Help - Search - Members - Calendar
Full Version: νικη
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Υπόλοιπα Ανδρικά Πρωταθλήματα > Ε.Σ.Κ.Α.
NIKH_7
χτες στο γηπεδο υπηρχαν 2 ομαδες η νικη που επαιξε πολυ καλο μπασκετ και, εκλεισαν τα στοματα καποιων που ειχαν αμφιβολιες για τησ δυνατοτητες τησ ομαδας και καποιων παικτων,και ο χολαργος που απλως ηταν στο γηπεδο ανιμπορος να προβαλει καποια αντισταση. θελω νξα πω μπραβο σε ολα τα παιδια και ευχαριστω σε ολους που βρεθηκαν στο γηπεδο να δουν αυτον τον αγωνα bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif
parkeroni9
KAI META TI?? STHN 2 FASH TI?? 19.gif 19.gif
drazen petrovic
QUOTE(parkeroni9 @ Dec 16 2007, 14:19 ) *
KAI META TI?? STHN 2 FASH TI?? 19.gif 19.gif



στην δευτερη φαση ειναι πολυ δυσκολα τα πραγματα.επειδη περυση με την ομαδα μου ειχαμε περασει φαση,σας το επιβεβεωνω!πιστευω βεβαια πως αν παιξετε ετσι οπως παιξατε μαζι μας,εχετε πιθανοτητες για διακριση.πραγμα που σας ευχομαι
zigolo7
μπράβο στα παιδια της νικης που περασαν φαση. ειμαι παλιος παικτης της νικης και ειχαμε περασει φαση και με το παιδικο και με το εφηβικο. παιδικο αποκλειστηκαμε στο 2ο μπαραζ με μια ομαδα που επαιζε 40 λεπτα ζωνη, τραγικο για παιδικα και εφηβικο αποκλειστηκαμε 2οι απο το μαρουσι( νοεας, λολας, γιαννακης).
με δουλεια και προσπαθεια δεν ειναι δυσκολο να παρουν τα ματς που πρεπει για το κατι παραπανω. καλη συνεχεια...
v-span
Και σε ρωτάω φίλε μου Μιχάλη; ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι
soouza
QUOTE(v-span @ Dec 19 2007, 13:29 ) *
Και σε ρωτάω φίλε μου Μιχάλη; ΠΟΙΟΣ ΗΤΑΝ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΤΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι

Ποιος ήταν ρε παίδες?
v-span
O μέγας τιτάνας ηγέτης ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ
soouza
QUOTE(v-span @ Dec 19 2007, 16:17 ) *
O μέγας τιτάνας ηγέτης ΑΛΕΞΗΣ ΚΑΡΑΤΖΑΣ

Kες κε σε Καρατζάς?
rom
QUOTE(NIKH_7 @ Dec 16 2007, 10:43 ) *
χτες στο γηπεδο υπηρχαν 2 ομαδες η νικη που επαιξε πολυ καλο μπασκετ και, εκλεισαν τα στοματα καποιων που ειχαν αμφιβολιες για τησ δυνατοτητες τησ ομαδας και καποιων παικτων,και ο χολαργος που απλως ηταν στο γηπεδο ανιμπορος να προβαλει καποια αντισταση. θελω νξα πω μπραβο σε ολα τα παιδια και ευχαριστω σε ολους που βρεθηκαν στο γηπεδο να δουν αυτον τον αγωνα bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif bball.gif

