Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Σχολια και συζητησεις αποκλειστικα για παικτριες-παικτες αλλα και προπονητες μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Γυναικείο μπάσκετ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
diama13
biggrin.gif Συζητησεις αποκλειστικα για παικτριες-παικτες αλλα και προπονητες του μπασκετ
womanplayer
κουτσομπολια θεελεις???????? blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
womanplayer
look

vspan
diama13
bball.gif biggrin.gif Φυσικα και θελω κουτσομπολια και η φωτογραφια που εβαλες ηταν πολυ καλη...thanks tongue.gif

bball.gif biggrin.gif Φυσικα και θελω κουτσομπολια και η φωτογραφια που εβαλες ηταν πολυ καλη...thanks tongue.gif
basket4
δεν θελει και πολυ σκεψη...απο τις ελληνιδες γυναικες παιχτριες οι καλυτερες φυσικα ειναι Μαλτση-Κωστακη κατα τη δικη μου αποψη!οπως και οι περισσοτερες παιχτριες που ηταν στην εθνικη ομαδα τωρα το καλοκαιρι! blove.gif
womanplayer
συμφωνω
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 5 2006, 08:03 PM) *
απο τις ελληνιδες γυναικες παιχτριες οι καλυτερες φυσικα ειναι Μαλτση-Κωστακη κατα τη δικη μου αποψη!οπως και οι περισσοτερες παιχτριες που ηταν στην εθνικη ομαδα τωρα το καλοκαιρι! blove.gif

dry.gif
diama13
Παιδια,δεν θελω τοσο καυτα σχολια!!!!!!!!!ηρεμηστε λιγο....... tongue.gif Απλως μπορειτε να γραφετε και για παικτριες-παικτες της ηλικιας σας και οτι αλλο σχολιο εχετε μαθει ειμαι διατεθειμενη να την ακουσω....! biggrin.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 5 2006, 11:58 PM) *
dry.gif



και φυσικα μην ξεχναμε την αρχηγαρα της παναθας την Νικολαιδου...!!!!! w00t.gif

trefoil...το εσωσα καθολου?? tongue.gif blink.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 6 2006, 01:13 AM) *
και φυσικα μην ξεχναμε την αρχηγαρα της παναθας την Νικολαιδου...!!!!! w00t.gif

trefoil...το εσωσα καθολου?? tongue.gif blink.gif

shot.gif basket 4
diama13
QUOTE(basket4 @ Oct 5 2006, 10:13 PM) *
και φυσικα μην ξεχναμε την αρχηγαρα της παναθας την Νικολαιδου...!!!!! w00t.gif

trefoil...το εσωσα καθολου?? tongue.gif blink.gif

Μηπως μιλας για την συγκεκριμενη?για πες μας εσυ την γνωμη σου... biggrin.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 6 2006, 01:18 AM) *
shot.gif basket 4


χαχαχαχαχαχαχα peace.gif peace.gif tongue.gif blove.gif

QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:19 AM) *
Μηπως μιλας για την συγκεκριμενη?για πες μας εσυ την γνωμη σου... biggrin.gif



καπου σε χανω!για ποια συγκεκριμενη? w00t.gif
diama13
QUOTE(basket4 @ Oct 5 2006, 10:22 PM) *
χαχαχαχαχαχαχα peace.gif peace.gif tongue.gif blove.gif
καπου σε χανω!για ποια συγκεκριμενη? w00t.gif

Γενικα με χανεις... 68.gif Μιλαω για την trefoil 13.μηπως μιλας για αυτην?
mikri prasini ollandeza
ο Σπανούλης στα θέματα...Γυναικείο μπάσκετ???
Spanoulis
10
Στεναχωριέμαι που τον βλέπω...φοβάμαι πως δε θα πιάσει!Αλλά τι να κάνουμε?!
basket4
QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:28 AM) *
Γενικα με χανεις... 68.gif Μιλαω για την trefoil 13.μηπως μιλας για αυτην?


