Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Λ.Α Λέικερς-Ντένβερ
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > NBA > Past Seasons
NBAholic
lal1-sm.gif vs denv1-sm.gif

Σχόλια για τη σειρά αγώνων.
captain charisma
εδω το πλεονεκτημα το εχουν οι λεικερς,οι ντενβερ μπορει να εχουν καλες μοναδες αλλα δεν παιζουν σαν ΟΜΑΔΑ,στηριζονται περισσοτερο στις ατομικες προσπαθειες των αιβερσον και αντονι.σε αντιεση με τους λεικερς οπου ο μπραιαντ αφησε σε μεγαλο βαθμο τις ατομιστιες και παιζει πιο ομαδικα.με την επιστροφη μπινουμ δεν ξερω αν θα αντιμετωπιζουν προβλημα στη χημεια τους.λεικερς στα 5 παιχνιδια..
red pyramid88
Η λέξη άμυνα και για τις 2 ομάδες είναι κάπως καινούργια αλλά πιστεύω ότι οι Lakers είναι λίγο καλύτεροι σε αυτό το τομέα, οπότε και έχουν περρισσότερες πιθανότητες να περάσουν. Σίγουρα θα μετρήσει πολύ το αν θα βρεθούν οι σουτερς τους σε καλή φόρμα (δηλαδή οι Vujacic, Farmar, Radmanovic).

Ποντάρω στους Lakers με 4 - 2.
Flash
Η σειρά αγώνων που θα ήθελα περισσότερο να παρακολουθήσω. Τόσο γιατί με αυτές τις ομάδες το θέαμα θα πρέπει να είναι υπέροχο όσο και γιατί είμαι με τα μπούνια υπέρ των Λιμνάθρωπων σε αυτό το ζευγάρι (επίσης έχω την ελπίδα ότι μπορεί φέτος μετά από -εεεμ πόσα χρόνια Χόλικ ;- να δουμε τελικούς Βοστώνη -ΛΑ αλλά ας μην προτρέχω).

Πολλοί πιο ισορροπημένη ομάδα το ΛΑ στην φετινή περίδο με δυνατότητες για μεγάλα πράγματα. Με τον Κόμπε να συνεχίζει να σκοράρει πολύ αλλά αυτή τη φορά μοιράζοντας όποτε χρειασττί το παιχνίδι στους συμπάικτες του, με τον Ισπανό να καταφθάνει δίνοντας πολύτιμη βοήθεια στο ζωγραφιστό εντός και εκτός ρακέτας και τον Όντομ ως συνήθως να τα κάνει όλα και να συμφέρει. Μοναδικό σημαντικό μειονέκτημα η παραπάνω από την προσδωκόμενη αστάθεια των σουτέρ της ομάδας.

Για τους Ντένβερ τι να πει κανεις. Στην καλή τους μέρα μπορούν να σκοτώσουν τον οποιονδήποτε, Το ζητούμενο είναι πόσες καλές μέρες μπορούν να έχουν τώρα που η μπάλα θα αρχίσει να καίει...

Πιστεύω ΛΑ εύκολα ή δύκολα αλλά δεν αποκλείω για δεύτερη συνεχή χρονιά η πρώτη ομάδα της Δύσης να μας αποχαιρετά από πολύ νωρίς.
xoxli44
Οι Gangsters περασαν δυσκολα ειναι κ σε καλη κατασταση οι Lakers κ πιστευω οτι αυτοι εχουν το προβαδισμα.
Rondo
Λοιπόν το Ντένβερ είναι η πιο επιθετική ομάδα του πρωταθλήματος, τους πάω τρελά και του στηρίζω...Από την άλλη οι Λέικερς είναι μία πολύ αξιόλογη ομάδα που στηρίζεται στον Κόμπε κυρίως...Αν ο Μέλο και ο Άιβερσον είναι ζεστοί σε αυτή τη σειρά, οι Νάγκετς έχουν μεγάλη τύχη...Ποντάρω στο Ντένβερ σε 7 ματσάρες...
nikolas12
Lakers 4 ever and ever.Θα περασουμε με μεγαλη δυσκολια 4-3 και 4-2 αν τα δωσουμε ολα για να αποδειξουμε τι ομαδαρα ειμαστε.
morfi
QUOTE(Flash @ Apr 18 2008, 18:18 ) *
(επίσης έχω την ελπίδα ότι μπορεί φέτος μετά από -εεεμ πόσα χρόνια Χόλικ ;- να δουμε τελικούς Βοστώνη -ΛΑ αλλά ας μην προτρέχω).

