Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΤΗΝ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2
B.I.L
Πολλες φορες μιλαμε μονο για τις παικτριες ομως καιρος ειναι να δικαιωθουν εμμεσα οι προπονητες για την δουλεια τους!!! 41.gif
basket4
χμμ...θα πω εγω τη δικη μου.
δυστυχως δεν εχω παρακολουθησει σχεδον καθολου κορασιδες φετος.
θα παω αυτα που γνωριζω απο τα μερη μου.... tongue.gif
ακου παρα πολυ καλα λογια για την Κοματα...την προπονητρια κορασιδων του περιστεριου.
και απο παιχτριες και απο γονεις και γενικα απο ανθρωπους ερχονται κ παρακολουθουν αγωνες της ομαδας.
κανει πολυ καλη προπονηση και ειναι και καλη σαν ανθρωπος...
(δεν θα ξεχασω σε εναν αγωνα μου ειχε ερθει να δει τις νεανιδες ποσο φωναζε και μας εμψυχωνε απο την εξεδρα smile.gif )
stef
Τωρα αν αρχισω να λεω ποσο φοβερος ειναι ο δικος μου coach και τι τελεια προπονηση που κανει θα φταιω?? ugly_tocktock.gif

Χωρις πλακα τωρα τον εκτιμω πολυ σαν ανθρωπο και σαν προπονητη και σεβομαι την εμπειρια του και τα χρονια του στον χωρο(αν και ειναι νεος)!!!!!!!! blove.gif

Και το ονομα αυτου:Μελετης wink.gif
asimvivastoi
da3...i ka8eMia pAiXtRiA..9a peI tA kLteRa LoGiA gIa tN PrOpOnItI tiC oMaDaC tiC...tongue.gif

tCp...& o diKoc mAc cOaCh kaLoC eiNai....--> xD!!!!!!!!!!!!!

smiley.gif ...>> pApAs << !!! 77.gif LoooooooooooooooooooooooooooooooL....tongue.gif:P:P:)

SoZ pOu gRaFw agLLika...bUt eZw pOu eiMai ... dN mPoLw nA gRaPsw eLLiniKa...!!![mN m kAnEtE kIrIgMa LpN!!!!:P ....
basket4
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 4 2008, 00:48 ) *
da3...i ka8eMia pAiXtRiA..9a peI tA kLteRa LoGiA gIa tN PrOpOnItI tiC oMaDaC tiC...tongue.gif

tCp...& o diKoc mAc cOaCh kaLoC eiNai....--> xD!!!!!!!!!!!!!

smiley.gif ...>> pApAs << !!! 77.gif LoooooooooooooooooooooooooooooooL....tongue.gif:P:P:)

SoZ pOu gRaFw agLLika...bUt eZw pOu eiMai ... dN mPoLw nA gRaPsw eLLiniKa...!!![mN m kAnEtE kIrIgMa LpN!!!!:P ....


η Κοματα δεν ειναι δικη μου ρποπονητρια.δεν την εχω εγω.δεν μου εχει κανει καν προπονηση.
αλλα εχω παρακολουθησει προπονησεις των κορασιδων του περιστεριου κ καποιους αγωνες.

οι ειρωνιες οτι ειναι δικη μου προπονητρια κ τα λεω αυτα να λειπουν παρακαλω
Giuliana13_fan
QUOTE(stef @ Jan 3 2008, 20:21 ) *
Τωρα αν αρχισω να λεω ποσο φοβερος ειναι ο δικος μου coach και τι τελεια προπονηση που κανει θα φταιω?? ugly_tocktock.gif

Χωρις πλακα τωρα τον εκτιμω πολυ σαν ανθρωπο και σαν προπονητη και σεβομαι την εμπειρια του και τα χρονια του στον χωρο(αν και ειναι νεος)!!!!!!!! blove.gif

