Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ιδανικοτερος-Καταλληλοτερος
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Reggie Miller #31
Επιμένω ότι ο Ντούντα δεν μπορεί πλέον για πρώτος προπονητής.

Τον Αγγέλου δε τον θέλω με τίποτα.Αχώνευτος και παλιοχαρακτήρας.

Ο Παπαλουκάς θα εξελιχθεί σε Πασούτιν.Θα μείνει κάποια χρόνια βοηθός και όταν νιώσει έτοιμος θα αναλάβει.
Έτσι κι αλλιώς τώρα δεν έχει δίπλωμα...

ο λαός του θρύλου ήθελε Ιωαννίδη και Ντούντα μας είχε συστήσει Ζοτς...Άρα...
a bullet for your head
QUOTE(Mystis @ Jun 8 2010, 15:16 ) *
Υ.Γ.: Ο Αγγέλου για ποιον λόγο??? Ο "Π" την παλεύει που τον έχει στο εξώφυλλο???

Γιατι εχουν πολυ καλες σχεσεις απο τοτε που ο Ιβκοβιτς τον ειχε παικτη του στον Πανιωνιο.
Και αν δεν κανω λαθος τον ειχε παρει μαζι του ως βοηθο & στη ΤΣΚΚΑ.

kseplenhs
QUOTE(a bullet for your head @ Jun 8 2010, 15:24 ) *
Γιατι εχουν πολυ καλες σχεσεις απο τοτε που ο Ιβκοβιτς τον ειχε παικτη του στον Πανιωνιο.
Και αν δεν κανω λαθος τον ειχε παρει μαζι του ως βοηθο & στη ΤΣΚΚΑ.


και στην τσσκά και στην δυναμό νομίζω
rankin
QUOTE(Flexo @ Jun 8 2010, 14:31 ) *
Τζούροβιτς πόσο χρονών να είναι;

Τι είπες τώρα;;;; Θεούλης ο Βλάντο!
ήταν προπονητής στη Ζελέζνικ επι σειρά ετών και πριν λίγους μήνες παραιτήθηκε, λόγω οικονομικών δυσκολιών της ομάδας, όπως έλεγαν οι φήμες..
Μεγάλος άνθρωπος είναι και αυτός πάντως...

QUOTE(LFO @ Jun 8 2010, 15:01 ) *
+100000!! Δεν το γλυτωνει το εγκεφαλικο ο Βασιλακοπουλος σε αυτη την περιπτωση...

Θα του άξιζε να του το κάναμε.. Έτσι για πλάκα !
Επιστροφή Γιαννάκη στην Eθνική και Γιόνας στον Ολυμπιακό! Διπλά εγκεφαλικά!!!

Πάντως, ο Γιόνας είχε φύγει απο μόνος του αν θυμάστε, μην αντέχοντας την καφρίλα του ελληνικού μπάσκετ! Συνεπώς, και ελεύθερος να ήταν, δεν θα ήθελε να έρθει.. Μας σιχάθηκε ο άνθρωπος!

QUOTE(pain of salvation @ Jun 8 2010, 15:01 ) *
Νόμιζα ότι τον Αγγέλου τον έγραψε για πλάκα ο Rankin...

Ο Αγγέλου ήταν βοηθός του Ντούντα στην ΤΣΣΚΑ.. Δεν εμφανίστηκε τυχαία το όνομα του

ΥΓ.. Βλέπετε τώρα αυτά που έγραφα εδώ και καιρό;; Άντε και έφυγε ο Γιαννάκης.. Υπάρχουν προπονητές για να αναλάβουν ;;;
Εδω πέρα θυμηθήκαμε το Ντόυντα και τον Τζούροβιτς, γιατί προφανώς τα τελευταία χρόνια δεν έχει εμφανιστεί και τίποτα της προκοπής
ΥΓ2. Εφόσον αναλάβει ο Ντούντα τεχνικός διευθυντής, θα πρέπει να επιλέξει head coach με τον οποίο έχουν καλές σχέσεις, αλλιώς θα γίνουμε μπάχαλο! Για παράδειγμα, έχω καλή εικόνα για τον Περάσοβιτς, υπάρχει όμως περίπτωση να συνεργαστούν αρμονικά οι 2 τους;
Reggie Miller #31
Αφού θέλουμε σεβασμό κτλ κτλ πρόταση τώρα στον Φιλ...Ναι τον Τζάκσον,γιατί;
Δεν είμαι καλά σήμερα! tongue.gif cool.gif
Και αν δε δεχτεί Ντο Ρίβερς... tongue.gif

Στα λόγια μου ο rankin.Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι εξαιρετικό αυτή τη στιγμή,άρα πάμε σε μοντέλο Μπαρτσελόνας με τον Σφαιρόπουλο.
Το ότι δεν υπάρχει κάτι εξαιρετικό δε σημαίνει ότι θέλω να μείνει ο Γιαννάκης...
rankin
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jun 8 2010, 15:48 ) *
Στα λόγια μου ο rankin.Δε νομίζω ότι υπάρχει κάτι εξαιρετικό αυτή τη στιγμή,άρα πάμε σε μοντέλο Μπαρτσελόνας με τον Σφαιρόπουλο.
Το ότι δεν υπάρχει κάτι εξαιρετικό δε σημαίνει ότι θέλω να μείνει ο Γιαννάκης...

Ήμουν απο τους πρώτους που στήριξε Γιαννάκη, αλλά και εγώ πλέον θεωρώ πως το κλίμα δεν τον σηκώνει άλλο
το θέμα είναι τι κάνουμε απο εδώ και μπρος..
Εγω στο Poll ψήφισα "άλλος" γιατί κανένα απο τα ονόματα δεν με καλύπτει απόλυτα..
Αν όμως πάμε σε επιλογή Ιβκοβιτς+ κάποιος νέος, τότε ναι, ο Σφαιρόπουλος είναι η προτίμηση μου, όπως έγραψα και πριν
Reggie Miller #31
Γενικά ο Γιαννάκης κάηκε και έπεσε η αξία του πάρα πολύ από τα ΜΜΕ.Όλο αυτό το κλίμα που δημιουργήθηκε από την αρχή,γι' αυτό έχω πει ότι από μερικά άτομα περίμενα υποστήριξη,ειδικά από την ομοσπονδία και τον Βασιλακόπουλο.

Φέτος άλλαξε αρκετά πράγματα,σε φιλοσοφία κτλ,αλλά και πάλι σε ορισμένες περιπτώσεις φάνηκε πολύ λίγος...

