Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Off topic Σκέψεις
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Γενικά κι αόριστα
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153
Rondo
Άντε να έρθει το Πάσχα να πάω στο ωραιότερο νησί των Κυκλάδων...Δεν περνάει με τίποτα ο καιρος...
Keyser_Soze
QUOTE(Rondo @ Apr 2 2008, 07:01 ) *
Άντε να έρθει το Πάσχα να πάω στο ωραιότερο νησί των Κυκλάδων...Δεν περνάει με τίποτα ο καιρος...

Θα έρθεις Νάξο;;; blink.gif
Rondo
QUOTE(Keyser_Soze @ Apr 2 2008, 07:04 ) *
Θα έρθεις Νάξο;;; blink.gif

Έξυπνα το θέτεις αλλά το ομορφότερο νησί των Κυκλάδων είναι άλλο(αν και η Νάξος καλή είναι) και είναι η Άνδρος...http://www.andros.gr/live/...Τσέκαρε τώρα αν μπορείς...Από εμένα καλημέρα... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Keyser_Soze
QUOTE(Rondo @ Apr 2 2008, 07:09 ) *
Έξυπνα το θέτεις αλλά το ομορφότερο νησί των Κυκλάδων είναι άλλο(αν και η Νάξος καλή είναι) και είναι η Άνδρος...http://www.andros.gr/live/...Τσέκαρε τώρα αν μπορείς...Από εμένα καλημέρα... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Να σου πω... Υπάρχεις;;;;; blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Η Άνδρος ομορφότερο νησί από τη Νάξο;;; blink.gif blink.gif blink.gif
Θες να μας κουφάνεις πρωινιάτικα;;; blink.gif blink.gif blink.gif
Αν σηκώσει το χέρι της η Άνδρος μπορεί να πιάσει το ένα @ της Νάξου... laugh.gif laugh.gif laugh.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif icon_drunk.gif
Air Kef
Συμφωνω με Καιζερ..

Και επαυξανω...


http://www.naxos-greece.net/site/webcam.html


tongue.gif

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ,ΜΕ ΜΠΥΡΕΣ,ΡΕΓΚΕ,ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΡΑΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΙΝΤ ΣΕΡΦΙΝΓΚ.


ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ.
Rondo
QUOTE(Air Kef @ Apr 2 2008, 07:16 ) *
Συμφωνω με Καιζερ..

Και επαυξανω...
http://www.naxos-greece.net/site/webcam.html
tongue.gif

ΑΝΤΕ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΝΑ ΑΡΑΖΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΠΑΡΑΛΙΕΣ,ΜΕ ΜΠΥΡΕΣ,ΡΕΓΚΕ,ΑΤΕΛΕΙΩΤΕΣ ΩΡΕΣ ΡΑΚΕΤΕΣ ΚΑΙ ΟΥΙΝΤ ΣΕΡΦΙΝΓΚ.
ΓΡΗΓΟΡΑ ΛΕΜΕΕΕΕΕ.

Απόψεις είναι αυτές και τι να κάνουμε ό,τι και να λέτε δεν με πείθετε...Άνδρος και ξερό ψωμί... 77.gif 77.gif 77.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif Σχετικά με ομορφιά πάντως αν δεν έχετε επισκεφτεί ένα μέρος μην λέτε μεγάλα λόγια... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
Xaroumenos loukoumas
Πάντως όντως νομίζω ότι η Νάξος είναι αρκετά καλύτερη από την Άνδρο, κι έχω πάει και στα δύο νησιά..
Σόρρυ Rondo, αλλά όντως δεν τίθεται θέμα σύγκρισης peace.gif icon_wave.gif smile.gif
sihainas
Το ξέρατε ότι η μπουτίκ του Ολυμπιακού στην Πάτρα έχει μόνο ποδοσφαιρικές φανέλες; 68.gif 68.gif 68.gif Αι στον μπιπ αναγκάστηκα να πάρω του ποδοσφαίρου...όχι ότι με χαλάει αλλά δεν με ενθουσιάζουν και τόσο οι φετινές... 68.gif
B for Basketball
QUOTE(sihainas @ Apr 2 2008, 10:30 ) *
Το ξέρατε ότι η μπουτίκ του Ολυμπιακού στην Πάτρα έχει μόνο ποδοσφαιρικές φανέλες; 68.gif 68.gif 68.gif Αι στον μπιπ αναγκάστηκα να πάρω του ποδοσφαίρου...όχι ότι με χαλάει αλλά δεν με ενθουσιάζουν και τόσο οι φετινές... 68.gif