Και το ονομα αυτου:Μελετης wink.gif

+1
ΜΕΛΕΤΗΣ 4EVER!!!!!!!!!!! smiley.gif
δεν εχω κανει πολλες προπονησεις μαζι του αλλα ειναι πραγματικα πολυ καλος ανθρωποε και προπονητης! smile.gif
B.I.L
Η αληθεια ειναι πως κι εγω εχω ακουσει καλα λογια για την Κοματα...Φυσικα και δεν νομιζω πως η επιλογη της απο την basket4 ηταν σκοπιμη επειδη ειναι στην ιδια ομαδα με εκεινη...Την αξια του προπονητη την καταλαβαινουν κυριως οι παικτες αλλα και πολλες φορες ο κοσμος κοντα στην ομαδα...
Στην αρχη νομιχα πως Γιαννουλακης-Καβουρας ειναι απαιχτοι..Εδω νομιζω πως βοηθησαν πολυ οι παικτριες..Δεν διαφωνω βεβαι στο οτι συγκεντρωσαν περιφημο υλικο..Εγω προσωπικα φετος παπακολουθησα καποιουσ αγωνες του Σπορτιγκ(οποτε προλαβαινα) και ειδα τρομερη διαφορα στην ομαδα..
Και σκεφτειτε οτι απο περυσι λειπει ο βασικος κορμος(οι 4 βασικες τους περυσι ηταν του '91)..
Αποψη μου ειναι πως μετα τον Φλεβαρη θα παιζουν πολυ καλο μπασκετ οι κοπελες...Νομιζω πως γι' αυτο ευθυνεται η προπονησα και το κοουτσαρισμ του προπονητη τους ΓΙΩΡΓΟΥ ΤΣΟΥΦΗ(εκανα καιρο να μαθω το ονομα!!!) και απ' οσα...ψαρια επιασα εμαθα οτι ειναι και πολυ καλος ανθρωπος!
Ετσι τον βαζω πρωτο στην σχετικη λιστα(που δεν υπαρχει αλλα λεμε τωρα!!!!)!!! 77.gif
stef
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 4 2008, 10:19 ) *
+1
ΜΕΛΕΤΗΣ 4EVER!!!!!!!!!!! smiley.gif
δεν εχω κανει πολλες προπονησεις μαζι του αλλα ειναι πραγματικα πολυ καλος ανθρωποε και προπονητης! smile.gif

Εγω που εκανα ,κανω και (ελπιζω) θα κανω +φωνω.... 41.gif 77.gif 41.gif
Επισης εχει παρα πολυ χιουμορ και κανουμε και την πλακιτσα μας αλλα μονο οταν χρειαζεται και επιτρεπεται!!! wink.gif
stef
QUOTE(basket4 @ Jan 3 2008, 23:01 ) *
η Κοματα δεν ειναι δικη μου ρποπονητρια.δεν την εχω εγω.δεν μου εχει κανει καν προπονηση.
αλλα εχω παρακολουθησει προπονησεις των κορασιδων του περιστεριου κ καποιους αγωνες.

οι ειρωνιες οτι ειναι δικη μου προπονητρια κ τα λεω αυτα να λειπουν παρακαλω


+1....
Δεν νομιζω οτι απαγορευεται να πουμε την γνωμη μας για τον προπονητη μας ή για καποιον αλλο που γνωριζουμε...Ο καθενας μπορει να νομιζει οτι ο προπονητης του ειναι απο τους καλυτερους και να το εκφραζει(πολλες φορες επιχειρηματολογωντας)...

