Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Οι πιο γελοίες φήμες που έχετε ακούσει σχετικά με το μπασκετ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
EazyAlex
Αρχίζω εγώ με μια μ......α που μου είχε πεί ένας φίλος μου όυι ο Σακίλ είχε κάνει πλαστική Εγχείρηση στις μασχάλες του επειδή δεν μπορούσε να κλέισει τα χέρια του απο τα πολλά μπράτσα! ugly8.gif
nikolas12
QUOTE(EazyAlex @ Jun 3 2011, 10:01 ) *
Αρχίζω εγώ με μια μ......α που μου είχε πεί ένας φίλος μου όυι ο Σακίλ είχε κάνει πλαστική Εγχείρηση στις μασχάλες του επειδή δεν μπορούσε να κλέισει τα χέρια του απο τα πολλά μπράτσα! ugly8.gif


Χαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχα τρομερος. Εχω ακουσει και εγω καμποσα, αλλα αυτη τη στιγμη δεν θυμαμαι καποιο για να το παραθεσω...
Πωωωωωωωωω τι ειπε το ατομο; Εγχειρηση στις μασχαλες γιατι δεν μπορουσε να κλεισει τα χερια του...
Manu7
QUOTE(EazyAlex @ Jun 3 2011, 10:01 ) *
Αρχίζω εγώ με μια μ......α που μου είχε πεί ένας φίλος μου όυι ο Σακίλ είχε κάνει πλαστική Εγχείρηση στις μασχάλες του επειδή δεν μπορούσε να κλέισει τα χέρια του απο τα πολλά μπράτσα! ugly8.gif

Kοίτα να δεις..Άλλο να ακούγεται κάτι ως φήμη και άλλο να σου πουλάει παπά ένας φίλος σου...tongue.gif
dimitris 5
Οτι η γυναικα του Στηβ Νας που εχουν παρει διαζυγιο τωρα, γεννησε μαυρο παιδι,αυτο ηταν το αιτιο του διαζυγιου...Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει....
MaJesty23
QUOTE(dimitris 5 @ Jun 25 2011, 23:02 ) *
Οτι η γυναικα του Στηβ Νας που εχουν παρει διαζυγιο τωρα, γεννησε μαυρο παιδι,αυτο ηταν το αιτιο του διαζυγιου...Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει....

δεν ισχυει!!Το παιδί ηταν και καλα του Richardson(συμπαίχτη του steve) και για αυτο τον αντάλλαξν οι Phoenix! smiley.gif !!!


http://www.terezowens.com/steve-nash-black...hite-all-right/
morfi
QUOTE(EazyAlex @ Jun 3 2011, 10:01 ) *
Οι πιο γελοίες φήμες που έχετε ακούσει σχετικά με το μπασκετ

Από ένα φίλο μου που το παίζει ξερόλας και θάβει το ΝΒΑ. Έχει πετάξει απίστευτες ατάκες όπως πως ο Τζόρνταν δεν ήταν εύστοχος, ο Σακίλ O'Νιλ δεν ξέρει μπάσκετ και πως η ACB έχει καλύτερους παίκτες από το ΝΒΑ. Επίσης ο πατέρας ενός φίλου μου είχε πει μία φορά ότι στο ΝΒΑ δεν προπονούνται.
T.W.Is.M.
QUOTE(morfi @ Jun 28 2011, 16:32 ) *
Από ένα φίλο μου που το παίζει ξερόλας και θάβει το ΝΒΑ. Έχει πετάξει απίστευτες ατάκες όπως πως ο Τζόρνταν δεν ήταν εύστοχος, ο Σακίλ O'Νιλ δεν ξέρει μπάσκετ και πως η ACB έχει καλύτερους παίκτες από το ΝΒΑ. Επίσης ο πατέρας ενός φίλου μου είχε πει μία φορά ότι στο ΝΒΑ δεν προπονούνται.


