Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Δ' ΕΣΚΑ - Γ' ΟΜΙΛΟΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31
Tomygunner
Γεια σας και από εμένα.Αν και δεν ειμαι ουδέτερος παρατηρητης πιστεύω ότι είναι πολύ δύσκολος ο όμιλος και όλες οι ομάδες είναι ισοδύναμες.Ο παράγοντας τύχη παίζει σημαντικό ρόλο.Ο Νικηφόρος π.χ. έχει πάρει 2 ματσ στον πόντο που θα μπορούσε εύκολα να τα είχε χάσει.Οι Αγιοι δείχνουν πιο άνετοι αλλά αν είχαν χάσει μέσα στην έδρα τους την 1η αγωνιστική το ματσ που πήραν με 3 πόντους μπορεί να ήταν διαφορετικά τα πράγματα.Γι αυτό όλα παίζουν.Πέρσι π.χ. η Δαφνη είχε κάποια άτυχα αποτελεσματα και μετά την πήρε από κατω.Όπως και φέτος η Νεάπολη που την εχουν επηρεασει οι συνεχόμενες ήττες.Μπορεί όταν κάνει την πρώτη νίκη να κανει κι άλλες.Εκτός των άλλων υπάρχουν και πολλά εξ αναβολής.Λίγες ομάδες έχουν παιξει όλα τα παιχνίδια.
GEROS 7
QUOTE(FANTAROS 9 @ Feb 4 2008, 16:48 ) *
file geros7,mporis na mas pis kati perissotero gia tin omada tou diagora?ksero oti exi polous psilous kai pes ligo kai gia adinata simia tou play me ta gualia pou les.thanks ek ton proteron...

Ο Διαγόρας φίλε μου είναι μια ομάδα που έχει ανεβάσει την αποδοσή της στα τελευταία 3-4 παιχνίδια κυρίως παίζοντας πολύ καλή άμυνα με κύριο προσανατολισμό το κλείσιμο των διαδρόμων που έχει μια βάση καθώς στη κατηγορία αυτή απουσιάζουν οι καλοί σουτέρ. Οι ψηλοί της είναι σίγουρα καλοί στο ξύλο και πέραν αυτού το 10 (νομίζω ο χοντρούλης ο καραφλός) έχει κάποιες καλές κινήσεις στο ποστάρισμα που δεν τις περιμένεις από τα κιλά του. Κυνηγούν αρκετά και τα επιθετικά ριμπάουντ.
Το πλέι τους δεν χάνει εύκολα τη μπάλα αλλά στη πολύ πίεση δείχνει πως "θολώνει" και κάνει εύκολα λάθος. Να φανταστείς πως στο Νικηφόρο 8sec πριν το τέλος κέρδιζαν ένα πόντο ,έχει ο Νικηφόρος τη μπάλα και από τη θολούρα του πάει και κάνει φάουλ από πίσω στο αντίπαλο πλέι που κερδίζει δυο βολές, τις βάζει (μαγκιά του) και κερδίζει. Αυτά.....ελπίζω να βοήθησα
xoxli44
Καλημερα μαγκες!Μου χαλασε το Pc κ εχω καιρο να ποσταρω.Εχει αναψει η κουβεντα με θεμα την ανοδο!Παντως για την Νεαπολη εχω να πω οτι εχει δυο παιχτες που χαλανε την εικονα τις ομαδας κ την προσπαθεια τον υπολοιπων παιχτων.Ο ασος κ το τεσσαρι ειναι με διαφορα οι καλυτεροι παιχτες της.Για την ανοδο θα επικρατησουν οι σοβαροτεροι!
ΡΜ Γερο7 προσεχε στα ντους θα σου κανουν τιποτα κακο...κ εισαι κ σε κρισιμη ηλικια........ 19.gif
GEROS 7
QUOTE(master_d'_eska @ Feb 5 2008, 09:13 ) *
καλημ'ερα καλημέρα!όλοι καλά?καλά τα αναλύεις φίλε basketman.εγώ πιστεύω ότι ο νικηφόρος χαλαρά θα ανέβει.οι άγιοι πιστεύω (αν και θα αρχίζουν να βρίζουν απο εδώ) ότι θα κάνουν ήττες.τώρα δάφνη και διαγόρας θα δούμε τι θα καταφέρουν και αυτό θα φανεί και στο μεταξύ τους παιχνίδι!

το μόνο σίγουρο είναι ότι ο Γ΄ όμιλος είναι ο πιό δύσκολος !

αγωνιστικούς χαιρετισμούς! icon_wave.gif

Φίλε master υποστηρίζω τους Αγίους αλλά δεν θα βρίσω, απλά θα διαφωνήσω. Δε πιστεύω ότι ο Νικηφόρος θα ανέβει χαλαρά κι αυτό γιατί το παιχνίδι του στηρίζεται σε ένα παίχτη στην επίθεση στο 12. Κι αυτό αποδείχτηκε στο παιχνίδι με το Διαγόρα που όταν βγήκε με 3φ στο δεύτερο δεκάλεπτο η ομάδα έβαλε 12 πόντους και έφαγε 18 ενώ όταν ξαναμπήκε στο 3ο έβαλε 18 και έφαγε 11. Έχει πάρει 3 παιχνίδια στο πόντο.
Οι Άγιοι απο την άλλη έχουν μια γκάμα 4 πρωτοκλασσάτων παικτών που μπορούν να πάρουν πάνω τους την ομάδα ανάλογα με το παιχνίδι και 3-4 παίχτες στο πάγκο που μπορούν να δώσουν καλές ανάσες. Ας κοιτάξουμε πιο αναλυτικά τα ματς των Αγίων : στο 1ο ματς με τον Νικηφόρο λίγο υπερόπτη τότε η διαφορά στην αρχή του 4ου δεκάλεπτου ήταν στο +18. Τότε οι Άγιοι έκαναν αυτό που (κακώς) συνηθίζουν, νόμιζαν ότι το ματς τελείωσε ,το παράτησαν και έληξε με +3. Στα άλλα δύο ματς με τους θεωρητικά ισχυρούς , Λυκόβρυση και Δάφνη εντός και Διαγόρα εκτός η διαφορά κυμάνθηκε από +9 έως +15. Δεν αναφέρω τη διαφορά σαν ένδειξη της διαφοράς δυναμικότητας αλλά σαν αυτό που τελικά μετράει. Οι Άγιοι έχουν το κακό ότι υποτιμούν κάποιες ομάδες που είναι χαμηλά στη βαθμολογία και από μια τέτοια πήγαν να τη πατήσουν στο τελευταίο ματς (Νεάπολη). Έχουν όμως το καλό πως στα δυνατά παιχνίδια παίζουν πραγματικά καλά. Ίσως αποδίδουν καλύτερα υπό πίεση. Μόνο ένας κίνδυνος υπάρχει για τους Αγίους κι αυτός είτε το πιστεύεις είτε όχι προέρχεται από το φόρουμ που διάφοροι από την ομάδα (γελοίοι σε διαβεβαιώ) μπαίνουν και προκαλούν ,βρίζουν κ.τ.λ με αποτέλεσμα να σπάνε τα νεύρα αντιπάλων που θα τους περιμένουν με άγριες διαθέσεις και θα σκιστουνε να κερδίσουνε μονο και μόνο γι αυτό το λόγο. Ας ελπίσουμε πως η ομάδα που γενικά είναι ενωμένη με καλές σχέσεις μεταξύ των παιχτών θα απομονώσει αυτά τα στοιχεία.
nikefalin
QUOTE(GEROS 7 @ Feb 5 2008, 15:23 ) *
Φίλε master υποστηρίζω τους Αγίους αλλά δεν θα βρίσω, απλά θα διαφωνήσω. Δε πιστεύω ότι ο Νικηφόρος θα ανέβει χαλαρά κι αυτό γιατί το παιχνίδι του στηρίζεται σε ένα παίχτη στην επίθεση στο 12. Κι αυτό αποδείχτηκε στο παιχνίδι με το Διαγόρα που όταν βγήκε με 3φ στο δεύτερο δεκάλεπτο η ομάδα έβαλε 12 πόντους και έφαγε 18 ενώ όταν ξαναμπήκε στο 3ο έβαλε 18 και έφαγε 11. Έχει πάρει 3 παιχνίδια στο πόντο.
Οι Άγιοι απο την άλλη έχουν μια γκάμα 4 πρωτοκλασσάτων παικτών που μπορούν να πάρουν πάνω τους την ομάδα ανάλογα με το παιχνίδι και 3-4 παίχτες στο πάγκο που μπορούν να δώσουν καλές ανάσες. Ας κοιτάξουμε πιο αναλυτικά τα ματς των Αγίων : στο 1ο ματς με τον Νικηφόρο λίγο υπερόπτη τότε η διαφορά στην αρχή του 4ου δεκάλεπτου ήταν στο +18. Τότε οι Άγιοι έκαναν αυτό που (κακώς) συνηθίζουν, νόμιζαν ότι το ματς τελείωσε ,το παράτησαν και έληξε με +3.


