Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Panathinaikos Videos!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
bbplayer
Φίλε μου κάνεις καταπληκτική δουλειά. Πολλά συγχαρητήρια από εμένα. Μπράβο σου! thumbsup.gif thumbsup.gif
panathaaa
Καλησπέρα παιδιά. Είμαι καινούριος στο site.
Συγχαρητήρια, κάνετε καταπληκτική δουλειά.
Ήθελα να ρωτήσω μήπως υπάρχουν τα παιχνίδια με τον Ηλισιακό και με τον Πάοκ
για το πρωτάθλημα της Α1??
PAKMAN
Μηπως μπορει καποιος να ανεβάσει το ματς με ΜΠΑΜΠΕΡΓΚ???
sopist
Όλα τα full match είναι σε mkv από blue-whitegt.com η ft4u. Συγνώμη που δεν έκανα και screenshots μιας και δεν έχω
αρκετό χρόνω, όλα είναι σε καλές ποιότητες.



Πάοκ - Παναθηναϊκός 60-77 10.12.2011 8η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
QUOTE

Youtube Full Game:
QUOTE
(sopist2007)

---------------------------------------------------------------------------------------------------


CSKA Moscow - Παναθηναϊκός 91-75 14.12.2011 9η Αγωνιστική Κανονικής Διάρκειας Euroleague 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
Α' Ημίχρονο
QUOTE

Β' Ημίχρονο
QUOTE


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Παναθηναϊκός - Brose Baskets 71-66 21.12.2011 10η Αγωνιστική Κανονικής Διάρκειας Euroleague 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
Α' Ημίχρονο
QUOTE

Β' Ημίχρονο (part1)
QUOTE

Β' Ημίχρονο (part2)
QUOTE



----------------------------------------------------------------------------------------------------

Ρέθυμνο Aegean - Παναθηναϊκός 72-77 28.12.2011 10η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
QUOTE


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Παναθηναϊκός - Περιστέρι 104-69 05.01.2012 11η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
QUOTE

Youtube Highlights:
QUOTE
(sopist2007)

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 89-69 08.01.2012 12η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Youtube Highlights:
QUOTE
(sopist2007)
sopist
Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 89-69 08.01.2012 12η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Youtube Full Game:
QUOTE
basket24gr

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Κολοσσός Ρόδου - Παναθηναϊκός 71-81 11.01.2012 13η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Youtube Highlights::
QUOTE
sopist2007

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

OTAN O ΟΜΠΡΑΝΤΟΒΙΤΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ:
QUOTE
sopist
Όλα τα full match είναι σε mkv από blue-whitegt.com η ft4u. Συγνώμη που δεν έκανα και screenshots μιας και δεν έχω
αρκετό χρόνω, όλα είναι σε καλές ποιότητες.



Παναθηναϊκός - Πανιώνιος 89-69 08.01.2012 12η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
QUOTE


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Κολοσσός Ρόδου - Παναθηναϊκός 71-81 11.01.2012 13η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Megaupload Full Game:
QUOTE


------------------------------------------------------------------------------------------------------

Αρης - Παναθηναϊκός 68-72 14.01.2012 14η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Youtube Highlights:
QUOTE
by sopist2007

Αρης - Παναθηναϊκός 68-72 14.01.2012 14η Αγωνιστική A1 Μπάσκετ 2011 - 2012
Youtube Full Game:
QUOTE
by sopist2007


sopist
Emporio Armani - Παναθηναϊκός 57-78 19.01.2012 1η Αγωνιστική Top 16 Euroleague 2011 - 2012

Youtube Highlights HD:
QUOTE
by sopist2007

Youtube Full Game:
QUOTE
by sopist2007
lakersdynasty
Τελικα μας την εκαναν. Εκλεισε το megaupload πανε ολοι αγωνες που ηταν ανεβασμενοι.
sopist
Δυστυχώς έτσι είναι ακριβώς...δεν ξέρω ποια είναι η άποψη των διαχειριστών, εγώ προσωπικά θεωρώ πώς το συγκεκριμένο topic θα πρέπει να σβηστεί, και να ανεβεί καινούργιο...
95% τον links πλέον δεν ισχύουν και δεν πρόκειται να ξανά δουλέψουν μια μέρα... εγώ αν θέλετε να κοιτάξω όλες της σελίδες μια μια να δω από αυτά που έχουνε ανεβεί, ποια λειτουργούν ακόμα να τα μαζέψω και να φτιάξουμε ένα ποστ αρχικά με αυτά...σαν νέο ξεκίνημα..το καλό είναι ότι τα περισσότερα παιχνίδια τα έχω κατάβαση οπότε σταδιακά θα ξανά ανεβούν μόλις βρεθεί καταλλήλως Hoster..
sleepei2
QUOTE (sopist @ Jan 23 2012, 02:12 ) *
Δυστυχώς έτσι είναι ακριβώς...δεν ξέρω ποια είναι η άποψη των διαχειριστών, εγώ προσωπικά θεωρώ πώς το συγκεκριμένο topic θα πρέπει να σβηστεί, και να ανεβεί καινούργιο...
95% τον links πλέον δεν ισχύουν και δεν πρόκειται να ξανά δουλέψουν μια μέρα... εγώ αν θέλετε να κοιτάξω όλες της σελίδες μια μια να δω από αυτά που έχουνε ανεβεί, ποια λειτουργούν ακόμα να τα μαζέψω και να φτιάξουμε ένα ποστ αρχικά με αυτά...σαν νέο ξεκίνημα..το καλό είναι ότι τα περισσότερα παιχνίδια τα έχω κατάβαση οπότε σταδιακά θα ξανά ανεβούν μόλις βρεθεί καταλλήλως Hoster..