Kαι γιατι αναγκαστικες?????
Μια βολτιτσα στην αθηνα κ σττην Μπουτικ στο Καραισκακη μπορουσες να βρεις φανελα του Μπασκετικου Ολυμπιακου!
red pyramid88
ΌΧΙ στο απαίσιο και απεχθές καλοκαίρι, γεάτο αντιλιακά, σκουπίδια και καθόλου σέξ, σε θάλασσες και ακτές
ΌΧΙ στη βαρετή και χλιαρή άνοιξη

ΝΑΙ στο ρομαντικό και μελανχολικό φθινόπωρο biggrin.gif που είσαι, μου λείπεις sad.gif
sihainas
QUOTE(B for Basketball @ Apr 2 2008, 14:00 ) *
Kαι γιατι αναγκαστικες?????
Μια βολτιτσα στην αθηνα κ σττην Μπουτικ στο Καραισκακη μπορουσες να βρεις φανελα του Μπασκετικου Ολυμπιακου!


Ναι χαίρω πολύ...μόνο που δεν έχω χρόνο για μια "βολτίτσα στο Καραισκάκη" τέλος πάντων κάποια άλλη φορά θα πάρω και του μπάσκετ...
PanosIlio
QUOTE(sihainas @ Apr 2 2008, 14:36 ) *
Ναι χαίρω πολύ...μόνο που δεν έχω χρόνο για μια "βολτίτσα στο Καραισκάκη" τέλος πάντων κάποια άλλη φορά θα πάρω και του μπάσκετ...


Έλα υπομονή και στο νέο site του Ολυμπιακού θα έχει και redstore tongue.gif
sihainas
Ω ναι το παρατήρησα προχθές...καιρός ήταν... biggrin.gif
B for Basketball
QUOTE(sihainas @ Apr 2 2008, 11:36 ) *
Ναι χαίρω πολύ...μόνο που δεν έχω χρόνο για μια "βολτίτσα στο Καραισκάκη" τέλος πάντων κάποια άλλη φορά θα πάρω και του μπάσκετ...


Απλα το βρισκω λιγο ανουσιο να παιρνεις μια φανελα που δεν την θελεις κ τοσο !
Ε ολο κ καποια στιγμη θα περασεις απο αθηνα δεν μπορει! wink.gif
dizzy_fingers
QUOTE(PanosIlio-G7 @ Apr 2 2008, 14:48 ) *
Έλα υπομονή και στο νέο site του Ολυμπιακού θα έχει και redstore tongue.gif

Καλά βρε, full flash site θα κάνουν?
PanosIlio
Εεεεεεε................ναι, δυστυχώς έτσι δείχνει
sihainas
Ναι αλλά δεν είναι καθόλου βαρύ όμως...εντάξει είναι λίγο χαζό να είναι όλο flash αλλά αφού έτσι τους άρεσε tongue.gif
PanosIlio
Δεν είναι θέμα "βάρους", είναι θέμα....προσωπικής άποψης, δεν μου αρέσουν τα full flash sites, είναι μεν ωραία αλλά είναι...όλο φρου φρου και αρώματα, μπιχλιμπιδάκια από εδώ, μπιχλιμπιδάκια από κει κτλ κτλ tongue.gif είμαι κολλημένος.

Αν και για το μέσο έλληνα χρήστη ένα full flash είναι βαρύ ακόμα.
dizzy_fingers
Είναι βαρύ ρε παιδιά.
Μπορεί να δείχνει όμορφο αλλά ακόμα και ακόμα στον υπολογιστή της δουλειάς (μέτριο μηχάνημα αλλά έχει πάνω του 2,8 Ghz και 1 GB RAM ) ανά στιγμές σέρνεται, πχ στους παίχτες.
Βάλε και το γεγονός ότι στα περισσότερα σημεία δε μπορείς να κάνεις copy paste (πες για παράδειγμα ότι θέλεις να μεταφέρεις τα στατιστικά του Σχορτσιανίτη)....τη θεωρώ περιττή κίνηση να κινηθούν σε full flash.
rchos
QUOTE
πες για παράδειγμα ότι θέλεις να μεταφέρεις τα στατιστικά του Σχορτσιανίτη)


ε γιαυτο το καναν ετσι!ποια στατιστικα του σχορτσιανιτη να μεταφερεις?ποσα ψηεεσε τρωει μεσα σε πεντε λεπτα?
dizzy_fingers
Και οι ψησταριές πώς θα κάνουν τον ετήσιο προγραμματισμό τους? tongue.gif
Κρύο χιούμορ...το κόβω biggrin.gif.


