Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Only Φαουλ?
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Προτάσεις
мя лiTнoидS
ξερετε εχω παρατηρισει στο forum πως περνουμε φαουλ αμα κανουμε κατι αντικανονικο ... γιατι να μην κανουμε κατι που οταν κανουμε κατι καλο να περνουμε πχ MVP tongue.gif ... ετσι ο καθενας θα προσπαθει συνεχως να βηθαει!!! .. μια προταση εκανα .. δεν θελω αρνητικα σχολεια tongue.gif blove.gif
a bullet for your head
QUOTE(мя лiTнoидS @ Apr 4 2009, 14:29 ) *
ξερετε εχω παρατηρισει στο forum πως περνουμε φαουλ αμα κανουμε κατι αντικανονικο ... γιατι να μην κανουμε κατι που οταν κανουμε κατι καλο να περνουμε πχ MVP tongue.gif ... ετσι ο καθενας θα προσπαθει συνεχως να βηθαει!!! .. μια προταση εκανα .. δεν θελω αρνητικα σχολεια tongue.gif blove.gif

Η συνεχης δημιουργια κινητρων,ειναι κατι στο οποιο πιστευω.. wink.gif
мя лiTнoидS
τι εννοεις? διευκρινισε tongue.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
thrylos7
Τα φάουλ δεν είναι απαραίτητα μόνιμα. Εξαρτάται από τη μετέπειτα συμπεριφορά του μέλους.. Αυτά που λες ως καλά.

Οι διαχειριστές έχουν υπόψη τα "καλά" και τα "κακά" που έχουν πραγματοποιήσει τα μέλη, άσχετα αν αυτά παίρνουν, ή όχι επίσημη μορφή. Και αυτή η εντύπωση είναι συνήθως σημαντικότερη από τα όποια φάουλ μπορεί να υπάρχουν.

Το spam πάντως δεν ανήκει στα "καλά".
мя лiTнoидS
QUOTE(thrylos7 @ Apr 4 2009, 17:52 ) *
Το spam πάντως δεν ανήκει στα "καλά".



εννοεις οτι spamaro?? ελεος!!! εγω μια προταση εκανα ....τι να πω ... torture.gif
a bullet for your head
QUOTE(thrylos7 @ Apr 4 2009, 17:52 ) *
Τα φάουλ δεν είναι απαραίτητα μόνιμα. Εξαρτάται από τη μετέπειτα συμπεριφορά του μέλους.. Αυτά που λες ως καλά.

Σε ολα αυτα τα καλα...& στην μετεπειτα συμπεριφορα ενος μελους,συνυπολογιζεται & η μειωση της συμμετοχης του,στα του φορουμ?
Προσωπικα εχω αραιωσει κατα πολυ την συμμετοχη μου εδω & ως ενα απ τα επακολουθα ειναι να μην εμπλεκομαι σε τριβες-φθορες & διαφορες καταστασεις,που θα μπορουσαν να δημιουργησουν περαιτερω αρνητικες εντυπωσεις σε εσας η' & να δικαιολογησουν καποια επιπλεον ποινη.
Ριχνοντας δε μια ματια,παρατηρησα οτι βρισκομαι υπο καθεστως 4 φαουλ εδω & σχεδον 16 μηνες... rolleyes.gif
Χρονικο διαστημα δηλαδη,οπου εχουν περασει ηδη 3 περιοδοι που εσεις επανεξεταζετε περιπτωσεις,σχετικα με το ποινολογιο μελων.
Οποτε με βαση αυτο το δεδομενο,τι να κανω?
Να ευελπιστω οτι καποια στιγμη θα μειωθει το foul level η' οτι θα παραμεινω ''Βαρυποινιτης''?... rolleyes.gif
morfi
QUOTE(a bullet for your head @ Jul 9 2011, 18:05 ) *
Σε ολα αυτα τα καλα...& στην μετεπειτα συμπεριφορα ενος μελους,συνυπολογιζεται & η μειωση της συμμετοχης του,στα του φορουμ?
Προσωπικα εχω αραιωσει κατα πολυ την συμμετοχη μου εδω & ως ενα απ τα επακολουθα ειναι να μην εμπλεκομαι σε τριβες-φθορες & διαφορες καταστασεις,που θα μπορουσαν να δημιουργησουν περαιτερω αρνητικες εντυπωσεις σε εσας η' & να δικαιολογησουν καποια επιπλεον ποινη.
Ριχνοντας δε μια ματια,παρατηρησα οτι βρισκομαι υπο καθεστως 4 φαουλ εδω & σχεδον 16 μηνες... rolleyes.gif
Χρονικο διαστημα δηλαδη,οπου εχουν περασει ηδη 3 περιοδοι που εσεις επανεξεταζετε περιπτωσεις,σχετικα με το ποινολογιο μελων.
Οποτε με βαση αυτο το δεδομενο,τι να κανω?
Να ευελπιστω οτι καποια στιγμη θα μειωθει το foul level η' οτι θα παραμεινω ''Βαρυποινιτης''?... rolleyes.gif

