γίνεται να έχει χειροτερέψει το σουτ του.Πέρσι έβαζε κάποια σουτ...φέτος τιποτα.
Τώρα για τον Πατ Καλάθη...ειλικρινά αδυνατώ να αντιληφθώ τι γίνεται.Αδυνατώ να καταλάβω τι πρέπει να κάνει για να παίξει..με την Καβάλα που τον είδα στο γήπεδο ήταν εξαιρετικός.Όχι μόνο σε σκορ,αλλά και σε αντίληψη του παιχνιδιού και σε συνεργασίες.Και ο μεγαλύτερος παικταράς να ήταν,τόσους μήνες παροπλισμένος στην εξέδρα θα εμφανιζόταν ψιλοχαμένος στο παρκέ.Τις ευκαιρίες του Τέπιτς να έπαιρνε μόνο...
nosferatu
QUOTE(bbplayer @ Feb 21 2012, 23:45 ) *
Ούτε ο Γιάνναρος θα έρθει? Τέλειωσαν οι βιταμίνες στην Ιταλία?


WHAAAAAAT?? Παιζει τετοιο σεναριο??
bbplayer
QUOTE (nosferatu @ Feb 21 2012, 23:31 ) *
WHAAAAAAT?? Παιζει τετοιο σεναριο??


γιατί ? θα πας Ιταλία και θες βιταμίνες? icon_drunk.gif
vastravoud
Ζοτς:

QUOTE
Θα είμαστε έτοιμοι για κάθε ενδεχόμενο. Είναι μέλος της οικογένειας. Όπως κι ο Ντρου. Για όλη τη ζωή τους. Είναι δύο παίκτες με μεγάλη προσφορά στον Παναθηναϊκό. Είμαι πολύ χαρούνενος που τους είχα μαζί μας. Δυστυχώς η κατάσταση το καλοκαίρι δεν μας επέτρεψε να τους κρατήσουμε. Ευελπιστώ πως ο κόσμος θα αναγνωρίσει όλα όσα έχει κάνει. Όπως θα ήθελα και θα παρακαλούσα να φερθούν σωστά και στον Γιάννη Μπουρούση.


Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω αύριο στο γήπεδο, όμως θα ήθελα πολύ να έβλεπα ένα ΜΕΓΑΛΟ standing ovation για τον Αντώνη Φώτση.
baskethood
QUOTE (vastravoud @ Feb 22 2012, 23:37 ) *
Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω αύριο στο γήπεδο, όμως θα ήθελα πολύ να έβλεπα ένα ΜΕΓΑΛΟ standing ovation για τον Αντώνη Φώτση.

Την προηγούμενη φορά που είχε έρθει, μαζί με τον Λάζαρο, υπήρχαν μουρμούρες. Αλλά δε θυμάμαι για ποιον από τους δύο smile.gif
tornado
QUOTE (vastravoud @ Feb 22 2012, 23:37 ) *
Ζοτς:



Δυστυχώς δεν μπορώ να πάω αύριο στο γήπεδο, όμως θα ήθελα πολύ να έβλεπα ένα ΜΕΓΑΛΟ standing ovation για τον Αντώνη Φώτση.


Ο Φώτσης όχι μόνο standing ovation, αλλά βράβευση πριν τον αγώνα θέλει με τόσα που έχει προσφέρει στον ΠΑΟ. Το θέμα είναι άλλο. Ότι όπως και να το κάνουμε, έφυγε από την ομάδα στην οποία ανδρώθηκε και διακρίθηκε για τα λεφτά που του προσφέρθηκαν από την Αρμάνι. Και αυτό αφήνει μια πικρία. Θέλω να πιστεύω ότι οι φίλαθλοι σήμερα δε θα το σκεφτούν αυτό και θα κρατήσουν μόνο τις ευχάριστες στιγμές που τους χαρισε ο Batman. Θα είναι πραγματικά κρίμα να γίνει δέκτης αποδοκιμασιών.