Παιδιά, θα με θεωρήσετε πού μισάνθρωπο, μίζερο και μικροπρεπή αν σας πώ ότι έχω σιχαθεί τα ΜΜΜ κυρίως για τη μυρωδιά των ανθρώπων?
Ξέρω, ακούγεται σαν να γράφει μία 60χρονη από το κολωνάκι που κυκλοφορεί με ένα μπουκαλάκι άρωμα να ψεκάζει τους αλλοδαπούς (δεν ξέρω αν είναι αληθινή αυτή η σκηνή αλλά θα ήθελα πολύ να τη δω 71.gif ), αλλά πραγματικά έχω "υποφέρει" πολύ από τις δυσάρεστες οσμές στα λεωφορεία-τρόλεϊ τους τελευταίους μήνες στις συγκεκριμένες γραμμές που παίρνω για τη δουλειά μου.

Καταλαβαίνω πως ο άνθρωπος μπορεί να μην έχει σπίτι να μείνει, οπότε η προσωπική του υγιεινή είναι το τελευταίο πράγμα που θα τον απασχολήσει (αν και...μερικοί έχουν λεφτά να κατεβάζουν 2λιτρα τα ξύδια πρωί πρωί ή να βρωμάνε σαν παρατημένο για μέρες τασάκι rolleyes.gif ), αλλά αυτή η σαπίλα ώρες ώρες με κάνει να θέλω να ανοίξω το παράθυρο και να.....την πληρώσει το διερχόμενο μηχανάκι (εδώ φίλε μου θα πρέπει να φοράς κράνος biggrin.gif).

Για να σας περιγράψω τη μυρωδιά, είναι (όσοι τρώτε, είτε παρατήστε το φαϊ ή αγνοήστε τις επόμενες γραμμές...σοβαρά μιλάω) μία μίξη πρωινής αναπνοής από άπλυτα δόντια καπνιστή που μασάγανε σκόρδο-κρεμμύδι για 3 μέρες, την ίδια στιγμή που ένα ψόφιο γατί σάπιζε στις απεριποίητες γεμάτες μύκητα μασχάλες και η μυρωδιά ενός κλούβιου ημιχωνευμένου αβγού να ανακατευόταν με τα μισόβγαλτα και ξεραμένα γαστρικά υγρά του....

Αν πιστεύετε πως η πάνω περιγραφή ήταν υπερβολική και αηδιαστική, σας ενημερώνω πως η αίσθηση που είχα εκείνη τη στιγμή, όντας στριμωγμένος ανάμεσα σε τόσο κόσμο σαν σαρδέλα και προσπαθώντας να φτάσω κοντά σε ένα παράθυρο, ήταν 3 φορές χειρότερη.
Αυτά που σας γράφω, σκεφτόμουν σήμερα όσο γυρνούσα από τη δουλειά με τη γραμμή τρόλεϊ 5 από την Καλλιθέα. Αν και ομολογώ πως είναι η πρώτη φορά που μου έτυχε τέτοιο συμβάν στο συγκεκριμένο τρόλεϊ, στο λεωφορείο 230 κάθε φορά που το βρίσκω στις 18:00-18:30 περίπου στη διαδρομή προς Ζωγράφου η μυρωδιά είναι συχνή και καμιά φορά έχουν ποτίσει τόσο τα καθίσματα που μυρίζουν κι αυτά.


