Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΑΣΧΟΛΕΙΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΟΝ-LINE ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
GR-HAMMER
Ειναι κανενας απο το forum κολλημενος με ΟΝ-LINE παιχνιδια?
οπως warcraft, cs, wow, lineage κτλ.
εγω μια ζωη κολλημενος με dota(map του warcraft) και δε θα με χαλαγε να βρω κανενα μπασκετικο που να ψιλολιωνει και σε αυτα..
αυτα απο μενα..
περιμενω απαντησεις..
dizzy_fingers
Age of empires 3 αραιά και πού από το σπίτι τελευταία, mohaa φανατικά παλιότερα. Ωραίες εποχές...
Keyser_Soze
Κι εγώ παλιότερα είχα τρελό κόλλημα με το MΟΗΑΑ. Αργότερα κόλλησα με το CS. Εδώ και 2 χρόνια όμως δεν ασχολούμαι με κανένα on-line παιχνίδι. Τώρα λέμε να ξεκινήσουμε κανένα fm on-line αλλά δεν το πολύ κόβω...
liolias
Εγω ειχα φαει γερο κολημα με το mu online αλλα τωρα δεν ξερω υπαρχει ακομα? tongue.gif
reignman
πρωην cs player (pro situation)
πρωην ultima online player (mmorpg)
νυν world of warcraft player ^^
παιζω και dotes για ξεκαρφωμα
lagiator
Τώρα ασχολούμαι με cs 1.6 ή source..
Παλιά είχα muonline & lineage server..
sihainas
Αν και γενικά δεν παίζω παιχνίδια και ειδικά mmorpg τώρα τελευταία έχω κολλήσει με το Archlord δοκιμάστε το είναι εντελώς free... wink.gif
k_sal_15
Εγώ έχω τρελό κόλλημα με τα MMORPG....
Έχω ένα σκληρό δίσκο γεμάτο με τέτοια παιχνίδια. Συνήθως τα κατεβάζω για να τα δοκιμάσω και μετά από μίκρό χρονικό διάστημα τα παρατάω... Το μόνο παιχνίδι που με έχει κρατήσει και συνεχίζει να με κρατάει με τις ώρες μπροστά από την οθόνη είναι το Tales of Pirates... Πραγματικά κορυφαίο!!!
Flash
Έχω λογαριασμούς σε μη-επισημους ελληνικούς servers στα lineage και wow αν και εδώ και ένα εξαμηνο τα έχω παρατήσει τελείως. Ας όψεται το firewall της εστίας.
Rondo
Το τρακμάνια τα σπάει...
captain charisma
εγω παιζω cs source και 1.6 call of dutty 2 & 4 και battlefield...
nikolas12
Ασχολουμουν παλιοτερα λιγο με mu και lineage και τωρα πια με counter strike 1.6 που ειναι το αγαπημενο μου παιχνιδι.
reignman
QUOTE
Εγώ έχω τρελό κόλλημα με τα MMORPG....
Έχω ένα σκληρό δίσκο γεμάτο με τέτοια παιχνίδια. Συνήθως τα κατεβάζω για να τα δοκιμάσω και μετά από μίκρό χρονικό διάστημα τα παρατάω... Το μόνο παιχνίδι που με έχει κρατήσει και συνεχίζει να με κρατάει με τις ώρες μπροστά από την οθόνη είναι το Tales of Pirates... Πραγματικά κορυφαίο!!!



τα παιχνιδια στα οποια αναφερεσαι δεν ειναι ΜΜORPG. ειναι απλα RPG.

MMORPG = Massively multiplayer online role-playing game
ios
QUOTE(reignman @ May 3 2008, 03:11 ) *
τα παιχνιδια στα οποια αναφερεσαι δεν ειναι ΜΜORPG. ειναι απλα RPG.

MMORPG = Massively multiplayer online role-playing game



Και όμως ο Κ_sal αναφερόταν σε ΜΜΟRPG check this one http://en.wikipedia.org/wiki/Tales_of_Pirates

έπαιζα παλιά everquest2 σε end game καταστάσεις του στιλ είχα τον Νο.1 monk στον server μου (8-12 ώρες καθημερινά :Ρ).
nikolas12
Πραγματικη πωρωση:
http://www.addictinggames.com/trickhoopschallenge.html

Οποιος περασει τον τριτο αντιπαλο να μου πει.
captain charisma
παιδια ασχολειτε κανεις φανατικα με call of dutty αν ναι εχω μια απορια.οταν μπαινω σε ενα σερβερ μετα απο 2-3 λεπτα με πεταει γιατι εχει προβλημα με το punkbuster
nikolas12
QUOTE(big dirk @ May 18 2008, 15:14 ) *
παιδια ασχολειτε κανεις φανατικα με call of dutty αν ναι εχω μια απορια.οταν μπαινω σε ενα σερβερ μετα απο 2-3 λεπτα με πεταει γιατι εχει προβλημα με το punkbuster


Ενας ξαδελφος μου ειχε κατεβασει ενα call of duty για το psp του αλλα κολλαει και σε αυτον για τον ιδιο λογο.Πρεπει να ειναι προβλημα του παιχνιδου dirk.Ενα αλλο ωραιο παιχνιδι απο το addicting games τα καλυτερα free παιχνιδια ειναι τουτο:
http://www.addictinggames.com/fmxteam.html
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.