Από το 1987.
NBAholic
Όσο κι αν θέλω κι εγώ ένα ματσάπ στους τελικούς (και λογικά και ο Στερν), φοβάμαι ότι οι Λέικερς λόγω σχετικής απειρίας κάπου θα την πατήσουν. Με τους Νάγγετς μάλλον θα τους εμπιστευτώ (σε 6 παιχνίδια, σχεδόν αποκλείεται να τους πάρουν διά περιπάτου), αλλά δεν ξέρω τι θα συμβεί σε πιθανή σειρά με τους Σπερς.
Μια πιο παλιά μου πρόβλεψη ήταν ότι ο ηττημένος των τελικών θα έχει ιστορικό ποσοστό επιτυχίας στους τελικούς 80%. Με άλλα λόγια, ότι θα αναμετρηθούν Σέλτικς-Σπερς...Αυτά πριν το 2ο μισό της σεζόν. Αργότερα, οι Σπερς έδειχναν σημάδια κόπωσης, αλλά το φινάλε ήταν και πάλι ενδεικτικό της δυναμικής τους.
Pierce
Θεωρω οτι οι Ναγκετς θα δυσκολεψουν ιδιαιτερως τους Λεικερς και θα τους κουρασουν υπερβολικα με το πολυ τρεξιμο ( αρκετα αρνητικο για το επομενο ζευγαρωμα ...) αλλα στο τελος ο Κομπι θα περασει. Πιστευω παντως οτι θα δουμε τα ωραιοτερα παιχνιδια για τον πρωτο γυρο σε αυτη τη σειρα biggrin.gif
lakersdynasty
Παιδια παιζει κανενα λινκ για τον αγωνα?

Το My P2P δεν δουλευει σε εμενα. Λεει οτι ειναι ολα απενεργοποιημενα. sad.gif
Rondo
Χωρίς να βλέπω το παιχνίδι καταλαβαίνω πως γίνεται στο πρώτο μισό ματσάρα...58-56 μπροστά οι Λιμνάνθρωποι με άφαντο τον Κόμπε που έχει 4 πόντους και τον Γκασόλ να ηγείται με 18 πόντους...Από την άλλη ο Μέλο και ο <<Άνσερ>> με 14...
NBAholic
Φαίνεται ότι μάλλον θα το πάρουμε το παιχνίδι, παρά την αστάθεια της ομάδας. 109-95 αυτή τη στιγμή, στα μέση του Δ΄. Νευρικός ο Κόμπι επιθετικά, έως και αρνητικός σε ένα μεγάλο διάστημα του αγώνα, αλλά ο Γκασόλ θυμίζει Ντάνκαν. Από τα καλύτερα φετινά παιχνίδια και του Γουόλτον, ενώ βοήθειες προσφέρει και ο Λαμάρ, ο οποίος ψιλο-τραυματίστηκε πριν λίγο.
Rondo
Λοιπόν οι Λέικερς 2 λεπτά πριν τη λήξη είναι μπροστά με 11 και δείχνουν πως θα κάνουν το 1-0...Οι Νάγκετς λοιπόν δεν παίζουν άμυνα, άρα δεν έχουν τη βασική προυπόθεση για να χτυπήσουν τη σειρά...Βέβαια είναι μόλις το πρώτο παιχνίδι...
Wilkinson
QUOTE(NBAholic @ Apr 21 2008, 00:32 ) *
Φαίνεται ότι μάλλον θα το πάρουμε το παιχνίδι, παρά την αστάθεια της ομάδας. 109-95 αυτή τη στιγμή, στα μέση του Δ΄. Νευρικός ο Κόμπι επιθετικά, έως και αρνητικός σε ένα μεγάλο διάστημα του αγώνα, αλλά ο Γκασόλ θυμίζει Ντάνκαν. Από τα καλύτερα φετινά παιχνίδια και του Γουόλτον, ενώ βοήθειες προσφέρει και ο Λαμάρ, ο οποίος ψιλο-τραυματίστηκε πριν λίγο.