Και δε γίνεται με τον Γκέρσον τον κατσικακνιάρη,με χειρότερο ρόστερ και προβλήματα ένα σωρό,μα πηγαίνεις σε 5 ματς και στο ΟΑΚΑ να το χτυπάς στα ίσια,στο ΣΕΦ να κάνεις περίπατο και 2 χρόνια τώρα να είσαι χειρότερος.
Xaroumenos loukoumas
+1 από εμένα για Καζλάουσκας!
Με το τωρινό ρόστερ θα έκανε παπάδες!

Επίσης, δε θα είχα αντίρρηση κ για τον ταβερνιάρη που ακούστηκε νωρίτερα, οποίος φάνηκε ότι μπορούσε να κοντράρει τον ΠΑΟ με πολύ χειρότερη ομάδα, απλά και μόνο επειδή είναι δυνατός προπονητικά! Στα + του ότι είναι χαλαρό τυπάκι και θα τα πάει καλά με τον μικρό Τεό tongue.gif. Επίσης, πρέπει να έχει γερό επιτελείο από σκάουτερς κτλ, καθώς όχι μόνο έφερε το Γουντς (παιχτάρα έστω και αν δεν έπιασε) αλλά κάθε χρόνο σχεδόν, η μακάμπι φέρνει και έναν αμερικάνο - αποκάλυψη από το πουθενά! Φυσικά ακούγεται ότι έκλεισε με τη Μακάμπι σε μη προπονητική θέση, οπότε είναι λίγο δύσκολο..

Γενικά, αν πάμε σε μη ολική αναμόρφωση του ρόστερ, λαμβάνοντας υπόψιν και τη αύξηση των ορίων του τριπόντου, θα πρέπει να πάμε σε προπονητή που αρέσκεται στο γρήγορο και σχετικά ελεύθερο μπάσκετ.

Τέλος, είμαι ΠΟΛΥ θετικός στην περίπτωση να αναλάβει ο Γιαννάκης διοικητικό πόστο! smile.gif
spysta
AN ειναι να πας στο μοντελο .. Ιβκοβιτς και ενας νεοτερος ως πρωτος προπονητης .. ο ΜΟΝΟΣ που με ικανοποιει θα ηταν ο Σφαιροπουλος.Ο Γιαννης ξερει τι σημαινει ΟΣΦΠ .. ειναι φιλοδοξος,νεαρος,εχει καθησει στον παγκο του ΟΣΦΠ (εστω και ως βοηθος) και αν μη τι αλλο ο κοσμος τον συμπαθει και θα στηριξει την προσπαθεια !!

Τωρα αυτα για Αγγελου που ακουστηκαν ... ειναι αναξια σχολιασμου.

Παντως δεν νομιζω οτι χρειαζεται να το πολυψηρισουμε το θεμα ..

ο Ντειβιντ Μπλατ ειναι ηδη ελευθερος .. ΣΟΒΑΡΗ και ΚΑΛΗ επιλογη.
ο Σερτζιο Σκαριολο αποδεσμευεται σε λιγες μερες .. (μονο κακο ο,τι θα εχει την Ισπανια για το Μουντομπασκετ και θα υπαρξει προβλημα για την προετοιμασια)

οποτε διαλεξτε καποιον απο τους δυο .. αμα ψηθει και για τεχνικος διευθυντης ο Ντουντα ακομα καλυτερα .. και παμε με αυτο το μοντελο.
a bullet for your head
QUOTE(spysta @ Jun 8 2010, 19:32 ) *
AN ειναι να πας στο μοντελο .. Ιβκοβιτς και ενας νεοτερος ως πρωτος προπονητης .. ο ΜΟΝΟΣ που με ικανοποιει θα ηταν ο Σφαιροπουλος.Ο Γιαννης ξερει τι σημαινει ΟΣΦΠ .. ειναι φιλοδοξος,νεαρος,εχει καθησει στον παγκο του ΟΣΦΠ (εστω και ως βοηθος) και αν μη τι αλλο ο κοσμος τον συμπαθει και θα στηριξει την προσπαθεια !!


ο Ντειβιντ Μπλατ ειναι ηδη ελευθερος .. ΣΟΒΑΡΗ και ΚΑΛΗ επιλογη.

Ο Ντειβιντ Μπλατ αποχωρει απ τον Αρη...με τις πληροφοριες να αναφερουν οτι βρισκεται πολυ κοντα στη Μακαμπι..
Ενω για τη διαδοχη κατασταση στον Αρη ακουγονται τα ονοματα των Σφαιροπουλου-Μπαρτζωκα-Ζντοβτς..
http://www.basketblog.gr/pages/ViewContent...amp;w=0&m=1

Εαν ο Γιαννακης δεν συνεχισει τελικα στο παγκο του ΟΣΦΠ,οι κ.Αγγελοπουλοι μαλλον θα πρεπει να βιαστουν λιγακι...
Εκτος & εαν υπαρχει καποια αλλη λυση απ τους Μπλατ-Σφαιροπουλου...ετοιμη & πιο κοντα σε τετελεσμενο γεγονος...

GK_23
QUOTE(a bullet for your head @ Jun 8 2010, 19:47 ) *
Ο Ντειβιντ Μπλατ αποχωρει απ τον Αρη...με τις πληροφοριες να αναφερουν οτι βρισκεται πολυ κοντα στη Μακαμπι..
Ενω για τη διαδοχη κατασταση στον Αρη ακουγονται τα ονοματα των Σφαιροπουλου-Μπαρτζωκα-Ζντοβτς..
http://www.basketblog.gr/pages/ViewContent...amp;w=0&m=1

Εαν ο Γιαννακης δεν συνεχισει τελικα στο παγκο του ΟΣΦΠ,οι κ.Αγγελοπουλοι μαλλον θα πρεπει να βιαστουν λιγακι...
Εκτος & εαν υπαρχει καποια αλλη λυση απ τους Μπλατ-Σφαιροπουλου...ετοιμη & πιο κοντα σε τετελεσμενο γεγονος...

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid...;pubid=13114686

Νομίζω ότι το σενάριο που θα πρέπει να περιμένουμε είναι Ντούντα σε ρόλο τεχνικού διευθυντή και κάποιον εκ των Αγγέλου-Τόμιτς πρώτο προπονητή.

Έχω πει σε ένα φίλο εδώ και καιρό για δίδυμο Τόμιτς-Ίβκοβιτς και θα επιμείνω ως πρόβλεψη σε αυτό, αν και κινδυνεύω να εκτεθώ. Το όνομα του Αγγέλου παίζει πολύ καθώς αποτελεί προπονητικό τέκνο του Σέρβου. Προφανώς και στις δύο περιπτώσεις το ουσιαστικό κουμάντο θα το κάνει ο Ντούντα.