Αυτά. Ήθελα απλά να τα γράψω κάπου, καθώς με ενοχλούν....ευτυχώς για μερικούς μήνες ακόμα καθώς κατά τον προσεχή χειμώνα θα αγοράσω τη μηχανή του αδερφού μου που σκοπεύει να ξεφορτωθεί τότε και θα ηρεμήσω (όχι τόσο σε αυτό το θέμα, όσο σε αυτό του χρόνου....δε γίνεται Εξάρχεια-Καλλιθέα να παίρνει 50-65 λεπτά, την ώρα που με τα πόδια μου είχε πάρει 70 λεπτά!).
Gravedigger
Άσε Dizzy...Αυτός είναι ο κύριος λόγος που θέλω να μετακομίσω...Κολωνό μένω και αν μπεις στα λεωφορεία της περιοχής θα καταλάβεις αμέσως τι σου λέω.Μέχρι και πρεζάκια μπένουν μέσα...Η κατάσταση είναι τραγική...
dizzy_fingers
You're feeling me smile.gif.
Δε χρειάζεται να μετακομίσεις...άλλαξε μέσο μεταφοράς (δύσκολο ίσως, αλλά πιο εύκολο σίγουρα από τη μετακόμιση biggrin.gif).
Air Kef
Προφανως κανεις απο σας δεν εχει ταξιδέψει με αμαξοστοιχεια 602-604-605 απο Θεσσαλονικη για Αθηνα. biggrin.gif

Μεσα στην περιγραφη που ειπε ο Σπυρος για τις μυρωδιες,βαλτε και αυτα:

Χαλασμενο σαλάμι,χαλασμενη μουσταρδα,τουαλέτα σε γήπεδο,βρωμικο ταξί ενος βρωμερου ταξιτζη. biggrin.gif
Flash
Ω ναι... Deja vous all over again.

B12 ειδικά άνοιξη-καλοκαίρι σε ώρες αιχμής δεν υπάρχει περίπτωση να μην φτάσει τουλάχιστον ένας επιβάτης στα πρόθυρα της λιποθυμίας (ειδικά ηλικιωμένοι και επίτοκες που δεν βρίσκουν θέση). Επίσης, επειδή η περιοχή έχει κάμποσους κατοίκους με μπόλικη μελανινή στον οργανισμό τους (τσιγγάνοι, Πακιστανοί, Ινδοί κλπ) και φυσικά παρα πολύ ασχολούνται με χειρωνακτικές εργασίες οι οσμές που ανέφερε ο Ντίζυ μεγιστοποιούνται. Όσα για ναρκομανείς, ας μην αρχίσω καλύτερα.

Εδώ στην Αγγλία καμμία σχέση βέβαια, ακόμη και τα βράδια όπου όλη το νησί βρωμά και ζέχνει αλκοόλ στα λεωφορεία δεν υπάρχει πρόβλημα λόγω της μεγάλης συχνότητας των δρομολογίων και του περιορισμένου αριθμού επιβατών που επιτρέπονται σε κάποια από αυτά. Βέβαια το εισητήριο τσούζει (1.5 λίρες δηλαδή κάπου 2.3 ευρώ)...
apkat
Χθες ταξιδευα νομιζω με την 605..Απο Θεσαλλονικη 11 το βραδυ και Αθηνα 6 παρα το πρωι..Ενταξει ηταν φρικη τελειως.Το μονο θετικο ηταν οτι δεν ειχε πολυ κοσμο και ετσι μπορουσες να ξαπλωσεις στα 2 καθισματα..

Γενικα και γω λογω τοποθεσιας σχολης εχω προβληματα με τα λεοφωρεια εκει γυρω..Ομως πλεον με το μετρο δεν περναω αυτο το βασανιστηριο να παιρνω λεοφωρειο(Β18 Γ18) η τρολει(21) απο Ομονοια.Μιλαμε για δραμα.
Keyser_Soze
QUOTE(Air Kef @ Apr 3 2008, 01:17 ) *
Προφανως κανεις απο σας δεν εχει ταξιδέψει με αμαξοστοιχεια 602-604-605 απο Θεσσαλονικη για Αθηνα. biggrin.gif

Μεσα στην περιγραφη που ειπε ο Σπυρος για τις μυρωδιες,βαλτε και αυτα:

Χαλασμενο σαλάμι,χαλασμενη μουσταρδα,τουαλέτα σε γήπεδο,βρωμικο ταξί ενος βρωμερου ταξιτζη. biggrin.gif

Με την 604, Αθήνα-Κομοτηνή. 13 ώρες ταξίδι σε μια κουκέτα 1χ2 αγκαλιά (γκέι tongue.gif ) με έναν Πακιστανό. Δεν το συνιστώ...
Air Kef
QUOTE
Το μονο θετικο ηταν οτι δεν ειχε πολυ κοσμο και ετσι μπορουσες να ξαπλωσεις στα 2 καθισματα..


