Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 1 χρόνος Basketforum
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Κοιτούσα προχθές το ημερολόγιο και είδα κάτι που είχα γράψει κάπου στο Γενάρη...

Στις 24 Ιουλίου το αγαπημένο μας μπασκετοφόρουμ (είτε ως όβερπλέι, είτε ως basketforum) κλείνει 1 χρόνο!

Πωπω...όσο θυμάμαι ότι βαράγαμε μύγες πέρσι τέτοια εποχή icon_bored.gif...ή τα ξενύχτια τα βράδια της πρωτοχρονιας στην προσπάθεια να αλλάξω σέρβερ και να μεταφέρω τη βάση δεδομένων...τα αμέτρητα προβλήματα....αλλά και τις αμέτρητες υψηλού επιπέδου συζητήσεις....την αναφορά στην basketnews....


Εσείς τι θυμάστε από αυτήν τη χρονιά?
Θετικά ή αρνητικά...

Και τι θα θέλατε να δείτε στο basketforum? Τι θέλετε να αλλάξει στον επόμενο χρόνο?


Και....αλήθεια, τι κάνετε την Κυριακή 24 Ιουλίου το βράδυ?
Σκεφτόμουν πως θα ήταν καλή ιδέα να κανονίζαμε αυτήν την έξοδο, που λέγαμε για μετά την εξεταστική, την ημέρα που το φόρουμ κλείνει έναν χρόνο.
emperor
Μια και είμαι από τις ντακότες του φόρουμ εύχομαι να τα εκατοστήσουμε.
Τι θα ήθελα 39.gif



Περισσότερες εντάσεις.Να ανεβαίνει και λίγο και η αδρεναλίνη ρε παιδιά guns.gif guns.gif biggrin.gif
harris
Μεσα ειμαι , εκτος εαν παλι μαζευτουμε 4 ατομα..........
dizzy_fingers
Ναι, αυτή τη φορά μόνο αν έρθουν και νέα πρόσωπα θα κανονιστεί κάτι. wink.gif
harris
Τελικα θα κανουμε τπτ;;;;

Αντε, δηλωστε συμμετοχες 38.gif
dizzy_fingers
Δεν το βλέπω καταμεσής στο καλοκαίρι να γίνεται τίποτα.
Ακόμα κι εγώ θα λείπω αυτό το weekend blush.gif....

Θα μπορούσαμε όμως να κανονίσουμε ένα chat meeting...Έχει αρχίσει να αραχνιάζει εκεί που το έχουμε rolleyes.gif...
harris
ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΜΑΣ ΕΚΑΤΟ..... biggrin.gif




ΜΠΑΣΚΕΤΦΟΡΟΥΜ ΓΕΡΑ...... w00t.gif
dizzy_fingers
Χρόνια πολλά BasketForum-http://www.overplay.tk[/url]!!!! 41.gif

Να 10πλασιάσουμε τα μέλη και να 1000πλασιάσουμε τα ποστ biggrin.gif.


Και όπως είπαμε....έπονται κι άλλα καλά για το φόρουμ μας στο κοντινό μέλλον.... wink.gif
LEFTERIS733
wav.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.