Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΓΟΥΝΤΣ Η ΤΣΙΛΝΤΡΕΣ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Ολυμπιακός
Pages: 1, 2, 3, 4, 5
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(kseplenhs @ Feb 27 2009, 04:01 ) *
καλά αν ο αφάνας σημαδέψει με κανένα ντιρέκτ καποιο παίχτη του παο,να σου πω μετά τι εστί αποθέωση.μέχρι που θα κάνουν και hairstyle childress πολλοί...

Πιο π[ιθανο ειναι να μαθει ξαφνικα μπασκετ ο Βασιλοπουλος,
παρα να χτυπησει καποιον ο αφανας.
Ασε που ετσι αδυνατος οπως ειναι, μαλλον θα τις αρπαξει αν γινει μανουρα.

Το καλο με το μαλλι του ειναι οτι τωρα που ειναι αποκριες δεν χρειαζεται να αγορασει περουκα. tongue.gif
hagi
Ψήφισα Τσίλντρες.Νομίζω ότι είναι πιο ουσιαστικός παίχτης αν και ακόμη δεν έχουμε δει πολλά πράγματα από αυτόν και λόγω τραυματισμού.Ο Γούντς έχει εκπλητικό κορμί μπασκετμπολίστα και μεγάλα προσόντα που όμως δεν τα εκμεταλεύεται όπως πρέπει.
Εξάλλου παίζει ρόλο και ο χαρακτήρας ενός παίχτη στην ομάδα και νομίζω σε αυτό είναι μακράν πιο νορμάλ ο Τσίλντρες.

Φυσικά και οι δύο έχουν πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.
rankin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Feb 27 2009, 02:11 ) *
Οταν ο εκφωνητης ειπε οτι ειναι στο γηπεδο ο αφανας,
χειροκροτησαν καμια 50αρια με το ζορι και αυτοι απο υποχρεωση,

καλά, έτσι όπως το είπε ο εκφωνητής, οι περισσότεροι σκάσαμε στα γέλια!
"Σήμερα είναι μαζί μας ένας φίλος απ' τα παλιά...."
-Ποιός; ποιός; Μην εννοεί τον Γουντς; Μην λέει για τον Καζλάουσκας; Μην ήρθε ο Έντι Τζόνσον;;
"Ο Τζοςςςςςς Τσίλντρεεεεεες"
Τι να χειροκροτήσουμε μετά απο αυτήν την πατάτα; Κρατούσαμε το στομάχι μας απο τα γέλια!
LFO
QUOTE(rankin @ Feb 27 2009, 12:52 ) *
καλά, έτσι όπως το είπε ο εκφωνητής, οι περισσότεροι σκάσαμε στα γέλια!
"Σήμερα είναι μαζί μας ένας φίλος απ' τα παλιά...."
-Ποιός; ποιός; Μην εννοεί τον Γουντς; Μην λέει για τον Καζλάουσκας; Μην ήρθε ο Έντι Τζόνσον;;
"Ο Τζοςςςςςς Τσίλντρεεεεεες"
Τι να χειροκροτήσουμε μετά απο αυτήν την πατάτα; Κρατούσαμε το στομάχι μας απο τα γέλια!


ελα ντε!!! καλα που δεν ειπε ο "πρωην παικτης μας"!!
NikRag15
QUOTE(rankin @ Feb 27 2009, 12:52 ) *
καλά, έτσι όπως το είπε ο εκφωνητής, οι περισσότεροι σκάσαμε στα γέλια!
"Σήμερα είναι μαζί μας ένας φίλος απ' τα παλιά...."
-Ποιός; ποιός; Μην εννοεί τον Γουντς; Μην λέει για τον Καζλάουσκας; Μην ήρθε ο Έντι Τζόνσον;;
"Ο Τζοςςςςςς Τσίλντρεεεεεες"
Τι να χειροκροτήσουμε μετά απο αυτήν την πατάτα; Κρατούσαμε το στομάχι μας απο τα γέλια!