Και νομιζω οτι αν καποια παικτρια δεν πει τα καλυτερα για τον προπονητη της δεν τον εκτιμα και πολυ....αποψη μου παντα!!
soouza
QUOTE(B.I.L @ Jan 4 2008, 11:56 ) *
Η αληθεια ειναι πως κι εγω εχω ακουσει καλα λογια για την Κοματα...Φυσικα και δεν νομιζω πως η επιλογη της απο την basket4 ηταν σκοπιμη επειδη ειναι στην ιδια ομαδα με εκεινη...Την αξια του προπονητη την καταλαβαινουν κυριως οι παικτες αλλα και πολλες φορες ο κοσμος κοντα στην ομαδα...
Στην αρχη νομιχα πως Γιαννουλακης-Καβουρας ειναι απαιχτοι..Εδω νομιζω πως βοηθησαν πολυ οι παικτριες..Δεν διαφωνω βεβαι στο οτι συγκεντρωσαν περιφημο υλικο..Εγω προσωπικα φετος παπακολουθησα καποιουσ αγωνες του Σπορτιγκ(οποτε προλαβαινα) και ειδα τρομερη διαφορα στην ομαδα..
Και σκεφτειτε οτι απο περυσι λειπει ο βασικος κορμος(οι 4 βασικες τους περυσι ηταν του '91)..
Αποψη μου ειναι πως μετα τον Φλεβαρη θα παιζουν πολυ καλο μπασκετ οι κοπελες...Νομιζω πως γι' αυτο ευθυνεται η προπονησα και το κοουτσαρισμ του προπονητη τους ΓΙΩΡΓΟΥ ΤΣΟΥΦΗ(εκανα καιρο να μαθω το ονομα!!!) και απ' οσα...ψαρια επιασα εμαθα οτι ειναι και πολυ καλος ανθρωπος!
Ετσι τον βαζω πρωτο στην σχετικη λιστα(που δεν υπαρχει αλλα λεμε τωρα!!!!)!!! 77.gif

Ο Γιώργος ο Τσούφης είναι ένας πολύ αξιόλογος προπονητής και πολύ επιτυχημένος.Από τις οάσεις των σημερινών καταστάσεων κι αυτό γιατί οι περισσότερες ομάδες βάζουν προπονητές στα τμήματα υποδομής,έτσι για να βάζουν....Ο Τσούφης,για όσους δε γνωρίζουν,έχει παίξει Α εθνική ως παίκτης!Διετέλεσε χρόνια προπονητής σε διάφορες ομάδες και τα αποτελέσματα μιλούν από μόνα τους!Δεν έχω εικόνα πολλών προπονητών κορασίδων τα τελευταία χρόνια.Δεν είναι όμως ωραίο το θέαμα να ψηφίζουν όλοι τους προπονητές για καλύτερους.Κι αυτό γιατί δεν έχουν σφαιρική εικόνα,συνεπώς η κρίση τους είναι μονοδιάστατα μη αντικειμενική κι ούτε καν υποκειμενική.Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ. bball.gif
stef
Για να λυθει η παρεξηγηση του οτι ψηφιζονται απο τις παικτριες οι ιδιοι οι προπονητες τους ναι μεν ισχυει αλλα νομιζω οτι το τοπικ δεν εχει ακριβως τον τιτλο που αντιστοιχει σε αυτα που γραφονται...Δεν ψηφιζουμε, λεμε την γνωμη μας αλλα οχι μονο για τον καλυτερο προπονητη αλλα για τους καλυτερους των κατηγοριων των κορασιδων.Τουλαχιστον ετσι το εχω εκλαβει εγω απο αυτα που εχουν γραφτει....

χωρις παρεξηγηση παντα για την B.I.L που ανοιξε το τοπικ...ειναι καλυτερα ετσι!!! smiley.gif
soouza
QUOTE(stef @ Jan 4 2008, 13:20 ) *
Για να λυθει η παρεξηγηση του οτι ψηφιζονται απο τις παικτριες οι ιδιοι οι προπονητες τους ναι μεν ισχυει αλλα νομιζω οτι το τοπικ δεν εχει ακριβως τον τιτλο που αντιστοιχει σε αυτα που γραφονται...Δεν ψηφιζουμε, λεμε την γνωμη μας αλλα οχι μονο για τον καλυτερο προπονητη αλλα για τους καλυτερους των κατηγοριων των κορασιδων.Τουλαχιστον ετσι το εχω εκλαβει εγω απο αυτα που εχουν γραφτει....

