Help - Search - Members - Calendar
Full Version: PATCH NBA LIVE 2007
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
dimitris18
paidia kserete an exei vgei kapoio patch gia pc sto nba live 2007 gia tin fetini euroleague?
dizzy_fingers
Μετέφερα το τόπικ σου στην κατάλληλη κατηγορία.

Επίσης, αν μπορείς γράφε με ελληνικούς χαρακτήρες κι όχι με greeklish.

Στην ερώτησή σου τώρα, όχι μόνο δεν έχει βγει patch αλλά δεν ξέρω καν αν θα συνεχίζει να βγαίνει στο μέλλον...
morfi
QUOTE(dimitris18 @ Mar 12 2007, 02:11 PM) *
paidia kserete an exei vgei kapoio patch gia pc sto nba live 2007 gia tin fetini euroleague?

Πατσακια για nba live για παικτες, γηπεδα, εμφανισεις, φετινα ροστερ, ρετρο ροστερ και οτι αλλο θες : www.nbalive.org

QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 12 2007, 02:18 PM) *
Στην ερώτησή σου τώρα, όχι μόνο δεν έχει βγει patch αλλά δεν ξέρω καν αν θα συνεχίζει να βγαίνει στο μέλλον...

Γιατι να μην ξαναβγει ?
dimitris18
tHANKS MORFI wink.gif smiley.gif
dizzy_fingers
QUOTE(morfi @ Mar 12 2007, 01:15 PM) *
Γιατι να μην ξαναβγει ?

Γι'αυτό.

Περισσότερα θα ξέρει ο olorin...
dimitris18
Το site που πρότεινε ο morfi δεν έχει euroleague αλλά μόνο κάποια updates για μερικούς παίκτες του nba
Das Kapital
QUOTE(dimitris18 @ Mar 12 2007, 02:11 PM) *
paidia kserete an exei vgei kapoio patch gia pc sto nba live 2007 gia tin fetini euroleague?

WWW.nba-live.com

Ειναι πολυ καλο σαιτ για πατσακια λαιβ!!! smile.gif
dizzy_fingers
Δημήτρη, μην το ψάχνεις, όπως σου είπα patch για την Ευρωλίγκα φέτος δεν έχει βγει.
morfi
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 12 2007, 10:52 PM) *
Γι'αυτό.

Περισσότερα θα ξέρει ο olorin...

Thanx ρε... wink.gif

QUOTE(dimitris18 @ Mar 12 2007, 11:03 PM) *
Το site που πρότεινε ο morfi δεν έχει euroleague αλλά μόνο κάποια updates για μερικούς παίκτες του nba

Περσυ ειχε... και σε λιγο καιρο (λογικα) θα ανεβασουν και τα καινουργια ροστερ καθως και περισσοτερα ρετρο...

QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 12 2007, 11:07 PM) *
Δημήτρη, μην το ψάχνεις, όπως σου είπα patch για την Ευρωλίγκα φέτος δεν έχει βγει.

Θα το βγαλω εγω ρε μην ανυσηχειτε... μονο πειτε μου πως... 69.gif

Y.Γ. Δεν πειραζει που θα βαλω τον εαυτο μου στον ολυμπιακο ε ? banana.gif
Olorin
Yeap, o dizzy έχει δίκιο...

Από το λίγο που μίλησα με ορισμένα από τα παιδιά πριν κάτι μήνες, ξενέρωσαν κι αυτοί τόσο πολύ με το άθλιο NBA Live 07 που (και) από αντίδραση, αποφασίσαμε να μην κάνουμε κάτι φέτος και δεν ξέρω γενικά τι θα γίνει από εδώ και πέρα... (προσωπικά και να γίνει patch του χρόνου, δεν υπάρχει περίπτωση να συμμετέχω αφού θα υπηρετώ τη μαμά-πατρίδα)

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ευχηθώ να πιάσει το petition και να βγάλει η 2Κ Sports το ΝΒΑ 2Κ και για PC για να δουν κάποιοι το πραγματικό μπάσκετ...

