Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΝΙΚΟΛΑ!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
KOKO
Λίγοι αθλητές αξίζουν τον τίτλο καλό παιδί. Όπως συμβαίνει σε αυτή την ζωή, οι καλοί φεύγουν νωρίς. Ο Νίκος Φάσουρας έχασε την μάχη με την επάρατο νόσο το πρωί του Σαββάτου.


Γεννημένος στις 7/1/1968, ο ύψους 2,11 σέντερ έπαιξε μπάσκετ σχεδόν σε όλη του την διαδρομή με το Περιστέρι. Ξεκίνησε την περίοδο 86-87 στην Α2, γιόρτασε την μεγάλη στιγμή της ανόδου στην Α1 και αγωνίστηκε με τα κυανοκίτρινα μέχρι την σεζόν 1995-1996. Συνέχισε στο Μαρούσι πριν κλείσει την καριέρα του.
Εκτός από καλός παίκτης, ο Νίκος Φάσουρας τα τελευταία χρόνια είχε δείξει μία άλλη πλευρά του εαυτού του, ασχολούμενος με τα αγαπημένα του καναρίνια. Φεύγει νεότατος αφήνοντας πίσω την γυναίκα του και δύο κόρες


Μιας και ειχα τι τιμη κι εγω να γνωρισω και να ζησω αυτον τον υπεροχο ανθρωπο θα ηθελα σαν ελαχιστο φορο τιμης στο αγαπητο μου φιλο ΝΙΚΟ να εκφρασω δημοσια τα συλληπητηρια μου στην οικογενεια του.ΖΩΗ ΣΕ ΕΣΑΣ και Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ!!!!!!ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ........
alexas10
QUOTE(KOKO @ Oct 17 2010, 01:13 ) *
Λίγοι αθλητές αξίζουν τον τίτλο καλό παιδί. Όπως συμβαίνει σε αυτή την ζωή, οι καλοί φεύγουν νωρίς. Ο Νίκος Φάσουρας έχασε την μάχη με την επάρατο νόσο το πρωί του Σαββάτου.


Γεννημένος στις 7/1/1968, ο ύψους 2,11 σέντερ έπαιξε μπάσκετ σχεδόν σε όλη του την διαδρομή με το Περιστέρι. Ξεκίνησε την περίοδο 86-87 στην Α2, γιόρτασε την μεγάλη στιγμή της ανόδου στην Α1 και αγωνίστηκε με τα κυανοκίτρινα μέχρι την σεζόν 1995-1996. Συνέχισε στο Μαρούσι πριν κλείσει την καριέρα του.
Εκτός από καλός παίκτης, ο Νίκος Φάσουρας τα τελευταία χρόνια είχε δείξει μία άλλη πλευρά του εαυτού του, ασχολούμενος με τα αγαπημένα του καναρίνια. Φεύγει νεότατος αφήνοντας πίσω την γυναίκα του και δύο κόρες


Μιας και ειχα τι τιμη κι εγω να γνωρισω και να ζησω αυτον τον υπεροχο ανθρωπο θα ηθελε σαν ελαχιστο φορο τιμης στο αγαπητο μου φιλο ΝΙΚΟ να εκφρασω δημοσια τα συλληπητηρια μου στην οικογενεια του.ΖΩΗ ΣΕ ΕΣΑΣ και Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΤΟΝ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ!!!!!!ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΦΙΛΕ........



Μοναδικος αυθεντικος .... το καλυτερο παιδι... εχει χαλασει η διαθεση μου απο την ωρα που το εμαθα... Μαζι στο ιδιο δωματιο 15 μερες σε προετοιμασια στο Καρπενησι... Ειχα κ εγω τη χαρα να τον εχω συμπαικτη στα ξεκινηματα μου..Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ συμπαικτης με εκανε να νιωθω απο μικρος, τεραστιος...

καλο ταξιδι φιλε....
nikefalin
QUOTE(alexas10 @ Oct 17 2010, 01:25 ) *
Μοναδικος αυθεντικος .... το καλυτερο παιδι... εχει χαλασει η διαθεση μου απο την ωρα που το εμαθα... Μαζι στο ιδιο δωματιο 15 μερες σε προετοιμασια στο Καρπενησι... Ειχα κ εγω τη χαρα να τον εχω συμπαικτη στα ξεκινηματα μου..Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ συμπαικτης με εκανε να νιωθω απο μικρος, τεραστιος...

καλο ταξιδι φιλε....


Aύριο στις 4 η κηδεία στον ιερό ναό αγ. ταξιαρχών (παλαιός ταξιαρχης, επί της Σοφ. βενιζελου, 500 μέτρα από το γήπεδο στη Τζών Κένεντυ) το ύστατο χαίρε σε ένα από τα καλύτερα παλικάρια που πέρασε από το σπορ.

Κουράγιο στην γυναίκα του , στην κόρη του στην οικογένεια του
aekaras
Καλός φίλος, φιλότιμος, χαμογελαστός, με τον καλό λόγο πάντα, έδινε δύναμη και κουράγιο ακόμη και στα δύκολα. Δεν ξεχνώ στιγμές στο ανοικτό της Πρόνοιας, αλλά και στην υπόλοιπη πορεία του. Καλό ταξίδι φίλε....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.