Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Παναθηναϊκός vs Fenerbahce Ulker
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ
Pages: 1, 2
j-kidd13
vs


H παρουσίαση της Fener


Επιστροφή νο2 για τον Ομπράντοβιτς στο ΟΑΚΑ,και σίγουρα δεν περιμένουμε το περσινό συγκινησιακό κλίμα,αλλά η προτροπή προς τον πρόεδρο να τον φέρει πίσω νομίζω θα έχει την τιμητική της.
Την προηγούμενη αγωνιστική ο Παναθηναϊκός έχασε στην Γερμανία ένα παιχνίδι που δεν φαινόταν οτι είναι έξω απο τα χέρια του.Είναι πολύ νωρίς για να προδικάσουμε αν θα κοστίσει η ήττα,η ομάδα όμως θα μπορούσε να είναι σε πολύ πιο ευνοϊκή θέση.
Το παιχνίδι με την Φενέρ,κάθε άλλο παρά εύκολο είναι,καθώς το ρόστερ των Τούρκων είναι γεμάτο ποιότητα,ακόμα και αν δεν είναι σε ιδιαίτερη φόρμα.Η περιφέρεια της Φενέρ με Χικμαν-Γκουντλοκ-Πρελτζιτς μπορεί να βάλει δύσκολα στον Παναθηναϊκό και κυρίως τον Διαμαντίδη,γι αυτό θα χρειαστεί καλή εμφάνιση απο τους Σλοτερ-Παππα-Μποχωρίδη-Μπλουμς.

Σχόλια για το παιχνίδι.
SG3ptshooter
QUOTE(j-kidd13 @ Oct 29 2014, 00:48 ) *
Επιστροφή νο2 για τον Ομπράντοβιτς στο ΟΑΚΑ,και σίγουρα δεν περιμένουμε το περσινό συγκινησιακό κλίμα,αλλά η προτροπή προς τον πρόεδρο να τον φέρει πίσω νομίζω θα έχει την τιμητική της. ...από ζώα που δε βλέπουν όπως εγώ πως ο τύπος είναι σκέτος απατεώνας και ψέμα.

green_sky
Ο ομπραντοβιτς την πεμπτη το βραδυ θα χασει.
bbplayer
icon_drunk.gif δεν παλεύεται αυτό το άτομο. Τέλος laugh.gif laugh.gif laugh.gif tongue.gif
Gino_Bill
Νομίζω δε θα χει καμια σχέση με το περυσινό παιχνίδι. Η Φενέρ είναι σαφώς ανώτερη και πιο ομάδα Ομπράντοβιτς, εμάς πολύ μπαρουτοκαπνισμένους δε μας λες, όπως π.χ. πέρυσι ώστε να μπορούμε να καθαρίσουμε τέτοια ματς, οπότε το αναμένω πολύ πολύ δύσκολο. Θα χει ενδιαφέρον η υποδοχή και ο τρόπος που θα το διαχειριστεί ο Ζοτς.
A.CAB
Ο Μεγάλος θα μας ξηγηθεί την Πέμπτη. Τόσα και τόσα έχουμε δώσει στην Παρτιζάν, τώρα πλέον εισπράτουμε.
Δεν ξέρω αν θα κλαίνε και οι μπασκέτες όπως πέρυσι αλλά μια μικροκατάθλιψη θα πέσει.

Αγωνιστικά το μόνο σίγουρο είναι πως ο Μπατίστα θα είναι πρώτος σκόρερ μας άνετα με τους ψηλούς που έχει η Φενέρ. Βέβαια ελπίζω πως δεν θα έχει ετοιμάσει κανά κολπάκι ο Ζοτς γι' αυτό.
green_sky
QUOTE (A.CAB @ Oct 29 2014, 14:30 ) *
Ο Μεγάλος θα μας ξηγηθεί την Πέμπτη. Τόσα και τόσα έχουμε δώσει στην Παρτιζάν, τώρα πλέον εισπράτουμε.
Δεν ξέρω αν θα κλαίνε και οι μπασκέτες όπως πέρυσι αλλά μια μικροκατάθλιψη θα πέσει.