Πρεπει να το ζησεις και με τιγκα κοσμο,με φανταρους,με Αλβανους,με τσιγγανους κτλ, και να μην εχει διαδρομο να περπατησεις,οχι θεση να κατσεις. biggrin.gif
thrylos7
The beast in my hands... έστω και από σπόντα, μπορώ να λέω ότι παίζω σε hammond B3 μέσω midi και κατάλληλων προγραμμάτων.. Καιρό είχα να νιώσω τέτοια πώρωση!
apkat
Α το χω ζησει Κεφ και οπως λες..Απλα χθες η ωρα και η μερα ηταν τετοια που εκ των πραγματων δεν θα μπορουσε να χε πολυ κοσμο..

Ομως απο Αθηνα κυριως για πανω εχω κανει παρα πολλα ταξιδια χωρις να εχω καν θεση και να μην υπαρχει προοπτικη να βρω πουθενα..Δραμα..Παντως αυτα τα ταξιδια εχουν και την πλακα τους οσο κακες και αν ειναι οι συνθηκες αντικειμενικα..
Air Kef
Ασφαλως.Αν γυρισεις σπιτι σου,κανεις 1 ωρα μπανιο,βαλεις τα ρουχα που φοραγες στο πλυντήριο και αραξεις σε εναν καναπέ και σκέφτεσαι απο τι περασες,εχει πολυ πλακα. biggrin.gif
B for Basketball
Aπο παρακληση γνωστου μου κανω ενα ποστ εδω...
Αν ειναι αναρμοστο οι Μοντ μπορουν να το διαγραψουν.

Ο Λογος του ποστ εχει να κανει με ενα κλεμενο αυτοκινητο.

Μεταφερω το μυνημα του.


'' Στις 1/4/2008 γυρω στις 2.30-4.30 εκλαπη αυτοκινητο ΙΧΦ Μιτσουμπισι L300 (Βανακι-Μικρο φορτηγο)
με αριθμο κυκλοφοριας YEP 6123 χρωματος βυσσινι απο το Παγκρατι και συγκεκριμενα απο την οδο Κονωνος και Φιλολαου.
Μαζι με το δικο μου εκλαπησαν κ αλλα την ιδια μερα και την προηγουμενη κ την επομενη απο τον ιδιο δρομο. Απο διαφορες πληροφοριες εμαθα οτι τα αυτοκινητα τα πηραν με γερανο ασπρου χρωματος και μωβ γραμματα.
Αν εχετε δει κατι, εστω το παραμικρο στοιχειο που μπορει να βοηθησει επικοινωνιστε μαζι μου. Το αυτοκινητο ειναι απαραιτητο για την δουλεια μου και η βοηθεια σας θα με ευχαριστουσε πολυ.
Ευχαρισω πολυ
Μανος!''


Αν εχει δει καποιος κατι ας μου στειλει ενα P.M!
Επισης αν ξερετε καποιο αναλογο site που μπορω να ποσταρω αυτο το μυνημα ενημερωστε με!
sihainas
ΚΤΕΛ RULEZ αυτό έχω μόνο να πω... w00t.gif w00t.gif Λοιπόν χθες καθώς ανέβαινα για το ματς με το λεωφορείο μπαίνει μία ξανθιά στο Αίγιο... κάθεται ωραία και καλά ξεκινάει το λεωφορείο και μετά από κανά λεπτό έρχεται ο ελεγκτής και λέει...χμ...κάποιος μου έδωσε εισητήριο για Πάτρα... ω ναι...καλά καταλάβατε...η ξανθιά ήταν. 77.gif