Επίσης επιμένω σε κάτι που είπα χθες: "Κόρακας κοράκου μάτι δεν βγάζει..."
roben
QUOTE(a bullet for your head @ Jun 8 2010, 15:04 ) *
Για την επιλογη ''Αλλος'',εχουν γραφτει-προταθει εως τωρα τα ονοματα:

-Γιασμιν Ρεπεσα
-Σβετισλαβ Πεσιτς
-Πεπου Ερναντεζ
-Αιτο Ρενεσες
-Ηλιας Ζουρος
-Σουλης Μαρκοπουλος
-Βλαντο Τζουροβιτς
-Γιωργος Μπαρτζωκας
-Γιονας Καζλαουσκας
-Αργυρης Πεδουλακης
-Θοδωρης Παπαλουκας
-Ατανας(?) Σιρεικα
-Λουκα Παβισεβιτς
-Βαγγελης Αγγελου

Δεν ξερω αν ξεχασα κανεναν.
Πραγματικο ''Νυφοπαζαρο'' αυτο το poll... rolleyes.gif

Στη περιπτωση που επικρατουσε-ησει η περιπτωση του Ντουντα ως 1ος προπονητης,ποιος πιστευετε οτι θα ηταν οι αμεσος συνεργατης του?
Βαγγελης Αγγελου η' Μιλαν Τομιτς?Η' καποιος αλλος?


Ξέχασες σίγουρα τον Κατσικάρη...Πάντως νομίζω ότι η πραγματικά καλή περίπτωση που πρέπει να ψάξει ο Ολυμπιακός (δεν ξέρω αν έχει πιθανότητες να τον φέρει-πρέπει να εξεταστεί αν τελειώνει το συμβολαιό του ή αν δεν τελειώνει αν υπάρχει κάποια ρήτρα και βέβαια κατά πόσο έχει ο ίδιος την διάθεση να αναλάβει) είναι ο Πασκουάλ !!
vastravoud
Να επαναλάβω τον προβληματισμό μου;

Διαβάζω για Τόμιτς προπονητη - είμαστε σοβαροί; Με μοναδικό προσόν την θητεία του ως παίκτη, τις καλές σχέσεις με την κερκίδα και τα μπουνίδια με τον Μποντιρόγκα; Έχει κάποιες περγαμηνές;

Είναι σα να λέμε εμείς να φύγει ο Ζοτς και να αναλάβει ο Αλβέρτης.

Το μοντέλο Σφαιρόπουλου-Ντούντα μοιάζει ΙΔΑΝΙΚΟ, αρκεί να μπορεί να βρεθεί καλή χημεία μεταξύ τους και ξεκάθαροι ρόλοι. Μπορεί άραγε να γίνει κάτι τέτοιο;
asotos
Μια μικρή μικρή απορία μου είναι : ο Έκτορας θα παραμείνει στη Βασιλισσα;;; (όλα τα site έτσι λένε αλλά δεν έχει οριστικοποιηθεί...)
Επίσης άλλος ένας προπονητής με πολύ μέλλον θεωρώ πως είναι ο Παβίσεβιτς , ο οποίος τόσο με τον Πανιώνιο πριν κάποια χρόνια όσο και φέτος στην Άλμπα (δεν την έχω δει απλά ότι είδα στο f4 του Uleb) έχει κάνει καλή δουλειά αναδεικνύοντας στον Πανιώνιο αρκετούς παίχτες (βέβαια απ'οσο ξέρω είναι της σχολής Μάρκοβιτς...με ότι συνεπάγεται....)

Και στην ψηφοφορία τον έριξα και εγώ στον Ντούντα και στον Σφαιρόπουλο...που μάλλον έιναι ότι καλύτερο αφου είναι δεδομένη η στηριξή του κόσμου(όπως θα την έχει σίγουρα και ο Μεσίνα..) σε σχέση με οποιονδήποτε άλλο ξένο...το οποίο είναι μάλλον το βασικοτερο, αφου κατω υπό πίεση θα είναι παρα πολύ δύσκολο για ένα ξένο προπονητη να δέσει ενα κατα βάση καινούριο ρόστερ και να πάρε καιι τα ζητούμενα αποτελέσματα (ειδικά κόντρα στον Παο.)
GK_23
QUOTE(roben @ Jun 8 2010, 20:41 ) *
Ξέχασες σίγουρα τον Κατσικάρη...Πάντως νομίζω ότι η πραγματικά καλή περίπτωση που πρέπει να ψάξει ο Ολυμπιακός (δεν ξέρω αν έχει πιθανότητες να τον φέρει-πρέπει να εξεταστεί αν τελειώνει το συμβολαιό του ή αν δεν τελειώνει αν υπάρχει κάποια ρήτρα και βέβαια κατά πόσο έχει ο ίδιος την διάθεση να αναλάβει) είναι ο Πασκουάλ !!

Καμία πιθανότητα και για τους δύο αυτούς.

QUOTE(vastravoud @ Jun 8 2010, 20:41 ) *
Να επαναλάβω τον προβληματισμό μου;

Διαβάζω για Τόμιτς προπονητη - είμαστε σοβαροί; Με μοναδικό προσόν την θητεία του ως παίκτη, τις καλές σχέσεις με την κερκίδα και τα μπουνίδια με τον Μποντιρόγκα; Έχει κάποιες περγαμηνές;

Είναι σα να λέμε εμείς να φύγει ο Ζοτς και να αναλάβει ο Αλβέρτης.

Το μοντέλο Σφαιρόπουλου-Ντούντα μοιάζει ΙΔΑΝΙΚΟ, αρκεί να μπορεί να βρεθεί καλή χημεία μεταξύ τους και ξεκάθαροι ρόλοι. Μπορεί άραγε να γίνει κάτι τέτοιο;

Όποιος και να είναι ο προπονητής, το γενικό πρόσταγμα θα το έχει ο Ίβκοβιτς.
Στα περί περγαμηνών Τόμιτς, συμφωνώ εν μέρει αλλά και ο Πασκουάλ πριν τη Μπάρτσα τι περγαμηνές είχε;
Και εκεί πάντως ανάλογο μοντέλο υπάρχει. Ο τεχνικός διευθυντής Τζουάν Κρέους έχει μεγάλο μερίδιο στο χτίσιμο της ομάδας.
up_the_reds
QUOTE(asotos @ Jun 8 2010, 20:49 ) *
Μια μικρή μικρή απορία μου είναι : ο Έκτορας θα παραμείνει στη Βασιλισσα;;; (όλα τα site έτσι λένε αλλά δεν έχει οριστικοποιηθεί...)
Επίσης άλλος ένας προπονητής με πολύ μέλλον θεωρώ πως είναι ο Παβίσεβιτς , ο οποίος τόσο με τον Πανιώνιο πριν κάποια χρόνια όσο και φέτος στην Άλμπα (δεν την έχω δει απλά ότι είδα στο f4 του Uleb) έχει κάνει καλή δουλειά αναδεικνύοντας στον Πανιώνιο αρκετούς παίχτες (βέβαια απ'οσο ξέρω είναι της σχολής Μάρκοβιτς...με ότι συνεπάγεται....)

