Help - Search - Members - Calendar
Full Version: BasketBall Summer Camps in Athens
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
BlueBoy
Παιδια θελω λιγο help!!!Θελω να μου πειτε καποια καλοκαιρινα μπασκετ καμπ τα οποια να βρισκονται στην Αθηνα (μονο στην Αθηνα)
Θελω να ειναι σοβαρα καμπ οπου να αξιζουν τον κοπο.....να ειναι σε στυλ Ροδοπουλου καμπ,Παπαλουκαμπ,Triple Crown καμπ
Θελω να μου δωσετε καποιες πληροφοριες σχετικα.....και αν μπορειτε δωστε μου και το site τους.....
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
C.P.3
QUOTE(BlueBoy @ Jun 24 2009, 21:28 ) *
Παιδια θελω λιγο help!!!Θελω να μου πειτε καποια καλοκαιρινα μπασκετ καμπ τα οποια να βρισκονται στην Αθηνα (μονο στην Αθηνα)
Θελω να ειναι σοβαρα καμπ οπου να αξιζουν τον κοπο.....να ειναι σε στυλ Ροδοπουλου καμπ,Παπαλουκαμπ,Triple Crown καμπ
Θελω να μου δωσετε καποιες πληροφοριες σχετικα.....και αν μπορειτε δωστε μου και το site τους.....
bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif


Kαι γιατι δν πας στο καμπ του ροδοπουλου εγω εκει θα παω φετος....??...Ειναι απο τα καλιτερα στην Ελλαδα...
Giorgos#4
γιατι λεει πως θελει να ειναι στην αθηνα...
BlueBoy
ναι...το θεμα ειναι να βρω στην Αθηνα....αμα μπορουσα να παω και Θεσσαλονικη ι πρωτη επιλογη θα ηταν ασφαλως το καμπ του Ροδοπουλου και ξερω οτι ειναι νουμερο ενα στην Ελλαδα...εγω ομως ψαχνω να βρω κατι στην Αθηνα που να ειναι το νουμερο δυο στην Ελλαδα......... οποιος ξερει ας προτεινει κανενα καμπ
C.P.3
QUOTE(Giorgos#4 @ Jun 26 2009, 16:46 ) *
γιατι λεει πως θελει να ειναι στην αθηνα...


Xalarwse re file mia kouventa eipa pos kaneis etc ok 8elei a8hna......
BlueBoy
καλα ρε παιδια προς Θεου μην αρχιζετε τωρα λογομαχιες μεταξυ σας εγω πιστευω ειμουνα ξεκαθαρος σε αυτο που ζητησα Λοιπον οποιος ξερει κανενα καμπ οπως ανεφερα και πιο πανω ας το αναφερει!!!!!!!!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.