Αγωνιστικά το μόνο σίγουρο είναι πως ο Μπατίστα θα είναι πρώτος σκόρερ μας άνετα με τους ψηλούς που έχει η Φενέρ. Βέβαια ελπίζω πως δεν θα έχει ετοιμάσει κανά κολπάκι ο Ζοτς γι' αυτό.


Ε οχι και καταθλιψη για τον ομπραντοβιτς.Ο καθενας εχει την αποψη του πανω στο θεμα αυτο.Η δικη μου ειναι οτι ξεζουμισε τους καλους παιχτες της ομαδας και οταν ειδε οτι δεν υπαρχει ρευστο για να τους αντικαταστησει εφυγε.Ηταν μια επαγγελματικη κινηση απολυτως σεβαστη.Αλλος παλι μπορει να πει οτι εφυγε λογω του ΔΓ.Ο αντιλογος σε αυτο ειναι οτι με τον ΔΓ εμειναν ομως ο τσαρτσαρης,ο διαμαντιδης,ο αλβερτης και γυρισε ο μπατιστ και ετσι επρεπε να μεινει και αυτος.Προτιμησε τους τουρκους. μεγια του με χαρα του.Ο καθενας εχει την αποψη του.
Τωρα εχουμε προπονητη τον ιβανοβιτς που πρεπει να στηριχθει γιατι ο ανθρωπος δειχνει να ειναι μαχητης και κανει οτι μπορει την στιγμη που η διοικηση του παιρνει παιχτες με τον μηνα .
Η ουσια του πραγματος τωρα γιατι ο ομπραντοβιτς ειναι παρελθον:
Aν θελουμε να βλεπουμε την ομαδα στην ευρωπη και τον χειμωνα αυτο το ματς ειναι απολυτως κομβικο και πρεπει οπωσδηποτε να το παρει ο ιβανοβιτς και προσωπικη εκτιμηση θα το παρει και ανετα.
A.CAB
QUOTE(green_sky @ Oct 29 2014, 15:08 ) *
Ε οχι και καταθλιψη για τον ομπραντοβιτς.Ο καθενας εχει την αποψη του πανω στο θεμα αυτο.Η δικη μου ειναι οτι ξεζουμισε τους καλους παιχτες της ομαδας και οταν ειδε οτι δεν υπαρχει ρευστο για να τους αντικαταστησει εφυγε.Ηταν μια επαγγελματικη κινηση απολυτως σεβαστη.Αλλος παλι μπορει να πει οτι εφυγε λογω του ΔΓ.Ο αντιλογος σε αυτο ειναι οτι με τον ΔΓ εμειναν ομως ο τσαρτσαρης,ο διαμαντιδης,ο αλβερτης και γυρισε ο μπατιστ και ετσι επρεπε να μεινει και αυτος.Προτιμησε τους τουρκους. μεγια του με χαρα του.Ο καθενας εχει την αποψη του.
Τωρα εχουμε προπονητη τον ιβανοβιτς που πρεπει να στηριχθει γιατι ο ανθρωπος δειχνει να ειναι μαχητης και κανει οτι μπορει την στιγμη που η διοικηση του παιρνει παιχτες με τον μηνα .
Η ουσια του πραγματος τωρα γιατι ο ομπραντοβιτς ειναι παρελθον:
Aν θελουμε να βλεπουμε την ομαδα στην ευρωπη και τον χειμωνα αυτο το ματς ειναι απολυτως κομβικο και πρεπει οπωσδηποτε να το παρει ο ιβανοβιτς και προσωπικη εκτιμηση θα το παρει και ανετα.


Επειδή λοιπόν ο καθένας έχει την άποψή του γι' αυτό το θέμα άσε με να λέω ότι λέω. Μια φορά πέρυσι η κατάθλα έπεσε. Θεωρώ πως είναι λογικό όταν με δαύτον πηγαίναμε για ρεκόρ αστεριών και τώρα κάνουμε μαθηματικά σχέδια για το πως θα περάσουμε στο Τοπ16. Ναι ξέρω πως αλλάξαν οι επόχες και τα λοιπά αλλά μερικοί μάθαμε αλλιώς. Δεν μπορείς να μας στερήσεις ούτε το παρελθόν ούτε τις ελπίδες που είχαμε γι' αυτή την ομάδα. Αυτό δεν με κάνει να γουστάρω λιγότερο την τωρινή ομάδα.

