Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Armani Milan - Panathinaikos BC
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3
pan24
vs

Πολύ σημαντικό παιχνίδι στο Μιλάνο απέναντι στην Αρμάνι του Τζέιμς.Ο Παναθηναϊκός με νίκη,ειδικά αν έρθει με 4+ πόντους, θα είναι με 1,5 πόδι στα playoffs.Σε περίπτωση ήττας τα πράγματα δυσκολεύουν αρκετά και θα χρειάζεται συνδυασμός αποτελεσμάτων.
Η Αρμάνι έχει εδώ και καιρό την πολύ μεγάλη απουσία του Γκουντάιτις αλλά έχει πολύ γεμάτο ρόστερ.

Για εμάς θα είναι σημαντική η επιστροφή του Μήτογλου και κυρίως του Λοτζέσκι οι οποίοι έχουν επιστρέψει στις προπονήσεις και στα δυο τελευταία παιχνίδια ήταν στην 12αδα αλλά δεν πήραν χρόνο συμμετοχής.

Σχόλια για το παιχνίδι.
EXASFAIROS
Νίκη στο Μιλάνο,ΠΑΟ ΟΛΕ,ΟΛΕ!!!!! Lol

Βεντούζα 2 πανω στον Τζέιμς
Αφήνουμε ελευθερο Μπρουκς και ενίοτε Κουζμισκας.Ολη η άμυνα στην περιφέρεια!!!
whaler
Επιθετικά είμαστε πολύ καλά στα τελευταία ματς. Σήμερα πρέπει να δώσουμε πολυ βάση στην άμυνα, με συγκέντρωση και να μην πιστέψουμε πως όλη η Αρμάνι είναι ο James. Εννοείται πως μπορεί να σε σκοτώσει και μόνος του, αλλά το μόνο που πρέπει να κάνουμε έιναι να παίζει ενας πολύ πιεστική άμυνα πάνω του. Ίσως θα μου άρεσε να δω λίγο ζώνη σήμερα, νομίζω μας ταιριάζει.

Πολύ, πολύ σημαντικό παιχνίδι το σημερινό, όλη η χρονιά παίζεται.
stefkorner
QUOTE (whaler @ Mar 22 2019, 22:27 ) *
Ίσως θα μου άρεσε να δω λίγο ζώνη σήμερα, νομίζω μας ταιριάζει.

Πολύ, πολύ σημαντικό παιχνίδι το σημερινό, όλη η χρονιά παίζεται.


το αποτελεσμα του Ολυμπιακου χθες ,μας δινει δυνατοτητα να το διαχειριστουμε σημερα με λιγοτερο ασφυκτικη πιεση
το <πρεπει> αυτου του ματς!
η νικη με Ρεαλ την επομενη βδομαδα μαλλον θα αρκει ,οποτε σημερα απλα σφραγιζουμε προκριση,αν κερδισουμε !

ισως να ειναι καλη η ιδεα σου για ζωνη ! ενδεχομενως να πρεπει να επιστρατευθει αν δουν οτι δεν εχουν τις δυναμεις μετα απο 48 ωρες να παιξουν παλι στα κοκκινα για 40λεπτα να κυνηγουν και στην περιφερειακη αμυνα
(ειδικα αν δεν φτασει το ροτεισον παλι μεχρι Μητογλου-Λοτζο)
βεβαια η Αρμανι ειναι απ τις ομαδες που μπορουν να σε σκοτωσουν απο την περιφερεια ,αν της δωσεις ανοιχτα σουτ !ειναι 5η στα τριποντα με 39 % ,παρολο που της το ριχνει ο Τζειμς αυτο το ποσοστο,ο οποιος παιρνει πολλα τριποντα εχοντας 33.8 !
G-arenas
σε ολα τα ματς μεχρι τωρα προσπαθουσαμε να τρεξουμε και να εκδηλωσουμε τις επιθεσεις μας γρηγορα. στα πρωτα 10-12 δευτερα. τωρα με την αρμανι που παιζει το ιδιο αλλα πιο αναρχα σαφως αλλα με πολυ καλυτερη ποιοτητα, πρεπει να παμε παλι ετσι ή πρεπει να τρεξουμε λιγοτερο?