Και στην ψηφοφορία τον έριξα και εγώ στον Ντούντα και στον Σφαιρόπουλο...που μάλλον έιναι ότι καλύτερο αφου είναι δεδομένη η στηριξή του κόσμου(όπως θα την έχει σίγουρα και ο Μεσίνα..) σε σχέση με οποιονδήποτε άλλο ξένο...το οποίο είναι μάλλον το βασικοτερο, αφου κατω υπό πίεση θα είναι παρα πολύ δύσκολο για ένα ξένο προπονητη να δέσει ενα κατα βάση καινούριο ρόστερ και να πάρε καιι τα ζητούμενα αποτελέσματα (ειδικά κόντρα στον Παο.)



για το μεσίνα βγήκε ο πέρεθ και είπε ότι του έχουνε εμπιστοσύνη και δεν πρόκειται να τον διώξουνε
vastravoud
Ο Πασκουάλ κάτι θα είχε κοουτσάρει πριν την Μπαρτσελόνα, σίγουρα!

Ο Τόμιτς δεν έχει καμία απολύτως εμπειρία στον τομέα, εκτιμώ ότι απλώς θα εκτεθεί αν αναλάβει τέτοιο πόστο.
a bullet for your head
Ο Κρεους αν θυμαμαι καλα ηταν παικτης,αλλα ουδεποτε ασχοληθηκε με τη προπονητικη.
Εχει αυξημενες αρμοδιοτητες σιγουρα,ομως δεν πρεπει να πολυ-απτονται των αγωνιστικων θεματων(τροπος παιχνιδιου-αγωνιστικη φιλοσοφια-επιθετικη & αμυντικη τακτικη)...
Απ την αλλη ο Ντουντα,μπορει να παρασχει βοηθεια & σ'αυτο το κομματι,ως μεντορας ενος νεοτερου προπονητη & με συμβουλευτικο χαρακτηρα,παρα ως απαιτηση-κυριαρχια προισταμενου προς υφισταμενο.

Απ το αρθρο που ποσταρε ο φιλος sixama,διαβασα οτι των κ.Αγγελοπουλων αρεσε το ''μοντελο'' της Μπαρτσα,η' νοοτροπια που επιδειχθηκε,με το να δοθει το χρισμα του 1ου προπονητη στον Πασκουαλ.
Καλο αυτο γιατι δειχνουν ανοιχτομυαλοι.

Απο κει & περα...
Οπως εχω πει & αρκετοι εχουν συμφωνησει μ'αυτο,μια παρουσια του Ντουντα απ το ποστο του τεχνικου διευθυντη,μονο οφελη θα μπορουσε να αποφερει στην ομαδα του ΟΣΦΠ....
Και θα μπορουσαν να αξιοποιηθουν οι γνωσεις του,οι γνωριμιες του,η εμπειρια του & το κυρος που εχει.
Ομως.....δεν ειναι απαραιτητο οι κ.Αγγελοπουλοι στις οποιες διαπραγματευσεις τους με τον ''Σοφο'',να αποδεχτουν & τον ορο που θα θεσει,για το οτι ο προπονητης που θα εργαστει θα ειναι δικη του επιλογη...
Και να του πουν ξεκαθαρα...''Κοιταξε να δεις Ντουντα...σε αγαπαμε,σε εκτιμαμε,θελουμε να προσφερεις τις πολυτιμες υπηρεσιες σου στην ομαδα μας,πληρωνοντας σε αδρα...& αξιοποιωντας τα Σερβακια,αγοραζοντας αν χρειαστει και αλλα,οπως ο Μπιελιτσα για π.χ.....αλλα προπονητης θα ειναι ο Σφαιροπουλος...take it or leave it''...
Νομιζω οτι με το να επιμεινουν οι κ.Αγγελοπουλοι στον Σφαιροπουλο,θα επανορθωσουν τη κοτσανα που εκαναν & τον αφησαν να φυγει για χαρη του Μανουσελη... rolleyes.gif
Αν πραγματικα τους γοητευσε το μοντελο της Μπαρτσα,τον Σφαιροπουλο θα πρεπει να κανουν 1ο προπονητη,εστω & ετεροχρονισμενα...

Για τον Τομιτς τωρα...
Εχει δειξει ως τωρα τετοια δειγματα γραφης,που να ειναι εμφανες οτι προκειται για ενα ''ατοφιο'' προπονητικο ταλεντο?
Εαν ναι,τοτε ισως θα πρεπει να κοιταξουν & τη περιπτωση του...
Μονο ετσι & οχι επειδη θα θεσει βετο ο ''Σοφος...
Αν δεν εχει δειξει αυτα τα δειγματα γραφης,τοτε ας παραμεινει στο ποστο του & να κοιταξει να μαθει οσα περισσοτερα μπορει ακομη...

Εαν ο Ντουντα δεν δεχτει να μην γινει η εισηγηση του αποδεκτη..(ο προπονητης να ειναι αποκλειστικα της αρεσκεια του..)...τοτε οι κ.Αγγελοπουλοι στα καπακια θα πρεπει να προσλαβουν διχως 2η σκεψη τον Μπλατ...
GK_23
QUOTE(a bullet for your head @ Jun 8 2010, 22:37 ) *
Εαν ο Ντουντα δεν δεχτει να μην γινει η εισηγηση του αποδεκτη..(ο προπονητης να ειναι αποκλειστικα της αρεσκεια του..)...τοτε οι κ.Αγγελοπουλοι στα καπακια θα πρεπει να προσλαβουν διχως 2η σκεψη τον Μπλατ...

Είναι αργά πια για τον Μπλατ...

http://www.basketnet.gr/main/1/a1/articles...epistrefei.html
kolokotronis
Ο Γιαννάκης πάλι μπροστά.
Μόνο 18 παναθηνα'ι'κοί έχουμε ψηφίσει μου φαίνεται... peace.gif

ΥΓ:Πάντως νομίζω ότι αδικείται ο Ίβκοβιτς αφού ο μπούλετ τον έχει βάλει σε ένα σημείο προπονητή και σε δύο μάνατζερ.
Αν ήταν μόνος του μάλλον θα ήταν πρώτος.
a bullet for your head
QUOTE(sixama23 @ Jun 8 2010, 22:39 ) *
Είναι αργά πια για τον Μπλατ...

http://www.basketnet.gr/main/1/a1/articles...epistrefei.html

Αν δεν εχουν πεσει οι υπογραφες,τοτε υπαρχουν περιθωρια ακομη...
Αν οι κ.Αγγελοπουλοι δεν τον βολιδοσκοπησαν καν...η' ισχνα...τοτε επραξαν λαθος.
lamar
QUOTE(vastravoud @ Jun 8 2010, 21:53 ) *
Ο Πασκουάλ κάτι θα είχε κοουτσάρει πριν την Μπαρτσελόνα, σίγουρα!


