Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Air Kef's strike..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > BasketForum Interactive
Air Kef
Διαθέσιμα:
- Η πορεία προς το Ευρομπάσκετ του '87 από τον προημιτελικό.
- Ημιτελικός και τελικός Ευρωμπάσκετ '89.
- Τελικοί ΠΑΟ και ΟΣΦΠ 96 και '97.
- 45λεπτο DVD αφιερωμένη στην τελευταία σειρά πλέι οφ του Τζόρνταν που κατέληξαν στο 6ο ΠΡωτάθλημα με τις κυριότερες φάσεις και δηλώσεις των προταγωνιστών και κυρίως του ίδιου.
- Βίντεο 1 ώρας αφιερωμένο στους Πρωταθλητές του 2005 Σπερς.
-DVD με τα 100 καλύτερα plays όλων των εποχών στο ΝΒΑ,χωρισμενα σε κατηγορίες και δηλώσεις των προταγωνιστών όπως Magic,Bob Cousy,David Robinson κ.α.
- Ολυμπιακός-Μπανταλόνα στον τελικό του 94 σε Ισπανική περιγραφή.(β΄ημίχρονο)
- Ολυμπιακός-Μακάμπι από την φετινή σεζόν,στον πρωτο εντός έδρας αγώνα που ο Ολυμπιακός κέρδισε τους δις Πρωταθλητές Ευρώπης και έδειξε πως δεν θα είναι μια ακόμα χαμένη χρονιά.
- Μάλαγα-Ολυμπιακός στον καλύτερο αγώνα του Ολυμπιακού 2005-2006.
- Ο ημιτελικός των Ολυμπιακών Αγώνων της Αθήνας μεταξύ ΗΠΑ - Αργεντινή
- Λέικερς - Μπουλς 1991,τα τελευταία 15 λεπτά του αγώνα-πρώτου τίτλου του Τζόρνταν μέσα στο ΛΑ με δηλώσεις και εικόνες από τα αποδυτήρια!
- Ο 1ος(Ιαπωνικά),ο 5ος και ο 6ος τελικός(ισπανικά) του ΝΒΑ ανάμεσα σε Miami Heat και Ντάλλας
- Βοστώνη-Σικάγο το 1986 με τον Michael Jordan να βάζει 63 πόντους στους Σέλτικς του Μπερντ του Μακχέιλ κτλ..
- Κλίβελαντ-Μπουλς το 1989 με 69 πόντους του ΜJ.
- Ντιτρόιτ - Σαν Αντόνιο,ο 5ος αγώνας των τελικών 2005
- Αμέτρητα video όπως 4 τοπ τεν του Michael(assists,amazings,dunks,plays) του Allen Iverson,του Manu Ginobilli του Jason Williams,διάφορα remix κτλ..
- Olympiakos-Chicago Bulls
- Dream Team-Croatia(Tελικός '92)
- Balcans-Rest of Europe το 91(νομίζω) στο ΣΕΦ.
- Φωτογραφίες και βίντεο της ψηφιακής μου από διάφορους αγώνες που παρακολούθησα.

Όλα σε VCD.

Ενδιαφέρομαι για:
- ΟΛΑ!!
- ακόμα και για αρχεία από δικιά σας ψηφιακή σε κάποιο γήπεδο που πήγατε(ειδικά των Ολυμπιακών αγώνων αν εχετε..)
Οποιαδήποτε μορφή αρχείου που θα παίζει στον Η/Υ μου!

Επίσης μια φανέλα του Ginobilli ή ακόμα καλύτερα του David Rivers είναι αρκετά ευπρόσδεκτο αντάλλαγμα!

*Οποιαδήποτε ανταλλαγή θα γίνει με συνάντηση.
dizzy_fingers
QUOTE
-Αγώνες των Ολυμπιακών αγώνων της Αθήνας(ιδίως τους τελικούς και τους ημιτελικούς).Για το τελευταίο ενδιαφέρομαι και για προσωπικά video,αν κάποιος πήρε και την ψηφιακή του μαζί!