πρεπει να τρεξουμε με την φιλοσοφια οτι αυτο κανουμε καλα ή θα θεωρησουμε οτι η αρμανι σε υψηλο ρυθμο θα μας τερματισει? ή θα παμε στη λογικη να παμε στο σετ περισσοτερο αφου η αρμανι ειναι καλυτερη απο μας στο τρεξιμο.

για μενα αυτο που ισχυει ειναι να παμε το ματς στο ξυλο. να τους δωσουμε να καταλαβουν οτι για να βαλουν καλαθι θα πρεπει να ματωσουν και να σκεφτονται εις διπλουν να πανε στο σετ παιχνιδι. με λιγα λογια αυτο που θελω ειναι να του αναγκασουμε απο την πιεση, το ξυλο και την σκληραδα να πανε σε πολυ πιο γρηγορες και αναρχες επιθεσεις απο οτι εχουν υπολογισει.

και στην επιθεση με την πρωτη ευκαιρια να τρεξουμε αλλα και αν δεν βγει ο αιφνιδιασμος να μην βιαστουμε καθολου, να παμε στο σετ, να βαλουμε την μπαλα χαμηλα και οτι βγει. δεν θελω ουδεποτε να κανουμε κακες επιθεσεις γρηγορες και να φυγουν αιφνιδιασμο οι ιταλοι.

το πρωτο που πρεπει να ξεκαθαρισουμε αποψε ειναι το να μην τρεξουν ευκολα οι ιταλοι σωστα στον αιφνιδιασμο και βρουν ρυθμο!
Mulder13
Δεν είμαι και πολύ αισιόδοξος για το ματς σήμερα...περισσότερο ποντάρω σε διπλό της Ζαλγκίρις στο ΣΕΦ.
pan24
QUOTE (stefkorner @ Mar 22 2019, 16:00 ) *
το αποτελεσμα του Ολυμπιακου χθες ,μας δινει δυνατοτητα να το διαχειριστουμε σημερα με λιγοτερο ασφυκτικη πιεση
το <πρεπει> αυτου του ματς!
η νικη με Ρεαλ την επομενη βδομαδα μαλλον θα αρκει ,οποτε σημερα απλα σφραγιζουμε προκριση,αν κερδισουμε !

ισως να ειναι καλη η ιδεα σου για ζωνη ! ενδεχομενως να πρεπει να επιστρατευθει αν δουν οτι δεν εχουν τις δυναμεις μετα απο 48 ωρες να παιξουν παλι στα κοκκινα για 40λεπτα να κυνηγουν και στην περιφερειακη αμυνα
(ειδικα αν δεν φτασει το ροτεισον παλι μεχρι Μητογλου-Λοτζο)
βεβαια η Αρμανι ειναι απ τις ομαδες που μπορουν να σε σκοτωσουν απο την περιφερεια ,αν της δωσεις ανοιχτα σουτ !ειναι 5η στα τριποντα με 39 % ,παρολο που της το ριχνει ο Τζειμς αυτο το ποσοστο,ο οποιος παιρνει πολλα τριποντα εχοντας 33.8 !

Η αμυνα μας ειναι αρκετα "απλοικη" χωρις πολυπλοκα αμυντικα συστηματα
Αμυνα man to man με αλλαγες μονο οταν ειναι απολυτως απαραιτητο και σε μικρα διαστηματα ζωνη
Σκληρη αμυνα κολεγιακου τυπου.Στο κολεγιο οι παικτες δεν εχουν μεγαλη εμπειρια ουτε καμια ιδιαιτερη τακτικη παιδεια
Ταιριαζει και σε εμας γιατι εχουμε αρκετους μετριους-καλους αμυντικους στο 1vs1 οι οποιοι ομως ειναι κακοι στην ομαδικη αμυνα γιατι σε αλλαγες,περιστροφες κλπ παει ο ενας στην δυση κι ο αλλος στην ανατολη(Κιλπατρικ,Θανασης ακομα και ο Τομας στο 1vs1 κοντα στο καλαθι δεν ειναι κακος στις περιστροφες το χανει)