χωρις παρεξηγηση παντα για την B.I.L που ανοιξε το τοπικ...ειναι καλυτερα ετσι!!! smiley.gif

Δεν είναι κακό οι παίκτρεις να ψηφίζουν τους προπονητές τους!Αλλά μήπως δεν είναι επαρκείς οι εικόνες τους?Μη βιάζεστε να πείτε,είδα αυτόν στο παιχνίδι,γιατί δε γνωρίζουμε τι γίνεται στις προπονήσεις.
stef
QUOTE(soouza @ Jan 4 2008, 13:24 ) *
Δεν είναι κακό οι παίκτρεις να ψηφίζουν τους προπονητές τους!Αλλά μήπως δεν είναι επαρκείς οι εικόνες τους?Μη βιάζεστε να πείτε,είδα αυτόν στο παιχνίδι,γιατί δε γνωρίζουμε τι γίνεται στις προπονήσεις.

Καμια αντιρρηση.απλα ειπα οτι εκτιμω τον προπονητη μου και οτι ειναι καλος.δεν ειπα οτι ειναι ο καλυτερος ολων και τετοια.προς Θεου!!δεν εχω τις αντιστοιχες εικονες για να μπορω να εχω μια αντικειμενικη κριση ακομα!! smiley.gif
asimvivastoi
pAnToS aNoi3a...& eNa 9eMa sIzItisEis....biggrin.gif

eiMai poLu eyXaRiStiMeNh...tongue.gif
stef
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 4 2008, 15:08 ) *
pAnToS aNoi3a...& eNa 9eMa sIzItisEis....biggrin.gif

eiMai poLu eyXaRiStiMeNh...tongue.gif

Μπορεις να χαιρεσαι για το κατορθωμα σου!!! smiley.gif smiley.gif smiley.gif
C05
QUOTE(stef @ Jan 4 2008, 13:20 ) *
Για να λυθει η παρεξηγηση του οτι ψηφιζονται απο τις παικτριες οι ιδιοι οι προπονητες τους ναι μεν ισχυει αλλα νομιζω οτι το τοπικ δεν εχει ακριβως τον τιτλο που αντιστοιχει σε αυτα που γραφονται...Δεν ψηφιζουμε, λεμε την γνωμη μας αλλα οχι μονο για τον καλυτερο προπονητη αλλα για τους καλυτερους των κατηγοριων των κορασιδων.Τουλαχιστον ετσι το εχω εκλαβει εγω απο αυτα που εχουν γραφτει....

Πολύ σωστά.. biggrin.gif
Και γνώμη μου είναι οτι οι παίκτριες δεν λένε για τον προπονητή τους καλά λόγια, απλά επειδή είναι προπονητής τους, αλλά γιατί τους αρέσει η δουλειά που κάνει... smile.gif
Αν δεν τους άρεσε, είμαι σίγουρη πως δεν θα έλεγαν τίποτα γι'αυτόν... rolleyes.gif
B.I.L
QUOTE(soouza @ Jan 4 2008, 05:12 ) *
Δεν είναι όμως ωραίο το θέαμα να ψηφίζουν όλοι τους προπονητές για καλύτερους.Κι αυτό γιατί δεν έχουν σφαιρική εικόνα,συνεπώς η κρίση τους είναι μονοδιάστατα μη αντικειμενική κι ούτε καν υποκειμενική.Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ. bball.gif

Αναφερεσαι σ' εμενα;
soouza
QUOTE(B.I.L @ Jan 5 2008, 18:51 ) *
Αναφερεσαι σ' εμενα;

Έχει απαντηθεί το ερώτημα και δε χρειάζεται να προσωποποιείται!
B.I.L
QUOTE(soouza @ Jan 6 2008, 06:45 ) *
Έχει απαντηθεί το ερώτημα και δε χρειάζεται να προσωποποιείται!