Πραγματικά όλοι κοιταζόμασταν οταν είπε ενας φίλος από τα παλιά..!!!
Και μετά γελούσαν όλοι...!!!
Όταν μπήκε πρώτη φορά στο γήπεδο ο Τζος χειροκροτήθηκε...!!!
sacarame
Παιδιά ήταν μεγάλη πατάτα του εκφωνητή...Κι εγώ νόμιζα στην αρχή ότι εννοούσε τον Κιντέλ μέχρι που άκουσα να λέει το όνομα του αφάνα...Πάντως έκανε κι άλλες πατάτες ο καράφλοξεσκέπαστος καθώς παίζει να μην πέτυχε ούτε ένα όνομα παίκτη της Πρόκομ...Ακόμα και τον Γουντς κάπως περίρεγα τον διάβαζε και δεν τον καλοκαταλάβαινες...
Consultant
QUOTE(giannis_ @ Feb 26 2009, 18:30 ) *
Bασικα δεν εχω ψηφισει για να μην αλλοιωσω το αποτελεσμα του πολ αφου ειμαι παναθηναικος smiley.gif !Απλα θα πω τη αποψη μου!


Καθολου ειρωνικος δεν εισαι.Δεν ειναι και η πρωτη φορα που ειρωνευεσαι και πετας και ενα χαμογελακι για ξεκαρφωμα...
giannis_
QUOTE(Consultant @ Feb 27 2009, 14:53 ) *
Καθολου ειρωνικος δεν εισαι.Δεν ειναι και η πρωτη φορα που ειρωνευεσαι και πετας και ενα χαμογελακι για ξεκαρφωμα...

Κατσε μετρα ποσες φορες εχω βαλει smile τι να σου πω......Ωραιος τροπος για να κρινεις τον αλλον, απο τα emoticon τα οποια υπαρχουν για να κανεις πλακα χωρις ο αλλος να παρεξηγηθει!




Αυτο π ειπε ενας φιλος πιο πανω για τον γουντς οτι εχει πολυ καλο σωμα για μπασκετμππολιστα!Εχει ψιλοφουσκωσει σε σχεση με περσι ή ηταν η ιδεα μ ρε παιδια?Τουλαχιστον περσι που τον ειχα δει στο γηπεδο 5-6 φορες δεν ηταν ετσι! icon_workout.gif icon_workout.gif icon_workout.gif τουμπανος ο Q!
Air and King
QUOTE(giannis_ @ Feb 26 2009, 18:30 ) *
Στην ευρωπη θα προτιμουσα τον γουντς γιατι εχει τσαμπουκα(ενταξει ισως καποιες φορες υπερμετρο) και στο ευρωπαικο μπασκετ το να εχεις τσαμπουκα κατα τη γνωμη μ μετραει πολυ!Και αν ο προπονητης τον εμπιστευοταν περισσοτερο και δεν τον ειχε μονο για την ευρωλιγκα ,αν δεν κανω λαθος ,θα ειχε βρει το ρυθμο του και θα ηταν πιο σταθερος στην αποδοση του και δεν θα εκανε διαγωνισμο για την μεγαλυτερη φουσκα!

Ενω στο ΝΒΑ δεν χρειαζεται τσαμπουκας?Η μαλλον για να το θεσω καλυτερα στην Ευρωπη χρειαζεται πιο πολυ τσαμπουκας απο οτι στο ΝΒΑ?
Σαφως και διαφωνω καθετα.
reignman


και καρτα Q για τους fans αμε! cool.gif
tasos66
Εννοειται Γουντς.Και ο Τσιλντρες μου αρεσει αλλα ο Γουντς ειναι πιο πληρης παικτης και βεβαια δεν το συζηταμε οτι ξερει πολυ καλυτερο μπασκετ απο τον Τσιλντρες.Βεβαια τρωει το κεφαλι του με τη συμπεριφορα του.Αλλα γενικοτερα ειναι πολυ καλυτερος.Σουταρει πασσαρει εχει φαντασια και μπορει να μην παιζει και την καλυτερη αμυνα αλλα δεν ειναι ιδιαιτερα κακος σε αυτο τον τομεα.Ο Τσιλντρες περα απο το ενας με εναν το καλο εκτοπισμα και το καρφωμα χρειαζεται πολυ δουλεια ακομα.
reignman
+ oτι μπορει να αντεξει στα "crash test" των ποσταρισματων γιατι ειναι και πολυ ποιο δυνατος.
Για εμενα θα ηταν τελειως διαφορετικη η εικονα της ομαδας (προς το καλυτερο σαφεστατα) με τον Γουντς να ειναι για 2η χρονια στην ομαδα.
HLR CENATION
QUOTE(asero @ Dec 15 2008, 17:52 ) *
εγω προτιμω τον τσιλντρες επειδη ειναι πιο σταθερος και καλυτερος αμυντικος ΥΓ.Αν μπορει καποιος ας βαλει poll γιατι εγω δεν ξερω πως smiley.gif