Αυτη η προσεγγιση απεναντι σε αμυνες με πολυ καλο passing game και συνεργασιες εκτιθεται σε σημειο που δυσκολα σωζεται(το εδειξε η Φενερ) ομως σε ομαδες που βασιζονται αρκετα στην προσωπικη φαση δουλευει πολυ καλα αν βαλεις καλους ατομικα αμυντικους πανω στα μεγαλα επιθετικα οπλα του αντιπαλου

Για σημερα το σχεδιο πρεπει να λεγεται "καντε τον Τζειμς να νιωσει Χαρντεν"
Ας εναλλασονται πανω του Κιλπατρικ,Καλαθης,Θανασης,ας κανει ο Θανασης και 5 φαουλ σε 10' δεν πειραζει,το θεμα ειναι να μπει ο Τζειμς σε mode θα σας κερδισω μονος μου
Ας βαλει και 40 ποντους αν για να το κανει φτυνει αιμα και εχουν παγωσει οι υπολοιποι θα κερδισουμε

Η Αρμανι ευτυχως δεν εχει καλο παιχνιδι μεσα στην ρακετα οσο λειπει ο Γκουνταιτις
Ο Ταρζεφσκι εχει περιορισμενο επιθετικο ρεπερτοριο,ο Ομιτς παιζει λιγο,ο Κουζμινσκας δεν απειλει απο το ποστ και ο Μπρουκς ως μεγαλυτερο προσον για να παιζει σε αυτη την Αρμανι εχει το οτι δεν θελει μπαλες στην επιθεση σε συνδυασμο με το Ιταλικο διαβατηριο

Στην περιφερεια και στις αλληλοκαλυψεις θα παιχτει το παιχνιδι

Στην περιφερεια ειναι πολυ σημαντικο να μην εκτεθει ο Λανγκφορντ στα 15-20' που θα παιξει γιατι αυτη σε 5αδα με 3, εκ των Τζειμς,Μιτσοφ, Νεντοβιτς,Ναναλυ εχουν τους παικτες να τον χτυπησουν
Τεστ για τον Παπαπετρου η αντιμετωπιση του Ναναλυ ο οποιος πλεον ειναι σε πιο ελευθερο ρολο απ'οτι στην Φενερ,συχνα βαζει την μπαλα κατω και παει προς τα μεσα η δημιουργει

Ο οποιος Παπαπετρου οταν στο 3 η Αρμανι θα εχει τον Μιτσοφ περιμενω να τον παει κοντα στο καλαθι και να του κανει μπουλινγκ
Αν με τον Μιτσοφ αντιπαλο τον δω στημενο στο τριποντο θα πεταξω τιποτα στην τηλεοραση smiley.gif

Αλληλοκαλυψεις γιατι με τον ενα η τον αλλο τροπο(εκρηξη ο ενας δυναμη ο αλλος αντιστοιχα) αρκετες φορες Τζειμς και Νεντοβιτς θα περασουν τον αμυντικο τους και θα πρεπει να υπαρχει βαθος στην ρακετα για να μην κανουν παρελαση

Δυσκολο παιχνιδι που μπορουμε να το παρουμε η Αρμανι ουτε τρομαζει ουτε εχει καμια τρομερη ψυχολογια νικητη
Εχω καλο προαισθημα