Δεν σ' επιασα!!! rolleyes.gif wink.gif
ok!!
ο μελετης ειναι ενας κοντος με γιαλια που εχει το παιδικο του φοινικα και το γυναικειο του φαρου??σιγα τον προπονητη...εγω θα ελεγα οτι ο καλυτερος ειναι ο νικολουδακης με διαφορα..
Giuliana13_fan
QUOTE(ok!! @ Jan 6 2008, 20:45 ) *
ο μελετης ειναι ενας κοντος με γιαλια που εχει το παιδικο του φοινικα και το γυναικειο του φαρου??σιγα τον προπονητη...εγω θα ελεγα οτι ο καλυτερος ειναι ο νικολουδακης με διαφορα..

ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙΣ??
ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΠΟΥ ΝΑ ΣΤΗΡΙΞΕΙΣ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ... 68.gif
sch
πάντως, μου αρέσει που ανοίγετε ένα τόπικ (αναφέρομαι σε αυτό αλλά και στο τοπικ για καλύτερο προπονητή στην εσκανα) και μετά ο καθένας βγάζει τον κομπλεξισμό του για το κάθε πρόσωπο. Ήθελα να'ξερα, αν γινόταν η ίδια "κριτική" σε σας, τι θα λέγατε? Το καλύτερο για μένα (και αναφέρομαι προς τους moderator) είναι να σταματήσουν αυτά τα τόπικ και αν θέλετε να ξανανοίξουν, αυτό να γίνει προς το τέλος των πρωταθλημάτων που κάλλιστα θα έχετε βγάλει τα συμπεράσματά σας για τους προπονητές. Είπαμε αυτό το φόρουμ δεν είναι για να βγάζετε τον κομπλεξισμό σας, αλλά για να γίνεται συζήτηση. Τουλάχιστον αν διαφωνείτε με κάποιον συνομιλητή σας, διαφωνείστε με ωραίο τρόπο και όχι με το να βγάζετε "κραυγές"
stef
QUOTE(ok!! @ Jan 6 2008, 22:45 ) *
ο μελετης ειναι ενας κοντος με γιαλια που εχει το παιδικο του φοινικα και το γυναικειο του φαρου??σιγα τον προπονητη...εγω θα ελεγα οτι ο καλυτερος ειναι ο νικολουδακης με διαφορα..

συγγνωμη αλλα να λειπουν οι χαρακτηρισμοι!!!!!!!!!!!!!!! 68.gif 68.gif 68.gif
ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΡΙΝΕΙ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΚΑΠΟΙΟΥ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΡΕΙ!!!!!!!!!!!!!! shot.gif
και αν θες να πεις την γνωμη σου χωρις τετοια σχολια παρακαλω!
και δεν εχει μονο το γυναικειο τμημα αλλα και τις κορασιδες του συλλογου οι οποιες διαγραφουν μια εξαιρετικη πορεια και δεν επιδεχεται αμφισβητησης για αυτο!!!! 45.gif
stef
QUOTE(sch @ Jan 7 2008, 00:57 ) *
πάντως, μου αρέσει που ανοίγετε ένα τόπικ (αναφέρομαι σε αυτό αλλά και στο τοπικ για καλύτερο προπονητή στην εσκανα) και μετά ο καθένας βγάζει τον κομπλεξισμό του για το κάθε πρόσωπο. Ήθελα να'ξερα, αν γινόταν η ίδια "κριτική" σε σας, τι θα λέγατε? Το καλύτερο για μένα (και αναφέρομαι προς τους moderator) είναι να σταματήσουν αυτά τα τόπικ και αν θέλετε να ξανανοίξουν, αυτό να γίνει προς το τέλος των πρωταθλημάτων που κάλλιστα θα έχετε βγάλει τα συμπεράσματά σας για τους προπονητές. Είπαμε αυτό το φόρουμ δεν είναι για να βγάζετε τον κομπλεξισμό σας, αλλά για να γίνεται συζήτηση. Τουλάχιστον αν διαφωνείτε με κάποιον συνομιλητή σας, διαφωνείστε με ωραίο τρόπο και όχι με το να βγάζετε "κραυγές"

