Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 3 dvd
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα παρκέ > Οτιδήποτε για το μπάσκετ
suspect
Δεν κανω φανατικα συλλογη με DVD γιατι ξερω ότι ποτε δεν θα κατσω να δω ένα εργο που ξερω την αρχη, τη μεση και το τελος του για αυτό και προτιμω κατι καινουριο.

Εξαιρεση κανω σε μεγαλα γεγονοτα ( 87 – 2004 ) εις αναμνησιν.
Ετσι λοιπον αγορασα τα 3 dvd που εχουν τον τελικο και τον ημιτελικο του 87 καθως και τον ημιτελικο του 89 με τη βομβα του Φανη.

Σκεπτομαι να τα δω είτε αν ειμαι αρρωστος ως ένα καλο αντιδοτο κατά της πληξης ειτε με παρεα προς σχολιασμον, με κρασομπυροκατανυξη, μασες και φουμες σε holding back the years mix.

Στην ανωτερω συλλογη λοιπον δεν το τηρησα εντελως τελειως και ειδα τα τελευταια 10 του ημιτελικου με τη Ρωσια. Αφου θαυμασα ( και για να λεω και τη μαυρη αληθεια ) θυμηθηκα τον Νικ, δεν μου αρεσε η εκπληξη στο τελος…

Πριν δωσει τη μπαλα στον Φανη, ο Νικ με τους 46 ποντους, ειχε πατησει τη γραμμη….
qspock
QUOTE(suspect @ Sep 18 2005, 06:10 PM)
Πριν δωσει τη μπαλα στον Φανη, ο Νικ με τους 46 ποντους, ειχε πατησει τη γραμμη….
*


Με προλαβες, κι εμενα μου εκανε εντυπωση.
Για την ακριβεια, πατησε ολο το ποδι εξω, και λιγο η μυτη στον αγωνιστικο χωρο... 24.gif

Αμ το αλλο? Σημαντικοτατο ρολο επαιξε και το εικοσαρικο που ανοιξε το κεφαλι του Σοκ μερικα λεπτα πριν την ληξη. Μετα πηρε τη θεση του ο Βετρα, ο οποιος τα εκανε μανταρα, ηταν αυτος που εκανε στο τελος βηματα κι ενω μπορουσε να πασαρει σε 2 ανοιχτους Ρωσους και να μας κερδισουν στην εκπνοη... 32.gif
Μας ηθελε η Θεα τυχη! 15.gif
emperor
Εμένα αυτό που με έκανε εντύπωση ήταν η παρουσία του Γιαννακη στον τελικό του 87 και στον ημιτελικό με τους Ρώσους.

Πολύ κακή παρουσία.Ειδικά στον τελικό το άγχος τον καταπλάκωσε τελείως.

Ακόμα εντύπωσιάστηκα από τον Φάνη στον ημιτελικό με τους Σέρβους.Ειδικά στην άμυνα σχεδόν τον έσβησε τον Ντράζεν Πέτροβιτς
Warrior
Kαι γω πηρα τα dvd...μονο που δεν τα εχω δει ακομα μιας και αναμενω
το kainoyrio dvd player!! blink.gif
biggrin.gif
qspock
Με γεια! Ελπιζω να υποστηριζει slow motion wink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.