+2 είχε λήξει με καλάθι στα 2.7 και ισοπαλία στα 18''.
Το παιχνίδι δεν είχε φτάσει ποτέ στο +18, ήταν κλειστό σε όλη του τη διάρκεια με τη διαφορά να μην ξεπερνά τους +12 για τους Αγιους.
Στα υπόλοιπα συμφωνώ, ο Νικηφόρος έχει νεανική , άπειρη και ελαφρά απείθαρχη ομάδα, με περισσότερο ατομικό ταλέντο.
Οι Άγιοι παίζουν πιο πειθαρχημένα, είναι περισσότερο δεμένη ομάδα με λιγότερο ατομικό ταλέντο, εκτός του ψηλού των Αγίων που είναι για παραπάνω πράγματα (και μην με πυροβολήσετε, απόψεις είναι αυτές,από τα 3 παιχνίδια που έχω δει και στις 2 ομάδες) και παίζουν καλύτερη άμυνα. Το παιχνίδι στην Αγ.Βαρβάρα θα κρίνει πολλά μιας και η διαφορά είναι μικρή.
Επίσης μην ξεχνάτε οτί το παιχνίδι Νικηφόρος -Διαγόρας γίνεται σε κοινή έδρα.
ascendant87
QUOTE(nikefalin @ Feb 5 2008, 17:41 ) *
....και μην με πυροβολήσετε

shot.gif shot.gif shot.gif biggrin.gif
steky78
Το ερώτημα δεν είναι ποιος από τους Αγίους, Νικηφόρο ή και Διαγόρα θα βγει 1ος. Το ερώτημα είναι ποια ομάδα μπορεί να μπει σφήνα σε αυτό το τρίο; Το πιθανότερο είναι ότι οι 3 πρώτοι ανεβαίνουν. Οπότε, μπορεί κάποιος να απειλήσει το τρίο και να ανεβεί;
xoxli44
Oλα τα λεφτα ο κοινοτικος 2,02cm... w00t.gif w00t.gif w00t.gif
prezakias4
φιλε nikefalin κατα την γνωμη μου εμεις σαν ταλεντο παιχτον εχουμε μακραν το καλυτερο ταλεντο και το εχουμε αποδειξη με την πορεια μας οτι παιχνιδι και αν εχουμε κερδισει το εχουμε κερδισει μονο με το ταλεντο μας. σαν ομαδα ειμαστε απο την χειροτερες και λεω απο την χειροτερες γιατι το υλικο μας ειναι για πολυ μεγαλα πραγματα ενα θα σου πω δεν πιστευω να υπαρχη αλλη ομαδα στην Δ ΕΣΚΑ που να εχει φερει 2 παιχτες που ο ενες περσι ητανε σε ομεδα Α ΕΣΚΕΝΕ και επαιζαι κανονικα [ δεν τον εχεις δει γιατι απο την αρχη της χρονιας ειναι τραυματιας αλλα σε 10 περιπου μερες θα ξαναπαιξει και ειναι ο ασος μας] ο αλλος επαιζαι Γ ΕΘΝΙΚΗ πολα χρονια. απο τον νικηφορο δεν ειδα ουτε εναν που θα επαιζε Γ ΕΣΚΑ[ εκτος απο τον ψηλο που το πολυ να επαιζε β εσκα το πολυ] αρα μεχρι εδω εχουμε 2 παιχτες που ειναι 4 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ποιο πανω απο τους καλυτερους του νικηφορου. οκ
ο νικηφορος εχει παιχτες οπως το 13 μας που πηδαει απο την βολη και κανει ταπες 2 κετρα πανω απο την μπασκετα[ ειχε κανει ταπα στα μουτρα του ψηλου του νικηφορου] ειναι πολυ γρηγορος και εχει και πολυ καλο σουτ. η εχει σαν το 10 μας που μπορει να κανει τοσα πολα πραγματα μεσα στο γηπεδο αν ηταν στον νικηφορο θα ητανε ο καλυτερος τους παιχτεις. η εχει σαν τον 14 μας που μπορει να βαλει 5 τριποντα στην σειρα σε παιχνιδι [ 5 στα 5 το εχει κανει ] και μπορει αναπασα στιγμη σκοτωσει ολες της αμυνες οι περισοτερες ομαδες θα τον θυμουντε ΚΑΛΑ. ο ασος που παιζει τωρα ειναι μια κλαση καλυτερος απο ολους τουσ ασους που εχουμε παιξει μεχρει τωρα. επισης εχουμε αλα 2 παιδια που ειναι πολυ μπασκετικη και εχουν βοηθειση παρα πολυ και αυτη ειναι πολυ καλυτερη απο τους αναπληρωματικους του νικηφορου μακραν. και κατι αλλο εμεις εκτος απο ενα παιδι που ειναι 27[που ο ανθρωπος ειχε να παιξει 7 χρονια και δεν παιζει πολυ ακομα] ολη οι αλλη ειναι απο 17 μαχρει 23. εαν ειχαμε εναν καλυτερο κοουτς θα κερδιζαμε ολους με 50 ποντους και βαλε. αυτα για να φανταστεις οτι την προπονηση που κανουμε δεν την κανουν ουτε οι ποιο χαλια εφηβικες ομαδες.
steky78
QUOTE(prezakias4 @ Feb 5 2008, 19:56 ) *
φιλε nikefalin κατα την γνωμη μου εμεις σαν ταλεντο παιχτον εχουμε μακραν το καλυτερο ταλεντο και το εχουμε αποδειξη με την πορεια μας οτι παιχνιδι και αν εχουμε κερδισει το εχουμε κερδισει μονο με το ταλεντο μας. σαν ομαδα ειμαστε απο την χειροτερες και λεω απο την χειροτερες γιατι το υλικο μας ειναι για πολυ μεγαλα πραγματα ενα θα σου πω δεν πιστευω να υπαρχη αλλη ομαδα στην Δ ΕΣΚΑ που να εχει φερει 2 παιχτες που ο ενες περσι ητανε σε ομεδα Α ΕΣΚΕΝΕ και επαιζαι κανονικα [ δεν τον εχεις δει γιατι απο την αρχη της χρονιας ειναι τραυματιας αλλα σε 10 περιπου μερες θα ξαναπαιξει και ειναι ο ασος μας] ο αλλος επαιζαι Γ ΕΘΝΙΚΗ πολα χρονια. απο τον νικηφορο δεν ειδα ουτε εναν που θα επαιζε Γ ΕΣΚΑ[ εκτος απο τον ψηλο που το πολυ να επαιζε β εσκα το πολυ] αρα μεχρι εδω εχουμε 2 παιχτες που ειναι 4 ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ποιο πανω απο τους καλυτερους του νικηφορου. οκ
ο νικηφορος εχει παιχτες οπως το 13 μας που πηδαει απο την βολη και κανει ταπες 2 κετρα πανω απο την μπασκετα[ ειχε κανει ταπα στα μουτρα του ψηλου του νικηφορου] ειναι πολυ γρηγορος και εχει και πολυ καλο σουτ. η εχει σαν το 10 μας που μπορει να κανει τοσα πολα πραγματα μεσα στο γηπεδο αν ηταν στον νικηφορο θα ητανε ο καλυτερος τους παιχτεις. η εχει σαν τον 14 μας που μπορει να βαλει 5 τριποντα στην σειρα σε παιχνιδι [ 5 στα 5 το εχει κανει ] και μπορει αναπασα στιγμη σκοτωσει ολες της αμυνες οι περισοτερες ομαδες θα τον θυμουντε ΚΑΛΑ. ο ασος που παιζει τωρα ειναι μια κλαση καλυτερος απο ολους τουσ ασους που εχουμε παιξει μεχρει τωρα. επισης εχουμε αλα 2 παιδια που ειναι πολυ μπασκετικη και εχουν βοηθειση παρα πολυ και αυτη ειναι πολυ καλυτερη απο τους αναπληρωματικους του νικηφορου μακραν. και κατι αλλο εμεις εκτος απο ενα παιδι που ειναι 27[που ο ανθρωπος ειχε να παιξει 7 χρονια και δεν παιζει πολυ ακομα] ολη οι αλλη ειναι απο 17 μαχρει 23. εαν ειχαμε εναν καλυτερο κοουτς θα κερδιζαμε ολους με 50 ποντους και βαλε. αυτα για να φανταστεις οτι την προπονηση που κανουμε δεν την κανουν ουτε οι ποιο χαλια εφηβικες ομαδες.

