Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Γεια και χαρα από τον Myst
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
myst
Γεια σας παιδια, εμαθα το site απο μια εφημερίδα

πολυ ενδιαφέρον

αγαπάω υπερβολικά το μπάσκετ, παίζω και παρακολουθώ

είμαι φίλαθλος του Άρη
Warrior
Για σου αδερφε... biggrin.gif
icon_wave.gif

Καλα ποστ..

QUOTE
εμαθα το site απο μια εφημερίδα


blink.gif

Απο που;;;; ohmy.gif
Μεχρι εκει εφτασε η χαρη σου dizzy;
laugh.gif
IraTmac
hallo myst, welcome!

από ποιά εφημερίδα? καλόοοοοοο!

υγ. σκουλικοφωλιά το κάναμε? tongue.gif
MZ13
QUOTE (myst @ Feb 18 2005, 04:04 PM)
εμαθα το site απο μια εφημερίδα

blink.gif blink.gif icon_drunk.gif

Ζζζζζζζζζζζζντούπ........ laugh.gif

Καλώς τον.... icon_wave.gif
dizzy_fingers
blink.gif
Εγώ δεν έκανα τίποτα παιδιά...αυτό είναι! Κοιμάμαι και η τύχη μου δουλεύει laugh.gif!


Καλώς ήρθες στην παρέα μας Myst! icon_wave.gif

Σου εύχομαι να περάσεις καλά εδώ πέρα wink.gif.

Από ποια εφημερίδα μας έμαθες? 7.gif ohmy.gif
emperor
Για σου συναριανέ myst.Εύχομαι καλά post ειδικά και μετά την αυριανή κατάκτηση του κυπέλου


QUOTE
Εγώ δεν έκανα τίποτα παιδιά...αυτό είναι! Κοιμάμαι και η τύχη μου δουλεύει

Dizzy δεν είναι τύχη απλώς οι καλές προσπάθειες που και που πρέπει να αναφέρονται
Η εφημερίδα είναι το Metrosport.Στην ΘΕσσαλονίκη είναι η μεγαλύτερη αθλητική εφημέριδα
MAVROGATA
Kαλώς ήλθες και απο'μένα καλαθοσφαιρόπληκτε!!!Άντε εύχομαι καλά posts wink.gif !!!Όσο για την εφημερίδα...το επόμενο βήμα οι ειδήσεις των 9!!! tongue.gif tongue.gif
dizzy_fingers
Λες?38.gif
MZ13
Ναι.... μετά παρουσίαση άπο το Show του Larry King.... είσοδος στο χρηματιστήριο.... εξάπλωση του forum σε άλλες 79 χώρες..... και ποιος μας φτάνει..... tongue.gif icon_drunk.gif tongue.gif biggrin.gif
greece4
welcome!
stormy
Καλως ήρθες κι απο μένα .. φίλαθλε του Άρη icon_wave.gif
chinaski
Welcome
IraTmac
QUOTE (MZ13 @ Feb 25 2005, 06:47 AM)
Ναι.... μετά παρουσίαση άπο το Show του Larry King.... είσοδος στο χρηματιστήριο.... εξάπλωση του forum σε άλλες 79 χώρες..... και ποιος μας φτάνει.....  tongue.gif  icon_drunk.gif  tongue.gif  biggrin.gif

επίσης η αγορά θα κατακλυστεί από προιόντα που θα φέρουν την επωνυμία του overplay. από T-Shirts μέχρι χαρτί υγείας overplay! χ..ζεις και θυμάσαι το φόρουμ (ιδιαίτερα χρήσιμο για κάποιον εδώ μέσα, ονόματα δε λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε 19.gif biggrin.gif ) w00t.gif

icon_drunk.gif peace.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.