Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Mature Ladies I
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3
colonel gomelsky
Οι 30 επιλογές νομίζω ότι είναι αρκετές. Τώρα μιας και μιλάμε για όλον τον κόσμο (πλην Ελλάδας που θα ακολουθήσει στο παρτ 2) εννοείται ότι θα ξεχάστηκαν αρκετές. Είτε από γούστο είτε από αφηρημάδα.

Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ
captain charisma
το τζενιφερακι που ειναι???????????
bballbill
Carla Bruni
Heidi Klum
Yulia Timoshenko



S. J. Parker?
Hellen Mirren?
WTF dude!!!!!!
colonel gomelsky
QUOTE(captain charisma @ Mar 8 2011, 20:29 ) *
το τζενιφερακι που ειναι???????????


ΩΧ. την ξέχασα αυτήν! Παράλειψη.
frenchman7
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 8 2011, 20:25 ) *
Οι 30 επιλογές νομίζω ότι είναι αρκετές. Τώρα μιας και μιλάμε για όλον τον κόσμο (πλην Ελλάδας που θα ακολουθήσει στο παρτ 2) εννοείται ότι θα ξεχάστηκαν αρκετές. Είτε από γούστο είτε από αφηρημάδα.

Η ΨΗΦΟΦΟΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ


Πω ρε φίλε μου πολύ γουστάρω τα θεματάκια που φτιάχνεις!

Τι θεωρώ ως δώρο! tongue.gif

Ψηφίζω:
Kim Basinger δαγκωτό!!

Αν και ξέχασες την απίστευτη Kate Beckinsale... Απλά υπέροχη...
sacarame
Ελα colonel πες αλήθεια,έβαλες από μια ψήφο σε όλες... smiley.gif smiley.gif
Flash
Ερασιτεχνικά πράγματα... Βάλε πρόσφατες φωτογραφίες και ηλικίες να βελτιωθεί το thread.
T.W.Is.M.
Kαι ερχομαι ως σωστος εγκαθετος να ρωτησω: Που ειναι η Σαρα Τζεσικα? Οχι οτι θα την ψηφιζα, αλλα θα δημιουργηθει διπλωματικο θεμα, το βλεπω! smiley.gif
επαθα λαστιχο
jullianne moore.i love her
colonel gomelsky
QUOTE(sacarame @ Mar 8 2011, 21:09 ) *
Ελα colonel πες αλήθεια,έβαλες από μια ψήφο σε όλες... smiley.gif smiley.gif


Όχι δεν το έκανα εγώ, αλλά σίγουρα κάποιος το έκανε!
sacarame
Οι ψήφοι μου πήγαν στις εξής κυρίες : Monica Bellucci , Angelina Jolie , Claudia Schiffer , Catherine Zeta Jones, Elizabeth Hurley, Kate Beckinsale


Πάντως απορώ με ορισμένες επιλογές πραγματικά..Αφήνω έξω την Σάρα και λέω..Είναι δυνατόν να είναι στην λίστα οι κυρίες
Hellen Mirren (μια χαρά ηθοποιός αλλά τουλάχιστον 70 χρόνων) καθώς και οι γυναίκα του Ομπάμα,αλλά και η μαμά του Λεμπρόν???????????
Δηλαδή δείτε :


Είναι ο Λεμπρόν ο ίδιος με καρέ μαλλάκι..Και λείπει πχ η Τάιρα Μπανκς..

Κολονέλ...ΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΝ, είσαι άρρωστος!!! icon_wave.gif smiley.gif
colonel gomelsky
Ηλικίες (όπως ζήτησε ο Φλας)


S. J. Parker 1965
Demie Moore 1962
Kim Cattrall 1956
Lebron's mother 1968
Eva Longoria 1975
Salma Hayek 1966
Teri Hatcher 1964
Nicole Kidman 1967
Monica Bellucci 1964
Jullianne Moore 1960
Angelina Jolie 1975
Hellen Mirren 1945
Madonna 1958
Cindy Crawford 1966
Kim Basinger 1953
Claudia Schiffer 1970
Courtney Cox 1964
Catherine Zeta Jones 1969
Julia Roberts 1967
Mira Sorvino 1967
Michelle Pfeiffer 1958
Elizabeth Hurley 1965
Halle Berry 1966
Jodie Foster 1962
Pamela Anderson 1967
Yulia Timoshenko 1960
Carla Bruni 1967
Michelle Obama 1964
Veronica Lario 1956
Heidi Klum 1973
Kate Beckinsale 1973
Jennifer Aniston 1969
Flash
Μία ψήφος στην μαμά του Lebron από τον colonel και μία από τον Delonte. Ο τρίτος ποιος είναι;

blink.gif

YΓ: Η Madonna είναι του 1958.
colonel gomelsky
Φώτο με τις γενικά πιο άγνωστες στο ευρύ κοινό (δεν υπάρχει λόγος να ποστάρουμε φωτο της μπελούτσι και της κιντμαν είναι πασίγνωστες)