Αυτά στο πήγαινε...στο έλα...είχαμε άλλα...αυτή τη φορά ήταν express οπότε δεν είχε στάσεις... είχε όμως μία η οποία επί 2:30 ώρες που ταξιδεύαμε... μίλαγε στο κινητό... γλώσσα δεν έβαλε μέσα της... και είχαμε και έναν που τον παράταγε η γκόμενα από το τηλέφωνο και της κλαιγότανε χαχα...ωραία πράγματα...θα παίρνω πιο συχνά λεωφορείο από δω και πέρα... αν ήταν και λίγο πιο βολικά τα καθήσματα και δεν χτυπάγανε τα πόδια μου στο μπροστινό θα ήταν ακόμα καλύτερα... w00t.gif 77.gif

ps. ΑΙΣΧΟΣ η κατάσταση στα εκδοτήρια στο ΣΕΦ....έχασα το 1ο ημίχρονο μέχρι να πάρω εισητήριο... μα 1 εκδοτήριο για όλους όσους είχαν εισητήριο από το internet???????
nikolas12
Απο αθλητικα:σκεφτομαι αν η Ισπανια να χασει αυτη τη δυναμη της και η Ελλαδα ξανακυριαρχησει(μπασκετ)
Απο μαθητικα:σκεφτομαι να βρω καποιον τροπο να γυρισω πιο δυνατος στο σχολειο(περναω μια μικρη φαση κρισης)Επισης να εξοικονομησω λιγο χρονο απο μαθηματα για να παιζω περισσοτερο μπασκετ,υπολογιστη,βιβλια.Τελος να μην ειχα τοση πολλη ιστορια για τη Δευτερα(εχουμε αρκετες σελιδες)
Απο εξωσχολικα:Να βρω κανα κοριτσι γιατι στο Γυμνασιο που πηγαινω ειναι ολες αστα να πανε.
Να τελειωσω κανα βιβλιο στο σχολικο αλλα συνεχεια ακουω μουσικη στο κινητο shot.gif

Αυτα.(σκεφτομαι)
Rondo
Εγώ σκέφτομαι να πάω για ύπνο γιατί στις 5 το απόγευμα έχω σχολή...Καλημέρα...
geosider
QUOTE(Rondo @ Apr 7 2008, 04:24 ) *
Εγώ σκέφτομαι

εγω σκεφτομαι πως καταντησε ετσι το φορουμ δηλαδη dizzy finger μπορω να ανοιξω και γω θρεντ για την ομαδα της γειτονιας μου και να τα λεμε με τα φιλαρακια μου και διαδικτιακα στο μπασκετφορουμ 69.gif
γιατι δεν πανε στα φορουμ της εσκα ολοι αυτοι και εχουν γεμισει το φορουμ με αχρηστα θρεντ σχεδον ολοι οι παλιοι φυγαν η δεν γραφουν καθολου ετσι οπως εγινε το φορουμ
πανε οι παλιες καλες εποχες
dizzy finger κανε κατι δεν αντεχω αλλο χωρις basketforum sad.gif
Xaroumenos loukoumas
QUOTE(hip-hop @ Apr 5 2008, 21:36 ) *
Απο αθλητικα:σκεφτομαι αν η Ισπανια να χασει αυτη τη δυναμη της και η Ελλαδα ξανακυριαρχησει(μπασκετ)
Απο μαθητικα:σκεφτομαι να βρω καποιον τροπο να γυρισω πιο δυνατος στο σχολειο(περναω μια μικρη φαση κρισης)Επισης να εξοικονομησω λιγο χρονο απο μαθηματα για να παιζω περισσοτερο μπασκετ,υπολογιστη,βιβλια.Τελος να μην ειχα τοση πολλη ιστορια για τη Δευτερα(εχουμε αρκετες σελιδες)
Απο εξωσχολικα:Να βρω κανα κοριτσι γιατι στο Γυμνασιο που πηγαινω ειναι ολες αστα να πανε.
Να τελειωσω κανα βιβλιο στο σχολικο αλλα συνεχεια ακουω μουσικη στο κινητο shot.gif

Αυτα.(σκεφτομαι)


Μην παίζεις παιχίνίδια στον υπολογιστή.
Μη βρεις από τώρα κοπέλα (τρώει πολύ ώρα tongue.gif )

Τα υπόλοιπα οκ wink.gif
Ειδικά για το μπάσκετ, να βρεις τρόπο να παίζεις πολύ, βοηθάει όσο δε φαντάζεσαι στο να εισαι σε καλή κατάσταση στα μαθήματά σου.