Φίλε, μάλλον ξεχνάς σε τι κατηγορία παίζουμε!! Δ ΕΣΚΑ. Ούτε προπόνηση αυστηρή γίνεται, ούτε μπορούμε να περιγράφουμε τους παίκτες σαν να είναι επαγγελματίες της Α1. Το επίπεδο (μας) είναι πολύ-πολύ χαμηλό. Πριν από μια 10ετία, τα μονά που στήναμε στα ανοικτά των γειτονιών είχαν σαφώς ανώτερο (ατομικό) επίπεδο. Μην ενθουσιάζεσαι. Και σου λέω ότι οι διαφορές είναι μικρές. Εμείς έχουμε παίξει φιλικά με ομάδες Γ ΕΣΚΑ και τους κοντράραμε μια χαρά και τώρα αυτοί ανεβαίνουν Β ΕΣΚΑ και εμείς έχουμε 3 ήττες στη Δ! Νικήσαμε εύκολα στο Κύπελλο τον τωρινό αήττητο πρωτοπόρο του άλλου ομίλου της Δ. Ομολογώ ότι δεν σας έχω δει ακόμη κι ίσως να είστε οι καλύτεροι, αλλά αυτό απέχει από το να παρουσιάζεις έναν-έναν τους παίκτες σας σαν να πρόκειται για τους επόμενους μεταγραφικούς στόχους του Ολυμπιακού. Θυμήσου κάτι: ελάχιστες ομάδες καταφέρνουν να μείνουν ως έχουν ως το τέλος. Δυο ήττες στη σειρά, δυο τραυματισμοί, δυο απουσίες λόγω υποχρεώσεων και να πως έρχεται η απογοήτευση, η γκρίνια κλπ.
prezakias7
QUOTE(steky78 @ Feb 5 2008, 20:19 ) *
Φίλε, μάλλον ξεχνάς σε τι κατηγορία παίζουμε!! Δ ΕΣΚΑ. Ούτε προπόνηση αυστηρή γίνεται, ούτε μπορούμε να περιγράφουμε τους παίκτες σαν να είναι επαγγελματίες της Α1. Το επίπεδο (μας) είναι πολύ-πολύ χαμηλό. Πριν από μια 10ετία, τα μονά που στήναμε στα ανοικτά των γειτονιών είχαν σαφώς ανώτερο (ατομικό) επίπεδο. Μην ενθουσιάζεσαι. Και σου λέω ότι οι διαφορές είναι μικρές. Εμείς έχουμε παίξει φιλικά με ομάδες Γ ΕΣΚΑ και τους κοντράραμε μια χαρά και τώρα αυτοί ανεβαίνουν Β ΕΣΚΑ και εμείς έχουμε 3 ήττες στη Δ! Νικήσαμε εύκολα στο Κύπελλο τον τωρινό αήττητο πρωτοπόρο του άλλου ομίλου της Δ. Ομολογώ ότι δεν σας έχω δει ακόμη κι ίσως να είστε οι καλύτεροι, αλλά αυτό απέχει από το να παρουσιάζεις έναν-έναν τους παίκτες σας σαν να πρόκειται για τους επόμενους μεταγραφικούς στόχους του Ολυμπιακού. Θυμήσου κάτι: ελάχιστες ομάδες καταφέρνουν να μείνουν ως έχουν ως το τέλος. Δυο ήττες στη σειρά, δυο τραυματισμοί, δυο απουσίες λόγω υποχρεώσεων και να πως έρχεται η απογοήτευση, η γκρίνια κλπ.

Και τους τραυματισμους μας τους εχουμε και σε διαβεβαιωνω πως υπαρχει πολυ γκρινια στους Αγιους.Αν εβλεπες την κατασταση που επικρατει στους Αγιους στις προπονησεις θα ετριβες τα χερια σου και εσυ και ολοι οι αντιπαλοι μας.Ελα ομως,που οταν μπαινουμε μεσα απο τις 4 γραμμες τα ξεχναμε ολα και δινουμε το 100%.Το λεω και το εννοω,αν οι αγιοι εκαναν προπονηση με την σοβαροτητα ενος παιδικου τμηματος θα ειχαμε πολυ καλυτερη εικονα
gamaik
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΜΑΣ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ:Η ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ!!! 69.gif
prezakias4
φιλε και εμεις κερδισαμε στο κυπελο ομαδα που ειναι στη γ εσκα πανευκολα με 20 ποντους και παιζουμε φιλικα με ομαδες γ εσκα και τους κερδιζουμε πανευκολα[οποτε παιζουμε.εχουμε να παιξουμε πολυ καιρο] εμεις σαν παιχτες εχουμε νοοτροπια επαγγελματια [οι περισσοτεροι τουλαχιστον] γιατι δεν ειμαστε για να παιζουμε δ εσκα.ειμαστε για μεγαλυτερα πραγματα.τουλαχιστον ετσι πιστευουμε και το εχουμε αποδειξει μεχρι τωρα.
και αν δεν εχεις να κανεις κατι αυριο το βραδυ θα σου προτεινα να ερθεις να μας δεις,παιζουμε με λεοντειο.

ΥΓ συμφωνω μαζι σου οτι τα μονα σε καποια ανοιχτα ειναι ποιο δυνατα απ'οτι στη δ εσκα.
svarnias
QUOTE(master_d'_eska @ Feb 5 2008, 09:13 ) *
καλημ'ερα καλημέρα!όλοι καλά?καλά τα αναλύεις φίλε basketman.εγώ πιστεύω ότι ο νικηφόρος χαλαρά θα ανέβει.οι άγιοι πιστεύω (αν και θα αρχίζουν να βρίζουν απο εδώ) ότι θα κάνουν ήττες.τώρα δάφνη και διαγόρας θα δούμε τι θα καταφέρουν και αυτό θα φανεί και στο μεταξύ τους παιχνίδι!

το μόνο σίγουρο είναι ότι ο Γ΄ όμιλος είναι ο πιό δύσκολος !