Telika pws to eides to paixnidi?
lakersdynasty
Το πηραμε! biggrin.gif

128-114.

smiley.gif
B for Basketball
1-0
Rondo
Μην βιάζεστε, έχει δρόμο η σειρά...Πάμε Νάγκετς...Αν και θέλω τελικούς από τα παλιά λέικερς-σέλτικς...
lakersdynasty
QUOTE(Rondo @ Apr 21 2008, 00:58 ) *
Μην βιάζεστε, έχει δρόμο η σειρά...Πάμε Νάγκετς...Αν και θέλω τελικούς από τα παλιά λέικερς-σέλτικς...


Μωρε και εγω και ολος ο κοσμος θελουμε (λεμε τωρα) αυτο τον τελικο. Αλλα εγω τουλαχιστον τους βλεπω πολυ ασταθεις τους Λεϊκερς για να μπορεσουν να τα καταφερουν.

sad.gif

Αλλα δεν πειραζει ας περασουν απο τον πρωτο γυρο και μετα οτι καλητερο. Τι στο καλο εχουμε πλεονεκτημα εδρας σε ολη την West! Aς το παμε οπως το 88!

Ολες οι σειρες στα 7 παιχνιδια. tongue.gif

Αλλα εχουμε και ενα οπλο κρυμενο. Τον Μπαϊνουμ. Αν ειναι σε καλη κατασταση στον επωμενο γυρο θαναι μεγαλο συν.
nikolas12
Νομιζω πως ξεκινησαμε πολυ καλα αλλα εχουμε δρομο ακομα.Μη βιαστουμε να μιλησουμε.Ποτε ειναι το δευτερο ματς;
Rondo
QUOTE(hip-hop @ Apr 21 2008, 14:41 ) *
Νομιζω πως ξεκινησαμε πολυ καλα αλλα εχουμε δρομο ακομα.Μη βιαστουμε να μιλησουμε.Ποτε ειναι το δευτερο ματς;
Ξημερώματα Πέμπτης το επόμενο παιχνίδι της σειράς...Πιο συγκεκριμένα ξεκινάει στις 5:30 το πρωι της Πέμπτης...Αν δεν παίξουν άμυνα οι Νάγκετς οι Λέικερς θα περάσουν ξεκούραστα...Γιατί χτες το πρόβλημα δεν ήταν η επίθεση του Ντένβερ, αλλά η τρύπια άμυνα...
lakersdynasty
http://www.nba.com/playoffs2008/series/index.html

Ιδου το προγραμμα.

Το επωμενο παιχνιδι ειναι το πρωι της Πεμπτης και ωρα 2:30 το πρωι.

(Το 5:30 που γραφει ειναι σε Eastern Time απογευμα Τεταρτης δηλαδη 7 ωρες πισω απο την ωρα Ελλαδας)
NBAer
QUOTE(lakersdynasty @ Apr 21 2008, 00:54 ) *
Το πηραμε! biggrin.gif

128-114.

smiley.gif

Μετα απο 4 ημερες υπνου και απομονωσης(ειχα 4 ημερες υψηλο πυρετο και δεν ανοιξα καθολου το PC) ερχομαι και βλεπω τον Γκασολ να κανει οργια? ohmy.gif biggrin.gif
Καλα με την αμυνα( 24.gif ) των Ναγκετς ολοι προβλεπω να κανουν οργια σε αυτη τη σειρα και μου φανηκε περιεργο ο Κομπε να ειναι τοσο κακος(δεν το ειδα το παιχνιδι αλλα απο τα στατιστικα φαινεται), αλλα μια 50αρα του Κομπε την μυριζομαι.... biggrin.gif

Τελοσπαντων εχει ψωμι ακομα και αν γινει τωρα η "αναποδη" για τους Λεικερς δεν τους βλεπω καλα....
Εγω ηλπιζα οι Ναγκετς στο να σοβαρευτουν επιτελους αμυντικα και να δωσουν λιγη προσοχη, αλλα αυτοι εκει, επιμενουν στα γνωστα τους επιθετικα στανταρντ.... sad.gif

Ο μεγαλος τραυματιας ποτε επιστρεφει? Θα προλαβει αυτη τη σειρα?
B for Basketball
QUOTE(NBAer @ Apr 21 2008, 16:49 ) *
Ο μεγαλος τραυματιας ποτε επιστρεφει? Θα προλαβει αυτη τη σειρα?