Κοουτσαριζε ομαδες στα τοπικα της Καταλωνιας. κατι σαν Εσκαβδε ενα πραγμα. Εμπειριες ζωης!!!

tasos66
Λοιπον.Σημερα διαβασα ενα αρθρο στην εξεδρα και εκτος του οτι εμεινα καπως καταπληκτος μου γεννηθηκε μια τρελη ιδεα.Ειναι αδυνατον αλλα καμια φορα δεν ξερεις.
Πριν λοιπον την πω να προειδοποιησω οτι ειναι απλα μια σκεψη και οχι αποψη για αυτο ας τη σχολιασουμε χωρις να αρχισουμε ειρωνιες.Φυσικα απευθυνομαι σε παναθηναικους.

Το αρθρο ειχε τιτλο ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ Ο ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ και αναφεροταν στο σχεδιασμο του ΠΑΟ για τη νεα χρονια.Ελεγε λοιπον οτι οι αντιβιωτικοι δεν θα ξοδεψουν πολλα και οπωσδηποτε δεν θα ξεπερασουν το φετινο μπατζετ.Σε λιγες μερες θα μιλησουν με Ομπραντοβιτς για ανανεωση της συνεργασιας.Το θεμα λοιπον ειναι αν δεν του ψωνισουν αυτα που θελει μπορει και να την κανει μιας και θελει να ειναι μεσα και στους 3 στοχους του χρονου.

Και λεω λοιπον εγω.Πως θα σας φαινοταν ο Ομπραντοβιτς στον Ολυμπιακο.Περα απο τα οπαδιλικια μιλαμε για επαγγελματια που αν δεχτει μια ηγεμονικη προταση μπορει να υποκυψει.Τι λετε λοιπον?Πως θα σας φαινοταν?
Reggie Miller #31
Είπαμε οι Σέρβοι είναι λίγο παλιοχαρακτήρες,αλλά όχι κι έτσι...Εξ' άλλου αυτά είναι φήμες προς το παρόν.όχι ότι ο Παναθηναικός δε χρειάζεται να χτίσει την νέα ομάδα σιγά σιγά,αλλά αυτό το ενδεχόμενο μου μοιάζει χλωμό...!

Έχω όμως την καλύτερη λύση την οποία πρέπει να σκεφτούμε πάρα πολύ σοβαρά...
http://www.sport-fm.gr/article/277188

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
lakersdynasty
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jun 9 2010, 00:55 ) *
Έχω όμως την καλύτερη λύση την οποία πρέπει να σκεφτούμε πάρα πολύ σοβαρά...
http://www.sport-fm.gr/article/277188

tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif


δηλαδη θα ηθελες να δεις επαναληψη αυτου με κοστουμι? laugh.gif



Οσο για τον Ζοτς δεν πιστευω οτι δεν το σκεφτηκαν και ποτε μεχρι τωρα οι Αγγελοπουλοι αυτο που προτεινει ο συνφορουμιτης tasos66

Παντως ο Ιβκοβιτς μια χαρα τα παει απεναντι στον Ζοτς wink.gif
benchwarmer
QUOTE(lakersdynasty @ Jun 9 2010, 00:14 ) *
Παντως ο Ιβκοβιτς μια χαρα τα παει απεναντι στον Ζοτς wink.gif


Και έχει και νευράκια smiley.gif

http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/8694...%B2%CE%AF%CE%B1

Highlight της "συνεντευξης" η ακριβης μεταφορα του "μπρε" 24.gif 24.gif 24.gif



*Παντως ο καθενας γραφει και κατι διαφορετικο. Το superbasket πχ (που εχει και μια παραπανω πληροφορηση στα του Ολυμπιακου) λεει οτι μαλλον δεν παμε για σχημα με τεχνικο διευθυντη.. Οι προπονητες παντως που μπορουν να στηριξουν κατι "μονοι τους" (πχ Μπλατ, οχι οτι ειναι ο τελειος βεβαια), αρχιζουν και κλεινουν.. Ελπιζω να κινηθουμε γρηγορα, γιατι το ιδιο γρηγορα θα πρεπει να κινηθουμε και για παιχτες.
roben
QUOTE(lamar @ Jun 8 2010, 22:49 ) *
Κοουτσαριζε ομαδες στα τοπικα της Καταλωνιας. κατι σαν Εσκαβδε ενα πραγμα. Εμπειριες ζωης!!!


Παιδιά δεν είναι μόνο θέμα βιογραφικού,είναι θέμα πάνω απ'όλα ταλέντου,νοοτροπίας,γνώσεων,ευστροφίας...Ο Πασκουάλ ''καρφώθηκε'' στο μυαλό μου όχι φέτος που κατέκτησε την ευρωλίγκα αλλά από πέρυσι που την έχασε...Δεν κρίνω από τους τίτλους μόνο αλλά από την ποιότητα του μπάσκετ που αποδίδει η ομάδα του μέσα στο γήπεδο...Και το μπάσκετ που παίζει η Μπαρτσελόνα είναι κάτι διαφορετικό για τα ευρωπαικά δεδομένα,η ενέργεια,η προσήλωση,ο προσανατολισμός των παικτών της σε άμυνα και επίθεση είναι άξια θαυμασμού και είμαι βέβαιος ότι είναι έργο του Ισπανού προπονητή...Είναι πρωτοπόρος,δεν αντιγράφει,έχει ιδέες και την ικανότητα να τις διδάσκει και να τις μεταδίδει...Και δημιούργησε το εξαιρετικό σύνολο που δημιούργησε με έναν όλο και όλο super star (Ναβάρο) και μια σειρά από απλά καλούς παίκτες...Μπαζίλε,Σάντα,Λάκοβιτς,Μάικλ,Βάσκ
θ,Λόρμπεκ,Μόρις,Ν'Ντόνγκ,Γκριμάου...Πόσοι από αυτούς θα ξεσήκωναν κύματα ενθουσιασμού αν υπέγραφαν στον Παναθηναικό ή τον Ολυμπιακό...?? υγ. Και ο Ζοτς σε μιά νύχτα έγινε προπονητής...