καλυτερα στο τοπικ να γραφονται αποψεις για τους καλυτερους προπονητες και να μην γραφει ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του για του προπονητες που εχουν ηδη αναφερθει ή για αλλους....... 68.gif 68.gif

ελπιζω το θεμα να κυλλησει ομαλα χωρις αλλες τετοιες "συμπεριφορες" και χαρακτηρισμους!!!
asimvivastoi
OMG...Δικιο εχεις...
stef
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 7 2008, 01:32 ) *
OMG...Δικιο εχεις...

ευχαριστω παρα πολυ! biggrin.gif
ελπιζω να το εκτιμησουν και οι υπολοιποι αυτο για να μην υπαρξουν αλλα τετοια περιστατικα... 68.gif
Live strong
Θα ήθελα να παρακαλέσω τα σχόλια σας να γίνονται σύμφωνα με τον τίτλο του τοπικ!
Αν δω να γίνονται δυσμενή σχόλια για οποιονδήποτε θα βγάλω το torture.gif και μετά θα με λέτε κακιά!
κανονίστε... εγώ πάντως προειδοποίησα.. cool.gif
stef
QUOTE(Live strong @ Jan 7 2008, 12:24 ) *
Θα ήθελα να παρακαλέσω τα σχόλια σας να γίνονται σύμφωνα με τον τίτλο του τοπικ!
Αν δω να γίνονται δυσμενή σχόλια για οποιονδήποτε θα βγάλω το torture.gif και μετά θα με λέτε κακιά!
κανονίστε... εγώ πάντως προειδοποίησα.. cool.gif

Eυχαριστουμε για την προειδοποιηση και νομιζω οτι οι περισσοτεροι δεν ειναι offtopic.gif ....
Live strong
QUOTE(stef @ Jan 7 2008, 14:53 ) *
Eυχαριστουμε για την προειδοποιηση και νομιζω οτι οι περισσοτεροι δεν ειναι offtopic.gif ....


Δεν αναφέρθηκα σε όλους αλλά σε μερικούς! cool.gif
gasol#4#
Kατά την γνώμη μου ο προπονητής Μελέτης Κώστας είναι πάρα πολύ καλός.Ο άνθρωπος το έχει σπουδάσει και το γνωρίζει καλά το άθλημα.Πέρα από την αξιόλογη πορεία του ως προπονητής κατά κύριο λόγο στο αντρικό αλλά και στα υπόλοιπα τμήματα είναι και πολύ καλός ΑΝΘΡΩΠΟΣ..Έχει τελειώσει αθλητικός ψυχολόγος..οπότε μην τον κακοχαρακτηρίζετε χωρίς λόγο..Φυσικά υπάρχουν κι άλλοι καλοί προπονητές στις κορασίδες.. bball.gif smile.gif
athina
να πω για Β? offtopic.gif
(Ανδρεοπουλου Κατερινα-Απολλων φοβερη προπονητρια η καλυτερη κατα την γνωμη μου)
diama13
Παπαμικρουλης Γιωργος-Αιολος........... 77.gif 41.gif
sch
QUOTE(athina @ Jan 13 2008, 01:56 ) *
να πω για Β? offtopic.gif
(Ανδρεοπουλου Κατερινα-Απολλων φοβερη προπονητρια η καλυτερη κατα την γνωμη μου)

αν υπάρχουν άτομα που παρακολουθούν ή παίζουν στην Β' κατηγορία τότε θα'ταν καλό να ανοίξεις ένα αντίστοιχο τόπικ για να πείτε τις γνώμες σας...
asimvivastoi
xa0xa0xa0x0ax0ax0ax0a0xa0xa0xa0 smiley.gif
stef
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 13 2008, 00:11 ) *
xa0xa0xa0x0ax0ax0ax0a0xa0xa0xa0 smiley.gif

προς τι ο γελωτας??????????? blink.gif blink.gif
asimvivastoi
ελα...πλακα κανω...

