Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Β' ΕΣΚΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2007 - 2008
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37
tsops
Να καλοσωρίσουμε τη νέα χρονιά (αν και Μάϊος) με τη δημιουργία καινούργιου πρωταθλήματος για τη σεζόν 2007 - 2008. Για αρχή, οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι οι εξής :

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Καλη επιτυχία σε όλους και είμαι σίγουρος ότι το τόπικ θα είναι το ίδιο επιτυχημένο όπως πέρυσι! smile.gif
greece4
tsops, 15 omades?

h 14 8a nai apla perimenoume ti 8a ginei me th dafnh dafniou?
tsops
QUOTE(greece4 @ May 20 2007, 11:29 AM) *
tsops, 15 omades?

h 14 8a nai apla perimenoume ti 8a ginei me th dafnh dafniou?


Πολλά περιμένουμε Greece, θα ήταν άστοχο να πω από τώρα τι θα γίνει...μέσα στο καλοκαίρι θα μάθουμε smile.gif
tasos
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
clark
QUOTE(tasos @ May 25 2007, 10:25 PM) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Γ.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

η ΜΕΝ ΙΛΙΟΥ δεν ειναι στις ομαδες της Β ΕΣΚΑ:
Tafos toy indoy
μπορειτε να μου πειτε που εχουν εδρα οι

αχιλεας
τουφας
?
berry the truth
η τουφα είναι ομάδα του χαλανδρίου, παίζει στο "μ.παπαδάκης"
ο αχιλλέας παίζει στο κλειστό κόκκινου μύλου κοντά σε νέα φιλαδέλφια
lebronjames
η τουφα δεν παιχει πλεον στο παπαδακης.παιζει στο αλλο γηπεδο του χαλανδριου στο κολυμβητηριο.ν.περκιζας λεγεται
VAGELIS N
QUOTE(tsops @ May 16 2007, 08:44 AM) *
Να καλοσωρίσουμε τη νέα χρονιά (αν και Μάϊος) με τη δημιουργία καινούργιου πρωταθλήματος για τη σεζόν 2007 - 2008. Για αρχή, οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι οι εξής :

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Καλη επιτυχία σε όλους και είμαι σίγουρος ότι το τόπικ θα είναι το ίδιο επιτυχημένο όπως πέρυσι! smile.gif

κοουτσ ο τριτων εν επεσε κατηγορια:
VAGELIS N
QUOTE(tsops @ May 16 2007, 08:44 AM) *
Να καλοσωρίσουμε τη νέα χρονιά (αν και Μάϊος) με τη δημιουργία καινούργιου πρωταθλήματος για τη σεζόν 2007 - 2008. Για αρχή, οι ομάδες που θα συμμετέχουν είναι οι εξής :

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

Καλη επιτυχία σε όλους και είμαι σίγουρος ότι το τόπικ θα είναι το ίδιο επιτυχημένο όπως πέρυσι! smile.gif

κοουτσ ο τριτων δεν επεσε κατηγορια:
berry the truth
σωστός "βασιλιά" lebron! 41.gif
VAGELIS N
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
AMYNTAΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
θα γινει πολυ καλυτερο πρωταθλημα φετοςι αλλα μονο για την ανοδο γιατι κατα τη γνωμη μου οι 2 ομαδες που σωθηκανε δε θα τη γλιτωσουνε φετος παρα αν αλλαξουν πολυ τα πραγματα τωρα αν πεσει ομαδα αποτην Α1 εκει θα γινει ο χαμος για την 3η ομαδα για ανοδο τωρα βαζω 7-8 ομαδες φαβορι αν και ειναι νωρις .
παντος υπαρχει πολυ ησυχια shot.gif shot.gif
jsoiler
QUOTE(VAGELIS N @ Jun 6 2007, 02:25 PM) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝΨ
ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ
ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ
ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ
ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ
AMYNTAΣ
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ
Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
θα γινει πολυ καλυτερο πρωταθλημα φετοςι αλλα μονο για την ανοδο γιατι κατα τη γνωμη μου οι 2 ομαδες που σωθηκανε δε θα τη γλιτωσουνε φετος παρα αν αλλαξουν πολυ τα πραγματα τωρα αν πεσει ομαδα αποτην Α1 εκει θα γινει ο χαμος για την 3η ομαδα για ανοδο τωρα βαζω 7-8 ομαδες φαβορι αν και ειναι νωρις .
παντος υπαρχει πολυ ησυχια shot.gif shot.gif