Αν δεν αντιμετωπισουν σοβαρο προβλημα οι Λεικερς δεν περιμενουμε να τον δουμε σε αυτη τη σειρα!!
lakersdynasty
33-32 μπρωστα οι Λεϊκερς μετα το πρωτο δεκαλεπτο. ohmy.gif

Οτι ριχνουν και οι δυο ομαδες μπαινουν μεσα. Σημερα τα βαζει ο Κομπε (20 ποντοι με καλα ποσοστα) και οι υπολοιποι δεν ξερουν που ριχνουν. tongue.gif
lakersdynasty
43-36 οι Λεϊκερς με τους Κομπε και Γκασολ εξω.

Παιζει Σεντερ ο Μπενγκα! biggrin.gif
lakersdynasty
59-49 στο ημιχρονο. Ο Κομπε ειχε βαλει 10 συνεχομενα σουτ αλλα μετα εχασε 2-3 συνεχομενα.

Παντως καλα παει το παιχνιδι. Ουτε πολλες τρελες επιλογες ουτε τρελες πασες παιζουμε συγκεντρωμενα με εξτρα πασα ελευθερα σουτ (ευκολο με τους Ναγκετς) και ισως σε καποιο αλλο γυρο να δουμε τι μπορουν να κανουν οι Λεϊκερς και εναντια σε καποια ομαδα που δεν παιζει μονο επιθεση. tongue.gif

Χωρις να σημαινει οτι στο Ντενβερ τα πραγματα θαναι οπως εδω. Μην ξεχναμε την υποθεση "βιασμου" του Κομπε. wink.gif

Θα πεσει κραξιμο...
lakersdynasty
Tι ηθελα και μιλησα? icon_drunk.gif

Οι Ναγκετς ενα ποντο μπροστα 67-68. Παιζουν αμυνα ζωνης 2-3 και αρχισαμε τα χαζα τριποντα και Αγιος ο Θεος.

Αποτι φαινεται αποφασισαν να αφησουν τον Κομπε να σουταρει και μαρκαρουν ολους τους αλλους. Μεχρι τωρα τους βγαινει παντως.

Φορτωθηκαν νωρις με 5 φαουλ ο Οντομ και 4 ο Γκασολ αν θυμαμαι καλα...
red pyramid88
Νομίζω ο Όντομ έχει 4, όχι 5. Γενικά πάντως ως τώρα είναι δυστηχώς μέτριος sad.gif καμιά σχέση με τον τελευταίο καιρό και με τα όσα μπορεί να δώσει. Μακάρι να στρώσει στο τέταρτο. Ο Κόμπι έχει χαλαρώσει με τα σούτ και δίνει πιο πολύ πάσες τώρα. Και ενώ δεν το περίμενα, ο Γουόλτον αποδίδει και μάλιστα πολύ καλά.

edit:τι μίλησα ο γκαντέμης, μόλις πήρε ο Όντομ το 5ο του φάουλ....
lakersdynasty
Eνταξει βασικα ειναι πολυ διαφορετικο αυτο το παιχνιδι απο το προηγουμενο. Αρχισε διαφορετικα. Το θετικο ειναι οτι ο Κομπε κραταει ολους τους αλλους στο παιχνιδι και βρισκουμε λυσεις. Βαζει και ο Βουισιτς κανενα τριποντακι μαζι με τον Γουολντον.

Γενικα σαν ομαδα παιζουμε καλα. Για να δουμε...
red pyramid88
Όσο η ομάδα έχει Κόμπε έχει και ελπίδες! 49 πόντους και μάλιστα χωίς να το παλέψει στο τέλος? (κρίμα πάντως να μην σπάσει και το ρεκόρ). Ο Γκασόλ απλά καλός, μέτριος προς κακός Όντομ, πολύ καλός ο Βούγιασιτς, μαζί και ο Φάρμαρ, αλλά ξεχώρισε αρκετά ο Γουόλτον, ενώ ο Φίσερ έδωσε ότι χρειαζόταν.