πριν 12 μερες στο γηπεδο ηπηρχαν δυο ομαδες. ο καο π οπως παντα εκλεισε τα στοματακια, και η νικη π εκμεταλευομενη τις 1/9 βολες ενος απο τους παιχτες μας στο τριτο δεκαλεπτο καταφερε θριαμβευτικα να μηνει κοντα στο σκορ και ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif γιατι ητανε παρα πολυ τυχερη π εχασε μονο για δυο ποντακια. και ειναι ακομα πιο τυχερη π καταφεραμε και καναμε τις δυο χαζες ηττες και της χαριζουμε απλοχερα την προκριση με αισθημα συμπονιας,συμπαθειας μεχρι και αγαπης θα ελεγα wub.gif wub.gif .περιμενουμε ταπεινα ενα ευχαριστω απο σας και σας ευχομαστε να τα πατε καλα στον δευτερο γυρο . το Νο 4 του ΚΑΟ γερακα 69.gif σας αφιερωνει με αγαπη τις δυο βολες του.. wos_sport3.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif
nikefalin
QUOTE(rom @ Dec 21 2007, 14:31 ) *
πριν 12 μερες στο γηπεδο ηπηρχαν δυο ομαδες. ο καο π οπως παντα εκλεισε τα στοματακια, και η νικη π εκμεταλευομενη τις 1/9 βολες ενος απο τους παιχτες μας στο τριτο δεκαλεπτο καταφερε θριαμβευτικα να μηνει κοντα στο σκορ και ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif γιατι ητανε παρα πολυ τυχερη π εχασε μονο για δυο ποντακια. και ειναι ακομα πιο τυχερη π καταφεραμε και καναμε τις δυο χαζες ηττες και της χαριζουμε απλοχερα την προκριση με αισθημα συμπονιας,συμπαθειας μεχρι και αγαπης θα ελεγα wub.gif wub.gif .περιμενουμε ταπεινα ενα ευχαριστω απο σας και σας ευχομαστε να τα πατε καλα στον δευτερο γυρο . το Νο 4 του ΚΑΟ γερακα 69.gif σας αφιερωνει με αγαπη τις δυο βολες του.. wos_sport3.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

πόστ σαν το παραπάνω δεν θα γίνονται στο εξής αποδεκτά, ο rom ειδοποιήθηκε και πήρε 2η παρατήρηση, δεν θα ήθελα ο ίδιος ή κάποιος άλλος να φτάνει στο "point of no return".

Σεβαστείτε τους εαυτούς σας , τους αντιπάλους και το ίδιο το άθλημα και βάλτε σε σειρά τις σκέψεις σας πριν γράψετε αυθόρμητα κάτι.
melrok
QUOTE(nikefalin @ Dec 21 2007, 14:56 ) *
πόστ σαν το παραπάνω δεν θα γίνονται στο εξής αποδεκτά, ο rom ειδοποιήθηκε και πήρε 2η παρατήρηση, δεν θα ήθελα ο ίδιος ή κάποιος άλλος να φτάνει στο "point of no return".

Σεβαστείτε τους εαυτούς σας , τους αντιπάλους και το ίδιο το άθλημα και βάλτε σε σειρά τις σκέψεις σας πριν γράψετε αυθόρμητα κάτι.

Δεν θεωρω τα λεγομενα του προκλητικα,να πικαρει θελει το παιδι!!!!Αλλου γινονται και γραφονται σημεια και τερατα και κανετε οτι δεν τα βλεπετε μαλλον!!!!Αν και το κειμενο του αφορα την ομαδα μου, διαβαζοντας το δεν ενιωσα καποια εκπληξη παρα μονο εσκασα στα γελια!!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif
soouza
QUOTE(rom @ Dec 21 2007, 14:31 ) *
πριν 12 μερες στο γηπεδο ηπηρχαν δυο ομαδες. ο καο π οπως παντα εκλεισε τα στοματακια, και η νικη π εκμεταλευομενη τις 1/9 βολες ενος απο τους παιχτες μας στο τριτο δεκαλεπτο καταφερε θριαμβευτικα να μηνει κοντα στο σκορ και ΑΞΙΖΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif 41.gif γιατι ητανε παρα πολυ τυχερη π εχασε μονο για δυο ποντακια. και ειναι ακομα πιο τυχερη π καταφεραμε και καναμε τις δυο χαζες ηττες και της χαριζουμε απλοχερα την προκριση με αισθημα συμπονιας,συμπαθειας μεχρι και αγαπης θα ελεγα wub.gif wub.gif .περιμενουμε ταπεινα ενα ευχαριστω απο σας και σας ευχομαστε να τα πατε καλα στον δευτερο γυρο . το Νο 4 του ΚΑΟ γερακα 69.gif σας αφιερωνει με αγαπη τις δυο βολες του.. wos_sport3.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif

Ρε συ αδερφέ σε θαυμάζω!Πως μπορείς να λες τόσες πολλές ανοησίες σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα?Και πως ένα παιδί 15 χρονών πουλάει τόσο πνεύμα και για να βάλει goal κάνει αίτηση.......
Κι εμείς ήμασταν έφηβοι,περάσαμε κρίσεις,αλλά η επιθετικότητα που βγάζετε όλοι εσείς είναι απίστευτη.....
Και το σημαντικότερο είναι πως σε λίγα χρόνια να δούμε πόσοι θα παίζετε σε αντρικό επίπεδο κι όχι σε μια ομάδα της γειτονιάς!
dizzy_fingers
Soouza, ως μεγαλύτερός του (αν κατάλαβα καλά smile.gif ), μπορείς να βάλεις ένα τέλος στο θέμα ώστε να θεωρηθεί λήξαν και να μη χαλάσουμε τις καρδιές μας, χρονιάρες μέρες.

QUOTE(melrok @ Dec 21 2007, 16:59 ) *
Αλλου γινονται και γραφονται σημεια και τερατα και κανετε οτι δεν τα βλεπετε μαλλον!!!!

Αν θέλεις, μπορείς να μας υποδείξεις, κατά προτίμηση σε πμ για να μη βγαίνουμε off topic, πού γράφονται αυτά ώστε να πράξουμε αναλόγως. smile.gif

Έχε υπόψιν πάντως, πως κι εμείς είμαστε άνθρωποι και δε μπορούμε να είμαστε σε όλα τα σημεία του φόρουμ ταυτόχρονα.
rom
QUOTE(nikefalin @ Dec 21 2007, 14:56 ) *
πόστ σαν το παραπάνω δεν θα γίνονται στο εξής αποδεκτά, ο rom ειδοποιήθηκε και πήρε 2η παρατήρηση, δεν θα ήθελα ο ίδιος ή κάποιος άλλος να φτάνει στο "point of no return".

Σεβαστείτε τους εαυτούς σας , τους αντιπάλους και το ίδιο το άθλημα και βάλτε σε σειρά τις σκέψεις σας πριν γράψετε αυθόρμητα κάτι.

δν σε καταλαβαινω καθολου φιλε . δν ξερω αν εχεις καποιο προβλημα μαζι μ προσωπικα αλλα αλλιως δν διακιολογηται αυτη η ταση σου.εχω δει τρεισχειροτερα ποστ π εχουν ανεχθει χωρις προβλημα . δν νομιζω οτι λεω κατι το τρομερο στο ποστ μου και σε παρακαλω να μ πεις αν μπορεις ποιον κανονα του forum παραβιασα αυτη τη φορα.
και γενικα και τον εαυτο μου τον σεβομαι και τους αντιπαλους μου τους σεβομαι αν και αυτοι στους οποιους αναφερθηκα δν εχουν τον ιδιο σεβασμο προς τους δικους τους αντιπαλους παντα(βλεπε το μυνημα του νικη 7 πριν απο κανα 2-3 βδομαδες,η τον soouza π λεει οτι λεω αηδιες,και κατι αιτησεις και κατι τετοια).ακομα και το μπασκετ το σεβομαι , και μπορω να πω οτι δν ειμαι γενικα αυθορμητος σαν χαρακτηρας. γενικα παντα. λυπαμαι αν σε κουρασα με αυτα αλλα μου φανηκε πιο προσβλητικο το δικο σ ποστ προς εμενα αποτι θα μπορουσε να φανει το δικο μου στη προς τη νικη.
rom
QUOTE(soouza @ Dec 21 2007, 19:02 ) *
Ρε συ αδερφέ σε θαυμάζω!Πως μπορείς να λες τόσες πολλές ανοησίες σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα?Και πως ένα παιδί 15 χρονών πουλάει τόσο πνεύμα και για να βάλει goal κάνει αίτηση.......
Κι εμείς ήμασταν έφηβοι,περάσαμε κρίσεις,αλλά η επιθετικότητα που βγάζετε όλοι εσείς είναι απίστευτη.....
Και το σημαντικότερο είναι πως σε λίγα χρόνια να δούμε πόσοι θα παίζετε σε αντρικό επίπεδο κι όχι σε μια ομάδα της γειτονιάς!