ο παπαμικρουλης ειναι απο τουσ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ...!!! tongue.gif
diama13
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 13 2008, 13:20 ) *
ελα...πλακα κανω...

ο παπαμικρουλης ειναι απο τουσ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ...!!! tongue.gif


γιατι τον ξερεις απο καπου?? blink.gif
asimvivastoi
χα0χα0χα0χα0χα0χαχ0

Δεν σου λεω εσενα.. tongue.gif

Εσυ με ξερεισ παντως... tongue.gif

smiley.gif
diama13
QUOTE(asimvivastoi @ Jan 13 2008, 20:17 ) *
χα0χα0χα0χα0χα0χαχ0

Δεν σου λεω εσενα.. tongue.gif

Εσυ με ξερεισ παντως... tongue.gif

smiley.gif


πουλακι μου......... smiley.gif wink.gif
athina
QUOTE(sch @ Jan 13 2008, 00:11 ) *
αν υπάρχουν άτομα που παρακολουθούν ή παίζουν στην Β' κατηγορία τότε θα'ταν καλό να ανοίξεις ένα αντίστοιχο τόπικ για να πείτε τις γνώμες σας...

δεν νομιζω οτι ειναι λογος να ανοιχτει τετοιο τοπικ...απλα επειδη μιλαγαμε για προπονητες...ηθελα να πω για μια προπονητρια που πραγματικα με εχει εντυπωσιασει το μερακι μετο οποιο δουλευει...το αγαπαει πολυ αυτο που κανει και γιαυτο ψαχνεται,θελει να μαθαινει ολο και περισσοτερα...και γιαυτο μπραβο της.....πιστευω πως οποιος την εχει σαν προπονητρια πραγματικα θα ειναι πολυ ευχαριστημενος απο την δουλεια της.....θυμηθειτε το ονομα:Ανδρεοπουλου Κατερινα.......μην παραξενευτειτε αν καποια μερα προπονει Α1 γυναικων....πραγματικα ειναι πολυ καλη..ειναι κοπελα με θελησει και ορεξη.....(συγνωμη γιατο offtopic.gif )
smiley.gif
Daskalopoulou_fan
QUOTE(stef @ Jan 3 2008, 22:21 ) *
Τωρα αν αρχισω να λεω ποσο φοβερος ειναι ο δικος μου coach και τι τελεια προπονηση που κανει θα φταιω?? ugly_tocktock.gif

Χωρις πλακα τωρα τον εκτιμω πολυ σαν ανθρωπο και σαν προπονητη και σεβομαι την εμπειρια του και τα χρονια του στον χωρο(αν και ειναι νεος)!!!!!!!! blove.gif

Και το ονομα αυτου:Μελετης wink.gif


Συμφωνω...και εγω τον θεωρω καλυτερο προπονητη....ειναι φοβερος ανθρωπος γενικα αλλα και στην δουλεια του πρωτος... !:ole: wav.gif
stef
QUOTE(Daskalopoulou_fan @ Feb 4 2008, 19:32 ) *
Συμφωνω...και εγω τον θεωρω καλυτερο προπονητη....ειναι φοβερος ανθρωπος γενικα αλλα και στην δουλεια του πρωτος... !:ole: wav.gif

Με τοσα καλα λογια θα παρουν τα μυαλα του αερα και ποιος μας πιανει μετα...! w00t.gif shot.gif
(coach αν το διαβασεις αυτο δεν το εννοω να το ξερεις... tongue.gif )