Πλάκα πλάκα φωτιά το φετινό πρωτάθλημα!!!Λογικά οι τρεις ομάδες που έπεσαν θα έχουν στόχο την άνοδο.Απο κει και πέρα θα δείξει......
lambros
Σύμφωνα με την νέα προκήρυξη στην Α θα ανέβει μόνο ο 1ος, ενώ ο 2ος θα δώσει αγώνα μπαράζ με την 1η ομάδα που δεν θα πέσει από την Α. Αυτά γιατί την περίοδο 2008-09 η Α'ΕΣΚΑ θα αποτελείται από 12 ομάδες. Υποβιβάζονται στη Γ 3 ομάδες ( τουλάχιστον ).
Επίσης το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 23 Σεπτέμβρη, ενώ επανέρχεται και ο θεσμός του κυπέλλου.
Γνώμη μου είναι ότι η συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης δεν επιτρέπει στις ομάδες να κάνουν σωστή και επαρκή προετοιμασία...
sch
QUOTE(lambros @ Jul 10 2007, 11:16 AM) *
Σύμφωνα με την νέα προκήρυξη στην Α θα ανέβει μόνο ο 1ος, ενώ ο 2ος θα δώσει αγώνα μπαράζ με την 1η ομάδα που δεν θα πέσει από την Α. Αυτά γιατί την περίοδο 2008-09 η Α'ΕΣΚΑ θα αποτελείται από 12 ομάδες. Υποβιβάζονται στη Γ 3 ομάδες ( τουλάχιστον ).
Επίσης το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 23 Σεπτέμβρη, ενώ επανέρχεται και ο θεσμός του κυπέλλου.
Γνώμη μου είναι ότι η συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης δεν επιτρέπει στις ομάδες να κάνουν σωστή και επαρκή προετοιμασία...

Ναι, έχεις δίκιο...όπως λέει και κάποιος ''καλό είναι να κάνουμε 8 εβδομάδες προετοιμασία''...το πιασες έτσι? Εγώ να πω καλή επιτυχία σε όλες τις ομάδες και ότι θα γίνει ένα δυνατό πρωτάθλημα φέτος. Λάμπρο, συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!! 41.gif
jsoiler
QUOTE(lambros @ Jul 10 2007, 11:16 AM) *
Σύμφωνα με την νέα προκήρυξη στην Α θα ανέβει μόνο ο 1ος, ενώ ο 2ος θα δώσει αγώνα μπαράζ με την 1η ομάδα που δεν θα πέσει από την Α. Αυτά γιατί την περίοδο 2008-09 η Α'ΕΣΚΑ θα αποτελείται από 12 ομάδες. Υποβιβάζονται στη Γ 3 ομάδες ( τουλάχιστον ).
Επίσης το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 23 Σεπτέμβρη, ενώ επανέρχεται και ο θεσμός του κυπέλλου.
Γνώμη μου είναι ότι η συγκεκριμένη ημερομηνία έναρξης δεν επιτρέπει στις ομάδες να κάνουν σωστή και επαρκή προετοιμασία...


Λογικά όμως όσες ομάδες πέσουν από την Α2 και ανήκουν στην Έσκα τότε θα ανέβει και άλλος.Σωστά??Πώς τους έπιασε και ξεκινάει τόσο γρήγορα το πρωτάθλημα??

Μπράβο ρε Λάμπρο!Άντε και σε δυο χρόνια το Α΄!!!!!
femme fatale
Χμ....πολλοί και καλοί αντίπαλοι φέτος,αλλά πρέπει να μαζευτούμε αρχές Αυγούστου για προετοιμασία και πάλι δε θα μας φτάσει!!!! fast.gif icon_workout.gif
jsoiler
Καμιά μεταγραφή ξέρει κανένας?
bolzano
QUOTE(jsoiler @ Jul 11 2007, 10:27 AM) *
Καμιά μεταγραφή ξέρει κανένας?