Βερόνικα Λάριο (η πρώη σύζυγος του Καβαλιέρε):



Ελεν Μίρεν (την έβαλα επειδή ανήκει σε σχετικές διεθνείς λιστες):



Γιούλια Τιμοσένκο (πρωθυπουργός της Ουκρανίας):







QUOTE(Flash @ Mar 8 2011, 23:37 ) *
Μία ψήφος στην μαμά του Lebron από τον colonel και μία από τον Delonte. Ο τρίτος ποιος είναι;

blink.gif


Όχι βέβαια! Απλά κάποιος μαλλον της ψήφισε όλες για να μην μείνει καμία παραπονεμένη. rolleyes.gif
Flash
H Τιμοσένκο κάνει μπαμ ότι επίτηδες ντύνεται/χτενίζεται συντηρητικά για να την πάρουν στα σοβαρά. Αν ήθελε, είναι...τούμπανο.

Αφού η λίστα περιέχει και milfs της πολιτικής να προσθέσω ως ευκολάκι: Sarah Palin
colonel gomelsky
QUOTE(Flash @ Mar 8 2011, 23:51 ) *
H Τιμοσένκο κάνει μπαμ ότι επίτηδες ντύνεται/χτενίζεται συντηρητικά για να την πάρουν στα σοβαρά. Αν ήθελε, είναι...τούμπανο.

Αφού η λίστα περιέχει και milfs της πολιτικής να προσθέσω ως ευκολάκι: Sarah Palin


Ή αλλιώς ...Lisa Ann. Στην γνωστή ταινία με την δεύτερη ζωή της palin. rolleyes.gif

Συμφωνώ για την Ιουλία. Τα ίδια και για την Πέιλιν θα έλεγα.
SG3ptshooter
Αρκετές είναι πολύ όμορφες κυρίες και θα μπορούσα άνετα να είμαι και.. γιος τους tongue.gif , έβαλα όμως μόνο τα ALL TIME FAVOURITES

Mπελούτσι, Κλουμ, Μπεκινσέιλ και πάνω από όλες Ελίζαμπεθ Χάρλεϊ 65.gif

με το που επικύρωσα την ψήφο και άρχισα να διαβάζω τα ποστ μετάνιωσα που δεν ψήφισα αυτό που είχα στο μυαλό μου αλλά πίστευα δε θα το έχει τιμήσει κανείς.. Την Ουκρανή πολιτικό φυσικά cool.gif

48.gif Ο Κεφ ζει ακόμα;

QUOTE(sacarame @ Mar 8 2011, 23:31 ) *
δείτε :
Είναι ο Λεμπρόν ο ίδιος με καρέ μαλλάκι..

24.gif 24.gif 24.gif

Κόλονελ πάντως κατάφερες να δημιουργήσεις την απόλυτη αποκαθήλωση της TDW με τη δημιουργία αυτού του τόπικ.. Κερδίζει στο γούστο μου μόνο τη γυναίκα του Ομπάμα και τη μάνα του Λεμπρόν.. Μέχρι και τη γιαγιά μου την Έλεν Μίρεν θα προτιμούσα.. rolleyes.gif

εντιτ: όχι, νταξ, και την πρώην σύζυγο Καβαλιέρε - νυν τέρας της αποκάλυψης μετά από 2 ντουζίνες αποτυχημένες πλαστικές.. Όλες αυτές είναι υπό το μηδέν φαντάσου..
duncan21
Δε θα πρωτοτυπησω.Salma-Monica FTW...

Το γεγονος οτι λειπει η Sharon Stone απο το πολ το αφηνω ασχολιαστο(μεσα στη 3αδα ΕΥΚΟΛΑ!!!).Ελπιζω να δουμε στο vol 2. του τοπικ βαρια ονοματα οπως Drew Barrymore,Kate Winslet και Roselyn Sanchez...
επαθα λαστιχο
πως αφησατε εξω την ΘΕΑ?
colonel gomelsky
QUOTE(duncan21 @ Mar 9 2011, 02:08 ) *
Δε θα πρωτοτυπησω.Salma-Monica FTW...