Έχω λίγες φάσεις από τον αγώνα USA-Australia τραβηγμένες από ψηφιακή βιντεοκάμερα. Ο ήχος έχει κάποια προβλήματα και η θέση που μου βάλανε ήταν ελεεινή, αλλά βλέπεις τον Iverson και άλλους από κοντά.


QUOTE
Αμέτρητα video όπως 4 τοπ τεν του Michael(assists,amazings,dunks,plays) του Allen Iverson,του Manu Ginobilli του Jason Williams,διάφορα remix κτλ..


Αν είναι μικρότερα των 8ΜΒ γιατί δεν τα ανεβάζεις στο download section?
Air Kef
Νομίζω ότι τα περισσότερα είναι γύρω στα 30ΜΒ το καθένα τουλάχιστον.. biggrin.gif
Έχω πάντως κάι κάποια μικρότερα από 8 MB αλλά έχω μπερδευτεί με το πως τα ανεβάζεις.Ευχαρίστως πάντως.Κι εγώ download τα έκανα!
Στους Ολυμπιακούς είχα μια μπουρούχα ψηφιακή και έχω μόνο μία ας πούμε καλή του Ιverson..Ήταν και στο ΟΑΚΑ που είναι μεγαλύτερη η απόσταση από το παρκε..
LEFTERIS733
Γιατι μεχρι 8 mb?
dizzy_fingers
O server μας επιτρέπει απευθείας upload μέχρι τόσο (μπορούμε να το αλλάξουμε, αλλά πρέπει να βρώ ένα άτομο πρώτα).
Εγώ έχω καταφέρει να ανεβάσω μεγαλύτερα αρχεία γιατί έχω πρόσβαση στο ftp.

Μιας και εμφανίστηκες, δε μου στέλνεις και το βίντεο του Μάραβιτς? Έχω βαρεθεί να στο ζητάω...
LEFTERIS733
(μας τα'πρηξες με το βιντεο του μαραβιτς...)

Προσπαθησα να στο στειλω και δεν μπορουσα.Θα ξαναπροσπαθησω αλλιως σε καμια συναντηση...
Air Kef
QUOTE(dimitrisp)
Καλημερα. Σε ευχαριστω για το καλοσορισμα. Εμπαινα σαν επισκεπτης 2 μηνες αλλα δνε ειχα βρει χρονο να εγγραφω.

Ναι ειμαι μελος των Πελαργων (εδω και 1 μηνα βασικα ο συνδεσμος ειναι καινουργιος κλπ ετοιμαζομαστε για Ισπανια ομως απο τωρα)

Σε αυτα που ρωτησες

υλικο απο Ιαπωνια δεν εχω απο βελιγραδι ομως εχω καποιο φωτοστορυ ας πουμε 2 CD ειναι. Δεν ειναι απο δικια μου καμερα αλλα οκ ρυθμιζεται να στα δωσω αυτο ευκολα.

Το ματς στην Σαραγοσα που η ομαδα μου τα θαλασωσε παλι τοτε το εχω ΟΣΦΠ-ΠΑΟ. Οποτε μην σε ανησυχει κ αυτο.

Δεν μου εγραψες τι αλλο εχεις απο ΝΒΑ και Εθνικη Ομαδα. ΝΒΑ ψαχνω μονο all star games. Απο εθνικη ψαχνω οτι υπαρχει. Τον τελικο του 89 τον θελω δεν βρισκεται και ευκολα. Επισης απο 1987 μου λειπουν οι 5 πρωτοι αγωνες μεχρι τα προημιτελικα υπαρχει τιποτα? Ειχε βαλει η sportime παλια την συλλογη ολη αλλα δεν την ειχα προλαβει.

Απο Ιαπωνια θα εχω ολους τους αγωνες της Εθνικης αλλα θα παρει καιρο μιας και ειναι σε avi - torrent μορφη υπαρχουν ολα αυτα ευκολα και η ποιοτητα απο το λιγο που ειδα ειναι αρκετα καλη για avi στο blue-white GT ta exei.