Πολυ μεγαλυτερο ταλεντο ο Κιντελ.Οταν αυτος εβρισκε ρυθμο δεν τον σταματαγες με τιποτα.Πλυ καλυτερο σουτ απο τον Τσιλνερς που υπερτερει σε ομαδικη αμυνα κ ριμπαουντ.
Bikerboy
QUOTE(laclipers @ May 4 2009, 21:42 ) *
Πολυ μεγαλυτερο ταλεντο ο Κιντελ.Οταν αυτος εβρισκε ρυθμο δεν τον σταματαγες με τιποτα.Πλυ καλυτερο σουτ απο τον Τσιλνερς που υπερτερει σε ομαδικη αμυνα κ ριμπαουντ.

Με καλυψες πληρως!!!Δεν ξερω γιατι αλλα το παλικαρι αυτο (ο Γουντς) εχει τρομερο στυλ και οταν σηκωνεται να καρφψσει ειναι ασταματητος!!!
j-kidd13
Εχω πει οτι θεωρω τον Γουντς καλυτερο παιχτη.Αν προσεχε την καριερα του τωρα θα ηταν τοπ παιχτης στο nba...
Για τον Γουντς λεγανε ολοι οτι στα μεγαλα παιχνιδια δεν εκανε τιποτα,οτι χανοταν κτλ...Γιατι ο αφανας εχει κανει τιποτα το συγκλονιστικο μεχρι στιγμης στα μεγαλα παιχνιδια που εχει παιξει??
reignman
ενω στα μικρα παιχνιδια μοιραζει τις 20αρες με το κουταλι tongue.gif
Bikerboy
Οχι δν εχει φανει και γενικα δν μου γεμιζει το ματι αυτος ο παικτης!!!Δν εχει ψυχη παιζει λες και το κανει απο αγκαρια μονο για τα λεφτα!και θελει και πολυ δουλεια στο σουτ!!!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(j-kidd13 @ May 4 2009, 23:51 ) *
Εχω πει οτι θεωρω τον Γουντς καλυτερο παιχτη.Αν προσεχε την καριερα του τωρα θα ηταν τοπ παιχτης στο nba...
Για τον Γουντς λεγανε ολοι οτι στα μεγαλα παιχνιδια δεν εκανε τιποτα,οτι χανοταν κτλ...Γιατι ο αφανας εχει κανει τιποτα το συγκλονιστικο μεχρι στιγμης στα μεγαλα παιχνιδια που εχει παιξει??

Περσι στα 2 πρωτα ματς με την ΤΣΣΚΑ ειχε απο 20 ποντους
και στους τελικους με τον ΠΑΟ ηταν ο καλυτερος παιχτης.
Τι αλλο να εκανε???

ΥΓ. Απ'οτι βλεπω παντως, τωρα τον εκτιμησαμε τον θειο Κιντελ.
reignman
Mιλα με ονοματα Λυκο! Εγω ειμαι απο τους σταθερους φαν του Κιντελ... Το οτι δεν κανω θεμα σε καθε τοπικ για την αλλαγη του (για ηλιθιο λογο...) δεν σημαινει οτι δεν ειμαι απογοητευμενος που τον διωξαμε...
ΚΙΝΤΕΛ ΑΛΑΝΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(reignman @ May 5 2009, 14:11 ) *
Mιλα με ονοματα Λυκο! Εγω ειμαι απο τους σταθερους φαν του Κιντελ... Το οτι δεν κανω θεμα σε καθε τοπικ για την αλλαγη του (για ηλιθιο λογο...) δεν σημαινει οτι δεν ειμαι απογοητευμενος που τον διωξαμε...
ΚΙΝΤΕΛ ΑΛΑΝΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΛΙΜΑΝΙ!

Δεν ελεγα για σενα.
Ξερουν αυτοι για ποιους λεω.

Δυστυχως δεν εχει κατι σοβαρο ο ''Λακης''.
Εσβησε το ονειρο.
giannis_
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2009, 14:40 ) *
Δεν ελεγα για σενα.
Ξερουν αυτοι για ποιους λεω.

Δυστυχως δεν εχει κατι σοβαρο ο ''Λακης''.
Εσβησε το ονειρο.