Οσο για το διλημμα τρεξιμο η 5-5 εγω προτιμω 5-5
Στο 5-5 δεν ειμαστε καλοι αλλα ουτε η Αρμανι εχει μαθει να παιζει ετσι
Αν ανοιξουμε τον ρυθμο και ειμαστε σε μερα που μπαινουν τα σουτ οπως στην Μοσχα και αντιστοιχα στην Αρμανι δεν μπαινουν μπορει να το παρουμε και σχετικα ανετα ομως αν παμε σε γρηγορο τεμπο εκει μεσα και η Αρμανι βρισκεται σε καλη μερα θα κατηφορησει το γηπεδο
Το χειροτερο της Αρμανι(κ;ι για τους παικτες και για τον προπονητη) ειναι να την βαλεις να σκεφτει
Οσο δουλευει με το ενστικτο ειναι στο στοιχειο της
Derozan
Ο Παναθηναικός της Μόσχας θα το πάρει το παιχνίδι.Η ΤΣΣΚΑ έχει πολύ ποιοτικότερη ομάδα απτη αρμάνι σε όλες τις θέσεις.Ο Μάικ θα πρέπει να περιοριστεί αλλά έχουμε πολύ καλούς αμυντικούς.Θα μπορούσε να τον μαρκάρει ένας εκ των Γκιστ,Θανάση,Παπι,Καλάθη.Επιθετικά να στοχεύσουμε στη ρακέτα και τον Παπαγιάννη,η αρμάνι δεν έχει αμυντική λειτουργία τόσο καλή για να περιορίσει τη δημιουργία του Νικ.Το σημαντικότερο πάντως σήμερα είναι τα ριμπάουντ,πρέπει να κυριαρχήσει ο Μπιγκ Παπα,να κάνει ένα ακόμα στεπ απ.
john wick
Σορρυ για το οφ τοπικ...
Χωρίς Καμπατσο, Ταβαρες, Ρεγες και Ντεκ σημερα οι Μαρδιλενοι κόντρα στην Μπασκονια... Μια ζωή σιχαμένοι οι Μαδριλενοι, εύχομαι να το πληρώσουν στα χιαστί..
stevebucknall11
QUOTE (john wick @ Mar 22 2019, 18:41 ) *
Σορρυ για το οφ τοπικ...
Χωρίς Καμπατσο, Ταβαρες, Ρεγες και Ντεκ σημερα οι Μαρδιλενοι κόντρα στην Μπασκονια... Μια ζωή σιχαμένοι οι Μαδριλενοι, εύχομαι να το πληρώσουν στα χιαστί..

Τους τιμώρησε ο Άγιαξ για φέτος τους ξεφτίλες.
pan24
Offtopic κ εγω,νομιζω οτι κ εμεις αν μετα απο διπλη εβδομαδα ειχαμε ντερμπι με τον Ολυμπιακο,ειχαμε εξασφαλισει πλεονεκτημα εδρας και ειχαμε κερδισει το πρωτο παιχνιδι της διπλης εβδομαδας θα καναμε το ιδιο

Αλλα ας το κλεισουμε εδω
mephisto22
Το ματσάκι με την Μπασκόνια δεν το είδα, αλλά από την εξέλιξη του σκορ, την καθίζηση που πάθαμε στο δεύτερο, καθώς και από τα σχόλια που διάβασα εδώ μέσα, κατάλαβα ότι στο σετ είχαμε πάλι πρόβλημα.

Οπότε το δίλημμα παραμένει: τρέχουμε ή σεταρουμε τις επιθέσεις;

Στο μεν τρέξιμο, είμαστε κάπως υποφερτοι, αλλά αυτοί είναι πυραυλοκινητοι. Από την άλλη, στο σετ αναγκάζονται να σκεφτουνι, ενώ είναι ομάδα ενστίκτου. Κι εμείς όμως, σε σετ και αργό τέμπο, δεν βλεπομαστε.

Οπότε τι κάνουμε; Εγώ πάντως δεν είμαι αισιόδοξος για το σημερινό .
basket72
QUOTE (john wick @ Mar 22 2019, 18:41 ) *
Σορρυ για το οφ τοπικ...
Χωρίς Καμπατσο, Ταβαρες, Ρεγες και Ντεκ σημερα οι Μαρδιλενοι κόντρα στην Μπασκονια... Μια ζωή σιχαμένοι οι Μαδριλενοι, εύχομαι να το πληρώσουν στα χιαστί..


Δεν έχεις άδικο στη γενική σου παρατήρηση. Μαζί σου. Στο ειδικό όμως του θέματος, έχουν ένα δίκιο. Παίζουν την Κυριακή το πλεονέκτημα έδρας με αντίπαλο την Μπαρτσελόνα που έχει μια μέρα επιπλέον ξεκούρασης. Συν όλη την ιστορία που υποβόσκει από τον τελικό του κυπέλλου.

Το πλεονέκτημα στην Ευρωλίγκα το καθαρίσαν.Θεμιτό νομίζω να ξεκουράσουν τον Καμπάσο και τον Ταβάρες. Για τον Ρέγιες που κοντεύει τα 40 αυτό έλειπε κιόλας, όσο για τον Ντεκ, είναι τραυματίας και θα λείψει και στο κλάσικο.

