Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
dizzy_fingers
Αν είσαι τόσο χάλια τότε πώς κάθεσαι και γράφεις εδώ?
Δοκίμασε να καταπιέσεις την ψυχολογία σου κάνοντας κάτι δημιουργικό που είχες αναβάλλεις εδώ και καιρό και θα δεις ότι σιγά σιγά θα αρχίσεις να νιώθεις καλύτερα.
rchos
QUOTE
Αν είσαι τόσο χάλια τότε πώς κάθεσαι και γράφεις εδώ?


ελα μου ντε!δεν ξερω!μαλλον ξερω γιατι!δεν εχει νοημα παντως να το πω γιατι!
βεβαια δεν ηταν το πρωτο πραγμα που εκανα να γραψω εδω!το οτι εφτασα να γραψω και εδω δειχνει το μεγεθος του προβληματος!
kostasvc15
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 14 2007, 08:25 PM) *
Το Σάββατο δίνω προφίσιενσι για το Μίσιγκαν και επιτέλους θα φύγει αυτό το βάρος από πάνω μου.

Καλη τυχη αδερφε!Εγω τη Κυριακη παω Συρο για σφαιρα. icon_drunk.gif
QUOTE
Το Πάσχα δουλεύω τη Μεγάλη Βδομάδα μέχρι και την Μεγ. Πέμπτη και θα πάω μόνο για λίγες μέρες στη Νάξο. Δεν πειράζει κάτι είναι κι αυτό.

Ελα και Παρο ρε,να παιξουμε κανενα μπασκετακι. biggrin.gif
IlyaZ
Yπάρχει περίπτωση να σε κάνει να νιώσεις καλύτερα το πόσο χάλια περνάει κάποιος άλλος; Αν θες, ευχαρίστως να αρχίσω.
rchos
οχι βρε φιλε καλυτερα δεν θα με κανει!παρηγορια στον αρρωστο που λενε ειναι!πολυ επιδημια ρε γμτ οπως ειπε και ενας φιλος!πολυ στεναχωρια!
IlyaZ
κοριτσάκι είμαι, και παρ'όλα αυτά εγώ θα στα πω να ξαλαφρώσω.

Δίνω εξετάσεις Παρασκευή-Σάββατο-Κυριακή, διπλά μαθήματα το ΣΚ κι όπως διαπιστώνεις, το μόνο που ΔΕΝ κάνω είναι να μελετάω.

Είμαι ένα χρόνο τώρα σε μια ξένη πόλη, όπου δεν έχω κανένα δικό μου άνθρωπο, με τα άτομα του χώρου μου δεν έχω κανένα κοινό, δεν έχω παρέα(που να με εκφράζει) να πιω ούτε έναν καφέ, έχω να δω τους συγγενείς μου 2,5 μήνες, έχω μετακόμιση ολόκληρου σπιτιού στις 31 του μηνός, ενώ δίνω προφορικά στις 26, τελευταία φορά που μπήκε άνθρωπος (εκτός εμού) στο σπίτι μου ήταν πριν δύο εβδομάδες που ήρθε ο μεσίτης να το δει, ήρθε σήμερα ο αδερφός μου Θεσ/νίκη και δεν πρόλαβε να με δει.... Παρ'όλα αυτά, είμαι καλά.... Να συνεχίσω;
Anaz
QUOTE
Δοκίμασε να καταπιέσεις την ψυχολογία σου κάνοντας κάτι δημιουργικό που είχες αναβάλλεις εδώ και καιρό και θα δεις ότι σιγά σιγά θα αρχίσεις να νιώθεις καλύτερα.
Το αποφασισε!Θα κανει κατι που αναβαλλει καιρο! basketforum meeting!Μεταμεσονυχτια μονο για ειδικα μελη συνηθισμενα σε αυτες τις συνθήκες!! biggrin.gif
icon_drunk.gif icon_drunk.gif
rchos
δεν ξερω τι να σου πω!το γμτ ειναι οτι εισαι θεσ/νικη!ε αναζ?ενας απο τους λογους ειναι οτι δυστηχως πολυ στεναχωρια βλεπω γυρω μου!
την κανω τωρα παω να ξεσκασω με εναν φιλο!ο οποιος καλο θα ειναι να ετοιμαστει να ξεκινησει και αυτος!να μην τον περιμενω πολυ!
Anaz
ετοιμος!!εφυγα.. smiley.gif
με μαλλι που δεν προλαβα να φτιαξω!Σκουπα που λεει κι ο ντιζυ!Ελπιζω να μη μου απαγορευσουν την κυκλοφορια.. laugh.gif
Keyser_Soze
Γιατί ρε παιδιά τέτοια κατάθλιψη;;; Βάλτε λίγη μουσικούλα να ακούσετε, θα νιώσετε καλύτερα...
Αύριο πρεπει να ξυπνήσω στις 10 να πάω στη δουλειά και βαριέμαι του θανατά να σηκωθώ από την καρέκλα και να πάω στο κρεβάτι.