Μην απογοητευεσαι λυκε υπαρχει κ η επομενη σαιζον.. rolleyes.gif Σοβαρα τωρα επειδη εχω μπερδευτει π ειπαμε οτι βρισκεται ο Q τωρα?
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(giannis_ @ May 5 2009, 14:44 ) *
Μην απογοητευεσαι λυκε υπαρχει κ η επομενη σαιζον.. rolleyes.gif Σοβαρα τωρα επειδη εχω μπερδευτει π ειπαμε οτι βρισκεται ο Q τωρα?

Στην Πολωνια πρεπει να ειναι τωρα λογικα.
j-kidd13
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2009, 01:37 ) *
Περσι στα 2 πρωτα ματς με την ΤΣΣΚΑ ειχε απο 20 ποντους
και στους τελικους με τον ΠΑΟ ηταν ο καλυτερος παιχτης.
Τι αλλο να εκανε???

ΥΓ. Απ'οτι βλεπω παντως, τωρα τον εκτιμησαμε τον θειο Κιντελ.

Προσεχε τα λογια σου!!!!!!!! smiley.gif
Τον Γουντς τον γουσταρα απο την πρωτη στιγμη που ηρθε Ελλαδα...Εχεις κ αλλους συνυποστηρικτες για τον Κιντελ....
modernam
που ειπαμε ότι παίζει τώρα ο κιντέλ?

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 5 2009, 15:05 ) *
Στην Πολωνια πρεπει να ειναι τωρα λογικα.


και στη Προκομ αυτό νομίζουν .... αλλά δεν είναι και σίγουροι
babysac
Και μην ξεχναμε οτι λιγο πριν φυγει ειχε ακουστει για ναρκωτικα
reignman
Η φουντα ειναι ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ? Οο
neopen32
Λες αυτό να λείπει από τον αφάνα για να παιξει.
Σε σχέση με το κόστος αναμφισβήτητα καλύτερη επιλογή ο Γουντς. Συνεισφορά στο παιχνίδι μεγαλύτερη είχε ο Γουντς, περισσότερο θεαματικός ο Αφάνας, σε κρίσιμες στιγμές δεν θυμάμαι κανέναν απο αυτούς
DwyaneWade3
Ο Κιντελ αποτελουσε σταθερη αξια-λατρεια μας περισυ....
Κι εχει δηλωσει ο ιδιος οτι εχει δεθει με την ομαδα......
Σιγουρα αν προσεχε λιγο παραπανω και εννοω τον χαρακτηρα του θα ηταν απο τους καλυτερους στην Ευρωπη........
babysac
QUOTE(reignman @ May 12 2009, 23:38 ) *
Η φουντα ειναι ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ? Οο


Δεν ειναι και οτι καλυτερο smiley.gif
T.W.Is.M.
QUOTE(babysac @ May 15 2009, 19:24 ) *
Δεν ειναι και οτι καλυτερο smiley.gif


Ουτε και οτι χειροτερο ομως. tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Τωρα που ολοι εκτιμησαν την απουσια σου,
ετοιμασε τις βαλιτσες σου και τις τζιβανες σου.

Κιντελ αλανι για παντα στο λιμανι.
rankin
QUOTE(T.W.Is.M. @ May 15 2009, 19:39 ) *
Ουτε και οτι χειροτερο ομως. tongue.gif

indeed!!! w00t.gif

QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 28 2009, 01:31 ) *
Τωρα που ολοι εκτιμησαν την απουσια σου,
ετοιμασε τις βαλιτσες σου και τις τζιβανες σου.

Κιντελ αλανι για παντα στο λιμανι.


Τις τζιβάνες τις κερνάμε εμείς... αυτός τι βάζει;; tongue.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(rankin @ May 28 2009, 01:41 ) *
indeed!!! w00t.gif
Τις τζιβάνες τις κερνάμε εμείς... αυτός τι βάζει;; tongue.gif

Το βαπορι απ'την Περσια.........
spysta
Παλι σ αυτο το τοπικ εισαι ρε ΛΥΚΕ ????????? laugh.gif laugh.gif laugh.gif
rankin
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 28 2009, 01:43 ) *
Το βαπορι απ'την Περσια.........

βουτιές στο αμπάρι θα κάνω όπως ο Σκρουτζ Μακ Ντακ στο θησαυροφυλάκιο του .