QUOTE(tasos66 @ Jun 9 2010, 00:50 ) *
Λοιπον.Σημερα διαβασα ενα αρθρο στην εξεδρα και εκτος του οτι εμεινα καπως καταπληκτος μου γεννηθηκε μια τρελη ιδεα.Ειναι αδυνατον αλλα καμια φορα δεν ξερεις.
Πριν λοιπον την πω να προειδοποιησω οτι ειναι απλα μια σκεψη και οχι αποψη για αυτο ας τη σχολιασουμε χωρις να αρχισουμε ειρωνιες.Φυσικα απευθυνομαι σε παναθηναικους.

Το αρθρο ειχε τιτλο ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ Ο ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ και αναφεροταν στο σχεδιασμο του ΠΑΟ για τη νεα χρονια.Ελεγε λοιπον οτι οι αντιβιωτικοι δεν θα ξοδεψουν πολλα και οπωσδηποτε δεν θα ξεπερασουν το φετινο μπατζετ.Σε λιγες μερες θα μιλησουν με Ομπραντοβιτς για ανανεωση της συνεργασιας.Το θεμα λοιπον ειναι αν δεν του ψωνισουν αυτα που θελει μπορει και να την κανει μιας και θελει να ειναι μεσα και στους 3 στοχους του χρονου.

Και λεω λοιπον εγω.Πως θα σας φαινοταν ο Ομπραντοβιτς στον Ολυμπιακο.Περα απο τα οπαδιλικια μιλαμε για επαγγελματια που αν δεχτει μια ηγεμονικη προταση μπορει να υποκυψει.Τι λετε λοιπον?Πως θα σας φαινοταν?


Ούτε μία στο τρισεκατομμύριο...!!!
Razorblade Fish
http://www.gazzetta.gr/basket/a1/item/8694...%B2%CE%AF%CE%B1

Σταχτη στα ματια η γεγονος;
rankin
QUOTE(sixama23 @ Jun 8 2010, 20:34 ) *
Το όνομα του Αγγέλου παίζει πολύ καθώς αποτελεί προπονητικό τέκνο του Σέρβου. Προφανώς και στις δύο περιπτώσεις το ουσιαστικό κουμάντο θα το κάνει ο Ντούντα.

Επίσης επιμένω σε κάτι που είπα χθες: "Κόρακας κοράκου μάτι δεν βγάζει..."

να πάρουμε τον Μαλκοβιτς τότε, που δεν θα έχει δισταγμό να βγάλει κανενός κόρακος το μάτι !!! laugh.gif
Κατα τ'άλλα έχεις δίκιο... Άσε γιατί θυμάμαι και τον Σάκοτα που πέρασε απο το πάγκο μας, και τώρα δεν θα τολμάει ούτε για ψάρι να κατέβει στον Πειραιά! Ομοίως βλέπω να κυνηγάνε και τον Ιβκοβιτς στο τέλος..
Αν υπάρχει Ομπράντοβιτς στον Παναθηναϊκό, καλύτερα να μην έρθει ο Ντούντα.. Δεν έχω καλό προαίσθημα για αυτό
Εγώ λοιπόν επιμένω στην άποψη μου
ας αναλάβει "ΑΛΛΟΣ"

**όπου "άλλος"=Περάσοβιτς;;;;;; 39.gif
rchos
το εγραψα ξανα μα για μενα η ιδανικη λυση ειναι ο καζλαουσκας.
επειδη ομως δεν το βλεπω να ειναι δυνατον να γινει κατι τετοιο πιστευω οτι ο περασοβιτς σε πρωτη φαση ειναι η καλυτερη επιλογη ενω αν ουτε αυτος ειναι εφικτος η λυση σφαιροπουλου-ιβκοβιτς ειναι η επομενη που θα εβλεπα με καλο ματι.
απο εκει και περα δεν μου κανει κανεις αλλος κλικ.
saou
Ο Καζλάουσκας? Εδώ δεν επιβλήθηκε στα αποδυτήρια ο Γιαννάκης που όπως και να το κάνουμε μια πυγμή παραπάνω φαίνεται να την έχει, θα επιβληθεί ο πράος Λιθουανός?

Ο επόμενος coach θα πρέπει να είναι η 'δυνάστης' τύπου Ντούντα που δε θα τολμά να του κουνηθεί ο κάθε Τεόντοσιτς, η 'μαγκιόρος' που θα τα πάει καλά με τις βεντέτες πλησιάζοντάς τις με τον 'αλανιάρικο' τρόπο.

Ο Γιόνας δε μου φαίνεται τίποτα απ τα 2.
paodynasty
QUOTE(rankin @ Jun 9 2010, 09:42 ) *
να πάρουμε τον Μαλκοβιτς τότε, που δεν θα έχει δισταγμό να βγάλει κανενός κόρακος το μάτι !!! laugh.gif
Κατα τ'άλλα έχεις δίκιο... Άσε γιατί θυμάμαι και τον Σάκοτα που πέρασε απο το πάγκο μας, και τώρα δεν θα τολμάει ούτε για ψάρι να κατέβει στον Πειραιά! Ομοίως βλέπω να κυνηγάνε και τον Ιβκοβιτς στο τέλος..
Αν υπάρχει Ομπράντοβιτς στον Παναθηναϊκό, καλύτερα να μην έρθει ο Ντούντα.. Δεν έχω καλό προαίσθημα για αυτό
Εγώ λοιπόν επιμένω στην άποψη μου
ας αναλάβει "ΑΛΛΟΣ"

**όπου "άλλος"=Περάσοβιτς;;;;;; 39.gif


Συμφωνώ με rankin ο Περάσοβιτς μου φαίνεται πολύ καλή περίπτωση αλλά δεν ακούγεται καθόλου(?!) όσο για μένα ψήφισα Ιβάνοβιτς μόνο και μόνο για τη στιγμή που κάνει αλλαγή το Μπουρου και αυτός του τα χώνει. smiley.gif Καλύτερα όμως από άλλους "ομοιδεάτες μου" που υποψιάζομαι ότι το' ριξαν δαγκωτό Γιαννάκη wink.gif
MERLIN10
πρωτον κανονικα πρεπει η σφυγμομετρηση να γινεται αναλογα με την ομαδα που υποστιριζει ο καθενας!!δεν γινετε να ειναι δευτερος ο γιαννακης!!οποτε παναθηναικοι του φορουμ δεν χρειαζεται να ψηφιζεται εδω γιατι αλοιονεται αποτελεσμα!!