Το γεγονος οτι λειπει η Sharon Stone απο το πολ το αφηνω ασχολιαστο(μεσα στη 3αδα ΕΥΚΟΛΑ!!!).Ελπιζω να δουμε στο vol 2. του τοπικ βαρια ονοματα οπως Drew Barrymore,Kate Winslet και Roselyn Sanchez...


Δεν είναι παράλειψη! Συνειδητά δεν μπήκε με την έννοια ότι δεν έχει νόημα να επιβεβαιώνουμε- ψηφίζουμε τα αυτονόητα. Κανονικά δεν θα έπρεπε να μπουν και οι Τζολί, Μπελούτσι, Κίντμαν (με την ίδια λογική) αλλά ας όψεται η 30 αδα. Ελπίζω να με κατανοείς.
Pierce
Κλουμ , Μπεκινσειλ, αλλα ολες πολυ πισω απο την Λιζ Χαρλει wub.gif
SG3ptshooter
QUOTE(pierce21 @ Mar 9 2011, 14:57 ) *
Κλουμ , Μπεκινσειλ, αλλα ολες πολυ πισω απο την Λιζ Χαρλει wub.gif

γιατί δε με κάνεις απλά κουόουτ; smiley.gif
Pierce
Γιατι εβαλες και την Μπελουτσι τη μπαζουκλα icon_drunk.gif smiley.gif

Πολυ Καλη η Μπελουτσι αλλα δεν ξερω, δεν μου κανει τοση αισθηση οσο κανει στους περισσοτερους ... Αντιθετα με την Χαρλει wub.gif wub.gif wub.gif

petrovic
εντάξει είναι τρέλα οι πάσες όλες , με περιθωριακές εξαιρέσεις το γκρέμλιν Σάρα Τζέσικα Πάρκερ και τη μαμά Λεμπρόν (psycho επιλογή) .

Κάπως πιο μπροστά (προσωπικά γούστα) οι μελαχρινές θεές Κάθριν Ζέτα Τζόουνς και Λιζ Χάρλει και βεβαίως η κινητή βόμβα αρχέγονου ερωτισμού , η γοητευτικότατη dame Ελεν Μίρεν.

Γενικότερα έχω την αίσθηση ότι η milf εμμονή ανεβαίνει σταθερά.
Τσιμπήστε από κανά videoclub το Rebound με την Κάθριν Ζέτα Τζόουνς. Είναι μέσα στο ...θέμα μας , βλέπεται πολύ ανετα και η Κάθριν είναι πάντα ο γνωστός αγγελος.

(Eντύπωση προκαλεί το ότι δε χώρεσε το ζευγάρι της δεκαετίας Λόρα Χάρινγκ-Ναόμι Γουότς)
colonel gomelsky
QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 15:56 ) *
εντάξει είναι τρέλα οι πάσες όλες , με περιθωριακές εξαιρέσεις το γκρέμλιν Σάρα Τζέσικα Πάρκερ και τη μαμά Λεμπρόν (psycho επιλογή) .


Αν και τοποθετήθηκε με χιουμοριστική διάθεση η μαμά Λεμπρόν, όπως βλέπεις την ψήφισαν ήδη 3, τους οποίους καλώ να εμφανιστούνε και να στηρίξουν την επιλογή τους.

QUOTE(petrovic @ Mar 9 2011, 15:56 ) *
Κάπως πιο μπροστά (προσωπικά γούστα) οι μελαχρινές θεές Κάθριν Ζέτα Τζόουνς και Λιζ Χάρλει και βεβαίως η κινητή βόμβα αρχέγονου ερωτισμού , η γοητευτικότατη dame Ελεν Μίρεν.