ΥΓ: Αν ήμουν ο προπονητής της Αρμάνι δε θα τον έβαζα να παίξει. Οι λόγοι ευνόητοι... Όχι για το ότι θα φοβόμουν ότι δε θα θέλει να σκοράρει κόντρα στην παλιά του ομάδα. Το θεωρώ όμως τελείως αντιδεοντολογικό και αντιαθλητικό να τον φέρει ο ίδιος ο προπονητής του σε αυτήν τη δύσκολη θέση. Θα μου πείτε τώρα... δε σκέφτονται όλοι έτσι.
kobaksev
Όταν συμφώνησε ο Φωτσένκο δεν είχε πρόταση από τον Παναθηναϊκό και ήταν αμφίβολο αν/πότε θα έχει.
Αν του προτείνανε γύρω στο 1 εκ θα έμενε. Η αίσθηση από το καλοκαίρι είναι πως ο Φώτσης και ο Ντρου χάθηκαν σε μια περίοδο που έδειχνε η ομάδα να πηγαίνει σε αποδόμηση μέχρι που κάτι άλλαξε στην πορεία. Εκ των υστέρων και βάσει απόδοσης, το συμβόλαιο του Φώτση θα μπορούσε να βγει μην αποκτώντας Πατ-Σμιθ, κόβωντας κάτι από τον Μάριτς και φορτώνοντας το μπάτζετ μισό εκ ας πούμε. Καλύτερα ή χειρότερα, είναι πια ιστορία.

Αύριο θα αποθεωθεί πριν το παιχνίδι αλλά μες στο παιχνίδι είναι αντίπαλος.

Δίκιο έχει ο Ζοτς για τον Μπουρούση, δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι τώρα που φοράει τη φανέλα της Αρμάνι. Το "να φερθούν σωστά" φυσικά δεν σημαίνει χειροκρότημα.

Το θέμα είναι ομάδα και κόσμος να πάρουν σοβαρά το παιχνίδι, οι άλλοι δεν έχουν τίποτα να χάσουν.
vastravoud
QUOTE(kobaksev @ Feb 23 2012, 02:24 ) *
Όταν συμφώνησε ο Φωτσένκο δεν είχε πρόταση από τον Παναθηναϊκό και ήταν αμφίβολο αν/πότε θα έχει.
Αν του προτείνανε γύρω στο 1 εκ θα έμενε. Η αίσθηση από το καλοκαίρι είναι πως ο Φώτσης και ο Ντρου χάθηκαν σε μια περίοδο που έδειχνε η ομάδα να πηγαίνει σε αποδόμηση μέχρι που κάτι άλλαξε στην πορεία. Εκ των υστέρων και βάσει απόδοσης, το συμβόλαιο του Φώτση θα μπορούσε να βγει μην αποκτώντας Πατ-Σμιθ, κόβωντας κάτι από τον Μάριτς και φορτώνοντας το μπάτζετ μισό εκ ας πούμε. Καλύτερα ή χειρότερα, είναι πια ιστορία.


Ακριβώς. Ο Ζοτς κάπου μετά τις απώλειες Φώτση και Ντρου ήταν που γύρισε άρον άρον από τη Σερβία και μπήκαν τα πράγματα σε σειρά. Με αθροισμένα τα συμβόλαια Πατ, Σμιθ + κάτι ψιλά ακόμα κι εγώ πιστεύω πως θα έμενε. Τεσπα, δεν ωφελεί να το συζητάμε άλλο.

QUOTE
Αύριο θα αποθεωθεί πριν το παιχνίδι αλλά μες στο παιχνίδι είναι αντίπαλος.


Ισχύει αυτό. Απλώς θεωρώ ότι η τελευταία του περίοδος στον ΠΑΟ ήταν....εκρηκτική, με ισάριθμα πρωταθλήματα, δύο Ευρωλίγκες και τον ίδιο να παρουσιάζεται πολύ ώριμος, εκρηκτικός όσο πάντα και ΚΑΤΑΛΥΤΙΚΟΣ όταν έπρεπε. Σίγουρα, δεν ήταν ποτέ all-around παίκτης, είχε ελλείψεις όμως στο δεδομένο σύστημα της ομάδας ταίριαξε ΣΑΝ ΓΑΝΤΙ.

