Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Geia sas!
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
masterjcy
Geia sas paidia!

Me lene Chari kai eimai apo tin Kypro. Eimai kai go enas fanatikos basketofilos! Spoudazo statistiki stin agglia kai sygegrimena sto Oxford. Ypostirizo Panathinaiko alla kai oles tis ellinikes omades stis evropaikes diorganoseis. I via sta gipeda tou podosferou na meinei makria apo to basket!


Sygnomi gia ta greeklish, edo ta keyboards exoun mono agglika dystixos. Episis sygnomi an den eprepe na anoikso neo topic gia na systitho. Kala na pernate oloi kai kali epityxia stin Ethniki mas stin Iaponia.
Warrior
Καλως ηρθες φιλε masterjcy στο φορουμ και καλα ποστ... icon_wave.gif

Δεν υπαρχει προβλημα με τα greeklish,αφου εισαι στο εξωτερικο,ουτε φυσικα
που ανοιξες τοπικ!! smile.gif
Alexmei
καλώς ήρθες και από εμένα Χάρη. ( τώρα έχουμε και έναν ακόμα Χάρη, Χάρη!)

καλά ποστ να σου ευχηθώ και γέλιο. (διασκέδαση) Κρίμα που είσαι σε μια χώρα που δν ασχολείτε πολύ με το μπάσκετ από όσο ξέρω. Αλλά οι σποεδές πρώτες πάντα. wink.gif Τα λέμε!
dizzy_fingers
Καλώς ήρθες φίλτατε masterjcy! icon_wave.gif
Καλά ποστ και όπως τα είπε ο warrior:
Δεν πειράζει(για τα greeklish) και καλά έκανες (που άνοιξες νέο τόπικ).

Θα τα λέμε wink.gif.
harris
Γεια σου συνονόματε... καλώς μας ήρθες και καλά ποστ...

Δεν είμαι ο μόνος Χάρης εδω μέσα... είμαι τουλάχιστον ο τρίτος...
morfi
Συναγωνιστη χαρη...
Μολις εμαθα οτι ο σπανουλης πηγε στο ΝΒΑ και εχω κανει τρεις φορες εμετο απο τα γελια... ελπιζω να περνας το ιδιο καλα οπως και εγω τωρα... banana.gif
tsops
Καλώς ήλθες και καλώς γνώρισες τον Μόρφιους. Ναι ξέρω θες να τον.....φιλήσεις. Και εμείς αρχικά, αλλά δυστυχώς όταν τον δεις από κοντά, δεν σε παίρνει να κάνεις και πολλά. Είναι τεράστιος!!! laugh.gif

Καλά Post wink.gif
morfi
QUOTE(tsops @ Jul 20 2006, 12:11 PM)
Καλώς ήλθες και καλώς γνώρισες τον Μόρφιους. Ναι ξέρω θες να τον.....φιλήσεις. Και εμείς αρχικά, αλλά δυστυχώς όταν τον δεις από κοντά, δεν σε παίρνει να κάνεις και πολλά. Είναι τεράστιος!!! laugh.gif
*

Ω ναι, ειναι.... wink.gif


QUOTE(tsops @ Jul 20 2006, 12:11 PM)
Καλά Post wink.gif
*

Ευχαριστω... επισης...
masterjcy
QUOTE(morfi @ Jul 20 2006, 02:46 AM)
Συναγωνιστη χαρη...
Μολις εμαθα οτι ο σπανουλης πηγε στο ΝΒΑ και εχω κανει τρεις φορες εμετο απο τα γελια... ελπιζω να περνας το ιδιο καλα οπως και εγω τωρα... banana.gif
*


mia xara eimai arxige peace.gif

terastie morfi, apo pou vgenei to nick sou ? tongue.gif
NBAholic
Φίλε και συνωνόματε Μάστερ, τις καταγωγές των ονομάτων των θρυλικότερων μελών μπορείς να τις βρεις εδώ:

http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=1495&st=0
masterjcy
naste oloi kala paidia kai efxaristo gia to kalosorisma.
morfi
Συναγωνιστη masterjcy
Kαθως κοιταζα αυτο το τοπικ μου ηρθε μια ιδεα... ετσι σημερα καθησα και μετρησα με ποσους διαφορετικους τροπους μπορω αν μπω μεσα στο σπιτι μου... τα αποτελεσματα ειναι τα εξης:
1) απο την πορτα
2) απο τα παραθυρα
3) δεν υπαρχει αλλος... banana.gif 24.gif
suspect
welcome and be yourself
harris
QUOTE(NBAholic @ Jul 21 2006, 12:42 AM)
Φίλε και συνωνόματε Μάστερ, τις καταγωγές των ονομάτων των θρυλικότερων μελών μπορείς να τις βρεις εδώ:
http://www.basketforum.gr/forum/index.php?...topic=1495&st=0[/url]
*


Πολλοί Χάρηδες δεν μαζευτήκαμε;;; 19.gif cool.gif
NBAholic
1000 Χάρηδες παντού χωράνε (εκτός κι αν έχω φάει, οπότε μειωνόμαστε σε 900). cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.