Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Red pyramid on da town
BasketForum - Basketball talk. NBA, Euroleague, A1... > Στα αποδυτήρια > Ο χώρος των μελών
red pyramid88
Γεια σε όλους σας. biggrin.gif Το όνομα μου είναι Πλάωνας, 19 ετών και ασχολούμαι με NBA απο το 2002, χάρη σε εκείνη την ομαδάρα των Lakers, οι οποίοι και αποτελούν ακόμη την αγαπημένη μου ομάδα. Άντε, να δούμε τι θα κάνουμε και φέτο. Κατά τα άλλα σπουδάζω γραφιστική και ασχολούμαι κυρίως με κόμιξ, manga/anime, με την τέχνη γενικότερα, και αρκετά με τα ανθρώπινα δικαιώματα.

Είχα γραφτείκαι παλιότερα αλλά λόγω διαφόρων προβλημάτων με το παλιό μου email δεν έγραφα πολύ, ελπίζω να το διορθώσω αυτό τώρα και να γίνουν αρκετές ενδιαφέρουσες κουβέντες. smile.gif
B for Basketball
QUOTE(red pyramid88 @ Mar 29 2008, 22:51 ) *
Γεια σε όλους σας. biggrin.gif Το όνομα μου είναι Πλάωνας, 19 ετών και ασχολούμαι με NBA απο το 2002, χάρη σε εκείνη την ομαδάρα των Lakers, οι οποίοι και αποτελούν ακόμη την αγαπημένη μου ομάδα. Άντε, να δούμε τι θα κάνουμε και φέτο. Κατά τα άλλα σπουδάζω γραφιστική και ασχολούμαι κυρίως με κόμιξ, manga/anime, με την τέχνη γενικότερα, και αρκετά με τα ανθρώπινα δικαιώματα.

Είχα γραφτείκαι παλιότερα αλλά λόγω διαφόρων προβλημάτων με το παλιό μου email δεν έγραφα πολύ, ελπίζω να το διορθώσω αυτό τώρα και να γίνουν αρκετές ενδιαφέρουσες κουβέντες. smile.gif

Καλως ηρθες και καλα ποστ να εχεις και ελπιζω να συμβαλεις στιν ενδιαφερουσες κουβεντες!
Φυσικα με χαροποιει το γεγονος οτι βρισκουμε εναν ακομη φαν του ΝΒΑ και των Lakers! biggrin.gif
Keyser_Soze
QUOTE(red pyramid88 @ Mar 29 2008, 22:51 ) *
Γεια σε όλους σας. biggrin.gif Το όνομα μου είναι Πλάωνας, 19 ετών και ασχολούμαι με NBA απο το 2002, χάρη σε εκείνη την ομαδάρα των Lakers, οι οποίοι και αποτελούν ακόμη την αγαπημένη μου ομάδα. Άντε, να δούμε τι θα κάνουμε και φέτο. Κατά τα άλλα σπουδάζω γραφιστική και ασχολούμαι κυρίως με κόμιξ, manga/anime, με την τέχνη γενικότερα, και αρκετά με τα ανθρώπινα δικαιώματα.

Είχα γραφτείκαι παλιότερα αλλά λόγω διαφόρων προβλημάτων με το παλιό μου email δεν έγραφα πολύ, ελπίζω να το διορθώσω αυτό τώρα και να γίνουν αρκετές ενδιαφέρουσες κουβέντες. smile.gif
Και είμαι σίγουρος ότι ακούς κάργα ροκιές και μεταλιές. biggrin.gif
Καλώς ήρθες φίλε μου, καλά ποστ να έχεις.
thrylos7
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Πλάωνα ( tongue.gif )! smile.gif

Οι μισοί εδώ είμαστε φίλοι των Lakers... Celtics who? tongue.gif
Rondo
QUOTE(thrylos7 @ Mar 30 2008, 03:32 ) *
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Πλάωνα ( tongue.gif )! smile.gif

Οι μισοί εδώ είμαστε φίλοι των Lakers... Celtics who? tongue.gif

Καλώς ήρθες φίλαράκι...Σέλτικς ftw.... icon_wave.gif icon_wave.gif icon_wave.gif smiley.gif smiley.gif smiley.gif
nikolas12
QUOTE(B for Basketball @ Mar 30 2008, 02:04 ) *
Καλως ηρθες και καλα ποστ να εχεις και ελπιζω να συμβαλεις στιν ενδιαφερουσες κουβεντες!
Φυσικα με χαροποιει το γεγονος οτι βρισκουμε εναν ακομη φαν του ΝΒΑ και των Lakers! biggrin.gif


Και εμενα επισης.
Καλα ποστ να εχεις και καλωςηρθες. smiley.gif icon_drunk.gif
Pierce
QUOTE(thrylos7 @ Mar 30 2008, 04:32 ) *
Καλώς ήρθες στην παρέα μας Πλάωνα ( tongue.gif )! smile.gif

Οι μισοί εδώ είμαστε φίλοι των Lakers... Celtics who? tongue.gif


αυτοι που σου εριξαν εξω 20π και μεσα 13. 19.gif

καλως ηρθες φιλτατε Πλατωνα ! biggrin.gif
red pyramid88
QUOTE(Keyser_Soze @ Mar 30 2008, 04:28 ) *
Και είμαι σίγουρος ότι ακούς κάργα ροκιές και μεταλιές. biggrin.gif
Καλώς ήρθες φίλε μου, καλά ποστ να έχεις.



Ουυυυ καλά είσαι biggrin.gif Δεν περίμενα να βρώ και άλλον απο rocking εδώ. Παντού βρισκόμαστε τελικά.

pierce21, μην θυμίσεις δυσσάρεστες στιγμές tongue.gif το κάναμε για να μας θεωρίσεται εύκολη και να σας ξαφνιάσουμε στους τελικούς laugh.gif


Ευχαριστώ όλους σας για το καλωσόρησμα smile.gif
Gravedigger
Καλώς ήρθες και καλές συζητήσεις! smile.gif
dizzy_fingers
Καλώς όρισες στο φόρουμ smile.gif.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2019 Invision Power Services, Inc.