*Συγγνώμη για το οφ τόπικ στο ...οφ τόπικ. biggrin.gif
muldergre
Εξίσου σημαντικό και το Μπασκόνια - Ρεάλ. Αν κερδίσει η Ρεάλ, με 2/2 στο ΟΑΚΑ περνάμε.

Το ματς είναι πολύ δύσκολο, απέναντι σε μια ομάδα με τον ίδιο στόχο, που παίζει στην έδρα της και με έναν παίκτη που μπορεί να πάρει παιχνίδι μόνος του να βρίσκεται σε δαιμονιώδη φόρμα.

Δεν ξέρω κατά πόσον ο Παναθηναϊκός είναι έτοιμος να κερδίσει ένα τέτοιο εκτός έδρας παιχνίδι.
t0ny3
Η Ρεάλ θα ξεκουράσει παίκτες σήμερα, οπότε το διπλό είναι αναγκαίο.

Η Αρμάνι έχει το πάνω χέρι, τουλάχιστον να το παλέψουμε όπως στην Μόσχα.
green_sky
Οι πιθανοτητες που προκυπτουν απο τις αποδοσεις, εδω και ωρες ειναι στο 60-40 Αρμανι.
Στο ματς της Μπασκονια-Ρεαλ, μετα απο τις επιλογες του προπονητη της Ρεαλ, πηγαν στο 46-54 Ρεαλ.
whaler
Ευκαιρια να ποσταρουμε ανελεητα μετα τα 2 φαουλ του Tarczewski. Μια φορα μπορουμε ακομα και με αυτους τους παικτες να κανουμε παρτι ψηλα και να τους ριξουμε ξυλο.
Θελει συγκεντρωση σε ολο το παιχνιδι.
nvip13
Πολυ καλη αμυνα σημερα, εχει φορτωθει και ο Τζειμς γρηγορα με 2 φαουλ και πολυ έξυπνα ο Καλαθης τον ποστάρει συνεχως.

belalik
Ο Μήτογλου είναι απίστευτα αρνητικός ... Μπροστά και πίσω. Απορώ γιατί τον έχει αφήσει τόση ώρα..

Looter
Κρατιέμαι για να μην κάνω σχόλιο για τη διαιτησία μέχρι τώρα.
Πολύ καλή εμφάνιση , ανέλπιστα καλή μπορώ να πω.
vforvendetta85
Δυστυχώς ο Τόμας είναι εκτός κλίματος και ο Μήτογλου ο 6ος παίκτης της Αρμάνι....
pan24
QUOTE (belalik @ Mar 22 2019, 22:25 ) *
Ο Μήτογλου είναι απίστευτα αρνητικός ... Μπροστά και πίσω. Απορώ γιατί τον έχει αφήσει τόση ώρα..

Γιατι εχει 3 ο Τομας
belalik
QUOTE(pan24 @ Mar 22 2019, 22:29 ) *
Γιατι εχει 3 ο Τομας


Ναι, αλλά δεν έχει καμιά φροντ λαιν ιδιαίτερη η Αρμάνι .. Θα μπορούσε να παίξει ο γκιστ 4, και ο Ιαντας 5 εναλλάξ με Παπαγιάννη ..

Επίσης, ακόμα και ο Θανάσης νομίζω θα μπορούσε να παίξει αντί του Μήτογλου ..


Τέσπα, ο πιτίνος ξέρει smile.gif
whaler
Κατι θα ξερει ο Πιτινο, δε μπορει να μη βλεπει. Περιμενα Βουγιουκα νωριτερα να πω την αληθεια. Ο Νικ ειναι η μερα που θα βαρεσει μπιελα μαλλον. Ουτε δευτερολεπτο δεν εχει βγει και τρεμουμε ολοι να σκεφτουμε τι θα γινει αν βγει.
xomitsious
Εκφωνηταρα στο στριμ της Γιουρολιγκ. Εχουμε καινουριο σεντερ, το Λιθουανο γιγαντα Βουγιαουσκας!!!
nvip13
Καλα το παμε.