Ωραιά μαγκιά το νέο fast reply. Σε κέφια βλέπω σήμερα ο καλός μας ο Αντμίν (Σλουρπ!) tongue.gif tongue.gif

QUOTE
τελευταία φορά που μπήκε άνθρωπος (εκτός εμού) στο σπίτι μου ήταν πριν δύο εβδομάδες που ήρθε ο μεσίτης να το δει
Ελπίζω τουλάχιστον να ήταν κανένας ωραίος... Αλλά αν κρίνω από τον τρόπο που γράφεις μάλλον θα μοιάζει με τον Τσάκωνα...


Μήπως τυχαίνει να είναι κανείς μέλος στο demonoid.com; Όποιος είναι μέλος ας μου στείλει ενα invitation code, pleaseeeee...!!!!
IlyaZ
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 15 2007, 12:13 AM) *
Ελπίζω τουλάχιστον να ήταν κανένας ωραίος... Αλλά αν κρίνω από τον τρόπο που γράφεις μάλλον θα μοιάζει με τον Τσάκωνα...


Χαχα, ένας κυριούλης ήταν μωρέ στα 60. Δεν είμαι ΤΟΣΟ απελπισμένη!
rchos
anaz παιδι μου τι κανεις ξυπνιος τετοια ωρα?
Anaz
Koυβεντιαζα μ'εναν σοφό μεγαλα φιλοσοφικα ζητηματα...Τι ειναι η ζωή,που βαδιζουμε,γιατι υπάρχουμε, τι νουμερο σουτιεν φοράει η Μπεζεντάκου.. Που να στα λέω...
rchos
καλα αυτο με την Μπεζεντάκου ειναι ερωτημα που απασχολει πολυ κοσμο!μαλλον θα απασχολει πολλες γενεες ακομη!
σημερα ο αναζ πηρε λιγη απο την σοφια! wink.gif βεβαια ειναι και δασκαλος!εχει εμπειριες!εχει ζησει πολλα!οταν ανοιξουν οι εγγραφες για τους σοφους εχει προτεραιοτητα! smiley.gif
Anaz
QUOTE
βεβαια ειναι και δασκαλος!εχει εμπειριες!εχει ζησει πολλα!
Ετσι ετσι...
QUOTE
οταν ανοιξουν οι εγγραφες για τους σοφους εχει προτεραιοτητα!
Απλα προσκυνω.. 77.gif Για να ανταποδώσω θα σε βάλω στο ΔΣ της "Κοινωνικής Δρασης".. cool.gif biggrin.gif

Πεσε για υπνο τωρα γιατι εχει 8 η ωρα ξυπνημα!η μηπως μπορεις ΚΑΙ να κοιμασαι και να ποσταρεις ταυτοχρονα..? ohmy.gif wink.gif tongue.gif
apkat
Kαι εγω θελω μια συναντηση με σοφο ηια να μου ανοιξουν οι πυλες των σοφων.. tongue.gif
rchos
QUOTE
Πεσε για υπνο τωρα γιατι εχει 8 η ωρα ξυπνημα!η μηπως μπορεις ΚΑΙ να κοιμασαι και να ποσταρεις ταυτοχρονα..?


