Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Playstation 4
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Τεχνολογία και www
baskethood
Θα πρεπει να παρεις δανειο για να το αγορασεις λογικα..... biggrin.gif
morfi
QUOTE(baskethood @ Jul 18 2011, 15:34 ) *
Θα πρεπει να παρεις δανειο για να το αγορασεις λογικα..... biggrin.gif

Και μετά δάνειο για να ξεπληρώσεις το δάνειο. biggrin.gif
nikolas12
Δυναμικοτατη η Sony το 2012. Πρωτα με Playstation 4 (αν βγει) και μετα το PSP 2. Παρα την οικονομικη κριση πιστευω οτι θα κανουν παταγο στις αγορες. Ιδωμεν...
baskethood
QUOTE (nikolas12 @ Jul 18 2011, 16:04 ) *
Δυναμικοτατη η Sony το 2012. Πρωτα με Playstation 4 (αν βγει) και μετα το PSP 2. Παρα την οικονομικη κριση πιστευω οτι θα κανουν παταγο στις αγορες. Ιδωμεν...

Πολυ δυσκολο το βλεπω,με τις τιμες στα υψη,αλλα και με προβληματα σαν και αυτο που προεκυψε στο psn network πριν κανα μηνα...
Η sony πρεπει να δειξει πολυ μεγαλυτερη προσοχη σε θεματα ασφαλειας.
nikolas12
Ε ενταξει δεν ξερουμε και τις τιμες επισημα. Τσιμπημενες θα ειναι σιγουρα, αλλα θα πανε καλα. Δεν ξερω σιγουρα, αλλα ετσι πιστευω. Για το δευτερο συμφωνω.
Das Kapital
Γιατι να βγει playstation 4; Εχω την εντυπωση πως το 3 εχει μονο 4 χρονια ζωης την ιδια στιγμη που το 2 ακομα χρησιμοποειται,εγω λεω να χαμηλωσουν λιγο την τιμη του και να αφησουν το 4 προς το παρον,ιδανικη ημερομηνια για μενα ειναι απο το 14 και μετα,οσα χρονια εκανε δηλαδη και το 3 σε σχεση με το 2!
HLR CENATION
http://www.gameover.gr/articles/%CE%91%CF%...on-4.23112.html

Εγω δεν ξερω αμα το παρω.Παιζω μονο 3 παιχνιδια το ΦΙΦΑ,το WWE και το ΝΒΑ 2κ13 και ειμαι σουπερ ευχαριστημενος απο το ΧΒΟΧ 360.λεω να περιμενω την καινουρια κονσολα της μαικροσοφτ οπωτε με το καλο βγει.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.