Όσον αφορά αυτά που λες για τον Ομπράντοβιτς διαφωνώ μέχρι τελείας. Τι εννοείς ξεζούμισε; Μηπώς τα κούρασε τα παιδάκια; Πρέπει να είναι πολύ σκληρό να παίρνεις κούπες κάθε χρονιά παίζοντας στο υψηλότερο επίπεδο και τσεπώνοντας εκατομύρια ευρώ το χρόνο. Επίσης δεν έφυγε (κατά βάση) για το ΔΓ.
Με αυτόν έμεινε ο ΔΔ (που είχε συμβόλαιο), ο Τσαρτσαρής (την τελευταία χρονιά της καριέρας του και χωρίς άλλες προτάσεις όπως είπε και ο ίδιος), ο... Αλβέρτης (που ήταν μάνατζερ όχι παίχτης και την προηγούμενη χρονιά έμεινε λόγω Ζοτς γιατί έφυγε όταν του κόψαν το μισθό μην τα ξεχνάμε...) και ο Μπατίστ... που έφυγε αλλά αυτός ξανάρθε την τελευταία του χρονιά ως μπασκετμπολίστας.
pan24
Η φενερ δεν μου γεμιζει ακομα το ματι αλλα...
Αν παιξουμε οπως παιξαμε με την μπαγερν μας εχουν
Ειναι κρισιμο να παρουμε το ματς.Αν χασουμε θα πρεπει εκτος εδρας να κερδισουμε και καποιον αλλο εκτος απο την τουροφ και εκει θα υπαρχει χοντρο θεμα...
Skonokinis
QUOTE (green_sky @ Oct 29 2014, 16:08 ) *
Ε οχι και καταθλιψη για τον ομπραντοβιτς.Ο καθενας εχει την αποψη του πανω στο θεμα αυτο.Η δικη μου ειναι οτι ξεζουμισε τους καλους παιχτες της ομαδας και οταν ειδε οτι δεν υπαρχει ρευστο για να τους αντικαταστησει εφυγε.Ηταν μια επαγγελματικη κινηση απολυτως σεβαστη.Αλλος παλι μπορει να πει οτι εφυγε λογω του ΔΓ.Ο αντιλογος σε αυτο ειναι οτι με τον ΔΓ εμειναν ομως ο τσαρτσαρης,ο διαμαντιδης,ο αλβερτης και γυρισε ο μπατιστ και ετσι επρεπε να μεινει και αυτος.Προτιμησε τους τουρκους. μεγια του με χαρα του.Ο καθενας εχει την αποψη του.
Τωρα εχουμε προπονητη τον ιβανοβιτς που πρεπει να στηριχθει γιατι ο ανθρωπος δειχνει να ειναι μαχητης και κανει οτι μπορει την στιγμη που η διοικηση του παιρνει παιχτες με τον μηνα .
Η ουσια του πραγματος τωρα γιατι ο ομπραντοβιτς ειναι παρελθον:
Aν θελουμε να βλεπουμε την ομαδα στην ευρωπη και τον χειμωνα αυτο το ματς ειναι απολυτως κομβικο και πρεπει οπωσδηποτε να το παρει ο ιβανοβιτς και προσωπικη εκτιμηση θα το παρει και ανετα.