Ότι να ναι οι Αμερικάνοι πήγαν να περάσουν και τα νομοσχέδια SOPA και PIPA αλλά σε περίοδο εκλογών τους κράξανε οι ψηφοφόροι και τα πήραν πίσω για την ώρα,βέβαια μετά τις εκλογές μάλλον θα ξανανοίξει το θέμα.Συμφωνω με sopist να ανοίξει νέο τοπικ που να έχει links ενεργά και να κλειδωθεί αυτό.Επίσης καλό είναι να ξαναμπούν και παλιότεροι αγώνες(ειδικά Euroleague) σαν αρχείο ώστε να μπορούν και οι νέοι χρήστες να βρουν αγώνες της ομαδάρας μας.
sleepei2
Ψάχνω κάποιους αγώνες της ομαδάρας μας απο την περίοδο 2008-2009 Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει ευπρόσδεκτος και ευχαριστώ!!!
October 30 Barcelona-Panathinaikos 90-66
December 4 Zalgiris-Panathinaikos 69 - 80
December 11 Panathinaikos-Barcelona 76 - 87
December 17 Panathinaikos-Nancy 83 - 69






sopist
ΝΕΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΜΟΥ...ENJOY IT... blove.gif

sopist
Κύπελλο Highlights+Απονομή

sopist




bbplayer
ταχύτητος smiley.gif
sopist
Panathinaikos B.C vs. Maccabi E.L Playoff 2012 GM1 (Highlights)

bballbill
Ωραίος thx.
sopist


Panathinaikos B.C vs. Maccabi E.L Playoff 2012 GM1 (93-73)
Oλόκληρος ο αγώνας

blove.gif
sopist



Maccabi vs. Panathinaikos B.C E.L Playoff 2012 GM4 (69-78)
Oλόκληρος ο αγώνας

blove.gif
georgio13
οποιος μπορει ας μου στελει προσκληση για tzaba.tv ή blue-whitegt.com...

το mail μου ---->> georgesk1992@hotmail.com
set13000000
Θα ήθελα και εγώ όποιος μπορεί να μου στελει προσκληση για tzaba.tv ή blue-whitegt.com

το mail μου ---> set13000000@hotmail.com

Ευχαριστώ
ALdaperan
Οι 5 πρώτοι που θα μου στείλουν σε pm το mail τους έχουν πρόσκληση στο tzaba tongue.gif

Επίσης αν κάποιος έχει αγώνες και θέλει να τους ανεβάσει σε κάποιον τράκερ ας μου πει να του στειλω πρόσκληση και στο mytog (αρκεί να ανεβάζει αγώνες παλιούς ή νέους που θα κάνει εγγραφή)
sopist
Panathinaikos B.C vs. Maccabi E.L Playoff 2012 GM5 (Highlights & Last 30 Seconds)



Panathinaikos B.C vs. Maccabi E.L Playoff 2012 GM5 (86-85)
Wittgo13
Γνωρίζει κάποιος από πού μπορούμε να κατεβάσουμε τα παιχνίδια με τη maccabi σε HD?
Πρόσκληση από tzaba από ότι κατάλΑβα δεν παίζει ε?
sopist
Panathinaikos B.C Euroleague Basketball Playoff 2012 Tribute smiley.gif

sopist
Panathinaikos B.C - Kolossos Rodou (102-71) A1 Semifinals GM2 (Highlights)

kseplenhs


@5:44

- Ο μέγας σάρας.Θα το φωνάξω και ας λένε ότι θέλουν
- ....(παύση)...Τι?
- Ο μέγας σάρας λέω
- Α!

Απο τους κορυφαίους διαλόγους έβερ στο σπορτκάστινγκ φρονώ... icon_joy.gif
Weekendman
Ας δούμε πως κρατιώταν καλά ο Γκάλης στα γεράματα του αν και έχω παθολογική λατρεία με τον Τέρνερ του 1994!