οι κακιουλες ποτε δεν σταματαμε να βγαινουν απο το στομα σου βλεπω!οχι..απλα ειναι οντως καλη παιχτρια η νικολαιδου.απλα...δεν εχω τοση πορωση
diama13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 5 2006, 10:32 PM) *
ο Σπανούλης στα θέματα...Γυναικείο μπάσκετ???
Spanoulis
10
Στεναχωριέμαι που τον βλέπω...φοβάμαι πως δε θα πιάσει!Αλλά τι να κάνουμε?!

Συμφωνω μαζι σου...πιστευω πως στο nba δεν θα μπορει να αποδωσει... 68.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 6 2006, 01:33 AM) *
οι κακιουλες ποτε δεν σταματαμε να βγαινουν απο το στομα σου βλεπω!

Εγώ κακιούλες;;; Γιατί; Είσαι ο 4308798342098 άνθρωπος που μου το λέει... rolleyes.gif Γιατί όμως;;;
Τέσπα offtopic.gif
diama13
QUOTE(basket4 @ Oct 5 2006, 10:33 PM) *
οι κακιουλες ποτε δεν σταματαμε να βγαινουν απο το στομα σου βλεπω!οχι..απλα ειναι οντως καλη παιχτρια η νικολαιδου.απλα...δεν εχω τοση πορωση

Πιστευεις οτι ειμαι κακια...? sad.gif με στεναχωρεις....καμια αλλη παικτρια που να εχεις "πορωση¨? blove.gif
basket4
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 6 2006, 01:35 AM) *
Εγώ κακιούλες;;; Γιατί; Είσαι ο 4308798342098 άνθρωπος που μου το λέει... rolleyes.gif Γιατί όμως;;;
Τέσπα offtopic.gif


οι κακιουλες πηγαιναν στη diama13!!!σταματαω τις βλακειες!!!sorry trefoil!!! peace.gif
trefoil 13
Μπλεχτήκαμε...λίγο...
Το ήξερα ότι αυτό για τις κακιούλες δεν ήταν για εμένα!
Damia, δεν ξέρεις την Νικολαίδου; 68.gif
Το 13 στο ψευδώνυμό σου έχει σχέση με Παναθηναικό ή όχι;;;
basket4
QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:38 AM) *
Πιστευεις οτι ειμαι κακια...? sad.gif με στεναχωρεις....καμια αλλη παικτρια που να εχεις "πορωση¨? blove.gif


εσυ κακια???απο που και ως που παιδι μου??ε..δεν εχω με καποια συγκεκριμενη πορωση!μου αρεσει η Μαλτση και η Κωστακη οπως εχω αναφερει απο ελληνιδες και απο ξενες η Taurasi και η hammon!!
diama13
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 5 2006, 10:43 PM) *
Μπλεχτήκαμε...λίγο...
Το ήξερα ότι αυτό για τις κακιούλες δεν ήταν για εμένα!
Damia, δεν ξέρεις την Νικολαίδου; 68.gif
Το 13 στο ψευδώνυμό σου έχει σχέση με Παναθηναικό ή όχι;;;

Συγνωμη,αλλα δεν την ξερω.... tongue.gif αν θες πες μου ποια ειναι...μου αρεσει πολυ ο διαμαντιδης,απλα αυτο... blove.gif
trefoil 13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 6 2006, 01:32 AM) *
ο Σπανούλης στα θέματα...Γυναικείο μπάσκετ???
Spanoulis
10
Στεναχωριέμαι που τον βλέπω...φοβάμαι πως δε θα πιάσει!Αλλά τι να κάνουμε?!

Και εγώ τα ίδια πιστεύω...
Αν και είναι πολύ ξερικέφαλος σαν άνθρωπος από όσα έχω ακούσει... Αν βάλει στόχο, θα δουλέψει σκληρά και θα πετύχει...
diama13
QUOTE(basket4 @ Oct 5 2006, 10:44 PM) *
εσυ κακια???απο που και ως που παιδι μου??ε..δεν εχω με καποια συγκεκριμενη πορωση!μου αρεσει η Μαλτση και η Κωστακη οπως εχω αναφερει απο ελληνιδες και απο ξενες η Taurasi και η hammon!!