συμφωνώ απόλυτα με το υπογραμμισμένο, ο τύπος φέρθηκε σαν επαγγελματίας και από την πλευρά του καλά έκανε


εμένα όμως ως οπαδό μου χτύπησε πολύ άσχημα αυτή η κίνηση, είδα τον καπετάνιο να εγκαταλείπει το καράβι αβοήθητο την ώρα που φάνηκε ότι βυθιζόταν, κοινώς όταν είδε τα δύσκολα και τις κάνουλες να κλείνουν την έκανε με ελαφρά


κατ'εμέ και δεδομένου ότι έφαγε με χρυσά κουτάλια τόσα χρόνια από τους γιαννακόπουλους (προσέφερε και πάρα πολλά, δεν αμφιβάλλω) θα τον τιμούσε ιδιαίτερα αν καθόταν έστω μία μόνο χρονιά ακόμα για την μεταβατική αυτή περίοδο όπου η ομάδα τον χρειαζόταν περισσότερο από ποτέ


στις χαρές μαζί, τελικά στις λύπες χώρια ο ομπράντοβιτς, διάλεξε τον δρόμο του, πάμε παρακάτω, προσωπικά δεν μου ήταν ποτέ συμπαθής σαν τύπος, με τον τρόπο που έφυγε με μετέβαλε αιτιωδώς σε hater, κακώς θεωρώ ότι αποθεώνεται (και άλλα γραφικά) αλλά είναι προσωπική μου γνώμη αυτή
sni79per
ασχετοσυνη κ αχαριστια στο φουλ.μετα λεει ο αλλος δεν γραφεις...
patissiotis
E, oχι να τα βαζουμε και με τον Ομπραντοβιτς ρε παιδια. Μας πηρε με ενα αστερι και μας αφησε με εξι. Δηλαδη ελεος. Σε ΟΛΗ την ευρωπη χειροκροτειται, θεωρειται και ειναι ο κορυφαιος και εμεις θα βγαλουμε χολη? Και θα τον χειροκροτησουμε και θα τον αποθεωσουμε και θα κλαψουμε αμα το νιωσουμε. Αν δεν γινουν ολα αυτα με τον Ζοτς με ποιον θα γινουν? Με τον Λευτερη το Σουμποτιτς ή με τον Αργυρη? Και μην ακουσω ξανα την πολυμασημενη καραμελα για "τεραστια μπατζετ" και οτι χωρις αυτα δεν θα παιρναμε τιποτα. Γιατι στην Μπολονια π.χ. ή στην Βαρκελωνη ειχαμε μετρια μπατζετ σε σχεση με αλλα "θηρια" και γιατι τα μπατζετ δεν εξασφαλιζουν απαραιτητα την επιτυχια. Παραδειγματα απειρα.
Στα του ματς λογικα δεν εχουμε τυχη. Γι' αυτο ανθοδεσμες, αποθεωση, χειροκροτημα και λιγο κλαμα (αν μας βγει rolleyes.gif) μπας και κερδισουμε. Οπως εγραψε και ενας φιλος παραπανω ο Ζελικο για την αλλη του ομαδα (Παρτιζαν) εκανε πολλα ψυχικα...
j-kidd13
QUOTE(A.CAB @ Oct 29 2014, 16:28 ) *
Επειδή λοιπόν ο καθένας έχει την άποψή του γι' αυτό το θέμα άσε με να λέω ότι λέω. Μια φορά πέρυσι η κατάθλα έπεσε. Θεωρώ πως είναι λογικό όταν με δαύτον πηγαίναμε για ρεκόρ αστεριών και τώρα κάνουμε μαθηματικά σχέδια για το πως θα περάσουμε στο Τοπ16. Ναι ξέρω πως αλλάξαν οι επόχες και τα λοιπά αλλά μερικοί μάθαμε αλλιώς. Δεν μπορείς να μας στερήσεις ούτε το παρελθόν ούτε τις ελπίδες που είχαμε γι' αυτή την ομάδα. Αυτό δεν με κάνει να γουστάρω λιγότερο την τωρινή ομάδα.


Το μονο που εχω να πω περι του θεματος Ζοτς ειναι οτι ο κυριοτερος λογος που πηγαιναμε για ρεκορ ηταν το ανοικτο παχυλο πορτοφολι του Παυλου πρωτα...