χωρις πλακα τωρα ειναι πολυ αξιολογος προπονητης!!!! smiley.gif
και σωστος στην δουλεια του και οχι μονο! 41.gif 41.gif

blove.gif blove.gif
@rtemaki #14
H dikia mou gnwmh einai oti h proponitria mas edw ston amynta-h frosw-einai poly kali-oxi oti exw gnwrisei kai allous proponites-alla pisteuw oti kanei poly kala tin douleia ths kai mas katalabainei para polu mporw na pw.....para polu omws!!!! smiley.gif 3erei pws eimaste ka8e stigmh....kai fusika mporoume na tis poyme ta panta...poy den 3erw an 8a sunebaine ayto an eixame antra proponhth!

[size=5]a kai kati allo koouts den kanw glupsimo tongue.gif !!!!!!!!!AUTO TO PISTEYOUN OLA TA KORITSIA APO THN OMADA.
trefoil 13
@rtemaki #14, υπάρχουν και ηλικιωμένα μέλη στο φόρουμ αλλά δεν χρειάζεται να κάνεις τόσο μεγάλα γράμματα στα ποστ σου! Και μικρά να είναι, με κάποιον τρόπο και οι γηραιότεροι θα τα διαβάσουν, να είσαι σίγουρη!!! laugh.gif

Πλάκα κάνω, καλά ποστς! icon_wave.gif
basket4
QUOTE(@rtemaki #14 @ Feb 21 2008, 18:41 ) *
H dikia mou gnwmh einai oti h proponitria mas edw ston amynta-h frosw-einai poly kali-oxi oti exw gnwrisei kai allous proponites-alla pisteuw oti kanei poly kala tin douleia ths kai mas katalabainei para polu mporw na pw.....para polu omws!!!! smiley.gif 3erei pws eimaste ka8e stigmh....kai fusika mporoume na tis poyme ta panta...poy den 3erw an 8a sunebaine ayto an eixame antra proponhth!

[size=5]a kai kati allo koouts den kanw glupsimo tongue.gif !!!!!!!!!AUTO TO PISTEYOUN OLA TA KORITSIA APO THN OMADA.


τουλαχιστον γραφε με ελληνικους χαρακτηρες γιατι τα Greeklish απαγορευονται.
καλως ηρθες στην παρεα μας κ καλα ποστ icon_wave.gif
tsops
Artemaki, καλώς ήλθες και από εμένα. Μείωσα το font στο ποστ σου. Σε παρακαλώ να χρησιμοποιείς font 2 για κανονική γραφή. Όπως είπε και η tref, μη ζαλιστούμε κιόλας! wink.gif

Καλές συζητήσεις smile.gif
@rtemaki #14
[size=2]καλως σας βρηκα!!!!ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες θα τις εχω υποψη μου. icon_wave.gif
Λεο 7
QUOTE(@rtemaki #14 @ Feb 22 2008, 15:07 ) *
[size=2]καλως σας βρηκα!!!!ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες θα τις εχω υποψη μου. icon_wave.gif

@rtemaki καλως ηρθες κι απο μενα wink.gif
marialenaki_dratsa
QUOTE(Giuliana13_fan @ Jan 4 2008, 10:19 ) *
+1
ΜΕΛΕΤΗΣ 4EVER!!!!!!!!!!! smiley.gif
δεν εχω κανει πολλες προπονησεις μαζι του αλλα ειναι πραγματικα πολυ καλος ανθρωποε και προπονητης! smile.gif


Ωχ..Κατι μου λεει οτι παιζετε Φαρο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
berry the truth
QUOTE(marialenaki_dratsa @ Mar 18 2008, 20:42 ) *
Ωχ..Κατι μου λεει οτι παιζετε Φαρο... tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


εγώ είμαι σίγουρος ότι παίζετε φάρο για να τα λέτε αυτά για τον συγκεκριμένο... smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.