δεν κολλαω σε τετοια!απλα το μωρο μου(υπολογιστης tongue.gif ) ειναι σε αλλο δωματιο απο κει που κοιμαμε οποτε δυσκολο!αν γινοταν να ποσταρω απο το κιν κανενα προβλημα! wink.gif

οσο για την κοινωνικη δραση θα το μονταρουμε να βοηθησουν και οι σοφοι καπως! wink.gif


QUOTE
Kαι εγω θελω μια συναντηση με σοφο ηια να μου ανοιξουν οι πυλες των σοφων..


καθε πραγμα στον καιρο του και ο κολιος τον αυγουστο! wink.gif
συντομα θα ερθει και η σειρα σου νεαρε!
Anaz
Εσυ ρε αλητη (apkat) να απαντησεις πρωτα στο μηνυμα που σου'στειλα σημερα!! shot.gif
Αυριο apkat με το καλο πρωι-μεσημερι αν δεν εχουμε δουλειες κανονιζουμε για κανα καφεδακι αν ειναι.. cool.gif
Και αν ειναι καλο παιδι,προσκαλουμε και τον ντιζυ..

Τι εγινε ρε παιδια..?Ο Thrylos τωρα που εβαλε dsl μου φαινεται θα μπει στο κλαμπ.. biggrin.gif wink.gif
rchos
QUOTE
Και αν ειναι καλο παιδι,προσκαλουμε και τον ντιζυ..


πρεπει βασικα να αποδειξει οτι το θελει!
οτι το χει αναγκη πολυ βρε αδερφε! tongue.gif
apkat
Βρε αναζ στελνεις κατι ωρες μηνυματα.. tongue.gif Ακου 11:55..Εγω εκεινη την ωρα εβλεπα το δευτερο η το τριτο ονειρο.. tongue.gif

Για αυριο δυσκολο γιατι εχω διαφορα μαθηματα..Υποσχομαι ομως και δεσμευομαι μουσικη συναντηση και καφε μεσα στο Παρασκευοσαβ/κο..Αντε γιατι ευθυνομαι σε μεγαλο ποσοστο για την αναβολη που εχει παρει αυτο το ζητημα..
Pierce
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 14 2007, 10:25 PM) *
Το Σάββατο δίνω προφίσιενσι για το Μίσιγκαν και επιτέλους θα φύγει αυτό το βάρος από πάνω μου.

Αμέσως θα πάω να πάρω ηλεκτρική κιθάρα να κάνω επιτέλους κάτι που πραγματικά γουστάρω.

Θα πάω με τον αδερφό μου να πάρουμε σκύλο (εγώ ήθελα χάσκι ρε γμτ αλλά μάλλον θα υπερισχύσει αυτό που θέλει ο αδερφός μου, γιατί αυτός θα αναλάβει το μεγαλύτερο μέρος της φροντίδας του, και θα πάρουμε τελικά γκόλντεν ριτρίβερ).

καλυτερα γκόλντεν ριτρίβερ. αν και μαδανε λιγο(πολυ) ειναι πανεξυπνα ενεργητικα και πανεμορφα σκυλια. εχει η ξαδερφη μου και οποτε παω σπιτι της δεν ξεκολλάω απο πανω του tongue.gif
thrylos7
QUOTE
Να δω ποση ώρα θα έυχεστε ακομα..

Δν εχει γενέθλια ο ανθρωπος..!Ουτε η ονομαστικη του εορτή ειναι!