Λοιπον...Αν θελετε να συζητησετε για τον Ζοτς και γιατι εφυγε να το κανετε στο τοπικ που υπαρχει για τον ιδιο...
Εδω σχολιαζουμε τον αγωνα και την επιστροφη του προπονητη που μεγαλουργησε στον Παναθηναικο,οχι παρασκηνιακα.
salonikatasos
κάθε επιστροφή του ζοτς στο ΟΑΚΑ είναι σπουδαίο γεγονός. μιλάμε εξάλλου για τον άνθρωπο που έχει προσφέρει μετά τους ίδιους τους γιαννακόπουλους τα πιο πολλά από τον καθένα στην ομάδα μας και που ποτέ δεν την εγκατέλειψε,παρά τα αντιθέτως λεγόμενα περί μπάτζετ κλπ(το 2002 μετά την μπολόνια γιατί δεν έφυγε που παίζαμε στο σπόρτινγκ με γκαγκαλούδη και μπιούφορντ θα μας το εξηγήσει κάποιος?)
τέλος πάντων ας επιστρέψουμε στα του αγώνα. η φενέρ έχει καλούς παίχτες στην περιφέρεια που όμως το κύριο προσόν τους είναι η επίθεση και όχι η οργάνωση. γι αυτό θεωρώ σημαντικό να κλείσουμε καλά τον πρέλτζιτς και τον μπιέλιτσα,παρά τον γκούντελοκ(κυρίως) και τον χίκμαν. στους ψηλούς έχει δεινόσαυρους και πρέπει να τους χτυπήσουμε στα πόδια με ένα σκριν στην κορυφή εφόσον αλλάζουν στα σκριν. αυτό το περιμένω κυρίως από σλότερ(περιμένω πολύ μεγάλο παιχνίδι από αυτόν αύριο) και παππά. προσοχή στα φάουλ του γιάνκοβιτς και με ένα ποσοστό στο 35% στα τρίποντα και νορμάλ ποσοστό της φενέρ και όχι 50+% πιστεύω θα κερδίσουμε αύριο
bbplayer
αν δεν το πάρουμε αυτό το ματς πάμε για βρούβες. Η Μπάγερν πιθανό να κάνει και άλλες νίκες εκεί μέσα και να μας βάλει απο κάτω

Θέλω από τα μεγάφωνα του ΟΑΚΑ να ακούγεται Kylie Minogue και Tears on my pillow και Θανάση -ξεκούραστο- και εναρμονισμένο με το άσμα. Τίποτε λιγότερο angry_red.gif 19.gif 19.gif
Skonokinis
QUOTE (patissiotis @ Oct 29 2014, 20:30 ) *
E, oχι να τα βαζουμε και με τον Ομπραντοβιτς ρε παιδια. Μας πηρε με ενα αστερι και μας αφησε με εξι. Δηλαδη ελεος. Σε ΟΛΗ την ευρωπη χειροκροτειται, θεωρειται και ειναι ο κορυφαιος και εμεις θα βγαλουμε χολη? Και θα τον χειροκροτησουμε και θα τον αποθεωσουμε και θα κλαψουμε αμα το νιωσουμε. Αν δεν γινουν ολα αυτα με τον Ζοτς με ποιον θα γινουν? Με τον Λευτερη το Σουμποτιτς ή με τον Αργυρη? Και μην ακουσω ξανα την πολυμασημενη καραμελα για "τεραστια μπατζετ" και οτι χωρις αυτα δεν θα παιρναμε τιποτα. Γιατι στην Μπολονια π.χ. ή στην Βαρκελωνη ειχαμε μετρια μπατζετ σε σχεση με αλλα "θηρια" και γιατι τα μπατζετ δεν εξασφαλιζουν απαραιτητα την επιτυχια. Παραδειγματα απειρα.
Στα του ματς λογικα δεν εχουμε τυχη. Γι' αυτο ανθοδεσμες, αποθεωση, χειροκροτημα και λιγο κλαμα (αν μας βγει rolleyes.gif) μπας και κερδισουμε. Οπως εγραψε και ενας φιλος παραπανω ο Ζελικο για την αλλη του ομαδα (Παρτιζαν) εκανε πολλα ψυχικα...