Man, εγώ έχω φάει μέχρι και ban από το φόρουμ και έγινα mod. Για όλους έχει. wink.gif
a bullet for your head
QUOTE(morfi @ Jul 10 2011, 01:46 ) *
Man, εγώ έχω φάει μέχρι και ban από το φόρουμ και έγινα mod. Για όλους έχει. wink.gif

Ban??.... rolleyes.gif
Ομολογω οτι αυτη η εξελιξη που υπηρξε στην περιπτωση σου,θυμιζει εντονα το ''Αμερικανικο Ονειρο''... biggrin.gif

zorba
Εγώ έχω δύο φάουλ ένα εκ των οποίων από Σεπτέμβριο 2009! Να πιστεύω δλδ ότι κάπου στο 2014 (αν όλα κυλήσουν ομαλά) θα εξοστρακιστώ απ' το φόρουμ;
a bullet for your head
QUOTE(zorba @ Sep 20 2011, 17:08 ) *
Εγώ έχω δύο φάουλ ένα εκ των οποίων από Σεπτέμβριο 2009! Να πιστεύω δλδ ότι κάπου στο 2014 (αν όλα κυλήσουν ομαλά) θα εξοστρακιστώ απ' το φόρουμ;
Εγώ είχα να μπω τουλάχιστον μια 3ετια. Μπηκα τις προάλλες και παρατήρησα πως εξακολουθώ να έχω 3 φαουλ! Βέβαια ολα έχουν και διπλή ανάγνωση...γιατί παίζει να είμαι και ο ανθεκτικοτερος εδώ μέσα, μιας και ποτέ δεν αποβληθηκα με 5! Εφτασα ενα φεγγάρι τα 4, αλλά ''παρέμεινα'' στο παιχνίδι! Είμαι...survivor :-P
j-kidd13
QUOTE(a bullet for your head @ May 24 2015, 14:10 ) *
Εγώ είχα να μπω τουλάχιστον μια 3ετια. Μπηκα τις προάλλες και παρατήρησα πως εξακολουθώ να έχω 3 φαουλ! Βέβαια ολα έχουν και διπλή ανάγνωση...γιατί παίζει να είμαι και ο ανθεκτικοτερος εδώ μέσα, μιας και ποτέ δεν αποβληθηκα με 5! Εφτασα ενα φεγγάρι τα 4, αλλά ''παρέμεινα'' στο παιχνίδι! Είμαι...survivor :-P


Το οτι ειχες να μπεις 3 χρονια δεν σημαινει οτι θα ειχαν σβηστει...Τα φαουλ δεν πανε βασει χρονου,αλλα βασει συμπεριφορας.Αν πλεον εχεις αψεγαδιαστη παρουσια,τα φαουλ θα μειωνονται.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.