αγωνιστικούς χαιρετισμούς! icon_wave.gif

Το κακο ειναι οτι αυτα που σκεφτεσαι τα γραφεις εδω αρα εκτιθεσαι μεγαλε!!!
απο Αγιους
prezakias7
QUOTE(svarnias @ Feb 5 2008, 21:06 ) *
Το κακο ειναι οτι αυτα που σκεφτεσαι τα γραφεις εδω αρα εκτιθεσαι μεγαλε!!!
απο Αγιους

Με καλυψες απολυτα svarnia!!!
Aλλα θελω να μου πεις και ποιος εισαι γιατι βλεπω οτι ξερεις πολλα απο εμας...και απο μπασκετ!
Εγω ειμαι ο "χοντρος" που ελεγες,εσυ θα μου πεις ποιος εισαι?
xoxli44
Πολυ ενταση γιατι ετσι?Πιο πολυ απο εμενα οταν παιζω!
prezakias7
QUOTE(xoxli44 @ Feb 5 2008, 21:16 ) *
Πολυ ενταση γιατι ετσι?Πιο πολυ απο εμενα οταν παιζω!

Εδω απαντησε ο svarnias ρε xoxli!!!Η αληθεια ειναι οτι εμεις φταιμε,αφου δε ριχνουμε 40αρες σ'αυτους που μπορουμε τωρα βγαζουν γλωσσα.Αλλα οπως λεει και ο λαος "Πισω εχει αχλαδα την ουρα"...και τι ουρα ε?Λυκου!!!
xoxli44
QUOTE(gamaik @ Feb 5 2008, 18:41 ) *
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΓΚΕΣ!ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΤΑ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΑ ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΩΝ ΑΓΙΩΝ.ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΓΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΑΥΡΙΑΝΟ ΜΑΣ ΜΑΤΣ ΜΕ ΤΗ ΛΕΟΝΤΕΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙ:Η ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΟΚΚΙΝΟΣΚΟΥΦΙΤΣΑ ΚΙ ΕΜΕΙΣ Ο ΚΑΚΟΣ Ο ΛΥΚΟΣ!!! 69.gif

Εφηβε διαιτιτακο σου πα κατι...
Lastixoman
[font=Comic Sans Ms][i] Καλημέρα και από εμένα.
Για να καταλάβω λίγο το Λύκος απο που βγήκε?? Δέν σας είπαμε ότι είστε απο την Εκάλη αλλά ούτε και όλοι οι υπόλοιποι είναι λελέδες και ούτε είμαστε παιδιά των Β.Π. αλλά πάνω απ'όλα σεβόμαστε κάτι το οποίο μερικοί απο εσάς ούτε που ξέρετε την λέξη.
Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά μάλλον σας είναι πολύ δύσκολο να καταλάβετε ότι το λένε για κάποιον που δέν είναι φαβορί και ότι μπορεί να γυρίσει ο τροχός και ο τελευταίος να γίνει πρώτος και όχι για ουρές και κουτάβια.
Επιπλέον έχω βαρεθεί να βλέπω τόσο καιρό τα ίδια και τα ίδια άτομα να γράφουν για μαγκιές , για γαβ γαβ , κλπ κλπ. Πολύ μαγκιά έχει πέσει εδώ και μου είναι βαρύ για το στομάχι μου. Σόδα κανείς ???
Δ ΕΣΚΑ είναι όχι Α ούτε Β επίσης ούτε Γ. Πιο κάτω άν δείτε είναι οι αλάνες!!!!!
Βρήκαμε αυτο τον χώρο για να λεμε δύο μαλακίες για να περνάει η ώρα και να κάνουμε χαβαλέ σε ωραίο κλίμα.
Επίπλέον δεν έχετε καταλάβει ότι έχετε γεμίσει δύο topic με Αγίους και με λύκους. Σε λίγο θα πιστέψω ότι είμαι είτε στην Αρχιεπισκοπή είτε σε κανένα zoo.
peace.gif
Gravity
QUOTE(Lastixoman @ Feb 6 2008, 11:39 ) *
[font=Comic Sans Ms][i] Καλημέρα και από εμένα.
Για να καταλάβω λίγο το Λύκος απο που βγήκε?? Δέν σας είπαμε ότι είστε απο την Εκάλη αλλά ούτε και όλοι οι υπόλοιποι είναι λελέδες και ούτε είμαστε παιδιά των Β.Π. αλλά πάνω απ'όλα σεβόμαστε κάτι το οποίο μερικοί απο εσάς ούτε που ξέρετε την λέξη.
Πίσω έχει η αχλάδα την ουρά μάλλον σας είναι πολύ δύσκολο να καταλάβετε ότι το λένε για κάποιον που δέν είναι φαβορί και ότι μπορεί να γυρίσει ο τροχός και ο τελευταίος να γίνει πρώτος και όχι για ουρές και κουτάβια.
Επιπλέον έχω βαρεθεί να βλέπω τόσο καιρό τα ίδια και τα ίδια άτομα να γράφουν για μαγκιές , για γαβ γαβ , κλπ κλπ. Πολύ μαγκιά έχει πέσει εδώ και μου είναι βαρύ για το στομάχι μου. Σόδα κανείς ???
Δ ΕΣΚΑ είναι όχι Α ούτε Β επίσης ούτε Γ. Πιο κάτω άν δείτε είναι οι αλάνες!!!!!
Βρήκαμε αυτο τον χώρο για να λεμε δύο μαλακίες για να περνάει η ώρα και να κάνουμε χαβαλέ σε ωραίο κλίμα.
Επίπλέον δεν έχετε καταλάβει ότι έχετε γεμίσει δύο topic με Αγίους και με λύκους. Σε λίγο θα πιστέψω ότι είμαι είτε στην Αρχιεπισκοπή είτε σε κανένα zoo.
peace.gif



Axaxaxaxaxa laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ενταξει ελιωσα τωρα!!! biggrin.gif Παρολα αυτα δν νομιζω και τη "μαγκια" οπως λες τα παιδια των Αγιων να την εννοουν.. Πλακα κανουν ρε ελεος (ετσι νομιζω τουλαχιστον)
ascendant87
QUOTE(Gravity @ Feb 6 2008, 11:53 ) *
Axaxaxaxaxa laugh.gif laugh.gif laugh.gif Ενταξει ελιωσα τωρα!!! biggrin.gif Παρολα αυτα δν νομιζω και τη "μαγκια" οπως λες τα παιδια των Αγιων να την εννοουν.. Πλακα κανουν ρε ελεος (ετσι νομιζω τουλαχιστον)

Μεγαλε σιγουρα δεν την εννοουν...σε διαβεβαιω...τα παιδια αυτα εχουν ψιλοπορωθει με την ενταξη τους στο ιντερνετ και ποσταρουν οτι τους κατεβει...Εγω καθε μερα τους τα λεω αλλα ειναι ο ανθουσιασμος τους πιο πολυ που τους κανει να μην καταλαβαινουν...Οποτε δικαιολογηστε τους λιγακι...
ΠΡΟΣ ΛΑΣΤΙΧΟΜΑΝ μεγαλε οπως ο οσφπ εχει τον δαφνοστεφανομενο εφηβο ετσι και οι αγιοι εχουν τον λυκο...αν δεις στις εμφανισεις μας θα καταλαβεις...!Ο συλλογος εχει αυτο το σημα απο την εποχη της ιδρυσης του δηλαδη το 1932...!!!
prezakias4
OTI KANOYME ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΟ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΜΕΡΙΚΗ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 7 ΣΤΑ 7 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ.
ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 10 ΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΗ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΩΤΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑ ΠΟΛΥ.
basketman
Αντε παλι αρχισαμε τισ κοντρες και τα νευρα
Ρε κουλαρετε ολοι.
Τι πραγμα ειναι αυτο ,και καλο ειναι να μην επαναλαμβανομαστε