Respect Αντώναρε, ευχαριστούμε.

QUOTE
Δίκιο έχει ο Ζοτς για τον Μπουρούση, δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι τώρα που φοράει τη φανέλα της Αρμάνι. Το "να φερθούν σωστά" φυσικά δεν σημαίνει χειροκρότημα.


Ακριβώς. Η μανούλα του δε νομίζω ότι μας έχει κάνει τίποτα (ούτε και ο ίδιος θα έλεγα), οπότε δε χρειάζεται να τα ακούσει.
phoenix_93
Αν αποδοκιμαστεί ο Φώτσης θα έχουμε φτάσει σε νέα επίπεδα κατάντιας.
Ginobili
QUOTE(phoenix_93 @ Feb 23 2012, 10:09 ) *
Αν αποδοκιμαστεί ο Φώτσης θα έχουμε φτάσει σε νέα επίπεδα κατάντιας.

Το ακούσαμε κι αυτό στην ζωή μας...."νέα" επίπεδα κατάντιας για τον μπασκετικό Παναθηναικό...
slok
Πάντως εμένα μου αρέσει που ήρθαν οι smith,logan.
Οχι οτι ειναι καλυτεροι παιχτες απο Φωτση, νικολας ,μαλλον χειρότεροι θα έλεγα,

αλλα οπως και να το κάνουμε είΝΑΙ ωραιο να βλεπεις καινουργια προσωπα ,να ανανεωνεται και λιγο η ομάδα.
A.CAB
Τώρα από που ξεκίνησε η παραφιλολογία ότι μπορεί να γιουχαριστεί ο Φώτσης; Δεν υπάρχει καμία περίπτωση. Έχει προσφέρει πολλά, του έχουν προσφέρει ακόμα περισσότερα και όλα καλά. Χειροκρότημα και πάλι χειροκρότημα. Ούτε τιμητική πλακέτα, ούτε θα μαζευτούμε στο κέντρο του γηπέδου και θα κλαίμε όλοι μαζί. Επίσης το 2007 που είχε ξανάρθει με τη Διναμό, ψιλοαδιάφορος πέρασε αν και τότε είχε φύγει κάμποσα χρόνια από την ομάδα οπότε δεν ήταν νωπές οι μνήμες με τα πράσινα.

Όσον αφορά το πόσους έπρεπε να μην πάρουμε για να κρατήσουμε τον Φώτση διαφωνώ. Όχι με 1 εκ. δεν έμενε, αλλά θα γέλαγε κιόλας. Ναι ο Παναθηναικός δεν του έκανε πρόταση αλλά και ο Φώτσης δεν περίμενε τίποτα. Λες και τον κυνηγάγανε. Εδώ δεν πήγε στην Μπαρτσελόνα για 200.000 και προτίμησε την Αρμάνι για να έρχεται δεύτερος. Τα σύκα σύκα. Το χρήμα πάντα ήταν η κανονική ομάδα του Φώτση.
Δεν τον κατηγορώ γιατί δεν το έχει πολύκρύψει ποτέ. Και παραμένει από τους αγαπημένους μου παίχτες. Αλλά μην πάμε να τον βγάλουμε και άρρωστο Παναθηναικό που απλά περίμενε στο ακουστικό του αλλά πρόταση δεν ήρθε ποτέ. 3 φορές έχει φύγει. Από την πολλή αγάπη μάλλον.