Για τους Νάγκετς, καλό θα ήταν να παίξουν πιο ομαδικά και ο Άιβερσον να αφήσει τις τσαντίλες γιατί δεν βοηθάνε.

Πάμε ομαδάρα! icon_drunk.gif
NBAholic
Ένα από τα 2-3 κορυφαία παιχνίδια της πλέι οφ καριέρας του Κόμπι, ο οποίος προσπάθησε να εκδικηθεί για την προηγούμενη κακή βραδιά, όταν και οι απανταχού αμφισβητίες είχαν κάνει λόγο για παίκτη που πέφτει στα πλέι οφ, που εξαρτάται από τις βραδιές των συμπαικτών του κι άλλα ωραία.
Το καλύτερο, σκόραρε τόσους πόντους με ξεσπάσματα: 20 πόντοι στην πρώτη περίοδο κι άλλοι 19 στην 4η και μάλιστα σχεδόν όλοι σε κάθε περίοδο σε πολύ σύντομα χρονικά διαστήματα. Συν οι 10 ασίστ του, βέβαια.
mj23lbj23
Ο Κομπυ χθες ηταν παρα πολυ καλος.Επισης φετος ειναι η μεγαλη του ευκαιρεια αν παει τους Λεικερς τελικο να κερδισει ποντους στην συγκριση του με τον Τζορνταν.Διοτι αν και Τζορντανικος και περα απο συμπαθειες και αντιπαθειες στα εξι πρωταθληματα ο Τζορνταν ειχε καλυτερους συμπαιχτες και λιγοτερο ανταγωνισμο αναλογικα παντα με την εποχη.
Rondo
QUOTE(mj23lbj23 @ Apr 24 2008, 22:54 ) *
Ο Κομπυ χθες ηταν παρα πολυ καλος.Επισης φετος ειναι η μεγαλη του ευκαιρεια αν παει τους Λεικερς τελικο να κερδισει ποντους στην συγκριση του με τον Τζορνταν.Διοτι αν και Τζορντανικος και περα απο συμπαθειες και αντιπαθειες στα εξι πρωταθληματα ο Τζορνταν ειχε καλυτερους συμπαιχτες και λιγοτερο ανταγωνισμο αναλογικα παντα με την εποχη.

Φίλε δέχομαι ότι είσαι τζορντανικός αλλά η σύγκριση του Θεού με τον Κόμπε είναι από μόνη της για μένα ιεροσυλία...Θαυμάζω Κόμπε αλλά μέχρι εκεί...
mj23lbj23
QUOTE(Rondo @ Apr 24 2008, 23:51 ) *
Φίλε δέχομαι ότι είσαι τζορντανικός αλλά η σύγκριση του Θεού με τον Κόμπε είναι από μόνη της για μένα ιεροσυλία...Θαυμάζω Κόμπε αλλά μέχρι εκεί...

Νομιζω οτι ημουν σαφης και ανεφερα τους λογους τους για τους οποιους δεν αναφερεσαι αλλα πετας απλα ο Τζορνταν ειναι θεος.Το ξερω οτι ειναι θεος αλλα παντα θα βαζεις ολους τους παραγοντες κατω και θα βγαζεις τα συμπερασματα.Ο Τζορνταν ειναι ο κορυφαιος ολων των εποχων αλλα αυτο δεν μηδενιζει την προσπαθεια κανενος παιχτη να τον ξεπερασει.Το αν θα τα καταφερει η οχι ειναι αλλη συζητηση.Σου μηλαω και δεν χονευω τον Κομπυ αλλα οφειλω να αναγνωριζω καποια πραγματα.
mj23lbj23
QUOTE(Rondo @ Apr 24 2008, 23:51 ) *
Φίλε δέχομαι ότι είσαι τζορντανικός αλλά η σύγκριση του Θεού με τον Κόμπε είναι από μόνη της για μένα ιεροσυλία...Θαυμάζω Κόμπε αλλά μέχρι εκεί...