Κουτσομπολιο.
Εμαθα οτι παικτης ομαδας του κεντρου υποψηφιας για ανοδο , εχει τραυματιστει σοβαρα ohmy.gif
Θλασση εχει στο Βυζι ,ναι ναι καλα διαβασατε στο βυζι rolleyes.gif
και απεχει απο τις προπονησεις της ομαδας του εδω και δεκα μερες και απο τον τελευταιο αγωνα sad.gif
Καλα τετοιος τραυματισμο δεν εχω ακουσει ουτε στο γυναικειο ακου θλαση στο βυζι. wink.gif
Ο τραυματισμος του δεν τον εμποδισε να παει ρομαντικο γουικεντ με το ετερο ημισι 41.gif
Ξερει κανεις κατι παραπανω να το επιβεβαιωση wink.gif

παντως αν ειναι αληθες ευχομαι περαστικα σου smiley.gif
prezakias4
ΕΑΝ ΠΕΙΣ ΣΕ ΠΟΙΑ ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ.
xoxli44
ΟΠΟΙΟΝ ΕΝΝΟΧΛΟΥΝ ΟΙ ΦΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΛΥΚΟ...ΑΣ ΜΗΝ ΤΙΣ ΒΛΕΠΕΙ.
gamaik
ΑΠΟΨΕ ΣΤΗ Γ.Σ.Α.Α. ΑΡΕΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΜΙΑ ΜΑΧΗ ΜΕΤΑΞΥ ΛΥΚΩΝ ΚΑΙ ΛΕΟΝΤΩΝ ΟΠΟΥ ΘΑ ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΦΟΡΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΛΗΘΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΣΤΗ ΖΟΥΓΚΛΑ ΤΗΣ Δ ΕΣΚΑ!!! smiley.gif
prezakias4
ετσι ναι μπραβο 41.gif 41.gif 41.gif
Efthimis
QUOTE(BASKET GAS @ Dec 3 2007, 14:27 ) *
ΓΙΑ ΣΟΥ GRAVITI. ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΝΤΥΠΩΣΗ ΟΤΙ Ο ΕΥΘΗΜΗΣ ΔΕΝ ΣΤΑ ΛΕΕΙ ΚΑΛΑ.
1.ΚΕΡΔΙΣΑΝΕ ΤΟΝ ΔΙΑΓΟΡΑ ΜΕ ΤΑ 2/3 ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕ ΖΩΝΗ 2-1-2. ΤΑΜΠΟΥΡΙ ΛΟΓΩ ΑΝΟΙΚΤΟΥ.
ΓΙΑ ΠΙΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΜΙΛΑΣ.
2.Η ΔΑΦΝΗ ΕΠΑΙΞΕ ΖΩΝΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟ 2ο ΗΜΙΧΡΟΝΟ.
3.ΤΟΥΣ ΤΣΑΜΠΟΥΚΑΔΕΣ ΤΟΥΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΣΕ ΤΟ Νο 10 ΤΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ ΓΙΑΤΙ ΕΒΡΙΖΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΚΤΗ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ.
4.ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΨΑΧΝΕΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.



ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΛΑΘΟΣ ΜΕΓΑΛΕ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΟ 10 ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΑΣ ΤΟΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕ.ΟΣΟ ΕΒΡΙΣΕ Ο ΕΝΑΣ ΕΒΡΙΣΕ ΚΑΙ Ο ΑΛΛΟΣ.ΚΑΛΑ ΚΑΝΑΝΕ Κ ΑΠΟΒΛΗΘΗΚΑΝ ΚΑΙ ΟΙ 2.ΟΣΟ ΓΙΑ ΟΜΑΔΑΡΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΕΓΩ Η ΚΑΠΙΟΣ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ...ΟΣΟ ΘΑ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ...
Efthimis
ΛΥΚΟΒΡΥΣΡΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΡΕ......
xoxli44
18 Ποντους οι Αγιοι την Λεοντειο.Γελοια συμπεριφορα δυο παιχτων της Λεοντειου,ενω ο προπονητης απο το πρωτο λεπτο διαμαρτηροταν σε ολους.Τετοιοι χαλανε την εικονα του αθληματος κ των πιτσιρικαδων της Λεοντειου που το εχουν κ προσπαθουν.
ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
QUOTE(prezakias4 @ Feb 6 2008, 15:12 ) *
OTI KANOYME ΠΛΑΚΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΟ ΔΩ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΡΟΚΛΗΤΙΚΗ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑ ΕΙΝΑΙ.
ΜΕΡΙΚΗ ΛΕΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΚΑΤΑ ΛΑΘΟΣ ΠΡΩΤΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ 7 ΣΤΑ 7 ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΠΟΛΛΑ.
ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ 10 ΗΤΕΣ ΑΛΛΑ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΡΩΤΗ.
ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΡΑΖΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΗΣ ΔΑΦΝΗΣ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑΤΙ ΠΙΣΤΕΥΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΠΡΩΤΗ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΧΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΤΟΥΣ ΛΥΚΟΥΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΑ ΠΟΛΥ.

οταν μια ομαδα εχει 7 στα 7 αποδεικνυει μεχρι στιγμης την ανωτερωτητα της.κανενας παικτης της δαφνης δεν σας κραζει απλα κρατηστε λιγακι πιο χαμηλους τους τονους για μην υπαρχουν αψιμαχιες.καλη συνεχεια
ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
ο κοουτς της λεοντειου εχει μεγαλο ιστορικο με ασχημη συμπεριφορα σε αρκετα ματς.
Gravity
QUOTE(ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ @ Feb 7 2008, 10:18 ) *
οταν μια ομαδα εχει 7 στα 7 αποδεικνυει μεχρι στιγμης την ανωτερωτητα της.κανενας παικτης της δαφνης δεν σας κραζει απλα κρατηστε λιγακι πιο χαμηλους τους τονους για μην υπαρχουν αψιμαχιες.καλη συνεχεια



Δν το καταλαβα φιλε Λουκουμα οπως ειπες και εσυ ως τωρα οι Αγιοι εχουν αποδειξει οτι την ανωτεροτητα τους μεσα στο παρκε! Τι σε κανει να πιστευεις οτι πρεπει να κρατησουν χαμηλους τονους? Αν εσυ με την ομαδα σου τωρα ειχατε αυτο το ρεκορ υπηρχες περιπτωση να ελεγες οτι η ανοδος ειναι μακρια, εχουμε πολυ δρομο ακομη, δν ξερω αν αξιζουμε τις νικες μας κλπ? Εδω παλι εισαι στη μεση και συνεχιζεις να μιλας για ανοδο!! Αλλα εδω ειναι κατι που λειπει απο σενα και την ομαδα σου (γτ μονο εσεις μιλατε) ΣΕΒΑΣΜΟΣ στον ανωτερο που στο εχει αποδειξει..
master_d'_eska
καλημερα παιδες.παλι τσακωνεστε?το room εδω του Γ΄ ομιλου ξεκινισε μια χαρα και ολοι λεγαμε τις αποψεις μας και διαφωνουσαμε ωσπου ορισμενοι αρχισαν να μας πριζουν με τα ιδια και τα ιδια.

τελωσπαντων!φιλε χοχλι44 ειναι γνωστο χρονια για τον προπονητη της λεοντειου τι χαρακτηρα εχει,δειχνωντας παντελη ασεβεια για τον αντιπαλο.μπραβο για την νικη σας.τωρα για λυκους λυκοσκυλα,πεκινουα και τετοια νομιζω πρεπει να ειμαστε πιο σοβαροι ρε παιδια.εδω λεμε τις αποψεις μας σοβαρα.δεν ειμαστε παιδικη χαρα!