δευτερον ισως παιδια ηρθε η ωρα του σφαιροπουλου μαζι με τομιτς ομως και ντουντα τεχνικο διευθυντη!!ο αγγελου δεν νομιζω οτι μπορει να σταθει στον ολυμοπιακο οσο για τις υπολοιπες λυζεις μονο μπλατ και μεσινα με ικανοποιουν αλλα νομιζω οτι ειναι πολυ δυσκολο να ερθουν αυτη τι στιγμη στον ολυμπιακο!!!οποτε ισως ο σφαιροπουλος ειναι η καταληλοτερη λυση το αγροτικο του το εκανε και με επιτυχια και εχει θητευσει διπλα σε πολλοι καλους προπονητες!!!!αλωστε και παναθηναικος στο ποδοσφαιρο με ελληνα την εκανε την ανατροπη!!
Mystis
QUOTE(MERLIN10 @ Jun 9 2010, 12:55 ) *
πρωτον κανονικα πρεπει η σφυγμομετρηση να γινεται αναλογα με την ομαδα που υποστιριζει ο καθενας!!δεν γινετε να ειναι δευτερος ο γιαννακης!!οποτε παναθηναικοι του φορουμ δεν χρειαζεται να ψηφιζεται εδω γιατι αλοιονεται αποτελεσμα!!


Μην ασχολείσαι καν μαζί τους! Πες πως το όνομα του Γιαννάκη δεν υπάρχει καν στην ψηφοφορία!



Απ΄την άλλη ο Σφαιρόπουλος δεν ξέρω κατά πόσο μπορεί να επιβληθεί και να είναι άξιος σεβασμού από τους παίχτες του Ολυμπιακού!
Τον σεβασμό βέβαια τον κερδίζεις...
Να πάρουμε και στην μπάλα τον Αλέκο και ο θεός βοηθός!

Το μέλλον θα δείξει (δεν έχω τπτ με κανέναν από τους 2 που προανέφερα απλά θα ήθελα έναν πιο έμπειρο και επιβλητικό προπονητή για την ομάδα μας)!

Ο Σφαιρόπουλος είναι σχεδόν σίγουρο ότι θα επιστρέψει στο λιμάνι αλλά μήπως δεν είναι ακόμα η στιγμή του?
rankin
QUOTE(MERLIN10 @ Jun 9 2010, 12:55 ) *
πρωτον κανονικα πρεπει η σφυγμομετρηση να γινεται αναλογα με την ομαδα που υποστιριζει ο καθενας!!δεν γινετε να ειναι δευτερος ο γιαννακης!!οποτε παναθηναικοι του φορουμ δεν χρειαζεται να ψηφιζεται εδω γιατι αλοιονεται αποτελεσμα!!

Εντάξει μωρέ. Και τι θα γίνει αν αλλοιωθεί το αποτέλεσμα; Λες να διαβάζουν οι Αγγελόπουλοι basketforum και να αποφασίσουν με βάση το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας;

Καθότι όμως με έβαλες σε σκέψεις, να προτείνω έναν ακόμα κόουτς
Θέλουμε κάποιον που να μην αμφισβητεί κανείς τις γνώσεις του στο μπασκετ και την ικανότητα του στο κοουτσάρισμα, χωρίς να μας ενδιαφέρει η ηλικία του; (εφόσον και ο Ιβκοβιτς δεν είναι δα και λυκόπουλο)
Θέλουμε κάποιον που οι παίχτες να μην τολμούν να τον κοιτάξουν στα μάτια;;;;

Μπομπι Νάιτ
Ετελείωσε!
rchos
εγω τον καζλαουσκας παντως τον εχω για μεγαλη ...τανα!
εδω και χρονια τον παρακαλανε εντομεταξυ να γυρισει στην εθνικη λιθουανιας.κατι θα ξερουν και αυτοι.
μου μοιαζει αρκετα με τον ρεχαγκελ.γλυκουλης ηλικιωμενος κυριος μπροστα στους πολλους και απολυτο αφεντικο στα αποδυτηρια.
επισης πρεπει να καταλαβουμε εδω στην ελλαδα οτι ο προπονητης δεν πρεπει να ειναι απαραιτητα χιτλερ για να επιβληθει στα αποδυτηρια.εχουμε μαθει απο ιωαννιδη και νομιζουμε οτι ολοι πρεπει να ειναι ετσι.ο προπονητης πρεπει να εχει τον σεβασμο των παχτων.αυτο εχασε ο γιαννακης.αυτο ειναι κατι που ντουντα και καζλαουσκας εχουν σε ολες τις ομαδες τους ως τωρα!
a bullet for your head
QUOTE(MERLIN10 @ Jun 9 2010, 12:55 ) *
πρωτον κανονικα πρεπει η σφυγμομετρηση να γινεται αναλογα με την ομαδα που υποστιριζει ο καθενας!!δεν γινετε να ειναι δευτερος ο γιαννακης!!οποτε παναθηναικοι του φορουμ δεν χρειαζεται να ψηφιζεται εδω γιατι αλοιονεται αποτελεσμα!!

Καποιοι φιλοι του ΠΑΟ(3-4),ειπαν ξεκαθαρα οτι ψηφισαν τον Γιαννακη.
Απο κει & περα δεν νομιζω οτι ολοι οι ψηφοι που εχει λαβει εως τωρα ο Γιαννακης,προερχονται απο Παναθηναικους.
Αρκετοι εξ'αυτων ναι(ενδεχομενως οι μισοι τουλαχιστον)...αλλα οχι ολοι.


QUOTE(Mystis @ Jun 9 2010, 13:11 ) *
Μην ασχολείσαι καν μαζί τους! Πες πως το όνομα του Γιαννάκη δεν υπάρχει καν στην ψηφοφορία!

Και ομως υπαρχει... rolleyes.gif
Και πρεπει να υπαρχει,ανεξαρτητα αν η παραμονη του στο παγκο του ΟΣΦΠ,δεν φαινεται να συγκεντρωνει & τοσες πιθανοτητες.
Παντως & περσι,μετα τους τελικους υπηρξε γκρινια & αμφισβητηση προς το προσωπο του,ομως οι κ.Αγγελοπουλοι αποφασισαν να τον κρατησουν.
Mystis
Yeah right!

Δεν θα κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας ρε συ! smile.gif

Αν φτιάξεις ένα poll και λες να φύγει ή να μείνει ο Ζοτς και είναι 50-50 το αποτέλεσμα τι θα πεις? Ότι όντως οι μισοί Παναθηναϊκοί θέλουν να φύγει? smile.gif
a bullet for your head
QUOTE(Mystis @ Jun 9 2010, 14:11 ) *
Yeah right!