QUOTE(spysta @ May 28 2009, 01:44 ) *
Παλι σ αυτο το τοπικ εισαι ρε ΛΥΚΕ ????????? laugh.gif laugh.gif laugh.gif

τρελή ατάκα! έλιωσα στο γέλιο!!!! smiley.gif
Ο Λύκος γυρίζει πίσω στον Γουντς, σαν τον τύπο που κοιτάζει ξανά και ξανά φωτογραφίες της παλιάς γκόμενας και νοσταλγεί..
Αυτός είναι ερωτάς!! laugh.gif
spysta
QUOTE(rankin @ May 27 2009, 23:49 ) *
Ο Λύκος γυρίζει πίσω στον Γουντς, σαν τον τύπο που κοιτάζει ξανά και ξανά φωτογραφίες της παλιάς γκόμενας και νοσταλγεί..
Αυτός είναι ερωτάς!! laugh.gif

Aκριβως αυτο λεμε !!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(rankin @ May 28 2009, 01:49 ) *
βουτιές στο αμπάρι θα κάνω όπως ο Σκρουτζ Μακ Ντακ στο θησαυροφυλάκιο του .
τρελή ατάκα! έλιωσα στο γέλιο!!!! smiley.gif
Ο Λύκος γυρίζει πίσω στον Γουντς, σαν τον τύπο που κοιτάζει ξανά και ξανά φωτογραφίες της παλιάς γκόμενας και νοσταλγεί..
Αυτός είναι ερωτάς!! laugh.gif

QUOTE(spysta @ May 28 2009, 01:54 ) *
Aκριβως αυτο λεμε !!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Αφου ρε λαμογια κι εσεις κατα βαθος αυτην την επιστροφη θελετε.
Marciulionis
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 28 2009, 02:03 ) *
Αφου ρε λαμογια κι εσεις κατα βαθος αυτην την επιστροφη θελετε.


Αφού ρε λαμόγιο κατά βάθος κι εσυ ξέρεις πως δε κάνει!

Ότι τον γουστάρουμε όλοι τον γουστάρουμε άλλα... δεν κάνει για ομάδα επιπέδου Ολυμπιακού!
thanos1311983
ελπιζω να εχει γινει αντιληπτη πλεον η διαφορα μεταξυ των δυο.ο ενας ειναι παικτης επιπεδου κ ο αλλος τουριστας-πρωην ταλεντο.δεν υπαρχει καν συγκριση μεταξυ τους.στο μονο που ειναι καλυτερος ο γουντς ειναι στο να κανει μεγαλυτερες τσιχλοφουσκες.μεχρι εκει.
spysta
QUOTE(thanos1311983 @ May 29 2009, 00:56 ) *
ελπιζω να εχει γινει αντιληπτη πλεον η διαφορα μεταξυ των δυο.ο ενας ειναι παικτης επιπεδου κ ο αλλος τουριστας-πρωην ταλεντο.δεν υπαρχει καν συγκριση μεταξυ τους.στο μονο που ειναι καλυτερος ο γουντς ειναι στο να κανει μεγαλυτερες τσιχλοφουσκες.μεχρι εκει.

μολις ποσταρες-εγραψες την καταΛΥΚΟδικη σου.
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(thanos1311983 @ May 29 2009, 03:56 ) *
ελπιζω να εχει γινει αντιληπτη πλεον η διαφορα μεταξυ των δυο.ο ενας ειναι παικτης επιπεδου κ ο αλλος τουριστας-πρωην ταλεντο.δεν υπαρχει καν συγκριση μεταξυ τους.στο μονο που ειναι καλυτερος ο γουντς ειναι στο να κανει μεγαλυτερες τσιχλοφουσκες.μεχρι εκει.

Οταν το καμαρι μας εριχνε 20αρες μεσα στην ΤΣΣΚΑ,
ο αφανας ηταν στον κηπουρο και εφτιαχνε τον θαμνο.

Ποιος ηταν ο καλυτερος παιχτης της ομαδας περσι στους τελικους???
Μηπως ο Γουντς και με χειροτερους συμπαιχτες???
filippos7
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 29 2009, 04:06 ) *
Οταν το καμαρι μας εριχνε 20αρες μεσα στην ΤΣΣΚΑ,
ο αφανας ηταν στον κηπουρο και εφτιαχνε τον θαμνο.

Ποιος ηταν ο καλυτερος παιχτης της ομαδας περσι στους τελικους???
Μηπως ο Γουντς και με χειροτερους συμπαιχτες???