στην ομαδα σουν θα γινουν αλλαγες???δε θελω και να αποκαλυφθω αλλα σε ξερω καλα icon_wave.gif
jsoiler
Νέα ομάδα με όρεξη για άνοδο...... 41.gif
jsoiler
Μεταγραφές και αποδεσμεύσεις 2007-2008

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ :Έφυγαν Ζαχαροπούλου,Μανέα,Δρίβα,Ντακόλια

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ :

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ : Δροσοτάκη Μένια,Παπά Ελένη,Γκολιά Ιωάννα,Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Στρατηγού Ερμίνα(επιστρέφει) - Καλτσή (Παγκράτι),Μιχαήλ (Μελάς), Σταματοπούλου (Αμύντας),Τούση (Φάρος)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ :

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ :Βλάχου Χριστίνα

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ :Έφυγαν Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Παπά Ελένη,Βλάχου Χριστίνα

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ :

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ :

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ :

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ :

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ :

Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ :

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ :

ΑΜΥΝΤΑΣ : Σταματοπούλου
Βοηθήστε λίγο ρε παιδιά....Λάμπρο,Tsops????
tsops
Στις διαταγές σας!

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ :Έφυγαν Ζαχαροπούλου,Μανέα,Δρίβα,Ντακόλια

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ : δεν γνωρίζω

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ : Δροσοτάκη Μένια,Παπά Ελένη,Γκολιά Ιωάννα,Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Στρατηγού Ερμίνα(επιστρέφει) - Καλτσή (Παγκράτι),Μιχαήλ (Μελάς), Σταματοπούλου (Αμύντας),Τούση (Φάρος)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ : δεν έχω ακούσει κάτι

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ :Βλάχου Χριστίνα

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ :Έφυγαν Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Παπά Ελένη,Βλάχου Χριστίνα

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ : Τίποτα

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ : Τίποτα

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ : έχω ακούσει από τον νέο προπονητή ότι έκανε μεταγραφές και έχει ισχυροποιηθεί

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ : Τίποτα

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ : υπάρχουν αρμόδια μέλη που μπορούν να γράψουν, μην τα γράψω εγώ wink.gif

Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ : το ίδιο με το παραπάνω tongue.gif

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : δεν έχω ακούσει κάτι

ΑΜΥΝΤΑΣ : Σταματοπούλου
plat
απαντώ στην πρόκληση του tsops:
ΙΩΝΙΑ: Τασία Παστουρμά από ΤΡΙΤΩΝ
jsoiler
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ :Έφυγαν Ζαχαροπούλου,Μανέα,Δρίβα,Ντακόλια

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ : Κομνηνού σε Πανιώνιο Άργους

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ : Δροσοτάκη Μένια,Παπά Ελένη,Γκολιά Ιωάννα,Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Στρατηγού Ερμίνα(επιστρέφει) - Καλτσή (Παγκράτι),Μιχαήλ (Μελάς), Σταματοπούλου (Αμύντας),Τούση (Φάρος)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ : Έφυγε ένα δυαράκι και πήγε στην Τούφα.Όνομα δεν ξέρω.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ :Βλάχου Χριστίνα

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ :Έφυγαν Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Παπά Ελένη,Βλάχου Χριστίνα

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ : Τίποτα

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ : Τίποτα

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ : έχω ακούσει από τον νέο προπονητή ότι έκανε μεταγραφές και έχει ισχυροποιηθεί

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ : Τίποτα

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ : Παστουρμά

Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ :

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : δεν έχω ακούσει κάτι

ΑΜΥΝΤΑΣ : Σταματοπούλου

Η Παστουρμά είναι η ψηλή που είχε ο Τρίτων αν δεν κάνω λάθος!Έτσι tsops??Άντε να συμπληρώνουμε το παζλ σιγά σιγά!!Λάμπρο που είσαι?
basket fan
για σας κ απο εμενα!εμαθα κατι κ θα ηθελα να μου πει κανεις κατι παραπανω αμα γνωριζει.1παικτρια του ποσειδωνα νομιζω οτι φορουσε το 15 τι ζητουσε ομαδα Α1 κ δεν την εδιναν.μαλιστα μου ειπαν οτι η παικτρια ακομη το προσπαθει να φυγει.θα ηθελα να μαθω κατι παραπανω γιατι την ειχα δει να παιζει στην αγια παρασκευη κ μου εκανε μεγαλη εντυπωση.δεν ειναι κριμα να συμβαινουν κατι τετοια?αν γνωριζετε κατι πειτε μου
jsoiler
QUOTE(basket fan @ Jul 14 2007, 12:40 AM) *
για σας κ απο εμενα!εμαθα κατι κ θα ηθελα να μου πει κανεις κατι παραπανω αμα γνωριζει.1παικτρια του ποσειδωνα νομιζω οτι φορουσε το 15 τι ζητουσε ομαδα Α1 κ δεν την εδιναν.μαλιστα μου ειπαν οτι η παικτρια ακομη το προσπαθει να φυγει.θα ηθελα να μαθω κατι παραπανω γιατι την ειχα δει να παιζει στην αγια παρασκευη κ μου εκανε μεγαλη εντυπωση.δεν ειναι κριμα να συμβαινουν κατι τετοια?αν γνωριζετε κατι πειτε μου


