Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Requests για παρακολούθηση παιχνιδιών
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Γενικά για το ΝΒΑ
aegeansheed
Σκέφτηκα να βάζουμε εδώ, οποιαδήποτε posts έχουν να κάνουν με requests για game links, για να αποφεύγουμε να γεμίζουν τα threads των ομάδων με ανούσια posts που και κουράζουν και δεν έχουν να κάνουν με τις Ομάδες.
Επειδή η κατάσταση με τα Links και τα p2p έχει ξεφύγει (το είδα στα παιχνίδια του Ολυμπιακού με Cavs-Spurs και αρχίζει και γίνεται κι εδώ) και θυμίζει λίγο "καφενείο" κάνω έκκλήση στους Mods να μείνει το παρόν "pinned" για λίγο καιρό.

1) Όταν θέλω να ρωτήσω για game links που με ενδιαφέρουν, το κάνω με PM. Εάν δεν γνωρίζουμε ποιόν να ρωτήσουμε ή δεν γνωρίζουμε πού να ψάξουμε, μπορούμε πλέον να κάνουμε εδώ το request και να περιμένουμε απάντηση με PM από κάποιον που έχει την ευγενική καλοσύνη και διάθεση να μας προτείνει κάτι. Ομοιοπαθείς είμαστε όλοι εδώ, οπότε, δόξα το Θεό όλο και κάποιος θα έχει βρει κάτι...

2) Παραθέτω κάποια γνωστά links portals που χρησιμοποιώ (δεν νομίζω να είναι υπέρβαση αυτό cool.gif  ???  και ομως ειναι tongue.gif ), αλλά από εκεί και πέρα είναι καλό ο καθένας να το ψάξει λίγο και μόνος του πριν αρχίσει να τις ερωτήσεις. Προσωπικά είμαι στη διάθεση οποιουδήποτε χρειαστεί πληροφορίες που μπορώ να γνωρίζω με PM, αρκεί να είμαι online.



edit mod





3) Ο σκοπός του thread είναι να παραμένουμε όσο πιο ON-TOPIC μπορούμε.
morrison
Πολυ καλη ιδεα η δημιουργια του συγκεκριμενου thread αγαπητε aegeansheed... 41.gif
Σκεφτομουν μηπως ειναι αναγκαια η δημιουργια αντιστοιχου θεματος και για τα παιχνιδια της Ευρωλιγκα η ακομα και γι'αυτα της Α1... 39.gif
OnLy_PAS-AthEnS
Kανα λινκ για Sopcast για καποιο σημερινο ματς των 01:00???Thanks!
Gravedigger
QUOTE (OnLy_PAS-AthEnS @ Nov 15 2009, 00:35 ) *
Kανα λινκ για Sopcast για καποιο σημερινο ματς των 01:00???Thanks!

Τι το θες??Αφού το δείχνει το ΣΚΑΙ.
panagiotisTheDream
όποιος έχει κάποιο αξιόπιστο λινκ για το ματς με των Celtics με το Miami ας κάνει τον κόπο μ' ένα πμ... smile.gif
thnx
nicknbaer
μηπως ξερει κανεις αν θα δείξει το all star game 2010 στην ελληνικη τηλεοραση; smiley.gif
Basketikoc
To διαφημιζει η ΝΟΒΑ αρα σιγουρα θα το δειξει εκει,τωρα αν εχει δικαιωματα και καμια ΕΤ1 δν ξερω σιγουρα..
Pierce
1) υπαρχει ηδη τοπικ για τα τηλεοτπικα http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...&start=1035  

οπου εχει απαντηθει , οτι θα το δειξει και η νοβα και το σκαι

2) Η ερτ δεν εχει δειξει καθολου ΝΒΑ φετος, πως θα εδειχνε το ολ σταρ;

nicknbaer
οκ ευχαριστω! Θα το δω σιγουρα icon_wave.gif
aegeansheed
Επειδή βλέπω αρκετή συζήτηση στα sub-forums και γενικό ενδιαφέρον (το κατεβάζω αυτή την ώρα) για το χθεσινό Nuggets-Cavs ανεβάζω το link που ο διαδικτυακός φίλος μας ο toums icon_wave.gif μας έκανε τη χάρη να ανεβάσει:

Nuggets-Cavs @ QuickLoans Arena 18.2.2010
aegeansheed
Το link για το Miami-Boston έχει ήδη ανοίξει...

Καλή χρονιά!
oti-nane
έχουμε κάνα Λινκ της προκοπής?
apkat
kai γω λινκ παιδες...!! Μερσι.
Zoys
Link παρακάτω.

GMlls
και εγω θελω λινκ. όλα κολλάνε



πως φαίνεται ο νέος smiley.gif
duncan21
Eνα αλαγκαριστο HQ λινκ θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως... tongue.gif
red pyramid88
QUOTE(duncan21 @ May 1 2011, 22:53 ) *
Eνα αλαγκαριστο HQ λινκ θα το εκτιμουσα ιδιαιτερως... tongue.gif


I second that.
Pierce
οποιος προλαβε τον Κυριο , ειδε
Anaz
Kατι με Αμερικανικη μεταδοση δεν παιζει??
captain charisma
οποιος προλαβε τον Κυριο , ειδε reloaded tongue.gif
kurtz
κανένα link please
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.