Ναι, με νοοτροπία μικρής ομάδας, ένα καλάθι να σου μπει στην αρχή, μετά έχεις τέτοια ψυχολογία και βλέπεις το καλάθι βαρέλι..Και ο Μπακατσιάς να έμπαινε ,που τα έβαζε από το κέντρο του γηπέδου, 7/7 τρίποντα θα είχε..Γιατί αν θυμάμαι καλά άλλα 3-4 καλάθια ήταν από αιφνιδιασμούς..
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
QUOTE(filippos7 @ May 31 2009, 14:26 ) *
Ναι, με νοοτροπία μικρής ομάδας, ένα καλάθι να σου μπει στην αρχή, μετά έχεις τέτοια ψυχολογία και βλέπεις το καλάθι βαρέλι..Και ο Μπακατσιάς να έμπαινε ,που τα έβαζε από το κέντρο του γηπέδου, 7/7 τρίποντα θα είχε..Γιατί αν θυμάμαι καλά άλλα 3-4 καλάθια ήταν από αιφνιδιασμούς..

Ενω ο Τσιλντρες εχει την ψυχολογια παιχτη μεγαλης ομαδας????
Που την απεκτησε??

Εκανε ενα ματς ο Τσιλντρες σε 9 μηνες και θα το θυμομαστε καμια 10αρια χρονια.

Μια κλαση ανωτερος ειναι ο Γουντς σε ολα.
Κορμι, υψος, σουτ, ντραιβ, ριμπαουντ, και το κυριοτερο στον τσαμπουκα.
red pyramid88
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ May 31 2009, 18:41 ) *
Ενω ο Τσιλντρες εχει την ψυχολογια παιχτη μεγαλης ομαδας????
Που την απεκτησε??

Εκανε ενα ματς ο Τσιλντρες σε 9 μηνες και θα το θυμομαστε καμια 10αρια χρονια.

Μια κλαση ανωτερος ειναι ο Γουντς σε ολα.
Κορμι, υψος, σουτ, ντραιβ, ριμπαουντ, και το κυριοτερο στον τσαμπουκα.


Επειδή βάρεσε τον Τομάσεβιτς μιά φορά δεν σημαίνει ότι έχει τσαμπουκά, όχι για μπάσκετ τουλάχιστον, ίσως για άλλα πράγματα, π.χ. μπάφους (πράγμα που ίσως εξηγεί και την κατάσταση του εγκεφάλου του).

Γενικότερα, όσο και να αντιπαθεί ή έστω να μην εκτιμάει τον Τσιλντρες δεν υπάρχει λόγος να τον μειώνει τόσο ώστε να τον βάζει κάτω απο τον Γούντς, ο οποίος στους τελικούς με τον ΠΑΟ ήταν στη κοσμάρα του, πέρασε απαρατήρητος κανονικότατα, παίζει καλά όταν και όποτε θυμηθεί και ας μη μιλήσουμε καλύτερα για χαρακτήρα. Και με βάση την NBA καριέρα τους (που ο Τσίλντρες τα πήγε πολύ καλύτερα) και όσο αφορά την ευρωπαική (που δεν απέχουν και τόσο ο ένας με τον άλλο) ψηφίζω Τζος.
Boom Dizzle
Εγω θεωρω οτι τον Γουντς τον εφαγε ο χαρακτηρας του.Ειχε ολες τις προδιαγραφες να γινει πολυ καλος
παιχτης αλλα ειχε αστατο χαρακτηρα και εκανε καταχρησεις.Προσωπικα θεωρω οτι ο Γουντς δεν κανει για
ομαδα επιπεδου Ολυμπιακου οπως και να το κανουμε!Ο ανθρωπος παιζει μπασκετ οποτε το θυμιθει ενω οσον αφορα
τον τσαμπουκα δε το σχολιαζω!
giannis23
Josh Childress γιατί είναι καλύτερος.
GreekNick

Josh Childress
ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ.
Εκτος απο το να σουταρει πρεπει να μαθει και να καρφωνει την μπαλα στην τρυπα.
Edel
QUOTE(ΛΥΚΟΣ 10 Γ.Σ.Κ. @ Jun 2 2009, 00:49 ) *
Εκτος απο το να σουταρει πρεπει να μαθει και να καρφωνει την μπαλα στην τρυπα.



Τα σημερινά θα του μείνουνε ψυχολογικά smiley.gif
roditiss
joshhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh childressssssssssssssssssssss
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.