ναι συνεχιζουμε και στο τοπικ στειλε reply εκει.


πες μου ομως τι αλλο εχεις απο 89 (πλην ημιτελικο) 87 εθνικη ομαδα και ΝΒΑ all star games ειτε σε ΠΜ ειτε στο φορουμ

καλη σου μερα

Υ.Γ. ελπιζω να απαντησα σε ολα για αυτο εκανα και quote

Υ.Γ.2 Θα ψαξω σε χρυση ευκαιρια παντως κατι πηρε το ματι μου που πουλανε παλια παιχνιδια

Υ.Γ.3 οποτε κατεβεις αθηνα ενημερωσε με 3 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ για να βρεθουμε να σου δωσω σαραγοσα να μου δωσεις τρελικο 89 σιγουρα


Δημήτρη έχω ότι βλέπεις .Ότι άλλο προστεθει από κάποια συνάντηση που πιθανως γίνει με τον μορφή θα το ποστάρω και στην αρχική λίστα και σε ξεχωριστό ποστ.

Απο Ευρωμπάσκετ 87 έχω απο τον προημιτελικο και μετά.

Από τώρα μπορώ να σου πω πως θα περάσω απο Αθηνα μια βδομάδα περιπου πριν τα χριστούγεννα,ενω η επόμενη φορά θα είναι περίπου στις 5-6-7 Ιανουαρίου.

Μολις ξέρω,θα ξέρεις και συ.Θα σου στείλω και το κντ μου όταν έρθει η ώρα!Θα τα ξαναπούμε μέχρι τοτε. icon_wave.gif
dimitrisp
QUOTE(Air Kef @ Nov 15 2006, 03:25 AM) *
Δημήτρη έχω ότι βλέπεις .Ότι άλλο προστεθει από κάποια συνάντηση που πιθανως γίνει με τον μορφή θα το ποστάρω και στην αρχική λίστα και σε ξεχωριστό ποστ.

Απο Ευρωμπάσκετ 87 έχω απο τον προημιτελικο και μετά.

Από τώρα μπορώ να σου πω πως θα περάσω απο Αθηνα μια βδομάδα περιπου πριν τα χριστούγεννα,ενω η επόμενη φορά θα είναι περίπου στις 5-6-7 Ιανουαρίου.

Μολις ξέρω,θα ξέρεις και συ.Θα σου στείλω και το κντ μου όταν έρθει η ώρα!Θα τα ξαναπούμε μέχρι τοτε. icon_wave.gif


Καλημερα. Δεν υπαρχει θεμα παρε τον χρονο σου και καποια στιγμη θα βρεθουμε απο κοντα ειτε σε συναντηση του εδω μπασκετφορουμ ειτε μεσα στις γιορτες. Απο 87 εχουμε ακριβως τα ιδια (προημιτελικο και μετα) και απο 89 μονο λειπει ο τελικος. Βεβαια μεχρι να ρθεις μπορει να τον εχω βρει cool.gif

Το F4 της Σαραγοσα θα στο γραψω παντως. Εγινε βρε, θα τα ξαναπουμε μεχρι τις γιορτες και με pm.

Καλη Συνέχεια

Δ. tongue.gif
Air Kef
Η πλάκα είναι,ότι μου τα είχαν δώσει σε ντβντ,όλα τα παιχνίδια του Γιουρομπάσκετ του 87,αλλά αντέγραψα απο τον προημιτελικό και μετά.

Αν θες μπορώ να σε φέρω σε επικοινωνια με τον άνθρωπο που τα έχει.Απλά να ξέρεις ότι μενει στην Σύρο!
dimitrisp
QUOTE(Air Kef @ Nov 15 2006, 03:37 PM) *
Αν θες μπορώ να σε φέρω σε επικοινωνια με τον άνθρωπο που τα έχει.Απλά να ξέρεις ότι μενει στην Σύρο!