Δεν θα κοροιδευόμαστε και μεταξύ μας ρε συ! smile.gif

Αν φτιάξεις ένα poll και λες να φύγει ή να μείνει ο Ζοτς και είναι 50-50 το αποτέλεσμα τι θα πεις? Ότι όντως οι μισοί Παναθηναϊκοί θέλουν να φύγει? smile.gif

Εγω απλα ειπα οτι δεν νομιζω οτι & οι 19 ψηφοι που εχει παρει ο Γιαννακης εως τωρα,προερχονται απο Παναθηναικους.
Κατα την δικη μου εκτιμηση(μπορει να πεφτω & εξω),8-9 ψηφοι(περιπου οι μισοι),μπορει να προερχονται & απο φιλους του ΟΣΦΠ...
Αν πεφτω μεσα,τοτε σιγουρα υπαρχει & ενα ρευμα που επιθυμει την παραμονη Γιαννακη στην τεχνικη ηγεσια.
Και το τονιζω,διοτι μετα τους Σφαιροπουλο-Γιαννακη-Ντουντα,οι αμεσως επομενοι(Μπλατ-Πιανιτζιανι),εχουν απο 8 ψηφους.
a bullet for your head
QUOTE(sixama23 @ Jun 8 2010, 22:39 ) *
Είναι αργά πια για τον Μπλατ...

Διαβαζοντας προσεκτικοτερα τις δηλωσεις,παρατηρησα οτι ο Μπλατ εντεχνα αναφερει(η' υπενθυμιζει) στο τελος οτι δεν ειναι η 1η φορα που συζητα με τη Μακαμπι τα τελευταια χρονια..
Και χαρακτηριζω την αναφορα του ως εντεχνη,διοτι ολα τα Ισραηλινα μεσα δημιουργησαν μια περιρεουσα ατμοσφαιρα περι τετελεσμενου γεγονοτος,βασιζομενα σ'αυτην τη συναντηση του Μπλατ με τον Φεντερμαν & στην υπερτονιση αυτου του γεγονοτος.
Ο Μπλατ ειναι επαγγελματιας...& μαλιστα πολυ καλος...& δεν θα κατσει απραγος.
Ξερει πως ''παιζεται'' το παιχνιδι αυτη την εποχη & κανει & αυτος τις κινησεις του,οι οποιες ενδεχομενες να ειναι & παραλληλες.
Ουτως η' αλλως & οι ομαδες ετσι πραττουν & λειτουργουν...με παραλληλες κινησεις.

Αν δεν δω την επισημη ανακοινωση της προσληψης του στη Μακαμπι,δεν πειθομαι... rolleyes.gif
Mystis
Σαφώς και είναι η άποψη σου αυτή και σαφώς και είναι αποδεκτή. Ο καθένας έχει την άποψη του και αυτό είναι το ωραίο. Το να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις και να γίνεται κουβέντα ή ακόμα και αντιπαράθεση πάντα σε φιλικά-κόσμια επίπεδα!

Η δικιά μου άποψη είναι, ότι από τους 19 που λες και εσύ, οι 18 για να μην είμαι ισοπεδωτικός smile.gif είναι φίλαθλοι-οπαδοί του τριφυλλιού (ίσως και αντι-ολυμπιακοί, δεν είναι απαραίτητο να είναι όλοι Παναθηναϊκοί)!

Δεν θεωρώ κάποιος που γνωρίζει έστω και ελάχιστα από μπάσκετ και έχει παρακολουθήσει αρκετά τον Ολυμπιακό να λέει "ναι, μακάρι να μείνει ο Γιαννάκης":) Γι' αυτό και δήλωσα στον "από πάνω" μην δίνει και πολύ σημασία στις ψήφους του Παναώτη!
Reggie Miller #31
Μόνο Βαλβέρδε! smiley.gif
Mystis
QUOTE(Reggie Miller #31 @ Jun 9 2010, 15:02 ) *
Μόνο Βαλβέρδε! smiley.gif


Θα δεχτούν οι Αγγελόπουλοι να φέρει και τον Ασπιάθου μαζί?? χαχαχαχα
MERLIN10
σφαιροπουλος μαζι με τομιτς και ντουντα τεχνικο διευθυντη δεν νομιζω οτι θα εχουν προβλημα στα αποδυτηρια!!!αλλωστε νομιζω οτι και πασκουαλ στην μπαρτσελονα ειχε η ιβανοβιτς η πεσιτς τεχνικο διευθυντη μια χρονια!!μετα δεν χρειαστηκε γιατι κερδισε το σεβασμο με την δουλεια του και την στιριξη της διοικησης την οποια νομιζω οτι ο καινουριος προπονητης θα εχει αμεριστει!!!
a bullet for your head
Μιας & ανακοινωθηκε & επισημα οτι ο Ζοτς θα παραμεινει για αλλα 2 χρονια στον παγκο του ΠΑΟ,μηπως οι κ.Αγγελοπουλοι μ'αυτο σαν δεδομενο,θα πρεπει να επισπευσουν τις κινησεις τους?
pankyp
Γεια σας παιδες, διαβαζω το φορουμ εδω και μερικα χρονια αλλα πρωτη φορα γραφω.
ψηφισα σφαιρο και ντουντα για daddy της υποθεσης. Με τις παραπανω επιλογες βεβαια.
xristos_metal
Νομιζω οτι ο Ντουντα πρεπει να βγει απο την λιστα.
LFO
QUOTE(a bullet for your head @ Jun 9 2010, 19:16 ) *
Μιας & ανακοινωθηκε & επισημα οτι ο Ζοτς θα παραμεινει για αλλα 2 χρονια στον παγκο του ΠΑΟ,μηπως οι κ.Αγγελοπουλοι μ'αυτο σαν δεδομενο,θα πρεπει να επισπευσουν τις κινησεις τους?



Για ποιο λογο να βιαστουν? Μην χαθουν τα κελεπουρια Σπάχια, Μπλατ , Σκαριολο ? Ο Μεσσινα εχει δουλεια, ο ιβκοβιτς δεν υπαρχει περιπτωση τωρα που εμεινε και ο ομπραντοβιτς.

Δεν νομιζω οτι υπαρχει καποιος που πρεπει να......τρεξουν να προλαβουν να τον κλεισουν.
xristos_metal
Πιστευω οταν τελειωσουν οι τελικοι του ιταλικου πρωταθληματος θα εχουμε και ανακοινωση απο τον Ολυμπιακο. Αν ηταν ο Σκαριολο θα τον ειχαν ανακοινωσει.
tsouras o.a.c
Εχω να γραψω περιπου 3-4 μηνες! Και αυτο γιατι ειχα δει ενα ονειρο τοτε που το φιναλε της σεζον δεν μου τι εχει ακομα διαψευσει! Στο Poll θα ηθελα και μια ακομα επιλογη...........

Παπαλουκας προπονητης με Ιβκοβιτς τεχνικο διευθυντη! w00t.gif Στο αλλο πλευρο , που ειναι και το δυσκολο μου, ειδα απλα Μεσινα.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.