Τα είπες όλα με 2 λέξεις. Πώς φαίνονται οι αληθινοί θιασώτες των milf! 77.gif




panos75
H Έλεν Μίρεν έχει ακόμη και τώρα στα 60-φεύγα της ένα σώμα που θα ζήλευαν οι περισσότερες τριαντάρες.
Αθάνατα ρωσικά γονίδια!
petrovic
colonel και panos75 είστε αδερφια μου
Leon_cp3
Γυναίκα σα τη Μπελούτσι δε πέρασε μέχρι τώρα,και το πιθανότερο δε θα ξαναπεράσει.
Κατά τα άλλα Μπέρι και Σάλμα χωρίς να πρωτοτυπήσω τιμήθηκαν από τις ψήφους μου ενώ -ναι δε φοβάμαι να το ομολογήσω- είμαι ο ένας από τους δύο μέχρι τώρα που τίμησαν και την Πάμελα γιατί πολύ απλά ως θιασώτης του ρομαντισμού κάθε εποχής,όταν στα 10-12 ξεκινήσαμε να ασχολούμαστε πιο "ενεργά" με τέτοια θέματα όλοι τη βλέπαμε στον ύπνο μας.Είτε είστε 20ρηδες,είτε 25ρηδες είτε 30 το ίδιο ισχύει καθώς καλύπτει όλο το φάσμα. tongue.gif Α ρε αθάνατο Baywatch...
vc15
Μόνικα Μπελούτσι και ξερό ψωμί. Η γυναίκα είναι θεά!!!
Επίσης, παρακαλείται ο κύριος Delonte West που έκανε τρία ψεύτικα προφίλ και ψήφισε τη μάνα του Lebron να δικαιολογήσει την επιλογή του. 69.gif
Τέλος, θα γούσταρα και Sandra Bullock να είναι μέσα. Δεν είναι κακή περίπτωση...
captain charisma
ο αλλος που τιμησε τη παμελα ειμαι εγω...αν κ δεν προλαβα να ψηφισω το τζενιφερακι και τη καιτουλα...

την αλλη τη λοπεζ τη ξεχασατε κ αυτην....
LFO
Την ορνελλα μουτι δεν εβαλες αδελφε....
frenchman7
Όπως και

-Carmen Electra
-Rosanna Arquette
bballbill
Lucy Lawless. Δε μπορεί το Spartacus να μην έχει συμμετοχή. Αδικία.
frenchman7
Και φυσικά η επίκαιρη Αντριάνα Σκλεναρίκοβα...
Flash
QUOTE(bballbill @ Mar 10 2011, 07:21 ) *
Lucy Lawless. Δε μπορεί το Spartacus να μην έχει συμμετοχή. Αδικία.


Εντάξει, θα έβαζα 10^50 77.gif αν χώραγαν.
morfi
Τζένιφερ Άνιστον. Δεν έχει γεννηθεί πιο όμορφη γυναίκα.
vc15
Σε τελείως άκυρη φάση θυμήθηκα πριν λίγο ότι πριν κανα δύο χρόνια στηνόμουνα κάθε βράδυ σα χαζός στην tv για να δω Catalina στον alpha. Γενικότερα, τεράστια παράκμα η σειρά αλλά είχα χαζέψει άσχημα με τη μάνα της και τα πλούσια (ψεύτικα μεν) προσόντα της για αυτό και το παρακολουθούσα κάθε βράδυ όπως και πολλοί άλλοι από ότι θυμάμαι. Λέγεται Patricia Ercole και είναι πολύ καλό κομμάτι.
frenchman7
QUOTE(vc15 @ Mar 23 2011, 23:01 ) *
Σε τελείως άκυρη φάση θυμήθηκα πριν λίγο ότι πριν κανα δύο χρόνια στηνόμουνα κάθε βράδυ σα χαζός στην tv για να δω Catalina στον alpha. Γενικότερα, τεράστια παράκμα η σειρά αλλά είχα χαζέψει άσχημα με τη μάνα της και τα πλούσια (ψεύτικα μεν) προσόντα της για αυτό και το παρακολουθούσα κάθε βράδυ όπως και πολλοί άλλοι από ότι θυμάμαι. Λέγεται Patricia Ercole και είναι πολύ καλό κομμάτι.


ΩΩΩ! Πολύ σωστός! 77.gif
frenchman7
Άλλο ένα πολύ δυνατό για τους παλιούς:

Sabrina Salerno...

Ερμηνεύτρια της τεράστιας επιτυχίας boys boys boys!
Boom Dizzle
Aντε να καταθεσω κ εγω tongue.gif
Αν και θα μπορουσα να ειμαι γιος τους(18 ειμαι γαρ) rolleyes.gif Σαλμα Χαγιεκ,δεν παιζεται η γυναικα,ανεβαζει τν τεστοστερονη στα υψη happy.gif Παμελα Αντερσον, blush.gif ΝΑΙ γιατι αποτελεσε την πρωτη φαντασιωση μου οπως και καθε νεου της δικης μου γενιας,τοτε που μας απασχολουσε γιατι μεγαλωνει το πουλ@κι μας οταν βλεπουμε μια ωραια γυναικα .....
ΑΛΛΑ η ΑΠΟΛΥΤΗ φαντασιωση ειναι η θεα,η αξεπεραστη,η αναφτρα,η Λιζ Χαρλευ wub.gif wub.gif wub.gif