Καλαθης θα αντέξει;

Αντετοκουνμπο καθόλου;
MaJesty23
Εγκληματικός Μήτογλου...πρωτοφανές γλέντι άπο Κουζμίνσκας!

Στο +6 κάναμε ένα κάρο χαζομάρες...Πρέπει να ανέβει Τόμας.
Kalispera
Το ματς είναι στα μέτρα μας.Έχουμε τεράστια ευκαιρία για διπλό.
stevebucknall11
Είναι Αρμάνι κατά Καλάθη κατά βάση το ματς. Βέβαια παίζουμε και αρκετά καλή άμυνα, με παραφωνία τον Μήτογλου. Μου κάνει εντύπωση ότι για πρώτη φορά τα τελευταία χρόνια βλέπω μια μερίδα φανατισμένου κοινού της Αρμάνι από skinheads που κάνουν και την πολλή φασαρία στο γήπεδο. Δεν τους έχω ξαναδεί σε άλλο παιχνίδι. Δάνειο από τους ποδοσφαιρικούς οργανωμένους υποθέτω.
τουλουμπα
πολυ καλος ο καλαθης ευκαιρια μπορουμε να το παρουμε το ματς
Coach Periklis
QUOTE (stevebucknall11 @ Mar 22 2019, 22:39 ) *
. Μου κάνει εντύπωση ότι για πρώτη φορά τα τελευταία χρόνια βλέπω μια μερίδα φανατισμένου κοινού της Αρμάνι από skinheads που κάνουν και την πολλή φασαρία στο γήπεδο. Δεν τους έχω ξαναδεί σε άλλο παιχνίδι. Δάνειο από τους ποδοσφαιρικούς οργανωμένους υποθέτω.


Κακο πράμα τα στερεότυπα αλλά το skinheads που έγραψες μου καθησε άσχημα σαν σκέψη (δεν βλέπω το ματς)

Τι ποδοσφαιρικους έχει η Αρμάνι;; Ιντερ ή Μίλαν;;
Putnam

ο καλαθης καποια στιγμη συντομα θα θολωσει και δυστυχως δεν φαινεται καποιος αλλος να μπορει να κουβαλησει σημερα, ισως ο λανγκφορντ αλλα χρειαζεται να ανεβουν κι αλλοι για τη νικη

κιλπατρικ ελευθερος ησουν βαλ' το μεσα το τριποντο ρε μαν ελεος και γενικα παρε και καμια επιθετικη πρωτοβουλια

ειναι απιστευτη η εξαρτηση αυτης της ομαδας απο τον καλαθη, εξαιρουμενου του λανγκφορντ ολοι ψαχνουν τον καλαθη ακομα και οταν ληγει ο χρονος επιθεσης, δεν παει ετσι ομως
stevebucknall11
QUOTE (Coach Periklis @ Mar 22 2019, 22:45 ) *
Κακο πράμα τα στερεότυπα αλλά το skinheads που έγραψες μου καθησε άσχημα σαν σκέψη (δεν βλέπω το ματς)

Τι ποδοσφαιρικους έχει η Αρμάνι;; Ιντερ ή Μίλαν;;

Ιδέα δεν έχω. laugh.gif
Looter
Προκλητικά αδιάφορη μέχρι τώρα η Ρεάλ στη Μπσκονια.
Κακό αποτέλεσμα αν μείνει έτσι..

QUOTE (Putnam @ Mar 22 2019, 22:48 ) *
ο καλαθης καποια στιγμη συντομα θα θολωσει και δυστυχως δεν φαινεται καποιος αλλος να μπορει να κουβαλησει σημερα, ισως ο λανγκφορντ αλλα χρειαζεται να ανεβουν κι αλλοι για τη νικη

κιλπατρικ ελευθερος ησουν βαλ' το μεσα το τριποντο ρε μαν ελεος και γενικα παρε και καμια επιθετικη πρωτοβουλια

ειναι απιστευτη η εξαρτηση αυτης της ομαδας απο τον καλαθη, εξαιρουμενου του λανγκφορντ ολοι ψαχνουν τον καλαθη ακομα και οταν ληγει ο χρονος επιθεσης, δεν παει ετσι ομως


5 ποντακια μπαμ μπαμ.
Τον έχετε φάει τον Κιλπατρικ.. 😂😂
jazz thrilos
Πάντως το ματς είναι εκπληκτικό. Πραγματικά μπασκετικά μιλώντας, χαιρεσαι να το παρακολουθείς.