Πίστεψέ με, εξ εμπειρίας, πιάνει wink.gif
dizzy_fingers
QUOTE(geosider @ Apr 7 2008, 10:05 ) *
εγω σκεφτομαι πως καταντησε ετσι το φορουμ δηλαδη dizzy finger μπορω να ανοιξω και γω θρεντ για την ομαδα της γειτονιας μου και να τα λεμε με τα φιλαρακια μου και διαδικτιακα στο μπασκετφορουμ 69.gif
γιατι δεν πανε στα φορουμ της εσκα ολοι αυτοι και εχουν γεμισει το φορουμ με αχρηστα θρεντ σχεδον ολοι οι παλιοι φυγαν η δεν γραφουν καθολου ετσι οπως εγινε το φορουμ
πανε οι παλιες καλες εποχες
dizzy finger κανε κατι δεν αντεχω αλλο χωρις basketforum sad.gif

Οι καιροί αλλάζουν και όσο μεγαλώνουμε, είναι λογικό να δημιουργούνται "πηγαδάκια" και μικροκοινότητες μέσα στο φόρουμ. Είναι αναμενόμενο και αν το παρατηρήσεις έχει συμβεί ήδη σε μεγάλα φόρουμ.

Στη συγκεκριμένη περίπτωση του υποφόρουμ των ερασιτεχνικών κατηγοριών, όπως καταλαβαίνεις είναι ειδική περίπτωση. Τα περισσότερα παιδιά εκεί μέσα κάνουν την πρώτη τους επαφή με το ίντερνετ και ειδικά με τα φόρουμ, με αποτέλεσμα να μη γνωρίζουν τους βασικούς (άγραφους) κανόνες συμπεριφοράς σε αυτά.
Στην αρχή ήμασταν όλο "μην κάνεις το ένα, μην κάνεις το άλλο" αλλά τελικά επικράτησε η κατάσταση που υπάρχει τώρα...
...και δεν είναι απαραίτητα κακό, από τη στιγμή που οι ίδιοι περνούν καλά δεν υπάρχει πρόβλημα. Απλά πρέπει να γίνει κάτι με τα συνεχόμενα off topic, κάτι το οποίο πιστεύω πως θα λυθεί με την προσθήκη (ενός λειτουργικού 71.gif ) chat από του χρόνου.

Χωρίς να θέλω να σου φανεί σαν "αν δε σου αρέσει μη μπαίνεις", ειλικρινά αν σε ενοχλούν τα εκεί πέρα ποστ, δε χρειάζεται να μπαίνεις. Από τη στιγμή που στα "κύρια" μέρη (Α1, ΝΒΑ κλπ....τα υποφόρουμ που μας ακολουθούν από τη δημιουργία του overplay-basketforum) το επίπεδο είναι σαφώς ανώτερο, δεν υπάρχει λόγος να στενοχωριέσαι smile.gif.


Και στο θέμα των "παλιών" είναι κάτι που δε μπορούμε να κάνουμε κάτι.
Πάντοτε σε ένα φόρουμ, τα μέλη πάνε κι έρχονται....
Anaz
Σκαναρα με ειδικο σκανερ (για να μην προκαλεσω φθορες) μια σελιδα απο το Βιβλιο και σας το προσφερω σε αποκλειστικοτητα... 77.gif
thrylos7
24.gif

Είστε καμμένοι ρε! laugh.gif
rchos
οπως βλεπετε τιποτα δεν ειναι τυχαιο.η μυστικη βιβλος υπαρχει και ξεκιναει με την αρχη των παντων.επετραπει απο τον αρχισοφο η δημοσιευση μονο αυτης τη σελιδας προς το παρον.
ΟΛΕΣ!
wisemen know better! wink.gif
dizzy_fingers
H χρυσή βίβλος ξεκινάει από την τρίτη σελίδα? tongue.gif

Τί έγιναν οι άλλες δύο? Τις έκλεψε ο Λιακόπουλος "ο-καιρός-γαρ-εγγύς-αγοράστε-πριν-τελειώσουν-τα-αποθέματα"? tongue.gif
rchos
QUOTE
H χρυσή βίβλος ξεκινάει από την τρίτη σελίδα?

