Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chris Owens
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Α1 Basket League > Πανιώνιος
Anaz
Donnel HARVEY Σε 16 αγώνες:
Χρονος συμμετοχής:26,4 λεπτά
Μ.Ο. πόντοι: 12,7
Μ.Ο. Ριμπαουντ: 5,8 (4,3αμ. 1,5επ.)
Μ.Ο. Ασσιστ: 0,7
Μ.Ο. κλεψιματα: 1,1
Μ.Ο. ταπες: 0,6
Μ.Ο. λάθη: 2,3
tendex:0,523
βολές: 76% (61/80)
2ποντα: 56% (71/126)
3ποντα: 0% (0/3)

Chris OWENS Σε 9(7+2) αγωνες:
Χρονος συμμετοχής:30,7 λεπτα
Μ.Ο. πόντοι: 16,1
Μ.Ο. Ριμπαουντ: 9,3 (6,2αμ. 3,1επ.)
Μ.Ο. Ασσιστ: 1,1
Μ.Ο. κλεψιματα: 1,1
Μ.Ο. ταπες: 1,4
Μ.Ο. λάθη: 1,4
tendex:0,651
βολές: 61% (30/49)
2ποντα: 55% (56/102)
3ποντα: 17% (1/6)
NBAholic
Μου φαίνεται εντυπωσιακό το ότι κυριάρχησε περισσότερο σε όλα τα βασικά στατιστικά απ'το Χάρβεϊ.
Καλά θα κάνουν οι του Πανιωνίου να σκεφτούν κάποια ανανέωση, μήπως τους βγει καινούριος Ρούμπεν Ντάγκλας, πριν τον ανακαλύψουν οι μεγαλύτεροι σύλλογοι.
hellenic
Kai h dio paiktes moy aresoyn/aresan omos o Harvey fanike na mi ftanei ton Panionio an kai h epilogei toy Owens eitan episis poli kali!Kai o Every einai poli kalos amerikanos kai nomizo pos prepi na toys kratisei kai toys dio!
tsops
QUOTE(NBAholic @ May 12 2006, 06:04 PM)
Καλά θα κάνουν οι του Πανιωνίου να σκεφτούν κάποια ανανέωση, μήπως τους βγει καινούριος Ρούμπεν Ντάγκλας, πριν τον ανακαλύψουν οι μεγαλύτεροι σύλλογοι.
*


Τόχει ο Πανιώνιος πάντως να ξεθάβει ακατέργαστα διαμάντια. P.J.Μπράουν, Μαρκ Λαντσμπέργκερ, Τζεφ ΜακΙνις, Χένρι Τέρνερ, Θερλ Μπέιλι, Αντόνιο Χάρβει, Ροντ Σέλερς, Τζον Ουάλας, Τζον Χάτσον, Εντ Στόουκς και Ρούμπεν Ντάγκλας όπως είπες.

Λες να του κάτσει και ο Owens?

Φοβερό... bball.gif
Anaz
K μένα μ'εχει εντυπωσιασει ο Οουενς,κ φαινεται λαβράκι..όπως κ ο Ειβερι!
Καλα θα κάνει να τους κρατησει κ τους δύο ο Πανιωνιος!
NBAholic
QUOTE
Τόχει ο Πανιώνιος πάντως να ξεθάβει ακατέργαστα διαμάντια. P.J.Μπράουν, Μαρκ Λαντσμπέργκερ, Τζεφ ΜακΙνις, Χένρι Τέρνερ, Θερλ Μπέιλι, Αντόνιο Χάρβει, Ροντ Σέλερς, Τζον Ουάλας, Τζον Χάτσον, Εντ Στόουκς και Ρούμπεν Ντάγκλας όπως είπες


Σωστά. Βέβαια, ο Λάντσμπεργκερ και ο Μπέιλι ήταν ήδη μεγάλα ονόματα, αλλά οι υπόλοιποι είναι προϊόν καλού scouting (κι ας μην τους έπιασε ο τρελάρας ο ΜακΊνις)
dizzy_fingers
Tsops, ξέχασες και τον Ντίνκινς tongue.gif.
Πλάκα πλάκα, μου έχει μείνει αξέχαστη η απόδοσή του σε εκείνα τα playoffs ενάντια στον ΠΑΟ και τον φουκαρά τον Κουούσμα....

Στην ψηφοφορία, κοιτώντας τα στατιστικά (τα οποία δεν είχα πάρει πρέφα να πω την αλήθεια....41.gif για Anaz), νομίζω πως το αποτέλεσμα είναι υπέρ του Owens (τρέχει τόσο γρήγορα όσο ο παππούς του? biggrin.gif).
Δεν τον έχω δει να παίζει όμως... 39.gif
thrylos7
Ψηφίζω Owens αφού δείχνει πολύ καλός παίκτης-πραγματικά απίθανη η παράδοση της ομάδας.
Και ο Έιβερι καλός αλλά μήπως περισσότερο για 2;
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.