Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Κορυφαίος προπονητής για την φετινή περίοδο
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Ευρωπαϊκό μπάσκετ
επαθα λαστιχο
Όσοι πιστοί κτλ.,κτλ.
SG3ptshooter
Γι' αυτό που λες στο τέλος και να χάσει ο Σακέταρος απόψε, που είμαι με τους άλλους στο κάτω κάτω, δε νομίζω πως έχει χάσει τη μάχη των πάγκων στη σειρά.
επαθα λαστιχο
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 26 2015, 16:23 ) *
Γι' αυτό που λες στο τέλος και να χάσει ο Σακέταρος απόψε, που είμαι με τους άλλους στο κάτω κάτω, δε νομίζω πως έχει χάσει τη μάχη των πάγκων στη σειρά.

Eν τω μεταξύ με το που βλέπω πως έχεις κάνει ποστ εδώ λέω θα με κράζει που δεν έβαλα τον Duran,αλλά οκ smiley.gif
SG3ptshooter
QUOTE(επαθα λαστιχο @ Jun 26 2015, 16:28 ) *
Eν τω μεταξύ με το που βλέπω πως έχεις κάνει ποστ εδώ λέω θα με κράζει που δεν έβαλα τον Duran,αλλά οκ smiley.gif

Ποιος Duran, όλα έτοιμα τα είχε, απλά η γκρίνια που υπήρχε στην αρχή της χρονιάς ξεχάστηκε.. Αν και θα προτιμούσα να μείνει πρώτος απ' το να πάρουμε τελικά Pedro Martinez.
επαθα λαστιχο
QUOTE(SG3ptshooter @ Jun 26 2015, 16:30 ) *
Ποιος Duran, όλα έτοιμα τα είχε, απλά η γκρίνια που υπήρχε στην αρχή της χρονιάς ξεχάστηκε.. Αν και θα προτιμούσα να μείνει πρώτος απ' το να πάρουμε τελικά Pedro Martinez.

Βρε ναι,αλλά εκείνη την στιγμή---> http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...st&p=718672 ήθελα να κάνω τα παιδιά του μέχρι να καταλάβω ότι το καλάθι δεν μέτρησε.
HLR CENATION
Toν Σφαιροπουλο ψηφισα για την πορεια του Ολυμπιακου στην Ευρωπη που εκανε,αναλογα και με το υλικο που ειχε στα χερια του.

υγ Μπορει να αδικω τον κοουτς που πηρε το πρωταθλημα στην Σλοβενια και τον απο πανω,αλλα ηθελα να ψηφισω προπονητη που να εχω δει ματς της ομαδας του και να εχω αξιολογησει συμφωνα με τα δικα μου κριτηρια,την δουλεια του.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.