Help - Search - Members - Calendar
Full Version: ερωτηση παιδια..
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
saboter6
γεια σας παιδια...ηθελα να πω οτι ειμαι καινουριοσ και ειναι το πρωτο θεμα που γραφω....ηθελα να κανω μια ερωτηση..οταν καναμε στην προπονηση πασες με medicine ball 5 κιλων ενιωθα πολυ ελαφρια την μπαλα αργοτερα...ετσι επειδει εχω αλλαξει το στυλ μου και ηθελα να βελτιωσω την εμβελεια μου,μιασ και ψιλοδυσκολευομαι λιγο πιο εξω απο το τριποντο μου προτειναι ενας φιλος μου να παρω μια medicine 2 kg και να κανω σουτ ξαπλωμενος....αυτο μου το συστινε και ο προπονητης μου...ετσι αγορασα και εκανα καθε μερα καμια 50αρια σουτ.(ξαπλωμενος για να ειναι πιο δυσκολα)και τωρα στις προπονησεις ναι μεν αυξηθηκε η εμβελεια μου αλλα εχω φτασει σε σημειο να μου φενεται παρα πολυ ελαφρια η κανονικη μπαλα με αποτελεσμα απο καλος που ημουν sto midrange σουτ να βαζω περιπου 5-10.....τι προτινετε?να συνεχισω να κανω?
saboter6
QUOTE (saboter6 @ Jan 24 2012, 18:41 ) *
γεια σας παιδια...ηθελα να πω οτι ειμαι καινουριοσ και ειναι το πρωτο θεμα που γραφω....ηθελα να κανω μια ερωτηση..οταν καναμε στην προπονηση πασες με medicine ball 5 κιλων ενιωθα πολυ ελαφρια την μπαλα αργοτερα...ετσι επειδει εχω αλλαξει το στυλ μου και ηθελα να βελτιωσω την εμβελεια μου,μιασ και ψιλοδυσκολευομαι λιγο πιο εξω απο το τριποντο μου προτειναι ενας φιλος μου να παρω μια medicine 3 kg και να κανω σουτ ξαπλωμενος....αυτο μου το συστινε και ο προπονητης μου...ετσι αγορασα και εκανα καθε μερα καμια 50αρια σουτ.(ξαπλωμενος για να ειναι πιο δυσκολα)και τωρα στις προπονησεις ναι μεν αυξηθηκε η εμβελεια μου αλλα εχω φτασει σε σημειο να μου φενεται παρα πολυ ελαφρια η κανονικη μπαλα με αποτελεσμα απο καλος που ημουν sto midrange σουτ να βαζω περιπου 5-10.....τι προτινετε?να συνεχισω να κανω?

This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.