υ.γ ρε basketman πποιος παιχτης επαθε θλαση στο βυζι?αυτο πρακτικα τι σημαινει για την αγωνιστικη τοθ κατασταση?νομιζω υπαρχει ειδικος ναρθηκας για αυτο το πραγμα λεγεται σουτιεν!ας το δοκιμασει μπας κ του απαλυνει τον πονο!



αντε καλημερα σε ολους! icon_wave.gif
ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
[quote name='Gravity' date='Feb 7 2008, 10:27 ' post='159848']
Δν το καταλαβα φιλε Λουκουμα οπως ειπες και εσυ ως τωρα οι Αγιοι εχουν αποδειξει οτι την ανωτεροτητα τους μεσα στο παρκε! Τι σε κανει να πιστευεις οτι πρεπει να κρατησουν χαμηλους τονους? Αν εσυ με την ομαδα σου τωρα ειχατε αυτο το ρεκορ υπηρχες περιπτωση να ελεγες οτι η ανοδος ειναι μακρια, εχουμε πολυ δρομο ακομη, δν ξερω αν αξιζουμε τις νικες μας κλπ? Εδω παλι εισαι στη μεση και συνεχιζεις να μιλας για ανοδο!! Αλλα εδω ειναι κατι που λειπει απο σενα και την ομαδα σου (γτ μονο εσεις μιλατε) ΣΕΒΑΣΜΟΣ στον ανωτερο που στο εχει αποδειξει..
[/quote ο μονος λογος που ειπα να κρατηθουν χαμηλοι τονοι ειναι για να μην υπαρχουν εντασεις διοτι πανω απο ολα σε αυτο το topic γραφουμε για να περναει η ωρα να κανουμε χαβαλε να ανταλλαζουμε αποψεις.μια ομαδα με 8 στα 8 φυσικα ειναι με το ενα ποδι στη Γ ΕΣΚΑ.
prezakias4
καλημερα. αυτος ο προπονητης της λεοντειου δεν ειναι στα καλα του απαραδεκτος τετοιος ανθροπος ειναι ντροπη να καθετε σε παγο ΟΜΑΔΑΣ εστο και στην Δ ΕΣΚΑ.

καλα απο μπασκετ δεν ηξερε τιποτα [ αυτο δεν ειναι και τοσο κακο] αλλα διαμαρτηροταν σε καθε φαση μα σε καθε ακομα και οταν ηταν υπερ του. και στο τελος του παιχνιδιου απειλησε τον προπονητη μας οτι δεν θα περασουμε καλα στο παιχνιδι του δευτερου γυρου.

αλλο ενα ασχημο που εγινε ηταν οταν καποιος παιχτεις της λεοντειου πηγε να τσακωθη με την εξεδρα ενο η διαφορα ηταν στους 20 ποντους και ηθελε 4 λεπτα για τελειωση το παιχνιδι προφανος διακοψουν το παοχνιδι και το λεω αυτο γιατι πριν ειχαν παρει ταιμ`αουτ και μολης εγινε αυτο μπηκε μεσα ο προπονητης και ζητησε απο τον ρεφερι να διακοψη το ματς και να μηδενιστουμε [ αλλα ευτυχως για μας ο ρεφερι ηταν κοντα στην φαση και ειδε τα ειδε ολα] εκτος απο 3 παιχτες της λεοντειου ολλα τα αλλα παιδια ηταν αψογη.

8 στα 8 και συνεχιζουμε.

ρε μαγα αν δεν σ`αρεσει και δεν θες να δεις οταν γραφουμε η βαζουμε καποια φοτο μην τα διαβαζεις και μην τα βλεπεις δεν σε υποχρεωνει κανεις να τα βλεπεις εμεις την πλακα μας κανουμε και θα συνεχιζουμε να λεμε και να γραφουμε για ΛΥΚΟΥΣ.
prezakias7
Για το χθεσινο παιχνιδι δε θα πω πολλα.Αγωνιστηκα,η Λεωντειος εφαγε 20,αλλα πρεπει το 7,το15 και ο προπονητης τους ν'αναψουν μια λαμπαδα και να ευχαριστησουν το Χριστουλι και την Παναγιτσα και ολους τους Αγιους που εφυγαν ζωντανοι χθες.Τελοσπαντων τους ευχομαι καλες και ησυχες προπονησεις...
nikefalin
Ρε παλικάρια πρέπει να μάθετε να υπομένετε και τέτοιες συμπεριφορές και ας "του τα χώνετε" εκεί που πρέπει..., στο γήπεδο.
Τέτοιες πρακτικές χρησιμοποιεί ένας αριθμός προπονητών ακόμα και σε παιχνίδια μίνι, ή κορασίδων.
Είναι κυριολεκτικά αστείο, πάρτε το μόνο έτσι
Tomygunner
QUOTE(prezakias4 @ Feb 7 2008, 11:48 ) *
καλημερα. αυτος ο προπονητης της λεοντειου δεν ειναι στα καλα του απαραδεκτος τετοιος ανθροπος ειναι ντροπη να καθετε σε παγο ΟΜΑΔΑΣ εστο και στην Δ ΕΣΚΑ.

καλα απο μπασκετ δεν ηξερε τιποτα [ αυτο δεν ειναι και τοσο κακο] αλλα διαμαρτηροταν σε καθε φαση μα σε καθε ακομα και οταν ηταν υπερ του. και στο τελος του παιχνιδιου απειλησε τον προπονητη μας οτι δεν θα περασουμε καλα στο παιχνιδι του δευτερου γυρου.

αλλο ενα ασχημο που εγινε ηταν οταν καποιος παιχτεις της λεοντειου πηγε να τσακωθη με την εξεδρα ενο η διαφορα ηταν στους 20 ποντους και ηθελε 4 λεπτα για τελειωση το παιχνιδι προφανος διακοψουν το παοχνιδι και το λεω αυτο γιατι πριν ειχαν παρει ταιμ`αουτ και μολης εγινε αυτο μπηκε μεσα ο προπονητης και ζητησε απο τον ρεφερι να διακοψη το ματς και να μηδενιστουμε [ αλλα ευτυχως για μας ο ρεφερι ηταν κοντα στην φαση και ειδε τα ειδε ολα] εκτος απο 3 παιχτες της λεοντειου ολλα τα αλλα παιδια ηταν αψογη.

8 στα 8 και συνεχιζουμε.

ρε μαγα αν δεν σ`αρεσει και δεν θες να δεις οταν γραφουμε η βαζουμε καποια φοτο μην τα διαβαζεις και μην τα βλεπεις δεν σε υποχρεωνει κανεις να τα βλεπεις εμεις την πλακα μας κανουμε και θα συνεχιζουμε να λεμε και να γραφουμε για ΛΥΚΟΥΣ.
Tomygunner
Πρώτα απόλα μάθε ορθογραφία!!!!
Εγώ είμαι ο παικτης που πήγα να πλακωθώ και αν δεν ήμουν με την ομάδα θα το είχα κάνει.Εκεινη την στιγμή είχε ανέβει στο κάγκελο ένας τύπος εβριζε την μάνα και πηγε να χτυπήσει τον συμπαίκτη μου και πανω από 23 χρονια κολλητο μου.Μετά αφού τον έφτυσε έφαγε και αυτός την ροχαλα του.
Κανονικά ο προπονητής σας που είναι τόσο αψογος και οι διαιτητές έπρεπε να είχαν φροντίσει αυτούς τους αλήτες που έρχονται στην δ Εσκα για να βρίσουν και να πουλήσουν μαγκιά!!

Θέλω να ζητήσω συγνώμη από το 12 που σκούπισα το αίμα της ανοιγμένης μου μύτης στην φανέλα του γιατί ήταν καλό παιδάκι και δεν μου έφταιγε σε τίποτα.Σεβασμός για το 4 που είναι πολύ καλός παικτης ακι ήρεμο παιδί παρόλο που μάλλον είναι ένας από τους 2 που μου άνοιξε την μύτη.Με καθαρό μυαλό καταλαβαίνω ότι δεν πρεπει να το έκανε επίτηδες..Και στείλτε τον ποδοσφαιριστή πίσω στην μπάλα γιατί μπορεί αν έχει άλμα αλλα τάκλινγκ σε αγώνα μπάσκετ πρώτη φορά βλεπω.Έχει και ψηλά τις κάλτσες ετοιμος είναι!!!