QUOTE
χμ...μας κορόιδεψε δλδ...δεν πειράζει...του ευχόμαστε τώρα και όταν θα είναι η κανονική του γιορτή δεν θα του πούμε τπτ χαχα


Κι όμως παίδες! Γιόρταζα κανονικά στις 13/3 (όταν και τα ποστάρατε αυτά)... Κι εγώ τώρα το έμαθα.. Απίστευτο έτσι;
Keyser_Soze
Δε ξέρω τι μ@λ@κί@ μ' έχει πιάσει και ποστάρω σε παμπάλαια ποστ στις νέες γνωριμίες... icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
apkat
Nα ρωτησω κατι;;

(ρητωρικο ηταν το ερωτημα) tongue.gif Κατεβαζα καποιες ταινιες απο το μπιτ τορρεντ και κοιτωντας στους φακελους τους παρατηρησα οτι υπαρχουν καποια αρχεια υποτιτλων 20 ΜΒ περιπου τα οποια ομως δεν ανοιγουν με το προγραμμα που βλεπω την ταινια ουτε ξερω γενικα με ποιο αρχειο να τα ανοιξω(ουτε εγω ουτε ο υπολογιστης)..Φανταζομια θα υπαρχει καποιο προγραμμα που να μπορω να κατεβασψ ωστε να παιζουν και οι υποτιτλοι και οποιος ξερει καλο θα ηταν να μου πει γιατι αλλιως kill.gif

υ.γ: οχι οτι εχω προβλημα με τα αγγλικα αλλα αφου εχω υποτιτλους γιατι να κουραζομαι;; tongue.gif
dizzy_fingers
Κατέβασε το vob sub και όποτε παίζεις το βίντεο με media player θα σου δείχνει τους υπότιτλους (αρκεί να έχουν το ίδιο όνομα με το αρχείο του βίντεο).
sihainas
Κοίτα γενικά για να παίξεις τους υπότιτλους χρειάζεσαι το VobSub το οποίο θα το βρείς στο dvd.stuff.gr

Τώρα για αυτό το αρχείο των 20mb τι να σου πω δεν ξέρω...είναι τεράστιο...
rchos
η μπορεις να κατεβασεις το vlc player η το gom player που εχουν απο μονοι τους επιλογες να εισαγεις υποτιτλους και αν ειναι και το ιδιο ακριβως ονομα τους παιζουν αυτοματα!
apkat
To vlc το εχω αλλα δεν παιζει τους υποτιτλους..Τεσπα σας ευχαριστω πολυ ολους..Θα σας πωα να τα καταφερα τελικα..
apkat
Και τωρα αναζ με την πολιτικη-εκνευριστικη-σου παρεμβαση tongue.gif tongue.gif tongue.gif ωρα να πας για υπνο μηπως και καταφερουμε να δουμε ματς σημερα γιατι ωρες δεν εμειναν πολλες..


Αντε ολο παρεμβασεις εισαι εκει που δε σε ρωταει κανεις!!!!! tongue.gif tongue.gif
NBAholic
1) Θυμάμαι ότι κάποιος φίλος είχε παρατηρήσει ότι η σελίδα του φόρουμ φόρτωνε πιο αργά τον τελευταίο καιρό στον υπολογιστή του. Πλέον, το ίδιο κάνει και σε εμένα, κάτι που δεν ισχύει για οποιανδήποτε άλλη διεύθυνση. Αφότου φορτώσει για κάποιο διάστημα, βγαίνει η ένδειξη "ολοκληρώθηκε" στην κάτω μπάρα, ενώ ακόμη επικρατεί μόνο το γκρι φόντο και έκτοτε πρέπει να περιμένει κανείς περίπου 20-30'' μέχρι να φορτώσει κανονικά. Μερικές φορές μάλιστα, η σελίδα αρχικά εμφανίζεται σε επιμήκη μορφή, δηλαδή με ένα τεράστιο κενό μεταξύ του τίτλου του υποφόρουμ και του μηνύματος στα δεξιά.