Καλάθης παιχτούρα ανεπανάληπτη.
MaJesty23
'Εχουμε γινει πολυ σκληροί καριο%&^δες...αυτο θέλω και ας αποκλειστώ!Να βλέπω βελτίωση...
whaler
Ο Καλαθης ειναι μαεστρος και ορχηστρα μαζι.
Ρομποτ.
Κουραση δεν υπαρχει, μονο μπορει να φορτωσει η cpu.
Καθαρο μυαλο να εχει και θα παμε καλα.
Titus
Λουκούμι έχει πάει το ματς (και δεν αναφέρομαι στο σκορ). Άμυνα για σεμινάριο ο Κιλ ο Πάτρικ στην πρώτη περίοδο.
MaJesty23
Δεν μπορώ να πιστέψω τι δώρο ήταν για μας ο Παπαπέτρου...δεν τον πίστευα ποτέ και μου χει βουλώσει το στόμα.
nvip13
Κιθ τρελε μου τι άμυναρα εβγαλε.

4 φαουλ ο Τζέιμς παμε ρε ομαδα μεγαλη ευκαιρια!

Πιτινο σου βγαζω το καπελο απλα.

Νικ ρομποτ.
boumtze-boumtze
Ρε τους Ισπανους...
Πρεπει να τιμωρηθουνε την αλλη βδομαδα...
Titus
Άμυνα για δεσποινάριο.

Άρχισε τα hero ball ο σβούρας, μια χαρά πάμε.
stevebucknall11
Και ο Γκιστ έχει κάνει μεγάλο παιχνίδι. Δείχνει σαν να ξανάνιωσε.
MaJesty23
Καλα πάμε για 100άρα... ohmy.gif
nvip13
Μεγαλο διπλο.

Αλλη ομαδα απλα!

Προσκυνώ Καλαθη και Ρικ Πιτινο! 77.gif
τουλουμπα
συγκλονιστικος καλαθης πολυ καλοι κιλπατρικ και παπαπετρου μπραβο στον πιτινο αν ειχε φυγει νωριτερα ο τσαβι θα ειχαμε ελπιδες και για την 4η θεση
stevebucknall11
Ελπίζω να βρίσκεται σε κάποιον το cd του Νίνο να παιχτεί το γνωστό τραγουδάκι από τα μεγάφωνα μετά τη λήξη του αγώνα.
pan24
Εμφανισαρα και πλεον ειναι στο χερι μας η προκριση,απο εμας εξαρταται στα δυο επομενα

Τρομερος Καλαθη
Πολυ καλο δευτερο ημιχρονο απο Ντεσον,πολυ καλος ο Λανγκφορντ,βοηθησε κι ο Κιλπατρικ,κατα διαστηματα καλος και ο Παπαπετρου

Ευχαριστουμε πολυ τον Τζειμς και του ευχομαστε καλες διακοπες στο Μιλανο
Μακρια κι αγαπημενοι
Looter
QUOTE (Titus @ Mar 22 2019, 23:09 ) *
Λουκούμι έχει πάει το ματς (και δεν αναφέρομαι στο σκορ). Άμυνα για σεμινάριο ο Κιλ ο Πάτρικ στην πρώτη περίοδο.


Τρομερή άμυνα , άλλη ομάδα αμυντικά στο 1-2 με Καλαθη.
Και επιθετικά μια χαρά παίκτης ομάδας που θα βάλει τα ποντακια του βρέξει χιονίσει.
Δεν γίνεται να είναι τόσο άσχετοι στο ΝΒΑ που του έχουν δώσει τόσα συμβόλαια.
Για μένα πρέπει να μείνει!
τουλουμπα
αν παρουμε και τα 2 επομενα και η μπασκονια χασει ενα απτα δυο παιχνιδια της βγαινουμε 6οι?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.