Στεναχωριέμαι που παρασύρομαι από τα νεύρα αλλά και εσείς θα πρέπει να ντρέπεστε για τους "φίλους" της ομάδας.
Tomygunner
QUOTE(prezakias7 @ Feb 7 2008, 12:18 ) *
Για το χθεσινο παιχνιδι δε θα πω πολλα.Αγωνιστηκα,η Λεωντειος εφαγε 20,αλλα πρεπει το 7,το15 και ο προπονητης τους ν'αναψουν μια λαμπαδα και να ευχαριστησουν το Χριστουλι και την Παναγιτσα και ολους τους Αγιους που εφυγαν ζωντανοι χθες.Τελοσπαντων τους ευχομαι καλες και ησυχες προπονησεις...


Μας απειλείται κιολας από πάνω!Πρέπει να ντρέπεστε!!!
nikefalin
QUOTE(Tomygunner @ Feb 7 2008, 14:49 ) *
Μας απειλείται κιολας από πάνω!Πρέπει να ντρέπεστε!!!


Παλικάρια λήγει ΕΔΩ το εξωαγωνιστικό θέμα. Ανταλάξτε pm, κινητά, ότι άλλο θέλετε, αλλά να τσακώνεστε για χαζομάρες για το ποιος είναι λύκος ποιός είναι αρνί και όλα αυτά τα ...ωραία που δεν αφορούν το παιχνίδι σας αλλά ελάχιστα δευτερόλεπτα έντασης που ακόμα και στα φιλικά παιχνίδια συμβαίνουν είναι ανούσιο.
Κανεις δεν είναι περισσότερο μάγκας με το να γράψει 5 λόγια παραπάνω.

Το επόμενο πόστ που θα έχει υβριστικό ή ειρωνικό περιεχόμενο θα πάει από κει που θα έχει έρθει και ο χρήστης θα αποκοπεί. Δεν είδα κανέναν σας απο χτες να μιλά για το παιχνίδι καθεαυτό , παρά μόνο για τον προπονητή Χ, τον παίκτη Ψ και την συμπεριφορά τους και όχι την απόδοση τους. Και επειδή αποκλείεται να πλακωνόσασταν μεταξύ σας για 1,5 ώρα συγκεντρωθείτε στα υπόλοιπα σας παρακαλώ.

Είναι πολύ λυπηρό αυτό που συμβαίνει , να προσπαθεί ο καθένας με την πρώτη ευκαιρία ( και όχι μόνο για το χτεσινό παιχνίδι) να πουλήσει μαγκιά και υπεροχή.
xoxli44
12 ξεκινα απο τα βασικα στις προπονησεις κ αφου τα μαθεις μιλα για αγωνιστικο επιπεδο μετα!Με τετοια συμπεριφορα δεν επρεπε καν να αναφερθεις για οτιδοιποτε αφορα το παιχνιδι.Ησουν αυτος που χαλασε την εικονα τις ομαδας σου.Εκει που ο ποδοσφαιριστης οπως τον αποκαλεις βγηκε με τακλιν καποιος συμπαικτης σου φροντισε να βγει ετσι σπρωχνωντας τον κ εχει αποδειξει αν ειναι για ποδοσφαιρο ή για μπασκετ.Καλη συνεχεια.
basketman
δεν εχω δει τον αγωνα των Αγ αναργυρων Με τη Λεοντειο ,
Παντως απο αυτα που διαβαζω πρεπει να εγινε πανηγυρι
Φυσικα για μενα φταινε παντα λιγοτερο οι παικτες για οποιαδηποτε αψιμαχια συμβαινει σε αγωνα
Παντως οταν παλιοτερα ειχα γραψει τις αποψεις μου τεκμιριωμενες για τους δυο κυριους που καθονται στον παγκο των δυο ομαδων ,πολλοι ειχαν βγει και με βριζανε και στο φορθμ kai pm.
Τελικα με τις πραξεις τους με επιβεβαιωνουν.
Ισως τωρα ο χοχλι44 που ηταν κυριος και δεν εβρισε αλλα εξεφρασε μια αποψη του σε pm(Ξαναλεω δεν ηταν αυτος που εβριζε ηταν κυριος)σε σχεση με τους προπονητες καταλαβει τωρα απο που εχω βγαλει τα αναλογα συμπερασματα για τους κυριους αυτους.

Τωρα οσο αφορα τους Αγιους συγχαρητηρια στα παιδια για το 8-8 .Πρεπει να πω οτι αν δεν χαιρονται αυτοι ποιοι θα χαρουν απλως πρεπει λιγο να καταλαβουν την διαφορα του καυχιεμαι απο το γινομαι ειρωνικος προς τους αλλους για να μην γινονται παρεξηγησεις.

Φιλε Gravity σε εχω χασει ,δεν εχεις καμια αναφορα απο παιχνιδι
Ξερεις οτι σε ψαχνει ο χοντρος?Θα πας να δεις το game την Κυριακη.Θα το γραψεις να το δω?

Φιλε μαστερ σουτιεν ενισχυμενο απο αυτα που τοα κρατανε στητα στητα.

Λουκουμαδακο που εισαι ρε τα κουφετα τα εφαγες,την εκανες γρηγορα γρηγορα για να μην σε βρω εξω?

Προς Ευθημη αφου δεν θελετε να παιζεται σε ανοικτο γιατι δεν πατε στο κλειστο της Μεταμορφωσης , Το ανοικτο το εχετε σαν επιλογη για να δυσκολευεται τους αντιπαλους ομως σας γυρισε μπουμεραγκ

Αντε παιδες αλλη μια εχει μεινει για το τεκλος του πρωτου γυρου.

Καμια αλαγη προπονητη εχουμε?
prezakias7
Επειδη εχουμε ξεχαστει λιγο δινω προγνωστικα και οποιος θελει παιζει στο Δ' ΕΣΚΑ bet.
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Ειναι το ντερμπι της ουρας.Οι γηπεδουχοι εχουν ενα προβαδισμα λογο της καλης αμυνας που εχουν(σε σχεση με τους αντιπαλους τους),επεισης διαθετουν πιο δεμενο συνολο απο αυτο του Κρυονεριου
ΠΡΟΤΑΣΗ- 1(+7)
ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
Μαχη για την 3η θεση.Δυνατο παιχνιδι,με τους γηπεδουχους να εχουν τον πρωτο λογο,εξαιτιας της εδρας.Το παιχνιδι χαρακτηριζεται Νο bet,αν ομως διακινδυνεψουμε προβλεψη θα δωσουμε 1(+??)
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Δυσκολη εδρα για ολες τις ομαδες λογο γηπεδου(η πλαγια γραμμη απεχει 5μ απο τον τοιχο).Παρ'ολα αυτα ο Ορφεας εχει δειξει οτι τα εχει κατι τετοια παιχνιδια.
ΠΡΟΒΛΕΨΗ-2 (+ 8)
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Οι πρωτοποροι του ομιλου,παιζουν εναν αγωνα πριν το μεγαλο ντερμπι με Νικηφορο και θελουν τη νικη για να μεινουν σε θεση ισχυος.Οι φιλοξενουμενοι ενω ξεκινησαν δυναμικα καπου το "εχασαν"στη συνεχεια.Ευκολα η δυσκολα θα επικρατησουν οι φιλοξενουμενοι
ΠΡΟΒΛΕΨΗ-2(+10)
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Ο Νικηφορος "κυνηγαει" τους Αγιους στη κουρσα της πρωτης θεσης και δε νομιζω οτι θα στραβωπατησουν με την Λυκοβρυση και μαλιστα στην εδρα τους.
ΠΡΟΒΛΕΨΗ-1(+10)

Αυτα για το στοιχημα της 9ης και τελευταιας αγων. του πρωτου γυρου...Καλα ταμεια!!!