2) Το ότι υπήρχε πιθανότητα να μη βρω τη σημερινή Sportime, με το ΝΒΑ DVD, το θεωρούσα δεδομένο. Το ότι θα έστελναν όμως στην περιοχή μου (αν όχι σε όλη τη Θεσ/νίκη) ΜΟΝΟ τεύχη με προσφορά την τσοντοταινία και τον ποδοσφαιρικό Ολυμπιακό, αποτελεί πρόκληση, αν όχι προσβολή. Όχι ότι είχα ποτέ σε ιδιαίτερη εκτίμηση τους διανομείς, αλλά ειλικρινά, τι διάολο προσπαθούν να πετύχουν; Φταίνε μετά οι Βορειοελλαδίτες, όταν προβαίνουν σε υποτιμητικά σχόλια για το σνομπισμό των Αθηναίων;
dizzy_fingers
QUOTE
Φταίνε μετά οι Βορειοελλαδίτες, όταν προβαίνουν σε υποτιμητικά σχόλια για το σνομπισμό των Αθηναίων;

Εξαρτάται. Αυτοί που μας βρίζουνε παίζουν ποδόσφαιρο και βλέπουν τσόντες? smiley.gif
Alexmei
Να ρωτίσω γιατί στο καλό με πετάει συνέχεια έξω;;;;; κάθε φορά που πάω στην αρχική σελίδα του φόρουμ, πρέπει να κάνω πάλι Log-in! μου έχει σπάσει τα νεύρα angry_red.gif
diama13
Μηπως ξερει ποιος εισαι?? rolleyes.gif peace.gif
liolias
QUOTE(Alexmei @ Mar 19 2007, 09:25 PM) *
Να ρωτίσω γιατί στο καλό με πετάει συνέχεια έξω;;;;; κάθε φορά που πάω στην αρχική σελίδα του φόρουμ, πρέπει να κάνω πάλι Log-in! μου έχει σπάσει τα νεύρα angry_red.gif


Δοκιμασε να σβησεις τα cookies και κανε ξανα log in.
Alexmei
(χτες τα έκανα):

έκανα delete όλη το history, του είπα να με θημάτε και έκανα να θημάτε τον κωδικό το mozzila, και πάλι τώρα μου λέει να κάνω Log-in....

(επίσης τώρα π πήγα να κάνω add reply, έπρεπε να ξανακάνω)
Alexmei
ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΩ LOG-IN και πατάω σε άλλη σελίδα είμαι πάλι έξωωωωωωωωωωω shot.gif shot.gif
thrylos7
Κοίταξέ το Σπύρο, είχα κι εγώ ένα τέτοιο πρόβλημα μόλις τώρα...
dizzy_fingers
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?act=Login&CODE=06

Κλικάρετε αυτό το λινκ και πείτε μου μετά τί πρόβλημα σας βγάζει.
thrylos7
QUOTE
Your password field was not complete
apkat
Εμενα τιποτα.. banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif banana.gif

Μολις ειδα οτι εφτασα και τα 500 ποστ..Τι να πω;;Απλα δοξαστε με..
Alexmei
QUOTE(dizzy_fingers @ Mar 20 2007, 08:47 PM) *
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?act=Login&CODE=06

Κλικάρετε αυτό το λινκ και πείτε μου μετά τί πρόβλημα σας βγάζει.