Το νούμερο 15??Δεν νομίζω να υπήρχε παίκτρια του Ποσειδώνα φέτος που μπορεί να παίξει Α1.Για μάθε το όνομα και πες μας.Μήπως μας λες την Καπποδίστρια??Μια κοκκινομάλλα??
lambros
QUOTE(jsoiler @ Jul 12 2007, 04:50 AM) *
Μεταγραφές και αποδεσμεύσεις 2007-2008

ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ :Έφυγαν Ζαχαροπούλου,Μανέα,Δρίβα,Ντακόλια

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ :

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ : Δροσοτάκη Μένια,Παπά Ελένη,Γκολιά Ιωάννα,Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Στρατηγού Ερμίνα(επιστρέφει) - Καλτσή (Παγκράτι),Μιχαήλ (Μελάς), Σταματοπούλου (Αμύντας),Τούση (Φάρος)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ :

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ :Βλάχου Χριστίνα

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ :Έφυγαν Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Παπά Ελένη,Βλάχου Χριστίνα

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ :

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ :

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ :

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ :

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ :

Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ :

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ :

ΑΜΥΝΤΑΣ : Σταματοπούλου
Βοηθήστε λίγο ρε παιδιά....Λάμπρο,Tsops????


Κατ΄αρχάς σε ευχαριστώ ( όπως και τον sch )...
Λοιπόν...
Από την Τούφα έφυγαν οι:
Κουρέτση Χριστίνα, Τριχά Χριστίνα, Δημητράτου Χρύσα, Φωνιαδάκη Κατερίνα, Ζάχαρη Κάλλια, Τσανταρμά Άννα
Αποκτήθηκαν οι:
Φωτοπούλου Κυρήνη, Καραγιάννη Νατάσα, Σαρρή Άννα, Βλάχου Χριστίνα, Γκίκα Ελένη, Χουλιάρα Χριστιάνα
Ας βοηθήσουν και οι υπόλοιποι να συμπληρωθεί σιγά σιγά το παζλ της κατηγορίας...

Προβλέπεται πάντως δυνατό πρωτάθλημα!
femme fatale
Μην αγχώνεσαι για τις μεταγραφές jsoiler θα τις δεις στο γήπεδο.Δεν θέλεις να έχεις αγωνία????? tongue.gif
jsoiler
QUOTE(femme fatale @ Jul 14 2007, 01:21 PM) *
Μην αγχώνεσαι για τις μεταγραφές jsoiler θα τις δεις στο γήπεδο.Δεν θέλεις να έχεις αγωνία????? tongue.gif


Σωστό και αυτό!!Αλλά δεν νομίζω οι καλές ομάδες να έχουν πρόβλημα να αποκαλυφθούν... biggrin.gif
basket fan
QUOTE(jsoiler @ Jul 14 2007, 01:30 AM) *
Το νούμερο 15??Δεν νομίζω να υπήρχε παίκτρια του Ποσειδώνα φέτος που μπορεί να παίξει Α1.Για μάθε το όνομα και πες μας.Μήπως μας λες την Καπποδίστρια??Μια κοκκινομάλλα??

εμαθα οτι την λενε κατερινα βερρη κ οτι τα τελευταια χρονια εφευγε συνεχεια με υποσχετικη.γνωριζεις κατι παραπανω εσυ για την υποθεση?γιατι ρωταω και κανεις δεν ξερει σιγουρα να μου πει.παντως την θεωρουν πολλοι ως μια εξελιξιμη παικτρια
femme fatale
QUOTE(jsoiler @ Jul 15 2007, 03:06 AM) *
Σωστό και αυτό!!Αλλά δεν νομίζω οι καλές ομάδες να έχουν πρόβλημα να αποκαλυφθούν... biggrin.gif

δεν έχεις κι άδικο!Πάντως το Θρίαμβο μια χαρά τον είδα wink.gif .Καλό μας πρωτάθλημα!
trefoil 13
QUOTE(basket fan @ Jul 14 2007, 08:25 PM) *
εμαθα οτι την λενε κατερινα βερρη κ οτι τα τελευταια χρονια εφευγε συνεχεια με υποσχετικη.γνωριζεις κατι παραπανω εσυ για την υποθεση?γιατι ρωταω και κανεις δεν ξερει σιγουρα να μου πει.παντως την θεωρουν πολλοι ως μια εξελιξιμη παικτρια

Σε αυτήν την περίπτωση έχω την εντύπωση ότι δεν φταίει η ομάδα...
basket fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 15 2007, 01:47 PM) *
Σε αυτήν την περίπτωση έχω την εντύπωση ότι δεν φταίει η ομάδα...