Επισης προσωπικα δεν μου αρεσει η λεξη ιεροσυλια και ο Κομπυ δεν τον εχει ξεπερασει τον Τζορνταν αλλα δικαιουται περας αμφιβολιας να μπαινει σε συγκριση με τον Τζορνταν αλλο αν ο Τζορνταν σε τελικη αναλυση υπερτερει.
Rondo
Καλά ας φτάσει στο τέλος της καριέρας του και τότε θα δούμε τι έχει κάνει ο πολύς Κόμπε...
red pyramid88
Τελίωσα το ματσάκι και έχουμε με άνεση κιόλας το 3 - 0. Πραγματικά απαγοήτευση η σειρά για εμένα, καθότι περίμενα πολύ πιο δυνατό το Denver. Νομίζω όλα τα λεφτά το βλέμμα του Iverson, πάω στοίχημα ότι σκεφτόταν ''άλλη μία ευκαιρία χάθηκε''. Όταν όλα αυτά γίνονται και χωρίς να κωπιάσει πολύ κανείς απο τους 3 καλύτερους σου παίκτες ( Bryant - Gasol - Odom), τότε τα πράγματα δείχνουν εξαιρετικά καλά. 41.gif

Κάτι που με κάνει αισιόδοξο είναι ότι η ομάδα συνολικά είναι πολύ πιο δεμένη και λογική απο ότι στην regular season και πιστεύω δείχνει ωριμότατη, χωρίς τα τρελά πάνω - κάτω που βλέπαμε στο μεγαλύτερο μέρος της χρονιάς. Πάμε ομαδάρα biggrin.gif 41.gif icon_drunk.gif
Rondo
Μπορώ να πω ότι η πρόβλεψη μου στη σειρά αυτή αποδεικνύεται 100% λανθασμένη!!! Απλά είχα προβλέψει ότι για να πάει η σειρά σε περισσότερα από 4 ή 5 παιχνίδια πρέπει οπωσδήποτε οι Νάγκετς να παίξουν άμυνα...Ε, δεν το έκαναν όλη τη χρονιά...Τώρα θα το έκαναν???Καλά να πάθουν λοιπόν...
benchwarmer
Σκουπααααααα...............

Μ' αρεσει που τους διναμε και ελπιδες. Αντε και του χρονου....
NBAer
QUOTE(benchwarmer @ Apr 29 2008, 15:55 ) *
Σκουπααααααα...............

Μ' αρεσει που τους διναμε και ελπιδες. Αντε και του χρονου....

Οι Ναγκετς ειναι για πολλες φαπες. Πιθανοτατα ειναι η ομαδα που αδικει περισσοτερο τον εαυτο της.
Τετοιοι παικτες και να χανουν χωρις μαχη? shot.gif
Rondo
QUOTE(NBAer @ Apr 29 2008, 15:58 ) *
Οι Ναγκετς ειναι για πολλες φαπες. Πιθανοτατα ειναι η ομαδα που αδικει περισσοτερο τον εαυτο της.
Τετοιοι παικτες και να χανουν χωρις μαχη? shot.gif

+1000

Αν είναι δυνατόν, περίμενα δυνατά παιχνίδια και θέαμα και είδα την πιο γρήγορη σειρά φέτος...
captain charisma
ισως η πιο ευκολη σειρα στα φετινα πλειοφς!περιμενα να κανουν και καμια 2 νικες οι ναγκετς αλλα με απογοητευσαν...παρολο που εχουν καλους παικτες δν παιζουν σαν ομαδα...ουτε αμυνα επισης γιατι σε ολα τα παιχνιδια εφαγαν κοντα στους 100 ποντους...τελικα και οι ναγκετς εχουν νοοτροπια λουζερ γιατι καθε χρονο αποκλειονται απο το πρωτο γυρο..
morfi
Όποιος πίστευε ότι η σειρά θα κράταγε πάνω από πέντε παιχνίδια, αγνοούσε δύο σημαντικούς παράγοντες. Το σημαντικότερο μειονέκτημα των Νάγκετς, την άμυνα, που ποτέ δεν έδειξε να τους ενδιαφέρει και δεν περίμενα να το κάνουν ούτε τώρα, και τη νοοτροπία των Λέικερς, που ξέρουν πως να καθαρίζουν τέτοιου είδους ομάδες. Πέρα για πέρα αναμενόμενο το sweep.
NBAer
QUOTE(morfi @ Apr 29 2008, 17:51 ) *
Όποιος πίστευε ότι η σειρά θα κράταγε πάνω από πέντε παιχνίδια, αγνοούσε δύο σημαντικούς παράγοντες. Το σημαντικότερο μειονέκτημα των Νάγκετς, την άμυνα, που ποτέ δεν έδειξε να τους ενδιαφέρει και δεν περίμενα να το κάνουν ούτε τώρα, και τη νοοτροπία των Λέικερς, που ξέρουν πως να καθαρίζουν τέτοιου είδους ομάδες. Πέρα για πέρα αναμενόμενο το sweep.