σούμποντιτς πολύ συμπαθής και μέγας τουρκοφάγος shot.gif
j-kidd13
Δεν νομιζω οτι ειναι το ιδιο...Η τοτε Παρτιζαν χρειαζοταν οντως ψυχικο για να κερδισει τον Παναθηναικο...
Δεν νομιζω οτι ο Παναθηναικος δεν μπορει να κερδισει τη Φενερ χωρις την..."βοηθεια" του Ομπραντοβιτς.
SG3ptshooter
Πάντως κι εγώ θα πω πως ο ΠΑΟ έχει σαφώς καλές πιθανότητες σήμερα με βάση ακριβώς τη "βοήθεια" του Obradovic. Όχι την ηθελημένη όμως, αλλά με τη σταθερή στήριξη κάποιων επιλογών που δε μπορούν να δώσουν αυτά που χρειάζονται.

Στα εντός χρειαζόμαστε νίκες και μπορούμε να τις πάρουμε. Δύο συνεχόμενα παιχνίδια τώρα με Fener και μετά Milano είναι ευκαιρία να σταθεροποιηθεί η κατάσταση, ειδικά οι Ιταλοί και στην έδρα τους δε φοβίζουν κανέναν.

bbplayer
αν βρείτε κανένα λινκ της προκοπής, στείλτε
AKRG
QUOTE (bbplayer @ Oct 30 2014, 19:58 ) *
αν βρείτε κανένα λινκ της προκοπής, στείλτε


και σε μένα please ... smiley.gif
Dreamerpanos
Η τελευταία πάσα του Μπατίστα να σταλεί στον Σοφοκλή παρακαλώ....
AJSlaughter6
31 πόντοι σε 10 λεπτά θυμίζει ΝΒΑ.Τα ριμπάουντ ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
Skonokinis

οι άλλοι στην ρακέτα κάνουν ό,τι θέλουν
Dreamerpanos
Τι κωλόχερο έχει ο χασάπης ρε....
t0ny3
Δωστε εναν ψηλο διπλα στον Μπατιστα. Κριμα ειναι το παιδι να φαει ολο το λουκι φετος...

Ο Σλοτερ πυροβολει και εχουμε φτασει τους μισους ποντους απο τον περσινο μεσο ορο μας! smiley.gif
bbplayer
μέχρι τα χριστούγεννα να παίζουν δε γυρίζει αυτό το μας. η Φενέρ είναι για λύπηση και εμείς ότι κάνουμε μας πιάνει.
AKRG
εξωπραγματικό σκορ ημιχρόνου ! πέρσι κερδίζαμε με λιγότερους πόντους σε ολόκληρο αγώνα !!!
t0ny3
Ονειρεμενο πρωτο μερος. 59 ποντους σε 20 λεπτα, ποιος να μας το ελεγε περυσι και να το πιστευαμε.

Ολα καλα ολα ανθηρα, αλλα μας εχουν μπει τα παντα. Οτιδποτε φευγει απο τα χερια μας καταληγει στο αντιπαλο καλαθι, οποτε ειμαι συγκρατημενος και περιμενω να δω τι θα γινει οταν σταματησουν να μας μπαινουν τα μακρινα σουτ. Το διδυμο Φωτσης-Ραιτ ειναι σπηλια, οχι απλα τρυπα στην αμυνα.
paodynasty
Μαγεία, όσο κι αν υπάρχει ο αντίλογος της κωλοφαρδίας (10/12), πάντως τα σουτ ήταν καλά και οι 12 προσπάθειες σε ένα ημίχρονο δεν είναι υπερβολικές

FORZA ΟΜΑΔΑΡΑ wav.gif
androu
Εντάξει , γεννάνε και τα κοκκόρια μας σήμερα...

Τι να κάνει και ο μαύρος ο Ζότς , το γύρισε στο μάθημα στους μικρούς.