Τί έγιναν οι άλλες δύο? Τις έκλεψε ο Λιακόπουλος "ο-καιρός-γαρ-εγγύς-αγοράστε-πριν-τελειώσουν-τα-αποθέματα"?


ρε japoni βιβλιο δεν εχεις ανοιξει ποτε?δεν το αναλυω γιατι πανω στην φουρια σου να κανεις πλακα πετας κοτσανες.συμαζεψου! tongue.gif
dizzy_fingers
Σκέψου πρώτα πως διαβάζουν στην Ιαπωνία και μετά σκέψου τί πρέπει να έχουν οι τελευταίες/πρώτες σελίδες (ουφ, στο παρατσάκ το έσωσα).

Και το εξώφυλλο ρε κακομοίρη πού πήγε? Το έφαγε η apγατα?
Flash
QUOTE(dizzy_fingers @ Apr 7 2008, 22:53 ) *
H χρυσή βίβλος ξεκινάει από την τρίτη σελίδα? tongue.gif

Τί έγιναν οι άλλες δύο? Τις έκλεψε ο Λιακόπουλος "ο-καιρός-γαρ-εγγύς-αγοράστε-πριν-τελειώσουν-τα-αποθέματα"? tongue.gif


Λίγα τα λόγια σου Τζαπόνι. Η Μεγάλη Μυστική Βίβλος (και όχι χρυσή αμύητε...) ειναι ενα απο τα πιο σημαντικά κείμενα στην ιστορία του ανθρώπινου γένους μαζι με τη χριστιανική Βίβλο, το Ταλμουδ, το Κοράνι, το Αστεριξ και Οβελίξ και μερικά ακόμη.

Δεν είπε κανείς ότι αυτή ειναι η πρώτη σελίδα ("μάθε να διαβάζεις" που θα έγραφε μια ψυχή rolleyes.gif ).
Η πρώτη σελίδα είναι φυσικά το εξώφυλλο το οποίο είναι πάντως μη αριθμημενο όπως και η δευτερη σελιδα που είναι λευκή . Η επόμενη είναι η αρχή των πάντων όπως είπε ο Συν-Σοφος. Το εξώφυλλο μόνο τα μάτια των λίγων και εκλεκτών μπορούν να το δουν.

Τέλος ο Λιακο δεν εχει καμιά σχέση μαζί μας. Οι γεφυράτοι νίκησαν τους υποχθόνιους αλλά νικήθηκαν από τα όπλα Τέσλα των Ελ. Ο νοών νοείτο.
jois21
Καποιος εκανε εμμεση εκκληση για την παρουσια μου. biggrin.gif

Επειδη δε τα ανεχομαι αυτα, θα κανω μια δημοσια αποκαληψη. Οι (?) ΟΛΕΣ δεν εχω ιδεα τι ειναι αλλα ξερω που ειναι και τι ειναι οι 2 πρωτες σελιδες. Ειναι λοιπον ενα συμβολαιο με το διαβολο (και το αντιγραφο του) που διαφυλατει ανωνυμια στους συγγραφεις και διατυρηση του βιβλιου αθικτου στους αιωνες. Το αντιγραφο βρισκεται σε ενα υπογειο ειδικο χρηματοκυβωτιο καπου στην Ελβετια.
Aυτο για τιμωρια.closedeyes.gif
Alexmei
Παιδιά διάβασα στο allstar ότι η ΤΣΣΚΑ είναι υπό διάλυση και ότι θα καταρεύσει και δεν καταλαβαίνω μία. Επίσης ο Μεσίνα πήγε μπάρτσα και ρωτώ: WTF IS GOING ON?? rolleyes.gif rolleyes.gif
odysseas 1998
Ο Μεσίνα διάβασα έκλεισε στην Μπάρτσα για τη νέα σεζόν και σχεδόν όλοι οι παίχτες τη νέα χρονιά θα αγωνίζονται αλλού...
morfi
QUOTE(thrylos7 @ Apr 7 2008, 21:12 ) *
24.gif

Είστε καμμένοι ρε! laugh.gif

Kαμένος με ένα Μ ρε άμπαλε, πόσες φορές θα το πούμε;

banana.gif
thrylos7
Εγώ δεν ξέρω τίποτα mmorfi... Στον Πάνο αναφερόμουν! tongue.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.