Πανιώνιος-Παναθηναικός κανονική περίοδος 1993/1994





https://www.youtube.com/watch?v=eX_YTLVGdx4&feature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=p2nqjI_wsDc&feature=plcp
sleepei2
Έχει κανείς αγώνες του Παναθηναικού μας από 2006,2007 και 2008?
sleepei2
QUOTE (sleepei2 @ Oct 12 2012, 13:41 ) *
Έχει κανείς αγώνες του Παναθηναικού μας από 2006,2007 και 2008?



Κανείς?
comrade
Το δημοσιευω εδω, γιατι θεωρω οτι ειναι καταλληλοτερο τοπικ

Ειναι ανοικτες οι εγγραφες στο tzaba.tv
sleepei2
QUOTE (sleepei2 @ Oct 15 2012, 14:04 ) *
Κανείς?


Αν έχετε τους παραπάνω αγώνες και απλά δε μπορείτε να τους ανεβάσετε στειλτε μου ένα μαιλ για να κανονίσουμε καμιά ανταλλαγή
plokamias
Μπορώ να δω πουθενά το χθεσινό παιχνίδι?
A.CAB
Αν έχει κάποιος το χθεσινό παιχνίδι θα μπορούσε να το στείλει; Ευχαριστω εκ των προτέρων.
comrade
Παιδες, το παιχνιδι το βρισκετε στο tzaba.tv. Ειναι ανοικτες οι εγγραφες μεχρι το τελος του μηνα, δηλαδη μεχρι τη τεταρτη. Το εχω γραψει 3 ποστ πιο πανω. Εκει θα βρειτε ο,τι θελετε. Λογικα και παλιους αγωνες που ζηταει ο φιλος παραπανω.
plokamias
Το βρήκα και εδώ πάντως: http://www.youtube.com/watch?v=ZJgPcd8esUU&feature=plcp
diamantidis24
γεια σας και απο μένα...
παιδιά κάτι τρέχει με το blue whitegt τις τελευταιες δεκα μέρες...ειναι off...
αν ξερει κανεις κάτι παραπάνω ας ενημερώσει...
έχει κανείς πρόσκληση για το tzaba.tv? θα το εκτιμουσα ιδιαίτερα, γιατι προσπαθώ να κάνω εγγραφή κ δεν μπορώ!
ευχαριστώ!
argeitis
1996

Τελικός κυπέλλου Ελλάδας

Παναθηναϊκός vs Ηρακλής Θεσσαλονίκης

http://rapidshare.com/files/3701479416/199...x264-savage.mkv

Πολλά ευχαριστώ στο χρήστη Savage για την προσφορά του

Καλές γιορτές σε όλους
argeitis
Απολαύστε αυτό το σπάνιο βίντεο 9 λεπτών.

Μια προσφορά του χρήστη S9rgio

http://www.youtube.com/watch?v=FmjWC-Vwf6s
sni79per
Panathinaikos Basketball 18 Years-29 Titles
http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=L4Mlk412Cl8

μου κλεψανε το κολαζ της υπογραφης μου οι ατιμοι. smiley.gif
bbplayer
ωραίο βίντεο φίλε. μπράβο 41.gif
sleepei2
Ξερει κανεις που μπορω να βρω προημιτελικούς και ημιτελικούς?
sni79per
βιντεακι απο Guinn biggrin.gif
http://www.youtube.com/watch?v=U2xirJGh4N0...eature=youtu.be
A.CAB
QUOTE(sni79per @ Jun 13 2013, 19:58 ) *


Ωραίος.
Αν πέρυσι τέλη Ιούνη όταν τον κλείναμε, κάποιος έλεγε πως ένα χρόνο μετά ο Μάικ ο Μπράμος θα βρισκόταν στην οροφή πούλμαν πλυμμηρισμένος από κόσμο που θα φωναζει "Σας... αυτώνει ο Μπράμος!", θα έπεφτε τρελό δούλεμα. Αλλά το είδαμε κι αυτό. tongue.gif
sni79per
http://www.youtube.com/watch?v=Q2UuJdP14e0

sad.gif
danibra
Dreamerpanos
http://www.youtube.com/watch?v=NJ11B8neE9k
manj13
Επιμορφωτικο βιντεο για οσους πιστευουν οτι μετα τα 35 τελειωνουν ΟΙ ΘΕΟΙ 77.gif 77.gif Μοναδικη παραφωνια στο ματς ο ''μπασκετικος εγκληματιας'' στον παγκο που δεν εχει δικαστει ακομα και τιμωρηθει με παντοτινη απαγορευση εισοδου στα γηπεδα μπασκετ angry_red.gif

http://www.youtube.com/watch?feature=playe...p;v=Kihty6uKN4I
rchos
Πόσο λείπει η Μπολόνια από την Ευρωλίγκα...
D-Wade
QUOTE(rchos @ Aug 20 2013, 00:07 ) *
Πόσο λείπει η Μπολόνια από την Ευρωλίγκα...

Πόσο δικαιο έχεις. . . .Καμιά Σιένα δε μπορεί να αναπληρώσει το κενό της
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.