Όσο για τον Μπουρούση δεν τρέχει κάτι. Εγώ μια φορά θα τον γιουχάρω γιατί δεν είμαι πολιτισμένος. Ούτε θα του πετάξω καρέκλα στο κεφάλι, ούτε κέρμα, ούτε τίποτα αλλά τη γιούχα του θα την ακούσει.
priest
pat :200χιλ.ΕΥΡΩ και σμιθ:140χιλ.ΕΥΡΩ=340χιλ και στον φωτση σε ενα αρθρο ειχα διαβασει πως του εκαναν μια προσφορα κοντα στα 750+χιλ...θεωρειτε τα 410χιλ κατι ψιλα??? ohmy.gif
vastravoud
QUOTE(priest @ Feb 23 2012, 15:33 ) *
pat :200χιλ.ΕΥΡΩ και σμιθ:140χιλ.ΕΥΡΩ=340χιλ και στον φωτση σε ενα αρθρο ειχα διαβασει πως του εκαναν μια προσφορα κοντα στα 750+χιλ...θεωρειτε τα 410χιλ κατι ψιλα??? ohmy.gif


Βασικά απ' όσο αντιλαμβάνομαι δεν του έγινε καν πρόταση, οπότε επέλεξε να φύγει και καλά έκανε.

Ως προς το γιατί επέλεξε Αρμάνι αντί Μπαρτσελόνα, πιστεύω ότι αν είσαι εκτός Ελλάδας παίζει ρόλο αφ' ενός μεν το 1 μύριο παραπάνω σε ορίζοντα τριετίας καθώς και το ότι Μιλάνο - Αθήνα είναι 1 ώρα πτήση. Και όταν έχεις παιδί, αυτό μετράει ΠΟΛΥ smile.gif
Kronos#7
Τι ώρα είναι το παιχνίδι?
bbplayer
QUOTE (A.CAB @ Feb 23 2012, 13:45 ) *
Όσον αφορά το πόσους έπρεπε να μην πάρουμε για να κρατήσουμε τον Φώτση διαφωνώ. Όχι με 1 εκ. δεν έμενε, αλλά θα γέλαγε κιόλας. Ναι ο Παναθηναικός δεν του έκανε πρόταση αλλά και ο Φώτσης δεν περίμενε τίποτα. Λες και τον κυνηγάγανε. Εδώ δεν πήγε στην Μπαρτσελόνα για 200.000 και προτίμησε την Αρμάνι για να έρχεται δεύτερος. Τα σύκα σύκα. Το χρήμα πάντα ήταν η κανονική ομάδα του Φώτση.
Δεν τον κατηγορώ γιατί δεν το έχει πολύκρύψει ποτέ. Και παραμένει από τους αγαπημένους μου παίχτες. Αλλά μην πάμε να τον βγάλουμε και άρρωστο Παναθηναικό που απλά περίμενε στο ακουστικό του αλλά πρόταση δεν ήρθε ποτέ. 3 φορές έχει φύγει. Από την πολλή αγάπη μάλλον.

Όσο για τον Μπουρούση δεν τρέχει κάτι. Εγώ μια φορά θα τον γιουχάρω γιατί δεν είμαι πολιτισμένος. Ούτε θα του πετάξω καρέκλα στο κεφάλι, ούτε κέρμα, ούτε τίποτα αλλά τη γιούχα του θα την ακούσει.


+1

πολύ σωστό το bold

στις 10 είναι το ματς
lakersdynasty
Απο οτι φαινεται οι δικοι μας εμαθαν οτι κερδισε η φενερ και θελουν να ξανακανουν ενδιαφερον τον ομιλο icon_drunk.gif
a.car
τραγικό παιχνίδι και άμυνα και επίθεση, ο Μίσσας προσπαθεί να σώσει τις μαλ...ιες του Χατζηπαπάρα.
bbplayer
Μήπως να τα παίζαμε όλα τα ματς εκτός έδρας φέτος? Πώς παίζουν έτσι ? blink.gif
a.car


Καμμιά φορά χρειάζεται και το ατομικό παιχνίδι στυλ λόγκαν όταν τα συστήματα δε βγαίνουν
bbplayer
Ο Χάτζη θέλει ντε και καλά να το μετρήσει icon_drunk.gif
a.car
QUOTE(bbplayer @ Feb 23 2012, 22:46 ) *
Ο Χάτζη θέλει ντε και καλά να το μετρήσει icon_drunk.gif



Μέγας Μελισσανίδης ο Χατζή!!
tzagasdog
της δημοσιας τηλεόρασης θέλω να τους κάνω γλυκό έρωτα.... δεν παλεύεται....

ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΙΣΧΎΣΕΙ ΜΌΝΙΜΗ ΑΠΕΡΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩΝ?
σαν να εισαι στο γήπεδο θα ειναι!!!!
PAKMAN
Ακούω προβλέψεις τελικού σκορ.... 78-70
bbplayer
67-61
a.car
QUOTE(PAKMAN @ Feb 23 2012, 22:59 ) *
Ακούω προβλέψεις τελικού σκορ.... 78-70



Αισιόδοξο σε βρίσκω.
bbplayer
Σάρας και γρήγορα
a.car


Ο αγώνας μου θυμίζει Ούνιξ
lakersdynasty
QUOTE(a.car @ Feb 23 2012, 23:17 ) *
Ο αγώνας μου θυμίζει Ούνιξ


το ζητημα ειναι οτι ο ΠΑΟ ειναι αυτος που θυμιζει τον ΠΑΟ εκεινου του ματς. Η Αρμανι σιγουρα παιζει καλητερα απο οτι στο 1ο ματς αλλα και παλι εμεις φταιμε για το τι γινεται (και) σημερα...
bbplayer
ένα μακρινό σουτ ρε πούστη μου! ένα γμτ την τρέλα μου
a.car
QUOTE(lakersdynasty @ Feb 23 2012, 23:22 ) *
το ζητημα ειναι οτι ο ΠΑΟ ειναι αυτος που θυμιζει τον ΠΑΟ εκεινου του ματς. Η Αρμανι σιγουρα παιζει καλητερα απο οτι στο 1ο ματς αλλα και παλι εμεις φταιμε για το τι γινεται (και) σημερα...



Παίζει χειρότερα και από τότε.
sakissab
Καλά ο Χάτζη δίνει ρέστα σήμερα.
"Ο Παναθηναϊκός ΜΠΟΡΕΙ να νικήσει" (το λέει για να το πιστέψει αυτός πρώτα απ' όλα). Και μ' άρεσε και το άλλο που είπε... smiley.gif smiley.gif (δεν μπορώ..γελάω και δεν μπορώ να γράψω) αυτό που είπε για ... γραφικότητες! Ποιός; Ο Χάτζη.
Zoys
Αν είναι δυνατόν ο Μέλι να βάζει 13 πόντους στον ΠΑΟ! blink.gif
MaJesty23
χάλια μπάσκετ ρε γαμωτο...Μητσος δεν έχει πέσει πόλυ?Δεν ξέρω αλλά φαίνεται να μην έχει ενέργεια!
a.car


Στον πρώτο αγώνα είχαμε όλοι γλεντήσει τον Σκαριόλο , Σήμερα όμως έδεσε κόμπο το Ζέλικο.
shtarkws
Τόσο τραγικό παναθηναικο είχα να δω χρόνια,ο πρωταθλητής Ευρώπης να περνά με το ζόρι τους πενήντα πόντους..Ανεξήγητη διαφορα απόδοσης μεταξύ εντός και εκτός έδρας.Ο Διαμαντίδης σε παρατεταμένο ντεφορμαρισμα,πολυ κακός σήμερα
PAKMAN
Τον Λόγκαν γιατί τον Ξέχασε έξω? Σάρας τραγικός.
ALdaperan
Εντάξει χαρίστε το παιχνίδι

κρατήστε τουλάχιστον τα προσχήματα

περπατούσαν δεν έπαιζαν μπάσκετ . Δυσφήμιση του μπάσκετ ..
Gravedigger
Ο δρόμος για το F4 ήταν ορθάνοιχτος.Καλή κλήρωση,ευνοική διαστάυρωση και πας και χάνεις από τον καφενείο μέσα στην έδρα σου,στην οποία έχεις ήδη ξαναχάσει.Αυτός ο ΠΑΟ δεν αξίζει να είναι στο final 4.Εντός έδρας είναι τραγικός (Βέβαια αν βγει 2ος θα παίζει με μειονέκτημα έδρας και με το πρόσωπο που δείχνει στο ΟΑΚΑ μάλλον είναι καλύτερα)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.