ΥΓ:Που ειναι η Καρμεν Ηλεκτρα(Μο@@@@ρος)????
colonel gomelsky
Παράλειψη η Ζουλμίνα Φερέιρα:



rchos
μετα το τελευταιο ποστ το τοπικ κλειδωνει και ο κολονελ παει στο 100% και του απαγορευεται να ξαναγραψει στο φορουμ!

colonel gomelsky
QUOTE(rchos @ Mar 31 2011, 12:51 ) *
μετα το τελευταιο ποστ το τοπικ κλειδωνει και ο κολονελ παει στο 100% και του απαγορευεται να ξαναγραψει στο φορουμ!


Σόρυ, έχεις δίκιο! Πόσταρα καταλάθος την Ζουλμίνα στις Ελληνίδες. Αν θέλεις μετάφερέ το στις ξένες. Μέρα που είναι μη μου ρίξεις φάουλ για ένα απλό οφ τοπικ. rolleyes.gif
rchos
αφου πλεον μετεφερα τα ποστ στο σωστο τοπικ ξαναγραφω

μετα το τελευταιο ποστ το τοπικ κλειδωνει και ο κολονελ παει στο 100% και του απαγορευεται να ξαναγραψει στο φορουμ!


δεν θα μπαινω στο φορουμ και θα φοβαμαι μην παθω καρδιακο η μην μεινω τυφλος με αυτα που αντικριζω!
sacarame


Δηλαδή ντάξει, μετά από αυτό μένει μόνο η Ντονατέλλα Βερσάτσε και κλείσαμε δια παντός...
colonel gomelsky
QUOTE(rchos @ Mar 31 2011, 13:03 ) *
αφου πλεον μετεφερα τα ποστ στο σωστο τοπικ ξαναγραφω

μετα το τελευταιο ποστ το τοπικ κλειδωνει και ο κολονελ παει στο 100% και του απαγορευεται να ξαναγραψει στο φορουμ!


δεν θα μπαινω στο φορουμ και θα φοβαμαι μην παθω καρδιακο η μην μεινω τυφλος με αυτα που αντικριζω!


Μάλλον εγκεφαλικό θα εννοείς εξαιτίας της ταχύτατης κυκλοφορίας του αίματος στον εγκέφαλο (και όχι μόνο). Δύσκολο αλλά γίνεται.

ΥΓ. Εκεί που λέει ο κανονισμός του φόρουμ ότι τα μέλη έχουν διαφορετικό μορφωτικό κτλ επίπεδο και πρέπει να υπάρχει ανεκτικότητα, μάλλον πρέπει να προστεθεί παράγραφος και για τα γούστα.

QUOTE(sacarame @ Mar 31 2011, 13:11 ) *


Δηλαδή ντάξει, μετά από αυτό μένει μόνο η Ντονατέλλα Βερσάτσε και κλείσαμε δια παντός...


Πολύ καλή επιλογή! Και όπως λέει και ο Τζινόμπιλι "αν δε σου αρέσει, πες της όχι".



sacarame
QUOTE(colonel gomelsky @ Mar 31 2011, 13:14 ) *
Πολύ καλή επιλογή! Και όπως λέει και ο Τζινόμπιλι "αν δε σου αρέσει, πες της όχι".



rchos
QUOTE
Μάλλον εγκεφαλικό θα εννοείς εξαιτίας της ταχύτατης κυκλοφορίας του αίματος στον εγκέφαλο (και όχι μόνο). Δύσκολο αλλά γίνεται.

ΥΓ. Εκεί που λέει ο κανονισμός του φόρουμ ότι τα μέλη έχουν διαφορετικό μορφωτικό κτλ επίπεδο και πρέπει να υπάρχει ανεκτικότητα, μάλλον πρέπει να προστεθεί παράγραφος και για τα γούστα.


εννοω καρδιακο και οχι εγκεφαλικο!
με την τρομαρα που πηρα οταν ειδα την εν λογω κυρια πηγα να μεινω απο καρδια!

φοβαμαι πλεον να αφησω ελευθερο το θεμα του γουστου γιατι τρομαζω με αυτα που μπορει να δω! smiley.gif
Flash
QUOTE(sacarame @ Mar 31 2011, 11:17 ) *


Επετειακό. +107883840387^10000000
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.