Υ.Γ. Οι αποδοσεις θα βγουν 2 μερες πριν την εναρξη του πρωτου αγωνα
basketman
ΑΟ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ - ΑΣΚ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
Εαν δεν κερδισει και τωρα η Νεαπολη!1(ανω των 15)

ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΔΡΥΟΠΙΔΕΩΝ
Εμαθα (το εχω πει κι ολας ,Οτι Ο διαγορας προσπαθει να βγαλει δελτιο σε ενα παικτη που μπορει να προσφερει ποντους στην ομαδα ,για να δουμε εαν θα τα καταφερει ,Εγω πιστευω πολυ στις δυνατοτητες των παιδιων της Δαφνης εαν ειναι σοβαροι και εχουν και 50-50 διαιτησια θα το παρπυν το παιχνιδι)1 +10
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ Κ.ΠΑΤΗΣΙΩΝ
Δυο ομαδες που παιζουν το ιδιο στυλ μπασκετ σκληρη αμυνα και προσπαθουν να εκμεταλευτουν την εδρα πιστευω οτι ειναι 1 αλλα κατω αο 10 ποντους η διαφορα
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΚΥΨ. - ΓE ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Πιστευω οτι η κυψελη εχει απο τισ ποιο ομοιομορφεσ ομαδεσ δυστυχως σοβαρα το εχουν παρει 4-5 παικτες και στον αγωνα φαινεται ,θα μπορουσαν να παιζουν για την ανοδο αλλα....Πιστευω οτι ευκολα ή δυσκολα θα κερδισουν οι αγιοι) 2+10
ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΑΟ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
Τωρα τι να πω ο Νικηφορος εχει μια ομαδα που η πενταδα του εχει μεσο ορο 19 χρονων
Και η λυκοβρυση 30 με 2 ψηλους πλαυ καλο δυστυχως ειναι η φετινη απογοητευση.Ο νικηφορος δεν χανει στην εδρα του)1+10
dazer
kalispera.tha ithela na po ti gnomi mou apo osa exo dei apo ton omilo.oi agioi den einai i pio demeni omada alla einai i kaliteri.exoun kapoious kalous paiktes alla kurios o play einai autos pou kanei olo to paixnidi.trexei,dinei ruthmo stin omada kai otan xreiazetai skorarei.eksallou sto mono paixnidi pou exoun xasei fetos sto kupelo apo oti akousa den epaize autos. i moni elpida kapoiou apo ton omilo na tous kerdisei einai na ton periorisoun.allios tixi den exoun.kata ta alla oute spoudaia paizoun akomi oute deixnoun akoma ola osa mporoun na kanoun.oso gia ti deuteri thesi tha palepsei diagoras kai nikiforos kai ektos aprooptou tha tin parei o nikiforos
nikefalin
QUOTE(dazer @ Feb 8 2008, 19:09 ) *
kalispera.tha ithela na po ti gnomi mou apo osa exo dei apo ton omilo.oi agioi den einai i pio demeni omada alla einai i kaliteri.exoun kapoious kalous paiktes alla kurios o play einai autos pou kanei olo to paixnidi.trexei,dinei ruthmo stin omada kai otan xreiazetai skorarei.eksallou sto mono paixnidi pou exoun xasei fetos sto kupelo apo oti akousa den epaize autos. i moni elpida kapoiou apo ton omilo na tous kerdisei einai na ton periorisoun.allios tixi den exoun.kata ta alla oute spoudaia paizoun akomi oute deixnoun akoma ola osa mporoun na kanoun.oso gia ti deuteri thesi tha palepsei diagoras kai nikiforos kai ektos aprooptou tha tin parei o nikiforos


Καλωσόρισες, καλά πόστ και μακροημέρευση εδώ icon_wave.gif

Γράφε με ελληνική γραφή από το επόμενο πόστ ! smile.gif
Efthimis
QUOTE(basketman @ Feb 8 2008, 08:53 ) *
δεν εχω δει τον αγωνα των Αγ αναργυρων Με τη Λεοντειο ,
Παντως απο αυτα που διαβαζω πρεπει να εγινε πανηγυρι
Φυσικα για μενα φταινε παντα λιγοτερο οι παικτες για οποιαδηποτε αψιμαχια συμβαινει σε αγωνα
Παντως οταν παλιοτερα ειχα γραψει τις αποψεις μου τεκμιριωμενες για τους δυο κυριους που καθονται στον παγκο των δυο ομαδων ,πολλοι ειχαν βγει και με βριζανε και στο φορθμ kai pm.
Τελικα με τις πραξεις τους με επιβεβαιωνουν.
Ισως τωρα ο χοχλι44 που ηταν κυριος και δεν εβρισε αλλα εξεφρασε μια αποψη του σε pm(Ξαναλεω δεν ηταν αυτος που εβριζε ηταν κυριος)σε σχεση με τους προπονητες καταλαβει τωρα απο που εχω βγαλει τα αναλογα συμπερασματα για τους κυριους αυτους.

Τωρα οσο αφορα τους Αγιους συγχαρητηρια στα παιδια για το 8-8 .Πρεπει να πω οτι αν δεν χαιρονται αυτοι ποιοι θα χαρουν απλως πρεπει λιγο να καταλαβουν την διαφορα του καυχιεμαι απο το γινομαι ειρωνικος προς τους αλλους για να μην γινονται παρεξηγησεις.

Φιλε Gravity σε εχω χασει ,δεν εχεις καμια αναφορα απο παιχνιδι
Ξερεις οτι σε ψαχνει ο χοντρος?Θα πας να δεις το game την Κυριακη.Θα το γραψεις να το δω?

Φιλε μαστερ σουτιεν ενισχυμενο απο αυτα που τοα κρατανε στητα στητα.

Λουκουμαδακο που εισαι ρε τα κουφετα τα εφαγες,την εκανες γρηγορα γρηγορα για να μην σε βρω εξω?

Προς Ευθημη αφου δεν θελετε να παιζεται σε ανοικτο γιατι δεν πατε στο κλειστο της Μεταμορφωσης , Το ανοικτο το εχετε σαν επιλογη για να δυσκολευεται τους αντιπαλους ομως σας γυρισε μπουμεραγκ

Αντε παιδες αλλη μια εχει μεινει για το τεκλος του πρωτου γυρου.

Καμια αλαγη προπονητη εχουμε?





ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΣΕ ΑΝΟΙΧΤΟ ΓΙΑΤΙ Η ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΚΟΝΤΙΝΟ ΔΗΜΟ ΝΑ ΜΑΣ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΓΗΠΕΔΟ.ΑΥΤΟ ΞΕΡΩ ΜΟΝΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΔΙΝΟΥΝ ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΚΑΛΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΝΟΥΝ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΕΓΡΑΜΕΝΝΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΗΣ ΑΝΟΔΟΥ...
ΛΟΥΚΟΥΜΑΣ
Σε μια τετοια κατασταση ολη εχουν ευθυνη.ειναι πολυ ευκολο για οποιονδηποτε παικτη να κρατησει την ψυχραιμια του οταν του βριζουν τη μανα.το σιγουρο ειναι οτι οι αρμοδιοι των ομαδων πρεπει να παρουν θεση.ειναι γεγονος οτι η κερκιδα των αγιων ειναι προκλητικη.δ εσκα ημαστε ρε παιδια το χαβελε μας κανουμε.ας προσπαθησουμε να επικεντρωθουμε καλυτερα στα αγωνιστικα θεματα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.