Πάντως μεγάλη φτώχεια σε Τούρκους παίκτες η Φενέρ. Τεράστια η διαφορά των γηγενών παικτών μεταξύ των δύο ομάδων.
thalys
Όλη η διαφορά είναι το ποσοστό στα τρίποντα. Όλα τα υπόλοιπα ποσοστά είναι πολύ ισορροπημένα. Αν είχαν και οι δύο ομάδες περίπου 40% στα τρίποντα(που είναι εξαιρετικό ποσοστό), θα ήμασταν σχεδόν ισόπαλοι(εξαρτάται πώς θα κάνει κανείς τις στρογγυλοποιήσεις). Όχι ότι είναι κακό αυτό. Η Φενέρ έχει πολύ πιο έμπειρους και θεωρητικά καλύτερους παίχτες. Και πόντο πόντο να πηγαίναμε, πάλι καλό θα ήταν.

Μου αρέσει η αμυντική προσπάθεια που βλέπω κι ας χάνουμε μερικές περιστροφές.
mephisto22
Μην το γρουσουζευετε ρε σεις!...κραξτε για γουρι!...βρειτε μια αφορμη και κραξτε!

smiley.gif
Skonokinis

ο γκιστ έβγαλε πολλή ενέργεια στο παρκέ, με την είσοδό του έσφιξε η άμυνα και άνοιξε η διαφορά, ο μπατίστας καλός χρυσός παιχταράς αλλά στην άμυνα μεγάλη τρύπα
paodynasty
QUOTE(mephisto22 @ Oct 30 2014, 23:04 ) *
Μην το γρουσουζευετε ρε σεις!...κραξτε για γουρι!...βρειτε μια αφορμη και κραξτε!

smiley.gif


24.gif 24.gif 24.gif
Dred11
Μαύρα χάλια. Η ομάδα μας κάνει να νοσταλγούμε εποχές Παβλίσεβιτς.
T.W.Is.M.
Το γραφω τωρα για να το βαλετε μερικοι στις υπογραφες σας αν πεσω εξω.
Εχουμε 30 Οκτωβριου 2014.
Πιο πολλες πιθανοτητες εχει να παει στο φαιναλ φορ ο Ολυμπιακος απ οτι η Εφες και ο Παναθηναικος απ οτι η Φενερμπαχτσε.


Να πω κι αλλο?
Αν ο Μπαρτζωκας στο ΟΑΚΑ ηταν λουζερ, ο Ομπραντοβιτς αναζητειται απο το Φως στο τουνελ!
mephisto22
Να δειτε που η Φενερ θα το γυρισει οπως ο Ολυμπιακος στον τελικο με τη Ρεαλ
Dreamerpanos
QUOTE (T.W.Is.M. @ Oct 30 2014, 22:16 ) *
Το γραφω τωρα για να το βαλετε μερικοι στις υπογραφες σας αν πεσω εξω.
Εχουμε 30 Οκτωβριου 2014.
Πιο πολλες πιθανοτητες εχει να παει στο φαιναλ φορ ο Ολυμπιακος απ οτι η Εφες και ο Παναθηναικος απ οτι η Φενερμπαχτσε.


Να πω κι αλλο?
Αν ο Μπαρτζωκας στο ΟΑΚΑ ηταν λουζερ, ο Ομπραντοβιτς αναζητειται απο το Φως στο τουνελ!


Βάλτο στην υπογραφή σου γιατί εδώ θα ξεχαστεί rolleyes.gif
paodynasty
QUOTE(Dreamerpanos @ Oct 30 2014, 23:20 ) *
Βάλτο στην υπογραφή σου γιατί εδώ θα ξεχαστεί rolleyes.gif


Μπααα, αποκλείεται, μερικοί εδώ μέσα ψοφάμε για τέτοια rolleyes.gif
t0ny3
Ραιτ κοιτα αγορι μου πως γινεται, δωσε προσοχη στον Γκιστ.