Συνεχιζεις να μου την λες....καλα..........ποιες ειναι αυτες οι ξενες>?ουτε που τις ξερω.... laugh.gif
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:44 AM) *
Συγνωμη,αλλα δεν την ξερω.... tongue.gif αν θες πες μου ποια ειναι...μου αρεσει πολυ ο διαμαντιδης,απλα αυτο... blove.gif

Μην βγάζεις την γλώσσα στα εμοσιον... Ντροπή σου. Ειδικά αν το 13 σημαίνει ότι είσαι Παναθηναικός...
diama13
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 5 2006, 10:46 PM) *
Μην βγάζεις την γλώσσα στα εμοσιον... Ντροπή σου. Ειδικά αν το 13 σημαίνει ότι είσαι Παναθηναικός...

Συγνωμη,δεν την ξερω...... sad.gif ναι,ειμαι αλλα μονο στο μπασκετ.στα υπολοιπα ειμαι οσφπ απο την οικογενεια... biggrin.gif
basket4
QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:46 AM) *
Συνεχιζεις να μου την λες....καλα..........ποιες ειναι αυτες οι ξενες>?ουτε που τις ξερω.... laugh.gif


δεν στη λεω.η πρωτη παιζει στις mercury και η αλλη new york!WNBA!!Η Νικολαιδου ειναι η αρχηγος της ομαδας του παναθηναικου
trefoil 13
QUOTE(diama13 @ Oct 6 2006, 01:50 AM) *
Συγνωμη,δεν την ξερω...... sad.gif ναι,ειμαι αλλα μονο στο μπασκετ.στα υπολοιπα ειμαι οσφπ απο την οικογενεια... biggrin.gif

Δεν γίνοντε αυτά...
Για μπάσκετ μιλάω και εγώ. Δεν πιστεύω η Νικολαίδου να άλλαξε άθλημα και να μην το έχω μάθει! biggrin.gif
Αλλά εδώ που τα λέμε, με τα χάλια του ποδοσφαίρου, κάθε μετακίνηση αθλητή του ΠΑΟ προς το ποδοσφαιρικό τμήμα θα ήταν σημαντική!
Υ/Γ Η Νικολαίδου είναι αρχηγός και παλαιότερη παίκτρια του Παναθηναικού στο τμήμα του γυναικείου μπάσκετ...

QUOTE(basket4 @ Oct 6 2006, 01:59 AM) *
δεν στη λεω.η πρωτη παιζει στις mercury και η αλλη new york!WNBA!!Η Νικολαιδου ειναι η αρχηγος της ομαδας του παναθηναικου

Ευχαριστώ που βοηθάς basket 4! Ουφ...αν και σε μικρή ηλικία το καρδιακό παραμονεύει...
basket4
Ευχαριστώ που βοηθάς basket 4! Ουφ...αν και σε μικρή ηλικία το καρδιακό παραμονεύει...
[/quote]

χαχαχα!!!καρδιακο??ελα μωρε...!! blove.gif
trefoil 13
QUOTE(basket4 @ Oct 6 2006, 02:12 AM) *
Ευχαριστώ που βοηθάς basket 4! Ουφ...αν και σε μικρή ηλικία το καρδιακό παραμονεύει...
χαχαχα!!!καρδιακο??ελα μωρε...!! blove.gif