δεν σε καταλαβα,τι θες να πεις με αυτο?
VAGELIS N
QUOTE(jsoiler @ Jul 13 2007, 01:31 AM) *
ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΑΟΝ :Έφυγαν Ζαχαροπούλου,Μανέα,Δρίβα,Ντακόλια

ΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ : Κομνηνού σε Πανιώνιο Άργους

ΠΑΟ ΘΡΙΑΜΒΟΣ : Δροσοτάκη Μένια,Παπά Ελένη,Γκολιά Ιωάννα,Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Στρατηγού Ερμίνα(επιστρέφει) - Καλτσή (Παγκράτι),Μιχαήλ (Μελάς), Σταματοπούλου (Αμύντας),Τούση (Φάρος)

ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ : Έφυγε ένα δυαράκι και πήγε στην Τούφα.Όνομα δεν ξέρω.

ΦΟ ΤΟΥΦΑΣ :Βλάχου Χριστίνα

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΑ :Έφυγαν Γκολιά Αλίκη,Γκολιά Βάσω,Παπά Ελένη,Βλάχου Χριστίνα

ΓΑΣ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΘΟΡΙΚΟΥ : Τίποτα

ΠκΑΟ ΑΜΙΛΛΑ : Τίποτα

ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ : έχω ακούσει από τον νέο προπονητή ότι έκανε μεταγραφές και έχει ισχυροποιηθεί

ΑΕ ΑΧΙΛΛΕΑΣ : Τίποτα

ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ : Παστουρμά

Α.Ο. ΑΠΟΛΛΩΝ :

ΑΕΝ ΚΗΦΙΣΙΑΣ : δεν έχω ακούσει κάτι

ΑΜΥΝΤΑΣ : Σταματοπούλου

Η Παστουρμά είναι η ψηλή που είχε ο Τρίτων αν δεν κάνω λάθος!Έτσι tsops??Άντε να συμπληρώνουμε το παζλ σιγά σιγά!!Λάμπρο που είσαι?

ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ : Ο προπονητης εχει καταφερει να γυρισει καποιες παιχτριες που ειναι αρκετα καλες και εχει και παιχτριες για να κανει προπονηση πιο παλια ειχα πει οτι ο Αρης θα πεσει τωρα το αλλαζω και βαζω των αρη στης ομαδες που θα κοψουν αρκετους βαθμους αλλα δεν μου λεει ονοματα απο αυτες που πηρε evilmonkey.gif
trefoil 13
QUOTE(basket fan @ Jul 15 2007, 06:08 PM) *
δεν σε καταλαβα,τι θες να πεις με αυτο?

Ότι αν κάποιος θέλει μεταγραφή δεν το θυμάται μια μέρα πριν τελειώσουν... rolleyes.gif
basket fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 15 2007, 05:30 PM) *
Ότι αν κάποιος θέλει μεταγραφή δεν το θυμάται μια μέρα πριν τελειώσουν... rolleyes.gif

τι να σου πω δεν το γνωριζω αυτο.ξερεις εσυ μηπως τιποτα παραπανω?
ovida
Γνωρίζω από Αμιλλα ότι έφυγε ο προηγούμενος προπονητής και ήρθε άλλος και πήραν μερικές ακόμα παίκτριες.
Αν έφυγε κάποια πρέπει να είναι από το τμήμα των κορασίδων.
pepe
QUOTE(basket fan @ Jul 15 2007, 06:09 PM) *
τι να σου πω δεν το γνωριζω αυτο.ξερεις εσυ μηπως τιποτα παραπανω?