μπορει να ειμαι 15 χρονων αλλα οταν με σεβονται δειχνω και εγω σεβασμο κυριε soouza.ο νικη 7 στον οποιο εκανα ποστ ειχε γραψει ενα ποστ πριν 2-3 βδομαδες π προφανως δν ειχate δει.τωρα απο που και ως που μπορειτε να μ μιλατε εσεις ετσι δν γνωριζω.αν εχειτε κατι τελικα για το οποιο θα επρεπε να με θαυμαζετε θα ητανε οτι εγω δν εχω μιλησει ποτε ετσι σε καποιον χωρις αφορμη ακομα και αν ειναι 15 χρονια μικροτερος μ.οσο για το μελλον μ 8α αποφασισω πως ακριβως θα ειναι μονο εγω και ο θεος. δν θα στειλω pm στον moderator γιατι προφανως παρακολουθει αυτη τη συζητηση αλλα θα ηθελα να του πω οτι βρισκω το ποστ του κυριου soouza προσβλητικο οσο προς εμενα οσο προς τον ευατο του και οσο και προς τ ιδιο το αθλημα καθως περιφονει τοσο πολυ το να εκποροσωπεις την ομαδα της γειτονιας σου μεσω του μπασκετ. στο κατω κατω κυριε soouza αν δν χρησιμοποιουσαμε το μπασκετ για να εκπροσωπησουμε την γειτονια μας δν θα το χρησιμοποιουσαμε ουτε για να εκπροσωπουμε τη χωρα μας.λυπαμαι που δν ειμαι παιχτης της εθνικης παιδων αλλα στην ψυχη μου και ο γερακας ειναι κατι για το οποιο αξιζει να παιζεις μπασκετ.
nikefalin
QUOTE(rom @ Dec 21 2007, 23:15 ) *
μπορει να ειμαι 15 χρονων αλλα οταν με σεβονται δειχνω και εγω σεβασμο κυριε soouza.ο νικη 7 στον οποιο εκανα ποστ ειχε γραψει ενα ποστ πριν 2-3 βδομαδες π προφανως δν ειχate δει.τωρα απο που και ως που μπορειτε να μ μιλατε εσεις ετσι δν γνωριζω.αν εχειτε κατι τελικα για το οποιο θα επρεπε να με θαυμαζετε θα ητανε οτι εγω δν εχω μιλησει ποτε ετσι σε καποιον χωρις αφορμη ακομα και αν ειναι 15 χρονια μικροτερος μ.οσο για το μελλον μ 8α αποφασισω πως ακριβως θα ειναι μονο εγω και ο θεος. δν θα στειλω pm στον moderator γιατι προφανως παρακολουθει αυτη τη συζητηση αλλα θα ηθελα να του πω οτι βρισκω το ποστ του κυριου soouza προσβλητικο οσο προς εμενα οσο προς τον ευατο του και οσο και προς τ ιδιο το αθλημα καθως περιφονει τοσο πολυ το να εκποροσωπεις την ομαδα της γειτονιας σου μεσω του μπασκετ. στο κατω κατω κυριε soouza αν δν χρησιμοποιουσαμε το μπασκετ για να εκπροσωπησουμε την γειτονια μας δν θα το χρησιμοποιουσαμε ουτε για να εκπροσωπουμε τη χωρα μας.λυπαμαι που δν ειμαι παιχτης της εθνικης παιδων αλλα στην ψυχη μου και ο γερακας ειναι κατι για το οποιο αξιζει να παιζεις μπασκετ.