Μην το γελάς!
Αλήθεια, ποιος είδε στο wnba.com ένα τρίποντο της Μπούσερ στην λήξη της επίθεσης που πατάει στο ένα πόδι, γυρίζει στον αέρα όλο το κορμί προς το καλάθι που κάνει επίθεση(γιατί είχε μέτωπο προς το καλάθι που αμυνόταν) και το βάζει στην λήξη της επίθεσης; Και μετά ανοίγει τα χέρια και κάνει δυο στροφές ενώ γυρίζει για άμυνα. Φοβερή σκηνή!
diama13
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 5 2006, 11:33 PM) *
Μην το γελάς!
Αλήθεια, ποιος είδε στο wnba.com ένα τρίποντο της Μπούσερ στην λήξη της επίθεσης που πατάει στο ένα πόδι, γυρίζει στον αέρα όλο το κορμί προς το καλάθι που κάνει επίθεση(γιατί είχε μέτωπο προς το καλάθι που αμυνόταν) και το βάζει στην λήξη της επίθεσης; Και μετά ανοίγει τα χέρια και κάνει δυο στροφές ενώ γυρίζει για άμυνα. Φοβερή σκηνή!

Καλημερα.....που το ειδες εσυ αυτο? 77.gif φοβερο πρεπει να ηταν αν και πιστευω λιγο κωλοφαρδο... laugh.gif
mikri prasini ollandeza
Καλό μήνα!!

Ο σπανούλης δε θα πιάσει...το αισθάνομαι...8 guards έχουν οι Ροκετς...Εγώ πάντως του προτείνω το overlay...!!!
womanplayer
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 6 2006, 02:33 AM) *
Μην το γελάς!
Αλήθεια, ποιος είδε στο wnba.com ένα τρίποντο της Μπούσερ στην λήξη της επίθεσης που πατάει στο ένα πόδι, γυρίζει στον αέρα όλο το κορμί προς το καλάθι που κάνει επίθεση(γιατί είχε μέτωπο προς το καλάθι που αμυνόταν) και το βάζει στην λήξη της επίθεσης; Και μετά ανοίγει τα χέρια και κάνει δυο στροφές ενώ γυρίζει για άμυνα. Φοβερή σκηνή!


που το ειδες αυτο δωσε λεπτομερειες, πες σελιδα
trefoil 13
QUOTE(womanplayer @ Oct 7 2006, 01:05 AM) *
που το ειδες αυτο δωσε λεπτομερειες, πες σελιδα

Στο wnba.com... Στις καλύτερες φάσεις των play off στα βιντεάκια... Δεν ξέρω αν σας βοήθησα και τις δυο. Ψάξτε το πάντως, αξίζει τον κόπο...
diama13
QUOTE(trefoil 13 @ Oct 7 2006, 12:30 AM) *
Στο wnba.com... Στις καλύτερες φάσεις των play off στα βιντεάκια... Δεν ξέρω αν σας βοήθησα και τις δυο. Ψάξτε το πάντως, αξίζει τον κόπο...

biggrin.gif Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες....παντως εδω μπορειτε να μιλησετε και για παικτες-παικτριες και κατωτερων κατηγοριων...και οχι μονο για γυναικες.μπορειτε και απο εφηβικα,νεανιδες,κορασιδες,παιδικα κ.α. bball.gif
mikri prasini ollandeza
και να τους κουτσομπολέψουμε??Αν έχουν αγόρι ή αν δεν έχουν?τι να πούμε βρε?
diama13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 10 2006, 05:11 PM) *
και να τους κουτσομπολέψουμε??Αν έχουν αγόρι ή αν δεν έχουν?τι να πούμε βρε?

Οχι βρε,απλα αν καποιος εχει παρατηρησει καμια παικτρια-παικτη να μας πει τα κατα και τα συν του...η οτι αλλο θελει να πει...οχι κουτσομπολιο κουτσομπολιο...κατι πιο απλο...
mikri prasini ollandeza
έχω παρατηρήσει μια φίλη μου που είναι κορασίδα, αλλά τπτ το ιδιαίτερο...απλά κάνει ωραίο, στυλάτο lay up!
tsops
Άμα αρχίσω να γράφω σε αυτό το topic για παίκτριες που έχω δει, μου αρέσουν και γιατί, δεν θα τελειώσω ούτε το 2007!, οπότε, μάλλον θα απέχω... biggrin.gif

