Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Live game scores
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στο γραφείο του προέδρου > Νέα-ανακοινώσεις
dizzy_fingers
Καλησπέρα.

Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα, στο overplay ενεργοποιήθηκαν δύο νέες υπηρεσίες τις οποίες θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε από το φόρουμ.

Αυτές αφορούν την ενημέρωση για τα ζωντανά αποτελέσματα των αγώνων της Α1 και του ΝΒΑ.

Απλά μπείτε στο φόρουμ και κλικάρετε στην status bar (πάνω πάνω, εκεί που έχει τα λινκ για Help, Search, Members...) τα αντίστοιχα λινκ "A1 Games Live Scores" και "NBA Games Live Scores".

Σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε να σας διευκολύνει η νέα αυτή προσθήκη του overplay.

Φιλικά, η ομάδα του overplay.
peace.gif
NBAholic
QUOTE
Καλησπέρα.


Kαλησπέρα


QUOTE
Σας ενημερώνουμε ότι από σήμερα, στο overplay ενεργοποιήθηκαν δύο νέες υπηρεσίες τις οποίες θα μπορείτε να χρησιμοποιήσετε από το φόρουμ.

Αυτές αφορούν την ενημέρωση για τα ζωντανά αποτελέσματα των αγώνων της Α1 και του ΝΒΑ.


Καλώς


QUOTE
Απλά μπείτε στο φόρουμ και κλικάρετε στην status bar (πάνω πάνω, εκεί που έχει τα λινκ για Help, Search, Members...) τα αντίστοιχα λινκ "A1 Games Live Scores" και "NBA Games Live Scores".


ΟΚ








ΥΓ. Sorry για τις "ελαφρώς" σύντομες απαντήσεις μου, αλλά μέχρι να με βάλει το μόντεμ μου στο ίντερνετ, έχασα το ισοδύναμο της ανάγνωσης 57 boxscores...Οπότε, από ενημέρωση χόρτασα σήμερα! Αντικειμενικότερη προσπάθεια, εν ευθέτω χρόνω.
marios
ΑΥΤΟΣ Κ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΞΧΡΟΝΙΣΜΟΣ 19.gif
ΑΝΤΕ Κ ΣΕ online ΜΗΧΑΝΗ ΠΟΥ ΠΑΡΑΓΚΕΛΝΕΙ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΑΡΕΣΚΕΙΑΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ'ΟΙΚΟΝ tongue.gif
well done ppl 41.gif
stormy
Μπράβο, πολύ ωραία προσθήκη wink.gif 41.gif
Warrior
Να μαι και εγω...biggrin.gif

Nα υποθεσω οτι μονο το δικο μου "κωλομηχανημα"..δεν βγαζει τιποτα οταν κλικαρω
στο status bar.. τα νεα λινκ,ε??
sad.gif

Anyway εξαιρετικη προσθηκη Σπυρο 41.gif
Kαι ας μην μπορω να τη χρησιμοποιησω sad-smiley-009.gif
emperor
Mπράβο και από μένα Σπύρο
IraTmac
έχω χάσει τη μπάλα...

επαγγελματική δουλειά 41.gif
dizzy_fingers
Warrior, τα pop up παράθυρα στα επιτρέπει ο browser σου?
Όταν σου έρχεται pm για παράδειγμα και σου βγαίνει ένα μικρό παραθυράκι...τέτοιο πετάγεται και στα live scores.

Ή σου βγαίνει αλλά είναι κενό?
Warrior
Κοιτα,πριν λιγο καιρο μου επιτρεπονταν πολλα πραγματα,μετα κατι περιπετειες που
ειχα ομως τα χει παιξει το pc...δεν βγαινει ακρη.Ας πουμε οταν γραφω καποιο ποστ..
δεν μπορω να επιλεξω τιποτα απο τα παρευρισκομενα...μονο οτι πληκτρολογησω..

Ας πουμε χθες δεν μπορουσα να σβησω το ποστ(thanks κιολας biggrin.gif )...Aστα να πανε..

Αυτο το warn 0% που μου γραφει,τι ειναι?
dizzy_fingers
Το warning system.
Απλά είχα ξεχάσει να το ενεργοποιήσω.
Το έβαλα για βλέπει ο καθένας το warning level του (έχει 0% που είναι το κανονικό και στο οποίο είστε οι περισσότεροι, 50% που είναι η πρώτη κίτρινη κάρτα και 100% που είναι η δεύτερη κίτρινη και κόκκινη που σημαίνει ban wink.gif )

Μην ανησυχείς όμως...εφόσον είναι στο 0% δεν τρέχει τίποτα.


Όσον αφορά τον υπολογιστή σου...δεν του τραβάς ένα φορμάτ να ηρεμίσει? 19.gif
NBAholic
Ισχύει και για σένα το Warning System?

Μην αγριεύεις, μια ερωτησούλα έκανα. tongue.gif
dizzy_fingers
Όχι και τώρα εσύ έχεις 99,99999999% warning για την ερώτηση που έκανες guns.gif.

Βασικά, να λέμε την αλήθεια, χθες με μπάναρα και μου απαγόρευσα την είσοδο στο φόρουμ γιατί έχασα το ματς της ΑΕΚ... 40.gif
tongue.gif

Αλήθεια, επειδή δε μπορώ να το τσεκάρω, εσείς βλέπετε το δικό σας warn μόνο ή και των άλλων?
IraTmac
εγώ βλέπω μόνο το δικό μου και μπορώ να πω οτι είναι αξιολάτρευτο w00t.gif 50%!

μπορώ να πάω στο 75% ή πάει κατευθείαν 100% 19.gif

υγ. πρώτη φορά βλέπω warning system που να ανεβαίνει 50-50% blink.gif . συνήθως ανεβαίνει 5-10% ανάλογα με το παράπτωμα. για περισσότερες πληροφορίες στείλτε μου πμ, έχω 12 master στην warningολογία cool.gif
dizzy_fingers
Απλά φρόντισε να μην τα κάνεις 13...

Το σύστημα, όπως αναφέρεται και στους κανονισμούς, έχει μία προειδοποίηση στο 50% και στο 100% καίγεσαι (αποκλεισμός μέλους).

Αν το κάναμε ανά 5%, τότε δε θα είχαμε άλλη δουλειά από το να αλλάζουμε το level του κάθε μέλους ανά λιγο, καθώς η ευαισθησία του συστήματος θα ήταν μεγαλύτερη (με μία βρισιά 5%...με δύο 15%? ).

Αυτά.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.