εγώ κάνω Log-in, πατάω στο NBA forum, και είμαι πάλι έξω
liolias
Δοκιμασε να μπεις με Explorer.
Alexmei
το δοκίμασα... δουλεύει αλλά δεν με θυμάτε όταν κλείσω το παράθυρο
liolias
Κανε ενα format για να εισαι σιγουρος. tongue.gif
Gravedigger
Εδώ γράφουμε ότι θέλουμε έτσι?Μπράβο στην ποδοσφαιρική Ελλαδάρα!Αφού κατάφερε κ έφαγε 4 από την Τουρκία απέδειξε για άλλη μια φορά ποιος είναι ο βασιλιάς των σπορ στην Ελλάδα.Και δν χρειάζεται να αναφέρω ότι η Ελλάδα ανήκει στην ελίτ του παγκόσμιου μπάσκετ ενώστο ποδόσφαιρο στην ελίτ των κωλόφαρδων!!!ΧΑ ΧΑ ΧΑ! blove.gif
jjc
Ασε μας ψο...σανε . ξινα βγηκανε τα πιτογυρα
NBAholic
A, χάσαμε; Κρίμα, και είχα κρεμάσει μια φουστανέλα στο μπαλκόνι μου...
sihainas
Εδώ οι άλλοι οι μ@λάκες είχανε πάει στο γήπεδο με φουστανέλες... rolleyes.gif

Συγχαρητήρια για άλλη μια φορά πάντως πρέπει να δώσουμε στην ομαδάρα μας που το πάλεψε το παιχνίδι και για 10 περίπου λεπτά μας έκανε όλους υπερήφανους που είμαστε Έλληνες.

Μπράβο επίσης και στον σπουδαίο προπονητή μας που το διάβασε σωστά το ματς και με κινήσεις ματ καθάρισε το παιχνίδι στις αρχές του 2ου ημιχρόνου...

Συγχαρητήρια φυσικά αξίζουν και στον κόσμο που στο τέλος χειροκρότησε τους αντιπάλους. Για άλλη μια φορά δείξαμε τον δυτικό, πολιτισμένο εαυτό μας

68.gif 68.gif
morfi
QUOTE(Gravedigger @ Mar 24 2007, 11:17 PM) *
Εδώ γράφουμε ότι θέλουμε έτσι?Μπράβο στην ποδοσφαιρική Ελλαδάρα!Αφού κατάφερε κ έφαγε 4 από την Τουρκία απέδειξε για άλλη μια φορά ποιος είναι ο βασιλιάς των σπορ στην Ελλάδα.Και δν χρειάζεται να αναφέρω ότι η Ελλάδα ανήκει στην ελίτ του παγκόσμιου μπάσκετ ενώστο ποδόσφαιρο στην ελίτ των κωλόφαρδων!!!ΧΑ ΧΑ ΧΑ! blove.gif

ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ. ΩΡΑΙΟΣ. 68.gif

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΠΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΤΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΧΑΣΑΜΕ ΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ! ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ? ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ?
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ !
Gravedigger
QUOTE(morfi @ Mar 24 2007, 10:38 PM) *
ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ. ΩΡΑΙΟΣ. 68.gif

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΠΟΥ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΤΕ ΤΗΝ ΗΤΤΑ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΣΑΣ ΕΝΑΝΤΙΩΝ ΤΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ.
ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΧΑΣΑΜΕ ΡΕ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ! ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ? ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ?
ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΑΙΣΧΟΣ. ΣΕ ΟΛΟΥΣ !


Εγώ δν χαίρομαι που χάσαμε συγκεκριμένα από την Τουρκία,δν με ενδιαφέρει καν η ομάδα,αλλά χαίρομαι που επιτέλους αποδείχτηκε ότι ό,τι έγινε στην Πορτογαλία ήταν θέμα συγκυριών κ τύχης.Ενώ στο μπάσκετ ότι έχουμε πετύχει το έχουμε πετύχει με την αξία μας.Κ κάτι ακόμα.Το παιχνίδι έπρεπε να το κερδίσουμε ακριβώς γιατί παίζαμε με Τούρκους παραμονή Εθνικής γιορτής παρ'όλα αυτά παίξαμε όπως παίξαμε.Δν εστιάζω στον αντίπάλο όσον αφορά την ήττα αλλά όσον αφορά την περηφάνεια μας.Κ η Εθνική ποδοσφαίρου με αφήνει αδιάφορο,δν την υποστηρίζω καν.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.