Ο φιλος σου πρεπει να ειναι ο Γιωργος Συριγος... smiley.gif
SoKRaM
QUOTE(MaJesty23 @ Jun 26 2011, 04:59 ) *
δεν ισχυει!!Το παιδί ηταν και καλα του Richardson(συμπαίχτη του steve) και για αυτο τον αντάλλαξν οι Phoenix! smiley.gif !!!


http://www.terezowens.com/steve-nash-black...hite-all-right/


Χαχα αυτο το ειχα διαβασει και εγω σε καποιο ελληνικο site και ελεγα ''τι διαολο γιατι δεν εχει βγει ουτε ο Νας ουτε οι σανς οι ο Ριτσαρντσον να πουν κατι.'' Περιμενα να ριξει καμπανες ο Στερν καθως κατι τετοιο πιστευω θα τον εβγαζε εξω απο τα ρουχα του.
damian
QUOTE (morfi @ Jun 28 2011, 16:32 ) *
Από ένα φίλο μου που το παίζει ξερόλας και θάβει το ΝΒΑ. Έχει πετάξει απίστευτες ατάκες όπως πως ο Τζόρνταν δεν ήταν εύστοχος, ο Σακίλ O'Νιλ δεν ξέρει μπάσκετ και πως η ACB έχει καλύτερους παίκτες από το ΝΒΑ. Επίσης ο πατέρας ενός φίλου μου είχε πει μία φορά ότι στο ΝΒΑ δεν προπονούνται.



Αυτό για τις προπονήσεις το έχω ακούσει και εγώ, δηλαδή οι ομάδες δεν έχουν πολλές standar προπονήσεις και οι παίκτες προπονούνται και βελτιώνονται με personal trainers.
gallistis
QUOTE(damian @ Jul 5 2011, 21:18 ) *
Αυτό για τις προπονήσεις το έχω ακούσει και εγώ, δηλαδή οι ομάδες δεν έχουν πολλές standar προπονήσεις και οι παίκτες προπονούνται και βελτιώνονται με personal trainers.


ο μυθος λεει οτι ειχε πει καποτε ο κουκοτς οταν ηταν στους μπουλς, στον ιβκοβιτς ''ελα κοουτς να δεις τι προπονηση κανουμε στην αμερικη''.και βλεπει ο σοφος μερικους να κανουν σουτ και 3,4 φυσιοθεραπευτες πανω απο τον τζορνταν να του κανουν διατασεις.και αυτο ηταν
Nuntius
QUOTE (morfi @ Jun 28 2011, 15:32 ) *
Επίσης ο πατέρας ενός φίλου μου είχε πει μία φορά ότι στο ΝΒΑ δεν προπονούνται.


Για να είμαστε ειλικρινής όταν παίζεις 82 παιχνίδια σε σε 6,5 μήνες (δηλαδή σε 195-200 μέρες περίπου) πόσες προπονήσεις παίζει να κάνει μια ομάδα? Δεν χρειάζονται ξεκούραση οι παίχτες κάποτε? tongue.gif
yorgos
Στα 902 κυκλοφορούσε η φήμη πως ο Κόμαζετς είχε πέσει στα ναρκωτικά επειδή η κοπέλ του τον απατούσε με τον Πεδουλάκη.

Ο Φασούλας είχε πει για τη ντριμτιμ ότι "εντάξει, μερικοί από αυτούς πληρώνονται και λιγότερα από εμάς".

Κλασική φήμη ότι ο Ιωαννίδης είχε τρακάρει μια φορά πριν από ένα ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, κέρδισαν με διαφορά και από τότε τις παραμονές κάθε ντέρμπι πήγαινε και τράκαρε στο ίδιο σημείο.

Ο παίκτης Χιμένεθ και ο προπονητής Ρενέσες τα είχαν. Μάλλον είναι αλήθεια, θυμίσω το Μάλκοβιτς μια φορά τον ρώτησαν κάτι για το Ρενέσες και απάντησε "δεν απαντώ για κουδουνίστρες".

Για τον Καπόνο είχε κυκλοφορήσει ότι ήρθε η Καπόναινα στην Αθήνα κι έμαθε το τι έκανε με τις Ρωσίδες στην παραλιακή και τα μάζεψαν και φύγανε.

Ο πιο προικισμένος παίκτης στο ΝΒΑ είναι ο Μπλέικ Γκρίφιν. Μου το είπε πρώην του Γκρίφιν, αλλά αν δει κανείς κάτι gif που κυκλοφορύν σε gay fora στην Αμερική και δηλώσεις ενός ράπερ που τον είδε τσίτσιδο και τον περιέγραψε ως κουτάκι των πρινγκλς εν ηρεμία, μάλλον είναι αλήθεια.

Τρομερή φήμη κυκλοφορύσε και ότι ο Λανές πήγε στο Μάκαρο να ζητήσει τα λεφτά από ακάλυπτη επιταγή, ο Μάκης του είπε "βεβαίως αγόρι μου, για δώς τη να τη δω" και μόλις του την έδωσε την έφαγε μπροστά του. Για τον ίδιο υπήρχε και η απίστευτη περίπτωση της απαγωγής των παιδιών του Βρέηνς.





This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.