μπορει φετος να εγινε ετσι αλλα τοσα χρονια με τα λεφτα που ζητουσαν για την κοπελιτσα,εγω προσωπικα θα σου εφερνα τον Γιασικεβιτσιους...
VAGELIS N
Συνεχεια στο scooting των ομαδων κανινικα πρεπει να βαλω και εναν αρ. λογαριασμου αλλα τελος παντων μετα απο αρκετη πιεση εχουμε
Αρη Π: απο την ομαδα ων Ανω Λιοσιων πηρε την Τσωλου,Ιακωβακη,Μπονη,Κασνεστη απο το
Γ.Σ.Περιστεριου:Καστινη
Ακομα γυρισε η Λαμπροπουλου που φετος επαιξε στο Φοινικα Πειραια
basket fan
QUOTE(pepe @ Jul 16 2007, 08:23 AM) *
μπορει φετος να εγινε ετσι αλλα τοσα χρονια με τα λεφτα που ζητουσαν για την κοπελιτσα,εγω προσωπικα θα σου εφερνα τον Γιασικεβιτσιους...

αληθεια?την γνωριζεις εσυ την κοπελα?μηπως σου εχει πει τιποτα η αμα εχεις ακουσει κατι,τι σκεφτεται να κανει τωρα?εγω την ειχα δει να παιζει και μου αρεσε πολυ ο τροπος παιχνιδιου της.μεσω κοινων γνωστων ξερω μοναχα οτι ειναι σε πολυ ασχημη ψυχολογικη κατασταση sad.gif sad.gif
jsoiler
Παιδιά sorry αλά μπορούμε να το βάλουμε το θέμα σε άλλο topic??Εδώ μιλάμε μόνο για μεταγραφές των ομάδων.Ευχαριστω....
sch
QUOTE(jsoiler @ Jul 16 2007, 04:08 PM) *
Παιδιά sorry αλά μπορούμε να το βάλουμε το θέμα σε άλλο topic??Εδώ μιλάμε μόνο για μεταγραφές των ομάδων.Ευχαριστω....

Μήπως πρέπει να σε βάλουμε και σένα σε άλλο τόπικ? 69.gif
trefoil 13
QUOTE(basket fan @ Jul 16 2007, 04:56 PM) *
αληθεια?την γνωριζεις εσυ την κοπελα?μηπως σου εχει πει τιποτα η αμα εχεις ακουσει κατι,τι σκεφτεται να κανει τωρα?εγω την ειχα δει να παιζει και μου αρεσε πολυ ο τροπος παιχνιδιου της.μεσω κοινων γνωστων ξερω μοναχα οτι ειναι σε πολυ ασχημη ψυχολογικη κατασταση sad.gif sad.gif

Και τι ακριβώς θες να μάθεις..;
jsoiler
QUOTE(sch @ Jul 16 2007, 07:34 PM) *
Μήπως πρέπει να σε βάλουμε και σένα σε άλλο τόπικ? 69.gif

Εσύ "κύριε" να πας στην ΕΟΚ όπου ανήκεις!!!!Κατάλαβες??Ε?? smiley.gif
VAGELIS N
QUOTE(jsoiler @ Jul 17 2007, 01:26 AM) *
Εσύ "κύριε" να πας στην ΕΟΚ όπου ανήκεις!!!!Κατάλαβες??Ε?? smiley.gif

παιδια για την πρωσωπικη σας κοντρα φτιαξτε ενα δικο σας topic peace.gif
α και κατι αλλο tsomps προσεχε η θεση σου στo forum κινδυνευει απο το το jsoiler 19.gif
tsops
QUOTE(VAGELIS N @ Jul 17 2007, 04:38 AM) *
παιδια για την πρωσωπικη σας κοντρα φτιαξτε ενα δικο σας topic peace.gif
α και κατι αλλο tsops προσεχε η θεση σου στo forum κινδυνευει απο το το jsoiler 19.gif


Πολύ καλά κάνει ο jsoiler smile.gif Tref, σε παρακαλώ σε πμ η συνέχεια για την Κατερίνα.
pepe
εγω ξερω οτι ειναι παιχτρια του Ποσειδωνα που ειναι β' εσκα,οποτε μαλλον ειναι λιγο σχετικο..
tsops
QUOTE(pepe @ Jul 17 2007, 07:54 AM) *
εγω ξερω οτι ειναι παιχτρια του Ποσειδωνα που ειναι β' εσκα,οποτε μαλλον ειναι λιγο σχετικο..


Ξέρει η Τref wink.gif
pepe
QUOTE(tsops @ Jul 17 2007, 08:46 AM) *
Ξέρει η Τref wink.gif


ok για να ξερει παω πασο..
basket fan
QUOTE(trefoil 13 @ Jul 16 2007, 09:20 PM) *
Και τι ακριβώς θες να μάθεις..;

γιατι την γνωριζεις?απλα τι σκεφτεται να κανει τωρα
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.