Thx Air wink.gif

Δεν υπαρχει θεμα προς το παρων. Θα ειμαστε σε επαφη και οταν ερθεις βλεποντας και κανοντας icon_wave.gif
kolossos
Mε ενδιαφέρει οτισήποτε από Σαραγόσα και Τελαβιβ. Επίσης παιχνίδια του Παναθηναϊκού από το 2000 και πίσω και κυρίως με τον Οσφπ. Αν κάποιος έχει τον αγώνα με την Μπάκλερ Μπολόνια στην Γλυφαδα θα με κάνει να τον προσκυνήσω!
Διαθετω λίγα πράγματα, για οποιον ενδιαφέρεται...
-Ο τελευταιο τελικός του περσινού πρωταθλήματος του ΝΒΑ (πολύ καλή ποιότητα)
-Συνέντευξη Ομπράντοβιτς-Ιτούδη στον Σκουντή
-Τόφας-Άρης το 97 (η ποιότητα είνα από μέτρια ως κακή)
- Διάφορα άλλα βίντεο και φωτογραφίες με διάφορα μπασκετικά θέματα (π.χ όλα τα καλάθια του Κόπι στο ματς που έβαλε τους 81 πόντους
Επίσης κάτω στην Ρόδο έχω:
-Όλα τα ματς του τελευταίου Ευρωπάσκετ
-Τα Κερδισμένα φάιναλ φορ του ΠΑΟ εκτός από το ματς με την μακάμπι το 2000
-Το Κολοσσός-Φάληρο που ήταν το ελευταίο ματς την χρονιά που ανεβήκαμε
- Κολοσσός-Οσφπ πέρσι αν και δεν ξέρω αν το έγραψε τελικά το βίντεο γιατί ήταν χαλασμένο.
-ΊΣως έχω και παιχνίδια της εθνικής από του ολυμπιακούς του 2004 καθώς ους είχα ράψει όλους στο pc αλλά φοβάμαι ότι χάθηκαν σε κάποιο προβληματικό backup
dimitrisp
Καλημερα ανοιξε καινουργιο τοπικ και κανε copy το μηνυμα σου οπως λεει και στους κανονισμους αλλα και αν το ανοιξεις θα το δουν περισσοτεροι.

""3) Δε θα κάνετε τη δική σας αγγελία στο τόπικ κάποιου άλλου. Ανοίξτε νέο topic για να μη ενοχλήσετε αυτόν που το άνοιξε αλλά και για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας.""


http://www.basketforum.gr/forum/index.php?showtopic=796

Στο δια ταυτα θα με ενδιεφερε οποτε ξαναπας Ροδο να τσεκαρεις τους αγωνες της Εθνικης στους Ολυμπιακους Αγωνες του 2004. Τα υπολοιπα οχι. Τα περισσοτερα τα εχω απο Παναθηναικο.
Air Kef
Δημήτρη θα κατέβω αύριο Αθηνα αλλα θα φτάσω 11 το βράδυ και φεύγω Σάββατο στις 7.30 απο Πειραιά..Ο μονος τρόπος να γίνει ανταλλαγή ειναι να εισαι σταθμο Λαρίσης κατά τις 11 ή σταθμο ΗΣΑΠ του Πειραια κατα τις 7!
dimitrisp
QUOTE(Air Kef @ Dec 14 2006, 09:49 PM) *
Δημήτρη θα κατέβω αύριο Αθηνα αλλα θα φτάσω 11 το βράδυ και φεύγω Σάββατο στις 7.30 απο Πειραιά..Ο μονος τρόπος να γίνει ανταλλαγή ειναι να εισαι σταθμο Λαρίσης κατά τις 11 ή σταθμο ΗΣΑΠ του Πειραια κατα τις 7!

thx αλλα αυριο θα ειμαστε οικογενειακως σε γαμο υποχρεωσεις γενικως δυσκολος ο μηνας και εχει και δουλεια αρκετη.

Θα το βρω απο αλλου να σαι καλα για το ενδιαφερον.

Καλο ταξιδι και καλες γιορτες ευχομαι wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.