Α, και μη ξεχάσω...απάντηση στην ollandeza μας...υπάρχει και κάποιος γονατιστός στη φωτό...
diama13
Ενταξει ρε παιδια μην με φατε...... peace.gif μιλαω παντα για προσφατες ηλικιες...οχι γενικα..απο οτι καταλαβα τσοπς,εννοεις οτι εισαι εσυ στην φωτο...σωστα? biggrin.gif
tsops
QUOTE(diama13 @ Oct 10 2006, 06:20 PM) *
Ενταξει ρε παιδια μην με φατε...... peace.gif μιλαω παντα για προσφατες ηλικιες...οχι γενικα..απο οτι καταλαβα τσοπς,εννοεις οτι εισαι εσυ στην φωτο...σωστα? biggrin.gif


Για πρόσφατες ηλικίες λέω και εγώ και το λέω με την καλή έννοια, απλώς επειδή άν είναι να γράψω, θα γράψω ολόκληρο σεντόνι και δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο, γιαυτό απέχω... biggrin.gif

yep, με ρωτούσε αν είμαι ο όρθιος, αλλά οι άτιμες με έχουν γονατίσει!!! laugh.gif
mikri prasini ollandeza
α!εσυ είσαι αυτό το γονατιστό, ε?Χάρηκα για τη γνωριμία!
diama13
QUOTE(tsops @ Oct 10 2006, 06:26 PM) *
Για πρόσφατες ηλικίες λέω και εγώ και το λέω με την καλή έννοια, απλώς επειδή άν είναι να γράψω, θα γράψω ολόκληρο σεντόνι και δυστυχώς δεν έχω τον χρόνο, γιαυτό απέχω... biggrin.gif

yep, με ρωτούσε αν είμαι ο όρθιος, αλλά οι άτιμες με έχουν γονατίσει!!! laugh.gif

Γιατι το λες αυτο τσοπς για τα κοριτσια?δεν πιστευω να σε εχουν βασανισει και πολυ...με ποιον παιζετε στον αγωνα? bball.gif τουλαχιστον να κερδισατε και να αξιζε τον κοπο η ολη κουραση...!!! biggrin.gif
mikri prasini ollandeza
σε όποια φώτο τον έχω δει αυτό το παντελόνι φοράει! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
tsops
QUOTE(diama13 @ Oct 10 2006, 06:36 PM) *
Γιατι το λες αυτο τσοπς για τα κοριτσια?δεν πιστευω να σε εχουν βασανισει και πολυ...με ποιον παιζετε στον αγωνα? bball.gif τουλαχιστον να κερδισατε και να αξιζε τον κοπο η ολη κουραση...!!! biggrin.gif


Έτσι είμαι εγώ, γκρινιάρης πάντα! Τελευταίο παιχνίδι περσινής χρονιάς και όντως κερδίσαμε, αλλά δεν λέω άλλα γιατί είμαστε offtopic.gif laugh.gif
diama13
QUOTE(mikri prasini ollandeza @ Oct 10 2006, 06:37 PM) *
σε όποια φώτο τον έχω δει αυτό το παντελόνι φοράει! biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Χαχα....!!!πολυ καλο....ολλανδεζα shot.gif τσοπς.... biggrin.gif
tsops
QUOTE(diama13 @ Oct 10 2006, 06:39 PM) *
Χαχα....!!!πολυ καλο....ολλανδεζα shot.gif τσοπς.... biggrin.gif


icon_drunk.gif
mikri prasini ollandeza
(diama13 άλλαξε τον τίτλο του τόπικ...στους παίκτριες-παίκτες, πρόσθεσε προπονητές)
trefoil 13
Αν κατάλαβα καλά το τόπικ εξελίχθηκε σε: Θάψτε τα μέλη του φόρουμ!
mikri prasini ollandeza
Και που λέτε η trefoil 13....................
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.