Για το NBA Live, έχω χάσει προ πολλού τις ελπίδες μου...
morfi
QUOTE(Olorin @ Mar 13 2007, 03:39 PM) *
Yeap, o dizzy έχει δίκιο...

Από το λίγο που μίλησα με ορισμένα από τα παιδιά πριν κάτι μήνες, ξενέρωσαν κι αυτοί τόσο πολύ με το άθλιο NBA Live 07 που (και) από αντίδραση, αποφασίσαμε να μην κάνουμε κάτι φέτος και δεν ξέρω γενικά τι θα γίνει από εδώ και πέρα... (προσωπικά και να γίνει patch του χρόνου, δεν υπάρχει περίπτωση να συμμετέχω αφού θα υπηρετώ τη μαμά-πατρίδα)

Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ευχηθώ να πιάσει το petition και να βγάλει η 2Κ Sports το ΝΒΑ 2Κ και για PC για να δουν κάποιοι το πραγματικό μπάσκετ...

Για το NBA Live, έχω χάσει προ πολλού τις ελπίδες μου...

Γιατι ειναι αθλιο το φετινο NBA LIVE ? Το περσυνο ηταν αθλιο... μακραν το χειροτερο που εχει βγει... το φετινο μια χαρα ειναι...

QUOTE(Olorin @ Mar 13 2007, 03:39 PM) *
(προσωπικά και να γίνει patch του χρόνου, δεν υπάρχει περίπτωση να συμμετέχω αφού θα υπηρετώ τη μαμά-πατρίδα)

Αντε ρε, καλος πολιτης ! (αυτο δεν λεμε ? dry.gif )
kostasvc15
QUOTE(morfi @ Mar 13 2007, 09:41 PM) *
Γιατι ειναι αθλιο το φετινο NBA LIVE ? Το περσυνο ηταν αθλιο... μακραν το χειροτερο που εχει βγει... το φετινο μια χαρα ειναι...

Γιατι δε σου αρεσε;

Πρεπει να ανοιξουμε ενα τοπικ για video games με μπασκετ να κανουμε συγκρισεις,να πουμε ποια εχει ο καθενας,ποιο ειναι το καλυτερο κ.α.
Ειστε μεσα;
Das Kapital
QUOTE(kostasvc15 @ Apr 12 2007, 05:03 PM) *
Γιατι δε σου αρεσε;

Πρεπει να ανοιξουμε ενα τοπικ για video games με μπασκετ να κανουμε συγκρισεις,να πουμε ποια εχει ο καθενας,ποιο ειναι το καλυτερο κ.α.
Ειστε μεσα;


Εχεις παιξει κανενα παιχνιδι απο τη σειρα 2Κ ?
Μαλλον για αυτο μιλας ακομη για παιχνιδια μπασκετ!!
Das Kapital
QUOTE(morfi @ Mar 14 2007, 12:41 AM) *
Γιατι ειναι αθλιο το φετινο NBA LIVE ? Το περσυνο ηταν αθλιο... μακραν το χειροτερο που εχει βγει... το φετινο μια χαρα ειναι...


Και τα δυο αθλια ειναι με ποιο αθλιο το 07 γιατι το 06 ηταν αθλιο αλλα το 07 ειναι η αντιγραφη του αθλιου αρα συμπαιρενουμε οτι και τα δυο ειναι αθλια!!! biggrin.gif

QUOTE(Olorin @ Mar 13 2007, 04:39 PM) *
Το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να ευχηθώ να πιάσει το petition και να βγάλει η 2Κ Sports το ΝΒΑ 2Κ και για PC για να δουν κάποιοι το πραγματικό μπάσκετ...


Αληθεια η 2Κ γιατι δε τα βγαζει και για υπολογιστη? Τοσο δυσκολο ειναι?
Pierce
υπαρχει τοπικ για τα παιχνιδια
εδω.



QUOTE(kostasvc15 @ Apr 12 2007, 05:03 PM) *
Πρεπει να ανοιξουμε ενα τοπικ για video games με μπασκετ να κανουμε συγκρισεις,να πουμε ποια εχει ο καθενας,ποιο ειναι το καλυτερο κ.α.
Ειστε μεσα;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.