Το ιδιο σκηνικο πανω κατω και στο 3ο δεκαλεπτο, αν και κολλησαμε σε καποια σημεια. Ο Γιαννης δε θελω να φυγει οταν θα γυρισει ο Νελσον, αλλα με τον Ραιτ δε βλεπω να γινεται κατι...
SkyFall
Πάλι 30 τρίποντα θα σουτάρουμε? Έλεοςςςςςςςςςςςςςς angry_red.gif
thalys
Να πούμε και τα άσχημα: πάλι είμαστε σε ρυθμο να φάμε 80 πόντους. Εντάξει, πιάσαμε ήδη 82, οπότε μάλλον θα κερδίσουμε, αλλά δεν μπορεί να συνεχιστεί για πολύ αυτό το πράμα. Πρέπει να παίξουμε άμυνα κάποτε.
Dred11
Από ομάδα αμυντικών εξολοθρευτών γίναμε ομάδα κωλοχεράδων. Εϊμαστε λίγο των άκρων νομίζω.
Skonokinis
QUOTE (thalys @ Oct 30 2014, 23:33 ) *
Να πούμε και τα άσχημα: πάλι είμαστε σε ρυθμο να φάμε 80 πόντους. Εντάξει, πιάσαμε ήδη 82, οπότε μάλλον θα κερδίσουμε, αλλά δεν μπορεί να συνεχιστεί για πολύ αυτό το πράμα. Πρέπει να παίξουμε άμυνα κάποτε.


άμυνα θα παίξουμε με επιστροφή νέλσον και αντικατάσταση ράιτ με κανονικό 5άρι
a.car


Oi δικοί μας ρίχνουνε βότσαλα στον ωκεανό και οι άλλοι σε δαχτυλήθρα. Που σε ρε Αργύρη να δεις πως κατάντησε η

ομάδα.
Lazeras
Όταν βλέπω μια ομάδα εκατομμυρίων να χάνει για πλάκα από μια νεοσύστατη ομάδα νομίζω πως πραγματικά οι Τούρκοι πρέπει να ασχοληθούν με άλλο άθλημα.Αν ο Bjelica παίρνει μύριο ο Γιανκοβιτς και ο Σλότερ τι πρέπει να παίρνουν.(Και μιλάω με την σημερινή εμφάνιση και μόνο).Νομίζω ότι αυτή η προετοιμασία μας έκανε πολύ καλό.Δεν ξέρω τι τύχη θα έχουμε στο τέλος της χρονιάς αλλά σίγουρα είμαστε από τις πιο καλογυμνασμένες ομάδες.Σίγουρα.Πολύ τρέξιμο και δύναμη στις διεκδικήσεις.Μπαβο πραγματικά ..
Ομάδα μπορείς...
green_sky
παναθα - τουρλουμπουκι 91-73
shtarkws
Τρομερή εμφάνιση,χρησιμοτατη νίκη. Όποιος με παρακολουθεί θυμάται ότι είμαι Ομπραντοβιτσικος αλλά σήμερα εχω να πω :

Ιβανοβιτς πόρομ πόρομ περομ περομ
salonikatasos
ασύλληπτο το 70% στα τρίποντα. βέβαια όλα ήταν ελεύθερα με εξαίρεση 2-3. αφήνεις ελεύθερους τους μπλουμς,σλότερ και φώτση αυτά θα πάθεις
t0ny3
Το ΟΑΚΑ ειναι ΟΑΚΑ! Ο Παναθηναικος πρεπει να φρουρησει την εδρα του αρχικα και να παρει αν γινεται ολα τα ματς. Αυτο θα ειναι το κλειδι για την προκριση, αλλα θα εχουμε και δυσκολο εργο εκτος εδρας.

Νελσον αργεις να γυρισεις... Ο Λουκας ειναι ακομα ανετοιμος; Δεν εχω παρακολουθησει τα παιχνιδια της Α1, αλλα νομιζω χρησιμοποιηθηκε. Ειδες κανεις σε τι κατασταση ειναι;

Η Φενερ και φετος με απογοητευει ή μαλλον ο Ζοτς, αλλα οπως αναφερθηκε ειναι μεγαλη η διαφορα των γηγενων παικτων στις δυο χωρες, αν και ερχεται καλη φουρνια για τους Τουρκους απο μικρες ηλικιες. Τοσα χρηματα και να τρως 20αρα απο τον αγουρο Παναθηναικο!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.