Είμαστε off topic, αν χρειαστεί κάτι με pm
soouza
QUOTE(rom @ Dec 21 2007, 23:15 ) *
μπορει να ειμαι 15 χρονων αλλα οταν με σεβονται δειχνω και εγω σεβασμο κυριε soouza.ο νικη 7 στον οποιο εκανα ποστ ειχε γραψει ενα ποστ πριν 2-3 βδομαδες π προφανως δν ειχate δει.τωρα απο που και ως που μπορειτε να μ μιλατε εσεις ετσι δν γνωριζω.αν εχειτε κατι τελικα για το οποιο θα επρεπε να με θαυμαζετε θα ητανε οτι εγω δν εχω μιλησει ποτε ετσι σε καποιον χωρις αφορμη ακομα και αν ειναι 15 χρονια μικροτερος μ.οσο για το μελλον μ 8α αποφασισω πως ακριβως θα ειναι μονο εγω και ο θεος. δν θα στειλω pm στον moderator γιατι προφανως παρακολουθει αυτη τη συζητηση αλλα θα ηθελα να του πω οτι βρισκω το ποστ του κυριου soouza προσβλητικο οσο προς εμενα οσο προς τον ευατο του και οσο και προς τ ιδιο το αθλημα καθως περιφονει τοσο πολυ το να εκποροσωπεις την ομαδα της γειτονιας σου μεσω του μπασκετ. στο κατω κατω κυριε soouza αν δν χρησιμοποιουσαμε το μπασκετ για να εκπροσωπησουμε την γειτονια μας δν θα το χρησιμοποιουσαμε ουτε για να εκπροσωπουμε τη χωρα μας.λυπαμαι που δν ειμαι παιχτης της εθνικης παιδων αλλα στην ψυχη μου και ο γερακας ειναι κατι για το οποιο αξιζει να παιζεις μπασκετ.

Δε χρειάζεται να συνεχίστει το θέμα.Μάλλον έλαβες πολύ μα πολύ λάθος αυτό που σου είπα.Δε σε υποτίμησα απλά προσπάθησα να σε συνετίσω λίγο πιο αυστηρά.Δε το ξεκίνησα εγώ αλλά εγώ το τελειώνω με εσένα και το νίκη 7.Άλλωστε εσύ μπήκες σε topic της Νίκης να χαρίσεις την πρόκριση όντας αλτρουιστής!Και στα παιδικά εφηβικά πικάρισες.Τέλος,συγγνώμη για την παρέμβαση μου αλλά φρονώ πωσ αν δεν υπήρχε κι αυτή θα είχαν βγει τσεκούρια.Ξαναδιάβασε το επιθετικό ποστ μου και προσπάθησε να καταλάβεις τι εννοώ.Διάβασε ψύχραιμα όμως smile.gif
nikefalin
QUOTE(soouza @ Dec 23 2007, 14:04 ) *
Δε χρειάζεται να συνεχίστει το θέμα.Μάλλον έλαβες πολύ μα πολύ λάθος αυτό που σου είπα.Δε σε υποτίμησα απλά προσπάθησα να σε συνετίσω λίγο πιο αυστηρά.Δε το ξεκίνησα εγώ αλλά εγώ το τελειώνω με εσένα και το νίκη 7.Άλλωστε εσύ μπήκες σε topic της Νίκης να χαρίσεις την πρόκριση όντας αλτρουιστής!Και στα παιδικά εφηβικά πικάρισες.Τέλος,συγγνώμη για την παρέμβαση μου αλλά φρονώ πωσ αν δεν υπήρχε κι αυτή θα είχαν βγει τσεκούρια.Ξαναδιάβασε το επιθετικό ποστ μου και προσπάθησε να καταλάβεις τι εννοώ.Διάβασε ψύχραιμα όμως smile.gif

To ζήτημα έχει λήξει, καλά Χριστούγεννα σε όλους στη Νίκη smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.