Εγω ηλπιζα οτι αυτη ηταν η ωρα τους! Και οτι θα σοβαρευτουν, θα συγκεντρωθουν και θα παιξουν λιγο αμυνα, αλλα και με λιγο παθος.
Αλλα αυτοι το βιολι τους..... sad.gif
nikolas12
Πολυ καλα οι Λεικερς εδειξαν ποιοι ειναι το αφεντικο στους Ναγκετς και οι υποθεσεις πολλων(οπως και η δικια μου)στην αρχη του τοπικ για 4-2 και 4-3 δεν νομιζω να βγουν αληθινες.Οντως red pyramid 88 το τριο Γκαζολ-Οντομ και Μπραινταντ δενει τελεια στην τριγωνικη επιθεση του Φιλ Τζακσον.Νομιζω πως ολα εχουν τελειωσει.Πολυ καλο ή μαλλον τελειο παιχνιδι απο Μπραιαντ το δευτερο παιχνιδι.
morfi
QUOTE(hip-hop @ May 2 2008, 20:20 ) *
Πολυ καλα οι Λεικερς εδειξαν ποιοι ειναι το αφεντικο στους Ναγκετς και οι υποθεσεις πολλων(οπως και η δικια μου)στην αρχη του τοπικ για 4-2 και 4-3 δεν νομιζω να βγουν αληθινες.Οντως red pyramid 88 το τριο Γκαζολ-Οντομ και Μπραινταντ δενει τελεια στην τριγωνικη επιθεση του Φιλ Τζακσον.Νομιζω πως ολα εχουν τελειωσει.Πολυ καλο ή μαλλον τελειο παιχνιδι απο Μπραιαντ το δευτερο παιχνιδι.

Kαλή χρονιά hip-hop...
Rondo
QUOTE(hip-hop @ May 2 2008, 20:20 ) *
Πολυ καλα οι Λεικερς εδειξαν ποιοι ειναι το αφεντικο στους Ναγκετς και οι υποθεσεις πολλων(οπως και η δικια μου)στην αρχη του τοπικ για 4-2 και 4-3 δεν νομιζω να βγουν αληθινες.Οντως red pyramid 88 το τριο Γκαζολ-Οντομ και Μπραινταντ δενει τελεια στην τριγωνικη επιθεση του Φιλ Τζακσον.Νομιζω πως ολα εχουν τελειωσει.Πολυ καλο ή μαλλον τελειο παιχνιδι απο Μπραιαντ το δευτερο παιχνιδι.

shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif shot.gif Παλαιοημερολογίτης είσαι???
nikolas12
Σορρυ παιδες τοσο καιρο δεν ημουν σπιτι μου αλλα ημουν στο χωριο μου που δεν εχω pc ετσι οσα ηθελα να πω τα ειπα σημερα μαζεμενα.
Ginobili
QUOTE(hip-hop @ May 2 2008, 18:13 ) *
Σορρυ παιδες τοσο καιρο δεν ημουν σπιτι μου αλλα ημουν στο χωριο μου που δεν εχω pc ετσι οσα ηθελα να πω τα ειπα σημερα μαζεμενα.

blink.gif
Απόλυτα σεβαστό...αλλά γιατί δεν χρησιμοποίησες χρόνο Αόριστο...???
Πάντως..πρώτη φορά βλέπω κάτι τέτοιο... w00t.gif w00t.gif w00t.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.